جدیدترین محصولات
 1. جواهربازار
 2. کتابخانه
 3. گوناگون

شرف الشمس چیست

rateraterateraterate

همه چیز درباره اسرار و خواص شرف الشمس به همراه اسناد مذهبی و تاریخی

شرف شمس واقعا چیست ؟ چه خواصی دارد ؟ شرف الشمس اصل با قیمت مناسب؟ چرا فقط روز 19 فروردین نوشته می‌شود ؟ آداب حکاکی شرف الشمس و نحوه‌ی استفاده از آن چیست ؟ آیا خواص شرف الشمس واقعیت دارد ؟ پاسخ تمامی این سولات و ده‌ها سوالی که شاید در ذهن شما نقش بسته را در این مقاله خواهید یافت . پس با جواهربازار همراه باشید.


نظر رهبری آیت الله خامنه ای درباره شرف الشمس

لوح دعای شرف الشمس [کتیبه شرف شمس]

بهترین قیمت شرف شمس برای تمامی محصولات (انگشتر، زنانه ، مردانه ، عقیق یمنی ، سنگ، مدال، دستبند و...) را می‌توانید از فهرست زیر مشاهده کنید.
در نظر داشته باشید که هزینه شرف الشمس (حکاکی با رعایت تمامی آداب) برای این محصولات رایگان بوده و نیازی به پرداخت وجه اضافه نیست.
برای خرید شرف الشمس اصل (جواهر شرف الشمس ، و نقره‌جات با شرف الشمس جدید) می‌توانید محصول مورد نظر خود را از دسته‌بندی زیر انتخاب نموده و خیلی راحت خریدتان را انجام دهید.

حکاکی شرف الشمس چیست

بسیاری از افراد شرف الشمس را نگینی زرد می‌دانند که پشت یا روی آن ذکری نوشته شده است اما در حقیقت شرف الشمس سنگ نیست ، بلکه ذکری ارزشمند بوده که بر روی سنگ / کاغذ و با رعایت آداب خاص خودش حکاکی/نگارش می‌شود.
بنابراین ، این سوال که شرف الشمس چه سنگی است ، اشتباه است! و باید دید که فلسفه شرف شمس چیست ؟!
برخی افراد شرف شمس را با نام شرف خورشید نیز خطاب می‌کنند و یا به آن شرف الشمس خورشید می‌گویند. در واقع همه‌ی این عناوین یکی هستند و به ذکر شرف الشمس اشاره می‌کنند و برای اینکه بدانیم شرف شمس چیست و چه خاصیتی دارد ، باید به سند دعای شرف الشمس مراجعه کنیم:
طبق فرموده‌ی شیخ بهائی در کتاب سرالمستتر ، شامل سیزده اسم اعظم خداوند می‌باشد که سالی یک مرتبه فرصت نوشتن آن پشت جسم زرد رنگ و با رعایت آدابی مخصوص وجود دارد . این اسامی شامل :
5 نام اعظم از قرآن کریم
4 نام اعظم از تورات
4 نام اعظم از انجیل
که به حروف ابجد نوشته می‌شوند.
در نظر داشته باشید طبق سند شرف شمس ، هیچ الزامی برای بنام زدن شرف الشمس وجود ندارد! در واقع اینکه استادکار حکاک در زمان نوشتن شرف الشمس نام شما را در ادامه و بر روی سنگ حکاکی کند، هیچ تاثیر مثبت یا منفی برای شرف الشمس ندارد و صرفا یک کار اضافه است! با این حال اگر تمایل دارید که استادکار در زمان حکاکی شرف الشمس ، نام شما را هم حک کند (به اصطلاح: شرف الشمس به نام شما حک شود) فقط کافیست در زمان ثبت سفارش‌تان این موضوع را مطرح نمایید تا انجام شود.
همچنین به‌خاطر داشته باشید ، هیچ نیازی به تمدید شرف الشمس نیست! اگر شرف الشمس طبق آداب و روش صحیح نوشته شده باشد ، پس خواص خود را دارد و دیگر لازم نیست برای تمدید شرف الشمس کاری انجام دهید.
و بنابراین ، استفاده از محصولاتی که دعای شرف الشمس (که با رعایت تمامی آداب خاص خودش حکاکی شده باشد) ولی حکاکی آن مربوط به سال‌/سال‌های گذشته است ، هیچ ایرادی ندارد و تمامی خواص شرف الشمس (بدون هیچ محدودیتی) برای آن محصول نیز وجود دارد.

آیا شرف الشمس واقعیت دارد [کلیپ ویدئویی کوتاه]

حجت الاسلام محمد اخوان توضیحات کامل و جامعی درباره شرف الشمس ارائه داده‌اند که شنیدن و دیدن آن بسیار جذاب است :
 

اعمال شرف الشمس

اعمال روز شرف الشمس در مفاتیح ذکر نشده است. سند اصلی شرف الشمس کتاب شیخ بهایی بوده که قبلا درباره آن صحبت کرده‌ایم. در نظر داشته باشید اگر محصولی با حکاکی شرف الشمس دارید ، نیازی به انجام اعمال روز شرف الشمس نیست. اینکه روز شرف شمس چه کارهایی باید انجام داد صرفا برای زمانی‌ست که شما قصد حکاکی یا نگارش ذکر شرف الشمس را داشته باشید و اگر قبلا آن را تهیه کرده‌اید ، دیگر کاری خاصی نیست.
شاید جالب باشد بدانید که اعمال شرف الشمس ثابت بوده و نسبت به سال تغییر ندارند. به بیان ساده‌تر اعمال روز شرف الشمس 1400 با اعمال شرف الشمس 1401 هیچ تفاوتی ندارند!
نکته مهم دیگری را درباره‌ی فعال سازی شرف شمس یادآوری می‌کنیم: نیاز به انجام هیچ کاری نیست! دقیقا.
چرا که اگر نگارش یا حکاکی شرف الشمس با رعایت تمامی آداب خودش انجام شده باشد ، تمامی خواص خود را داشته و نیازی به فعال سازی و یا تمدید ندارد!
همچنین طریقه شارژ سنگ شرف الشمس هم هیچ ارتباطی به ذکر شرف الشمس ندارد. موضوع شارژ فقط درباره سنگ‌های قیمتی مطرح می‌شود که هر سنگ با توجه به مشخصات خودش ، راه و روش خاصی را برای شارژ شدن دارد.
در سایت جواهربازار ، خواص هر سنگ (گوهر قیمتی) بصورت کامل توضیح داده شده و نحوه شارژ آن نیز ارائه گردیده است.
پس با خیال راحت و بدون دغدغه از خواص شرف الشمس بهره ببرید :)

آداب نوشتن شرف الشمس

شرف الشمس می‌بایست روز 19 حمل (نوزدهم فروردین) در ساعات خارج از قمر در عقرب نوشته شود . شخص قبل از شروع به نوشتن شرف الشمس وضو بگیرد ، رو به قبله بنشیند و در ساعات سعد دو رکعت نماز حاجت مانند نماز صبح بخواند و سپس دعای شرف الشمس را خوانده و بعد از آن ، با خلوص نیت حروف شرف الشمس نوشته شود .
(شرف الشمس‌های موجود در سایت جواهربازار در روز 19 فروردین و با رعایت تمامی آداب حکاکی شده است.)

نظر مراجع در مورد شرف الشمس

منابع مختلفی در مورد شرف الشمس ، آداب و آثار بابرکت آن صحبت شده است . از جمله آنها ؛
نظر شیخ بهایی در مورد شرف الشمس کاملا مشخص و مورد استناد است :
شیخ بهائی در کتاب سرالمستتر در مورد زمان حکاکی شرف الشمس به روز 19 حمل (19 فروردین ماه) و ساعات سعد ، تاکید کرده است.
شرف الشمس از نظر علما نیز مورد تایید قرار گرفته است:
نظر آیت الله حسن زاده آملی در مورد شرف الشمس نیز قابل توجه است ، چرا که موضوع شرف شمس علامه حسن زاده نیز مورد استناد است :
آیت الله حسن‌زاده آملی در کتاب (هزار و یک نکته) در مورد مفید بودن شرف الشمس توضیحاتی مرقوم نموده‌ است.
سید عبدالله بوشهری در کتاب (السحاب اللئالی) در مورد برکات شرف الشمس و فواید آن توضیحات داده است.
نظر رهبری در مورد شرف الشمس نیز قابل توجه است. چرا که ایشان در مراسم مختلف انگشترهای متنوعی را استفاده می‌کنند که در تصاویر منتشر شده از ایشان قابل توجه هستند. همیشه یکی از موضوعات جالب، استفاده از انگشتر با نگین‌های مختلف و حکاکی‌های مذهبی توسط رهبر انقلاب است و از موضوعات برتر می‌توان به راز انگشتر آیت الله خامنه ای و یا انگشتر شرف الشمس آیت الله خامنه ای اشاره کرد.
جواهربازار ، تصاویر کامل از انگشترهای رهبر انقلاب را جمع‌آوری نموده که می‌توانید با کلیک کردن از اینجا و یا اینجا مشاهده کنید.
همچنین نظر آیت الله سیستانی در مورد شرف الشمس و یا نظر آیت الله مکارم در مورد شرف الشمس و همچنین نظر آیت الله بهجت در مورد شرف الشمس بسیار قابل توجه است که می‌توانید با استفتا به این بزرگواران و درخواست ارائه حکم شرعی بصورت کامل در جریان شرف الشمس قرار بگیرید.
جالب است بدانید شرف الشمس محدود به ایران نمی‌شود و از موضوعات جذاب بین سایر مسلمانان غیر فارسی زبان نیز به شماره می‌رود. همچنان که فوائد شرف الشمس عند اهل البیت از موضوعات مورد علاقه ایشان است.

خواص دعای شرف الشمس

از جمله مهم‌ترین خواص شرف الشمس :  
 •  برآورده شدن حاجات و آرزوها
 • دفع فقر
 • رزق و روزی
 • محافظت در برابر بلایا
 • گشایش امور و رفع دشواری
 • بخت گشایی و ازدواج
 • دور شدن سحر و جادو از صاحب آن
 • بیدار شدن برای نماز شب و سحرخیزی . 
البته باید توجه داشته باشیم که شرف الشمس معجزه‌گر نیست اما همراه داشتن آن می‌تواند سبب انرژی مثبت در جهت حاصل شدن این خواص باشد . برای استفاده از فوائد حجر شرف الشمس تفاوتی ندارد شرف الشمس را به چه صورتی همراه خود داشته باشید. خواص سنگ شرف الشمس اصل در همه محصولات یکی است:
انگشتر شرف الشمس ، سرویس شرف الشمس ، مدال شرف الشمس ، دستبند شرف الشمس و یا حتی نگین تک شرف الشمس ، شما را از خواص و ارزش‌های معنوی این ذکر بهره‌مند خواهد نمود .
خواص شرف الشمس برای همه افراد یکسان است. مثلا و به بیان ساده تر خواص انگشتر شرف الشمس زنانه با خواص انگشتر شرف شمس مردانه هیچ تفاوتی ندارد و همه علاقمندان می‌توانند از فواید شرف الشمس بهره ببرند.
از دیگر خواص آن که زیاد گفته شده است ، استفاده از شرف الشمس برای چشم زخم است.  همچنین استفاده از خواص شرف شمس برای ازدواج و همچنین دعای شرف الشمس برای بخت گشایی نیز داستان ها و گفتنی‌های زیادی مطرح شده است. کافیست نظرات مشتریان جواهربازار درباره تجربه استفاده از شرف الشمس را مطالعه کنید.

سواستفاده از محبوبیت شرف الشمس

در این بین ، افراد سودجو از محبوبیت این حرز (دعا) سواستفاده کرده و با بیان کردن مواردی همچون : اعتبار بالای حکاکی آنها و یا رعایت کامل آداب خاصه حکاکی و یا... مبالغ هنگفتی را بابت فروش سنگ های حکاکی شرف الشمس اخذ می کنند.

در نظر داشته باشید که شرف الشمس از نظر معنوی ارزش بالایی دارد ولی تهیه آن نیازمند پرداخت هزینه زیاد و هنگفت نیست.
تنها موردی که باعث افزایش قیمت شرف الشمس می شود ، کیفیت و ارزش سطح مورد استفاده حکاکی (مانند سنگ گرانبها و یا پوست با ارزش و یا...) و یا حکاکی هنر دست اساتید خبره است و صرف انجام آداب و اصل بودن شرف الشمس به هیچ عنوان دلیل بر گران بودن آن نیست.

سنگ شرف شمس برای چه ماهی است؟

قبلا توضیح داده بودیم که شرف الشمس نام یک سنگ نیست! شرف شمس یک ذکر ارزشمند است که بر روی سنگ‌های مختلف حکاکی می‌شود. بنابراین برای پاسخ به این سوال که سنگ شرف شمس برای چه ماهی است ، باید گفت شرف الشمس به ماه تولد محدود نمی‌شود و می‌تواند برای متولدین تمامی ماه‌های سال مورد استفاده قرار بگیرد. اگر تمایل دارید از محصولات شرف‌الشمس استفاده کنید ، بدون هیچ نگرانی و دغدغه نسبت به ماه تولد خودتان ، می‌توانید از خواص شرف الشمس بهره ببرید.

تجربیات استفاده از شرف الشمس

برای مشاهده برخی از تجربیات مشتریان در مورد شرف الشمس پیشنهاد می‌کنیم بخوانید :   پرسش و پاسخ کاربران - تجربیات استفاده از شرف الشمس

انگشتر شرف الشمس طرح انگشتر رهبر (آقای خامنه‌ای)

استفاده از شرف الشمس نیاز به وضو دارد؟ هنگام پاک نبودن بدن می‌توان از شرف‌الشمس استفاده کرد؟

باتوجه به اینکه شرف الشمس به حروف ابجد می‌باشد نیازی به دائم الوضو بودن نیست و همراه داشتن آن هنگام پاک نبودن بدن یا در سرویس بهداشتی ، مشکلی ندارد.

شرف الشمس حتما باید روی سنگ عقیق حکاکی شود ؟

همانطور که می‌دانید ، برای سنگ عقیق خواص و فواید بسیاری در اسناد و کتب مذهبی و علمی بیان شده است.
از آنجایی که برای استفاده و همراه داشتن سنگ عقیق تاکید بسیار شده ، و همراه داشتن شرف الشمس نیز برای بهره‌مند شدن از آثار پربرکت آن توصیه شده ، لذا  شرف الشمس را بر روی سنگ عقیق زرد (یا نارنجی) حکاکی می‌کنند.
با این کار ، شخص استفاده کننده هم از خواص سنگ عقیق بهره مند می‌شود و هم خواص شرف الشمس را استفاده می‌برد. (عقیق شرف الشمس)
در حقیقت بهترین و آسان ترین راه استفاده از شرف الشمس نیز همین است.

آداب شرف الشمس چیست

شرف الشمس چگونه استفاده شود ؟
برای همراه داشتن شرف الشمس نیازی به انجام کار خاصی نیست. آداب سنگ شرف الشمس برای استفاده شرایط و الزام خاصی ندارد . شما می‌توانید شرف الشمس را بصورت نگین تک تهیه کرده و آن را داخل کیف یا جیب خود داشته باشید. یا از انگشتر ، گردنبند (مدال) و گوشواره و ... که با نگین شرف الشمس هستند ، استفاده نمایید.
تاکید می‌کنیم استفاده از شرف الشمس شرایط خاصی ندارد و در حقیقت سوالاتی همچون : غسل شرف الشمس و یا اینکه نماز شرف الشمس چند رکعت است اشتباه است. چرا که نیازی به انجام آنها نیست!
برای استفاده از انگشتر شرف الشمس نیز آداب خاصی تعریف نشده است. و اینکه انگشتر شرف الشمس در کدام دست باشد ، هیچ اهمیتی ندارد.
در حقیقت اداب شرف شمس کار سختی نیست و می‌توانید محصولات شرف الشمس را به دلخواه خود انتخاب نموده و به راحتی استفاده نمایید. مدال نقره عقیق شرف الشمسانگشتر نقره عقیق اسپرت شرف الشمس مردانهانگشتر نقره عقیق شرف الشمس مردانهانگشتر نقره عقیق زیبا شرف الشمس مردانهمشاهده محصولات با حکاکی شرف الشمس
کد امنیتی»»
  آواتار
  محمد رئوفی (تهران / حسن آباد)
  1401/7/19
  '22:42
  شرف الشمس جدید چه تاریخی انجام میشه؟
  در روز 19 فروردین هر سال ، حکاکی شرف الشمس انجام می‌شود.
  آواتار
  احمد بزرگیلن (آذربایجان شرقی / هادیشهر)
  1401/7/18
  '9:38
  سلام روز بخیر آیا شرف شمس نیاز به تمدید دارد؟ ینی نیاز هست هر سال حکاکی مجدد انجام بشه؟
  هیچ نیازی به تمدید شرف الشمس نیست . اگر شرف الشمس طبق آداب و روش صحیح نوشته شده باشد ، پس خواص خود را دارد و دیگر لازم نیست برای تمدید شرف الشمس کاری انجام دهید.
  آواتار
  سعید اسماعیلی
  1401/7/17
  '4:58
  شرف شمس قهوه ایی هم داریم مگه
  گاهی حکاک روی عقیق سرخ و عقیق قهوه ای رنگ هم حکاکی می کنند و انتخاب آن بستگی به نظر و سلیقه مشتری دارد .
  آواتار
  محدثه کامرانی (مازندران / پل سفید) خریدار این محصول
  1401/7/10
  '3:16
  قیمت شرف الشمس توی سایت های دیگه خیلی بیشتر از سایت شماست. چرا قیمت جواهربازار پایین تره؟
  اصل بودن ، کیفیت بالا و قیمت مناسب ، مهمترین اصول کاری جواهربازار است. تمامی محصولات جواهربازار توسط افراد خبره بررسی و قیمت گذاری می‌شوند و تمام تلاش ما بر این است که کمترین قیمت ممکن را برای هر محصول در نظر بگیریم تا مخاطبین و مشتریان جواهربازار بتوانند محصول مورد نظرشان را با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت تهیه کنند.
  آواتار
  نازنین زهرا (آذربایجان غربی / ماکو) خریدار این محصول
  1401/7/8
  '10:21
  تا حالا اینقدر تنوع توی محصولات شرف الشمس ندیده بودم :)
  آواتار
  Moyhmm
  1401/7/8
  '0:9
  بسیار عالی است وکار بردی نیاز بود
  آواتار
  صادق کمال زاده خریدار این محصول
  1401/6/14
  '10:44
  موارد جالبی رو مطرح کردین. بسیار مچکرم. درباره خواص عقیق یمنی شرف الشمس زیاد شنیدم. شرف الشمس های شما همگی عقیق یمنی هستند؟
  شرف الشمس بر روی سنگ‌های متنوعی حکاکی می‌شود. در فروشگاه جواهربازار ، نام دقیق هر سنگ در عنوان محصول ذکر شده است. لطفا به عناوین محصولات توجه کنید ، مثلا برای انگشترهایی که نگین آنها عقیق یمنی باشد و حکاکی شرف الشمس هم داشته باشند ، عنوان محصول مشابه زیر خواهد بود » انگشتر عقیق یمن شرف الشمس (و یا موارد مشابه دیگر...)
  اگر در این زمینه سوالی داشتید لطفا از طریق واتساپ به شماره 09155201768 پیام بدهید.
  آواتار
  مهمان خریدار این محصول
  1401/6/13
  '16:23
  اینکه شرف الشمس برای چی خوبه به نوع استفادش هم بستگی داره؟ منظورم اینه که انگشتر شرف الشمس بهتره یا گردنبند؟ کدوم یکی خواص بهتری داره؟ خودم گردنبند رو بیشتر دوست دارم ولی میخوام نظر شما رو هم بدونم.
  برای استفاده از خواص شرف الشمس ، هیچ تفاوتی بین انگشتر ، گردنبند و یا سایر محصولات با حکاکی شرف الشمس نیست. اگر به گردنبند شرف الشمس علاقه بیشتری دارید ، می‌توانید با توجه به سلیقه‌ی شخصی خودتان محصول دلخواه را انتخاب کرده و از خواص گردنبند شرف الشمس زنانه استفاده کنید.
  برای مشاهده تصاویر ، قیمت و خرید گرنبند شرف الشمس اصل روی لینک زیر کلیک کنید:


  https://www.javaherbazar.com/advSearch/گردنبند-شرف-الشمس/
  آواتار
  محدثه صابری خریدار این محصول
  1401/6/10
  '10:11
  مشتاق شدم که یک انگشتر شرف الشمس برای خودم خرید کنم. ولی شنیدم که میگن اومد نیومد شرف الشمس هم مهم هست و امکان داره واسه بعضیا خوب عمل نکنه. لطفا بگین این موضوع درسته و آیا انگشتر شرف الشمس آمد نیامد دارد؟
  موضوع اومد نیومد شرف الشمس از اساس اشتباه و کذب است. اینکه دعای شرف الشمس برای بعضی افراد خوب باشد ولی برای بعضی افراد دیگر بد باشد ، هیچ اعتباری ندارد. خواص شرف الشمس برای همه افراد یکسان است و اینکه بگوییم مضرات سنگ شرف شمس برای بعضی افراد مشاهده شده ، کلا اشتباه است. زیرا ذکر ارزشمند شرف الشمس هیچ ضرری ندارد و سرتاسر فایده و خوبی است.
  آواتار
  مرجان عیسی پور خریدار این محصول
  1401/6/8
  '12:16
  من خیلی درباه شرف شمس شنیدم. لطفا درباره معجزات شرف الشمس هم صحبت کنین. خیلی دوست دارم بدونم کیا از شرف الشمس حاجت گرفتن؟ اصلا این دعای شرف الشمس برای حاجت گرفتن خوب هست؟
  روایات زیادی درباره شرف الشمس و استفاده از خواص آن گفته شده است. مشتریان زیادی از جواهربازار محصولات شرف الشمس را تهیه کرده اند و بعد از گذشت مدت زمانی خاص ، تجربیات خودشان را از نکات مثبت شرف الشمس به اشتراک گذاشته اند. در همین صفحه تجربیات استفاده برخی از مشتریان از شرف الشمس و خواص آن ذکر شده است. همچنین در بخش نظرات مشتریان همین صفحه نیز موارد جذابی ذکر شده است.
  آواتار
  محمد سعادتی خریدار این محصول
  1401/6/3
  '16:34
  من قبلا انگشتر شرف الشمس داشتم و با تمام وجودم خواص اون رو حس میکردم. متاسفانه گم شدن انگشتر شرف الشمس در یک مسافرت ، خاطره خیلی بدی واسم به جا گذاشت. تصمیم دارم یک انگشتر دیگه تهیه کنم تا گم شدن شرف شمس برای همیشه از ذهنم بیرون بره و دوباره خاصیت اون رو دریافت کنم. قبلا گفته بودین که حکاکی ها با رعایت آداب انجام شدن ، از این موضوع مطمئن باشم؟
  بابت گم شدن انگشتر شرف الشمس شما بسیار متاسفیم. از نظر اصالت محصولات و همچنین رعایت تمامی آداب مرتبط با حکاکی شرف الشمس به شما اطمینان می‌دهیم و تاکید میکنیم که استادکاران جواهربازار تمامی آداب نوشتن شرف الشمس را بصورت کامل رعایت می‌کنند.
  آواتار
  محمد
  1401/5/29
  '2:49
  سلام، وقت بخیر...
  بنده همین چند روز پیش از شما شرف الشمس خریداری کردم که به دستم رسید و خوشبختانه مطابق تصویر کالا بود، که میخواستم از این بابت از شما تشکر کنم.
  با تشکر...
  مبارک تان باشد
  در مورد سوالی که داشتید واتساپ در ارتباط باشید .
  آواتار
  زهرا
  1401/5/11
  '17:4
  خیلی زیبا و ظریف کار شده
  آواتار
  عادله قاطع (زنجان / زنجان)
  1401/4/28
  '9:56
  سلام وقت بخیر
  ببخشید من امسال از سایت شما شرف الشمس رو سفارش دادم لازمه هر سال 19فروردین باز هم سفارش بدم یا همون یکبار کافیه؟؟
  سلام
  یکبار کافی است ، مهم همراه داشتن شرف الشمس است و نیاز به شارژ یا خرید هرساله ندارد .
  آواتار
  حامد رمضانی مقدم زیارت
  1401/4/25
  '3:27
  سلام . بسیار مفید و مختصر بود و درعین حال کامل . ب همه مسایل و سوالها پاسخ داده و هیچ ابهامی نبود . با خواندن این مطلب اطلاعات کاملی از شرف شمس نصیب خواننده میشود
  آواتار
  مهدی حسین پور (تهران / گلستان)
  1401/2/1
  '0:31
  بسیار مفید و آگاه کننده.
  آواتار
  لطیف
  1401/1/17
  '14:23
  سلام کجا و چگونه ثبت نام کنیم
  تماس تلفنی یا واتساپ 09155201768
  آواتار
  امام بخش حاجی پور
  1401/1/8
  '10:50
  حکاکی هنردست هنرمندان چیردست الخصوص که هنرشان اثراصل شربف الشمس باشد که واقعان بسیارزیبا و نمی توانم چگونه توصیقش کنم روح انگیزمی باشد
  آواتار
  هاشم فلاحی
  1401/1/1
  '21:2
  سلام و عرض ادب و احترام
  انگشتر مردانه ، شرف شمس با حکاکی هفت شرف با خط استاد ضابطی میخوام سفارش بدم لطفا راهنمایی بفرماید، از کرج مزاحم شدم، متشکرم.
  واتساپ یا تلگرام 09155201768
  آواتار
  راحله نوروزپور
  1400/12/12
  '0:34
  باسلام خیلی دوست دارم که یکی از این انگشتر ها را دا شته باشم خیلی زیبا هستند
  آواتار
  ش آقازاده (اردبیل / اردبیل)
  1400/12/4
  '12:50
  با سلام و خسته نباشبد مطالب بسیارجالب وآموزنده ای بود نهایت سپاس و تشکر رو از مجموعه خوب جواهر بازار دارم
  آواتار
  علی
  1400/10/10
  '22:41
  با سلام.من اتفاقا متولد 19 فروردین هستم.(ماه وروزی که دعاها واسماءالاهی در ان روز وماه والبته زمان خاص بر روی عقیق ان نقش میبندد.ولی تا به حال نداشته ام.میخواستم بدانم چون تولد من با روز وماه نوشتن دعا واسماءالاهی یکیست.ممکن است تاثیر بهتری برای بنده داشته باشد.ممنون
  آواتار
  محمود پورشاهرودی
  1400/10/10
  '12:4
  س من میخواهم باید اسم من و مادرم باشد اندازه انگشت من دوازده است واقعا اگه مراعات میکند خواهان آن هستم متوسط باشد من بازنشسته ام تخفیف بدهید
  لطفا از طریق سوشال با همکاران در ارتباط باشید
  آواتار
  ولی خوب زمانی
  1400/10/10
  '6:11
  باسلام بسیار آموزنده و مفید بود
  آواتار
  محمدامین بهزادی
  1400/9/9
  '2:44
  سلام. مطالب جالب وآموزنده ای نوشته بود وکمال تشکر رو ازشما دارم، میخواستم بدونم چطوری سفارش بدم ازتو سایت جواهربازار
  سلام دوست گرامی
  خرید از سایت یا واتس اپ یا تماس تلفنی 09155201768
  آواتار
  علی محمد
  1400/8/20
  '10:45
  سلام.ما که اعتقاد داریم ولی از لحاظ مادی قادر به تهیه ان نیستیم متاسفانه.
  آواتار
  اللهم عجل لولیک الفرج
  1400/8/4
  '12:36
  سلام
  انگشترشرف الشمس که دعای آن درموعدتعیین شده نوشته شده باشد روازجاخریداری کنیم که ازلحاظ رعایت مراحل نوشتن دعامطمئن باشیم؟
  سلام
  دوست گرامی تمامی شرف الشمس های موجود در سایت جواهربازار به تاریخ مخصوص و با آداب کامل نوشته شده اند.
  آواتار
  بویری (تهران / تهران)
  1400/4/7
  '10:55
  قبلا به شرف شمس اعتقاد نداشتم ولی تازگیا اتفاقاتی افتاد که واقعا باورم شد به معجزاتش
  آواتار
  صفیه فاطمی پور
  1399/1/25
  '12:12
  خیلی مطالب جالب وجامعی بود،من نگین روهمراه باحرزازسایت تهیه کردم،خیلی هم عالی
  آواتار
  مجتبی امانی (خراسان رضوی / مشهد)
  1399/1/3
  '14:17
  باسلام
  مطالب صوتی ومتنی که درباره شرف الشمس ونگین ان توضیح کامل داده بودید صمیمانه تشکر میکنم .من چندین انگشتر ازجواهربازارخریدم که باکیفیت ومناسب بوده اند.باتشکر.
  سپاس از محبت و همراهی صمیمانه ی شما .
  آواتار
  فاطمه موحدیان (آذربایجان شرقی / مرند)
  1398/11/11
  '21:8
  واقعا مطالب مفید و قابل استفاده بودند.
  سپاس از زحماتتون.
  آواتار
  جعفرمحمدزاده
  1398/1/18
  '21:30
  سلام مطلب جالبی است استفاده نمودم
  آواتار
  عبدالامیر چراغ زاده
  1397/9/16
  '23:25
  سلام از مطالب با ارزش شما صمیمانه تشکر و قدر دانی مینمایم
  آواتار
  abolfazllllllllll خریدار این محصول
  1397/8/6
  '2:53
  سلام منم انگشتر شرف الشمس دارم خداراشکر بهش اعتقاد دارم خیلی هم بهم امده هست الان هم ک خوندم مطلب را دیگه خوب متوجه شدم
  آواتار
  مرضیه رحیمی مشهد خواه
  1397/4/28
  '21:37
  مرسی ممنون من خودمم یک شرف شمس گردنبندشو دارم .والان هم بیشتر خواص ها شو فهمیدم .تشکر ولی من هیچ هس و نم دونم چیز عجیبی ندارم .مثل همیشه هستم .
  آواتار
  ولی اله نیک پیام (گلستان / گرگان)
  1397/1/21
  '22:48
  مطالب بسیار جالبی بود.من تاالان هیچگونه اطلاعاتی از شرف الشمس نداشتم.ممنون
  آواتار
  آرزو
  1397/1/15
  '20:29
  خیلی برام جالب بود.فقط اسم شرف شمس رو شنیده بودم.نمیدونستم که این همه خاصیت داشته باشه.ممنونم از اطلاع رسانی تون.
  آواتار
  داود یزدی (مرکزی / زرندیه)
  1397/1/14
  '19:41
  واقعا مطالب خوبی را فرمودین .خیلی عالی بود.خیلی سئوالات ومطالب مبهمی برام دررابطه با شرف الشمس بوجود آمده بود که با خواندن این مطالب جواب سئوالتم را گرفتم .ممنون ازجواهربازار ودرج اینگونه مطالب که زحمتشو میکشند.وبا سپاس ازینکه کالاهای اصل وبا ضمانت وخوبی که دراختیارمشتریان قرارمیدهند.من چندین نوع کالا خرید کردم که رضایت کامل دارم ازجواهربازار.با تشکر.
  ضمن تشکر از پیام زیبا شما دوست عزیز. رضایت شما موجب سعادت ماست.
  آواتار
  عادل نیسی (خوزستان / اهواز)
  1396/3/12
  '17:21
  خیلی عالیه دست شما درد نکنه بابت اطلاعات خوب و ارزنده،مرحبا
  آواتار
  امیر خریدار این محصول
  1396/3/12
  '3:24
  خیلی عالی و آموزنده بود مخصوصا یرلی من که واقعا اعتقاد دارم ولی یک سؤال هم داشتم لطفا به من بگید که الان من یک عقیق یمانی قرنز دارم و شرف الشمس با عقیق خراسانی دارم با همون دعای اسم های خداوند آیا این کفایت میکند یا حتما باید نگین شرف الشمس عقیق زرد یمنی باشد
  آواتار
  عادل نیسی (خوزستان / اهواز)
  1396/3/9
  '3:55
  اطلاعات خوبی بود ممنون و تشکر موفق باشید
  آواتار
  سید عباس علوی (تهران / تهران)
  1396/2/27
  '22:41
  مطلب بسیار جالبی بود . و به آموخته هایم افزود از لطف شما ممنونم
  آواتار
  ریحانه روشنفکر (سمنان / سمنان)
  1396/2/15
  '14:55
  عاالی بود مثه همیشه سپاس
  آواتار
  ا کعبی (تهران / شهریار)
  1395/12/8
  '15:3
  سلام
  ممنون از این همه اطلاعات در باره شرف الشمس،
  داشتن نگینی با این دعا، با جمع شرایط، می تواند بسیاری از خواص ذکر شده را داشته باشد.
  حتی گاهی ، خود این دعا به تنهایی کلید می شود برای بعضی از درهای بسته،
  به امید موفقیت عزیزان
  آواتار
  سیدعلی خریدار این محصول
  1395/12/5
  '6:51
  انگشتر شرف الشمس فوق العاده هست هم ازلحاظ طبی وهم ازلحاظ روحی واقعا میشه بااین انگشتر هم به آرامش رسید وهم به ثروت.من توسعه میکنم دوستان گلم همراه داشته باشند
  آواتار
  جاوید نادرپور
  1395/10/16
  '12:36
  با سلام و عرض ادب.سپاسگذارم بابت نشر مطالب اموزنده در رابطه با سنگ شرف الشمس.
  آواتار
  علیرضا داداشی (آذربایجان شرقی / تبریز)
  1395/8/16
  '9:18
  سلام ممنون از اطلاعات بسیار مفیدتان موفق باشید.
  آواتار
  احمد
  1395/5/25
  '18:40
  سلام.من همیشه انگشتر شرف شرف الشمس را در دست داشتم . خیلی هم اعتقاد داشتم . تا اینکه یک سال پیش تو مسافرت چند تا راه زن با کلی وسایل و پول . انگشتر شرف و الشمس و انگشترای عقیق دیگه رو که داشتم ، دزدیدند.
  از اون موقع تا حالا از همه نظر بد آوردم . چون حتما باید آداب و اعمال شرف و الشمس رعایت شود.
  صادق ترین جا، جواهر بازار بود . که الان چند تاشو خریدم. واقعا بهشون خسته نباشید میگم.
  ضمنا این نیست که شرف و الشمس داشته باشی ، بشینی کاری هم نکنی ، بعد بگید خرافاته.
  تلاش وحرکت هم میخواد.
  موفق باشید.

  رضایت شما بزرگترین سرمایه و افتخار ماست جناب ثانوی عزیز. از لطف شما متشکریم .

  آواتار
  ضابطی (مازندران / تنکابن)
  1395/4/31
  '14:56
  اطلاعات خوبی در باره ی شرف الشمس بدست آوردم.
  آواتار
  سیدمهدی مظفری (تهران / تهران)
  1395/4/16
  '18:44
  ممنونم از اطلاعات داده شده
  آواتار
  خانم محمدی (تهران / شهریار)
  1395/4/7
  '20:5
  مفید و جالب بود ممنون
  آواتار
  آقاسید هاشمی (آذربایجان شرقی / هریس)
  1395/2/7
  '13:54
  نگین عقیق مخصوصا شرف الشمس یکی از سنگ های باارزش و مورد دلخواه من هم بوده ، رنگ و جلوه ی خاصی تو محصولات شرف الشمس هست.توصیه استفاده از این سنگ پر بها هم همواره مورد توجه اولیای الهی بوده و هست. ان شاالله برای همه ملموس و محسوس باشه بهره های فراپان این سنگ شریف.
  آواتار
  سید عباس علوی (تهران / تهران)
  1395/2/7
  '1:8
  با عرض ادب و سلام
  عقیق شرف شمس از جمله نگینهایی است که بسیار مورد علاقه بنده میباشد . و چند نمونه از زیبا ترینهای آن را دارم .
  هم بخاطر زیبایی و جذابیت آن و هم بخاطرخواص بی نظیر آن به همین جهت یکی از انگشترهایی که من همیشه بهمراه دارم این انگشتر میباشد
  آواتار
  ایمان مرادی (چهارمحال بختیاری / شهرکرد) خریدار این محصول
  1395/1/16
  '1:19
  با عرض سلام19 فروردین نزدیکه آیا شاهد قرار گرفتن محصولات شرف الشمس امسال در جواهر بازار خواهیم بود
  بله ، حتما ، مانند سال های گذشته بهترین محصولات را در جواهربازار فعال خواهیم کرد :)
  آواتار
  محمد داداشی (تهران / اسلامشهر)
  1395/1/15
  '20:17
  خیلی کامل و جامع بود.من خودم شخصا`از این اطلاعات استفاده کردم. ممنون از شما عزیزان.
  آواتار
  مهناز نادری نژاد (اصفهان / نجف آباد)
  1394/12/16
  '17:40
  اطلاعات اموزنده ای بود استفاده کردم
  آواتار
  شهرام خواجه (بوشهر / دیلم)
  1394/11/19
  '11:33
  من از فروشگاه شما انگشتر شرف الشمس خریداری کردم و مداوم به همراه دارم
  آواتار
  فاطمه سورانی (تهران / تهران)
  1394/11/7
  '16:43
  سلام
  از این اطلاعات بسیار مفیدتون خیلی استفاده کردم و اکثر سوالاتی که راجب شرف الشمس داشتم برام حل شدوجوابش را گرفتم .سپاسگزارم بابت این همه اطلاعات مفیدتون که در اختیار مشتریانتان قرار می دهید.
  آواتار
  رضا
  1394/10/15
  '20:39
  واقعا عالیست.جایی خواندم تمام موجودات واشیاء جهان خدا را تسبیح می کنند.سنگ عقیق بیشتر خدا راتسبیح میکند وکسی که آنرا بدست کند ثواب تسبیح آن سنگ برایش نوشته میشود.و ازعلامه میرزاجوادآقا ملکی در کتابش خواندم که :نوشته بود همانطور که انسان همواره خواسته یاناخواسته گناه میکندبهتر است ازثواب هم چیزی دائمی همراه خود داشته باشدکه منظورش استفاده از عقیق بوده .
  آواتار
  عبدالحسین جعفری (آذربایجان غربی / نقده)
  1394/10/13
  '14:44
  واقعا عالیستدوسش دارم . از شمام سپاسگزارم
  آواتار
  جهانبخش (تهران / تهران)
  1394/10/12
  '6:37
  خوب بود اطلااع خوبی بود
  آواتار
  شهرام
  1394/9/17
  '10:28
  با سلام
  کتاب بسیار عالی و خوب بود واقعا من و خانواده استفاده بردیم و خرید این سنگها در حد بودجه نمی باشد کاش قیمت ها کمی مناسب تر بود

  دوست عزیز ، ارائه جواهرات با حکاکی شرف الشمس بر روی نگین آنها در جواهربازار با پایین ترین قیمت ممکن صورت می پذیرد . جهت مشاهده بر روی لینک زیر کلیک نمایید . سپس از نوار لغزنده بالای صفحه محدوده قیمتی مورد نظر خود را تعیین کنید .

  محصولات با حکاکی ذکر شرف الشمس

  آواتار
  پریچهر آزاده دست (کرمانشاه / کرمانشاه)
  1394/9/12
  '12:31
  با سپاس از شما
  من رو به یاد پدرم که هر ساله این نیایش رو می نوشت و نمازهای شبونه تا بامداد ایشون انداخت :| همیشه واسم یه پرسش بزرگ بود که این واژه های رازگونه چیه و چه جوری خونده میشه :|
  همه ی اسیران خاک و رفتگان در دریای نور خدا باشند و بازماندگان در پناه خدا تن درست و راه راست یافته

  ان شاء الله پدر بزرگوار شما و تمامی اموات مورد رحمت و مغفرت خداوند متعال قرار بگیرند .

  برای شما و خانواده محترم نیز صبر و سلامتی آرزومندیم .

  آواتار
  مهمان
  1394/7/16
  '10:42
  با سلام وخسته نباشید بسیار عالی بود
  آواتار
  زیبا میردورقی (خوزستان / اندیمشک)
  1394/6/28
  '14:2
  خیلی خوبه .ب اطلاعاتمون افزوده شد.مرسی
  آواتار
  خوب وعالی
  1394/4/29
  '23:32
  سلام خوب عالی، باآرزوی طرقی بیش ازاین
  آواتار
  محمد حق پرست
  1394/4/23
  '9:48
  با عرض سلام
  ضمن تقدیر وتشکر در مورد اطلاعات با ارزشتون واینکه زحمت شناساندن سنگ وخواص آن را به مردم خوب جامعه متحمل می شوید ، بنده عرض می نمایم با نظر سر کار خانم وزیری زاده موافقم.همانگونه که اشاره فرمودین شرف الشمس مجموعه اسم اعظم است که از کتب آسمانی برگرفته شده وبا حروف ابجد نوشته میشود این حرز را برخی راویان به حضرت علی نسبت میدهند که برا اولین بار این حضرت نوشتن،چون اسامی الهیست در هر زمانی نوشتن آن عاری از فریضه نیست ولی قدرت تاثیر آن در یک روز خاص از سال که شمس در رمل واقع میشود وخورشید در آسمان در محور وجایگاه خاص خود نسبت به کره زمین واقع میشود که این امر موجب مییگردد نوشتن این دعا در آن روز قدرت دعا را بسیار افزایش دهد ،از آنجایی که این دعا به صدر اسلام تعلق دارد وحتی در برخی کتب به قبل از اسلام نسبت میدهند که حضرت علی آن را با تلفیق اسامی اعظم بر گرفته از قرآن تکمیل نموده وچون طبق علوم نجومی هر یک قرن زاویه محور خورشید به زمین فرق میکند (دودرجه اضافه میشود)لذا نوزدهم فروردین آن زمان که شمس در رمل مینشیند فرق کرد و روز واقعی به اردیبهشت ماه کشیده شده است.
  با تقدیر از زحمات واطلاعات وتصاویر زیبای سنگها
  آواتار
  محمد کریمی مبارکه (اصفهان / نطنز)
  1394/4/14
  '0:39
  بسیار ممنون
  خوب و مفید و ارزشمند بود
  آواتار
  ناهید نزری (کرمانشاه / هرسین)
  1394/3/26
  '18:51
  سلام . مطالبتون بسیار جالب بود . خیلی ممنون
  آواتار
  حمید رضا امیدیان (تهران / تجریش)
  1394/3/17
  '0:32
  بسیار خوب و ارزشمند برای شناختی سالم و مفید.
  آواتار
  ساجده افشار (تهران / تهران)
  1394/2/17
  '19:39
  چه عالی بود به معلوماتم اضافه شد ممنونم. منکه خیلی به این ذکر اعتقاد دارم.
  آواتار
  حسین سعیداوی (خوزستان / سوسنگرد)
  1394/2/17
  '14:39
  واقعا متاثر شدم ، احسنت بسار جالب بود .
  آواتار
  Arsalan Shojai (خوزستان / بندر ماهشهر)
  1394/2/9
  '0:45
  واقعا من عاشق شرف الشمس هستم مرسی از اطلاعات خوب شما
  آواتار
  پریچهر آزاده دست (کرمانشاه / کرمانشاه)
  1394/1/23
  '14:42
  پس با این گفته ها باید شرف الشمش گرونبها ترین جواهر باشه !!! :)
  باید بود و دید که این گوهر با این آداب ساختن و نگارش با زندگی آدم چه می کند . :)
  آواتار
  شقایق اویسی (تهران / تهران)
  1394/1/20
  '1:56
  اطلاعات جالبی داره . ممنون بابت وقت و هزینه ای که برای تهیه این ویدئوها در نظر می گیرید
  آواتار
  زهره غفوری (مازندران / ساری)
  1394/1/19
  '19:55
  باسلام 19 فروردین از11صبح تا11 شب ،شرف الشمس است و خورشید در بالاترین نقطه ی آسمان قرار می گیرد که حاجتهابرآورده میشود.
  سوره شمس را بخوانید وآخرهرآیه بگویید یا شمس الشموس ویا انیس النفوس ادرکنی به نمک یاآب فوت کنید و بخورید .
  آواتار
  محمد شرفی
  1394/1/19
  '11:47
  سلاو . در جواب خانم وزیری زاده عرض کنم که روز واقعی شرف الشمس روز 19 فروردین میباشد
  آواتار
  سحر نوعی (گیلان / رشت)
  1394/1/16
  '16:2
  من که بیصبرانه منتظر کارای خوشگل شرف شمس سال 94 هستم .
  آواتار
  لیلا وزیری زاده (البرز / کرج)
  1394/1/5
  '1:30
  سلام من شنیدم که 19 فروردین واقغیتش نیست اگه درست یادم مونده باشه انگار تو اردیبهشته روز واقعیش

  خیر . تاریخ دقیق حکاکی شرف الشمس هر ساله فقط 19 فروردین ماه است.

  آواتار
  سید امین آزادگان (خوزستان / خرمشهر)
  1393/12/29
  '7:28
  تشکر میکنم بابت زحمتی که برای تهیه و تنظیم این ویدئو کشیدین.
  آواتار
  محمد سرچاهی (اصفهان / اصفهان)
  1393/12/24
  '9:44
  با سلام واقعا اطلاعات مفیدی قرار داده اید با تشکر
  آواتار
  انسیه موسوی (تهران / تهران)
  1393/12/24
  '2:18
  از توجه و پیگیری وتعهد و اطلا عات شما بسیار سپاس کزارم.
  آواتار
  زهرا صالحی (فارس / شیراز)
  1393/12/7
  '18:42
  مرسی . عالی بود.البته من فکر می کردم ساعت خاصی هم داشته باشه.
  آواتار
  معصومه سعیدی (خراسان رضوی / مشهد)
  1393/12/7
  '15:26
  دوستم میگه اگر یک روز انگشترش را که نگین شرف الشمس داره به همراه نداشته باشد اون روز بدشانسی میاره
  آواتار
  الهام زندی (تهران / تهران)
  1393/12/6
  '19:45
  بسیار بسیار عالی بود. بیان خواص شرف الشمس مفید بود
  ممنون
  آواتار
  مهمان
  1393/12/6
  '17:43
  عالی بود خیلیییییییییییییییی ممنون از این ویدیوی زبیا
  آواتار
  پوربافرانی (اصفهان / نایین)
  1393/12/4
  '13:15
  ممنون از مقاله خوبتون راهنمای خوبی بود.
  آواتار
  محمدرضا
  1393/12/1
  '11:58
  هرکس این انگشتر را ب همراه دعای شرف داشته باشد تاثیرش را در عرض یک هفته میبیند.
  آواتار
  برغول (آذربایجان شرقی / تبریز)
  1393/11/6
  '18:5
  اطلاعات مفید و جالبی بود. متشکر
  آواتار
  مهمان
  1393/11/1
  '0:21
  من هم از شما تشکر میکنم چون من هم فکر میکردم باید به نام شخص خاص باشدویا دوباره تمدید شود
  آواتار
  آرزو مستقیم (فارس / سروستان)
  1393/10/9
  '18:23
  بابت اطلاعات مفید وجالبی که در اختیار ما قرار می دهید.
  تشکر ویژه
  آواتار
  مجتبی رمضانلو
  1393/10/9
  '16:7
  سلام .واقعا ازتون ممنونم تا حالا کسی به این واضح ای اشاره نکرده بود.خدا خیرتون بده
  آواتار
  تقی غیاثی (آذربایجان شرقی / شبستر)
  1393/9/20
  '0:37
  سلام واقعا از روزی که دستم رسیده اومد داشته برام خیلی ممنونننننننننننننننننننن
  آواتار
  مهمان
  1393/9/17
  '12:37
  خیلی خوب وکامل و مفید بود. راجب شرف الشمس اطلاعات زیادی نداشتم.
  آواتار
  احسان کمالی (گیلان / فومن)
  1393/9/7
  '19:38
  ممنون واسه اطلاعات.خیلی جالب و اموزنده بود.
  آواتار
  ساسان اسماعیلی (قزوین / بوئین زهرا)
  1393/8/6
  '14:27
  بسیار جالب بود لطفا در مورد تمام سنگهای دیگر هم اطلاعات بگذارید ممنون
  آواتار
  سارا صفری (تهران / تهران)
  1393/7/30
  '15:35
  خیلی خوبه که جواهربازار توی کارای جدید و خلاقانه پیشتازه!
  بهتون تبریک می گم که اینقدر موفق بودین که رقبا چشم به شما دوختن و شما رو الگو قرار دادن، ولی یه ویژگی که جواهر بازار داره و قابل تقلید نیست مشتری مداری و اخلاق خوب پرسنل جواهربازاره که کپی بردار نیست.
  همین خصوصیتهاست که مشتریها رو مجذوب جواهر بازار می کنه! شماها خیلی سخاوتمند و مهربونید، این حرف من رو هر کسی که از جواهر بازار خرید کرده تایید می کنه.
  من خودم تجربه خرید از یه سایت دیگه رو داشتم، تجربه‌ای ناخوشایند که اصلا دلم نمی خواد تکرار بشه!
  توی جواهر بازار مشتری احساس می کنه توی محیطی هست که به خودش هم تعلق داره؛ واسه همینه که با وسواس بخشهای مختلف رو می خونیم، اگه احیانا اشتباه تایپی باشه پیام می دیم، وقت می ذاریم و نظرها و ایده هامون رو برای بهتر شدن جواهر بازار می دیم!
  به نظر من جواهربازار جایی هست که مشتری از سود؛ بیشتر اهمیت داره!
  صداقت شما ستودنی است و تقلید کردنی نیست. صداقتی که باعث ایجاد صمیمیت بین مشتریها و جواهر بازار شده. صداقتی که هر روز باعث می شه با عشق از توی favourite هامون سایت جواهر بازار رو باز کنیم.
  شادی و موفقیت شما رو از خدای مهربون آرزومندم،
  پاینده باشید

  ضمن سپاس از لطف ، توجه و محبت شما به جواهربازار ؛

  باید بگوییم هرچند کپی برداری دقیق و کامل از ایده ها و خلاقیت های جواهربازار توسط فروشگاه های دیگر ، دور از اخلاق حرفه ای و انسانی است ، اما؛

  موفقیت همیشه با تلاش و کوشش به دست می آید نه با تقلید و کپی برداری !

  خدای مهربان را شاکریم چرا که توانسته ایم اولین و برترین و یک الگوی موفق برای همکاران خود باشیم !

  امیدواریم همیشه شایسته محبت و اعتماد شما خوبان باشیم ...

  آواتار
  قاسم شهسواری (زنجان / ابهر)
  1393/7/29
  '15:55
  واقعا جالب و آموزنده بود
  آواتار
  طاهره اشعاری (سمنان / سمنان)
  1393/7/22
  '7:48
  خیلی خیلی اطلاعات خوبی در مورد شرف الشمس دادید. مفید بود. سپاس
  آواتار
  شهرزاد تاجیکی (کرمان / کرمان)
  1393/5/21
  '8:11
  بسیار پر خاصیت و زیبا من خوشبختانه این سنگ مبارک رو با ساخت طلا ی زرد بصورت مدال دارم
  آواتار
  عبدلرضا پاکدل (کرمان / کرمان)
  1393/5/18
  '15:6
  ممنون و متشکرم ا. اینکه راهنمایی کردید موفق باشید
  آواتار
  مهدی مشتاقی (اصفهان / فلاورجان)
  1393/5/4
  '10:29
  تسبیحشودارم خیلی خاصیت داره
  آواتار
  علی صادقی (تهران / تهران)
  1393/4/23
  '3:50
  ازتون ممنونم خیلی جالب بود تاحالا سالی یکبار شرف شمس رو شارژ میکردیم
سبد خریدثبت سفارشE