جدیدترین محصولات
  1. خانه »
  2. کتابخانه »
  3. آموزشی »
  4. تاریخچه برند کاسیو

تاریخچه برند کاسیو

بازدید : 576

1

تاریخچه برند کاسیو

بیشترین و اولین ماشین حساب‌های کوچک را روانه بازار جهانی کرد.

کاسیو
کاشیو سیساکوجو در میتاکا توکیو تاسیس گردید.
موسس شرکت کاسیو کامپیوتر در کورتامورا ژاپن در سال 1917 به دنیا آمد.
پس از زمین لرزه بزرگ تمامی خانواده ی کاشیو به دلیل دعوت عمویی که در آنجا کار می کرد به توکیو نقل مکان کردند.
وی پس از فارق التحصیل شدن از دبیرستان به عنوان شاگرد در کارخانه مشغول به کار شد. صاحب کارخانه هنگامی که مهارت کاشیو را دید او را به تحصیل در کنار کار تشویق نمود.
او در بیشتر کارها از جمله ساختن قابلمه، ماهی تاوه و لامپ‌های ژانراتور دوچرخه مهارت پیدا کرد و خیلی زود شهرت پیدا کرد و قرار داد‌هایی را برای انجام کارها دریافت کرد. در سال 1946 کاشیو کسب و کار خود را در توکیو با نام کاشیو سیساکوجو به راه انداخت.تاریخچه برند کاسیو
در سال 1954 نمونه‌های زیادی از ماشین حساب‌های کوچک کامل گردید. کاشیو یک کارخانه کوچکی بود که قطعات کوچک و
میکروسکوپ را می‌ساخت. در این دوره زمانی یکی از برادران وی پس از تلاش‌های زیاد اولین ماشین حساب‌های الکترونیکی ژاپن را طراحی کند.
در سال 1957 بازار یابی برای اولین ماشین حساب کوچک تمام الکترونیکی جهان آغاز شد و شرکت‌های کامپیوتر کاسیو تاسیس گردید.تاریخچه برند کاسیو
این دو برادر در اواخر سال 1956 تصمیم گرفتند تا ماشین حساب‌های خود را در ساپورو نمایش داده اما به سبب مشکلات در حمل و نقل توسط هواپیما آن‌ها مجبور به جدا کردن بخش‌های مختلف آن شده تا در نهایت مجددا آن را سر هم کرده اما بعد از سرهم کردن دیگر کار نکرد.
زمانی که برادران به خانه برگشتند کمی مایوس بودند، یک نماینده از شرکت یوچیدا یوکو به آن‌ها پول داده و از آن‌ها خواست تا ماشین حساب را ببیند. سپس یک قرار داد به عنوان فروشنده با آن‌ها امضا کرد و در سال 1957 کامپیوتر‌های کاسیو به عنوان شرکت توسعه و تولید برای ماشین حساب‌ها تاسیس کرد و این برادران از پدر خود تقاضا کردند تا مقام ریاست این شرکت را به عهده بگیرد.
تاریخچه برند کاسیواین برند نخستین ساعت‌های مچی خود را در سال 1974 با صفحه نمایش دیجیتال وارد بازار کرد.
به دلیل استقبال زیاد از نخستین ساعت‌های این برند کاسیو تصمیم گرفت تا فعالیت خود را از آسیا فراتر برده و وارد بازارهای جهانی بفرستد. رمز موفقیت در زمینه ساعت به دلیل متفاوت بودن و جذابیت ساعت‌ها با دیگر شرکت‌های ساعت سازی می‌باشد.
کاسیو با ساخت ساعت‌های مچی کوارتز، دیجیتال و آنالوگ شهرت جهانی برای خود کسب کرد و به بزرگترین تولیدکنندگان ساعت در دنیا تبدیل شد.
بسیاری از این ساعت‌ها قادر به نمایش ارتفاع، درجه حرارت و زمان سایر کشورها و GPS می‌باشند.

کلمات کلیدی :
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
captcha»»
جواهرات هنرمندان ایرانی

جواهرات هنرمندان ایرانی

انگشتر خانم بهاره رهنماانگشتر خانم الناز شاکردوستانگشتر خانم بهنوش طباطباییانگشتر خانم روشنک عجمیانانگشتر خانم شبنم قلی خانیانگشتر [...]

بیشتر بخوانید »
دلایل وابستگی کودکان به خویشاوندان نزدیکشان چیست

دلایل وابستگی کودکان به خویشاوندان نزدیکشان چیست

در سنین کمتر بارها برای کودکان این احساس بوجود می آید که دچار وابستگی با خویشاوندان نزدیک می شوند و این مسئله گاهی برای والدین نگران [...]

بیشتر بخوانید »
گفتگوی آنلاین
سبد خریدثبت فاکتورE