جدیدترین محصولات
  1. جواهربازار
  2. کتابخانه
  3. بایگانی

اچ اند ام H M

بازدید : 4٫285
rateraterateraterate
تاریخ بروزرسانی :

اچ اند ام H M

 H&M نام یکی از برند های معتبر در زمینه تولید پوشاک بوده که نام خود را از نام دو موسسش یعنی Hennes و Mauritz گرفته است.

اغاز شکل گیری این برند به سال 1947 باز میگردد، زمانی که هنس فروشگاه لباس زنانه خود را در شهر واستراس سوئد احداث کرد. او در سال 1952 موفق به بازگشایی شعبه جدیدی از فروشگاه در شهر استکهلم شد که این مورد موجب افزایش شهرت این فروشگاه گردید. این روند تا سال 1964 ادامه داشت، در این سال شرکت تولید لباس هنس به یکی از موفق ترین نام ها در زمینه تولید لباس زنانه تبدیل شد و توانست شعبه ای را در کشور نروژ احداث کند. سرانجام در سال 1968 و در پی خرید تولیدی لباس مردانه ماوریتس توسط هنس و اغدام ان با لباس های زنانه ، برند H&M به طور رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.

loadingImage...

یکی از رموز موفقیت این برند، سرعت در تولید و وفق پیدا کردن آن با رشد و تغییر مد می باشد.

H&M در سال 1977 تولید لباس های نوجوانان را آغاز کرد. در سال 1990 نیز این برند به یکی از برزگترین فروشگاه های خرده فروشی لباس در اروپا تبدیل شد . نخستین شعبه H&M در سال 1998 کار خود را در فرانسه شروع کرد.

نخستین فروشگاه H&M در آمریکا، در خیابان پنجم نیویورک آغاز به کار کرد. در همان سال نیز این برند توانست چندین مرکز فروش در کشور اسپانیا افتتاح کند.

کارل لاگرفلد یکی از طراحان مطرح در زمینه لباس در سال 2004 همکاری خود را با این برند آغاز کرد و روند رو به رشد H&M تا امروز همچنان ادامه دارد.

کلمات کلیدی :
همه محصولات با نگین اچ اند ام