جدیدترین محصولات
  1. خانه »
  2. کتابخانه »
  3. آموزشی »
  4. برخی از اشتباهات مخرب که خانم ها انجام می دهند

برخی از اشتباهات مخرب که خانم ها انجام می دهند

بازدید : 599

1

برخی از اشتباهات مخرب که خانم ها انجام می دهند

در ادامه برخی یا اشتبهات زیانباری که خانم ها به صورت مداوم به آن تکرار می کنند و موجب به خطر افتادن سلامتشان می شود، ذکر شده است.

 کلیه خانم ها در مورد ظاهرشان مطلع و حساس هستند و به همین منظور تمرینات سخت و طاقت فرسایی رابرای حفظ زیبایی خود انجام می دهند.

اما در برخی از موارد انها اشتباهاتی را انجام میدهند که سلامتشان به خطر می افتد. در ادامه به برخی از آنها اشاره شده است.

پوشیدن کفش پاشنه بلند :

استفاده از کفش های پاشنه بلنند معمولا سبب اسیب رساندن به پاها شده و ممکن است صدمات همچون ورم مفاصل، انگشتان چکشی، کمر درد، صدمات تاندون را به همراه داشته باشد. لذا استفاده از کفش هایی با پاشنه بلند تر از 1.5 سانت توصیه نمی شود.

برخی از اشتباهات مخرب که خانم ها انجام می دهند

غذا خوردن احساسی :

بر اساس مطالعات انجام شده زنان بیشتر از مردان در معرض استفاده از غذاهای ناسالم هستند. برخی از این غذاها نه تنها چاقی، بلکه اختلالات خلقی و افسردگی را به همراه دارد.

خوابیدن با آرایش :

اغلب اوقات خانم ها خسته به خانه رسیده، مستقیما و بدون پاک کردن آرایششان به تخت خواب می روند. خوابیدن با آرایش موجب صدمه رساندن به چشم شده و کرم باقی مانده بر روی صورت، میتواند به پوست آسیب برساند.

نداشتن خواب کافی :

در برخی از مواقع  اغلب خانم ها به دلیل داشتن کارهای مهمی شب را بیدار مانده یا دیر وقت میخوابند. اما توجه داشته باشید که کمبود خواب مشکلاتی همچون  بیماری های قلبی، استرس، افسردگی و افزایش کالری را به همراه خواهد داشت.

 

کلمات کلیدی :
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
captcha»»
ماسک هایی برای رفع کک ومک پوست

ماسک هایی برای رفع کک ومک پوست

قسمت‌هایی از بدن که معمولا در مقابل نور خورشید قرار میگیرند، بیشتر دچار کک و مک می‌شود. به این معنی که در اثر تابش نورخورشید، ملانین [...]

بیشتر بخوانید »
تاج ها و جواهرات سلطنتی دربار انگلستان

تاج ها و جواهرات سلطنتی دربار انگلستان

قوانین سلطنتی به گونه ای بود که حاکمان را مجبور می کرد تا از تاج‌ها و جواهرات زیبا و شایسته خود استفاده کنند. ملکه الیزابت هم از این قانون [...]

بیشتر بخوانید »
گفتگوی آنلاین
سبد خریدثبت فاکتورE