جدیدترین محصولات
  1. جواهربازار
  2. کتابخانه
  3. بایگانی

معرفی برند بوچلاتی

بازدید : 2٫980
rateraterateraterate
تاریخ بروزرسانی :


اغلب مردم نام بوچلاتی را به واسطه جواهرات لوکس و منحصر به فردش به یاد می آورند.

معرفی برند بوچلاتی

جالب است بدانید موسس این برند (ماریو بوچلاتی) از سن 12 سالگی فعالیت خود را در زمینه ساخت و تولید جواهر در بلترامی، شهر میلان ایتالیا آغاز کرده است. وی بعد از گذشت 10 سال و کسب تجربه و دانش کافی، نام آن را به بوچلاتی تغیر داد. پسران بوچلاتی بعد از گذشت سال ها و ارائه طرح های بی نظیری از سوی این شرکت، توانستند به این حرفه راه پیدا کنند.

پسران بوچلاتی توانستند در سال های بین سال 1925 تا 1951  شعبات جدیدی در شهرهای رم، فلورانس و نیویورک افتتاح کنند.

بعد از مرگ ماریو بوچلاتی در سال 1967 مدیریت این برند به فرزندان وی واگزار شد. از این بین لورنزو و لوکا و فردریکو مدیریت شعبه های ایتالیا را بر عهده گرفتند و شعبات آمریکا به لوکا و گیان ماریا واگزار شد.

loadingImage...

انها در سال های 1970 شعبه هنگ کنگ، 1976 شعبه مونت کارلو و در سال 1979 شعبه پاریس را احداث کرده و نام برند خود را جهانی کردند.

در حال حاضر برند بوچلاتی توسط نسل سوم این خانواده اداره شده در حالی که فعالیتش در حوزه بین المللی گسترش پیدا کرده است.

هم اکنون آندره بوچلاتی نوه موسس این برند به عنوان یکی از سرشناس ترین افراد، در زمینه خلاقیت و کسب و کار خانوادگی خود شناخته شده است. البته دختر وی لوکرزیا به تازگی به این برند پیوسته و حاصل این همکاری مجموعه جواهرات سال 2014 بوده که در نمایشگاه ساعت و جواهر بازل سوئیس به نمایش گذاشته شد.

loadingImage...

 ترکیب دو سبک طراحی کلاسیک و مدرن، همچنین استفاده از سنگ های طبیعی و تقلید از طبیعت سبب شده تولیدات این برند بسیار منحصر به فرد و زیبا شده به طوری که در نگاه اول توجه بیننده را به سوی خود جلب می کنند.

کلمات کلیدی :