جدیدترین محصولات
 1. جواهربازار
 2. کتابخانه
 3. سنگ قیمتی

سنگ اوناکیت و خواص آن

بازدید : 9٫371
rateraterateraterate
تاریخ بروزرسانی :

سنگ اوناکیت یکی از سنگ‌های عالی برای ایجاد تعادل عاطفی در بدن می‌باشد.سنگ اوناکیت ، یک سنگ آذرین بسیار زیبا و بی نظیر می باشد که در ترکیب آن سه رنگ سبز، قرمز و صورتی دیده می شود.

سنگ اوناکیت ، یک سنگ آذرین بسیار زیبا و بی نظیر می باشد که در ترکیب آن سه رنگ سبز، قرمز و صورتی دیده می شود.

در حقیقت سنگ اوناکیت ، گرانیتی باظاهر، ترکیب و رنگ غیر معمول است. 
رگه های هلویی کمرنگ روی یک پس زمینه سبز رنگ ، سنگ اوناکیت را تبدیل به یک جواهر بسیار محبوب وجادویی می کند.
این سنگ نام خود را ازکلمه یونانی (epidosis) به معنی با هم، در حال رشد، گرفته و وجه تسمیه این نام اتصال مواد به هم، می باشد.
 سنگ اوناکیت یکی از سنگ های عالی برای ایجاد تعادل عاطفی در بدن می باشد.
استفاده از سنگ اوناکیت به تدریج عادات بد و الگوهای نامناسب ذهنی را ازبین می برد و در رفع غم و اندوه و نا امیدی بسیار سودمند می باشد.
سنگ اوناکیت برای افرادی که احساسات ناخوشایند دارند و یا مشکلات زیادی در زندگی شان وجود دارد، در رفع این پریشانی ها بسیار مؤثر می باشد.

خواص سنگ اوناکیتسنگ اوناکیت دارای خواص زیادی است که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

برای ایجاد عشق پایدار می توانید سنگ اوناکیت را با بومادران خشک ترکیب کرده و در یک کیسه نگه داری نمایید. در قدیم نیز بر این باور بوده اند که استفاده از سنگ اوناکیت به این روش، سبب ایجاد تعهد و پایبندی در ازدواج می گردد؛ برای انجام این کار باید در هر سالگرد ازدواج محتوی کیسه قبلی را در آب روان ریخته و یک محتوای جدید از سنگ اوناکیت و بومادران جایگزین آن نمایید.

سنگ اوناکیت در درمان بیماری ها و بهبود روحی و جسمی بدن بسیار تاثیرگذار است. 

فواید و خواص روحی سنگ اوناکیت :

 همراه داشتن این سنگ در دوران بارداری نیز سبب ایجاد ارتباط معنوی بسیار قوی میان پدر و مادر و نوزاد می گردد
استفاده از سنگ اوناکیت سبب ایجاد تعادل در احساسات و روابط می گردد و مشارکت و هماهنگی در کسب و کار را فراهم می آورد. بنابراین استفاده از سنگ اوناکیت به عنوان یک پشتیبان حرفه ای سبب افزایش موفقیت و پیشرفت در کسب و کار می گردد.
انرژی موجود در این سنگ سبب ایجاد روحیه در بدن می گردد و نشاط و سرزندگی را برای انسان به ارمغان می آورد و درک و تحمل افراد را افزایش می دهد.
سنگ اوناکیت بر روی چاکرای چشم سوم تاثیرگذار است و سبب بهبود فکر و اندیشه در افراد می گردد.
سنگ اوناکیت با چاکرای قلب نیز در ارتباط است و تعامل انسان را با جهان خارج تنظیم می کند.
 انرژی کریستال سبز و صورتی موجود در سنگ اوناکیت سبب ایجاد تعادل در چاکرای قلب می گردد و درک نیازها و احساسات گوناگون را در انسان افزایش می دهد و به این ترتیب کنترل انسان را در فراز و فرود روابط عاطفی افزایش می دهد.

فواید و خواص جسمی سنگ اوناکیت :

سنگ اوناکیت تاثیر قابل توجهی در ترک سیگار و مواد مخدر دارد و در طولانی مدت با حذف سموم مضر و انرژی های منفی موجود دربدن به بازسازی سلول های بدن کمک می کند و محرک های احساسی را برای تداوم در ترک مواد مخدر تقویت می کند.
استفاده از نمونه های بزرگ سنگ اوناکیت محیطی سرشار از آرامش و انرژی های مثبت را فراهم می آورد و آلودگی حاصل از امواج الکترومغناطیسی حاصل از تلویزیون و سایر دستگاه های الکترونیکی را کاهش می دهد. 
سنگ اوناکیت به رشد بافت های سالم در بدن کمک می کند و به خصوص از قلب و ریه محافظت می کند و همچنین در بهبود گردش خون و تعادل مایعات در بدن و بهبود عملکرد و سوخت و ساز بدن تاثیرگذار است. 
حتی در برخی موارد سنگ اوناکیت می تواند در درمان بیماری هایی نظیر سرطان نیز مفید باشد و به ترمیم بافت های بدن بپردازد.


سنگ اوناکیت یکی از سنگ‌های عالی برای ایجاد تعادل عاطفی در بدن می‌باشد.

بهترین محصولات با نگین اوناکیت اصل

قیمت اوناکیت چقدر است؟

در حال حاضر تعداد 5 محصول اوناکیت در فروشگاه آنلاین جواهربازار فعال است. شروع قیمت زیورآلات / جواهرات اوناکیت از حدود 126٫000 تومان بوده و گران‌قیمت‌ترین محصول اوناکیت با قیمت 218٫000 تومان به فروش می‌رسد.

نگین / سنگ اوناکیت برای چه ماهی است؟

بر اساس طالع بینی سنگ ماه تولد اوناکیت برای متولدین ماه‌های مختلفی توصیه شده است. برای مشاهده فهرست سنگ‌های ماه تولد ، روی لینک زیر کلیک کنید:
جدول کامل سنگ ماه تولد

دانلود فایل صوتی MP3 « شناخت اوناکیت اصل و خواص آن

درباره خواص اوناکیت و راه‌های شناخت آن بصورت کامل در این مقاله توضیح دادیم. علاوه بر آن فایل صوتی MP3 درباره ویژگی‌های اوناکیت و روش‌های شارژ و... را نیز آماده کرده‌ایم که می‌توانید آن را بصورت صوتی استفاده کرده و یا بصورت رایگان دانلود کنید. خلاصه توضیحات این بخش درباره اوناکیت را بصورت صوتی گوش کنید:
کلمات کلیدی :
همه محصولات با نگین اوناکیت
  آواتار
  فاطمه سورانی (تهران / تهران)
  1398/12/22
  مقاله هایی کا راجب سنگها میگذارید
  بسیار مفید و جالبه متشکرم
  آواتار
  جواد بلورزاده (فارس / کازرون)
  1397/8/24
  سنگ اوناکیت هم ترکیب رنگ زیبا وهم خواص زیادی دارد.
  آواتار
  داود یزدی (مرکزی / زرندیه)
  1397/2/21
  اوناکیت سنگ با خاصیت وخوش رنگ وزیبایی هست وفوایدزیادی دارد.با تشکرازجواهربازار