جدیدترین محصولات
 1. خانه »
 2. کتابخانه »
 3. متفرقه »
 4. تشخیص آلزایمر از روی چشم

تشخیص آلزایمر از روی چشم

بازدید : 303

1

تشخیص آلزایمر از روی چشم

دانشمندان به تازگی طی تحقیقات انجام شده به این نتیجه رسیدند که چشم ها می توانند به پزشکان کمک کنند تا از میزان پیشرفت آلزایمر حتی قبل از شروع علائم آن مطلع شوند.

 

تشخیص آلزایمر از روی چشم

با نگاه کردن به چشم آلزایمر را تشخیص دهید

چشم انسان پنجره ای به سمت سلامتی انسان است. اگر چشمتان قرمز و یا کمی تغییر کرده باشد می توان با معاینه آن اطلاعاتی در رابطه با سلامتی شما به دست آید. برای مثال تشخیص بیماری هایی همچون آلزایمر، فشار خون، دیابت و آسیب اشعه های خورشید یا مطالعه و بررسی چشم قابل انجام است.

اسواتی مور، مولف اصلی تحقیقی از دانشگاه مینه سوتا در این زمینه گفت : « شبکیه چشم علاوه بر اینکه به مغز متصل استف بخشی از سیستم عصبی مرکزی را هم تشکیل میدهد.

تشخیص آلزایمر از روی چشم

 در صورتی که بیمار به آلزایمر مبتلا شود، مغز و شبکیه چشم وی دچار تغییر گشته  بنابراین پزشکان با مطالعه شبکه چشم می تواند از آسیب های وارد شده بر مغذ انسان اگاه شده و برای درمان آن اقدام سریع و بهتری داشته باشند.

کلمات کلیدی :
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
captcha»»
  آواتار
  ع رامندی (قزوین / بوئین زهرا)
  1397/1/22
  '20:35
  خیلی برام جالب بود و اینکه علم چقدر پیشرفت میکنه عالیه .ممنون
زمرد Unguentarium قسمت دوم

زمرد Unguentarium قسمت دوم

تاکنون گزارشی دقیق از وزن اولیه این گوهر ارائه نشده اما وزن این ظرف در صورت خالی بودن، حدود 2860 قیراط می‌باشد. زمرد Unguentarium بر اثر تراش یک [...]

بیشتر بخوانید »
خوردنی های که شما را خسته می کنند

خوردنی های که شما را خسته می کنند

 حتما تاکنون برایتان اتفاق افتاده باشد که با وجود اینکه فعالیتی نداشته ولی احساس خستگی می کنید. شاید جال باشد بدانید برخی از مواد غذایی [...]

بیشتر بخوانید »
گفتگوی آنلاین
سبد خریدثبت فاکتورE