جدیدترین محصولات
 1. جواهربازار
 2. کتابخانه
 3. سنگ قیمتی

سنگ چاروئیت و خواص آن

بازدید : 7٫042
rateraterateraterate
تاریخ بروزرسانی :

سنگ چاروئیت نام یک سنگ غیر معمول بوده که برای اولین بار در سال 1978، در کوهستان مورون یاکوتیا روسیه دیده شده، البته تا کنون نیز منبع دیگری از این گوهر کمیابت یافت نشده استسنگ چاروئیت سختی در مقیاس موس برابر با 5 تا 6 بوده و در رنگ های بنفش کمرنگ تا تیره، یاسی تا ارغوانی تیره نیز به چشم می خورد.

سنگ چاروئیت نام یک سنگ غیر معمول بوده که برای اولین بار در سال 1978، در کوهستان مورون یاکوتیا روسیه دیده شده، البته تا کنون نیز منبع دیگری از این گوهر کمیاب یافت نشده است.

جالب است بدانید نام سنگ چاروئیت از اسم رودی در نزدیکی محل کشف این سنگ قیمتی گرفته شده است.

سختی سنگ چاروئیت در مقیاس موس برابر با 5 تا 6 بوده و در رنگ های بنفش کمرنگ تا تیره، یاسی تا ارغوانی تیره نیز به چشم می خورد.

ظاهر بسیار عجیب، درخشندگی و رشته های مارپیچ موجود در مواد الیافی سنگ چاروئیت سبب شده تا اغلب افراد آن را با جواهرات مصنوعی اشتباه بگیرند.

دلیل یافت نشدن سنگ چاروئیت در مناطق دیگر هنوز کشف نشده است. اما احتمالا ترکیبات منحصر به فرد سنگ آهک و نفوذ مواد شیمیایی بی نظیر دیگر و همچنین شرایط فیزیکی خاص از دلایل این موضوع باشند.

مغول ها از سنگ چاروئیت در ساخت اشیاء زینتی خود استفاده می کنند. آنها در جشن های خاص خود سنگ چاروئیت را به همراه چای جوشانده و سپس کل اعضاء خانواده از آن می نوشند، تا وابستی های خانوادگی آنها تقویت شده و از شر اهریمن رهایی یابند.

کاربرد سنگ چاروئیت

خواص و فواید روحی سنگ چاروئیت :

سنگ چاروئیت اغلب با عنوان سنگ درگرگونی یا سنگ قدرت نامیده می شود. چراکه این گوهر می تواند احساسات منفی همچون خشم و ترس را به احساسات مثبت تبدیل کند.

همچنین این سنگ به آزاد سازی انرژی منفی افراد کمک کرده و در نتیجه موجب تغییر و پیشرفت فرد گردد.

سنگ چاروئیت کمیاب موجب ایجاد خلاقیت شده، جنبه معنوی و عزت نفس انسان را تقویت می کند. لذا معمولا از آن با عنوان سنگ الهام یاد می شود همچنین سنگ چاروئیت سبب ایجاد و یا تقویت شجاعت در شخص می گردد.

خواص و فواید جسمی سنگ چاروئیت :

سنگ چاروئیت در درمان سردرد، مشکلات کبد، رفع مسمومیت الکل، گرفتگی عضلانی، مشکلات قلبی، اعصاب و چشم بسیار موثر است.

همچنین استفاده از آن به کلیه افرادی که با اشعه ایکس کار می کنند توصیه شده چرا که می تواند آنها را از تشعشعاتی که در طول ساعات کاری وجود دارد ، محافظت کند.


سنگ چاروئیت نام یک سنگ غیر معمول بوده که برای اولین بار در سال 1978، در کوهستان مورون یاکوتیا روسیه دیده شده، البته تا کنون نیز منبع دیگری از این گوهر کمیابت یافت نشده است

بهترین محصولات با نگین چاروئیت اصل

  قیمت چاروئیت چقدر است؟

  در حال حاضر تعداد 1 محصول چاروئیت در فروشگاه آنلاین جواهربازار فعال است. شروع قیمت زیورآلات / جواهرات چاروئیت از حدود 159٫000 تومان بوده و گران‌قیمت‌ترین محصول چاروئیت با قیمت 159٫000 تومان به فروش می‌رسد.

  نگین / سنگ چاروئیت برای چه ماهی است؟

  بر اساس طالع بینی سنگ ماه تولد چاروئیت برای متولدین ماه‌های مختلفی توصیه شده است. برای مشاهده فهرست سنگ‌های ماه تولد ، روی لینک زیر کلیک کنید:
  جدول کامل سنگ ماه تولد

  دانلود فایل صوتی MP3 « شناخت چاروئیت اصل و خواص آن

  درباره خواص چاروئیت و راه‌های شناخت آن بصورت کامل در این مقاله توضیح دادیم. علاوه بر آن فایل صوتی MP3 درباره ویژگی‌های چاروئیت و روش‌های شارژ و... را نیز آماده کرده‌ایم که می‌توانید آن را بصورت صوتی استفاده کرده و یا بصورت رایگان دانلود کنید. خلاصه توضیحات این بخش درباره چاروئیت را بصورت صوتی گوش کنید:
  کلمات کلیدی :
  همه محصولات با نگین چاروئیت
   آواتار
   فرید بن سعید (تهران / تهران)
   1399/7/5
   پیشنهاد می شود کلیه این مطالب در قالب کتاب تدوین شوند
   آواتار
   فاطمه سورانی (تهران / تهران)
   1398/12/21
   مقاله ایی مفید و جامع متشکرم
   از جواهر بازار عزیز????
   آواتار
   ع رامندی (قزوین / بوئین زهرا)
   1397/1/12
   چه خوب که باعث آزادسازی انرژی منفی میشود و برای قلب خوبه.
   آواتار
   ع رامندی (قزوین / بوئین زهرا)
   1396/10/24
   بسیار جالب و خواندنی. لطفا ازش مدال و گوشواره هم بزارید.