چگونه خوش فکر باشیم ؟ | جواهربازار کانال تلگرام جواهربازاراطلاع از تخفیف‌های روزانه و مشاهده محصولات در کانال تلگرام
جدیدترین محصولات
 1. خانه »
 2. کتابخانه »
 3. متفرقه »
 4. چگونه خوش فکر باشیم ؟

چگونه خوش فکر باشیم ؟

بازدید : 368

1

چگونه خوش فکر باشیم ؟

افراد خوش فکر افرادی هستند که ذهن خلاقی دارند و همیشه ایده ای در سر دارند.این افراد برای تمامی کارها راه حلی دارند و همیشه در حال ایده پردازی می باشند.اگر بدنبال خوش فکر بودن هستید این مقاله را مطالعه بفرمایید :

چگونه فردی خوش فکر باشیم یا خوش فکر بمانیم؟

خوش فکر بودن به ثروت یا مدرک تحصیلی ربطی ندارد بلکه فرد خوش فکر در همه زمینه ها و محیط ها می تواند رشد و پرورش یابد و تنها برای رسیدن به این جایگاه نیاز به کمی تمرین و برنامه ریزی تلاش و هدف گذاری می باشد.

چگونه خوش فکر باشیم ؟

تمرین های مناسب برای خوش فکر بودن :

1-کمال همنشین در ما اثر می گذارد

اگر در اطراف تنها فردی هستید که داری ذهنی خلاق و پویا می باشید باید به شما بگویم که متاسفم برایتان، زیرا شما از آنها چیزی یاد نمی گیرید ولی اگر اطرافیانتان از شما جلوتر هستند باید به شما تبریک گفت زیرا شما همواره می توانید از آنها چیزهایی بیاموزید و افکار بلند پروازانه در حال ریسک را تجربه کنید، و از همین رو این امر موجب می شود که شما ذهنی پر از ایده و خلاق داشته باشید .

2- افکار مثبت و اثر گذار را جذب کنیم

اگر زندگیان بر وفق مرادتان نیست، می توانید با خواندن مطالب آموزشی یا گوش دادن به صوت های مثبت و مکالمه با افراد خوش فکر موقتا حالتان را خوب کند. اگر چه می گویند زیادی خوش بودن هم کاری را پیش نمیبرد، ولی گله و زاری هم دردی را درمان نمی کند.وقتی در محیط و شرایط و با آدم های مناسب قرار گرفتیم ناخداگاه می توانیم افکار مثبت را جذب کنیم.

3- همیشه هدفتان را در ذهن داشته باشید

اگر ندانید هدفتان چیست هیچ راهی برای رسیدن به آن نمی باشد. تصور کنید سوار تاکسی می شوید و اولین کاری که می کنید چیست؟ به راننده چه می گویید؟ به کجا می خواهید بروید؟ به همین ترتیب باید بدانید که در زندگیتان کجا هستید و به کجا می خواهید برسید.

به همین دلیل خیلی مهم هست که  هدف هایی مشخص از چیزهایی که می خواهید در زندگیتان را مشخص کنید، و همین امر باعث می شود که هر روز به دنبال راهکارهایی برای رسید به هدف هایتان باشید.

چگونه خوش فکر باشیم ؟

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
captcha»»
  آواتار
  ع رامندی (قزوین / بوئین زهرا)
  1397/1/22
  '20:31
  جالب و خواندنی و آموزنده ممنون از شما عزیزان.
گوشواره و انواع آن

گوشواره و انواع آن

گوشواره مدل های مختلفی دارد که در ادامه به برخی از آنها اشاره می کنیم

بیشتر بخوانید »
گفتگوی آنلاین
سبد خریدثبت فاکتورE