کانال تلگرام جواهربازاراطلاع از تخفیف‌های روزانه و مشاهده محصولات در کانال تلگرام
جدیدترین محصولات
  1. خانه »
  2. کتابخانه »
  3. متفرقه »
  4. هر حالت چهره نشانه چیست

هر حالت چهره نشانه چیست

بازدید : 451

1

هر حالت چهره نشانه چیست؟

ویژگی های جسمی زیادی را ما از والدینمان به ارث می بریم مانند قد،رنگ چشم ها و ...سوال اینجاست که جز ویژگی های جسمی ما چه چیزهای دیگری را از والدینمان به ارث می بریم؟ در ادامه به نشانه های مختلف حالت چهره می پردازیم.

حالت چهره یک ارتباط غیر کلامی است که ما با دیگران با آن ارتباط برقرار می کنیم و اگر توجه کرده باشید بارها در روابط اجتماعی ،کاری ،مدرسه و منزل از این زبان بی صدا استفاده می گردد.

تحقیقات نشان داده است که بخشی از حالت صورت انسان از پدر و مادر به ارث می بریم و این عقیده که انسان از کودکی حالت صورت را از نگاه کردن به دیگران یاد گرفته ،اشتباه است. حالات مختلف چهره ما ناشی از حرکت های عضلاتی زیر گوشت است که بخشی از زبان بدن ما را شامل می شود. گاهی ممکن است شما با طرف مقابلتان حتی 1 کلمه هم صحبت نکنید اما با حالات صورت خود آنچه را که در ذهن دارید به او بفهمانید.

هر حالت چهره نشانه چیست؟

بسیاری از انسان ها حتی اگر تلاش کنند که افکار خود را پنهان کنند نمی توانند حالت چهره خود را پنهان کنند از همین رو دانشمندان روش هایی ابداع کردن که در مواقع ضروری انسان ها را از روی حالت چهره، افکارشان را تشخص داد.

به گزارش یونایتد اینترنشنال، این دانشمندان معتقدند که این روش ها به کارکنان ایست بازرسی امنیتی کمک می کنند تا علائم آگاهانه و ناآگاهانه در ارتباط با دروغ شناسایی کنند و تغییرات چهره افراد دروغگو را مانند برافروختگی چهره را تشخیص دهند.

حالت های چهره نشانه چیست؟

1-لب های سخت و جمع شده نشانه تنش و عدم پذیرش است.

2-لب های بسته تنها برای ادای احترام و نزاکت است.

3- اخم و لبخند نشانه ناراحتی و خوشحالی و عصبانیت و آرامش است.

اگر به اطرافیانتان نگاه کنید بسیاری از این حالت ها را در اطرافیانتان می بینید و همه این حالات نشان دهنده افکار افراد می باشد، کافیست کمی دقت کنیم.

هر حالت چهره نشانه چیست؟

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
captcha»»
مس Copper

مس Copper

مس برای بدن انسان بسیار ضروری می‌باشد.

بیشتر بخوانید »
مجله تخصصی جواهرات – 24 شهریور 94

مجله تخصصی جواهرات – 24 شهریور 94

شماره جدید ” مجله تخصصی جواهرات ”  منتشر شد. تاریخ انتشار : 1394/06/24 صاحب امتیاز : جواهربازار   آنچه در این شماره از مجله تخصصی جوهرات [...]

بیشتر بخوانید »
گفتگوی آنلاین
سبد خریدثبت فاکتورE