جدیدترین محصولات
  1. خانه »
  2. کتابخانه »
  3. متفرقه »
  4. چند عادتی که می توانند شخصیت تان را لو دهد

چند عادتی که می توانند شخصیت تان را لو دهد

بازدید : 295

1

چند عادتی که می‌توانند شخصیت تان را لو دهد!!

بحث های غیر علمی درباره شخصیت شناسی بر اساس رنگ مورد علاقه تان یا ماه تولدتان بسیار زیاد است.ولی ما در این مقاله با نوع شخصیت افراد از روی عاداتشان آشنا می کنیم.

هر کسی علاقه مندی ها و عادت های خودش را دارد. ما معمولا به علت این عادت هایمان فکر نمی کنیم و تقریبا بی اراده انجام شان می دهیم و عادت کرده ایم آنها را رفتارهای عادی تلقی کنیم، اما دانشمندان ادعا می کنند عادت های ما می توانند چیزهای زیادی از قسمت هایی از شخیصت مان را لو بدهند؛ احتمالا همان قسمت هایی که سعی می کنیم پنهان شان کنیم.

چند عادتی که می‌توانند شخصیت تان را لو دهد!!

چند عادتی که می تواند شخصیتتان را لو بدهد؟!

1- دوش آب سرد

معمولا افرادی که با تغییر دمای آب جوش هیجانات خود را تعدیل می کنند. مثلا هرچه فرد بیشتر زیر دوش آب گرم بماند بیشتر احساس تنهایی می کند. اما در مورد دوش آب سرد باید گفت افرادی که تمایل به دوش آب سرد دارند سرسخت، خودمختار و بیشتر لجباز هستند و چنین افرادی می تواند به نظر دیگران گوش کنند ولی هرگز با آنها موافق نیستند.

2- مصرف غذاهای ارگانیک

افرادی که معمولا غذاهای مضر و آلوده نمی خورند و غذاهایی را انتخاب می کنند که کیفیت بالایی داشته باشد و بدون هورمون باشد... بیشتر گرایش دارند که افراد را قضاوت کنند، این افراد معمولا حس نوع دوستی کمتری دارند و نسبت به دیگران بسیار ذهنیت گرایانه هستند. این افراد بابت غذاهای سالمی که مصرف می کنند به خودشان امتیاز مثبت می دهند و بعدا این امتیاز را برای رفتارهای غیر اخلاقی شان خرج می کنند.

3- سولاریوم

با وجود اینکه بیشتر افراد نسبت به تاثیرات منفی و مضر برنزه کردن آگاه هستند، همچنان هستند افرادی که مرتبا به این اتاقک ها می روند و به گفته دانشمندان افرادی که تمایل به این کار دارند اعتیادهای دیگری را هم نیز دارند!! مثلا این افراد شیش برابر دیگران مستعد الکلی شدن هستند و سه برابر بیشتر نسبت به دیگران دچار افسردگی فصلی می شوند.

چند عادتی که می‌توانند شخصیت تان را لو دهد!!

4- ایمیل

میل باکس فرد می تواند گویای جنبه هایی از شخصیت او باشد. آنهایی که هرگز ایمیل های جدید را نادیده نمی گیرند (آنها را مرتب می کنند، حذف می کنند و یا در اسرع وقت جواب می دهند)، عاشق این هستند که امور را تحت کنترل خود داشته باشند. اگر کسی به ندرت پیام ها را بعد از خواندن پاک می کند، علامت کمال گرایی اوست. این آدم نیاز به احساس امنیت دارد و همه چیز را نگه می دارد.

5- غذاهای تلخ

طبق نتایج بدست آمده، تمایل به مزه های تلخ می تواند علامت این باشد که فرد یک سایکوپث است. ضمنا افرادی که عاشق آبجو و ودکا و سایر نوشابه های غیر شیرین هستند بیشتر احتمال دارد که رفتارهای سادیسمی یا خود شیفتگی از خود بروز دهند، این اشخاص ممکن است ریاکار و تهی مغز و خودخواه باشند و از رنج دیگران لذت ببرند.

چند عادتی که می‌توانند شخصیت تان را لو دهد!!

6-لایک در فضای مجازی

دانشمندان کشف کرده اند که شما می توانید از لایک های فیس بوک و... بفهمید نگرش های سیاسی و مذهبی و سطح هوش یک نفر چگونه است. این مطالعه جهت بهبود متدهای فروش غذاهای جورواجور صورت گرفت اما محققان این را هم دریافتند که لایک ها، نوعی وقت تلف کنی و سستی و علامتی از تنبلی هستند. آنهایی که می توانند مثلا احساس نگرانی یا مخالفت خود را تنها با یک کلیک ابراز کنند، نسبت به سایرین بی تحرک تر هستند؛ این اشخاص در واقع دست به هیچ تلاشی نمی زنند!

چند عادتی که می‌توانند شخصیت تان را لو دهد!!

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
captcha»»
دلایل بروز استرس و اضطراب در کودکان

دلایل بروز استرس و اضطراب در کودکان

رایج ترین نشانه ی روانی اضطراب، برانگیخته شدن دستگاه عصبی است. عرق ریختن، تپش قلب، تنش در عضلات اسکلتی، گاهی از دست دادن کنترل مثانه و [...]

بیشتر بخوانید »
مهارت های زبان آموزی کودکان

مهارت های زبان آموزی کودکان

حرف زدن، خواندن و نوشتن از جمله راه‌های برقراری ارتباط است . در این مقاله نکاتی برای آموزش آسان‌تر این موارد برای کودکان ذکر شده است.

بیشتر بخوانید »
گفتگوی آنلاین
سبد خریدثبت فاکتورE