جدیدترین محصولات
  1. خانه »
  2. کتابخانه »
  3. آموزشی »
  4. خواص سنگ لاوا افسانه ای در دل زمین

خواص سنگ لاوا افسانه ای در دل زمین

بازدید : 970

خواص شگفت انگیز سنگ لاوا

خواص شگفت انگیز سنگ لاوا

سنگ والا یکی از سنگ هایی بوده که در طول تاریخ، در بسیاری از تمدن‌ها و فرهنگ‌های مختلف موردتوجه و استفاده قرار گفته است.
درگذشته بسیاری از مردم بر این باور بوده‌اند که والا می‌تواند موجب خوش‌اقبالی و خوش‌یمنی باشد، همچنین خواص سحرآمیز این سنگ برای چاکراها و مراکز انرژی بسیار کاربرد دارد.

اگرچه از گذشته تاکنون افسانه‌ها و باورهای مختلفی در ارتباط با خواص شگفت‌انگیز این سنگ ، دهان‌به‌دهان چرخیده اما جالب است بدانید بر اساس پژوهش‌های انجام‌شده بر روی این سنگ و تاثیران بر روی خلق‌وخو حاکی از آن است که استفاده از والا موجب تقویت اعصاب، کاهش استرس و همچنین دفع انرژی منفی می‌شود.

خواص شگفت انگیز سنگ لاوا

چگونگی تشکیل سنگ لاوا:

ایجاد احساس آرامش و نشاطی که شما بعد از لمس سنگ لاوا تجربه می‌کنید ، نشانه‌ای از انرژی‌های نهفته در این سنگ است. اگرچه سنگ لاوا جزو سنگ‌هایی محسوب شده که به‌راحتی در سطح زمین یافت می‌گردد، اما یکی از قیدمی ترین رین سنگ‌هایی است که در جهان یافت شده است. این سنگ در حقیقت به‌صورت مستقیم از هسته زمین به سطح آن آمده و بعد از سرد شدن ، شکل می‌گیرد.
ازآنجاکه این سنگ از دل زمین به دست می‌آید، انرژی خالصی را شامل می‌شود. امروزه نیز سنگ لاوا به‌عنوان نمادی از تولد دوباره شناخته‌شده است.

خواص سنگ لاوا:

•    بهبود عملکرد کبد
•    افزایش توان سیستم عصبی
•    آرامش‌بخش
•    کمک به تسریع روند لاغری و کاهش وزن
•    تقویت اعصاب
•    رفع خستگی
•    بهبود خلق‌وخوی
•    کاهش استرس
•    بر تعدیل انرژی‌های درونی

خواص شگفت انگیز سنگ لاوا

سنگ لاوا، سمبل ماه آبان:

همان‌طور که میدانید متولدین هرماه، عنصر و سنگ مخصوص خودشان را دارد. بر اساس تحقیقات انجام‌شده نیز بیشترین تاثیر سنگ لاوا بر روی اشخاصی بوده که در بازه زمانی 24 اکتبر تا 22 نوامبر متولدشده‌اند ، این بدان معناست که می‌توان این سنگ را به‌عنوان یکی از گوهرهای متولدین آبان ماه معرفی شود.

کاربرد سنگ‌ها در صنعت زیورآلات:

برخلاف گذشته امروزه اغلب خانم‌ها به سمت استفاده از زیورآلات و اکسسوری ساده تمایل پیداکرده‌اند. این توجه سبب شده است که امروزه شاهد ارائه زیورآلات متنوعی از سمت برندهای مختلف باشیم که توانسته‌اند توجه بسیاری را به‌سوی خود جلب کنند. از این میان سنگ لاوا نیز یکی از رایج‌ترین سنگ‌ها برای استفاده در صنعت جواهرات و زیورآلات می‌باشد.

پادکست سنگ حدید

پادکست سنگ حدید

حدید سنگی سیاه یا خاکستری رنگ است که با نام‌های هماتیت یا سنگ خون نیز شناخته می‌شود.در ترکیبات این سنگ مقادیر فراوانی آهن وجود دارد از [...]

بیشتر بخوانید »
اینفوگرافیک سنگ فیروزه

اینفوگرافیک سنگ فیروزه

فیروزه سنگی ارزشمند و پرطرفدار است که در طیف‌های رنگی آبی، سبز و سبزآبی یافت می‌شود

بیشتر بخوانید »
گفتگوی آنلاین
سبد خریدثبت فاکتورE