جدیدترین محصولات
 1. جواهربازار
 2. کتابخانه
 3. سنگ قیمتی

سنگ لاوا افسانه ای در دل زمین

بازدید : 18٫884
rateraterateraterate
تاریخ بروزرسانی :

سنگ لاوا و خواص شگفت انگیز و نحوه تشکیل آنسنگ لاوا یکی از سنگ هایی بوده که در طول تاریخ، در بسیاری از تمدن‌ها و فرهنگ‌های مختلف موردتوجه و استفاده قرار گفته است.
درگذشته بسیاری از مردم بر این باور بوده‌اند که لاوا می‌تواند موجب خوش‌اقبالی و خوش‌یمنی باشد، همچنین خواص سحرآمیز این سنگ برای چاکراها و مراکز انرژی بسیار کاربرد دارد.

اگرچه از گذشته تاکنون افسانه‌ها و باورهای مختلفی در ارتباط با خواص شگفت‌انگیز این سنگ ، دهان‌ به‌ دهان چرخیده اما جالب است بدانید بر اساس پژوهش‌های انجام‌ شده بر روی این سنگ و تاثیران بر روی خلق‌ و خو حاکی از آن است که استفاده از سنگ لاوا موجب تقویت اعصاب، کاهش استرس و همچنین دفع انرژی منفی می‌شود.

خواص سنگ لاوا

چگونگی تشکیل سنگ لاوا :

ایجاد احساس آرامش و نشاطی که شما بعد از لمس سنگ لاوا تجربه می‌کنید ، نشانه‌ای از انرژی‌های نهفته در این سنگ است. اگرچه سنگ لاوا جزو سنگ‌هایی محسوب شده که به‌راحتی در سطح زمین یافت می‌گردد، اما یکی از قدیمی ترین سنگ‌هایی است که در جهان یافت شده است. این سنگ در حقیقت به‌صورت مستقیم از هسته زمین به سطح آن آمده و بعد از سرد شدن ، شکل می‌گیرد.
ازآنجاکه این سنگ از دل زمین به دست می‌آید، انرژی خالصی را شامل می‌شود. امروزه نیز سنگ لاوا به‌عنوان نمادی از تولد دوباره شناخته‌شده است.

خواص سنگ لاوا:

•    بهبود عملکرد کبد
•    افزایش توان سیستم عصبی
•    آرامش‌بخش
•    کمک به تسریع روند لاغری و کاهش وزن
•    تقویت اعصاب
•    رفع خستگی
•    بهبود خلق‌وخوی
•    کاهش استرس
•    بر تعدیل انرژی‌های درونی

کاربرد سنگ لاوا

سنگ لاوا ، سمبل ماه آبان:

همان‌طور که میدانید متولدین هرماه، عنصر و سنگ مخصوص خودشان را دارد. بر اساس تحقیقات انجام‌شده نیز بیشترین تاثیر سنگ لاوا بر روی اشخاصی بوده که در بازه زمانی 24 اکتبر تا 22 نوامبر متولدشده‌اند ، این بدان معناست که می‌توان سنگ لاوا را به‌عنوان یکی از گوهرهای متولدین آبان ماه معرفی شود.

سنگ لاوا و خواص شگفت انگیز و نحوه تشکیل آن

بهترین محصولات با نگین لاوا اصل

قیمت لاوا چقدر است؟

در حال حاضر تعداد 13 محصول لاوا در فروشگاه آنلاین جواهربازار فعال است. شروع قیمت زیورآلات / جواهرات لاوا از حدود 83٫000 تومان بوده و گران‌قیمت‌ترین محصول لاوا با قیمت 1٫050٫000 تومان به فروش می‌رسد.

نگین / سنگ لاوا برای چه ماهی است؟

بر اساس طالع بینی سنگ ماه تولد لاوا برای متولدین ماه‌های مختلفی توصیه شده است. برای مشاهده فهرست سنگ‌های ماه تولد ، روی لینک زیر کلیک کنید:
جدول کامل سنگ ماه تولد

دانلود فایل صوتی MP3 « شناخت لاوا اصل و خواص آن

درباره خواص لاوا و راه‌های شناخت آن بصورت کامل در این مقاله توضیح دادیم. علاوه بر آن فایل صوتی MP3 درباره ویژگی‌های لاوا و روش‌های شارژ و... را نیز آماده کرده‌ایم که می‌توانید آن را بصورت صوتی استفاده کرده و یا بصورت رایگان دانلود کنید. خلاصه توضیحات این بخش درباره لاوا را بصورت صوتی گوش کنید:
کلمات کلیدی :
همه محصولات با نگین لاوا
  آواتار
  یه بنده خدا
  1401/8/12
  عالی منم سنگ لاوا رو دارم
  آواتار
  روح الا علیخانی (اصفهان / شاهین شهر)
  1401/3/26
  من در حال حاظر نگین تک کلوخه ای الهباب رو سفارش دادم بعداز جواب دهی حتمان این دستبند رو سفارش میدم ممنون از عوامل سایت
  آواتار
  مهدی یعقوبی (تهران / تهران)
  1398/8/26
  خیلی دوست دارم ببینمدچه حسی دبه آدم میده این سنگ