جدیدترین محصولات
  1. جواهربازار
  2. کتابخانه
  3. بایگانی

آلیاژ نقره و طلا و اثرات آن بر بدن انسان

بازدید : 1٫161
rateraterateraterate
تاریخ بروزرسانی :

آلیاژ نقره بیشتر آرامش بخش و مسکن درد است در حالیکه طلا روند ارگانیسم بدن را تسریع کرده و سطح انرژی را بالا می‌برد.آلیاژ نقره دارای پیشینه درخشانی است و به عنوان یک عامل ضد میکروبی قوی، موجب کاهش عفونت و پیشگیری از سرماخوردگی، انفولانزا و بهبود زخم می شود.

آلیاژ نقره بیشتر آرامش بخش و مسکن درد است در حالیکه طلا روند ارگانیسم بدن را تسریع کرده و سطح انرژی را بالا می‌برد.

گفته می شود، طلا روند ارگانیسم بدن را تسریع کرده و سطح انرژی را بالا می برد، در حالیکه آلیاژ نقره ، بیشتر آرامش بخش و مسکن درد است.


آلیاژ طلا و آلیاژ نقره
طلا در کاهش بیماری های قلبی و پایین آوردن فشار خون موثر است.
توصیه می شود، خانم هایی که چشم درد دارند، با میل حاوی طلا در چشم خود سرمه بکشند.

کاربرد آلیاژ طلا و آلیاژ نقره

آلیاژ نقره بطور کلی دارای رنگ سفید است و قدرت انعکاسی بسیار زیادی دارد، بطوریکه بیش از 92 درصد، نوری که به آن می تابد، منعکس می کند.
دانشمندان بلاروس توصیه کردند، افرادی که از زخم معده رنج می برند، بهتر است از طلا استفاده کنند و افرادی که مشکلات عصبی دارند، استفاده از آلیاژ نقره به آنها کمک می کند.
همانطور که می دانید استفاده از آلیاژ طلا به علت تشعشعاتی که دارد برای مردان مضر است و به جای آن استفاده از آلیاژ نقره توصیه می شود.
علم پزشکی نیز ثابت کرده است، آلیاژ طلا بر گلبول های بدن مردان تاثیر منفی دارد، درصورتیکه برای زنان مفید است.

آلیاژ نقره و طلا برای خانم ها و آقایان

نقره برای شکل گیری و استحکام استخوان ها، ترمیم پوست تاثیر بسزایی دارد.
آلیاژ نقره دارای پیشینه درخشانی است و به عنوان یک عامل ضد میکروبی قوی، موجب کاهش عفونت و پیشگیری از سرماخوردگی، انفولانزا و بهبود زخم می شود.
محققان اثبات کردند، نقره از طریق پوست جذب می شود، در نتیجه استفاده از آن به شکل های مختلف(دستبند، گردنبند، آویز و...)، کمک به جذب بیشتر انرژی های مثبت آن می کند.
باتوجه به قیمت مناسب و تنوع زیادی که آلیاژ نقره به عنوان تزئینی، جواهرات و... دارد،نسبت به طلا، امروزه از محبوبیت بیشتری برخوردار است.

محصولات با آلیاژ نقره

تمام خاصیت های ذکر شده برای آلیاژ نقره براساس پایه علمی می باشد و هر یک از مزایای آن به علت میدان رسانای داخل آن است که موجب تابش امواج الکترومغناطیسی بر بدن انسان می شود.


کلمات کلیدی :
همه محصولات با آلیاژ نقره