جدیدترین محصولات
  1. جواهربازار
  2. کتابخانه
  3. بایگانی

ایده های جذاب با استفاده از سکه ها

بازدید : 2٫170
rateraterateraterate
تاریخ بروزرسانی :

سکه یک قطعه کوچک فلز است که معمولا به صورت دایره ای شکل و تخت دیده می‌شود و توسط یک دولت برای استفاده در داد و ستد‌های اقتصادی یک جامعه، معتبر شده است.علاوه بر مصارف اقتصادی سکه ها، می توان کلکسیون زیبایی از آنها تهیه کرد و حتی برای تغییر دکوراسیون نیز استفاده کرد.
برای اینکه خانه یا محل کار لوکسی داشته باشید، حتما لازم نیست، وسایل گران از بازار تهیه کنید، با استفاده از ایده های ناب و تازه و کمی پشتکار می توانید وسایل مورد علاقه خودتان را با کمترین هزینه، تهیه کنید.

سکه یک قطعه کوچک فلز است که معمولا به صورت دایره ای شکل و تخت دیده می‌شود و توسط یک دولت برای استفاده در داد و ستد‌های اقتصادی یک جامعه، معتبر شده است.

خلق اثر با سکه

سکه یک قطعه کوچک فلز است که معمولا به صورت دایره ای شکل و تخت دیده می شود و توسط یک دولت برای استفاده در داد و ستد های اقتصادی یک جامعه، معتبر شده است.
جنس سکه در گذشته از طلا، نقره و مس بوده است اما امروزه اغلب از ترکیبات نیکل استفاده می کنند.

ایده هنری

علاوه بر مصارف اقتصادی سکه ها، می توان کلکسیون زیبایی از آنها تهیه کرد و حتی برای تغییر دکوراسیون نیز استفاده کرد.
برای اینکه خانه یا محل کار لوکسی داشته باشید، حتما لازم نیست، وسایل گران از بازار تهیه کنید، با استفاده از ایده های ناب و تازه و کمی پشتکار می توانید وسایل مورد علاقه خودتان را با
کمترین هزینه
، تهیه کنید. با استفاده از وسایل قدیمی مانند سکه ها، کلید، قفل و ..... ، وسایل جدید و خاص خلق کنید.

وسایل قدیمی بی نظیر

ما در این مقاله، برخی از این ایده های خلاقانه را به نمایش گذاشته ایم. امیدواریم با استفاده از آنها بتوانید به لوازم مورد نیاز و دلنشین خود دست یابید.

سکه های هنری

وسایل شیک

خلاقانه و هنرمندانه
کلمات کلیدی :