جدیدترین محصولات
 1. جواهربازار
 2. کتابخانه
 3. ادعیه مذهبی و حرز

نحوه استفاده از لوح عین علی چگونه است و خواص عین علی چیست؟

بازدید : 496٫315
rateraterateraterate
تاریخ بروزرسانی :

عین علی یک حرز منسوب به امام علی (ع) بوده که به دلیل خواص متعدد، بسیار محبوب است.حرز عین علی، نگینی از نور و قدرت با پیشینه‌ای غنی و سرشار از رمز و راز، به حضرت علی (ع) نسبت داده می‌شود. این دعا بر روی نگین انگشتر یا فلزاتی مانند نقره ، برنج و... حکاکی شده و به عنوان دعایی مجرب برای دفع بلا، افزایش قدرت و معنویت و جلب برکت مورد استفاده قرار می‌گیرد. تاریخچه حرز عین علی به صدر اسلام و دوران امام علی (ع) باز می‌گردد. گفته می‌شود که ایشان این دعا را به عنوان هدیه‌ای به یاران خود می‌دادند تا از آنها در برابر خطرات و بلاها محافظت کند.

لوح عین علی، تابلویی از نور و رحمت در تاریکی شب سختی‌ها و مشکلات زندگی‌ست.
استفاده از حرز عین علی گامی‌ست در مسیر سعادت با تایید مراجع عظام تقلید. در هنگامه‌ی طوفان بلا و ظلمات سختی‌ها، گویی روح تشنه‌ی انسان، قطره‌ای از رحمت و نوری از امید را می‌جوید تا در پرتو آن، راهی به سوی ساحل نجات و آرامش یابد. مسیری که مورد تایید ائمه و معصومین (ع) بوده و در این میان، لوح عین علی، دعایی مشهور و منسوب به امیرالمؤمنین، حضرت علی (ع) همچون تابلویی از نور و رحمت، در تاریکی شب بلا رخ می‌نماید و نویدبخش رهایی و سعادت می‌گردد.
روایات و اسناد مذهبی بسیاری در مورد خواص عین علی وجود دارد که از جمله آنها ، می‌توان به کتاب جامع الفوائد فی‌اسرارالمقاصد اثر مرحوم شیخ حبیب افشاری ارومیه‌ئی نجفی ، اشاره نمود . ایشان خواص بسیار زیادی را برای عین علی درج نموده‌اند که در ادامه باهم مرور می‌کنیم.عین علی یک حرز منسوب به امام علی (ع) بوده که به دلیل خواص متعدد، بسیار محبوب است.

شرایط نگهداری لوح عین علی

لوح عین علی، گنجینه‌ای از نور و معنویت الهی‌ست که حفظ آداب و اسرار نگهداری آن را بهتر است بیشتر بشناسیم.
در هنگامه‌ی طوفانِ بلا و ظلماتِ سختی‌ها، گویی روح تشنه‌ی انسان، قطره‌ای از رحمت و نوری از امید را می‌جوید تا در پرتو آن، راهی به سوی ساحلِ نجات و آرامش الهی یابد. در این میان، حرز لوح عین علی، دعایی مشهور و منسوب به امیرالمؤمنین، حضرت علی (ع) همچون فانوسی از نور و رحمت، در تاریکیِ شب رخ می‌نماید و نویدبخشِ رهایی و سعادت می‌گردد.
گنجینه‌ای نفیس، نیازمند مراقبتی ظریف:
همانطور که هر گنجینه‌ای نیازمند مراقبت و نگهداری صحیح است، لوح عین علی نیز آداب و شرایطی برای حفظ و حراست از نورانیت و معنویت خود دارد. گویی این دعای ارزشمند و معنوی، رازهایی در دل خود نهفته دارد که با رعایت آداب و ظرافت‌های نگهداری، می‌توان به بهترین و بیشترین آنها دست یافت.
آداب ظاهری:
طهارت: طهارت ظاهری و معنوی انسان را به ارمغان می‌آورد و زمینه‌ی لازم برای ارتباط با نورانیت الله و استجابت دعا را فراهم می‌کند. پیش از لمس و حمل لوح عین علی، بهتر است که بدن شما از نجاست پاک باشد.
پاکیزگی: احترام به حریم نورانی دعا، اقتضا می‌کند که در مکانی پاک و دور از نجاست نگهداری شود. از قرار دادن لوح در مکان‌هایی که حرمت آن حفظ نمی‌شود (مانند جیب پشت شلوار) باید خودداری کرد.
آداب معنوی برای شرایط نگهداری لوح عین علی:
ایمان و خلوص نیت: رمزِ اثرگذاری دعا، ایمان و اعتقاد قلبی به قدرت الهی و توسل به ائمه اطهار (ع) است. قرائت و حمل لوح عین علی با ایمان و خلوص نیت، دریچه‌ای از رحمت و برکت را به سوی انسان می‌گشاید. در نظر داشته باشید که قدرت مطلق پروردگار رحمن و رحیم است و همه خوبی‌ها از رحمت الهی سرچشمه می‌گیرد.
توجه و تمرکز: هنگام دعا کردن، توجه و تمرکز بر رحمت و حکمت الهی را فراموش نکنید، رحمت الهی زمینه‌ی انس با نورانیت و معنویت دعا را فراهم می‌کند.

قیمت سنگ عین علی

قیمت سنگ عین علی و قیمت تمام شده‌ی محصولات با نگین عین علی به موارد مختلفی بستگی دارد. نوع فریم محصول، جنس نگین بکار رفته، وزن نهایی کار و... همگی مئاردی هستند که توسط کارشناسان و متخصصان جواهربازار بررسی شده و قیمت منصفانه برای محصول را تعیین می‌کنند.

نظر مراجع درباره لوح عین علی چیست؟

آیا دعای عین علی  مورد تایید مراجع عظام تقلید، نوابغِ دین و فقهایِ وارسته، نیز قرار گرفته است؟
خوشبختانه بسیاری از مراجع عظام تقلید، لوح عین علی را دعایی معتبر و مُهر تایید خورده از سوی ائمه اطهار (ع) دانسته و بر خواص و فواید بی‌شماری که در آن نهفته است، صحه گذاشته‌اند.
در برخی استفتاهات از مراجع تقلید آمده است که:
در پاسخ به استفتایی در خصوص لوح عین علی، این دعا را دعایی با مضامین خوب و صحیح دانسته و اذعان می‌کنند: «حمل و قرائت این دعا اشکالی ندارد.» 
و همچنین حضرت آیت‌الله مکارم شیرازی نیز در این باره می‌فرمایند: «حمل دعاهایی که از ائمه اطهار (ع) نقل شده، اشکالی ندارد و چه بسا مفید هم باشد.» (منبع: پایگاه اطلاع‌رسانی آیت‌الله مکارم شیرازی)
علاوه بر این، مراجع عظام دیگری مانند آیت‌الله سیستانی، آیت‌الله وحید خراسانی، آیت‌الله صافی گلپایگانی و آیت‌الله جوادی آملی نیز بر صحت و اعتبار ادعیه مذهبی صحه گذاشته‌اند.

دعای عین علی چیست؟

ذکر عین علی، دعا و حرز امیرالمونین علیه السلام است که 40 هزار خاصیت برای آن گفته شده است که برای بهره‌گیری از فوائد عین علی می‌بایست آن را همیشه همراه خود داشته باشید که در ادامه مقاله با خواص عین علی آشنا خواهید شد.
 معمولا عین علی روی حدید حکاکی ‌می‌شود که می‌توان به صورت نگین عین علی یا انگشتر و همچنین به صورت لوح عین علی آن را تهیه و استفاده کرد.
متن لوح عین علی ع به شرح زیر می‌باشد:
« تحصّنت ُ بذی المُلک ِ و الملکوت و اعتصمْت ُ بذی العزّة و العظَمة ِ و الکبریاء
والجبروت و توکّلت ُ علی الحی الذی لا یَنام ُ دخلت ُ فی حرزالله و فی حفظ الله 
و فی امان الله من شرّ البریّة اجمعین بسم الله الرحمن الرحیم بحقّ کهیعص
و حمعسق و بحقّ ایّاک نعبد و ایّاک نستعین فسیکْفیکَهم الله ُ و هوالسّمیع
العلیم و لا حول و لاقوة الا بالله العلی العظیم »

خواص عین علی روی برنج

لوح عین علی علیه السلام خواص فوق‌العاده‌ای دارد. بزرگان درباره خواص لوح عین علی چنین گفته‌اند که این لوح بیش از 60 خاصیت دارد. (در برخی منابع نیز داشتن 40 هزار خاصیت برای این لوح درج شده است) . البته باید گفت که علاوه‌ بر خاصیت‌های معمولی، لوح عین علی دست نویس طلسم بسیار مجربی می‌باشد. لازم به ذکر است که قیمت لوح عین علی در جواهربازار جهت رضایت هر چه بیشتر مشتریان عزیز با کمترین حد ممکن در نظر گرفته شده است. در ادامه به معرفی برخی فواید عین علی می پردازیم :
 • رهایی از بند و زندان
 • حفظ سلامتی و امنیت در سفر
 • راحت شدن وضع حمل
 • دفع اجنه و موجودات شرور
 • افزایش رفعت و عزت
 • عزیز شدن نزد اطرافیان و بزرگان
 • جلب محبت و علاقه
 • افزایش محبت میان زن و شوهر و رفع دعوا
 • گشایش بخت (40 روز به لوح نظر کرده و بگوید : یا مفتح الابواب)
 • جلوگیری از غرق شدن
 • محافظت از دزد و دست‌برد
 • دفع حیوانات درنده و موجودات سمی
 • دفع ترس‌های هنگام خواب
 • درمان سردرد
 • افزایش انرژی و قدرت برای پیاده رفتن در مسیر‌ها
 • گشایش در امور مهم
 • آسانی شب اول قبر (در قبر انداخته شود)
 • بازگشت گمشده و شخص غایب
 • رفع افسردگی و غم شدید
 • کم کردن خشم و دشمنی بزرگان و افراد صاحب جاه
 • افزایش ثروت

مدال برنج دست نویس فریم نقره دست ساز [عین علی]

مدال برنج
سفارش ساخت

  1٫400٫000   1٫234٫000 تومان

حراج ویژهزمان باقی‌مانده فقط

روز

/

ساعت

:

دقیقه

:

ثانیه

ایا طلسم عین علی واقعیت دارد؟

حتما شما هم مطالبی درباره طلسم عین علی ( ع ) و تاثیراتی که در امور مختلف دارد شنیده‌اید. بله! لوح عین علی واقعیت دارد و می‌توان گفت عین علی حرز بسیار ارزشمند و گرانبها از دیدگاه حضرت علی بوده و چنانکه گفته شد، لوح عین علی ع خاصیت طلسم نیز دارد و در جایگاه یک طلسم هم از آن استفاده می‌شود.
 البته باید در نظر داشته باشید که برای اینکه بتوانید از لوح عین علی به عنوان یک طلسم استفاده کنید، باید دستورالعمل‌های مربوط به هر خاصیت را انجام دهید. مواردی که می‌توان از معجزات طلسم عین علی علیه السلام استفاده کرد به اختصار به شرح زیر آمده است:
 1. برای باز شدن بخت دخترانی که منتظر شوهر هستند، باید در چهل صبح، بر لوح عین علی نگاه کنید و زیر لب زمزمه کنید : یا مفتح الابواب تا اینکه مشکل حل شود.
 2. اگر حاجتی از شخص خاصی دارید، این طلسم دعای عین علی را بر سینه خود بگذارید و به نزد آن شخص بروید، با قدرت این طلسم، مشکل شما حل خواهد شد.
 3. برای حل شدن دعوا میان زن و شوهر، دعای عین علی را بر یک تکه کاغذ بنویسید و در بالشت این زوج بگذارید تا مشکل حل شود.
 4. برای رفع آفات در هنگام خواب، لوح عین علی را به دیواری که کنار آن می‌خوابید بچسبانید، به نحوی که بتوانید به آن نگاه کنید. این عمل خطرات موقع خواب را از شما دور خواهد کرد.
 5. برای رفع چشم زخم، این لوح را همیشه به همراه خود داشته باشید و در هر روز، حداقل دو بار به آن نگاه کنید.
 6. برای بستن زبان دشمنان، لوح عین علی را در مجالسی که آن‌ها حضور دارند ببرید و نزدیک خود نگاه دارید.
و از مهمترین خواصی که برای لوح عین علی (ع) بیان شده است، می‌توان به موارد زیر هم اشاره کرد:
دفع بلا و شر:
این دعا به عنوان حرزی مُجرب و قوی برای دفع بلا، جادو، چشم زخم و وسوسه‌های شیطانی هم شناخته می‌شود.
افزایش قدرت و معنویت:
لوح عین علی به صاحب خود قدرت و معنویت الهی می‌بخشد، او را در برابر دشمنان و خطرات زندگی حفظ می‌کند و ایمان و تقوای وی را افزایش می‌دهد.
جلب برکت و روزی:
این دعا، برکت و روزی را به زندگی صاحب خود می‌آورد و درهای رحمت الهی و گشایش در کارها را به سوی او می‌گشاید.
رفع مشکلات و سختی‌ها:
بسیاری از افراد با توسل به لوح عین علی و خواندن آن با ایمان و خلوص نیت، به یاری خداوند متعال از مشکلات و سختی‌های زندگی خود رهایی یافته و طعم شیرینِ صبر و شکیبایی را چشیده‌اند.
پس چرا شما از خواص این دعای عظیم‌الشان بهره نبرید؟!

نحوه استفاده از لوح عین علی؟

دعای عین علی ع نیز همانند دیگر ادعیه و حرزهای الهی دارای دستور العمل مخصوص خود می‌باشد. در این بخش آداب استفاده از لوح عین علی جهت بهره‌مندی بیشتر از خواص آن را بازگو خواهیم کرد.
در مورد عین علی و طریقه استفاده از آن، در منابع متعددی گفته شده بهترین شیوه استفاده از حرز عین علی به صورت بازوبند یا گردن آویز می‌باشد. نا گفته نماند ادعیه نویسان با تجربه تاکید بسیار کرده‌اند جهت استفاده کامل از خواص عین علی می‌بایست ان را همیشه همراه خود داشته باشید.
روش‌های متعددی جهت استفاده از حرز عین علی وجود دارد که یکی از آنها استفاده از پلاک عین علی می‌باشد. نمونه‌های بسیار متنوعی از مدال عین علی روی سنگ حدید موجود است که با فریم‌های نقره و طلا قابل سفارش است. خواص گردنبند حدید عین علی نیز بسیار فوق‌العاده بوده و به طور هم‌زمان از فواید سنگ حدید و حرز عین علی می‌توان بهره گرفت و تاثیرات آن را چند برابر کرد.
البته در صورت تمایل و بسته به سلیقه افراد، می‌توان از نگین عین علی انگشتر هم تهیه نمود و بدین ترتیب همیشه همراه خود نگه داشت و در هر شرایطی از خواص معجزه آسای این حرز شریف بهره گرفت.

راهنمای خرید انگشتر عین علی

اگر شما هم قصد خرید عین علی به صورت لوح یا انگشتر و یا گردنبند دارید، اصلا نگران نباشید! تیم حرفه‌ای جواهربازار در زمینه فروش جواهرات و سنگ‌های معدنی اصل دارای سابقه درخشانی بوده که ‌در خصوص فروش عین علی به صورت انواع انگشتر عین علی زنانه و مردانه، انواع نگین عین علی روی سنگ یشم و حدید بسیار تخصصی عمل می‌کند که با توجه به نیاز مشتریان گرامی، راهنمایی‌های لازم هنگام خرید در اختیاز شما عزیزان قرار خواهد گرفت.
اگر در خصوص قیمت انگشتر عین علی سوال بپرسید، باید گفت از جمله عواملی که در قیمت‌گذاری محصولات عین علی تاثیر گذار هستند، می‌توان به وزن محصول، جنس فریم کار شده، دست‌ساز یا ماشینی بودن آن اشاره کرد.
لازم به ذکر است کلیه آداب مربوط به دعای عین علی در محصولات مختلف جواهربازار به صورت کامل و دقیق رعایت شده و با بهترین کیفیت ممکن در اختیار شما همراهان عزیز قرار گرفته است.

نحوه حکاکی حرز عین علی

چنانکه می‌دانیم، نوشتن هر حرزی آداب و شرایط مخصوصی دارد، تا جایی‌که می‌توان گفت، حکاکی ادعیه، کار هر کسی نیست و بهتر است به اهلش سپرده شود. ابتدا باید وضو بگیرید و یکی از ساعات سعد را برای انجام این کار انتخاب کنید.
سعی کنید که لوح عین علی را به دست کسانی که اعتقادی به آن ندارند، ندهید.

مدال نقره حدید طرح کلاسیک دست ساز [عین علی]

مدال حدید
سفارش ساخت

  423٫000   388٫000 تومان


کلمات کلیدی :
همه محصولات با حکاکی عین‌علی

  تجربه استفاده از لوح عین علی (نظرات مشتریان)

  آواتار
  سید متین غلامی (اصفهان / اصفهان)
  1403/1/21
  چون افزایش انرژی و قدرت برای پیاده رفتن در مسیر‌ها یکی از خواص عین علی هست فکر میکنم برای پیاده روی اربعین مناسب باشه
  آواتار
  آسیه امیرپور (چهارمحال بختیاری / شلمزار) خریدار این محصول
  1402/11/25
  یه بار سفارش از شما کافی بود که همیشه و با خیال راحت شما رو به دوستانم معرفی کنم. بس که حرفه ای و مشتری مدارید ممنونم از همتون
  رضایت شما باعث خشنودی و افتخار ماست.
  آواتار
  الهه برنا (لرستان / ازنا) خریدار این محصول
  1402/11/24
  انگشترم خیلی زود به دستم رسید و از کیفیتش واقعا راضیم. خوشحالم که از این فروشگاه خرید کردم.
  انشالله مبارکتان باشد.
  آواتار
  بهشته پورگچی (یزد / خاتم)
  1402/11/22
  شنیدم که دعای عین علی خیلی قوی و مجربه یکم توضیح درباره خواصش میدید؟
  دعای عین علی خواص و فواید بسیار زیادی دارد، از جمله :
  دفع بلا و گرفتاری - افزایش رزق و روزی - حل مشکلات خانوادگی و عاطفی - شفای بیماری ها - جلب محبت - افزایش معنویت و آرامش و... که در مقاله بصورت کامل توضیح داده‌ایم.
  آواتار
  طاهره ابراهیم زاده (لرستان / چالان چولان) خریدار این محصول
  1402/11/20
  به چشم زخم خیلی اعتقاد دارم همیشه یه لوح عین علی همرام هست. به نظرم این لوح باعث شده که از خیلی از بلاها و گرفتاری ها دور باشم.
  آواتار
  ابراهیم پورمقدم (اصفهان / داران) خریدار این محصول
  1402/11/18
  چند سال پیش یه مشکل مالی خیلی بزرگ خوردم یه عالمه بدهی و دیگه نمیدونستم چیکار کنم حاج آقا بهم گفت که از دعای عین علی توسل بگیرم. بعد از مدتی یهو ورق برگشت و مشکلم حل شد.
  آواتار
  یاسین حاجی آقاپور (خراسان رضوی / چناران) خریدار این محصول
  1402/11/17
  همیشه همراه خودم دارمش به نظرم خیلی توی زندگیم تاثیر مثبت گذاشته
  آواتار
  حمیده عادلیان (کهگیلویه و بویراحمد / سوق) خریدار این محصول
  1402/11/15
  من از شما یه انگشتر عین علی سفارش دادم خیلی مشتاقم که زودتر به دستم برسه
  انشالله مبارکتان باشد. سفارش شما ارسال شده و اطلاعات رهگیری آن برایتان SMS می‌شود.
  آواتار
  اردشیر منصوریان (سمنان / سمنان) خریدار این محصول
  1402/11/14
  من یه انگشتر عین علی از جواهربازار خریدم، خیلی خوشگله و حس خوبی بهم میده میخواستم ببینم آداب خاصی برای استفاده ازش داره؟
  مقاله بروز شده و اطلاعات آداب استفاده و شرایط نگهداری هم اضافه شد.
  آواتار
  تقویان (فارس / فسا) خریدار این محصول
  1402/11/13
  خیلی وقته که دنبال یه راه حل برای بعضی مشکلاتی که تو زندگیم دارم میگردم به نظرتون دعای عین علی میتونه کمکم کنه؟
  قادر مطلق خداست و با توسل به ائمه اطهار و معصومین (ع) و کمک دعای عین علی (ع) انشالله مشکلات برطرف خواهند شد.
  آواتار
  عرفانی
  1402/10/29
  اگر در ساعت سعد نوشته شود خواستار گردنبد حدید یا یشم هستم البته اگر خود حدید باعث سنگینی نباشد
  خیر حدید موجب سنگینی نمی شود . تمامی حکاکی های جواهربازار با اداب خود انجام شده است (ساعات سعد)
  آواتار
  علیرضا نعماویزاده (تهران / تهران)
  1402/10/27
  درود سلام عرض ادب و احترام
  ضمن تشکر ازمدیریت محترم و عزیزان دست اندر کار جواهر بازار آیا نگین و انگشتری
  نگین عین علی خواص لوح طلسم عین علی را دارد؟
  بله خواص رو داره
  آواتار
  نکویی (قزوین / آبیک) خریدار این محصول
  1402/10/20
  عالی هستید این همه مقاله های خوب برای ما میزارید
  :))
  آواتار
  مهدیه کریمی (مازندران / نوشهر) خریدار این محصول
  1402/9/29
  خیلی متنوع و کاراتون قشنگه
  آواتار
  رضا مهدیپور (خراسان رضوی / جوین)
  1402/9/19
  چه فواید و خواص بی نظیر و عالی ای
  آواتار
  علی احمدی (گیلان / طالب آباد)
  1402/9/17
  خیلی دعای خوبی هست و واقعا خواصش در زندگی مشخص میشه
  آواتار
  مهدیه عسکری (اصفهان / ورزنه)
  1402/9/10
  ممنون که این دعای خوبو در همه رنج قیمتی دارید
  آواتار
  اشفته (مازندران / بلده)
  1402/9/2
  عین علی فقط روی حدید حکاکی میشه یا یک چیز انتخابیه ؟؟؟
  انتخابی است . روی عقیق هم امکان حکاکی وجود دارد .
  آواتار
  اکبر نورمحمدی (سیستان و بلوچستان / قصرقند)
  1402/8/24
  چه همه خواص داشته عین علی و ما نمیدونستیم!
  آواتار
  مرضیه پور قلی (چهارمحال بختیاری / بن)
  1402/8/23
  خیلی زیبا بود توضیحاتتون ممنون از سایت خوبتون
  آواتار
  علی بهادری (کهگیلویه و بویراحمد / گچساران)
  1402/8/22
  چقدر خوب و کامل توضیح دادین ممنون از مقاله خوب شما
  آواتار
  امین جعفری (آذربایجان غربی / سیاه چشمه)
  1402/8/21
  ممنون از شما من یک انگشتر ناد علی سفارش دادم اما نمیدونسم اینقدر پر خواصه
  آواتار
  علی عبداللهی (کرمان / بافت)
  1402/8/20
  حکاکی قشنگ و استادانه ای انجام شده ممنونم از شما
  آواتار
  علی بیدار (هرمزگان / بندر عباس)
  1402/8/19
  تمامی محصولات شما واقعا بینظیر و خاص است ممنون
  آواتار
  حسین
  1402/8/18
  با سلام ، خواستم از شما بپرسم که آیا باید لوح عین علی ( ع ) به نام شخص شود و اگر نشود خواصش تاثیر ندارد ؟
  نه بنام زدن نداره.
  آواتار
  ......
  1402/6/9
  سلام.من انگشتر عین علی و سفارش دادم شاید باورتون نشه قشنگ تر از تو عکسش بود عاشقش شدم.واقعن دستشون درد نکنه
  آواتار
  سمانه مقدم (مرکزی / اراک)
  1402/4/28
  سلام به جواهر بازار عزیز میخواستم بدونم امکانش هست ذکر عین علی را روی طلا برای من حکاکی کنید؟
  سلام متاسفانه امکان ارائه این درخواست وجود ندارد در صورت تمایل می توانید درخواست انجام این حکاکی را به صورت لوح نقره یا برنج داشته باشید
  آواتار
  کمال روشنفکر (سیستان و بلوچستان / خاش)
  1402/4/27
  سلام و درود
  سفارش حکاکی ذکر عین علی روی سنگ یشم بنده به دستم رسید
  زیبا و خوش خط بود.
  بسیار هنرمندانه طراحی شده بود.
  آواتار
  مرتضی پاکرو (بوشهر / اهرم)
  1402/4/26
  قیمت لوح عین علی و انگشترش چقدر تفاوت داره کدامش به صرفه تره؟
  محصولات عین علی دارای قیمت های متنوعی هستند.
  اینکه استفاده از کدام مدل بهتر و راحت تر است کاملا سلیقه ای می‌باشد و از نظر خواص یکی است.
  آواتار
  علی مازنی (سیستان و بلوچستان / مهرستان)
  1402/4/25
  خواص دعای طلسم عین علی جالب و خواندنی بود
  آواتار
  حسن زرگری (کردستان / سقز)
  1402/4/24
  عرض ادب خدمت همکاران گرامی.
  بنده تعدادی تابلوی عین علی جهت فروش دارم مایل به همکاری هستید؟
  لطفا جهت اطلاعات بیشتر با تلفن پشتیبانی سایت 09155201768 تماس بگیرید.
  آواتار
  رحمت طاهر (مازندران / سلمانشهر)
  1402/4/23
  طالب حجر عین علی هستم.
  حدید صینی اصل باشد
  انگشتری یا مدال کدام را دارید؟
  سلام .لینک زیر نمونه های موجود از انگشتر و مدال حدید صینی عین علی می‌باشد.
  جهت مشاهده کلیک نمایید:

  https://www.javaherbazar.com/advSearch/مدال-و-انگشتر-عین-علی/
  آواتار
  ناهید جنگجو (سیستان و بلوچستان / سراوان)
  1402/4/22
  عین علی برنجی من رسید.
  مرسی از ارسال به موقع
  آواتار
  مهمان (اصفهان / خور و بیابانک)
  1402/4/21
  اگه قصد خرید عین علی داشته باشم مایلم به صورت انگشتری ظریف باشه که در اوج ظرافت و زیبایی از خواص این ذکر هم بهره بگیرم.
  آواتار
  سیروس محمدی (اصفهان / نجف آباد)
  1402/4/20
  هفته پیش درخواست ساخت عین علی انگشتر دادم کی میرسه دستم؟
  در نظر داشته باشید که زمان ساخت کارهای سفارشی بسته به نوع کار و استاد سازنده ممکن است مدتی طول بکشد.
  آواتار
  همتا جاویدان (گیلان / کیاشهر)
  1402/4/19
  خیلی وقت است که قصد خرید لوح عین علی دارم.
  اما به نظرم این حکاکی ارزشمند روی نگین حدید باشد بهتر و اصیل تر است.
  آواتار
  بشارت واحدی (خراسان رضوی / کاخک) خریدار این محصول
  1402/4/18
  فواید عین علی مثل روز برای من روشن شده وقتی انگشتر عین علی رو دستم کینم حس سبکی دارم
  آواتار
  نرگس تهرانی (کرمان / بردسیر) خریدار این محصول
  1402/4/17
  از حکاکی عین علی گردنبند شو تهیه کردم که همیشه هر جا میرم همراهم باشه
  آواتار
  عماد شریفی (مرکزی / دلیجان) خریدار این محصول
  1402/4/16
  من ذکر عین علی را به صورت مدال داخل گردنم نگه میدارم انشااله خود اقا امیرالمونین نگهبانم باشد.
  آواتار
  مژده بشارت (آذربایجان شرقی / عجبشیر)
  1402/4/15
  در مورد عین علی و رازهای آن خیلی کنجکاوم انگار نیرویی فوق طبیعی داخل این ذکر محبوس شده است.
  آواتار
  مهدی
  1402/4/14
  سلام میشه لطف کنید یک انگشتر از همین نمونه عین علی برام بفرستین 84923 کدش هست اگه هست لطفا برام به این شماره پیامک بزارید خودم زنگ میزنم
  09057128527 ممنون
  دوست خوبم لطفا شماره 09155201768 رو سیو کنین و از طریق سوشال (تلگرام.ایتا.سروش یا روبیکا) در ارتباط باشید.
  آواتار
  مهمان (کرمان / قلعه گنج)
  1402/3/6
  حرز عین علی مکتوب بر پوست بز یا آهو دست نویس چه قیمت درمیاد؟
  برای کسب اطلاعات بیشتر با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.
  آواتار
  مهدیس یگانه (هرمزگان / پارسیان) خریدار این محصول
  1402/3/5
  من مدال عین علی از حواهربازار خریدم همیشه استفاده میکنم فقط سوالم این که اگه به طور همزمان با دعاهای دیگه استفاده شود مشکلی پیش نمیاد؟
  خیر مشکلی نیست.
  آواتار
  علیرضا نایب زاده (همدان / همدان)
  1402/3/4
  عکس عین علی و انگشتر های عین علی رو در سایت شما دیدم نظرم رو جلب کرد خیلی زیبا بود
  آواتار
  علی جعفرزاده (اصفهان / برخوار)
  1402/3/3
  عین علی دعا بسیار کاملی ست
  انشالله تمامی مسلمین با توسل به حضرت علی حاجت روا بشوند...
  آواتار
  حسین مسرور (البرز / هشتگرد) خریدار این محصول
  1402/3/2
  دعای عین حضرت علی رو خیلی قبول دارم تمام محصولات عین علی سایت را دارم.
  آواتار
  عاطفه مرادی (همدان / رزن)
  1402/3/1
  واقعا لوح عین علی ع در بخت گشایی موثر است؟
  طبق روایات گفته شده، از جمله خواص عین علی بر لوح برنجی می‌توان به بخت گشایی اشاره کرد بدین صورت که چهل روز به لوح نظر کرده و ذکر یا مفتح الابواب را بگویید.
  آواتار
  محمد افشاری (چهارمحال بختیاری / فارسان)
  1402/2/31
  انگشتر عین علی حدید سفارشم بوده و خیلی خوب بود از این به بعد فقط از جواهربازار خرید میکنم.
  آواتار
  شهلا بختیاری (کهگیلویه و بویراحمد / لنده) خریدار این محصول
  1402/2/30
  لوح برنج عین علی خیلی خوب بود .دیروز دریافت کردم ممنون که صادق بودید
  آواتار
  مهمان (آذربایجان شرقی / مرند)
  1402/2/29
  دعای عین علی صوتی در موبایلم دارم بیشتر وقتا گوش میدم تمرکز عجیبی بهم میده
  آواتار
  تکتم رحیمی (خراسان رضوی / تربت جام)
  1402/2/28
  عکس عین علی هایی که در سایت دیدم خیلی زیبا بودن مشتاقم یکی بخرم
  آواتار
  مهمان (کرمان / رودبار)
  1402/2/27
  عکس طلسم عین علی را در سایت های دیگه هم دیده بودم این مدلی که شما دارین خیلی زیباتر هست
  آواتار
  مهمان (خراسان رضوی / تربت جام)
  1402/2/26
  عین علی طلسم بسیار قدتمندی هستش
  برای محافظت خیلی خوب است
  آواتار
  سارا بختیاری (زنجان / خدا بنده) خریدار این محصول
  1402/2/25
  برای اولین بار بود که از جواهربازار خرید میکردم خیلی میترسیدم که نکنه مدال عین علی اصلی رو برام نفرستید ولی خداروشکر همه چی عالی بود و خیلی راضی بودم.
  آواتار
  زهرا حقی (کرمان / قلعه گنج)
  1402/2/24
  انگشتر عین علی عقیق منم رسید خیلی خوشحالم که از جواهربازار خرید کردم فکر کنم دیگه مشتری ثابت دم
  آواتار
  یوسف اقازاده (تهران / شریف آباد)
  1402/2/23
  دوستان لوح عین علی تقلبی هم خیلی در بازار زیاد شده خواهشا به هر سایتی اعتماد نکنید و از مراجع معتبر مثل جواهربازار خرید کنید
  آواتار
  حامد برزگر (فارس / خشت)
  1402/2/22
  ایا متن عربی دعای عین علی به صورت کامل بر روی این محصولات حک شده است؟؟؟
  بله
  آواتار
  مهمان (اصفهان / دولت‌آباد)
  1402/2/21
  تا در گوگل سرچ کردم عین علی یعنی چه سایت جواهربازار بالا اومد و یادم امد که قبلا درباره این سایت از یکی از دوستانم شنیده بودم
  آواتار
  حسن محبوب (سمنان / درجزین) خریدار این محصول
  1402/2/20
  عکس لوح عین علی در خیلی از سایت ها دیده بودم ولی تابه حال از نزدیک ندیده بودمش و خیلی دلم میخواست یکی داشته باشم همین دیروز بستم از جواهربازار رسید واقعا شگفت انگیز بود
  آواتار
  ثنایی زاده (آذربایجان شرقی / ترک)
  1402/2/19
  حرز عین علی مکتوب بر پوست آهو هم امکانپذیر است؟
  در این خصوص با شماره پشتیبانی 09155201768 یا پیام رسان های ایتا و سروش در ارتباط باشید.
  آواتار
  ارژنگ شفیعی (مازندران / محمود آباد)
  1402/2/18
  حکاکی دعای عین علی متن جالبی داره و حس خاصی به من میده انگار به خود حضرت علی متوسل شدم...
  آواتار
  مهدیس تیموری (کرمان / بافت)
  1402/2/17
  عین علی خواص معجزه واری در زندگی من گذاشت از تیم حرفه ای جواهربازار تشکر میکنم.
  آواتار
  امیر ارسلان تبریزی (خوزستان / الهایی)
  1402/2/16
  حرز عین علی وفوائده بسیارش بارها بر من اشکار شده
  حتما استفاده کنین
  آواتار
  یونس نارویی (سیستان و بلوچستان / زاهدان)
  1402/2/16
  سلام ..محصولات شما با حرز عین علی علیه السلام ..با رعایت آداب نوشتن .حکاکی شده
  آواتار
  فریبرز حاتمی (گیلان / شاندرمن)
  1402/2/2
  طلسم عین الامام علی علیه السلام بر روی نگین عقیق یمانی خیلی زیباتر هست
  آواتار
  محمدرضا احراری (سیستان و بلوچستان / سراوان)
  1402/2/1
  لوح عین حضرت علی علیه السلام برنجی رسید به دستم.
  از تیم پر کوشش جواهربازار نهایت تشکر قدردانی را دارم.
  آواتار
  سوگل حجازی (فارس / سروستان)
  1402/1/31
  نگین حدید انتخاب کردم میخوام به صورت حکاکی عین علی گردنبند باشه امکانش رو دارید؟؟
  دوست عزیز در خصوص سفارشی که دارید از طریق تلفن پشتیبانی یا پیام رسان های سروش و ایتا در ارتباط باشید.
  آواتار
  بابک اقایی (مازندران / جویبار)
  1402/1/30
  عین علی برای چی خوبه؟ واقعا این همه خواص واقعیه؟
  برای حرز عین علی 40 هزار خاصیت گفته شده که تنها بخش کوچکی از این خواص در مقاله ذکر شده است.
  آواتار
  سوسن تجریشی (اصفهان / برخوار)
  1402/1/29
  دعای عین علی علیه السلام یکی از قوی ترین طلسم هاست خیلی بی نظیره
  آواتار
  ندا چمن زاده (مرکزی / مهاجران)
  1402/1/28
  از طلسم عین علی برای بازگشت معشوق میشود استفاده کرد.
  آواتار
  سمیه ارژنگی (فارس / باب انار)
  1402/1/27
  خواص دعای طلسم عین علی اگه به صورت انگشتر باشه تفاوتی دارد؟
  خیر در اصل خواص عین علی تفاوتی ندارد فقط ممکن است با توجه به جنس نگین انگشتر انتخابی، از لحاظ خواص سنگ درمانی تفاوت داشته باشد.
  آواتار
  سحر
  1402/1/26
  خیلی جالب و مفید بود ممنون از سایت خوبتون
  آواتار
  مجتبی طاهری (اردبیل / اردبیل)
  1402/1/13
  میشه این سوال من را جواب بدید نوشتن دعای عین علی تخصصی هست ؟
  نمیشود خودذمان بنویسیم
  نوشتن حرز ها و ادعیه ها نیازمند رعایت شرایط و آداب مخصوص است و بهتر است این کار را به افراد متخصص بسپارید.
  آواتار
  سپیده (چهارمحال بختیاری / سامان) خریدار این محصول
  1402/1/12
  قصد خرید انگشتر عین علی زنانه داشتم و چه سایتی بهتر از جواهربازار
  آواتار
  منچهر زیبنده (فارس / قیروکارزین) خریدار این محصول
  1402/1/11
  خرید لوح عین علی رو انجام دادم ایشالا به دستم برسه خیلی ذوق دارم توی سال جدید ازش استفاده کنم.
  آواتار
  سعید نعمتی (بوشهر / دیر)
  1402/1/10
  واقعا دعای عین علی واقعیت دارد خیلی عالیست
  آواتار
  عباس بلالی (هرمزگان / بندر عباس)
  1402/1/9
  سلام عرض ادب و تبریک سال نو و قبولی طاعات و عبادات و توفیق روز افزون در تمام مراحل بخصوص کار
  تشکر ازشمابخاطر محصولات متنوع و ممتاز
  آواتار
  آقا امیر (بوشهر / آبدان)
  1401/12/29
  به نظر شما خواص عین علی روی سنگ یشم هم تاثیر دارد
  ؟
  ؟؟
  بله تفاوتی در خواص عین علی ایجاد نمیکند فقط از نظر خواص سنگ درمانی با توجه به نوع سنگ متفاوت می‌شود.
  آواتار
  پنجعلی کرمی (فارس / باب انار)
  1401/12/28
  انگشتری مزین به حرز عین علی علیه السلام میخواهم لطفا راهنمایی بفرمایید.
  لطفا با شماره پشتیبانی 09155201768 تماس بگیرید تا همکارانم راهنمایی کنند.
  آواتار
  محمد علی
  1401/12/27
  سلام واقعا عالی هستن نظرم را جلب کردانشاالله یکی از مدال برنجعین علی یا طلسم عین علی رو بخرم
  آواتار
  شکوه تبریزی (خراسان رضوی / فیروزه)
  1401/12/22
  لوح عین علی برای ازدواج خوبه بگیرم؟
  یکی از خواصی که برای لوح عین علی ذکر شده است درباب گشایش بخت دختران میباشد که در مقاله به آن اشاره شده است.
  آواتار
  محسن رشیدی (فارس / ممسنی)
  1401/12/21
  بسم الله الرحمن الرحیم
  این یعنی یه زیارت ناب
  یا هو
  آواتار
  مقصودی (زنجان / ماهنشان)
  1401/11/20
  به خواص نگین حدید عین علی خیای اطمینان دارم چون هم از خاصیت سنگ حدید و هم حرز عین علی میتوان بهره گرفت.
  آواتار
  ثنایی (مازندران / هچیرود)
  1401/11/19
  حجر عین علی سنگ بسیار خوب و عالی است
  آواتار
  حامد خوش برخورد (گیلان / خمام)
  1401/11/18
  جواهربازار عین علی های متنوعی داره خیلی زیبا هسند همگی
  آواتار
  سیروس محمد پور (البرز / ساوجبلاغ)
  1401/11/17
  سلام و درود به تمامی کارمندان سخت کوش جواهربازار. انگشتر عقیق عین علی هم موجود دارین؟ اگر هست برام ارسال کنید.
  سلام روز شما بخیر. انگشتر عقیق عین علی خیر اما نمونه‌های متنوع‌تری از انگشتر حدید با حکاکی عین علی در سایت موجود است.
  آواتار
  رستم ذاکری (آذربایجان غربی / بوکان) خریدار این محصول
  1401/11/16
  قبلا نگین ستاره سلیمان و عین علی خریدم ازتون خداروشکر برکت تو زندگی جاریه
  آواتار
  علی اکبر فراقی (فارس / پاسارگاد)
  1401/11/15
  انگشتر عین علی و حرز امام جواد میخواستم که هر دوتا در یک انگشتر باشند
  در حال حاضر این محصول موجود نیست در صورت امکان حتما شارژ می‌شود. می‌توانید جهت درخواست محصول سفارشی خود با تیم پشتیبانی جواهربازار تماس بگیرید:09155201768
  آواتار
  راضیه ترابی (خراسان رضوی / کاخک)
  1401/11/14
  لطفا تابلوی عین علی بیارین خیلی دنبال میگردم
  در صورت امکان حتما انجام می‌شود.
  آواتار
  یعقوب افلاطونی (سیستان و بلوچستان / چابهار) خریدار این محصول
  1401/11/13
  انگشتر عین علی حدید خریده بودم از شما بسیار عالی بود سپاس از سایت بی نظیر
  آواتار
  هرمز (ایلام / دلگشا)
  1401/11/12
  آیا نوشتن عین علی روی کاغذ هم جواب میده؟
  گفته شده نوشتن عین علی روی کاغذ و گذاشتن آن زیر بالشت سبب رفع اختلاف میان زن و شوهر می‌شود.
  آواتار
  محسن رشیدی (فارس / ممسنی)
  1401/11/11
  بسم الله الرحمن الرحیم
  خیلی جالب و پر بار
  من به این حرزها اعتقاد بسیار دارم
  به انسان در زندگی کمک فراوان میکند
  آواتار
  گلنوش جابری (گلستان / کردکوی) خریدار این محصول
  1401/10/1
  عین علی برنجی خریدم خیلی زیبا بود وقتی به دستم رسید واقعا ذوق کردم اخه کلکسیون اجناس برنجی دارم و سال هاست فقط از جواهربازار خرید میکنم
  آواتار
  مظهرعلی (آذربایجان غربی / ماکو)
  1401/9/30
  لوح عین علی قیمت مناسب میخوام
  می‌توانید از طریق لینک زیر لوح عین علی با کمترین قیمت‌ها را مشاهده کنید.

  https://www.javaherbazar.com/advSearch/لوح-عین-علی-ارزان/
  آواتار
  علیرضا مردانی (یزد / ابرکوه)
  1401/9/29
  انگشتر حدید صینی عین علی همیشه دستم میکنم و آرامش عجیبی دارم
  آواتار
  فاطمه مهربانی (تهران / تهران)
  1401/9/28
  عالی نصیب همه ی ما بشود.یا علی خودت کمک کن
  آواتار
  زهرا شاهینی (گلستان / گرگان)
  1401/9/27
  انگشتر نقره با نگین آمتیست (یاقوت ارغوانی) خریدم از جواهر بازار، شیک و اصل و درجه یک،، مرسی از جواهر بازار
  آواتار
  زهرا شاهینی (گلستان / گرگان)
  1401/9/27
  شیک ترین و اصل ترین و زیباترین محصولات را چندین بار از جواهر بازار خریداری کردم با جعبه های هدیه ی عالی، زنده باد جواهر بازار، پاینده باد مدیر محترم و پرسنل محترم جواهر بازار
  آواتار
  زهرا شاهینی (گلستان / گرگان)
  1401/9/27
  سلام،محصولات شرکت جواهر بازار بسیار عالی و با کیفیت و اصل هست،،من چند بار خرید کردم از جواهر بازار ،عالی هستند،، زنده باد پرسنل و مدیران شرکت جواهر بازار
  آواتار
  عصمت السادات موسوی
  1401/8/22
  سلام وخسته نباشید واقعا انرژی عجیبی من گرفتم تا الان اطلا اسم همچین چیزی به گوش من نخورده بود ولی با خریدن یگ همچین نوشته امیدوارم به حاجت دلم برسم قطعا برای همه خواهم گفت که زمانی به خواسته ام رسیدم حتما این را تهیه کنند
  آواتار
  مهمان
  1401/4/14
  سلام وقت بخیر ..حکاکی عین علی رو فولاد هم نوشته میشه
  آواتار
  یک برادر
  1401/4/7
  سلام
  تشکر از اطلاعات شما . استفاده کردیم.
  من نمی‌دونم چرا همین طوری جواهر بازار رو دوست دارم.
  ان شاءالله در امور خیر موفق باشید
  آواتار
  فرزانه
  1401/3/26
  این دعایی که اشاره کردین همون دعای عین علی هست همراهمون باشه؟
  بله
  آواتار
  فاطمه سادات
  1401/3/14
  لوح عین علی چند قیمت...من انگشتر شو میخوام..خیلی خاصیت داره عالیه
  آواتار
  جلیل سرخه (خوزستان / شوش)
  1401/2/23
  نگین یا سنگش از چه نوع سنگها است
  آواتار
  احمدبادبرین
  1401/2/21
  سلام ی پلاک میخوام ممنون
  آواتار
  حمید
  1401/2/1
  سلام و درود چطوری میشه از اصالت کار مطمئن شد و از تضمین کیفیت و کارایی این حرز اطمینان حاصل کرد
  سلام . اصالت تمامی محصولات جواهربازار دارای ضمانت 99 ساله است و مطمئن باشید ما خود را مدیون مشتری نمیکنیم .
  آواتار
  خانم مقدم
  1400/12/15
  من دارمش بسیار خوب است
  آواتار
  مهمان
  1400/11/2
  عالی بود خدا نصیب همه کنه
  آواتار
  ابراهیم فتحی (اصفهان / اصفهان)
  1400/9/5
  بسیار جالب و مفید بود
  آواتار
  مجتبی جنگجو (فارس / شیراز)
  1400/8/26
  من انگشتر را خریداری کردم
  بسیار زیبا و ظریف هست
  آواتار
  امینه خنیفری (خوزستان / شوش)
  1400/5/20
  محصولات حدید با ذکر حرز عین علی بسیار زیبا با تنوع شکل و قیمتهای مختلف و مناسب هستند.
  آواتار
  حکیمه بانو
  1400/3/22
  سلام ،من انگشتر حرز عین علی را دارم ،همون کارایی لوح عین علی رو داره؟؟
  سلام بله دوست عزیز
  آواتار
  فرناز
  1400/3/19
  این لوح رو باید از فرد خاصی تهیه کرد یا اینکه اصل و تقلبی داره؟
  بله قطعا می بایست از جای مورد اعتماد و اطمینان خریداری کنید.
  جواهربازار هم‌ موجود دارد . اطلاعات بیشتر 09155201768 تماس یا واتس اپ.
  آواتار
  فاطمه
  1399/12/19
  این لوح باعث شد برم کربلا
  آواتار
  مهمان
  1399/12/12
  فرق عین علی با لوح نقره چیه آیا هردو یکیه یا فرق دارن ممنونم
  بله - هردو یکسان هستند
  آواتار
  فاطمه
  1399/11/20
  من تو زندگیم هیچ پیشرفتی ندارم همیشه نگرانم نگه داشتن این لوح بهم کمک میکنه
  آواتار
  احسان الله نکومند (فارس / شیراز)
  1399/11/15
  از مطالب بسیار زیبا و آموزنده سایت گهربار جواهر بازار بسیار سپاسگزاریم .
  آواتار
  اکبر
  1399/10/22
  سلام من نگین حدید عین علی گرفتم ولی باید چطور به نامم کنم
  سلام . نیازی نیست نگین به نام شود.
  آواتار
  مهمان
  1399/6/20
  دیگه بهتر از این چی میخوایم؟! بهتر از لوح عین علی که این همه خاصیت داره!!!
  آواتار
  حیدراحمدی نژاد
  1399/5/17
  نظراینکه خیلی خوب است ومن یه انگشتر عین علی میخوام
  آواتار
  فاطمه سورانی (تهران / تهران)
  1398/12/19
  نگین حدید بینطیر همراه با حکاکی شگفت انگیز و پرخاصیت ع علی
  عالیست