جدیدترین محصولات
 1. جواهربازار
 2. کتابخانه
 3. ادعیه مذهبی و حرز

آیت الکرسی و خواص بی نظیر آن

بازدید : 184٫100
rateraterateraterate
تاریخ بروزرسانی :

گفته می‌شود آیت الکرسی برای رضایت و خوشنودی خداوند، نازل شده است.آیت الکرسی ، نام یک یا چند آیه از قرآن است، که به عقیده مسلمانان خواندن آن بسیار ثواب داشته و شخص را از بلایا دور می‌کند.


گفته می‌شود آیت الکرسی برای رضایت و خوشنودی خداوند، نازل شده است.

آیت الکرسی چیست؟

آیت الکرسی نام یک یا چند آیه از قرآن است ، که به عقیده‌ی مسلمانان خواندن آیت الکرسی بسیار ثواب داشته و شخص را از بلایا دور می‌کند.
در پاسخ به این سوال که آیت الکرسی در کدام سوره است باید گفت که آیت الکرسی در سوره بقره قرار دارد که از آیه 255 تا 257 سوره بقره را شامل می‌شود.
گفته می شود آیت الکرسی برای رضایت و خوشنودی خداوند، نازل شده است و شیعیان در نماز وحشت این آیه را می‌خوانند.
پیامبر اکرم (صلی الله علیه وآله) فرمودند:
وقتی که خداوند تعالی فاتحه الکتاب (سوره حمد) و آیة الکرسی را نازل کرد، بر عرشش معلق کرد که هیچ چیزی بین این ها و خداوند حجاب نبود…، پس خداوند فرمود: به عزت و جلالم قسم اگر بنده ای از بندگان من این آیات را بعد از هر نمازی قرائت کند من او را در حظیرة القدس و آنچه که در آن است، ساکنش می‌کنم.

آیت الکرسی چه فوایدی دارد؟

آیت الکرسی خواص فوق العاده شگفت انگیزی دارد. در باب خواص بی‌نظیر آیت الکرسی حدیث و روایت های معتبری از ائمه معصوم بیان شده است. در این قسمت آیت الکرسی و فواید آن را بررسی خواهیم کرد.
 • خواص آیت الکرسی برای رفع گرفتاری:
امیرالمؤمنین علی (ع) در خصوص آیت الکرسی و فواید آن فرمودند: اگر بدانید آیة الکرسی چه اندازه با اهمیت و گرانقدر است در هیچ حالی آن را ترک نمی‌کنید.
برای رفع و از بین بردن مشکلات خود به آیت الکرسی پناه ببرید، اگر مشکلی دارید و یا اگر گرفتارید، اگر بیمارید، اگر تمام درهای این عالم به روی شما بسته شده است، چرا از آیت الکرسی غافلید.
با ایمان کامل و اعتقاد به اثر بخوانید و نتیجه بگیرید کما اینکه خواندن و نتیجه گرفتند.
 • آیت الکرسی هنگام خروج از منزل و سفر:
درباره فواید آیت الکرسی در ایام هفته از امام صادق (ع) پرسیدند: آیا در ایامی که سفر ناخوشایند است مثل روز چهارشنبه و دوشنبه و…اگر بخواهیم سفر کنیم اما دچار نحوست آن نگردیم چه کاری باید انجام دهیم! حضرت فرمود: برای از بین بردن ناخوشایندی و نحوست آن روزها سفرت را با صدقه و تلاوت آیت الکرسی شروع کن که به مقصودت خواهی رسید.
همچنین برای آغاز سفر با آیت الکرسی امام صادق (علیه‎السلام) فرمود: سفر را با دادن صدقه و یا با خواندن آیة الکرسی آغاز کن.

نگین برنج [آیت الکرسی]

نگین
خرید

  359٫000   330٫000 تومان

حراج ویژهزمان باقی‌مانده فقط

روز

/

ساعت

:

دقیقه

:

ثانیه


 • برای شفای بیمار آیت الکرسی چه فایده هایی دارد؟
در روایات آمده است که: آیت الکرسی خواندن کنار مریض و میت را انجام دهید و بعد بگوئید «اللهم اخرجه الی رضا منک و رضوان اللهم اغفرله ذنبه جل ثناء وجهک» بعد آیه سخره که آیه 54 تا 56 سوره اعراف است را خوانده و نیز سه آیه آخر سوره بقره و بعد سوره احزاب را تلاوت نموده که برای بهبودی و شفای موثر است.
 • درباره خواص آیت الکرسی برای حاجت از امیرالمومنان علی (علیه السلام) روایت شده است که فرمودند:
هر گاه یکی از شما حاجتی داشت، صبح پنج‎شنبه در طلب آن برود، زیرا رسول اکرم (صلی الله علیه و آله) در دعا گفت: خدایا، در بیرون رفتن امتم در بامداد پنج‎شنبه برکت قرار ده و چون از منزل برون رفت، آیات سوره آل عمران و آیت الکرسی و سوره قدر بخواند.

گفته شده برای گرفتن حاجت مهم به مکان خلوتی بروید و دور خود خط بکشید، وضو گرفته و رو به قبله 70 بار آیت الکرسی تا هوالعلی العظیم بخوانید .
درباره خواندن 5 بار آیت الکرسی از پیامبر نقل شده که هر کس 5 مرتبه آیت الکرسی بخواند خداوند او را از تمام خطرات و بلایا حفظ خواهد کرد.
پرسیده بودند آیت الکرسی را چند بار بخوانیم که سبب رفع بیماری گردد؟ در پاسخ این چنین آمد که خواندن آن هنگام صبح 101 مرتبه جهت شفای بیمار انجام شود

خواص سوره چهار قل و آیت الکرسی

همه ما در طول زندگی روز مره خود ممکن است گاهی احساس کنیم کارها و مسائل موجود آن طور که باید پیش نمی‌رود گویی در تمامی کارها گره‌ای پنهان نهفته است که تمام انرژی آدمی را تخلیه می‌کند.
اما در مواقعی که این هاله انرژی منفی انسان را در برگرفته چه باید کرد؟
پاسخ بسیار ساده است! قطعا موثرترین راه برای برگشت انرژی‌های مثبت و رفع گرفتاری‌ها، توکل کردن و پناه بردن به خداوند است. خواندن و قرائت کردن سوره‌های قرآنی همچون آیت الکرسی و چهار قل تاثیر بسزایی در ایجاد آرامش و رفع مشکلات دارند.
از آثار مهم دعای چهار قل و آیت الکرسی  رفع سحر و جادو و از بین چشم زخم می‌باشد. همانطور که میدانید عواملی همچون چشم زخم و حسادت سبب ایجاد گرفتاری و مشکلات در کارها شده و از پیشروی آنها جلوگیری میکند.
 از این جهت نباید از فضیلت آیت الکرسی و چهارقل و آثار بی نظیر آنها غافل شد. بنا بر حدیثی که از پیامبر اکرم ص ذکر شده ایشان خواندن آیت الکرسی چهار قل جهت در امان ماندن از بلایا سفارش کرده‌اند.


دانلود چهار قل و آیت الکرسی صوتی

با توجه به مطالب بخش قبلی و اهمیت قرائت آیت الکرسی و چهار قل در رفع گرفتاری و ابطال سحر، جهت علاقه‌مندان به شنیدن این دو سوره عظیم الشان، فایل چهار قل و آیت الکرسی صوتی را قرار داده‌ایم تا ضمن ثواب گوش دادن به سوره چهارقل و آیت الکرسی با لحن زیبا، از فضیلت این دو سوره نیز برخوردار گردید.

پخش آنلاین آیت الکرسی و4قل:چله بریدن با آیت الکرسی جهت حاجت روایی

آیت الکرسی چند آیه است که در آن مجموعه ای از صفات و جلال الهی نفهته است. ذات ایت الکرسی در واقع اشاره به یگانگی خداوند و مالکیت او بر جهان هستی دارد. آیت الکرسی گنج بزرگ آسمانی است که به واسطه جمله‌ی «وَسِعَ کُرسِیُّهُ السَّمواتِ و الارضَ» به نام آیت الکرسی یا عرش خداوند معروف می‌باشد.
آیت الکرسی خواندن فضیلت بسیاری دارد و در طول زندگی همواره سفارش شده است. خواندن ایت الکرسی در وقت غروب و هنگام نماز، هنگام خارج شدن از منزل یا مواجه با سختی‌ها و موارد بسیار دیگر توصیه شده است که به آنها خواهیم پرداخت.
یکی از روش های خواندن دعای آیت الکرسی، روش چله آیت الکرسی می‌باشد که به صورت‌های مختلف و طبق آداب خاص خوانده می‌شود. منظور از چله همان خواندن 40 بار آیت الکرسی یا 40 روز آیت الکرسی می‌باشد که جهت رفع حاجات مختلف به کار می‌رود.
از جمله این چله‌ها، ختم آیت الکرسی برای بچه دار شدن می‌باشد بدین صورت که جهت بقای نسل و سلامتی خود خواندن 40 بار آیت الکرسی تا «علی العظیم» سفارش شده است.
41 بار خواندن آیت الکرسی هنگام غروب جهت حاجت روایی توصیه شده است. همچنین خواندن 12 مرتبه آیت الکرسی هنگام مواجه شدن با دشواری و سختی ها بسیار نافع است.
گفته شده هر کس آیت الکرسی قبل از خواب بخواند به مرض فلجی گرفتار نمی‌شود.
از دیگر روش های ختم، ذکر آیت الکرسی برای جلب محبت و چله آیت الکرسی برای ازدواج است که به مدت چهل روز هر روز (در زمان مشخصی بهتر است) با وضو و حضور قلب رو به قبله نشسته یک بار آیت الکرسی بخوانید.
همچنین برای جذب خواستگار با آیت الکرسی و ازدواج می‌بایست به مدت هفت روز و هر روز هفت مرتبه آن را بخوانید. 


روایات مختلف درباره فواید آیت الکرسی

روایت ‌های متعددی درباره آیت الکرسی و فواید آن بیان شده است که بر قرائت آیت الکرسی تاکید دارند. برخی از آنان را مرور می‌کنیم.
در روایات آمده است:
هرکسی بعد از هر نماز واجبی به خواندن آیت الکرسی بپردازد، از دنیا نخواهد رفت تا زمانی که جایگاه خود را در بهشت ببیند.

همچنین پیامبر اکرم (صلی الله علیه وآله) برای رفع فراموشی فرمودند: آیت الکرسی حافظه را تقویت کرده و هرکس آیت الکرسی را با زعفران بر کف دست خود بنویسد و آن را بمکد و هفت بار چنین کند هرگز چیزی را فراموش نخواهد کرد و فرشتگان برای او آمرزش خواهند کرد.

از پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله) روایت شده است که فرمودند:
هر کس بعد از هر نماز واجب آیت الکرسی قرائت کند، چیزی مانع از ورودش به بهشت نخواهد شد، مگر مرگ. (کنایه از این که وقتی مرگش برسد به بهشت می‎رود. البته باید به این نکته توجه کرد که صرف تلاوت این آیه ملاک نیست بلکه در مورد کسی است که مراقب اعمالش است.)

از مزایای آیت الکرسی هنگام وضو از امام باقر (علیه‎السلام) روایت شده که فرمودند:
هر کس بعد از وضو گرفتن یک بار آیة الکرسی بخواند، خدا ثواب چهل سال عبادت را به او عطا کند و مقامش، چهل درجه بالا می‎رود.

مدال نقره حدید صینی دست ساز [آیت الکرسی]

مدال حدید صینی دست ساز [آیت الکرسی]
خرید

  960٫000   869٫000 تومانحفظ سریع آیت الکرسی برای کودکان (یادگیری آیت الکرسی برای کودکان)

همانطور که می‌دانید جایگاه آیت الکرسی از دیدگاه اسلام از مرتبه بالایی برخوردار است به همین جهت یادگیری آیت الکرسی در مدارس و آموزش آیت الکرسی پایه سوم ابتدایی همیشه به عنوان یک اصل مهم در نظر گرفته شده است.
کودکان ما می‌بایست به بهترین شکل ممکن نحوه یاد گرفتن سوره آیت الکرسی را فرا گرفته تا بتوانند از برکات این آیه شریف در زندگی آینده خود بهره‌مند گردند. از این رو جهت حفظ سریع آیت الکرسی برای کودکان فایل زیر را که شامل آموزش آیت الکرسی با لحن ساده است برای فرزندان دلبند این سرزمین آماده کرده‌ایم . 
این ویدئو شامل یک بار قرائت آیت الکرسی و تکرار مجدد سوره آیت الکرسی با لحن کودکانه است بدین ترتیب فرزند شما می‌تواند یک مرتبه آیات را شنیده و بار دیگر به همراه کلیپ آن را تکرار نماید.
برای تماشای کلیپ و دانلود آیت الکرسی صوتی کودکانه کلیک راست کرده و گزینه save را انتخاب نمایید:

دانلود آیت الکرسی صوتی زیبا با صدای قاریان مشهور

قطعا شنیدن سوره‌های قرآنی با لحن زیبا و صوت دلنشین برای تمام مسلمانان خوشایند و بسیار آرامش بخش است. هنگامی که ذهن ما از تمام اتفاقات ناخوشایندی که در طول روز افتاده، خسته و طاقت فرسا شده است، قطعا شنیدن قطعه‌ای زیبا از کلام خداوند می‌تواند تمام این بار خستگی را تبدیل به آرامش درونی کند.
همه ما آیت الکرسی کلاس سوم را به یاد داریم و آنرا از بچگی فرا گرفته‌ایم. شاید به همین علت است که هنگام شنیدن این سوره زیبا آرامش عجیبی در قلب خود حس می‌کنیم.
جهت سهیم شدن در قسمتی از بخشیدن آرامش به روح و قلب شما عزیزان، فایل آیت الکرسی همراه با صوت توسط قاریان مجرب در این قسمت قرار داده شده انشالله بشنوید و لذت ببرید.

دانلود آیت الکرسی با کیفیت 320 فرهمند:  
دانلود آیت الکرسی با صدای عبدالباسط کیفیت 320: 
دانلود آیت الکرسی استاد پرهیزگار کیفیت 320:  

آیت الکرسی متن کامل

متن آیت الکرسی آیات 255 تا 257 سوره بقره را شامل می‌شود که به خواندن آن‌ها بسیار توصیه شده است به قرار زیر می‌باشد.

الله لا إله إلا هو الْحی الْقیوم لا تاْخذه سنة و لا نوْم له ما فی السماوات وما فی الارْض
من ذا الذی یشْفع عنْده إلا بإذْنه یعْلم ما بیْن ایْدیهمْ وما خلْفهمْ و لا یحیطون بشیْء منْ علْمه إلا بما شاء
وسع کرْسیه السماوات و الارْض و لا یؤوده حفْظهما و هو الْعلی الْعظیم*( 255 )*
لا إکْراه فی الدین قد تبین الرشْد من الْغی فمنْ یکْفرْ بالطاغوت و یؤْمن بالله
فقد اسْتمْسک بالْعرْوة الْوثْقی لا انفصام لها والله سمیع علیم*( 256 )*
الله ولی الذین آمنواْ یخْرجهم من الظلمات إلی النور والذین کفرواْ اوْلیآؤهم الطاغوت
یخْرجونهم من النور إلی الظلمات اوْلئک اصْحاب النار همْ فیها خالدون*( 257 )*

ایت الکرسی ترجمه فارسی

شاید همه ما کمتر به معنی آیت الکرسی توجه کرده باشیم. آیت الکرسی ترجمه زیبا و دلنشینی دارد که خواندن آن برای هر کس می‌تواند آرامش بخش باشد.
در این مقاله سعی کردیم آیت الکرسی شریف با ترجمه فارسی روان و ساده برای همراهان عزیز نشر دهیم که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

«خدای یکتاست، که جز او خدایی نیست، او زنده و جاودانه است، هرگز او را خواب فرا نمی‌گیرد تا چه رسد که به خواب رود، اوست مالک آنچه در آسمانها و زمین است، کیست آن کس که جز به اذن او در پیشگاهش شفاعت کند؟ علم او محیط است به آنچه پیش نظر خلق آمده و آنچه سپس خواهد آمد، و خلق به هیچ مرتبه از علم او احاطه نتوانند کرد مگر به آنچه او خواهد. قلمرو علمش از آسمانها و زمین فراتر، و نگهبانی زمین و آسمان بر او آسان و بی زحمت است، و او والامرتبه و با عظمت است.*( 255)* کار دین از روی اجبار نیست (یا هیچ اجباری در دین نیست)، تحقیقا راه هدایت و ضلالت بر همه کس روشن گردیده، پس هر کس از راه کفر و سرکشی دیو راهزن، برگردد، و به راه ایمان به خدا روی بیاورد، بدون شک، به طنابی محکم و استوار چنگ زده‌است که هرگز نخواهد گسست؛ و خداوند (به هر چه خلق در دل گویند) شنوا و داناست.*( 256)* خدا یاری دهنده اهل ایمان است، که آنان را از تاریکیهای جهل و نادانی به سوی روشنایی می‌برد و آنان که راه کفر را انتخاب کرده‌اند یارانشان، شیاطین و دیوهایند که آنان را از روشنایی به سوی تاریکی ها به در می‌برند، این گروه اهل آتشند که در آن همیشه خواهند بود.*( 257)*»
کلمات کلیدی :
همه محصولات با حکاکی آیت الکرسی

  تجربیات استفاده از آیت الکرسی (نظرات مشتریان)

 • آواتار
  احمد عامریان (فارس / جهرم)
  1403/2/23
  خیلی عالی هستین و محصولات شکیلی دارید
 • آواتار
  دختر گمنام
  1403/2/21
  سلام. ممنون از مطالبتون. آیه الکرسی زندگی منو نجات داده. 11 سالم بود دزد میخواست منو بدزده و اذیتم می‌کرد. یهو یادم‌افتاد آیه الکرسی بخونم. تند تند خوندم تا وسطاش خوندم یهو یکی مثل فرشته نجات اومد سمت ما و دزده فرار کرد ‌. خدارو شکر میکنم واقعا.
 • آواتار
  عارفه کمالوند (تهران / تهران) خریدار این محصول
  1403/2/13
  بهترین انگشتری بود که ازتون گرفتم عااااالی
 • آواتار
  نون خ
  1403/2/11
  سلام ،زمان و تعداد آیت الکرسی برای رفع چشم زخم و انرژی منفی رو میفرمایید،ممنون.
 • آواتار
  ابراهیم باقری (اصفهان / اصفهان) خریدار این محصول
  1403/1/17
  انگشتر امروز رسید. خیلی ممنونم بابت این همه هنر و صداقت شما
 • آواتار
  محمدیان (بوشهر / کاکی) خریدار این محصول
  1402/10/27
  مرسی از کار های خاص و با کیفیتتون عالی و سربلند هستید
 • آواتار
  مهلا شیرازی (سیستان و بلوچستان / هامون)
  1402/9/26
  نگین های زیبایی با این حکاکی دارید
 • آواتار
  پروانه بهشتی (ایلام / مهران)
  1402/9/25
  واقعا با خوندنش دل ادم اروم میگیره
 • آواتار
  مهشید اصفهانی (اصفهان / بهارستان) خریدار این محصول
  1402/9/24
  واقعا ایات ارامش بخشی هستن
 • آواتار
  الهام میرکاشف (گیلان / شاندرمن)
  1402/9/23
  با خوندن این خواص واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم.
 • آواتار
  ابراهیمی (تهران / کن) خریدار این محصول
  1402/9/22
  حکاکی که برای نگینم انجام دادید عالی بود
 • آواتار
  وحیدی (لرستان / فیروزآباد)
  1402/9/21
  سخن امام علی برای آیت الکرسی بسیار عالی بود
 • آواتار
  نیکویی (خراسان رضوی / بردسکن) خریدار این محصول
  1402/9/20
  به نظرم باید ی مدال با حکاکی ایت الکرسی همیشه همراهمون باشه
 • آواتار
  سیما مه پیکر (خراسان شمالی / صفی آباد)
  1402/9/5
  یک کار خوب معلم دینیمون انجام داده باشه همینه که مجبورمون کرد این ایه رو حفظ کنیم:)
 • آواتار
  جعفر رضایی (اصفهان / ورزنه)
  1402/9/3
  واقعا خواص بی شماری داره آیت الکرسی
 • آواتار
  جاویدان (کرمان / چترود) خریدار این محصول
  1402/9/2
  باعث ارامش روح و روان میشه 100%تضمینی
 • آواتار
  زهرا کاظمی (اصفهان / چمگردان)
  1402/8/26
  واقعا خداروشکر که اکثرا حفظ هستیم و میتونیم روزانه بخونیم
 • آواتار
  مجد (مازندران / سواد کوه) خریدار این محصول
  1402/8/23
  سلام خواستم تشکر کنم از کسی که این همه نظم و چینش عالی و اطلاعات بسیار بسیار دقیقی که برای مشتریان گذاشتین
 • آواتار
  زربدی (اصفهان / نایین)
  1402/8/21
  خیلی سوره خوب و پر خاصیت و تاثیری هست من از بچگی عاشق این سوره بودم و اعتقاد قوی دارم نسبت بهش
 • آواتار
  کمال بایرامی (خوزستان / سوسنگرد) خریدار این محصول
  1402/8/20
  ایت الکرسی واقعا خواص زیادی داره من هرروز میخونم
 • آواتار
  مائده (کرمان / سیرجان)
  1402/8/19
  آیت الکرسی واقعا آیه شگفت آوریه
 • آواتار
  عارف عطایی (اصفهان / قهدریجان) خریدار این محصول
  1402/8/11
  واقعا خدارو شکر میکنم که جزو کسانی هستم که با همچین مواردی از کودکی اشنا هستم واقعا ایات خدا تاثیر خیلی خوبی توی زندگی داره
 • آواتار
  انسیه اذکاری (کرمانشاه / سر پل ذهاب) خریدار این محصول
  1402/8/8
  من واقعا عادت کردم روزانه تعداد بالایی ایت الکرسی بخونم و خواصشو به چشم دیدم
 • آواتار
  ساحل رمضانی (اردبیل / اصلاندوز)
  1401/12/4
  آیت الکرسی و معنی دلنشین آن همیشه به من قوت قلب میدهد
 • آواتار
  فریده نظام دوست (قزوین / محمدیه)
  1401/12/3
  در صورت امکان لطفا فایل آیت الکرسی با معنی فارسی صوتی را نیز قرار دهید ممنون میشوم.
 • آواتار
  خاطره سامانی (ایلام / دلگشا)
  1401/12/2
  آیت الکرسی معنی بزرگی دارد و درس ارزشمندی برای زندگی است
 • آواتار
  یوسف نجاریان (آذربایجان غربی / خوی) خریدار این محصول
  1401/12/1
  چجوری این سوره آیت الکرسی طولانی روی نگین ها جا میشه و حکاکی میکنید.واقعا این حکاکی ها بسیار زیبا هستند.
 • آواتار
  مرتضی کامرانی فر (آذربایجان شرقی / عجبشیر)
  1401/11/30
  از سن های خیلی کم همیشه بهمون گفتن که آیت الکرسی هنگام خروج از منزل بخوانیم در پناه خدا خواهیم بود.
 • آواتار
  رجب فاتحی (همدان / درگزین)
  1401/11/29
  شنیدم خواندن آیت الکرسی بر آب و خوردنش باعث سلامتی میشه
 • آواتار
  رضا جوادی (چهارمحال بختیاری / سامان)
  1401/11/28
  آیت الکرسی کامل صوتی با صدای زیبای استاد فرهمند عالی بود
 • آواتار
  مهمان (سمنان / دامغان) خریدار این محصول
  1401/11/27
  برای بچه دار شدن آیت الکرسی را تا کجا بخوانیم
  جهت بقای نسل خواندن 40 بار آیت الکرسی تا «علی العظیم» سفارش شده است.
 • آواتار
  خسرو موذن (چهارمحال بختیاری / بن) خریدار این محصول
  1401/11/26
  مایلم یکی از استادکار های گرامیتان از نگین عقیق آیت الکرسی گردنبند زیبایی بسازند.
  هزینه را لطفا بگویید؟
  لطفا برای مشاوره و کسب اطلاعات دقیق با شماره پشتیبانی جواهربازار تماس حاصل فرمایید.
 • آواتار
  صفدرزاده (لرستان / فیروزآباد)
  1401/11/25
  زمان قدیم را به خوبی به یاد دارم که آیت الکرسی قران سوم را چطور معلم دلسوز به صورت اشعار روان آموزش میداد.
 • آواتار
  شقایق بخشی (گیلان / آستارا)
  1401/11/24
  قرائت و خواندن آیت الکرسی در بارداری ام خیلی به من کمک کرد تا فرزند سالمی به دنیا بیاورم
 • آواتار
  همایون بهشتی (بوشهر / کاکی) خریدار این محصول
  1401/11/23
  تلاوت آیت الکرسی اهل سنت مقداری متفاوت است و به عقیه من زیبایی خودش را داشت.
 • آواتار
  سمیه نخعی (کهگیلویه و بویراحمد / لنده)
  1401/11/22
  تقاضای سفارش حکاکی آیت الکرسی روان و ساده روی نگین عقیق دارم چطور این کارو انجام بدم.
  همکاران ما در قسمت پشتیبانی از طریق تلفن 09155201768 پاسخگوی شما هستند.
 • آواتار
  مهمان (کرمان / فهرج)
  1401/11/21
  کاش فایل آیت الکرسی پی دی اف را هم میذاشتید تا دانلود کنیم
 • آواتار
  داوود سلیمی (بوشهر / دلوار)
  1401/11/20
  من نگین عقیقی میخواستم که آیت الکرسی واضح و درشت حکاکی شده باشه امیدوارم در سایت جواهربازار بتوانم پیدا کنم.
 • آواتار
  طناز قاسمی (خراسان رضوی / فیروزه) خریدار این محصول
  1401/11/19
  مدال آیه الکرسی گرد چه چیزایی موجود دارید؟
  در لینک زیر تمامی مدل های مدال آیت الکرسی موجود میباشد.


  https://www.javaherbazar.com/advSearch/مدال-آیت-الکرسی/
 • آواتار
  حمیده شوشتری (فارس / شیراز)
  1401/11/18
  آیت الکرسی کودکانه خیلی عالی بود برای دخترم خیلی بهش نیاز داشتم.
 • آواتار
  سوسن (تهران / جاجرود) خریدار این محصول
  1401/11/17
  انگشتر ایت الکرسی و4قل چع مدلهایی هست؟
 • آواتار
  مهمان (ایلام / دلگشا)
  1401/11/16
  خواندن آیت الکرسی چه ثوابی دارد؟
  آیت الکرسی یکی از مهم ترین آیه های قرآنی است که روایات زیادی از خواص این آیه شریف در مقاله ذکر شده است.
 • آواتار
  کیمیا اصغری (آذربایجان شرقی / عجبشیر) خریدار این محصول
  1401/11/15
  مدال نقره آیت الکرسی جدید کی میارید من خیلی دلم میخواد یکی بخرم.
 • آواتار
  مریم کاظمی (قزوین / محمدیه) خریدار این محصول
  1401/11/14
  چهار فواید آیت الکرسی که از مهم تره رو در زندگی شخصیم تجربه کردم از جمله محافظت ،رفع بیماری، رفع گرفتاری و حاجت
 • آواتار
  نادر تبریزی (خوزستان / ایرانشهر) خریدار این محصول
  1401/11/13
  از این همه انگشتر آیت الکرسی قشنگ حیرت کردم احسنت به این حسن سلیقه و طراحی زیبا.
 • آواتار
  ساناز غزالی (خوزستان / اندیمشک)
  1401/11/12
  ویدئو آیت الکرسی پیش دبستانی خیلی برای من مفید بود من مربی مهدکودک هستم
 • آواتار
  نادر غریب (سمنان / آرادان)
  1401/11/11
  میگن 290 بار آیت الکرسی تا هو العلی العظیم خوانده شود درهای فتوحات به روی انسان گشوده خواهد شد.
 • آواتار
  مهمان (هرمزگان / رودان) خریدار این محصول
  1401/11/10
  سلام من مدال آیت الکرسی را می خوام که با سنگ یشم سبز باشد چی دارید
  سلام. لطفا از طریق لینک زیر نمونه های موجود را مشاهده نمایید.


  https://www.javaherbazar.com/advSearch/مدال-یشم-آیت-الکرسی/
 • آواتار
  کمال مومن (یزد / خاتم)
  1401/11/9
  تابلوی آیت الکرسی با خط زیبا که با سنگ فیروزه نوشته شده باشه موجود هست؟
  در حال حاضر خیر در صورت امکان حتما موجود می‌شود.
 • آواتار
  مهمان (کردستان / بیجار) خریدار این محصول
  1401/11/8
  لطفا آیت الکرسی شریف با ترجمه دری هم بذارین سپاس گذار میشوم
  در صورت امکان چشم.
 • آواتار
  رقیه مظلوم (البرز / مشکین دشت)
  1401/11/7
  همیشه خوندن ایت الکرسی قبل از امتحان بهم حس اطمینان میده
 • آواتار
  مهمان (گیلان / کلاچای)
  1401/11/6
  خوندن آیت الکرسی نماز وحشت با آیت الکرسی که همه میشناسیم و میخونیم تقاوت داره؟
  در این خصوص به مرجع تقلید خود مراجعه کنید.
 • آواتار
  واله (فارس / کوه‌چنار) خریدار این محصول
  1401/11/5
  سلام میخواستم آیت الکرسی کامل با خط ساده بر نگین حدید حکاکی بشه هزینش چقده
  در خصوص سفارشی که دارین از طریق تلفن پشتیبانی 09155201768 در ارتباط باشید.
 • آواتار
  ساغر اشرف پور (اصفهان / هرند)
  1401/11/4
  از مادرم شنیده بودم که خواندن آیت الکرسی طلوع آفتاب رزق و روزی و ثروت می آورد
 • آواتار
  محمود رحیمی (فارس / ممسنی) خریدار این محصول
  1401/11/3
  انگشتری با نگین فیروزه که بر رکابش آیت الکرسی نوشته شده است از شما خریدم بسیار دوستش دارم انشالله پر روزی و شاد باشید.
 • آواتار
  سجاد خسروی (بوشهر / عسلویه) خریدار این محصول
  1401/11/2
  دنبال آیت الکرسی ساده برای کودکان میگشتم واقعا عالی بود همونی بود که میخواستم.
 • آواتار
  مهمان (آذربایجان شرقی / بناب)
  1401/11/1
  آیت الکرسی صوتی با صدای فرهمند خیلی عالی بود فوق العاده ممنون
 • آواتار
  مهمان (اردبیل / آبی بگلو)
  1401/10/30
  خیلی دلم میخواد بعد از مرگم آیت الکرسی روی سنگ قبر بنویسن برام...
 • آواتار
  نغمه اهوازی (مازندران / تنکابن)
  1401/10/29
  خوندن آیت الکرسی هنگام غروب خیلی حس خوبی بهم میده
 • آواتار
  صفایی (آذربایجان غربی / اشنویه)
  1401/10/28
  سلام یه انگشتر حکاکی آیت الکرسی قدیمی دارم تعویض میکنین با یه مدل دیگه
  سلام خیر متاسفانه امکانش نیست.
 • آواتار
  یعقوب انفرادی (مازندران / سرخرود) خریدار این محصول
  1401/10/27
  آیت الکرسی کامل با اعراب روی پوست آهو دارید؟
  در این مورد با شماره پشتیبانی 09155201768 در ارتباط باشید.
 • آواتار
  جمشید ربانی (کهگیلویه و بویراحمد / سی سخت)
  1401/10/26
  شنیدم ایت الکرسی زبان بند هم هست و خواص ضد طلسم داره
 • آواتار
  مهمان (خراسان رضوی / جغتای)
  1401/10/25
  آیت الکرسی در نماز لیله الدفن هم خوانده میشود؟
  بله پس از تکبیره الاحرام در رکعت اول، سوره حمد و سپس آیت الکرسی را میخوانند.
 • آواتار
  یوسف قهاری (یزد / اردکان)
  1401/10/24
  هر روز موقع خارج شدن از خانه آیت الکرسی سه بار تکرار میکنم و خیالم راحت که محافظت میکنه
 • آواتار
  مریم کوثری (ایلام / شیروان چرداول) خریدار این محصول
  1401/10/23
  حفظ آیت الکرسی برای کودکان باید از سنسن کم شروع بشه که تا اخر عمر ملکه ذهن باقی بماند.
 • آواتار
  سلماز طیبی (خراسان رضوی / مه ولات)
  1401/10/22
  شنیدم خوندن آیت الکرسی نماز شب اول قبر فشار قبرو کم میکنه
 • آواتار
  سلیمانی (مازندران / نشتارود)
  1401/10/21
  آیت الکرسی زیبا کودکانه بسیار عالی بود پسر 8 ساله ای دارم که خیلی خوب از طریق ویدئو اموزشی آیت الکرسی را یاد گرفت.
 • آواتار
  مهمان (تهران / شهریار)
  1401/10/20
  آیت الکرسی به فارسی که میخونم میفهمم که چقدر خدا بزرگ تر از این حرفاست...
 • آواتار
  منصوره ربانی (خوزستان / کرخه)
  1401/10/19
  خیلی دنبال آیت الکرسی ساده بدون صوت میگشتم خدا خیرتون بدهد
 • آواتار
  سروش امیدی (خراسان رضوی / مشهد)
  1401/10/18
  ایت الکرسی با ترجمه خیلی عالی بود کلی استفاده کردیم
 • آواتار
  ارژنگ بی طرف (مازندران / رویان)
  1401/10/17
  آیت الکرسی بچه گانه خیلی خوب بود پسرم خیلی خوب یاد گرفت ممنون
 • آواتار
  مجید (سیستان و بلوچستان / زاهدان)
  1401/10/16
  من آیت الکرسی کلاس چهارم ابتدایی یاد گرفتم و از همون موقع همیشه تو ذهنم بود ک هنگام خروج از منزل بخونمش.
 • آواتار
  پونه رحمانی (البرز / جوستان) خریدار این محصول
  1401/10/15
  آیت الکرسی زبان ساده که برای کودکان گذاشتین خیلی عالی بود .از طریق همین ویدئو تونستم آیت الکرسی شمرده شمرده به دخترم آموزش بدم .
  سپاس فراوان.
  انجام وظیفه است لطف دارید.
 • آواتار
  فریبرز پورحاجی (کردستان / قروه)
  1401/10/14
  شنیدم یکی از خواص آیت الکرسی برای پیدا شدن گمشده هست
 • آواتار
  فرشته صالحی (کرمان / منوجان) خریدار این محصول
  1401/10/13
  من هم سوره آیت الکرسی روی انگشتر عقیقم حکاکی کردم دیدنش خیلی حس خوبی بهم میده
 • آواتار
  سلطان زاده (آذربایجان غربی / پلدشت)
  1401/10/12
  خواندن آیت الکرسی فضیلت خیلی زیادی داره به همین دلیل از دوران کودکی در کتاب های درسی آموزش میدهند.
 • آواتار
  محمد طاها زرگریان (بوشهر / بوشهر)
  1401/10/11
  آیا جذب عشق با آیت الکرسی امکان پذیره؟
  چندین دستور برای ختم آیت الکرسی برای جذب عشق بیان شده است که منبع دقیق برای آن وجود ندارد اما در حالت کلی جهت گشایش کار و حاجت روایی بسیار توصیه شده است.
 • آواتار
  مینو جعفری (خوزستان / لالی) خریدار این محصول
  1401/10/10
  ذکر آیت الکرسی برای حاجت خیلی توصیه شده دوستان من انجام دادم
 • آواتار
  نواب (ایلام / ایلام)
  1401/10/9
  خود کلمه آیت الکرسی یعنی چه؟
  آیت الکرسی اشاره به وسعت جهان هستی و عرش خداوند و تمام آنچه که در آسمان و زمین است دارد همان‌گونه که در این آیه گفته شده «وسع کرْسیه السموٰات و الْارض»
 • آواتار
  زهرا جهانی (گلستان / رامیان)
  1401/10/8
  خوندن آیت الکرسی تا هو العلی العظیم برای حاجت روایی خیلی خوبه
 • آواتار
  فهیمه سید حسینی (سمنان / گرمسار)
  1401/10/7
  چیزایی درباره جلب محبت با آیت الکرسی خونده بودم برای محبت بین زن و شوهر یا جذب معشوق طریقه ختم خاصی داره.
 • آواتار
  ناجی (چهارمحال بختیاری / شهرکرد) خریدار این محصول
  1401/10/6
  سلام از آیت الکرسی گردنبند و مدال میخواستم روی سنگ عقیق یا یشم باشه لطفا
  در حال حاضر مدال با حکاکی آیت الکرسی بر روی سنگ حدید موجود می‌باشد می‌توانید از طریق لینک زیر مشاهده نمایید.


  https://www.javaherbazar.com/advSearch/مدال-آیت-الکرسی/
 • آواتار
  صدیقه جهانشیری (آذربایجان شرقی / هشترود)
  1401/10/5
  سلام ببخشید میشه آیت الکرسی فرهمند صوتی رو بذارین که بشه دانلود کرد
  به زودی فعال می‌شود.
 • آواتار
  سپهر محمدی (خراسان رضوی / بردسکن)
  1401/10/4
  میگن خواندن آیت الکرسی قبل از خواب خیلی خوبه حدیثی از امام صادق ع خونده بودم که قبل خواب آیت الکرسی بخوانیم خیلی ثواب داره و فرشته ها تا هنگان بیدار شدن آمرزش میطلبند.
 • آواتار
  فاطمه معیری (یزد / میبد) خریدار این محصول
  1401/10/3
  خوندن آیت الکرسی حاجت میده من چند باری از این طریق حاجت گرفتم و خواستم رو براورده کردم.
 • آواتار
  مژگان طاهری (کرمان / قلعه گنج) خریدار این محصول
  1401/10/2
  میشه ایت الکرسی همراه معنی زیباش رو روی نگین حدید برای من حکاکی کنید؟
  این مورد باید از واحد کارگاه پیگیری شود. از طریق تلفن های پشتیبانی و پیام رسان های ایتا و سروش در ارتباط باشید.
 • آواتار
  مراد غزنوی (بوشهر / خارک)
  1401/10/1
  از خواص آیت الکرسی جهت محبت هم شنیده بودم که خوندنش باعث افزایش و جلب محبت میشه ولی شیوه ی خوندنش یکم خاصه و آداب داره.
 • آواتار
  یاسمن نجم (خوزستان / ایرانشهر) خریدار این محصول
  1401/9/30
  دلم میخواد جملات زیبای آیت الکرسی رو روی مدال عقیق ساده که از محصولاتتون انتخاب کردم برام حکاکی کنید . هزینه حکاکیش چقد میشه؟
  هزینه حکاکی بعد از استعلام گرفتن از واحد کارگاه خدمتتان اعلام می‌شود.
 • آواتار
  کوثر ارجمند (سمنان / بسطام)
  1401/9/29
  آیت الکرسی فوایدش خیلی زیاده به خاطر همین از بچگی بهمون گفتن حفظ کنیم و بلد باشیم.
 • آواتار
  مینو چمنی (فارس / سروستان)
  1401/9/28
  کاش یه فایل روخوانی آیت الکرسی برای کودکان هم میذاشتین
  به زودی فعال می‌شود.
 • آواتار
  منیره بلوطی (یزد / بهاباد) خریدار این محصول
  1401/9/27
  آیت الکرسی قاری عبدالباسط رو که میشنوم روح از تنم جدا میشه انگار وارد دنیای دیگه و غرق آرامش میشم
 • آواتار
  مسعود شمشیری (مرکزی / کمیجان) خریدار این محصول
  1401/9/26
  همیشه تو کیفم آیت الکرسی جیبی میذارم اعتقاد خیلی شدیدی به حاجت روایی با آیت الکرسی دارم
 • آواتار
  سهند الماسی (اصفهان / آران و بیدگل)
  1401/9/25
  من گیج شده بودم که آیت الکرسی یک آیه است یاسه آیه . چون بهش میگن آیت الکرسی من تصور داشتم که یک آیه طولانی از سوره بقره باشه
  آیت الکرسی شامل آیات 255 تا 257 سوره بقره بوده و سه آیه می‌باشد.
 • آواتار
  همایون انفرادی (قم / قم)
  1401/9/24
  سلام و درود خواهش مندم آیت الکرسی عبدالباسط رو هم فعال کنید با سپاس فراوان.
 • آواتار
  آیدا ابولحسینی (تهران / نسیم شهر)
  1401/9/23
  آیت الکرسی طلسم عظیم القدر حاج نصر بروجردی طریقه ختم مجربی گفته شده بود که جهت حاجت روا شدن عالی است.
 • آواتار
  پیمان نظریان (تهران / کن)
  1401/9/22
  حکاکی آیت الکرسی همراه با معنی هم انجام میدهید؟
  سلام. دوست گرامی لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با تلفن های پشتیبانی در تماس باشید.
 • آواتار
  راضیه ملکوتی (تهران / پرند)
  1401/9/21
  میگن 70 مرتبه آیت الکرسی بخونیم حاجت روا میشیم
 • آواتار
  طنین (کرمان / کرمان)
  1401/9/20
  لطفا اگه امکانش هست آیت الکرسی همراه با ترجمه صوتی رو هم اضافه کنید
  حتما به زودی فعال می‌شود.
 • آواتار
  رقیه حسینیان (مازندران / جویبار)
  1401/9/19
  من یک عکس از آیت الکرسی گذاشتم بک گراند گوشیم که همیشه جلو چشمم باشه
 • آواتار
  نازنین زهرا (لرستان / فیروزآباد)
  1401/9/18
  اثرات خواندن آیت الکرسی برای حاجت گرفتن رو دیدم خیلی خوبه پیشنهاد میکنم هر روز بخونین
 • آواتار
  منیژه اکباتانی (ایلام / دره شهر)
  1401/9/17
  سلام لطفا امکان دانلود آیت الکرسی صوتی با صدای عبدالباسط را هم فراهم کنید ممنون
  چشم به زودی فعال میشود.
 • آواتار
  سعید کاویانی (آذربایجان غربی / تکاب) خریدار این محصول
  1401/9/16
  خواص چهار قل و آیت الکرسی رو خیلی قبول دارم برای همین انگشتری با حکاکی این دو آیه شریف سفارش دادم و خیلی از خریدم راضی ام خدا به کسبتون برکت فراوان عطا کند.
  سپاس از لطف شما جناب کاویانی مبارکتون باشه.
 • آواتار
  آرش حدادیان (فارس / خنج)
  1401/9/15
  آیت الکرسی تفسیر خیلی قشنگی داره وقتی تفسیر این آیه با منزلت رو خوندم بیشتر به بزرگی خدا و عظمتش پی بردم..
 • آواتار
  رجب سمایی (سیستان و بلوچستان / زابل) خریدار این محصول
  1401/9/14
  4 قل و آیت الکرسی رو خیلی دوسدارم همیشه خوندنشون حس خوبی بهم میده و احساس امنیت میکنم
 • آواتار
  مهران کاظمی (اصفهان / طالخونچه) خریدار این محصول
  1401/9/13
  مدال یشم با حکاکی آیت الکرسی سوره بقره سفارش دادم منتظرم زود تر بیاد
 • آواتار
  حنا سیدی (خوزستان / دزفول)
  1401/9/12
  ختم ایت الکرسی برای ثروت هم خوبه؟ کسی انجام داده و نتیجه گرفته؟
 • آواتار
  مینا حجازی (گیلان / فومن) خریدار این محصول
  1401/9/11
  از خواص آیت الکرسی برای فروش کالا استفاده کردم خداروشکر داره نتیجه میده
 • آواتار
  مهمان (لرستان / خرم آباد)
  1401/9/10
  آیت الکرسی زیبا با معنی فارسیش رو وقتی میخونم خیلی بهم آرامش میده
 • آواتار
  هنگامه رجب نیا (فارس / کارزین)
  1401/9/9
  منم روایات زیادی درباره اینکه ایت الکرسی حاجت میده خوندم و عمیقا بهش اعتقاد دارم.
 • آواتار
  کیوان قاجاری (خراسان رضوی / شاندیز)
  1401/9/8
  سلام ببخشید آیت الکرسی جز چندم است میشه بگین؟
  سلام جزء سوم قرآن آیات 255 تا 257 سوره بقره
 • آواتار
  قاسم محمدی (گلستان / گالیکش) خریدار این محصول
  1401/9/7
  شنیدم خوندن ایت الکرسی برای محبت زن و شوهر خیلی خوب جواب میده .کیا امتحان کردن؟
 • آواتار
  سروش (سیستان و بلوچستان / مهرستان)
  1401/9/6
  وقتی بچه بودیم یادگیری سوره آیت الکرسی رو بهمون مثل شعر یاد میدادن اینجوری قشنگ تر یاد میگرفتیم
 • آواتار
  شیوا نیری (اصفهان / مبارکه)
  1401/9/5
  مادرم همیشه موقع خروج از منزل بهم میگفت آیت الکرسی و 4 قل رو بخونم ازم محافظت میکنه.
 • آواتار
  عباس کی مرام (کرمان / جوادیه فلاح)
  1401/9/4
  از برکات آیت الکرسی هر چی بگم کم گفتم .از بچگی بهمون گفتن خوندن آیت الکرسی ثواب خیلی زیادی داره و تا وقتی بزرگ شدیم تو ذهنمون هست.