ناد علی و فواید گرانقدر آن
جدیدترین محصولات
 1. جواهربازار
 2. کتابخانه
 3. گوناگون

ناد علی و فواید گرانقدر آن

بازدید : 90٫405
rateraterateraterate

ناد علی دعای پر برکت و پر روزی می‌باشد که شامل دو دعای جداگانه است، یکی از این دعاهای ناد علی، کوتاه و دیگری بسیار بلندتر است.

ناد علی صغیر و ناد علی کبیر را نیز به دلیل تفاوت کوتاهی و بلندی این دعاها نامیده اند.در اینجا خواص پر فیض و برکت دعای ناد علی به همراه ترجمه آن را، برای شما آماه کرده ایم.


ناد علی دعای پر برکت و پر روزی می‌باشد که شامل دو دعای جداگانه است، یکی از این دعاهای ناد علی، کوتاه و دیگری بسیار بلندتر است.

دعای ناد علی چیست ؟

دعای نادعلی دعایی پر برکت و پر روزی است که در باب ولایت علی بن ابی طالب بوده به دو صورت ناد علی کبیر و ناد علی صغیر گفته شده است.
دعای نادعلی صغیر و ناد علی کبیر را نیز به دلیل تفاوت کوتاهی و بلندی این دعاها نامیده اند.
خواندن دعای ناد علی برای گرفتن حاجت بسیار توصیه شده است همچنین ناد علی برای تسخیر قلب و جلب محبت نیز کارایی دارد.
در پاسخ به این که دعای ناد علی در کدام کتاب است گفته می‌شود این دعا در کتاب زادالعماد آمده است.
در ادامه با دعای ناد علی کبیر برای مهمات و رفع حاجات بیشتر آشنا خواهید شد.


دعای نادعلی صغیر کدام است؟

دعای ناد علی صغیر چیست؟ می‌توان گفت دعای نادعلی صغیر ساختاری موزون دارد و به شکل یک شعر سروده شده است. البته این شعر بسیار کوتاه می باشد و تنها چهار مصراع جداگانه را در بر می‌گیرد که در ترکیب با یکدیگر دو بیت پیوسته را تشکیل می‌دهند.
مصراع آغازین این شعر کوتاه عربی «ناد علی مظهر العجائب» است.
«ناد علیا مظهر العجائب / تجده عونا لک فی النوائب / کل هم وغم سینجلی بعظمتک / یا الله بنبوتک یا محمد بولایتک / یاعلی یا علی یا علی» البته کلمات «یا علی» که در پایان دعای ناد علی آمده است جزیی از چهار بیت مذکور به شمار نمی‌رود و تنها برای تکمیل این دعا آورده شده است.

ذکر نادعلی کبیر چیست؟

 دعای نادعلی کبیر با همان مصراع نخست ذکر ناد علی صغیر آغاز می‌شود، اما از نظر بلندی حدود هشت برابر آن است. با این حال دو دعای مذکور از نظر مفهوم و ماهیت کاملا شبیه به یکدیگر هستند.
همچنین ذکر ناد علی کبیر برخلاف نسخه‌ی ناد علی صغیر از ساختار شعری برخوردار نیست. به طور کل موضوع اصلی ذکر نادعلی کبیر و ناد علی صغیر تمسک به امام اول شیعیان است.
اما خواص ناد علی چیست و چرا شیعیان نسبت به این دعای شگفت انگیز علاقه‌مند می‌باشند و اعتقاد عجیبی به حاجت روایی با دعای ناد علی دارند؟ ناد علی فواید فوق العاده‌ای در تمام زمینه‌ها دارد. از مشکلات عاطفی و گرفتاری‌های روزمره گرفته تا رفع انواع مشکلات و حاجات مختلف، به همین دلیل نام دیگر آن را ناد علی مظهر عجایب میخوانند.
در باب وجودیت ناد علی سند معتبری از پیامبر اکرم ص وجود دارد که ایشان در جنگ احد به شدت مجروح شدند که جبرئیل نازل شد و به ایشان فرمود: یا رسول الله بگو : "نادِ علیا مظهر العجائب ***** تجده عونا لک فی النوائب ،کل غمّ و همّ سینجلی***** بولایتک یا علی یا علی یا علی" که به سند ناد علی در جنگ احد معروف است.
 از خواص دعای ناد علی حدیث‌های بسیاری نقل شده است که در ادامه مقاله به بررسی مفصل آن خواهیم پرداخت.


چگونگی ختم دعای ناد علی

خواص دعای ناد علی در برخی روایات بیشتر از 700 مورد یاد شده است.
برای بهره‌مندی بیشتر از تاثیر نادعلی و خواص آن باید آن را به شیوه‌ای خاص ختم کرد، که در زیر خلاصه ای از ختم نادعلی برای شما آماده کرده ایم:
 • اگر فردی در جمعی گرفتار شده باشد باید هفت بارناد علی را بخواند و بر آنان بدمد تا ضرری از آنها به او نرسد .
 • اگر کسی از دشمن بترسد و روزی بیست و هفت بار دعای ناد علی را بخواند دشمن پراکنده خواهد شد .
 • اگر فردی که سحر یا جادو شده است دعای ناد علی را بر آب چاه بخواند و با آن غسل کند و مقداری هم از آن بخورد تمام سحر و جادوهای او باطل می‌شود .
 • ناد علی برای شفای مریض بسیار مجرب است به این صورت که ناد علی را هجده بار بر آب باران بخوانند و سپس آن را تا ته سر بکشند تا بلکه فرجی حاصل شود .
 • ناد علی خواص فوق العاده ای جهت رفع گرفتاری‌های مهم دارد به این جهت که این دعای گرانقدر ناد علی هزار بار خوانده شود . 
 • کسی که مورد خشم واقع شده است، باید دعای ناد علی را برای هفتاد و یک بار برابر خشم کننده و سه بار هم به صورت آهسته بخواند و آرام بر خود بدمد تا بلکه بلا رفع گردد .
 • ناد علی باید در اول وقت روز جمعه دوازده بار خوانده شود تا مقبول القول گردد .
 • برای رفع تهمت دعای ناد علی باید صبح و شب چهل بار خوانده شود تا تهمت مربوطه رفع گردد .
 • ناد علی برای ثروت هم بسیار توصیه شده است. به منظور غنی شدن هر صبح دعای پر برکت ناد علی باید دوازده بار خوانده شود .
 • به منظور پیروزی بر دشمنان دعای ناد علی باید هر روز هفده بار خوانده شود و برای عقدالسان هم روزی هجده بار ختم گردد .

خواص دعای ناد علی کبیر (ناد علی فواید)

خواص دعای ناد علی کبیر هم کم و بیش به خواص دعای نادعلی صغیر شباهت دارد و مانند آن به شیوه‌های متفاوتی تلاوت و ختم‌ می‌شود.
شیوه‌هایی که هر کدام از آنها خاصیت ویژه‌ای را نمایان می‌سازند و آثار متفاوتی را هم به همراه خواهند داشت. دعای ناد علی نقش بسیار موثری در رفع گرفتاری‌ها دارد بیشتر مسلمین با توسل به ناد علی حاجت روا می‌شوند به گونه‌ای که اگر به آن اعتقاد راستین داشته باشید می‌توان در زمینه های گوناگونی از خواص نادعلی جهت تسخیر قلوب و یا تسهیل ازدواج و سایر مهمات بهره گرفت.
از جمله خواص ناد علی کبیر می‌توان گفت:
 •  کسی که حاجتی دارد( نادعلی برای حاجت) ، اگر ناد علی را به نیت آن حاجت بخواند حاجتش برآورده می‌شود.
 •  برای بهره‌ مندی از خواص نادعلی جهت محبت شخصی بزرگ ، دعای ناد علی را سه مرتبه بخواند و بر خودش بدمد بعد نزد آن شخص بزرگ برود، آن شخص بزرگ، دوستدارش می‌شود.
 • کسی که فرزند می‌خواهد، اگر ناد علی را به نیت فرزند بخواند، صاحب فرزند می‌شود.
 • خواص ناد علی برای ثروت بر کسی پوشیده نیست. کسی که به دنبال مال دنیاست، اگر 9 مرتبه دعای پر فیض ناد علی را بخواند غنی می‌شود.
 • از خواص دعای ناد علی برای گمشده غافل نشوید چرا که اگر به نیت پیدا شدن گمشده بخوانید در بازگشت آن شخص تاثیرگذار است.
 • ختم دعای ناد علی برای جنین و راحتی وضع حمل بانوان نیز توصیه شده است.
 • در باب نادعلی و ازدواج نیز خواصی گفته شده که خواندن دعای ناد علی شریف و پر فضیلت جهت گشایش بخت مفید می‌باشد.
 • دعای نادعلی قرائت کنید که از شر جن و انس و سحر و جادو در امان بمانید.
 • اگر بپرسید نادعلی را چند بار بخوانیم که شر دشمن در امان بمانیم باید گفت خواندن ناد علی روزی 27 بار در این زمینه بسیار کمک کننده است.
 • نگه داشتن تابلوهای ناد علی خوشنویسی در منازل نیز تاثیرات بسیار خوبی برای اهالی آن خانه به ارمغان خواهد آورد.
موارد فوقی تنها بخش کوچکی از فواید عظیم ناد علی کبیره می‌باشد. می‌توان جهت سهولت و راحتی استفاده، دعای ناد علی حکاکی شده بر روی انواع سنگ‌های معدنی را انتخاب کرد که به شکل زیورآلات متنوعی موجود می‌باشند.
به عنوان مثال اگر میخواهید همواره و در هر شرایطی از نادعلی و خواص آن بهره مند گردید، استفاده از گردنبند ناد علی و یا ناد علی انگشتر نقره گزینه ای ایده آل به نظر می‌رسد.

ناد علی کبیر pdf

برای آن دسته از علاقه‌مندانی که تمایل دارند فایل ناد علی پی دی اف را داشته باشند، متن و ترجمه دعای ناد علی را در قالب فایل pdf جهت رفاه حال شما عزیزان قرار داده ایم انشالله استفاده کرده و از فضیلت آن بهره‌مند شوید. جهت دانلود بر روی متن زیر کلیک کنید:

متن دعای ناد علی کبیر (متن دعای ناد علی ع):


ناد علی کبیر متن بلندتری نسبت به نادعلی صغیر دارد که در منابع مختلف مذهبی به اشکال مشابهی آمده است در ادامه به آن اشاره می‌کنیم: 

ناد علیا مظهر العجائب تجده عوْنا لک فی النوائب لی الی الله حاجتی و علیه معولی کلما امرته و رمیت منقضی فی ظل الله و یضلل الله لی ادعوک کل هم و غم سینجلی بعظمتک یا الله بنبوتک یا محمد بولایتک یا علی یا علی یا علی ادرکنی بحق لطفک الخفی الله اکبر انا من شر اعدائک بریء الله صمدی من عندک مددی و علیک معتمدی بحق إیاک نعبد و إیاک نستعین یا ابا الغیْث اغثْنی یا اباالحسنیْن ادْرکنی یاسیف الله ادرکنی یا باب الله ادرکنی یاحجة الله ادرکنی یا ولی الله ادرکنی بحق لطفک الخفی یا قهار تقهرْت بالقهر و القهر فی قهر قهرک یا قهار یا قاهر العدو یا والی الولی یا مظْهر العجائب یا مرتضی علی رمیْت من بغی علی بسهم الله و سیف الله الْقاتل افوض امری الی الله ان الله بصیر بالْعباد و الهکم اله واحد لا اله الا هو الرحمن الرحیم ادرکنی یا غیاث المستغیثین یا دلیل المتحیرین یا امان الخائفین یا معین المتوکلین یا راحم المساکین یا اله العالمین برحمتک و صلی الله علی سیدنا محمد و اله اجمعین و الحمد لله رب العالمین.

ناد علی ترجمه فارسی

شاید برای شما هم این سوال مطرح شود که معنی ناد علی چیست و چرا نادعلی دعا و ذکری ارزشمند و پر فضیلت به شمار می‌رود.
حال اگر نگاهی به ناد علی فارسی بیاندازیم درمیابیم که حاجت گرفتن از دعای ناد علی حقیقت دارد و می‌توان با متوسل شدن به حضرت علی علیه السلام و با واسطه قرار دادن ایشان در نزد خدای یگانه، حاجت روا شد.
در این مقاله دعای ناد علی همراه با ترجمه را برای شما عزیزان قرار دادیم تا نهایت استفاده را از دعای ناد علی کامل برده و از ثواب ناد علی بهره‌مند گردید.
در ادامه دعای ناد علی فارسی را مشاهده خواهید کرد:

بخوان علی علیه ‌السلام را که مظهر کمالات و صفات عجیب است تا یاری کننده‌ی تو در تمام مشکلات و سختی‌ها باشد. این بنده‌ی ناچیز پیوسته به خدا نیازمند است. و من در تمام امورم بر آن حضرت متوسل شده و تکیه کرده‌ام و امور گذشته و آینده‌ام را در زیر سایه لطف خدا بگذرانم. و برای رفع و دفع هر ناراحتی و مشکلی خدایا تو را می‌خوانم تا مشکل حل و مساله روشن شود. قسم به بزرگی تو ‌ای خدا و قسم به پیامبری تو ‌ای محمد (ص) و به ولایت و امامت تو ای علی.خدا بزرگتر از آن است که توصیف شود و من از شر دشمنان تو بیزاری می‌جویم. خدای بی‌نیاز، بی‌نیاز کننده‌ی من است و من از سوی تو یاری و مدد می‌شوم و بر تو اعتماد و تکیه دارم. به حق ایاک نعبد و ایاک نستعین ‌ای پدر کمک و یاری کردن، مرا یاری کن و به فریادم برس ‌ای پدر حسنین، مرا دریاب، ‌ای شمشیر خدا مرا دریاب.  ای باب خدا مرا دریاب، ‌ای حجت و راهنمای خدا مرا دریاب، ‌ای ولی خدا مرا دریاب. قسم به آن لطف پنهان تو ای غالب و پیروزمند و برتری یابنده بر همه به قهر و سلطنت خدایی و حال آن که قهر و سلطنت در تفوق و غلبه و پیروزی تو قرار دارد. ‌ای غالب و پیروزمند بر دشمن‌، ای دوست دوست خدا، ای مظهر صفات عجیبه،‌ ای مرتضی علی، یقین دارم که بر من اگر کسی بخواهد ظلم و ستمی روا دارد تو مولا او را به تیر و شمشیر کشنده بر زمین زده و از پا در خواهی آورد. من تمام امورم را به خدا وگذار می‌کنم. به درستی که خداوند بصیر و بینا و آگاه بر بندگان است. و قول خداوند است که در قرآن فرمود خدای شما خدای واحد است و غیر از او خدایی نیست. بخشنده و مهربان است، ای فریادرس فریادخواهان مرا دریاب. ‌ای راهنمای سرگردانان، ‌ای امان و آرامش دهنده‌ی ترسندگان، ‌ای یاری کننده‌ی پناه آورندگان، ای رحم کننده بر فقرا و بیچارگان، ‌ای پروردگار عالمیان، مرا دریاب. به رحمت بیکرانت، و درود بر سید و آقای ما حضرت محمد (ص) و خاندان او باد. و ستایش و حمد از آن پروردگار جهانیان است و بس.

کلمات کلیدی :
انگشتر نقره حدید صینی ناد علی مردانهانگشتر نقره عقیق نادعلی مردانهانگشتر نقره حدید صینی ناد علی مردانهانگشتر نقره عقیق ناد علی طرح ضریح مردانههمه محصولات با حکاکی ناد علی
کد امنیتی»»

  تجربیات استفاده از نادعلی (نظرات مشتریان)

  آواتار
  سروش قنبرنژاد (آذربایجان شرقی / سراب)
  1401/11/28
  '22:18
  طلسم ناد علی به ناد علی مظهر عجایب معروفه به دلیل خواص اعجاب انگیزی که داره مظهر عجایب جهان شناخته شده.
  آواتار
  سرداری (خوزستان / اهواز)
  1401/11/27
  '12:18
  اگه امکانش هست ناد علی استاد فرهمند صوتی را بگذارید
  چشم به زودی فعال می‌شود.
  آواتار
  مجید درخشان (آذربایجان شرقی / اهر)
  1401/11/26
  '20:17
  مطالب بسیار خوبی بود
  به دعای ناد علی کبیر و خواص آن خیلی معتقد هستم .
  آواتار
  فیروزه قلندری (البرز / نظرآباد)
  1401/11/25
  '14:44
  من دعای ناد علی برای جلب محبت سه مرتبه خوندم واقعا جواب داد
  آواتار
  سارا خاموشی (فارس / فسا)
  1401/11/24
  '14:56
  طریقه ختم نادعلی برای ثروت شنیدم باید 21 روز بعد از نماز صبح خونده بشه.
  آواتار
  سید جواد کامرانی فر (آذربایجان غربی / ارومیه)
  1401/11/23
  '18:30
  نگین عقیق دارم ناد علی حکاکی میکنید روش؟
  اگر نگین را از مجموعه جواهربازار تهیه کردید ایرادی ندارد در غیر این صورت امکان انجام کار سفارشی نیست.
  آواتار
  فریبامرزبان
  1401/11/22
  '22:38
  یاعلی گفتیم وعشق آغازشد مهرمولا در دل ما تاقیامت باب شد.عاشق مرام ومعرفت وخاندان وآباء واجدادتوهستم یاعلی دستم بگیر من جزتومولایی ندارم.
  آواتار
  سلیم عباسی (خوزستان / شادگان)
  1401/10/24
  '19:14
  مادرم همیشه این دعا رو میخونه ازش پرسیدم دعای ناد علی برای چی خوبه گفت حاجت روای خیلی قوی هست .منم از همون موقع هر وقت حاجتی دارم ناد علی میخونم.
  آواتار
  بهنوش زراعتی (ایلام / بدره)
  1401/10/23
  '6:43
  چله ناد علی چجوریه کسی جواب گرفته؟
  آواتار
  زینب بلوچی (البرز / گلشهر)
  1401/10/22
  '19:22
  کلا نادعلی و حاجت روایی رابطه مستقیم باهم داره هر جا کم میارم به این دعای آرامش بخش پناه میبرم
  آواتار
  اصلان طاهری (همدان / کبودر آهنگ)
  1401/10/21
  '4:32
  دوستان در بعضی روایات خواندم که دعای ناد علی برای گشایش بخت جوانان هم مفید است
  آواتار
  آتنا قفقازی (گیلان / چابکسر)
  1401/10/20
  '7:59
  خواندن ذکر نادعلی برای حاجت روایی عین معجزه ست هر وقت از همه چی نا امید میشم به این ذکز پناه میبرم
  آواتار
  محمدرضا حقی (اصفهان / بوئین و میاندشت)
  1401/10/19
  '8:32
  حرز ناد علی میخواستم شما ندارین؟ حرز امام جواد و حرزهای دیگه رو دیده بودم ولی حرز ناد علی به چشمم نخورد
  انشالله به زودی فعال می‌شود.
  آواتار
  حمید زینعلی (مازندران / چمستان)
  1401/10/18
  '11:3
  ختم چله نادعلی برای ازدواج رو میخوام انجام بدم انشالله که حاجت روا کند.
  آواتار
  زهرا مسگرانی (گیلان / کلاچای)
  1401/10/17
  '23:5
  خواندن دعای ناد علی شب جمعه خیلی ثواب داره و حاجت روای قوی هست
  آواتار
  ایمان زاهدی (اصفهان / قهدریجان)
  1401/10/16
  '12:34
  دوستان دعای ناد علی برای حاجت بسیار سفارش شده است زیاد بخوانید
  آواتار
  ترانه انوری (آذربایجان غربی / مهاباد)
  1401/10/15
  '13:40
  پدرم همیشه انگشتر ناد علی دستش میکنه و هیچ وقت درش نمیاره ازشون پرسیده بودم ناد علی برای چی خوبه خیلی اعتقاد داشتن که برای رزق و روزی و دفع بلا کارسازه
  آواتار
  سیاوش قاسمی (گیلان / شفت)
  1401/10/14
  '13:18
  انگشتر حدیدم رسید. روی انگشتر حکاکی ناد علی داره خیلی عالیه که میتونم همیشه از دعای ناد علی خواصش و فواید ارزشمندش بهره بگیرم.
  مبارکتون باشه جناب قاسمی عزیز.
  آواتار
  سامیار توکلی (البرز / آسارا)
  1401/10/13
  '22:32
  برای رفع حاجات از ختم ناد علی کبیر کمک گرفتم انشالا تمامی گرفتاران و حاجت مندان حاجت روا شن.
  آواتار
  نارگل شیوا (خراسان جنوبی / زیرکوه)
  1401/10/12
  '14:56
  نادعلی ترجمه دلچسبی داشت حس فوق العاده خوبی ازش گرفتم مقاله خیلی عالی بود سپاس از سایت جواهربازار
  آواتار
  کوثر
  1401/10/11
  '12:22
  سلام اگر نادعلی رو همیشه همه جا باخودمون داشته باشیم هم همین فضیلت هارو داره؟
  آواتار
  یونس کرباسی (مازندران / گلوگاه)
  1401/5/25
  '4:42
  از ختم ناد علی برای ازدواج نتیجه خیلی خوبی گرفتم انشالله جوان های دم بخت هم امتحان کنن و نتیجه ببینن.
  آواتار
  محدثه اصلانی (لرستان / ماهشهر)
  1401/5/24
  '5:17
  خواص ناد علی برای حاجت ثابت شده است . یادمه مادرم همیشه میگفت هر حاجتی که داری ناد علی رو به نیت همون حاجت بخون ایشالا درست میشه.
  آواتار
  ساناز عظیمی (هرمزگان / بستک)
  1401/5/23
  '20:57
  ایا دعای ناد علی برای دفع جن هم کارساز می‌باشد؟ شما چه دعا و ذکری را پیشنهاد میکنید؟
  پیشنهاد می‌کنیم برای دفع جن از حرز امام جواد بر پوست آهو استفاده نمایید که 80 خاصیت دارد و بسیار توصیه شده است.
  آواتار
  ارشیا داوود پناه (بوشهر / کنگان)
  1401/5/22
  '7:34
  دوستان حاجت روایی با ناد علی رو حتما انجام بدین هر شب بخونین نتیجهش رو میبینید.
  آواتار
  سمیه طیبی (آذربایجان غربی / چایپاره)
  1401/5/21
  '14:43
  سلام خواهش مندم چگونگی ختم دعای ناد علی برای ازدواج را هم توضیح دهید ممنون دارتون هستم
  آواتار
  حسن پورحاجی (هرمزگان / بندر لنگه)
  1401/5/20
  '14:12
  ذکر نادعلی مظهر العجائب یکی از بهترین دعا هاست که در عالم وجود داره و دو دستش نیست
  آواتار
  رمضانی (لرستان / رومشکان)
  1401/5/19
  '18:6
  حکاکی ناد علی انگشتر هم دارین؟ چند نمونه برام ارسال کنید لطفا
  بله مدل‌های بسیار متنوعی از حکاکی ناد علی بر انگشتر موجود می‌باشد . جهت مشاهده بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

  https://www.javaherbazar.com/advSearch/انگشتر-ناد-علی/
  آواتار
  بهزاد حقی (هرمزگان / بشاگرد)
  1401/5/18
  '12:46
  دوستان کسی از ختم دعای نادعلی برای ثروت نتیجه گرفته؟
  آواتار
  محدثه الموتی (فارس / مرودشت)
  1401/5/17
  '6:20
  من دعای ناد علی برای گرفتن حاجت را 40 روز خوندم و به نتیجه رسیدم واقعا شگفت انگیز و حیرت آور هستن این اذکار و دعاهای الهی .اجرتون با خدا
  آواتار
  علی ایراندوست (فارس / کوار)
  1401/5/16
  '9:2
  دعای نادعلی معنی خیلی خیلی جالبی داره وقتی به اعماق آن توجه کنیم متوجه میشیم که چرا اسمش رو ناد علی گذاشتن.
  آواتار
  جمال الدین نجفی (ایلام / آبدانان)
  1401/5/15
  '14:43
  اگر ناد علی صوتی فرهمند رو هم اضافه کنید عالی میشه
  آواتار
  فاطمه فقیهی (تهران / دماوند)
  1401/5/14
  '1:32
  از تجربه خواندن ناد علی همراه با معنی فارسی براتون بگم دوستان فوق العاده آرام بخشه
  آواتار
  محمود علوی (مازندران / آمل)
  1401/5/13
  '22:58
  سلام اگه میشه ناد علی مظهر العجائب صوتی رو هم بذارین
  به زودی فعال می‌شود.
  آواتار
  فوآد اقاجانی (لرستان / ازنا)
  1401/5/12
  '20:21
  دوستان از فواید دعای ناد علی در شب جمعه غافل نشید که خیلی عالیه حتما بخوانید
  آواتار
  صفورا اردشیری (خراسان جنوبی / نهبندان)
  1401/5/11
  '16:43
  ختم 40 روزه نادعلی هم میگن خیلی خوبه حاجت روا میکنه
  آواتار
  شمسی مکارمی (بوشهر / ریشهر)
  1401/5/10
  '7:31
  از ختم ناد علی برای شفای مریض استفاده کردم خیلی مجرب بود خردا خیرتون بده
  آواتار
  صفدر کریمی (فارس / داراب)
  1401/5/9
  '14:14
  لوح ناد علی چنده؟ و اینکه چه مدل هایی دارین میتونم ببینم؟
  در حال حاضر تندیس و نگین تک با حکاکی ناد علی موجود است. لطفا با واحد پشتیبانی از طریق تلفن ها درج شده در سایت یا شبکه های اجتماعی در تماس باشید تا نمونه های موجود برای شما ارسال شود.
  آواتار
  قصری (آذربایجان غربی / چهاربرج)
  1401/5/8
  '1:46
  سوالات بسیاری راجع به اینکه ختم ناد علی چگونه است داشتم که مقاله کامل و واضح جوابم رو داد.
  آواتار
  مهمان (اصفهان / فریدن)
  1401/5/7
  '12:0
  روایات خیلی زیادی از حاجت روایی با دعای ناد علی خوندم و شدیدا معتقدم که اثرگذار است.
  آواتار
  حدیثه فروزش (کرمان / فهرج)
  1401/5/6
  '15:27
  من هم از ختم ناد علی برای حاجت روا شدن استفاده کردم و هر روز این آیه را میخوانم انشالا نتیجه بخش باشد.
  آواتار
  نادیا
  1401/5/5
  '0:24
  توضیحات بسیار کامل و جامع بود
  خدا خیر و نیکی به شما عطا فرماید
  آواتار
  حوریه شفیعی
  1399/6/7
  '4:8
  السلام وعلیک یااباعبدالله... سلام.آفرین برشما خیلی جالب وپرمحتواو اثربخش دعای امام زمان عج نصیبتان.ماهم استفاده کردیم خداخیردنیاوآخرت بهتون بدهد????⚘
سبد خریدثبت سفارشE