جدیدترین محصولات
 1. جواهربازار
 2. کتابخانه
 3. گوناگون

ناد علی و فواید گرانقدر آن

بازدید : 145٫168
rateraterateraterate
loadingبازگشت به نگین مرمر نادعلی [ناد علی]

ناد علی دعای پر برکت و پر روزی می‌باشد که شامل دو دعای جداگانه است، یکی از این دعاهای ناد علی، کوتاه و دیگری بسیار بلندتر است.

ناد علی صغیر و ناد علی کبیر را نیز به دلیل تفاوت کوتاهی و بلندی این دعاها نامیده اند.در اینجا خواص پر فیض و برکت دعای ناد علی به همراه ترجمه آن را، برای شما آماه کرده ایم.


ناد علی دعای پر برکت و پر روزی می‌باشد که شامل دو دعای جداگانه است، یکی از این دعاهای ناد علی، کوتاه و دیگری بسیار بلندتر است.

دعای ناد علی چیست ؟

دعای نادعلی دعایی پر برکت و پر روزی است که در باب ولایت علی بن ابی طالب بوده به دو صورت ناد علی کبیر و ناد علی صغیر گفته شده است.
دعای نادعلی صغیر و ناد علی کبیر را نیز به دلیل تفاوت کوتاهی و بلندی این دعاها نامیده اند.
خواندن دعای ناد علی برای گرفتن حاجت بسیار توصیه شده است همچنین ناد علی برای تسخیر قلب و جلب محبت نیز کارایی دارد.
در پاسخ به این که دعای ناد علی در کدام کتاب است گفته می‌شود این دعا در کتاب زادالعماد آمده است.
در ادامه با دعای ناد علی کبیر برای مهمات و رفع حاجات بیشتر آشنا خواهید شد.


دعای نادعلی صغیر کدام است؟

دعای ناد علی صغیر چیست؟ می‌توان گفت دعای نادعلی صغیر ساختاری موزون دارد و به شکل یک شعر سروده شده است. البته این شعر بسیار کوتاه می باشد و تنها چهار مصراع جداگانه را در بر می‌گیرد که در ترکیب با یکدیگر دو بیت پیوسته را تشکیل می‌دهند.
مصراع آغازین این شعر کوتاه عربی «ناد علی مظهر العجائب» است.
«ناد علیا مظهر العجائب / تجده عونا لک فی النوائب / کل هم وغم سینجلی بعظمتک / یا الله بنبوتک یا محمد بولایتک / یاعلی یا علی یا علی» البته کلمات «یا علی» که در پایان دعای ناد علی آمده است جزیی از چهار بیت مذکور به شمار نمی‌رود و تنها برای تکمیل این دعا آورده شده است.

ذکر نادعلی کبیر چیست؟

 دعای نادعلی کبیر با همان مصراع نخست ذکر ناد علی صغیر آغاز می‌شود، اما از نظر بلندی حدود هشت برابر آن است. با این حال دو دعای مذکور از نظر مفهوم و ماهیت کاملا شبیه به یکدیگر هستند.
همچنین ذکر ناد علی کبیر برخلاف نسخه‌ی ناد علی صغیر از ساختار شعری برخوردار نیست. به طور کل موضوع اصلی ذکر نادعلی کبیر و ناد علی صغیر تمسک به امام اول شیعیان است.
اما خواص ناد علی چیست و چرا شیعیان نسبت به این دعای شگفت انگیز علاقه‌مند می‌باشند و اعتقاد عجیبی به حاجت روایی با دعای ناد علی دارند؟ ناد علی فواید فوق العاده‌ای در تمام زمینه‌ها دارد. از مشکلات عاطفی و گرفتاری‌های روزمره گرفته تا رفع انواع مشکلات و حاجات مختلف، به همین دلیل نام دیگر آن را ناد علی مظهر عجایب میخوانند.
در باب وجودیت ناد علی سند معتبری از پیامبر اکرم ص وجود دارد که ایشان در جنگ احد به شدت مجروح شدند که جبرئیل نازل شد و به ایشان فرمود: یا رسول الله بگو : "نادِ علیا مظهر العجائب ***** تجده عونا لک فی النوائب ،کل غمّ و همّ سینجلی***** بولایتک یا علی یا علی یا علی" که به سند ناد علی در جنگ احد معروف است.
 از خواص دعای ناد علی حدیث‌های بسیاری نقل شده است که در ادامه مقاله به بررسی مفصل آن خواهیم پرداخت.


چگونگی ختم دعای ناد علی

خواص دعای ناد علی در برخی روایات بیشتر از 700 مورد یاد شده است.
برای بهره‌مندی بیشتر از تاثیر نادعلی و خواص آن باید آن را به شیوه‌ای خاص ختم کرد، که در زیر خلاصه ای از ختم نادعلی برای شما آماده کرده ایم:
 • اگر فردی در جمعی گرفتار شده باشد باید هفت بارناد علی را بخواند و بر آنان بدمد تا ضرری از آنها به او نرسد .
 • اگر کسی از دشمن بترسد و روزی بیست و هفت بار دعای ناد علی را بخواند دشمن پراکنده خواهد شد .
 • اگر فردی که سحر یا جادو شده است دعای ناد علی را بر آب چاه بخواند و با آن غسل کند و مقداری هم از آن بخورد تمام سحر و جادوهای او باطل می‌شود .
 • ناد علی برای شفای مریض بسیار مجرب است به این صورت که ناد علی را هجده بار بر آب باران بخوانند و سپس آن را تا ته سر بکشند تا بلکه فرجی حاصل شود .
 • ناد علی خواص فوق العاده ای جهت رفع گرفتاری‌های مهم دارد به این جهت که این دعای گرانقدر ناد علی هزار بار خوانده شود . 
 • کسی که مورد خشم واقع شده است، باید دعای ناد علی را برای هفتاد و یک بار برابر خشم کننده و سه بار هم به صورت آهسته بخواند و آرام بر خود بدمد تا بلکه بلا رفع گردد .
 • ناد علی باید در اول وقت روز جمعه دوازده بار خوانده شود تا مقبول القول گردد .
 • برای رفع تهمت دعای ناد علی باید صبح و شب چهل بار خوانده شود تا تهمت مربوطه رفع گردد .
 • ناد علی برای ثروت هم بسیار توصیه شده است. به منظور غنی شدن هر صبح دعای پر برکت ناد علی باید دوازده بار خوانده شود .
 • به منظور پیروزی بر دشمنان دعای ناد علی باید هر روز هفده بار خوانده شود و برای عقدالسان هم روزی هجده بار ختم گردد .

خواص دعای ناد علی کبیر (ناد علی فواید)

خواص دعای ناد علی کبیر هم کم و بیش به خواص دعای نادعلی صغیر شباهت دارد و مانند آن به شیوه‌های متفاوتی تلاوت و ختم‌ می‌شود.
شیوه‌هایی که هر کدام از آنها خاصیت ویژه‌ای را نمایان می‌سازند و آثار متفاوتی را هم به همراه خواهند داشت. دعای ناد علی نقش بسیار موثری در رفع گرفتاری‌ها دارد بیشتر مسلمین با توسل به ناد علی حاجت روا می‌شوند به گونه‌ای که اگر به آن اعتقاد راستین داشته باشید می‌توان در زمینه های گوناگونی از خواص نادعلی جهت تسخیر قلوب و یا تسهیل ازدواج و سایر مهمات بهره گرفت.
از جمله خواص ناد علی کبیر می‌توان گفت:
 •  کسی که حاجتی دارد( نادعلی برای حاجت) ، اگر ناد علی را به نیت آن حاجت بخواند حاجتش برآورده می‌شود.
 •  برای بهره‌ مندی از خواص نادعلی جهت محبت شخصی بزرگ ، دعای ناد علی را سه مرتبه بخواند و بر خودش بدمد بعد نزد آن شخص بزرگ برود، آن شخص بزرگ، دوستدارش می‌شود.
 • کسی که فرزند می‌خواهد، اگر ناد علی را به نیت فرزند بخواند، صاحب فرزند می‌شود.
 • خواص ناد علی برای ثروت بر کسی پوشیده نیست. کسی که به دنبال مال دنیاست، اگر 9 مرتبه دعای پر فیض ناد علی را بخواند غنی می‌شود.
 • از خواص دعای ناد علی برای گمشده غافل نشوید چرا که اگر به نیت پیدا شدن گمشده بخوانید در بازگشت آن شخص تاثیرگذار است.
 • ختم دعای ناد علی برای جنین و راحتی وضع حمل بانوان نیز توصیه شده است.
 • در باب نادعلی و ازدواج نیز خواصی گفته شده که خواندن دعای ناد علی شریف و پر فضیلت جهت گشایش بخت مفید می‌باشد.
 • دعای نادعلی قرائت کنید که از شر جن و انس و سحر و جادو در امان بمانید.
 • اگر بپرسید نادعلی را چند بار بخوانیم که شر دشمن در امان بمانیم باید گفت خواندن ناد علی روزی 27 بار در این زمینه بسیار کمک کننده است.
 • نگه داشتن تابلوهای ناد علی خوشنویسی در منازل نیز تاثیرات بسیار خوبی برای اهالی آن خانه به ارمغان خواهد آورد.
موارد فوقی تنها بخش کوچکی از فواید عظیم ناد علی کبیره می‌باشد. می‌توان جهت سهولت و راحتی استفاده، دعای ناد علی حکاکی شده بر روی انواع سنگ‌های معدنی را انتخاب کرد که به شکل زیورآلات متنوعی موجود می‌باشند.
به عنوان مثال اگر میخواهید همواره و در هر شرایطی از نادعلی و خواص آن بهره مند گردید، استفاده از گردنبند ناد علی و یا ناد علی انگشتر نقره گزینه ای ایده آل به نظر می‌رسد.

ایا دعای ناد علی سندیت دارد؟

همانطور که میدانید دعا نادعلی دو دعا به صورت صغیر و کبیر در وصف حضرت علی (ع) می‌باشد. دعای ناد علی در جنگ احد بر پیامبر از عالم غیب نازل شد. ناد علی صغیر متن جالبی دارد که به از بین رفتن غم و اندوه توسط برکت نبوت و ولایت حضرت علی اشاره دارد.
اگر بخوایهم به این سوال که چرا دعای ناد علی در مفاتیح نیست پاسخ دهیم باید گفت که از دعای ناد علی در مفاتیح یاد نشده اما مفاتیح الجنان به عنوان یکی از کتاب‌های ادعیه شیعیان است و هر دعایی که در آن ثبت نشده دلیل بر بی سندی و نقض آن دعا نیست و ممکن است دعاهایی از قول معصومین ذکر شده باشند که در مفاتیح ثبت نشده است.
چاپ ناد علی در بعضی از کتب شعری انجام شده که از جمله آنها می‌توان به کتاب شرح دیوان شعر منسوب به امام علی نوشته‌ی میبدی یزدی اشاره کرد. همچنین حجة الاسلام میرزا محمد تقی شاعر فارسی زبان، مشهور به نیّر تبریزی این چنین سروده است:
یارب به علی سینجلی را برسان       درمانده منم شاه ولی را برسان   
وقتی که اجل دامن عمرم گیرد        قبل از ملک‌الموت علی را برسان
در کتاب مصباح که توسط تقی الدین ابراهیم کفعمی عالم شیعه قرن نهم حجری نوشته شده است، ذکر شده که خواندن و تکرار نادعلی گمشده و برده فراری را پیدا خواهد کرد که محدث نوری در کتاب مستدرک الوسائل نیز همین مطلب را نقل کرده است.

دانلود نادعلی کبیر صوتی

جهت عزیزانی که علاقه مند به خواندن دعای ناد علی همراه با صوت هستند اما به هر دلیلی نحوه صحیح قرائت آنرا نمی‌دانند، فایل صوتی زیر نحوه صحیح قرائت نادعلی کبیر را بیان می‌کند.
در این قسمت قاری محترم دعای ناد علی عربی را با زیباترین صوت قرائت کرده است انشاالله گوش جان سپرده و استفاده نمایید.
ناد علی صوتی دانلود: 


ناد علی حاج محمود کریمی (ناد علی نوحه)

از آنجایی که دعای نادعلی صوتی بسیار پرطرفدار و خواهان زیادی دارد، در قسمت قبل فایل ناد علی با صوت عربی و زیبا را قرار دادیم. اما در اینجا بنا به درخواست مکرر بسیاری از عزیزان مداحی ناد علی محمود کریمی را که بسیار گوش‌نواز است قرار داده‌ایم. 
دانلود ناد علی فایل صوتی مداحی:

طریقه ختم ناد علی صغیر

در مباحث قبل آموختیم که دعای ناد علی یعنی چه و نادعلی را چگونه بخوانیم که سبب رفع حاجات و مشکلات گردد. در این قسمت به بررسی و طریقه ناد علی صغیر خواهیم پرداخت.
 1. جهت در امام ماندن از گرفتاری در جمع 7 بار نادعلی صغیر را خوانده و به سمت جمع فوت کند تا ضرری نرسد.
 2. چله ی دعای ناد علی صغیر[چهل بار خوانده شود] هر روز صبح و شب جهت رفع تهمت و پیروزی در جنگ موثر است.
 3. جهت دل رحمی دشمن ناد علی کوتاه را روزی 100 بار به مدت 6 روز خواند شود.
 4. خواندن 30 مرتبه دعا ناد علی صغیر برای رفع خشم مفید است.
 5. دعای نادعلی صغیر در روز جمعه اول وقت 12 مرتبه خوانده شود تا مقبول القول گردد.
 6. جهت ملاقات با رسول اکرم در خواب هر شب 7 مرتبه ناد علی مظهر عجایب بخوانید تا امکان گردد.

ناد علی کبیر pdf

برای آن دسته از علاقه‌مندانی که تمایل دارند فایل ناد علی پی دی اف را داشته باشند، متن و ترجمه دعای ناد علی را در قالب فایل pdf جهت رفاه حال شما عزیزان قرار داده ایم انشالله استفاده کرده و از فضیلت آن بهره‌مند شوید. جهت دانلود بر روی متن زیر کلیک کنید:

دانلود ناد علی صوتی و تصویری

بسیاری از ما هنگام مواجه با سختی‌ها و مشکلات طاقت‌ فرسای زندگی، احساس نزدیکی بیشتری به خداوند و قرآن کریم می‌کنیم که امری کاملا اجتناب ناپذیر است. یکی از ذکر‌ها و دعاهایی که در این مواقع  برای انسان فوق العاده آرامش بخش است همین دعای نادعلی زیبا ست.
اما براستی این ذکر ناد علی چیست و چه اعجازی میان این کلمات الهی نهفته که این چنین به آدمی تسلی می‌بخشد؟
در ادامه این بخش برای عزیزانی که مایل هستند نادعلی تصویری و صوتی را به صورت همزمان ببینند و بشنوند، ختم ناد علی صوتی را همراه متن و ترجمه ناد علی به دو زبان فارسی و انگلیسی قرار داده‌ایم.
علاوه بر این دوستانی که تمایل به روخوانی و تکرار همراه با ویدئو دارند، در این کلیپ دعای ناد علی با خط درشت و خوانا بوده که جهت راحتی هر چه بیشتر شما عزیزان در نظر گرفته شده است.
جهت مشاهده و دانلود دعای ناد علی کبیر صوتی و تصویری کلیک راست کرده و گزینه save را بزنید:


متن دعای ناد علی کبیر (متن دعای ناد علی ع):


ناد علی کبیر متن بلندتری نسبت به نادعلی صغیر دارد که در منابع مختلف مذهبی به اشکال مشابهی آمده است در ادامه به آن اشاره می‌کنیم: 

ناد علیا مظهر العجائب تجده عوْنا لک فی النوائب لی الی الله حاجتی و علیه معولی کلما امرته و رمیت منقضی فی ظل الله و یضلل الله لی ادعوک کل هم و غم سینجلی بعظمتک یا الله بنبوتک یا محمد بولایتک یا علی یا علی یا علی ادرکنی بحق لطفک الخفی الله اکبر انا من شر اعدائک بریء الله صمدی من عندک مددی و علیک معتمدی بحق إیاک نعبد و إیاک نستعین یا ابا الغیْث اغثْنی یا اباالحسنیْن ادْرکنی یاسیف الله ادرکنی یا باب الله ادرکنی یاحجة الله ادرکنی یا ولی الله ادرکنی بحق لطفک الخفی یا قهار تقهرْت بالقهر و القهر فی قهر قهرک یا قهار یا قاهر العدو یا والی الولی یا مظْهر العجائب یا مرتضی علی رمیْت من بغی علی بسهم الله و سیف الله الْقاتل افوض امری الی الله ان الله بصیر بالْعباد و الهکم اله واحد لا اله الا هو الرحمن الرحیم ادرکنی یا غیاث المستغیثین یا دلیل المتحیرین یا امان الخائفین یا معین المتوکلین یا راحم المساکین یا اله العالمین برحمتک و صلی الله علی سیدنا محمد و اله اجمعین و الحمد لله رب العالمین.

ناد علی ترجمه فارسی

شاید برای شما هم این سوال مطرح شود که معنی ناد علی چیست و چرا نادعلی دعا و ذکری ارزشمند و پر فضیلت به شمار می‌رود.
حال اگر نگاهی به ناد علی فارسی بیاندازیم درمیابیم که حاجت گرفتن از دعای ناد علی حقیقت دارد و می‌توان با متوسل شدن به حضرت علی علیه السلام و با واسطه قرار دادن ایشان در نزد خدای یگانه، حاجت روا شد.
در این مقاله دعای ناد علی همراه با ترجمه را برای شما عزیزان قرار دادیم تا نهایت استفاده را از دعای ناد علی کامل برده و از ثواب ناد علی بهره‌مند گردید.
در ادامه دعای ناد علی فارسی را مشاهده خواهید کرد:

بخوان علی علیه ‌السلام را که مظهر کمالات و صفات عجیب است تا یاری کننده‌ی تو در تمام مشکلات و سختی‌ها باشد. این بنده‌ی ناچیز پیوسته به خدا نیازمند است. و من در تمام امورم بر آن حضرت متوسل شده و تکیه کرده‌ام و امور گذشته و آینده‌ام را در زیر سایه لطف خدا بگذرانم. و برای رفع و دفع هر ناراحتی و مشکلی خدایا تو را می‌خوانم تا مشکل حل و مساله روشن شود. قسم به بزرگی تو ‌ای خدا و قسم به پیامبری تو ‌ای محمد (ص) و به ولایت و امامت تو ای علی.خدا بزرگتر از آن است که توصیف شود و من از شر دشمنان تو بیزاری می‌جویم. خدای بی‌نیاز، بی‌نیاز کننده‌ی من است و من از سوی تو یاری و مدد می‌شوم و بر تو اعتماد و تکیه دارم. به حق ایاک نعبد و ایاک نستعین ‌ای پدر کمک و یاری کردن، مرا یاری کن و به فریادم برس ‌ای پدر حسنین، مرا دریاب، ‌ای شمشیر خدا مرا دریاب.  ای باب خدا مرا دریاب، ‌ای حجت و راهنمای خدا مرا دریاب، ‌ای ولی خدا مرا دریاب. قسم به آن لطف پنهان تو ای غالب و پیروزمند و برتری یابنده بر همه به قهر و سلطنت خدایی و حال آن که قهر و سلطنت در تفوق و غلبه و پیروزی تو قرار دارد. ‌ای غالب و پیروزمند بر دشمن‌، ای دوست دوست خدا، ای مظهر صفات عجیبه،‌ ای مرتضی علی، یقین دارم که بر من اگر کسی بخواهد ظلم و ستمی روا دارد تو مولا او را به تیر و شمشیر کشنده بر زمین زده و از پا در خواهی آورد. من تمام امورم را به خدا وگذار می‌کنم. به درستی که خداوند بصیر و بینا و آگاه بر بندگان است. و قول خداوند است که در قرآن فرمود خدای شما خدای واحد است و غیر از او خدایی نیست. بخشنده و مهربان است، ای فریادرس فریادخواهان مرا دریاب. ‌ای راهنمای سرگردانان، ‌ای امان و آرامش دهنده‌ی ترسندگان، ‌ای یاری کننده‌ی پناه آورندگان، ای رحم کننده بر فقرا و بیچارگان، ‌ای پروردگار عالمیان، مرا دریاب. به رحمت بیکرانت، و درود بر سید و آقای ما حضرت محمد (ص) و خاندان او باد. و ستایش و حمد از آن پروردگار جهانیان است و بس.

کلمات کلیدی :
انگشتر نقره عقیق مردانه [ناد علی]انگشتر نقره عقیق مردانه [ناد علی]انگشتر نقره حدید صینی طرح ضریح مردانه [ناد علی]انگشتر نقره عقیق قرمز 16 سوره تاج برنجی مردانه [وان یکاد و چهارده معصوم و رزق و روزی » و من یتق الله و ناد علی و سوره قدر و ...]همه محصولات با حکاکی ناد علی
کد امنیتی»»

  تجربیات استفاده از نادعلی (نظرات مشتریان)

  آواتار
  مهدی کامفر (گلستان / آزاد شهر)
  1402/8/21
  امکانش هست روی نگین حکاکی نشه ؟
  آواتار
  مرتضوی (لرستان / نور آباد)
  1402/8/17
  مطالب مفید وکاربردی بود سایتتون خیلی کامله
  آواتار
  مرادی (گیلان / املش) خریدار این محصول
  1402/8/16
  ممنون از شما خریدم به دستم رسید
  آواتار
  مونایی (اصفهان / چادگان)
  1402/8/13
  سلام وقت بخیر من خرید کردم و برای من جواب داد عالی بود
  آواتار
  مریم افرایی (مازندران / نوشهر) خریدار این محصول
  1402/8/12
  من که گرفتم انگار واقعا ارامش قلبی برام ایجاد شدو خیلی دوسش دارم
  آواتار
  ماه پری کاشانی (یزد / هرات)
  1402/2/27
  ممنون بابت توضیحات کاملتون برای دعا ناد علی که در مقاله قرار دادین
  مطالب خیلی به دردم خورد و جواب گرفتم
  آواتار
  مهمان (تهران / جاجرود)
  1402/2/26
  درخواست دارم از نگین ناد علی انگشتر ی ساده برایم بسازید
  زمان ساخت چقدر طول میکشد
  زمان ساخت محصولات سفارشی بستگی به استاد کار مربوطه دارد لطفا در این خصوص با قسمت پشتیبانی سایت 09155201768 در ارتباط باشید.
  آواتار
  مجید بیگی (تهران / ری)
  1402/2/25
  برای من همیشه ناد علی سوره محبوبی بوده است همیشه در مواقع سختی به یاد این ذکر میوفتم و با خواندنش آرام میشوم
  آواتار
  فاطمه تاج دار (بوشهر / بوشهر)
  1402/2/24
  درباره دعای ناد علی برای جذب معشوق نی نی سایت مطالبی نوشته بود اما حس مطالب شما کامل تره. ممنون از مطالب
  آواتار
  خسرو زاهدانی (آذربایجان شرقی / ملکان)
  1402/2/23
  ختم ناد علی فواید مهمی در جهت رسیدن به خواسته ها دارد. این ذکر های ارزشمند باید راهنمای زندگی هر انسان مومنی باشد.
  آواتار
  فرزین اقبالی (سیستان و بلوچستان / پیشین)
  1402/2/22
  مدلهای مختلفی از نحوه ختم ناد علی صغیر از مراجع مختلف وجود داره که هر کدام به کاری می‌آید.
  آواتار
  مهمان (تهران / قرچک)
  1402/2/21
  طبق دستوری که برای طریقه ختم نادعلی برای ثروت نوشتید عمل کردم نتیجه واقعا عالی بود.
  آواتار
  سپهر افسری (فارس / خرامه)
  1402/2/20
  ختم ناد علی کبیر به طریقی که 9 مرتبه خوانده شود سبب افزایش ثروت است.
  آواتار
  اشرف جهانگیر (فارس / حاجی آباد)
  1402/2/19
  ذکر نادعلی برای حاجت و رفع خواسته ها کاملا جوابگو است
  آواتار
  کیان (لرستان / کوهدشت)
  1402/2/18
  خیلی شنیدم که نادعلی جهت محبت و تسخیر قلوب کاربرد داره ایا حقیقت دارد؟
  بله یکی از قوی ترین خواص نادعلی جلب محبت است.
  آواتار
  علی اصغر دارابی (البرز / نظرآباد)
  1402/2/17
  ذکر نادعلی مظهر العجائب همیشه وقتی در نا امیدی هستم بهم آرامش و امید هدیه میدهد.
  آواتار
  افرا شادان (یزد / ابرکوه)
  1402/2/16
  جهت حاجت روایی با ناد علی قرائت این دعای پر فیض در شبهای جمعه را فراموش نکنید.
  آواتار
  آذر امینی (لرستان / کوهدشت) خریدار این محصول
  1402/2/15
  انگشتر ناد علی خیلی هنرمندانه و زیبا حکاکی شده بود از استاد گرامی و هنرمند نهایت تشکر را دارم.
  مبارکتان باشد خوشحالیم که راضی بودید.
  آواتار
  سعید دهقانی (همدان / رزن)
  1402/2/14
  فایل صوتی ناد علی انصاریان را چرا در هیچ سایتی پیدا نکردم ولی ناد علی محمود کریمی خیلی دل انگیز بود.
  آواتار
  شکوفه فردوس (گلستان / گالیکش)
  1402/2/13
  چند نمونه طریقه ختم ناد علی نی نی سایت گذاشته بودن به نظرم مفید بود اما اینکه انگشتر با حکاکی نادعلی داشته باشم بهتر است.
  آواتار
  سلطان علی بختیاری (سیستان و بلوچستان / راسک)
  1402/2/12
  سلام خدمت دوستان جواهربازار عزیز لطفا قیمت چاپ ناد علی بر پوست آهو را اعلام نمایید
  با تشکر
  سلام.جهت دریافت قیمت با شماره پشتیبانی 09155201768 از طریق تلگرام ،ایتا و سروش در ارتباط باشید.
  آواتار
  دکتر نازنین شیوا (هرمزگان / دهبارز) خریدار این محصول
  1402/2/11
  گردنبند ناد علی همیشه بهم ارامش میده چقدر از جواهربازار بابت این محصول زیبا ممنونم .
  آواتار
  مجتبی طاهری (خراسان رضوی / داورزن)
  1402/2/10
  همین امروز دعای صوتی ناد علی کبیر دانلود کردم تا در شبهای جمعه گوش دهم.
  آواتار
  مریم احمدیان (تهران / بومهن)
  1402/2/9
  هنگام سختی ها فقط میتونم به ذکر های ارزشمند الهی و خداوند بزرگ تکیه کنم.از خواندن ناد علی برای حاجت گرفتن استفاده میکنم.
  آواتار
  پویان رجبی (خوزستان / الهایی)
  1402/2/8
  حاجت گرفتن از دعای ناد علی حقیقت دارد؟ کیا از دعای ناد علی حاجت گرفتن؟
  حدیث های بسیاری درباره حجت روایی با نادعلی ذکر شده است که با توسط به این دعا می‌توان در رفع گرفتاری ها کمک گرفت.
  آواتار
  رضا داوری (هرمزگان / ابوموسی)
  1402/2/7
  سلام و وقت بخیر خدمت جواهربازاری های عزیز.
  این انگشترهای دست ساز ناد علی از کیست؟ منظورم این است که سازنده انگشتر چه کسی است؟
  استادکار های مختلفی به عنوان سازنده رکاب با جواهربازار همکاری میکنند.
  آواتار
  سلمان قهاری (گیلان / صومعه سرا)
  1402/2/6
  طلسم ناد علی که روی لوح فلزی باشه میخوام موجود دارید؟
  در حال حاضر خیر.
  آواتار
  آرام فرهنگی (کرمان / جوادیه فلاح) خریدار این محصول
  1402/2/5
  مدال دعای ناد علی علیه السلام را تحویل گرفتم خوب بود مرسی
  مبارکتون باشه.
  آواتار
  سرور بابایی (آذربایجان شرقی / هادیشهر)
  1402/2/4
  ناد علی سوره جادویی هست واقعا مثل اسمش مظهر عجائب خلقته
  آواتار
  مهسا رویگری (فارس / ممسنی)
  1402/2/3
  میشه ناد علی با معنی روی مدال حکاکی بشه؟ هزینه اش چقدره
  لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با تلفن پشتیبانی 09155201768 تماس بگیرید.
  آواتار
  اسماعیل قدرتی (یزد / هرات)
  1402/2/2
  دعای ناد علی سماواتی صوتی رو قبلا شنیده بودم بسیار گوش نواز است
  آواتار
  مهمان (هرمزگان / سیریک)
  1402/2/1
  ببخشید میخواستم روی سنگ یشم ناد علی متن درشت حکاکی شود چطور سفارش دهم
  لطفا در خصوص سوال خود با تلفن پشتیبانی 09155201768 تماس حاصل نمایید.
  آواتار
  یگانه سروش زاده (گیلان / کلاچای)
  1402/1/31
  چرا نمیتونم ناد علی محسن فرهمند پیدا کنم
  آواتار
  مهمان (تهران / لواسان)
  1402/1/30
  حدیث ناد علی را پیامبر در وصف حضرت علی فرمودند من خودم به این ذکر شفابخش اعتقاد کامل دارم.
  آواتار
  جعفرنژاد (کردستان / مریوان)
  1402/1/29
  دعای صوتی ناد علی دانلود کردم چقدر خوب بود که گذاشته بودین
  آواتار
  مهدیه تنابنده (خراسان رضوی / خلیل آباد)
  1402/1/28
  پدرم یک انگشتر عقیق نادعلی قدیمی داشت وقتی دستم میکردم حس خوبی میگرفتم
  آواتار
  سامیار لبیکی (گیلان / خمام)
  1402/1/27
  نادعلی و ترجمه زیبایش از نظر من بهترین دعا بوده که با توسل به این دعای عزیز حاجت روا خواهیم شد...
  آواتار
  مهمان (بوشهر / سیراف)
  1402/1/26
  ناد علی فرهمند خیلی لذتبخش هست کاش قرار دهید
  آرامش عجیبی در صدای این قاری عزیز موج میزنه
  آواتار
  حمیدرضا پناهی (مرکزی / دلیجان)
  1402/1/25
  دعای ناد علی مظهر العجائب متن خیلی زیبایی داره هر موقع میخوانم ارامش میگیرم
  آواتار
  عنبری (هرمزگان / بندر کوهستک)
  1402/1/24
  خوندن دعای ناد علی عید غدیر هم میگن خیلی خوبه و ثواب داره
  آواتار
  سبحانی فر (آذربایجان شرقی / اسکو)
  1402/1/23
  چه مبحث کاملی. ناد علی خواص نادعلی کبیر و صغیر همه رو گفتید بسیار لذت بخش بود و استفاده کردیم ممنون از مطالب مفیدی که ارائه کردید
  آواتار
  سیده فاطمه هاشمی (آذربایجان غربی / خوی) خریدار این محصول
  1402/1/22
  منم مدال نادعلی رو میخواستم که خوشبختانه موفق شدم سفارش بدم و خیلی راضی ام
  آواتار
  کوثر دانشی (هرمزگان / میناب)
  1402/1/21
  چله نادعلی چیست و چجوری انجام میشه؟ مثل بقیه چله های قرانی هست؟
  در واقع چله نادعلی به منظور خواندن نادعلی به مدت چهل روز یا چهل شب به قصد برآوردن حاجت خاصی می‌باشد.
  آواتار
  ترنم تبریزی (خراسان جنوبی / درمیان)
  1402/1/20
  دعای معراج و ناد علی رو هر چی گشتم داخل مفاتیح ندیدم اما دلیل نمیشه که سندیت نداشته باشند
  آواتار
  سعید خلیلی (البرز / ساوجبلاغ)
  1402/1/19
  گردنبند نادعلی زنانه چه مدلایی دارید برای خانمم میخواستم
  از طریق لینک زیر مدلهای موجود را مشاهده و ثبت سفارش نمایید.

  https://www.javaherbazar.com/advSearch/مدال-ناد-علی-زنانه/
  آواتار
  کامران نجفی (زنجان / زنجان)
  1402/1/18
  ناد علی ختم مجرب چهل روزه گرفتم انشااله خدا یاری کند و پاسخ حاجتم را بدهد
  آواتار
  شکوری (کردستان / مریوان)
  1402/1/17
  واقعا این دعای ناد علی چیه که همه عاشقشن. خدایا عظمتتو شکر
  آواتار
  سعیده ذوالفقاری (کرمان / راور)
  1402/1/16
  من از ختم دعای ناد علی برای حاجت خیلی نتیجه گرفتم توصیه میکنم حتما ختم نادعلی را انجام بدین
  آواتار
  سپهر بنده نواز (سیستان و بلوچستان / خاش)
  1402/1/15
  نادعلی یا مظهر العجائب خودت کمکمون کن...
  آواتار
  عباس
  1402/1/14
  من عاشق دعای نادعلی هستم همیشه میخونم .یاعلی گفتیم وعشق آغازشدعلی یارهمه عاشقانش
  آواتار
  سروش قنبرنژاد (آذربایجان شرقی / سراب)
  1401/11/28
  طلسم ناد علی به ناد علی مظهر عجایب معروفه به دلیل خواص اعجاب انگیزی که داره مظهر عجایب جهان شناخته شده.
  آواتار
  سرداری (خوزستان / اهواز)
  1401/11/27
  اگه امکانش هست ناد علی استاد فرهمند صوتی را بگذارید
  چشم به زودی فعال می‌شود.
  آواتار
  مجید درخشان (آذربایجان شرقی / اهر)
  1401/11/26
  مطالب بسیار خوبی بود
  به دعای ناد علی کبیر و خواص آن خیلی معتقد هستم .
  آواتار
  فیروزه قلندری (البرز / نظرآباد)
  1401/11/25
  من دعای ناد علی برای جلب محبت سه مرتبه خوندم واقعا جواب داد
  آواتار
  سارا خاموشی (فارس / فسا)
  1401/11/24
  طریقه ختم نادعلی برای ثروت شنیدم باید 21 روز بعد از نماز صبح خونده بشه.
  آواتار
  سید جواد کامرانی فر (آذربایجان غربی / ارومیه)
  1401/11/23
  نگین عقیق دارم ناد علی حکاکی میکنید روش؟
  اگر نگین را از مجموعه جواهربازار تهیه کردید ایرادی ندارد در غیر این صورت امکان انجام کار سفارشی نیست.
  آواتار
  فریبامرزبان
  1401/11/22
  یاعلی گفتیم وعشق آغازشد مهرمولا در دل ما تاقیامت باب شد.عاشق مرام ومعرفت وخاندان وآباء واجدادتوهستم یاعلی دستم بگیر من جزتومولایی ندارم.
  آواتار
  سلیم عباسی (خوزستان / شادگان)
  1401/10/24
  مادرم همیشه این دعا رو میخونه ازش پرسیدم دعای ناد علی برای چی خوبه گفت حاجت روای خیلی قوی هست .منم از همون موقع هر وقت حاجتی دارم ناد علی میخونم.
  آواتار
  بهنوش زراعتی (ایلام / بدره)
  1401/10/23
  چله ناد علی چجوریه کسی جواب گرفته؟
  آواتار
  زینب بلوچی (البرز / گلشهر)
  1401/10/22
  کلا نادعلی و حاجت روایی رابطه مستقیم باهم داره هر جا کم میارم به این دعای آرامش بخش پناه میبرم
  آواتار
  اصلان طاهری (همدان / کبودر آهنگ)
  1401/10/21
  دوستان در بعضی روایات خواندم که دعای ناد علی برای گشایش بخت جوانان هم مفید است
  آواتار
  آتنا قفقازی (گیلان / چابکسر)
  1401/10/20
  خواندن ذکر نادعلی برای حاجت روایی عین معجزه ست هر وقت از همه چی نا امید میشم به این ذکز پناه میبرم
  آواتار
  محمدرضا حقی (اصفهان / بوئین و میاندشت)
  1401/10/19
  حرز ناد علی میخواستم شما ندارین؟ حرز امام جواد و حرزهای دیگه رو دیده بودم ولی حرز ناد علی به چشمم نخورد
  انشالله به زودی فعال می‌شود.
  آواتار
  حمید زینعلی (مازندران / چمستان)
  1401/10/18
  ختم چله نادعلی برای ازدواج رو میخوام انجام بدم انشالله که حاجت روا کند.
  آواتار
  زهرا مسگرانی (گیلان / کلاچای)
  1401/10/17
  خواندن دعای ناد علی شب جمعه خیلی ثواب داره و حاجت روای قوی هست
  آواتار
  ایمان زاهدی (اصفهان / قهدریجان)
  1401/10/16
  دوستان دعای ناد علی برای حاجت بسیار سفارش شده است زیاد بخوانید
  آواتار
  ترانه انوری (آذربایجان غربی / مهاباد)
  1401/10/15
  پدرم همیشه انگشتر ناد علی دستش میکنه و هیچ وقت درش نمیاره ازشون پرسیده بودم ناد علی برای چی خوبه خیلی اعتقاد داشتن که برای رزق و روزی و دفع بلا کارسازه
  آواتار
  سیاوش قاسمی (گیلان / شفت)
  1401/10/14
  انگشتر حدیدم رسید. روی انگشتر حکاکی ناد علی داره خیلی عالیه که میتونم همیشه از دعای ناد علی خواصش و فواید ارزشمندش بهره بگیرم.
  مبارکتون باشه جناب قاسمی عزیز.
  آواتار
  سامیار توکلی (البرز / آسارا)
  1401/10/13
  برای رفع حاجات از ختم ناد علی کبیر کمک گرفتم انشالا تمامی گرفتاران و حاجت مندان حاجت روا شن.
  آواتار
  نارگل شیوا (خراسان جنوبی / زیرکوه)
  1401/10/12
  نادعلی ترجمه دلچسبی داشت حس فوق العاده خوبی ازش گرفتم مقاله خیلی عالی بود سپاس از سایت جواهربازار
  آواتار
  کوثر
  1401/10/11
  سلام اگر نادعلی رو همیشه همه جا باخودمون داشته باشیم هم همین فضیلت هارو داره؟
  آواتار
  یونس کرباسی (مازندران / گلوگاه)
  1401/5/25
  از ختم ناد علی برای ازدواج نتیجه خیلی خوبی گرفتم انشالله جوان های دم بخت هم امتحان کنن و نتیجه ببینن.
  آواتار
  محدثه اصلانی (لرستان / ماهشهر)
  1401/5/24
  خواص ناد علی برای حاجت ثابت شده است . یادمه مادرم همیشه میگفت هر حاجتی که داری ناد علی رو به نیت همون حاجت بخون ایشالا درست میشه.
  آواتار
  ساناز عظیمی (هرمزگان / بستک)
  1401/5/23
  ایا دعای ناد علی برای دفع جن هم کارساز می‌باشد؟ شما چه دعا و ذکری را پیشنهاد میکنید؟
  پیشنهاد می‌کنیم برای دفع جن از حرز امام جواد بر پوست آهو استفاده نمایید که 80 خاصیت دارد و بسیار توصیه شده است.
  آواتار
  ارشیا داوود پناه (بوشهر / کنگان)
  1401/5/22
  دوستان حاجت روایی با ناد علی رو حتما انجام بدین هر شب بخونین نتیجهش رو میبینید.
  آواتار
  سمیه طیبی (آذربایجان غربی / چایپاره)
  1401/5/21
  سلام خواهش مندم چگونگی ختم دعای ناد علی برای ازدواج را هم توضیح دهید ممنون دارتون هستم
  آواتار
  حسن پورحاجی (هرمزگان / بندر لنگه)
  1401/5/20
  ذکر نادعلی مظهر العجائب یکی از بهترین دعا هاست که در عالم وجود داره و دو دستش نیست
  آواتار
  رمضانی (لرستان / رومشکان)
  1401/5/19
  حکاکی ناد علی انگشتر هم دارین؟ چند نمونه برام ارسال کنید لطفا
  بله مدل‌های بسیار متنوعی از حکاکی ناد علی بر انگشتر موجود می‌باشد . جهت مشاهده بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

  https://www.javaherbazar.com/advSearch/انگشتر-ناد-علی/
  آواتار
  بهزاد حقی (هرمزگان / بشاگرد)
  1401/5/18
  دوستان کسی از ختم دعای نادعلی برای ثروت نتیجه گرفته؟
  آواتار
  محدثه الموتی (فارس / مرودشت)
  1401/5/17
  من دعای ناد علی برای گرفتن حاجت را 40 روز خوندم و به نتیجه رسیدم واقعا شگفت انگیز و حیرت آور هستن این اذکار و دعاهای الهی .اجرتون با خدا
  آواتار
  علی ایراندوست (فارس / کوار)
  1401/5/16
  دعای نادعلی معنی خیلی خیلی جالبی داره وقتی به اعماق آن توجه کنیم متوجه میشیم که چرا اسمش رو ناد علی گذاشتن.
  آواتار
  جمال الدین نجفی (ایلام / آبدانان)
  1401/5/15
  اگر ناد علی صوتی فرهمند رو هم اضافه کنید عالی میشه
  آواتار
  فاطمه فقیهی (تهران / دماوند)
  1401/5/14
  از تجربه خواندن ناد علی همراه با معنی فارسی براتون بگم دوستان فوق العاده آرام بخشه
  آواتار
  محمود علوی (مازندران / آمل)
  1401/5/13
  سلام اگه میشه ناد علی مظهر العجائب صوتی رو هم بذارین
  به زودی فعال می‌شود.
  آواتار
  فوآد اقاجانی (لرستان / ازنا)
  1401/5/12
  دوستان از فواید دعای ناد علی در شب جمعه غافل نشید که خیلی عالیه حتما بخوانید
  آواتار
  صفورا اردشیری (خراسان جنوبی / نهبندان)
  1401/5/11
  ختم 40 روزه نادعلی هم میگن خیلی خوبه حاجت روا میکنه
  آواتار
  شمسی مکارمی (بوشهر / ریشهر)
  1401/5/10
  از ختم ناد علی برای شفای مریض استفاده کردم خیلی مجرب بود خردا خیرتون بده
  آواتار
  صفدر کریمی (فارس / داراب)
  1401/5/9
  لوح ناد علی چنده؟ و اینکه چه مدل هایی دارین میتونم ببینم؟
  در حال حاضر تندیس و نگین تک با حکاکی ناد علی موجود است. لطفا با واحد پشتیبانی از طریق تلفن ها درج شده در سایت یا شبکه های اجتماعی در تماس باشید تا نمونه های موجود برای شما ارسال شود.
  آواتار
  قصری (آذربایجان غربی / چهاربرج)
  1401/5/8
  سوالات بسیاری راجع به اینکه ختم ناد علی چگونه است داشتم که مقاله کامل و واضح جوابم رو داد.
  آواتار
  مهمان (اصفهان / فریدن)
  1401/5/7
  روایات خیلی زیادی از حاجت روایی با دعای ناد علی خوندم و شدیدا معتقدم که اثرگذار است.
  آواتار
  حدیثه فروزش (کرمان / فهرج)
  1401/5/6
  من هم از ختم ناد علی برای حاجت روا شدن استفاده کردم و هر روز این آیه را میخوانم انشالا نتیجه بخش باشد.
  آواتار
  نادیا
  1401/5/5
  توضیحات بسیار کامل و جامع بود
  خدا خیر و نیکی به شما عطا فرماید
  آواتار
  حوریه شفیعی
  1399/6/7
  السلام وعلیک یااباعبدالله... سلام.آفرین برشما خیلی جالب وپرمحتواو اثربخش دعای امام زمان عج نصیبتان.ماهم استفاده کردیم خداخیردنیاوآخرت بهتون بدهد????⚘