جدیدترین محصولات
  1. جواهربازار
  2. کتابخانه
  3. گوناگون

جعبه جواهرات و کاربرد آن

بازدید : 13٫810
rateraterateraterate
تاریخ بروزرسانی :

جعبه جواهرات انواع مختلفی دارند که بر اساس سلیقه فرد انتخاب می‌شوند.جعبه جواهرات برای محافظت از طلا و جواهرات قیمتی، مورد استفاده قرار می گیرد. وسیله ای بسیار کاربردی و مفید است و ظاهر جعبه جواهرات در اولویت دوم اهمیت قرار دارد.

جعبه جواهرات انواع مختلفی دارند که بر اساس سلیقه فرد انتخاب می‌شوند.

جعبه جواهرات باید به خوبی از طلا و زیورآلات گرانبهایتان محافظت کند، از گره خوردن آنها در هم پیشگیری کند و نگذارد در معرض هوا و گرد و غبار قرار داشته باشند.

 برای خرید یک جعبه جواهرات مناسب باید فاکتورهایی را مدنظر داشته باشید.
بدون شک مدل‌های متنوعی از جعبه جواهرات در بازار وجود دارد، از نمونه‌های لعاب‌کاری و میناکاری شده تا جعبه‌های فلزی با طرح‌های کلاسیک یا مدرن.
اما اگر جعبه جواهرات را به قصد محافظت از زیورآلات گرانبهای خود خریداری می‌کنید (نه صرفا برای تزئین و دکور اتاق)، توصیه می‌کنیم حتما سراغ نمونه‌های چوبی بروید.
چوب از شکل‌گیری رطوبت در فضای داخلی جعبه پیشگیری می‌کند. همچنین نوعی عایق‌بندی مناسب برای طلا و جواهرات بشمار می‌رود.
چوب ذاتا زیباست و رنگ‌های جذابی دارد و به تزئینات زیادی نیاز ندارد. یعنی در عین سادگی بسیار شیک است و با هر دکوری هم ست می‌شود.

جعبه جواهرات مینا کاری شده بر روی پر طاووس

 اصولا کسانی که جواهرات گرانبهایی دارند، آن را درون گاوصندق خانگی، در صندق امانات بانک‌ها یا صندق‌های قفل‌دار امن می‌گذارند.
اما اگر تنها دلیل شما برای خرید جعبه جواهرات ، راحت جا به جا کردن آن در اتاق‌های خانه است و فقط می‌خواهید طلاهای خود را از دسترس کودکان در امان نگهدارید، یک قفل ساده روی جعبه کافی است.
البته برخی از جعبه‌هایی که توسط جواهرفروش‌ها فروخته می‌شوند قفل مخصوص کودک هم دارند که می‌توانید برای حفظ امنیت طلای خود این نمونه‌ها را انتخاب و خریداری کنید.
طراحی جعبه جواهرات هم مهم است. طرح و رنگی را برگزینید که به اتاق شما بیاید. به طور مثال اگر طراحی اتاق شما روستیک است، حتما از جعبه‌هایی با همین سبک استفاده کنید. یا اگر دکور کلاسیک دارد، جعبه‌ای انتخاب کنید که تزئینات زیاد و متنوع دارد. برای طراحی‌های مدرن، نمونه‌های ساده اما شیک را انتخاب کنید.

جعبه جواهرات سفید به همراه چند تکه جواهر جذاب

کلمات کلیدی :
مشاهده انواع جعبه جواهرات