جدیدترین محصولات
  1. جواهربازار
  2. کتابخانه
  3. بایگانی

سرویس جواهرات و انواع آن

بازدید : 2٫472
rateraterateraterate
تاریخ بروزرسانی :

سرویس جواهرات بصورت سرویس کامل و یا نیم ست در بازار عرصه می‌شود.سرویس جواهرات ، از علایق مهم خانم ها به حساب می آید که از آنها در مجالس و مهمانی های مهم خود با انواع لباس ها، استفاده می کنند.

سرویس جواهرات بصورت سرویس کامل و یا نیم ست در بازار عرصه می‌شود.

سرویس جواهرات کامل طلا شامل ، گردنبند ،گوشواره ، دستبند  است که در غیر این صورت اگر یکی از این ها در سرویس نباشد ، به آن نیم ست گفته خواهد شد.

نیم ست طلا یک جفت گوشواره و یک آویز و گاهی همراه با انگشتر در طرح ها و مدل های بسیار متنوع می باشند.این دسته شامل طرح های سنتی، طرح های دخترانه، فانتزی و ... می باشد.
نیم ست ها حالت اسپرت داشته و برای هر رده سنی مناسب است. همچنین طرح های دخترانه ای که از شخصیت های کارتونی الهام گرفته تا طرح های زنانه ای که از اشکال هندسی و طرح های سنتی الهام گرفته اند. نیم ست ها از فلزاتی چون  طلا، نقره، استیل و تیتانیوم ساخته می شوند و در رنگ ها و مدل های متفاوتی به بازار عرضه می گردند.
نیم ست ها مانند سرویس های کامل می باشند که یک قلم از آن کمتر است و معمولا دستبند در نیم ست ها حذف شده اند.

سرویس جواهرات نقره با سنگ های درخشان بر روی زمینه قرمز

ست های سرویس جواهرات شامل گردنبند، گوشواره، دستبند طلای زنانه و گاهی انگشتر را نیز شامل می شوند.برای مجالس تشریفاتی کاربرد بسیاری نیز دارند.
ست های طلا معمولا براق تر هستند و با سنگ های قیمتی تزئین می شوند. اگرچه امروزه نیم ست های طلا نظر بسیاری از خانم ها را به خودش جلب کرده است اما مدل های موجود ست های طلا نیز جلوه و توجه و کاربرد خود را هنوز از دست نداده اند.
معمولا از سرویس جواهرات برای رفتن به مجالس های تشریفاتی استفاده میکنند که انواع و مدل های گوناگونی از ست ها موجود می باشد.
برای تهیه کردن سرویس جواهرات هیچ قانونی وجود ندارد و فقط با توجه به سلیقه ها طراحی می شوند.     

سرویس جواهرات نقره با سنگ های فیروزه طرح اشرافی و لاکچری

کلمات کلیدی :
مشاهده همه سرویس‌های نقره جواهری