جدیدترین محصولات
 1. جواهربازار
 2. کتابخانه
 3. سنگ قیمتی

هبهاب چیست | سنگ هبهاب چه خاصیتی دارد | هبهاب موکل دار چیست

rateraterateraterate
تاریخ بروزرسانی :

خواص هبهاب چیست ؟ نشانه هبهاب اصل و طریقه استفاده از سنگ هبهاب اصل را در این مقاله بخوانید.خواص سنگ هبهاب بسیار جالب و خاص است. در برخی منابع آمده است: جنس مخالف را جذب می‌کند ، باعث ایجاد مهر و محبت و بهبود روابط عاشقانه می‌شود ، افزایش توانایی جنسی ، افزایش رزق و روزی ، افزایش قدرت کاریزماتیک ، دور شدن بلا و دشمنان و ... از خواص نگین هبهاب هستند.

هبهاب سنگی با قدمت تاریخی است که در فرهنگ‌ها و تمدن‌های مختلف از جمله مصر باستان، یونان و روم (و بیشتر در کشورهای حاشیه خلیج همیشه فارس) مورد استفاده قرار می‌گرفته است. در آن زمان، هبهاب به عنوان سنگی مقدس و باارزش شناخته می‌شد و از آن برای ساخت جواهرات استفاده می‌شد.
سنگ هبهاب، سنگی قیمتی و کمیاب با ظاهری منحصر به فرد و خواصی شگفت‌انگیز است. یکی از مشهورترین خواص این سنگ که از دیرباز مورد توجه بوده، خاصیت "جذب کننده زنان" و "جذب جنس مخالف" و همچنین "برآورده شدن حاجات" و "افزایش رزق و روزی" است. در این مقاله به بررسی این سنگ، تاریخچه و خواص آن، و همچنین به صحت و سقم این باور دیرینه می‌پردازیم.
سنگ هبهاب با نام (سنگ عباس آباد) نیز معروف بوده و برخی فروشندگان ، آن را با نام سنگ عباس آباد می‌شناسند.
سنگ هبهاب اصل با خواص جذب ثروت محبت و جنس مخالف

هبهاب چیست

معنی کلمه هبهاب در لغت‌نامه‌های قدیمی بصورت تیزرو ، بانگ و فریاد بیان شده است. در برخی منابع تاریخی از اسطوره‌های اعراب و همچنین کشورهایی نظیر مراکش ، آمده است که اگر فردی سنگ هبهاب را به همراه خود داشته باشد ، باعث جذب احساسات و قلب جنس مخالف خودش (مرد یا زن) می‌شود. به همین دلیل در برخی منابع ، سنگ هبهاب را به عنوان سنگ مهر و محبت معرفی می‌کنند. تا حدی که گفته شده استفاده از سنگ هبهات می‌تواند به جلب توجه جنس مخالف ، عشق ورزی و حتی ازدواج منجر شود. در برخی منابع آمده است که استفاده از سنگ هبهاب نیرو و قوای جنسی را تقویت می‌کند و باعث برانگیختگی جنسی می‌شود و گفته‌اند که سنگ هبهاب تهییج جنس مخالف را به همراه خواهد داشت.
برای فردی که از آن استفاده می‌کند ، افزایش اعتماد به نفس را به همراه داشته و ابهت و بزرگی صاحب خود را زیاد می‌کند. برای غلبه بر دشمنان مفید بوده و همچنین جذب کننده قلوب است.
در برخی اسناد تاریخی ذکر شده که در مقبره فرعون مصر و در کنار دیگر جواهرات ، سنگی وجود داشته که از آن مراقبت شدیدی شده و آن سنگ هبهاب بوده است. با توجه به این داستان ، برخی از سنگ‌های هبهاب را با نام هبهاب فرعونی و یا هبهاب مصری یاد می‌کنند.
برخی منابع سنگ هبهاب گبری را بع عنوان سنگ‌هایی که قدمت آن‌ها چندین قرن باشد معرفی می‌کنند و همین موضوع باعث شده که افرادی سودجو با ادعای فروش مهره گبری هبهاب یا هبهاب گبری قیمت‌های عجیبی را برای آن مشخص می‌کنند. در نظر داشته باشید سنگ هبهاب کهنه یا هبهاب گبری و هبهاب جدید هیچ تفاوتی با هم ندارند و خواص آنها یکی‌ست. و نیازی نیست برای یک ادعای بی‌اهمیت وجه اضافه پرداخت کنید!
مجددا یادآوری می‌کنیم از نظر خاصیت ، انرژی و فواید هبهاب ، بین سنگ هبهاب قدیمی و دیگر انواع آن هیچ تفاوتی وجود ندارد و هیچ برتری نسبت به یکدیگر ندارند.

خواص سنگ هبهاب | خاصیت سنگ هبهاب چیست

سنگ هبهاب فوائد بسیاری داشته که داستان‌های زیادی از آن در کتب و باورهای تاریخی نقل شده است. و در پاسخ به این سوال که خاصیت سنگ هبهاب چیست ، مهمترین آنها به این شرح هستند:
سنگ هبهاب افکار منفی را از انسان دور می کند و برای آرامش دستگاه عصبی بسیار مفید است. 
در برخی منابع ، سنگ هبهاب را به عنوان سنگ عقرب (هبهاب عقرب) می شناسند، و آمده است که برای رفع گرفتاری های روزمره زندگی ، همراه داشتن آن بسیار مفید است.
در داستان های قدیمی آمده است که اگر دوست دارید طلسم از شما برداشته شود و کار شما آسان گردد ، بهتر از از سنگ هبهاب استفاده کنید.
همچنین سنگ هبهاب برای دور بودن از چشم زخم / چشم نظر بسیار مفید بوده و برای افزایش رزق و روزی نیز توصیه شده است.
و داستان‌های زیادی درباره کارایی هبهاب نقل شده است که برای جذب جنس مخالف و آسان شدن ازدواج ، از سنگ هبهاب استفاده می‌کرده‌اند.

علاوه بر خاصیت جذب کننده زنان، طبق اسناد و داستان‌های تاریخی، هبهاب دارای خواص متعددی دیگری نیز می‌باشد. برخی از این خواص عبارتند از:
 • افزایش اعتماد به نفس
 • تقویت قدرت و اراده
 • ایجاد آرامش و صلح
 • دفع انرژی‌های منفی
 • افزایش شانس و ثروت
 • و...
سنگ هبهاب و جذب زنان:
همانطور که گفته شد، یکی از مشهورترین خواص سنگ هبهاب، خاصیت جذب کننده زنان است. این باور از دیرباز وجود داشته و در فرهنگ‌ها و تمدن‌های مختلف به آن اشاره شده است.
هبهاب با خواص اصلی که در داستان‌های تاریخی برای آن ذکر شده، می‌تواند بصورت غیرمستقیم نیز تاثیرگذار باشد:
 • افزایش اعتماد به نفس: هبهاب با افزایش اعتماد به نفس، می‌تواند به فرد در برقراری ارتباط موثر با جنس مخالف کمک کند.
 • جذابیت ظاهری: هبهاب سنگی خاص و با شکلی منحصر به فرد است که می‌تواند به جذابیت ظاهری فرد اضافه کند.
 • انرژی‌های مثبت: برخی معتقدند که هبهاب دارای انرژی‌های مثبتی است که می‌تواند جنس مخالف را جذب کند.
البته در نظر داشته باشید که از مذهبی، در هیچ حدیث و روایت معتبری، نامی از هبهاب برده نشده و تمامی موارد ذکر شده برای هبهاب در داستان‌های قدیمی و تاریخی است و این سنگ هنوز هم در بین مردم ساکن حاشیه خلیج (همیشه) فارس ، محبوب و مورد توجه است.
سنگ هبهاب نمی‌تواند جایگزین توسل به ائمه اطهار و یاری خواستن از قدرت بی‌کران الهی شود. علاوه بر استفاده از این سنگ، توسل به معصومین و ائمه اطهار (ع) و باور به رحمت و حکمت الهی را باید در نظر گرفت.

خرید هبهاب اصل

جواهربازار با تضمین اصالت محصولات ، منبع معتبر و قابل اطمینان برای خرید هبهاب می‌باشد . در صورت داشتن هرگونه سوال یا نیاز به راهنمایی ، به صورت تلفنی یا از طریق شبکه‌های اجتماعی می‌توانید با همکاران ما در ارتباط باشید : 09155201768 
طریقه استفاده از سنگ هبهاب کاملا به سلیقه و خواست شما بستگی دارد. سنگ هبهاب در زیورآلات مختلفی استفاده می‌شود. مثلا گردنبند هبهاب / هبهاب گردنی ، انگشتر هبهاب (خاتم هبهاب) و یا حتی نگین تک هبهاب ، همگی قابل ارائه هستند و از نظر بهره‌مندی از خواص آن ، خواص نگین هبهاب ، خواص گردنبند هبهاب و خواص انگشتر هبهاب با یکدیگر یکسان هستند و بنابر سلیقه‌ی شخصی‌تان می‌توانید محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید.

هبهاب موکل دار چیست

همانطور که در مقاله انگشتر موکل دار بصورت کامل توضیح داده بودیم ، از نظر دین اسلام و علم ، مبحث موکل انگشتر که بتواند شما را به تمام خواسته‌هایتان برساند هیچ تاییدیه‌ای ندارد. بنابراین با صراحت اعلام می‌کنیم که تمام داستان‌هایی که امروزه درباره سنگ هبهاب موکل دار بیان می‌شوند صرفا خرافه بوده و فقط برای دریافت وجه بیشتر و غیرمنطقی از مخاطبین مطرح می‌شوند. 
در حقیقت ، اکثر افرادی که سنگ هبهاب موکل دار خریداری می‌کنند ، فقط پول بیشتری را برای هیچ (تاکید می‌کنیم : برای هیچ و پوچ!) پرداخت می‌کنند به امید اینکه موکل (فرضی) که روی آن سنگ قرار دارد بتواند آنها را به تمام خواسته‌هایشان برساند که البته هیچ‌گاه این اتفاق نمی‌افتد. 
با توجه به این موضوع فروش محصولاتی با عنوان هبهاب موکل دار از نظر کارشناسان جواهربازار کاملا غیر منطقی و مردود است و هیچ محصولی با عنوان هبهاب موکل دار در جواهربازار ارائه نمی‌شود.
البته در نظر داشته باشید که فروش هبهاب و یا استفاده از سنگ هبهاب در اسلام و قانون رسمی کشور هیچ منعی نداشته و می‌توانید سنگ هبهاب را به راحتی از طریق جواهربازار تهیه نمایید. 
تمامی دسته‌بندی‌هایی که تحت عنوان هبهاب سلطانی | هبهاب روحانی | هبهاب سلیمانی | هبهاب جنی | هبهاب جبار برای سنگ هبهاب معرفی می‌شوند ، از نظر کارشناسان جواهربازار مورد تایید نیستند و هیچ تفاوتی بین آنها نیست.

طلسم هبهاب چیست | هبهاب خطی چیست

مخاطبین زیادی درباره اینکه چگونه هبهاب را فعال کنیم سوال پرسیده‌اند ، در پاسخ به این سوال بهتر است بدانید تمامی مواردی که درباره‌ی بنام زدن هبهاب و متن طلسم هبهاب گفته می‌شود هیچ تاثیری در خواص هبهاب نداشته و ندارد! در واقع اصلا نیازی به انجام این کارها نیست سنگ هبهاب (مانند دیگر سنگ‌های قیمتی) هیچ نیازی به فعال شدن ندارد و انرژی و خواص خودش را بصورت طبیعی داراست. این مهم است که بدانید سنگ هبهاب طلسم ندارد! اینکه برخی افراد سودجو برای فعال شدن هبهاب و یا به نام زدن هبهاب ، دستورالعمل‌هایی را بیان کرده و درخواست دریافت وجه اضافه دارند ، هیچ دلیل منطقی ، مذهبی و یا علمی نداشته و هیچ سودی برای فواید هبهاب ندارد.
برای سنگ هبهاب ذکر خاصی معرفی نشده و دعای هبهاب منحصر به آن نیست. در حقیقت چیزی به عنوان دعای سنگ هبهاب وجود ندارد و مجموعه‌ای از ادعیه مذهبی معتبر و آیات قرآنی متنوعی بر روی سنگ هبهاب حکاکی می‌شوند که هر کدام آداب حکاکی مخصوص به خود را دارند و هیچ کدام طلسم هبهاب محسوب نمی‌شوند.
برای تقویت هبهاب هیچ کار خاصی نیاز نیست انجام شود و سنگ هبهاب اصل بصورت طبیعی خواص خود را داراست.

تشخیص هبهاب اصل

سنگ هبهاب اصل خواص و ویژگی‌های خاصی دارد که برای شناخت هبهاب اصل ، دقیقا مانند دیگر سنگ‌های قیمتی می‌بایست دوره‌های گوهرشناسی را گذرانده و تخصص گوهرشناسی را بدست آورید. مسلما گوهرشناسی یک علم است و با ارائه چند نکته‌ی کوتاه نمی‌توان روش تشخیص هبهاب اصل را بیان کرد.
تاکید می‌کنیم اکثر روش‌هایی که برای نحوه تشخیص هبهاب اصل در اینترنت یافت می‌شود ، صرفا نکاتی کلی بوده که برای هر سنگی قابل استناد هستند و به هیچ عنوان به معنای تشخیص هبهاب اصل از هبهاب تقلبی نیستند!
مثلا برخی گفته‌اند که برای تست هبهاب ، اگر سنگ هبهاب اصل روی کاغذ کشیده شود ، باید حتما رنگ قرمز از خود بجای بگذارد! 
یا اینکه می‌گویند نشانه هبهاب اصل این است که اگر در ظرف آب قرار بگیرد ، رنگ آب قرمز می‌شود!
این صحبت کاملا اشتباه است و اصلا و ابدا نکته و روشی برای نحوه تشخیص هبهاب اصل نیست.
بعضی افراد نیز می‌گویند که اگر دو سنگ هبهاب را در یک ظرف آب قرار دهیم و در صورتیکه به یکدیگر نزدیک شوند ، آنها سنگ هبهاب اصل بوده و اصطلاحا سنگ هبهاب نر و ماده هستند! و پرواضح است که این صحبت هم کاملا بی‌منطق و اشتباه بوده و دلیلی برای شناخت هبهاب اصل نیست.
بهترین راه برای اطمینان از خرید هبهاب اصل ، این است که از فروشندگان معتبر و دارای مجوز فعالیت ، خرید خود را انجام دهید. جواهربازار به عنوان جامع‌ترین مرکز فروش آنلاین سنگ‌های قیمتی و با سابقه‌ی طولانی و درخشان در زمینه فروش گوهرهای مختلف ، اصالت ، بالاترین کیفیت و بهترین قیمت را برای تمامی محصولات خود ، بصورت کامل تضمین می‌کند.

هبهاب اصل

سنگ هبهاب واقعیت دارد : بله ، این سنگ قیمتی نادر (کم‌یاب) بوده و بیشتر در کشورهای حاشیه خلیج (همیشه) فارس ، مغرب و کشورهای آفریقایی یا افغانستان ، ایران ، عراق و هندوستان یافت می شود. در بین ساکنین حاشیه خلیج (همیشه) فارس بسیار محبوب بوده و گفته شده که ویژگی‌های این سنگ ، سالها به مانند یک راز در بین آنها باقی مانده بود.
اگر سنگ هبهاب از معادن مغرب به دست آمده باشد ، به آن هبهاب مغربی می‌گویند. و به همین ترتیب ، هبهاب‌هایی که از کشور عراق بدست آمده باشند را به نام هبهاب عراقی | حجر هبهاب عراقی می‌شناسند. همچنین اگر به سنگ هبهاب که از مکه (عربستان) بدست آمده باشد ، حجر هبهاب مکاوی نیز گفته می‌شود.
سنگ هبهاب که از کشور عزیزمان ، ایران ، به دست آمده باشد را با نام هبهاب فارسی و یا هبهاب عباس ابادی نیز معرفی می‌کنند.
هبهاب از کشور هندوستان نیز ارائه می‌شود که به نام هبهاب هندی شهرت دارد و همچنین سنگ هبهاب که از هر کدام از کشورهای آفریقایی بدست آمده باشد با نام هبهاب افریقایی ارائه می‌شود. و بصورت دقیق‌تر اگر هبهاب مربوط به شهر خاص یا کشور خاصی در قاره آفریقا باشد ، با همان نام مشهور می‌شود. مثلا به سنگ هبهاب که از شهر برکان (کشور مراکش) بدست آمده باشد ، هبهاب برکانی می‌گویند.
در برخی کتب قدیمی اعراب ، به خواص سنگ هبهاب اشاره شده و ویژگی‌های آن را بسیار معتبر می‌دانند. در برخی نوشته‌ها آمده است که اگر ویژگی‌های سنگ هبهاب را می‌دانستید ، آن را هرگز از خود دور نمی‌کردید!
تمامی خواص ذکر شده برای سنگ هبهاب جز باورهای قدیمی و تاریخی بوده و بخش زیادی از ساکنین خلیج (همیشه) فارس به آن اعتقاد راسخی دارند.
توجه کنید که هیچ تفاوتی بین کشور و معدن سنگ هبهاب نیست و خواص سنگ هبهاب برای تمام معادن و کشورها یکسان است و بنابراین از نظر ارزش ، کیفیت و یا قیمت تمام سنگ‌های هبهاب کشورهای مختلف یکسان هستند.

سنگ راف هبهاب | هبهاب راف

سنگ هبهاب نادر بوده ، اغلب بصورت راف و خام و بعضی از آنها بصورت نگین‌های تراش خورده برای زیورآلات مورد استفاده قرار می‌گیرند. گاهی تراش‌های مختلی روی سنگ انجام می‌شود و به عنوان مدال نیز ارائه می‌‌گردند. به همین دلیل بیشتر به آن حجر هبهاب طبیعی می‌گویند که در رنگ‌ها و تراش‌های مختلفی ارائه می‌شود.
در پاسخ به این سوال که هبهاب خونی چیست ، باید بدانید که اگر رنگ هبهاب قرمز باشد ، به آن هبهاب خونی ، هبهاب سرخ یا هبهاب احمر گفته می‌شود. در واقع هبهاب خونی اصل به سنگ هبهاب که رنگ آن بصورت طبیعی قرمز باشد گفته می‌شود.
برخی از مخاطبین سوال می‌کنند که کار هبهاب خونی چیست و یا اینکه آیا هبهاب خونی خواص متفاوتی نسبت به دیگر رنگ‌های هبهاب دارد یا خیر؟
یادآوری می‌کنیم که سنگ هبهاب خونی از نظر خواص هیچ برتری نسبت به رنگ‌های دیگر آن ندارد. بنابراین در هنگام خرید و فروش هبهاب خونی باید به این نکته توجه کرد که قیمت هبهاب خونی ( یا قیمت هبهاب قرمز ) صرفا بخاطر رنگش ، نسبت به دیگر انواع آن تفاوتی ندارد و برای سنگ هبهاب قیمت و ارزش بر مبنای پارامترهای کیفیت ، اندازه ، تراش ، وزن و... صورت می‌پذیرد.
سنگ هبهاب در رنگ‌های متنوعی یافت می‌شود ، از جمله هبهاب قهوه ای ، هبهاب زرد ، هبهاب قرمز (هبهاب خونی یا هبهاب احمر) ، هبهاب سبز ، هبهاب سیاه (هبهاب مشکی | هبهاب اسود) و... 
بعضی از سنگ‌های هبهاب بصورت طبیعی طیف رنگی متنوعی دارند ، مثلا از قرمز تا قهوه‌ای و یا طیف‌های رنگی زرد تا سبز و یا... به این نوع هبهاب ، سنگ هبهاب کهکشانی می‌گویند.
البته رنگ سنگ‌های هبهاب هیچ تاثیری از نظر خواص آن ایجاد نمی‌کند و نسبت به یکدیگر برتری ندارند. شما می‌توانید با خیالی آسوده و فقط با توجه به سلیقه‌ی شخصی خودتان از بین آنها انتخاب کرده و از خواص هبهاب بهره ببرید.
بعضی از نگین‌های هبهاب تراش فانتزی و جذابی دارند که شکل و شمایلی شبیه عروسک دارند و به همین دلیل به آنها هبهاب عروسکی نیز می‌گویند.
اگر تراش سنگ هبهاب بصورت استوانه‌ای و باریک باشد ، اصطلاحا به آن عرج هبهاب گفته می‌شود.
به سنگ‌های هبهاب که از مناطق و سواحل دریایی بدست می‌آیند هبهاب بحری گفته می‌شود.
گاهی اوقات بر روی سنگ هبهاب نقش و نگارهای خاصی را حکاکی می‌کنند که به آنها هبهاب مصور می‌گویند.
در برخی منابع سنگ هبهاب را با لقب‌هایی نظیر هبهاب جامد ، هبهاب جاف ، هبهاب شاخط (حجر هبهاب شاخط) و... نیز معرفی کرده‌اند که البته از نظر ظاهر و خواص هیچ تفاوتی میان خواص هبهاب جامد و دیگر انواع هبهاب نیست و باهم یکسان هستند.

قیمت هبهاب چقدر است؟

در حال حاضر تعداد 84 محصول هبهاب در فروشگاه آنلاین جواهربازار فعال است. شروع قیمت زیورآلات / جواهرات هبهاب از حدود 159٫000 تومان بوده و گران‌قیمت‌ترین محصول هبهاب با قیمت 2٫050٫000 تومان به فروش می‌رسد.

نگین / سنگ هبهاب برای چه ماهی است؟

بر اساس طالع بینی سنگ ماه تولد هبهاب برای متولدین ماه‌های مختلفی توصیه شده است. برای مشاهده فهرست سنگ‌های ماه تولد ، روی لینک زیر کلیک کنید:
جدول کامل سنگ ماه تولد
همه محصولات با نگین هبهاب

  فواید هبهاب (نظرات مشتریان)

  آواتار
  حمید شمسی (کرمان / کرمان)
  1403/2/4
  خیلی عالیه واقعا کلی تو زندگیم تاثیر گذاشت مرسی از شما ی دنیا تشکر
  آواتار
  سمیه
  1403/1/25
  چطوری سفارش بدم سنگ هبهاب را
  از طریق سایت یا ایتا یا روبیکا یا تلگرام یا تلفنی 09155201768
  آواتار
  مهدی پوینده مهر (لرستان / بروجرد)
  1403/1/17
  خیلی جامع و کامل بود جواب سوالهایی که داشتم رو فهمیدم
  آواتار
  رضا
  1403/1/16
  دستبند هبهاب کدام دست قرار بگیره بهتره
  آواتار
  نادر
  1403/1/5
  سلام خدا قوت ببخشید میشه روی نگین سنگ هبهاب ذکر پنج جلاله رانوشت یا عین علی را نوشت
  سلام وقت بخیر
  بله امکان حکاکی وجود دارد . هنگام ثبت سفارش در قسمت توضیحات ، متن مورد نظر خود برای حکاکی را درج بفرمایید .
  حکاکی فقط روی نگین هبهاب امکان انجام دارد . روی کلوخه ها (سنگ های تراش طبیعی ) انجام نمیشه .
  آواتار
  یوسف ممتاز (هرمزگان / بندر عباس) خریدار این محصول
  1402/11/24
  نمیدونم قدرت تلقین خودم هست یا واقعا انگشتر هبهابی که گرفتم اینقدر انرژی داره. چون واقعا احساس آرامش خاصی رو تجربه می‌کنم
  آواتار
  خدیجه خانجانی (خراسان رضوی / کاشمر) خریدار این محصول
  1402/11/24
  یه دستبند با سنگ هبهاب ازتون خریدم و اعتماد به نفس من رو چندبرابر کرده
  آواتار
  هلنا شیخ زمانی (فارس / خرامه) خریدار این محصول
  1402/11/22
  منم خیلی وقته واسه سنگ‌درمانی از خواص معنوی سنگ ها استفاده می‌کنم و این سنگ هبهاب یکی از سنگ های مورد علاقه منه.
  آواتار
  فیاضی (البرز / جوستان) خریدار این محصول
  1402/11/21
  هبهاب رو تهیه کردم برای افزایش قدرت اراده و تمرکزم. خیلی راضی ام و احساس می‌کنم آرامش بیشتری دارم و توی کارم هم خیلی موفق تر شدم
  آواتار
  وهاب شکیب (هرمزگان / جناح)
  1402/11/19
  میشه از هبهاب برای دفع انرژی های منفی کمک گرفت؟
  بله - حتما
  آواتار
  عادل ستایش (بوشهر / خارک) خریدار این محصول
  1402/11/18
  میخوام یه سنگ هبهاب برای همسرم هدیه بخرم. میشه بگید چه نوع سنگی برای خانم ها مناسب تره؟
  از نظر خواص هبهاب، تفاوتی بین نمونه محصولات هبهاب نیست. همگی اصل هستند و کیفیت خوبی دارند. با توجه به سلیقه شخصی ایشان و خودتان می‌توانید محصول مورد نظر را انتخاب کنید.
  آواتار
  هنگامه دهقانیزاده (تهران / چهار دانگه) خریدار این محصول
  1402/11/17
  سنگ هبهاب برای افزایش شانس و ثروت هم مفیده؟
  طبق داستان‌های تاریخی که درباره هبهاب ذکر شده است » بله ، مفید است.
  آواتار
  عذرا اکبری (چهارمحال بختیاری / بروجن) خریدار این محصول
  1402/11/16
  منم خیلی به سنگ های قیمتی علاقه دارم میخام یه سنگ هبهاب برای خودم بخرم. قیمت سنگ هبهاب شما بروز هست؟ اصل هستن دیگه؟
  قیمت و موجودی تمامی محصولات در فروشگاه جواهربازار بروز و معتبر است. با اطمینان خاطر خرید کنید. اصالت همه محصولات هم مورد تایید بوده و ضمانت 99 ساله اصالت ارائه می‌شوند.
  آواتار
  مهرانپور (خراسان شمالی / فاروج) خریدار این محصول
  1402/11/14
  من به دنبال یه سنگ هستم که اعتماد به نفسم رو کمک کنه. میشه بگید سنگ هبهاب برای این کار مناسب هست؟
  بله - یکی از خواص معروف سنگ هبهاب ، افزایش اعتماد به نفس است.
  آواتار
  فریدالدین طرقیت (البرز / چهارباغ)
  1402/11/13
  سلام. من قبلا از فروشگاه *** یه سنگ هبهاب خریدم ولی بعدش فهمیدم که تقلبی بوده. هبهابهای شما ضمانت داره؟
  بله - متاسفانه نمونه‌های تقلبی این سنگ در فروشگاه‌های مختلف عرضه شده است. ولی شما می‌توانید با اطمینان خاطر محصول دلخواه خودتان را از جواهربازار تهیه کنید. تمامی محصولاتی که در جواهربازار ارائه می‌شوند دارای ضمانت 99 ساله اصالت هستند.
  آواتار
  کیان عزیزی (زنجان / طارم) خریدار این محصول
  1402/11/11
  همه انگشترهای هبهاب شما رو چطوری میتونم ببینم؟
  برای دیدن همه انگشترهای هبهاب روی لینک زیر بزنید:

  https://www.javaherbazar.com/advSearch/lp-16350/
  آواتار
  سمیرا مصطفی نسب (سیستان و بلوچستان / نیکشهر) خریدار این محصول
  1402/11/1
  شنیدم که سنگ هبهاب مضراتی هم داره. میشه در مورد این مضرات بیشتر توضیح بدید؟
  خیر - در منابع تاریخی هیچ صحبتی درباره ضرر و مضررات سنگ هبهاب نیامده است.
  آواتار
  سزاوار (اصفهان / شهرضا)
  1402/9/24
  چه خوب که این محصول رو موجود دارین
  آواتار
  مهسا کریمی (تهران / اندیشه)
  1402/9/13
  چه جالب.نمیدونستم یک سنگ این همه اسم میتونه داشته باشه
  آواتار
  ترنم عدالتی (سیستان و بلوچستان / دشتیاری)
  1402/9/4
  اصلا این سنگ زیبا نیست:))))
  آواتار
  هایده (زنجان / ایجرود)
  1402/9/3
  قیمت ها خیلی مناسبه مررررسی
  آواتار
  افتخاری (آذربایجان غربی / ماکو) خریدار این محصول
  1402/9/2
  با اینکه خیلیا میگن زشته ولی به نظرم دوست داشتنیه
  آواتار
  محبوبه دهقانی (فارس / خشت)
  1402/9/1
  مطالب جالبی بود.اما سسنگ زیبایی نیست:)
  آواتار
  پریا حسامی (زنجان / طارم)
  1402/8/30
  پس اونایی که میگن هبهاب به نام زدن داره دارن الکی میگن
  آواتار
  شکیبا خداوردی (آذربایجان شرقی / کندوان)
  1402/8/29
  درمورد خواص هبهاب اطلاعاتی نداشتن واقعا ممنون از مقاله های خوبتون
  آواتار
  شاهین خادمی (اصفهان / برخوار)
  1402/8/28
  با اینکه در کل زیبای جالبی نداره ولی توی بعضی موارد محصولاتش قشنگه
  آواتار
  پوریا اعظمی (آذربایجان غربی / چایپاره)
  1402/8/27
  واقعا چطور بعضی افرا این موضوعاته موکلداری رو باور میکنن
  آواتار
  کامران خراسانی (کهگیلویه و بویراحمد / لنده)
  1402/8/26
  اطلاعات جامع و کاملی بود واقعا ممنون به اطلاعاتم افزوده شد
  آواتار
  شکوفه درخشان (خراسان رضوی / رضویه)
  1402/8/25
  سلام ممنون از توضیحات مفیدتون کاربردی و به درد بخور بود
  آواتار
  محمدحسن جعفری کاکلکی (خوزستان / اهواز)
  1402/8/24
  سلام، امروز انگشتر به دستم رسید. کاری زیبا وبی نظیر مثل همیشه. ممنونم ازجواهربازار
  آواتار
  منصور پیله وریان (فارس / داراب)
  1402/7/16
  سلام ..جواهر بازار جواهری تک در دنیا...
  آواتار
  وحید جهان پناه (تهران / اندیشه)
  1402/7/15
  امروز سفارش من به دستم رسید، کیفیت محصول دقیقا مثل سیستم کاریتون بی نقص و عالی بود. امیدوارم الگو خیلی از فروشگاه های اینچنینی باشید.
  آواتار
  جاوید (اصفهان / دهق)
  1402/3/9
  چگونه هبهاب را فعال کنیم ؟
  هبهاب نیاز به فعال سازی ندارد .
  آواتار
  گندم (خراسان رضوی / مشهد)
  1402/3/8
  گردنبند هبهاب اصل طرح جواهری هم بیارید لطفا .یعنی طرح های مجلسی طوری و شیک
  آواتار
  میلاد اسلامی (آذربایجان غربی / سلماس) خریدار این محصول
  1402/3/7
  من خرید کردم و از تنوع و قیمت و انصاف تون واقعا راضی م خدا هم راضی باشه .
  بعضی فروشنده ها چقدر به بهانه بنام زدن هبهاب ، پولای عجیب غریبی طلب میکنن .
  آواتار
  شبنم طالبی (چهارمحال بختیاری / وردنجان) خریدار این محصول
  1402/3/6
  عرج هبهاب ازتون خریدم واقعا قیمت تون عاااااااااااااااااااالی بود . متشکرم
  آواتار
  مهمان (اصفهان / فریدن)
  1402/3/5
  چرا نباید با سنگ هبهاب نماز خواند ؟ وآیا نماز خوندن با سنگ هبهاب نمازو باطل میکنه؟
  چون هنگام‌نماز هیچ وابستگی دیگری نباید همراه فرد باشد و تمام‌تمرکز و توجه و خلوص نیت در نماز باشد .
  آواتار
  مهشید (مازندران / بهنمیر)
  1402/3/4
  من از مدال این سنگ خرید کردم و فوق العاده خوش حس بود برام. و اگه امکانش هست دستبندشم موجود کنید لطفا. ممنون.
  آواتار
  هستی رادمنش (اصفهان / دهاقان)
  1402/3/2
  هبهاب فوائد مهمی برای جذب جنس مخالف داره
  البته شنیدم برای جذب ثروت هم خیلی مفیده
  آواتار
  شکوه رحمتی (مازندران / ساری)
  1402/3/1
  نمونه های هبهاب تقلبی خیلی زیاده که مشابه اصلی هستش
  اما به جواهربازار اعتماد دارم چون تجربه زیادی در این زمینه دارند
  آواتار
  سهراب احتشام (سمنان / ایوانکی)
  1402/2/31
  اسم سنگ هبهاب خیلی شنیده بودم ولی نمیدونستم هبهاب برای چی خوبه و چرا پر طرفداره
  آواتار
  مانی زارع (هرمزگان / کیش)
  1402/2/30
  هبهاب فوائد زیادی برای جذب جنس مخالف داره و همچنین برای تقویت نیروی عشق بین زن و شوهر استفاده میشه
  آواتار
  نیکتا جبار (البرز / حصارک)
  1402/2/29
  ایا سنگ هبهاب طلسم داره؟چه طلسمی برای فعال کردنش نیاره
  نیازی به فعال کردن سنگ هبهاب نیست.
  آواتار
  نگار طلایی (بوشهر / اهرم)
  1402/2/28
  دعای هبهاب برای فعال کردنش را اجرا کردم ولی انگار بی تاثیر بود
  توجه داشته باشید سنگ هبهاب نیازی به فعال کردن ندارد.
  آواتار
  نازنین تولایی (آذربایجان غربی / پیرانشهر)
  1402/2/27
  خیلی تنوع انگشتر های هبهاب زنانه خوب شده و انتخاب سخت تر !
  آواتار
  فرشاد کربلایی (آذربایجان غربی / ارومیه)
  1402/2/26
  فکر میکردم هبهاب خونی خواص متفاوتی از این مدلهای قهوه ای داره ولی انگار تفاوتش فقط در رنگ ان است.
  آواتار
  محمدرضا شفیعی (گیلان / صومعه سرا)
  1402/2/25
  سلام عذرمیخوام هبهاب مصور کی شارژ میشود
  انشالله به زودی در سایت قرار می‌گیرد.
  آواتار
  سورنا یعقوب نژاد (زنجان / ایجرود)
  1402/2/24
  عاشق این سنگم
  یکی از جالب ترین سنگهاییست که دیدم.همون اول که توی سایت شما دیدمش نظرم رو خیلی جلب کرد.
  آواتار
  مریدی (مازندران / جویبار)
  1402/2/23
  هبهاب قهوه ای کلوخه ای خیلی جالب و عجیبه یه جورایی بانمکه
  آواتار
  امیرحسین پاکزاد (یزد / مروست) خریدار این محصول
  1402/2/22
  از فواید هبهاب چیزهای زیادی شنیده بودم تا اینکه خودم ازش استفاده کردم و تاثیرات آن را در زندگی شخصیم حس کردم
  آواتار
  ساحل حسینی (ایلام / دهلران)
  1402/2/21
  واقعا قیمت هبهاب اصل در جواهربازار چرا اینقدر پایینه؟
  جواهربازار با امکان ارائه محصولات به صورت فروش مستقیم و بدون واسطه دارای قیمت کمتر و کیفیت بالاتر است.
  آواتار
  امیر دلپسند (چهارمحال بختیاری / بن)
  1402/2/20
  لطفا متن طلسم هبهاب را هم بگویید خیلی به دنبالش هستم
  سنگ هبهاب طلسم ندارد و تمام مواردی که تحت عنوان به نام زدن یا فعال کردن هبهاب گفته میشود حقیقت ندارند.
  آواتار
  ماه سیما (چهارمحال بختیاری / شهرکرد)
  1402/2/19
  سلام ایا هبهاب ذکر مخصوصی برای فعال شدن دارد؟
  سلام خیر نیازی به فعال کردن نیست.
  آواتار
  ناصر ولدبیگی (تهران / اسلامشهر)
  1402/2/18
  یک مدل سنگ هبهاب دیده بودم به رنگ سرخ زیبایی بود اگر اشتباه نکنم اسمش هبهاب خونی اصل بود به نظرم سنگ جالبی اومد.
  آواتار
  آذر جمالی (فارس / کوه‌چنار)
  1402/2/17
  چرا نباید با سنگ هبهاب نماز خواند ایا درست است؟؟
  در این مورد با مرجع تقلید خود مشورت کنید.
  آواتار
  مسعود (خراسان جنوبی / قائن)
  1402/2/16
  وای که این نگین تک های هبهاب چقدر کوچولو و گوگولی هستند.
  آواتار
  اصغر نعیمی (بوشهر / بردخون)
  1402/2/15
  چقدر خوشحال شدم وقتی دیدم تسبیح هبهاب عباس اباد در سایتتون موجود شده .
  آواتار
  سلیمه وارسته (اصفهان / نجف آباد)
  1402/2/14
  حجر هبهاب مکاوی چه مدلهایی دارید
  آواتار
  مهین دلنواز (فارس / پاسارگاد) خریدار این محصول
  1402/2/13
  من بارها از جواهربازار سنگ جادویی هبهاب راف خریدم بی نظیر هستند.
  رضایت شما باعث افتخار ماست.
  آواتار
  مهمان (خوزستان / اهواز)
  1402/2/12
  سلام وقت عالی بخیر هبهاب هندی موجود هستش؟
  آواتار
  سودابه غفوری (خوزستان / شوش)
  1402/2/11
  من انگشتر هبهاب فارسی میخوام مدل هایی که دارید از چه نوع هبهابی هستند؟
  آواتار
  رسول بیگی (کرمان / سیرجان)
  1402/2/10
  طریقه استفاده از سنگ هبهاب به صورت انگشتر یا مدال ایده بسیار خوبی هست.
  آواتار
  نسیم یعقوبی (زنجان / صائین قلعه)
  1402/2/9
  به نظرم هبهاب پیچی خیلی جذابه منکه عاشقشونم
  آواتار
  قادر بهرنگی (آذربایجان غربی / پلدشت) خریدار این محصول
  1402/2/8
  نگین های هبهاب بی نظیر بودند .خیلی زیبا و تراش خورده و مرتب عالی بود
  آواتار
  مهمان (مازندران / نکا)
  1402/2/7
  یه مدل سنگ هبهاب دیده بود به صورت دو قلو بود انگاری بهم چسبیده بود به نظرم جالب اومد
  آواتار
  محمد مهدی برزخی (همدان / رزن)
  1402/2/6
  قبلا هبهاب خونی اصل هم داشتید خیلی جالب بود امیدوارم بازم این محصول رو در سایت ببینم.
  آواتار
  حسام جعفری (کهگیلویه و بویراحمد / باشت)
  1402/2/5
  ای کاش تسبیح هبهاب هم بیارید خیلی مشتاقم.
  آواتار
  آرزو شهسوار (کهگیلویه و بویراحمد / بهمئی) خریدار این محصول
  1402/2/4
  انگشتر عالی بود نمیدونم چجوری ازتون تشکر کنم بسیار صادق هستید و همان مصولی که در سایت هست ارسال میکنید.
  آواتار
  محسن داوری (سیستان و بلوچستان / سرباز)
  1402/2/3
  دعای هبهاب حقیقت دارد؟ اگر اره لطفا بگید چه دعایی هست
  آواتار
  سلطان مصطفی (مازندران / چمستان)
  1402/2/2
  هبهاب زرد هم باید جالب باشه کاش داشتید داخل سایت
  آواتار
  امیرعلی رمزی (آذربایجان شرقی / هریس)
  1402/2/1
  پلاک هبهاب ساده منم رسید خیلی خوب بود مثل عکساش بود مرسی از سایت خوبتان
  آواتار
  زامیاد نصیری (بوشهر / بوشهر)
  1402/1/31
  چرا تنوع هبهاب عباس ابادی ها اینقدر کم شده؟؟؟
  در صورت امکان شارژ می‌شود.
  آواتار
  نسیم درگزی (مازندران / نشتارود)
  1402/1/30
  هبهاب گردنی های بسیار متنوعی در سایت دیدم خیلی زیبا هستند
  آواتار
  سورنا بیحقی (گیلان / اسالم)
  1402/1/29
  واقعا هبهاب به سنگ عشق معروفه؟؟؟؟
  آواتار
  پویان نجفی (مازندران / سیمرغ)
  1402/1/28
  هبهاب پیچی رسید همونجوری که انتظار میرفت بود متشکرم
  آواتار
  کیمیا لنکرانی (مازندران / رامسر)
  1402/1/27
  سنگ هبهاب نادر و خاص هست اونم با این خاصیت اعجاب آوری که داره
  آواتار
  مهدیه یوسفی (کرمان / کوهبنان )
  1402/1/26
  گردنبند هبهاب اصل با فریم نقرم رسید خیلی ممنون از ارسال به موقع
  انجام وظیفه ست مبارکتون باشه سرکار خانم یوسفی.
  آواتار
  سید باقر اهورایی (اصفهان / بهارستان)
  1402/1/25
  فروش هبهاب خونی دارم اگه میخواین من هستم در خدمتتون
  آواتار
  نیلوفر عظیمی (گیلان / سیاهکل)
  1402/1/24
  هبهاب هندی با هبهاب جاهای دیگه از نظر خواص فرق داره؟
  خیر تنها از لحاظ معدن و جایگاه تفاوت دارند تمامی هبهاب ها از نظر خواص باهم یکسان می‌باشند.
  آواتار
  مهمان (گیلان / آستارا)
  1402/1/23
  مدال هبهاب مسی خیلی زیبا بود ممنونم
  آواتار
  محمودرضا علیشاهی (بوشهر / گناوه)
  1402/1/22
  فقط میدانم بهترین نوع سنگ طبیعی میباشد با بهترین خواص
  آواتار
  صادق صفری
  1402/1/22
  زندگی زیباست چون عشق هست..زندگی زیباست چون شقایق هست..آری تا شقایق هست زندگی باید کرد.SA..AZ
  آواتار
  امیر زرگر (آذربایجان غربی / پیرانشهر)
  1402/1/4
  هبهاب راف جدید بیارین من عاشق کلوخه های هبهابم
  آواتار
  سمیه غفارنژاد (آذربایجان شرقی / هشترود)
  1402/1/3
  کلوخه هبهاب خریدم خیلی خوش یمن بود
  آواتار
  سارا زضایی
  1402/1/2
  عالی است متشکرم از زحمات شما بزرگوار وگرامی
  آواتار
  یگانه واحدیان (تهران / رودهن)
  1401/12/18
  کاش با هبهاب قرمز هم انگشتر بسازین خیلی زیباتر میشه
  آواتار
  ملیکا تاجریزی (چهارمحال بختیاری / لردگان)
  1401/12/17
  انگشتر هبهاب زنانه فکر خیلی خوبی بود چون فقط مردانه داشتین نیاز بود برای خانم ها هم محصولی با نگین هبهاب ارائه کنید.
  آواتار
  زهرا کوکبی (خراسان شمالی / آشخانه)
  1401/12/16
  مدال هبهاب مسی کی شارژ میکنین
  انشالله به زودی
  آواتار
  shahab
  1401/12/15
  عالی،خسته نباشید سنگ هبهاب، مدالش رو میخواستم
  آواتار
  آیناز فروهری (بوشهر / عالیشهر)
  1401/11/5
  وقتی توی گوگل سرچ کردم خواص هبهاب چیست اولین سایت معتبری که نظرم رو جلب کرد جواهربازار بود اونجا بود که دیدم چه محصولات ویژه ای با نگین هبهاب دارین
  آواتار
  زانیار حسنی (اردبیل / اردبیل)
  1401/11/4
  عرج هبهاب یا عرج جبلی موجود دارین
  بله برای مشاهده روی لینک زیر کلیک کنید.

  https://www.javaherbazar.com/advSearch/عرج/
  آواتار
  کوروش رستم زاد (قزوین / آوج) خریدار این محصول
  1401/11/3
  خیلی دنبال گردنبند هبهاب اصل میگشتم خداروشکر که در جواهربازار پیدا کردم خیلی عالی هستید
  آواتار
  نازنین بی پروا (خراسان جنوبی / سربیشه)
  1401/11/2
  قیمت گردنبند هبهاب این جدیدهایی که دورش فلز مس قرار گرفته چند هست؟
  قیمت با احترام 356/000 تومان تقدیمتان می‌شود .
  آواتار
  مروارید سمندری (قزوین / آبیک) خریدار این محصول
  1401/11/1
  از وقتی از سنگ هبهاب استفاده میکنم خیلی حس خوش شانسی دارم واقعا سنگ خوش اقبالی هست.
  آواتار
  صادق ابوذری (فارس / سپیدان)
  1401/10/30
  هبهاب پیچی بلند هم بیارین
  نگین عباس آباد طرح پیچ موجود می‌باشد که همان خواص هبهاب را داراست.
  آواتار
  شعبان رودباری (کرمانشاه / پاوه)
  1401/10/29
  سلام وقت خوش جناب مهندس بنده قصد فروش هبهاب خونی دارم و مقدار زیادی از این سنگ جمع کرده ام آیا مایل به همکاری هستید؟
  لطفا جهت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 09155201768 تماس حاصل فرمایید.
  آواتار
  مینا آقایی (فارس / لار)
  1401/10/28
  چه خوب که انگشتر زنانه هبهاب هم فعال شد خیلی منتظرش بودم.
  آواتار
  سعید کریمیان
  1401/10/27
  عرض ادب احترام
  میخواستم بدونم همراه داشتن سنگ هبهاب ویاانگشتر اون با انگشترهای ذکر دارویاهمینطور انگشتر حدید هفت جلاله یاستاره داوودمشکلی دارد یانه .
  باتشکر فروان
  سلام خیر مشکلی ندارد
  آواتار
  سحر فرهانی
  1401/10/24
  سلام میخواستم یه سنگ هبهاب سفارش بدم
  میشه راهنمایی کنید جناب ؟ انگشتر میخوام
  ممنون میشم پاسخ بدید
  تماس تلفنی یا سوشال یا پیامک به 09155201768
  آواتار
  فرنوش فاضلی (کرمان / ارزوئیه)
  1401/10/5
  سنگ هبهاب گبری چه فرقی با هبهاب معمولی داره؟ تاثیری در قیمتش میذاره
  هبهاب گبری به سنگی گفته می‌شود که چندین قرن قدمت دارند ولی از نظر خواص و قیمت تفاوتی ایجاد نمی‌کند.
  آواتار
  زلیخا مقدمی (خوزستان / ملاثانی)
  1401/10/4
  ببخشید قیمت هبهاب خونی در چه حدودی هست شما فعال نمیکنید؟
  در حال حاضر موجود نیست ولی به زودی فعال می‌شود.
  آواتار
  راضیه طباطبایی (اردبیل / مغان)
  1401/10/3
  لطفا بازم مدال هبهاب بیارین هر وقت خواستم بگیرم تموم شده بود :(
  به زودی فعال می‌شود.
  آواتار
  ماهک جباری (گلستان / مراوه تپه)
  1401/10/2
  از خیلیا درباره فواید هبهاب شنیده بودم ولی اصلا فکر نمیکردم سنگش این شکلی باشه!
  آواتار
  فروزان گردشگر (کرمان / ریگان) خریدار این محصول
  1401/10/1
  بلخره تو یه سایتی انگشتر هبهاب اصل دیدم که قیمتش سر به فلک نکشه! راستی بسته بندیاتونم خیلی شیکو جالب بود مرسی
  آواتار
  سهیلا مجد (اردبیل / سرعین) خریدار این محصول
  1401/9/30
  میگن هبهاب جنی موکل داره درسته؟ یه طلسم مخصوص روی هبهاب میخونن و موکل دارش میکنن
  هبهاب جنی ، هبهاب موکل دار یا طلسم هبهاب این‌ها عناوینی هستند که افراد کلاه‌بردار از آن ها استفاده نموده تا این سنگ ها را با قیمت های بسیار بالا به فروش برسانند.
  آواتار
  مهرداد سفیری (خراسان رضوی / نیشابور) خریدار این محصول
  1401/9/29
  چقدر این نگین های جدید هبهاب قهوه ای که شارژ کردین خوش تراش و زیبا بودن خیلی ذوق کردم همونجا سفارش دادم
  مبارکتون باشه جناب سفیری عزیز در آینده مدل های بسیار متنوع تری هم شارژ خواهد شد.
  آواتار
  بهرام نقدی (گیلان / کوچصفهان)
  1401/9/28
  ایا بنام زدن هبهاب روش مخصوصی دارد؟
  مواردی تحت عنوان به نام زدن یا فعال کردن هبهاب هیچ تاثیری بر خواص آن ندارد در حقیقت نیازی به فعال کردن هبهاب نیست.
  آواتار
  ثریا نوازنیک (اصفهان / نطنز)
  1401/9/27
  از فواید هبهاب اینکه رزق و روزی رو زیاد میکنه واقعا حقیقت داره
  آواتار
  مهدی افخمی (اصفهان / دولت‌آباد)
  1401/9/26
  من دو تا نگین هبهاب عباس ابادی خریدم خیلی راضی ام انشالا پر روزی باشید.
  آواتار
  مجتبی شاکری (آذربایجان شرقی / هوراند)
  1401/9/25
  ایا استفاده از سنگ هبهاب در اسلام مانعی دارد؟
  خیر استفاده از سنگ هبهاب و خرید و فروش آن از نظر اسلام هیچ منعی ندارد.
  آواتار
  شقایق دهنوی (یزد / ابرکوه)
  1401/9/24
  من نمیدونم که سنگ هبهاب واقعیت دارد فکر میکردم همش الکیه ولی انگار راست میگن هر چی دربارش شنیده بودم.
  آواتار
  آزاده منیری (تهران / شریف آباد)
  1401/9/23
  در جواهربازار سنگ هبهاب قیمت خیلی خوبی داره مشابهش رو در سایت های دیگر دیدم دقیقا مثل همین نمونه های شما قیمتش خیلی فضایی و گرون بود.
  آواتار
  معین کبیری (خراسان شمالی / بجنورد)
  1401/9/22
  مقاله رو خوندم خیلی جالب بود فقط یه سوال داشتم از خدمتتون طلسم هبهاب چیست و اصلا طلسمی وجود داره که روی هبهاب انجام شود؟
  خیر سنگ هبهاب به هیچ وجه طلسم ندارد . عده ای جهت اینکه مبالغ هنگفت و اضافی دریافت کنند دستورالعمل هایی را تحت عنوان طلسم هبهاب بیان می‌کنند.
  آواتار
  رکسانا معصومی (فارس / نورآباد)
  1401/9/21
  هبهاب احمر دقیقا چه شکلیه و چه رنگی؟ شما در سایتتون دارین این مدل هبهاب رو؟
  اگر رنگ هبهاب قرمز باشد به آن هبهاب خونی یا هبهاب احمر گفته می‌شود .
  آواتار
  سیده سمانه تقی نیا (گیلان / رودبار)
  1401/9/20
  هبهاب خونی اصل کی شارژ میشه؟
  آواتار
  سلیمانی (لرستان / چالان چولان)
  1401/9/19
  میخواستم بدونم هبهاب ذکر مخصوصی برای فعال شدن داره؟ اگه نخونیم چی میشه
  آواتار
  الناز غلام زاده (کرمان / شهداد)
  1401/9/18
  فرق هبهاب مصری یا هبهاب افریقایی در چیه؟ ایا از لحاظ خواصشون باهم فرق دارن؟
  اگر هبهاب مربوط به شهر خاص یا کشور خاصی باشد به نام همان کشور مشهور است و تفاوتی میان خواص آن‌ها نیست.
  آواتار
  میلاد علیپور (البرز / طالقان)
  1401/9/17
  راههای شناخت هبهاب اصل به چند روش است؟
  در واقع روش تضمینی برای شناخت هبهاب اصل وجود ندارد و حتما می‌بایست توسط افراد متخصص این شناخت انجام گیرد. بهترین راه خرید هبهاب اصل ، خرید از فروشگاه‌های معتبر و دارای مجوز می‌باشد.
  آواتار
  ذاکری (خراسان شمالی / اسفراین)
  1401/9/16
  نگین هبهاب قهوه ای رنگ میخواستم که مقداری گرد باشه لطفا راهنمایی بفرمایید
  میتوانید از طریق سایت عبارت هبهاب قهوه ای را جستجو کرده و یا از طریق تلفن های پشتیبانی با ما در تماس باشید.
  آواتار
  امیرعباس معروف (اصفهان / شاهین شهر)
  1401/9/15
  یه سوال: خواص گردنبند هبهاب بیشتره یا اگه به صورت انگشتر استفاده کنیم بهتر جواب میده؟
  اینکه سنگ هبهاب را به چه صورت استفاده کنید کاملا سلیقه ای بوده و از نظر خواص همگی یکسان هستند.
  آواتار
  آذر کمالی (تهران / فیروزکوه)
  1401/9/14
  هبهاب خونی خواص مشابهی با هبهاب های دیگه داره؟
  سنگ هبهاب خونی از نظر خواص هیچ برتری نسبت به رنگ‌های دیگر آن ندارد و کاملا خواص مشابهی با نمونه های دیگر هبهاب دارد.
  آواتار
  گرگ شب (سیستان و بلوچستان / مهرستان)
  1401/9/13
  سلام لطفا در مورد اینکه چگونه هبهاب را فعال کنیم هم توضیح بدید
  درباره فعال کردن هبهاب باید گفت که تمامی مواردی که تحت عنوان به نام زدن یا فعال کردن هبهاب وجود دارد ، هیچ گونه تاثیری در خواص هبهاب نداشته و نیازی به انجام این کار نیست.
  آواتار
  مهدی زارع (گیلان / سیاهکل)
  1401/9/12
  هبهاب عروسکی چیه چه شکلی هست؟
  بعضی از نگین‌های هبهاب تراش فانتزی و جذابی دارند که شکلی شبیه عروسک دارند. به همین دلیل به آنها هبهاب عروسکی نیز می‌گویند.
  آواتار
  نجمه دانایی (هرمزگان / رودان)
  1401/9/11
  آیا سنگ هبهاب طلسم مخصوص داره؟
  خیر سنگ هبهاب طلسم ندارد و هیچ دلیل منطقی و مذهبی برای این مورد وجود ندارد . در واقع تاثیری در خواص هبهاب ایجاد نمی‌کند.
  آواتار
  علی دانایی (سیستان و بلوچستان / راسک) خریدار این محصول
  1401/9/10
  سلام و درود دوستان محترم جواهربازار لطفا تسبیح هبهاب هم شارژ کنید که کلکسیون محصولات هبهاب کامل بشه.
  آواتار
  زهره پیمان پور (کردستان / دیواندره)
  1401/9/9
  یعنی واقعا سنگ هبهاب واقعیت دارد؟
  بله ، این سنگ قیمتی نادر (کم‌یاب) بوده و بیشتر در کشورهای حاشیه خلیج (همیشه) فارس ، مغرب و کشورهای آفریقایی یا افغانستان ، ایران ، عراق و هندوستان یافت می شود.
  آواتار
  دانا برزویی (سیستان و بلوچستان / سراوان) خریدار این محصول
  1401/9/8
  انگشتره نقره هبهابم رسید با تشکر از سایت خوب جواهربازار.
  مبارکتون باشه جناب برزویی.
  آواتار
  شایان مستوفی (سیستان و بلوچستان / پیشین)
  1401/9/7
  لطفا قیمت گردنبند هبهاب رو بگویید چقدر است ممنون.
  سلام وقت بخیر لطفا از طریق تماس تلفنی یا شماره‌های پشتیبانی یا از طریق پیامک و نرم افزار‌های ایتا یا سروش در ارتباط باشید.
  آواتار
  باربد نیمایی (کرمان / مس سرچشمه)
  1401/9/6
  خیلی شنیدم که سنگ هبهاب باعث جذب جنس مخالف میشه ولی فکر کردم همش الکیه!
  آواتار
  محمد نجفی (تهران / حسن آباد)
  1401/9/5
  سلام جناب مهندس هبهاب سبز هم موجود دارین؟؟
  آواتار
  راضیه مرقدی (خوزستان / ایرانشهر)
  1401/9/4
  سنگ هبهاب برای چی خوبه که اینقدر طرفدار داره؟
  هبهاب خواص مختلفی دارد به طور مثال برای دورماند ن از چشم نظر مفید است . برای افزایش رزق و روزی توصیه شده است و همچنین گفته شده سنگ هبهاب در جذب جنس مخالف تاثیرگذار است.
  آواتار
  سنوبر (مرکزی / فراهان) خریدار این محصول
  1401/9/3
  درباره هبهاب فوائد زیادی شنیده بودم. مقاله شما هم جالب بود.
  آواتار
  سامان قدیسی (فارس / سپیدان) خریدار این محصول
  1401/9/2
  حجر هبهاب طبیعی به دستم رسید سپاس از شما.
  مبارکتون باشه جناب قدیسی
  آواتار
  سروش قاسم زاده (خوزستان / قلعه‌تل)
  1401/9/1
  نگین هبهاب میخواستم به همراه دعای سنگ هبهاب هزینه رو بفرمایید؟
  جناب قاسم زاده عزیز ، مجموعه ای از آیات قرآنی معتبر بر روی سنگ های هبهاب حکاکی می‌شوند که هر کدام آداب مخصوص دارند. در حقیق چیزی به نام طلسم سنگ هبهاب یا دعای سنگ هبهاب وجود ندارد.
  آواتار
  آیدا زحمتکش (سیستان و بلوچستان / هامون)
  1401/8/30
  گردنبند هبهاب اصل سفارش دادم از سایتتون چقد خوب که به صورت انگشتر یا گردنی این نگین رو میشه خریداری کرد
  آواتار
  علی مولایی (خراسان جنوبی / نهبندان) خریدار این محصول
  1401/8/29
  انگشتر عباس آبادم به دستم رسید سپاس از سایت جواهر بازار.
  آواتار
  کیمیا رفیعی (آذربایجان غربی / خوی)
  1401/8/28
  واقعا چطور یه سنگ میتونه جنس مخالف رو به خودش جذب کنه؟؟
  آواتار
  سارا عباسپور (زنجان / قیدار)
  1401/8/27
  مدال هبهاب میخواستم لطف مدل های ظریف تر هم شارژ کنید
  آواتار
  مهدی اسدی (مرکزی / کمیجان)
  1401/8/26
  انگشتر نقره هبهاب خریدم دیروز به دستم رسید خیلی عالیه
  آواتار
  شیما ستوده (بوشهر / خورموج)
  1401/8/25
  امکان حکاکی روی انگشتر هبهاب هم هست؟
  آواتار
  احسان زیبنده (کرمان / زرند)
  1401/8/24
  نگین تک هبهاب سفارش دادم منتظرم به دستم برسه خیلی ذوقشو دارم.
  مبارکتون باشه
  آواتار
  آرام گیلمدی (مازندران / فریدون کنار) خریدار این محصول
  1401/8/23
  سنگ هبهاب کهکشانی هم دارین ؟میشه دربارش توضیح بدین
  بعضی از سنگ‌های هبهاب بصورت طبیعی طیف رنگی متنوعی دارند ، مثلا از قرمز تا قهوه‌ای و یا طیف‌های رنگی زرد تا سبز و یا... به این نوع هبهاب ، سنگ هبهاب کهکشانی می‌گویند.
  آواتار
  دنیا اصغری (خوزستان / گتوند) خریدار این محصول
  1401/8/22
  روش تشخیص هبهاب اصل رو آموزش بدین
  بهترین راه برای اطمینان از خرید هبهاب اصل ، این است که از فروشندگان معتبر و دارای مجوز فعالیت ، خرید خود را انجام دهید.
  آواتار
  صادق تیموری (کرمانشاه / جوانرود) خریدار این محصول
  1401/8/21
  سلام خسته نباشید از اطلاعات مفیدی که در اختیار ما گذاشتین سپاس گذارم.لطفا سنگ هبهاب با مدل های متنوع تری شارژ کنید.
  آواتار
  پارسا (سیستان و بلوچستان / زابل) خریدار این محصول
  1401/8/20
  سفارش مدال هبهاب داشتم به دستم رسید خیلی عالی بسته بندی کرده بودین ممنونم از جواهر بازار
  آواتار
  مریم امیری (خوزستان / آبادان)
  1401/8/19
  از سنگ هبهاب میتونم برای گشایش بخت هم استفاده کنم؟
  داستان‌های زیادی درباره کارایی هبهاب نقل شده است که برای جذب جنس مخالف و آسان شدن ازدواج ، از سنگ هبهاب استفاده می‌کرده‌اند.
  آواتار
  ماکان زهرایی (کرمانشاه / قصر شیرین)
  1401/8/18
  هبهاب فرعونی هم موجود دارین؟
  آواتار
  داوود رستمی (گلستان / آق قلا)
  1401/8/17
  هبهاب قدیمی خاصیتش بیشتر از هبهاب معمولیه درسته؟؟
  سنگ هبهاب قدیمی و نو از نظر خواص تفاوتی باهم ندارند.
  آواتار
  رحمان بابایی (تهران / پیشوا)
  1401/8/16
  سنگ هبهاب خونی رو هم لطفا شارژ کنید مرسی
  به زودی شارژ میشه.
  آواتار
  زکیه مراد پور (سیستان و بلوچستان / مهرستان)
  1401/8/15
  طریقه استفاده از سنگ هبهاب به چه صورت باشه بهتره؟
  محصولات متنوعی با سنگ هبهاب در سایت موجود داریم از جمله انگشتر ، مدال ،نگین تک و .... میتوانید بسته به سلیقه از این محصولات استفاده نمایید.
  آواتار
  سمیه (گیلان / فومن)
  1401/8/14
  سلام خدا قوت هبهاب افریقایی با هبهاب ایرانی یا مصری چه فرقی میکنه؟
  آواتار
  قاسم سلیمی (کرمانشاه / سر پل ذهاب)
  1401/8/13
  سلام خسته نباشید هبهاب نر و ماده هم داریم ؟میخواستم بدونم علت تفاوت در چیست.
  بعضی افراد می‌گویند که اگر دو سنگ هبهاب را در یک ظرف آب قرار دهیم و در صورتیکه به یکدیگر نزدیک شوند ، آنها سنگ هبهاب اصل بوده و اصطلاحا سنگ هبهاب نر و ماده هستند! واضح است که این صحبت هم کاملا بی‌منطق و اشتباه بوده و دلیلی برای شناخت هبهاب اصل نیست.
  آواتار
  اسد جناقی (قزوین / اقبالیه)
  1401/8/12
  معنی کلمه هبهاب چیست میشه دربارش توضیح بدین
  در لغت‌نامه‌های قدیمی بصورت تیزرو ، بانگ و فریاد بیان شده است.
  آواتار
  اکبر قلی زاده (خوزستان / رامشیر)
  1401/8/11
  سلام قیمت هبهاب قرمز رو میشه بفرمایید؟
  سلام روز بخیر در حال حاظر هبهاب قرمز در سایت موجود نیست.
  آواتار
  رحیم (خوزستان / ملاثانی)
  1401/8/10
  عباس آباد هم خواص هبهاب رو داره؟ از نظر ظاهری که باهم تفاوت دارن
  سنگ هبهاب با نام سنگ عباس آباد نیز معروف بوده و برخی فروشندگان ، آن را با نام سنگ عباس آباد می‌شناسند.
  آواتار
  شادی زنگویی (هرمزگان / بندر لنگه)
  1401/8/9
  به نظر من هبهاب سرخ فکر کنم زیباتر باشه و اگه به صورت مدال استفاده بشه خب راحت تره همراه داشتنش
  بسته به سلیقه ، شما میتوانید از انواع سنگ هبهاب استفاده نمایید.
  آواتار
  گشتاسب (فارس / مهر) خریدار این محصول
  1401/8/8
  قیمت مهره هبهاب توی سایت های دیگه واقعا نجومی بود!!
  آواتار
  عباس پورحسنی (آذربایجان غربی / تکاب)
  1401/8/7
  با اینکه از لحاظ ظاهری اصلا قشنگ نیست ولی این همه خاصیت داره واقعا اعجاب برانگیزه.
  آواتار
  رخساره نظری (مازندران / نور) خریدار این محصول
  1401/8/6
  هبهاب عروسکی هم موجوده در سایت؟ قبلا گردن آویز خریده بودم الان دنبال هبهاب عروسکی هستم
  اگر سوالی دارید به صورت تلفنی یا پیامک یا سروش ، ایتا ، واتساپ ، تلگرام ، در خدمتتون هستیم.
  آواتار
  ویانا
  1401/8/5
  سلام برای سفارش چطور باید اقدام کنم
  سلام ؛
  از طریق سایت ، یا سوشال ( سروش ایتا واتساپ تلگرام ) یا پیامک یا تماس تلفنی
  09155201768
  آواتار
  داوود
  1401/8/3
  سلام چطور میشه سفارش داد من بدون گردن بند میخوام
  از طریق سایت یا اگر سوالی دارید:تلفنی یا پیامک یا سروش ، ایتا ، واتساپ ، تلگرام ، هرکدام که مقدور بود . در خدمتتون هستیم .
  آواتار
  حسام نادری (خراسان شمالی / جاجرم) خریدار این محصول
  1401/7/22
  فوق العاده هستین. آرزو میکنم همیشه بدرخشید و هر روز موفق تر باشین
  از محبت شما بسیار سپاسگزاریم.
  آواتار
  داوود میرزایی (بوشهر / جم) خریدار این محصول
  1401/7/21
  همین امروز خریدم خیلی مشتاقم خریدم به دستم برسه و از خواصش استفاده کنم.
  انشالله مبارکتان باشد
  آواتار
  روزبه راد (خراسان رضوی / شاندیز)
  1401/7/20
  جالبه که کلا طلسم هبهاب رد شده هست بعد بعضی پیج های اینستاگرام دارن دوره دعانوسی برای متن طلسم هبهاب برگزار میکنن و از مردم ساده پول میگیرن
  بله متاسفانه همیشه افرادی هستند که از ساده بودن و نیاز مخاطبین خود سواستفاده می‌کنند.
  آواتار
  محمد شکوهی (لرستان / بروجرد)
  1401/7/19
  یه سایت دیگه نوشته بود که برای تقویت هبهاب باید پول اضافه پرداخت کنین تا ذکر هبهاب روش بخونه اینطوری موکل قویتر میشه و زودتر خواص خودش رو نشون میده
  کذب محض است. این افراد فقط دنبال بهانه‌ای برای دریافت پول بیشتر از مخاطبین خودشان هستند.
  آواتار
  زیبا حاتم (اردبیل / بیله سوار) خریدار این محصول
  1401/7/18
  هبهاب عباس ابادی با سنگ هبهاب یا سنگ عباس اباد فرق میکنه؟
  انواع سنگ هبهاب از نظر تاثیرگذاری و خواص فرقی با یکدیگر ندارند. و برخی از فروشندگان سنگ هبهاب و سنگ عباس آباد را یکسان می‌دانند و به همین دلیل به آن سنگ هبهاب عباس آبادی هم گفته می‌شود:

  https://www.javaherbazar.com/advSearch/lp-4346/
  آواتار
  سهراب جاودان (تهران / اندیشه)
  1401/7/17
  چندتا کانال تلگرامی دیده بودم که سنگ هبهاب موکل دار میفروشن با چه قیمتایی! راحت بگم هر کدوم از انگشترهاشون 10 برابر قیمت محصولات شما هستن واسه همشون هم نوشته موکل دار و کلی توضیح موکل واسش آورده
  قبلا هم گفته بودیم که موضوع موکل دار بودن انگشتر و خواصی که برای آن مطرح می‌شود خرافات بوده و هیچ سندیت علمی و مذهبی ندارد. در حال حاضر بیشتر سودجویان فقط برای دریافت وجه بیشتر (و البته به ناحق) این ادعای موکل دار بودن انگشتر و خواص جادویی آن را مطرح می‌کنند.
  آواتار
  سارا مهدوی (البرز / مهرشهر) خریدار این محصول
  1401/7/16
  دو تا هبهاب ازتون خریدم مدال و انگشتر برای خودم و همسرم واقعا ممنونم از احترامی که به اعتماد مشتریانتون میزارین اجرتون با امام رضا
  انشالله مبارکتان باشد و با خوشی و خرمی استفاده کنید.
  آواتار
  بهنام عبدآباد (مازندران / کلاردشت)
  1401/7/14
  استفاده از سنگ هبهاب محدودیتی داره ؟ مضرات هبهاب چی هستن؟
  در هیچ سند معتبری از سنگ هبهاب نکته‌ی منفی گفته نشده است. تمامی مواردی که درباره اینکه سنگ هبهاب اصل فساد می‌‌آورد یا اینکه ضرر و زیانی را به صاحبش می‌رساند (!) تماما خرافات محض بوده و اعتبار ندارند. اگر از سنگ هبهاب بصورت معمول (انگشتر ، مدال ، نگین تک و دیگر انواع مرسوم آن) استفاده شود ، هیچ ضرری ندارد.
  آواتار
  هادی کاملی (چهارمحال بختیاری / شلمزار)
  1401/7/13
  یه نفر بود خودش رو دعانویس حرفه ای معرفی میکرد میگفت برای فعال شدن هبهاب باید حتما ذکر هبهاب روی اون خونده بشه وگرنه به صاحبش سودی نمیرسونه
  این صحبت‌ها خرافات محض هستند و هیچ سند معتبری ندارد. پیشنهاد می‌کنیم برای در امان ماندن از کلاهبرداری های احتمالی از این افراد فاصله بگیرید.
  آواتار
  سمانه حمیدزاده (مرکزی / تفرش) خریدار این محصول
  1401/7/13
  بعضی جاها نوشتن که هبهاب نباید همیشه همراهت باشه. شما میدونین چرا نباید با سنگ هبهاب نماز خواند علت خاصی داره؟
  هیچ سند معتبری برای این موضوعی که شما پرسیدید ، وجود ندارد و در هیچ منبع معتبری درباره این موضوع تاکید نشده است! علاوه بر اینکه گفته شده برای بهره‌مندی بیشتر از خواص هبهاب ، بهتر است که تا حد امکان همراه شما باشد.
  آواتار
  ساناز مهرجو (یزد / اردکان)
  1401/7/12
  میشه درباره بخور هبهاب توضیح بدین
  در برخی منابع آمده که سنگ هبهاب را نباید داخل دهان قرار داد. با توجه به این کلام ، بهتر است از مواردی که مشابه این عمل هستند ، از جمله بخور هبهاب دوری کنید و بهتر است بدانید این مسائل (بخور هبهاب) بیشتر شبیه به خرافه هستند یا روش استفاده مفید از هبهاب.
  آواتار
  شهناز معصومی (کرمانشاه / اسلام آباد غرب) خریدار این محصول
  1401/7/10
  برای خرید هبهاب سرچ میکردم چه قیمتهایی برای سنگ هبهاب شیپور زده. هر کی اومده یه عددی از خودش نوشته عجیب غریب!
  آواتار
  ناصر مشکلاتی (مرکزی / کمیجان)
  1401/7/9
  قیمت مهره هبهاب چند میشه؟
  مهره هبهاب یا نگین تک هبهاب با توجه به پارامترهای مختلفی ارزش‌گذاری شده و قیمت نهایی آنها مشخص می‌شود. لطفا محصولات نگین تک هبهاب را مشاهده کنید:

  https://www.javaherbazar.com/advSearch/lp-3801/
  آواتار
  شاهرخ خوشنام (چهارمحال بختیاری / فرخ‌شهر)
  1401/7/7
  توی چند تا کانال تلگرامی دیده بودم که هبهاب رو با قیمتهای خیلی زیادی گذاشته بودن و میگفتن قیمت هبهاب اصل همینه و بالاست تازه الان فهمیدم جریان چیه و اون بی انصافها دارن چیکار میکنن
  آواتار
  نازنین محجوری (گلستان / گنبد کاووس) خریدار این محصول
  1401/7/6
  من یه گردنبند هبهاب اصل میخوام. از اصل بودن هبهاب های شما خیالم راحت باشه؟
  بله 100% با اطمینان خاطر خرید کنید. تمامی هبهاب های جواهربازار با ضمانت اصل بودن و با کیفیت بالا ارائه می‌شوند.
  آواتار
  ماهرخ زینب زاده (بوشهر / دشتستان) خریدار این محصول
  1401/7/5
  قبلا یک سنگ عرج هبهاب ازتون خریده بودم الان بازم میخوام لطفا دوباره توی سایت بزارین
  آواتار
  منصوره هاشمی (فارس / داراب) خریدار این محصول
  1401/7/4
  چرا قیمت گردنبند هبهاب توی سایت شما اینقدر ارزان تر از بقیه سایت ها و مغازه هاس؟ مگه اصل نیستن؟
  صد البته که تمامی محصولات هبهاب در جواهربازار اصل بوده و با ضمانت اصالت ارسال می‌شوند. علت اصلی قیمت پایین هبهاب در جواهربازار در درجه اول خرید بدون واسطه سنگ‌هاست. زیرا این محصولات بصورت مستقیم از منابع اصلی آنها تهیه شده و هیچ واسطه‌ای این میان نیست که قیمت نهایی محصول را برای مشتری افزایش دهد. و مورد دوم تاکید جواهربازار بر ارائه محصولات با بهترین قیمت به مشتریان است تا مخاطبین ما با خیالی آسوده محصولات مورد نظرشان را با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت تهیه کنند.
  آواتار
  زهره کریم آبادی (البرز / محمدشهر) خریدار این محصول
  1401/7/3
  دربارش زیاد شنیده بودم همیشه دوس داشتم بدونم سنگ هبهاب برای چی خوبه و با این مقاله شما کاملا روشن شدم ممنونم بابت زحماتی که میکشین
  آواتار
  سیده مریم اسحاقی (گیلان / رشت)
  1401/7/1
  بسیار جالب بود. درود بر شما
  آواتار
  مهدی طرح ساز (البرز / کرج)
  1401/5/14
  با درود و سپاس از جواهر بازار
  خیلی جالب بود!!!
  آواتار
  مهشید عبدلی (تهران / تهران)
  1401/5/11
  تا حالا نشنیده بودم . خیلی جالب بود
  آواتار
  مهناز شیرودی (لرستان / شول آباد)
  1401/3/27
  من خیلی به چشم نظر و چشم زخم اعتقاد دارم و عقیدم اینه که واقعا وجود داره به خاطر همین یه گردنی هبهاب از سایتتون خریدم چون دیدم توی خواصش از دفع چشم زخم هم نام بردین.
  امیدوارم واقعا نتیجه بده.
  آواتار
  رویا شادمهری (کهگیلویه و بویراحمد / دهدشت)
  1401/3/26
  من اول سنگ راف هبهاب خریده بودم از سایت اما بعدا دیدم محصولات متنوع تری هم مثل هبهاب گردنی یا انگشتر هبهاب هم شارژ کردین
  آواتار
  احمدرضا کسرایی (خراسان شمالی / آشخانه)
  1401/3/25
  میخوام سنگ هبهاب سفارش بدم از سایتتون خیلی برام مهمه که هبهاب تقلبی نباشه و حتما اصل باشه.اصالت کار رو چطور تضمین میکنید
  تمامی محصولات هبهاب که در سایت جواهر بازار ارائه می‌شوند اصل بوده و ضمانت 99 ساله‌ی اصالت دارند.
  آواتار
  مینا بخشایش (اصفهان / آران و بیدگل)
  1401/3/24
  هبهاب گردنی خریدم از سایتتون فوق العاده بود .هبهاب کهکشانی هم فعال کنید لطفا
  آواتار
  ناصر خداوردی (فارس / لار)
  1401/3/23
  دنبال یه محصول خاص از سنگ هبهاب میگردم مثلا تسبیح هبهاب.دلم میخواست به پدرم هدیه بدم ندیدم همچین محصولی توی سایت فعال باشه.امکانش هست بیارین
  انشالله بزودی در سایت فعال می‌شود.
  آواتار
  زهره خاتونزاده (تهران / رباط کریم) خریدار این محصول
  1401/3/22
  واقعا شما یک منبع دقیق و کامل برای همه سنگ های قیمتی هستین
  آواتار
  مهمان
  1401/3/8
  تشکر بخاطر تنوع و کیفیت و قیمتهای مناسب .بهترین بمانید.
  آواتار
  افسانه اصلانی (تهران / تهران)
  1400/11/20
  عالی بود خیلی دوست داشتم بدونم چه جور سنگی هست و چطور بدست میاد ممنون از اطلاعاتی که در اختیار ما میذارید
  آواتار
  اکرم پیرمرادی (خوزستان / بهبهان)
  1399/10/11
  جالب بود اطلاعات کمی درموردش داشتم ممنون از اطلاعاتتون