جدیدترین محصولات
 1. جواهربازار
 2. کتابخانه
 3. سنگ قیمتی

نحوه شارژ سنگ یاقوت زرد

بازدید : 6٫076
rateraterateraterate
تاریخ بروزرسانی :

شارژ یاقوت زردسنگ یاقوت جزو پرطرفدارترین سنگ‌ها است. این سنگ در 4 رنگ زرد، قرمز، سفید و کبود و در درجه‌های مختلف از جهت کمی و کیفی، شفافیت و تیرگی یافت می‌شود. یکی از پرطرفدارترین یاقوت‌ها، یاقوت زرد است. یکی از نکاتی که سنگ یاقوت را با دیگر سنگ‌ها متمایز می‌کنند؛ سختی و محکم بودن آن است؛ به طوری که یاقوت بعد از الماس سخت‌ترین سنگ است.
نکته قابل توجه دیگر این است که یاقوت زرد اصل دارای برخی از ویژگی‌ها است که آن را با دیگر سنگ‌ها متمایز می‌سازد که عبارتند از :
این سنگ بدون حرارت و بدون تصفیه است.
غنی شده از رنگ زرد کره‌ای متوسط
برش فوق العاده زیبای این سنگ، آن را به یک گنج تبدیل می‌کند.

شارژ یاقوت زرد
یاقوت زرد جزو مهم‌ترین و مفیدترین سنگ‌ها می‌باشد؛ بنابراین این سنگ از مزایا زیادی نیز برخوردار است که برخی از این مزایا و خواص عبارتند از: 
‍درمان کلیه، روماتیسم، تب و سرفه
بهبود تمرکز
بهبود سلامتی
ایجاد تعادل میان چاکراه‌های بدن
شما می‌توانید انگشتر یاقوت زرد، سرویس یاقوت زرد زنانه و مدال یاقوت زرد زنانه را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب از سایت جواهربازار تهیه کنید.

نحوه‌ شارژ یاقوت زرد

شارژ سنگ به معنی نزدیک کردن سنگ به طبیعت اولیه‌اش است. بنابراین راه‌های زیادی برای شارژ سنگ وجود دارد که برخی از آن‌ها عبارتند از:
1. برای شارژ یاقوت زرد خود و پاک کردن انرژی‌های منفی، یاقوت زرد را به مدت 1 تا 2 ساعت در معرض نور خورشید قرار دهید؛ سپس آن را بشویید.
2. از آنجایی که آب یک حلال است، پاکسازی با آب نیز می‌تواند بهترین روش برای شارژ سنگ‌ها باشد. بنابراین می‌توانید یاقوت زرد را به مدت 45 دقیقه تا 24 ساعت در آب خیس کنید.
3. همانطور که در قسمت بالا ذکر کردیم، آب بهترین وسیله برای پاک سازی و شارژ سنگ‌ها می‌باشد؛ بنابراین می‌توانید یاقوت زرد را 2 بار در ماه در آب جاری قرار داده و سپس به مدت 2 ساعت آن را در معرض نور خورشید قرار دهید.
4. عنصر هوا تمام انرژی‌های منفی سنگ را پاک می‌کند، به همین دلیل یاقوت زرد را می‌توان با استفاده از هوا شارژ کرد؛ به این طریق که یاقوت زرد خود را در هوای آزاد قرار دهید. در نتیجه یاقوت زرد شما تازه و شارژ می‌شود.

تمیز کردن یاقوت زرد

برای تمیز کردن یاقوت زرد می‌توانید از محلول آب گرم با مایع شستشو استفاده کنید و سنگ را در آن قرار دهید. سپس بعد از 20 دقیقه یاقوت زرد را از محلول آب و مایع شستشو بیرون آورید و در نتیجه با آب گرم بشویید.
کلمات کلیدی :
  آواتار
  امین ایمانی پور (هرمزگان / بندر عباس)
  1402/3/19
  سلام.من دوعدد انگشتر یاقوت زرد از جواهربازار خرید کردم رازی هستم
  آواتار
  علی اصغر یوسفی (تهران / تهران)
  1402/2/5
  سلام از اطلاعات جامع و کاملی که در اختیارمون قرار میدهید سپاسگزارم.روز به روز موفق تر از گذشته باشید.
  آواتار
  امین
  1401/11/13
  علاقه زیاد به یاقوت زرد ودور وزبرجد دارم
  آواتار
  شاهرخ همتی (کرمانشاه / کرمانشاه)
  1400/11/7
  ضمن تشکر فراوان از زحمات شما عزیزان ؛این مطلب در مورد یاقوت زرد خیلی مفید بود باز هم از شما عزیزان متشکرم⚘⚘
  آواتار
  مهمان
  1400/6/27
  با وجود علاقه زیادی به جواهرات تازه فهمیدم که یاقوت فقط سرخ نیست ازبابت آموزش ممنون