جدیدترین محصولات
 1. جواهربازار
 2. کتابخانه
 3. ادعیه مذهبی و حرز

سوره احزاب و بخت گشایی قوی

بازدید : 345٫689
rateraterateraterate
تاریخ بروزرسانی :

سوره احزاب روی پوست آهو برای گشایش بخت قوی ، از سمت حضرت محمد (ص) و امام صادق (ع) توصیه شده است.بخت گشایی سوره احزاب چقدر واقعیت دارد ؟ آیا سند معتبری برای این باور قدیمی وجود دارد ؟ این باور از کجا نشات گرفته ؟ آیا واقعا از نظر مذهبی راهکاری برای گشایش بخت دختران وجود دارد ؟ نوشتن این سوره چه آدابی دارد و نحوه‌ی بهره‌مند شدن از برکات این سوره به چه صورت می‌باشد؟ در این مقاله پاسخ تمامی سوالات را دریافت خواهید نمود.


سوره احزاب روی پوست آهو برای گشایش بخت قوی

سوره احزاب و علت معروف شدن این سوره برای بخت‌گشایی

سوره احزاب ، سوره 33 از قرآن کریم می‌باشد که  73 آیه دارد. علت نام‌گذاری این سوره این است که بیشتر به ماجرای جنگ احزاب (خندق) اشاره دارد . پس از ماجرای جنگ نیز به مسئله‌ی همسران پیامبر (ص) پرداخته و آنان رو بعنوان الگویی برای بانوان مسلمان معرفی می‌کند . سپس اشاره به قوانین نادرست جاهلیت (مانند پسرخواندگی) و در ادامه به معاد و حجاب اشاره دارد . {مکارم شیرازی - تفسیر نمونه 17 }
همچنین در این سوره ، به ماجرای ازدواج پیامبر اکرم (ص) پرداخته شده که می‌توان این موضوع را علت معروف شدن سوره احزاب به بخت گشایی دانست.

خرید حرز سوره احزاب بر روی پوست آهو با رعایت آداب کامل

جواهربازار سوره احزاب را بر روی پوست آهو با رعایت آداب کامل و حداقل قیمت ممکن تهیه نمونه است . توجه داشته باشید که در صورت خرید ، محتویات بسته‌ی شما محرمانه است و کسی متوجه نوع خرید شما نخواهد شد .

آیا طلسم ازدواج واقعیت دارد ؟ همه چیز درباره جادو طلسم ازدواج

با توجه به برخی مشکلات و گرفتاری‌هایی که امروزه در زندگی همه‌ی ما وجود دارد، موضوع ازدواج و بخت گشایی نیز تحت تاثیر بسیاری ازعوامل قرار گرفته است.
عواملی همچون مشکلات فرهنگی، نبودن شغل مناسب و بیکاری، سخت‌گیری بیش از حد خانواده‌ها، وجود مشکلات اقتصادی فراوان که اکثر جوانان با آن دست و پنجه نرم می‌کنند و همچنین عواملی نظیر عدم مطابقت اخلاقی و عقایدی و وجود مسائلی همچون عدم حمایت خانواده‌ها از ازدواج ساده و آسان و در حالت کلی نبودن شرایط کافی برای ازدواج، سبب شده تا جوانان و برخی خانواده ها این مسائل را به موضوعات ماوراء طبیعی همچون وجود طلسم و جادو در زندگی ربط دهند و به دنبال راه‌های گشایش بخت بسته شده باشند.
حتی ممکن است تمامی این شرایط را برای داشتن ازدواجی خوب داشته باشید و فرد مورد علاقه خود را هم پیدا کرده باشید ولی باز هم این ازدواج شکل نگرفته و با گره‌ها و مشکلاتی همراه است که این امر ممکن است شما را برای گرفتن دعا برای ازدواج با شخص مورد نظر ترغیب کند.
عده ای همیشه به دنبال جواب این سوال‌ها هستند که آیا طلسم ازدواج واقعیت دارد؟ چگونه می‌شود دعا و طلسم برای ازدواج تهیه کرد؟ از کجا بدانم طلسم و جادو برای ازدواج من وجود ندارد؟ و سوالات متعددی از این قبیل که ممکن است برای هر شخصی پیش بیاید.
اما موضوع اصلی اینجاست که برخی افراد از رو جهل و نادانی، علت تمامی گرفتاری‌ها و مشکلات فردی حتی ازدواج را مسبب وجود جادو طلسم ازدواج بوده و حتی می‌گویند علائم طلسم ازدواج را حس کرده‌اند! اما در حقیقت ریشه اصلی بسیاری از مشکلات و گرفتاری‌ها را باید درون خود جستجو کرد و آن را یافت. 
هر چند با وجود این تفاسیر، عده‌ای از دختران و پسران هستند که به دنبال طلسم برای ازدواج سریع با معشوق بوده و یا اینکه به دعای جذب خواستگار فکر می‌کنند. حتی ممکن است اعتقاد خیلی شدید به وجود طلسم گشایش بخت یا طلسم بخت گشایی تضمینی داشته باشند.
اما غافل از اینکه همیشه افرادی کلاه‌بردار و سودجو تحت عنوان دعانویس یا رمال هستند که از مشکلات دختران و پسران ساده‌دل سوءاستفاده کرده و در صدد ارائه طلسم گشایش بخت و ازدواج یا طلسم باز شدن بخت و اقبال به جوانان جویای راه‌حل هستند که به هیچ‌کدام نمی‌شود به عنوان راه حل باز شدن بخت تضمینی نگاه کرد.
از این مسائل که بگذریم، قطعا مراجعه به این افراد به اصطلاح دعانویس یا جادوگر راه کار مناسب و عقلانی نبوده و استفاده از ذکرهای گشایش بخت قرآنی و کمک گرفتن از خداوند متعال بسیار آرامش‌بخش و یادی‌دهنده است.
احادیث و روایات معتبری جهت گشایش گره کار و گشایش بخت و روزی از زبان پیامبران و امامان نقل شده که از نظر مراجع دینی بسیار معتبر می‌باشد که در این مقاله به موضوع معجزه بخت گشایی با استفاده از کلام خداوند و راهکارهای باز شدن بخت جوانان از زبان ائمه بزرگوار اشاره می‌کنیم.

خواص سوره احزاب برای بخت گشایی

شاید این سوال ذهن شما را هم درگیر کرده باشد که برای باز شدن بخت چه کنیم؟ و آیا برای باز شدن بخت در قران سوره ای وجود دارد و یا اینکه بخت گشایی با سوره های قران چقدر موثر است و چگونه عمل می‌کند؟ این‌ها سوالاتی هستند که ممکن است در ذهن هر دختر یا پسر مجردی خطور کند و دنبال ادعیه و دستورهای قرآنی جهت بخت گشایی خود باشند.
آیا شما هم مادری هستید که نگران بخت گشایی دختر جوان خود می‌باشید و یا پسر مجردی دارید که به دنبال دعایی جهت باز شدن بخت او هستید، تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید تا پاسخ تمامی این سوالات را دریابید.
بسیاری از خانواده ها و همین‌طور جوانان خواهان تسهیل در امر ازدواج هستند و با توجه به جامعه امروزی و مشکلات بسیاری که در امر ازدواج جوانان جود دارد، استفاده از دعاهای ازدواج و بخت گشایی و کمک گرفتن از قران برای باز شدن بخت امری اجتناب ناپذیر می‌باشد. 
هدف ما از این مقاله ارائه‌ی روش های باز شدن بخت و راه های باز شدن بخت بسته شده از طریق قرآن و سوره های قرآنی می‌باشد تا در آسان شدن امر ازدواج جوانان قدم کوچکی برداشته باشیم.
حال به این مبحث می‌پردازیم که خواندن چه سوره ای برای گشایش بخت مجرب و تضمینی می‌باشد؟
از آنجا که طبق احادیث معتبر از سوی پیامبر اکرم (ص) و امام صادق (ع) مستقیما اشاره به استفاده از این سوره مبارکه احزاب برای بخت گشایی شده است ، قطعا می‌توان به آثار و برکات سوره احزاب و بخت گشایی اطمینان یافت. برای بهره‌مندی از نتیجه‌ی بهتر ، آداب مربوط به نوشتن و نگهداری نوشته‌ی مربوطه را در ادامه با هم مرور می‌کنیم .
از مجرب‌ترین راههای بازشدن بخت، می‌توان به سوره احزاب اشاره کرد. استفاده از سوره احزاب به عنوان دعا بخت گشایی خیلی قوی در روایات و احادیث زیادی توصیه شده است.
پیامبر اکرم در خصوص بخت گشایی با سوره احزاب فرمودند: ذکر بخت گشایی احزاب را بر پوست آهو نوشته و آن‌را در ظرفی دربسته قرار داده و گوشه‌ای از منزل قرار دهید که سبب افزایش خواستگاران خواهد شد که به دعای گشایش بخت روی پوست آهو معروف است.
همچنین از امام صادق(ع) در باب سوره احزاب و گشایش بخت نقل شده است که اگر این سوره را طبق آداب و قوانین بر پوست آهو نوشته و در محل زندگی دختر قرار دهید به ادن خداوند سبب بخت‌گشایی خواهد شد.
در روایت دیگری از امام رضا(ع) درباره دعای گشایش بخت جوانان و حاجت گرفتن از سوره احزاب گفته شده است که سوره احزاب علاوه بر این که دعا گشایش بخت قوی است، بلکه در برآورده شدن حاجات نیز نقش مهمی ایفا می‌کند.
همچنین ایشان دستور بخت گشایی قوی‌ای بیان کردند و فرمودند:  به دستور خداوند متعال هفتاد حاجت از دنیا و سی حاجت در آخرت شخصی برآورده خواهد شد که در نماز صب و مغرب قبل از آنکه شروع به سخن گفتن کند و یا برخیزد آیه 56 سوره احزاب را بخواند ( ان الله و ملائکه…) و سپس بخواند اللهم صل علی محمد النبی و ذریت.

دعای مشکل گشای ازدواج

با توجه به اینکه برای بسیاری از جوانان موضوع ازدواج امری مهم و اجتناب‌ناپذیر است، ممکن است به دلایل مختلف مشکلات و گرفتاری‌هایی در این زمینه وجود داشته باشد که با استعانت از پروردگار و ادعیه الهی در زمینه رفع آن‌ها اقدام کرد چرا که از نظر دین اسلام هم شایسته است که قبل از اقدام به ازدواج از خداوند طلب خیر و هدایت کند.
در این زمینه چندین حدیث درباره بخت گشایی که از روایات معتبر جمع‌آوری شده‌اند را در اختیار شما عزیزان قرار داده‌ایم که به اذن خداوند سبب گره‌گشایی و آسان شدن امر ازدواج شود.
 • دعای گشایش کار امام صادق در زمینه ازدواج را اینگونه تعریف کرده‌اند که می‌فرمایند هر زمان که قصد ازدواج داشتی دو رکعت نماز بخوان سپس حمد خدا را به جای آور و سپس بگو : «اللَّهُمَّ إِنِّی اُرِیدُ اَنْ اَتَزَوَّجَ فَقَدِّرْ لِی مِنَ النِّسَاءِ اَعَفَّهُنَّ فَرْجاً وَ اَحْفَظَهُنَّ لِی فِی نَفْسِهَا وَ فِی مَالِی وَ اَوْسَعَهُنَّ رِزْقاً وَ اَعْظَمَهُنَّ بَرَکَهً وَ قَدِّرْ لِی وَلَداً طَیِّباً تَجْعَلُهُ خَلَفاً صَالِحاً فِی حَیَاتِی وَ بَعْدَ مَمَاتِی»
 • پیامبر اکرم در زمینه دعای ازدواج و خواستگاری فرمودند: « هر کس سوره طه را بر پارچه سبز بنویسد به خواستگاری اش جواب رد نمی‌دهند.»
 • کدام سوره برای افزایش خواستگار مفید است؟ گفته شده خواندن آیه 29 سوره فاطر برای زیاد شدن خواستگار نتایج خوبی همراه دارد.
 • دعای بخت گشایی روی پوست آهو که همان نوشتن سوره احزاب با رعایت آداب می‌باشد نیز جهت گشایش بخت ازدواج بسیار توصیه شده است.

ختم مجرب برای بخت گشایی و ازدواج

چندین ذکر برای باز شدن بخت که بسیار مجرب و تضمینی هستند از قرآن کریم استخراج شده‌اند که نباید از آن‌ها غفلت ورزید. در این قسمت به تشریح این ذکر های ارزشمند و قرآنی میپردازیم.
 1. ذکر گشایش بخت "یا لطیف" که هر روز 129 مرتبه باید خوانده شود.
 2. جهت گشایش بخت دختر ذکر زیر را با گلاب و زعفران در ساعات سعد نوشته و بشویید و بخورید. «وَاضْرِبْ لَهُمْ مَثَلا اَصْحابَ الْقَرْیَهِ اِذْ جائَهَا الْمُرْسَلوُنْ»
 3. دعای جهت خواستگار آمدن برای دختر و بخت گشایی دختر مجرد  به این صورت که بعد از هر نماد به مدت چهل روز یک صلوات بفرستد و هفت باز این آیه را تلاوت کند «رَبِّ لا تَذَرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُا لوارثین»  (سوره انبیا آیه هشتاد نُه)
 4. دعای آمدن خواستگار خوب و مناسب از قول امام صادق(ع) :نوشتن سوره احزاب پوست اهو و گذاشتن آن درون کوزه و قرار دادن آن در محل زندگی دختر جهت امدن خواستگار و آسان شدن ازدواج می‌شود.
 5. دعای بخت گشایی توسط مادر که به صورت نماز خوانده می‌شود و به نماز هفت بانو معروف است. به این صورت که مادر برای هفت بانوی والا مقام یعنی حضرت خدیجه(س)، حضرت زینب(س)، حضرت فاطمه الزهرا(س)،فاطمه بنت اسد(س)، ام البنین(س) و حضرت معصومه(س) دو رکعت نماز خوانده و بعد از آن صد صلوات بفرستد.
 6. همچنین خواندن سوره‌های الفلق(هفت بار)، سوره ناس(هفت بار)، سوره اخلاص(71 بار)، سوره طه(2 بار) و یک بار سوره کافرون جهت گشایش بخت فوری موثر است.
ممکن است این سوال ذهن هر فردی را مشغول سازد که آیا باز شدن بخت در یک هفته شدنی است و آیا ختم مجربی جهت بخت گشایی در عرض یک هفته وجود دارد یا خیر؟ در کتابی از ابوعلی سینا در مورد باز شدن بخت دختر گفته شده که آیات 81 و 82 سوره یونس را روی ظرف نوشته و درون آن را از آب پر کنید سپس با آب ظرف غسل کرده تا برای بازشدن بخت اثر کند.
البته به گفته انبیا و طبق روایات ائمه معصوم، بهترین و مجرب‌ترین ختم بخت گشایی، استفاده از حرز سوره احزاب برای ازدواج بوده که می‌بایست حتما بر پوست آهو نوشته شود.

به جز سوره احزاب برای گشایش بخت چه سوره ای بخوانیم؟

در قسمت قبل بیان شد که سوره احزاب، بهترین دعای بخت گشایی قوی می‌باشد. اما شاید بپرسید که به جز سوره احزاب برای باز شدن بخت کدام سوره را بخوانیم و از کدام سوره‌ها جهت گشایش بخت می‌توان استفاده کرد؟
در این قسمت به سوره‌های دیگری در قرآن و ذکرهایی برای باز شدن بخت میپردازیم.
با دعای بخت گشایی از آیت الله بهجت شروع می‌کنیم که گفته‌اند خواندن نماز جهفر طیار برای بازشدن بخت مفید است. همچنین جهت باز شدن بخت سوره فرقان آیه 74 را توصیه کردند که به دعای بخت گشایی سریع بهجت معروف است و این آیه به شرح زیر می‌باشد: « رَبّنا هَبْ لَنا مِنْ اَزْواجِنا وَ ذُرِّیّاتِنا قُرّهَ اَعْیُنٍ وَ اجْعَلْنا لِلْمُتّقینَ إِمامًا» . 
مورد دیگری که سبب بخت گشایی ازدواج میشود استفاده از سوره طه می‌باشد. پیامبر اکرم(ص) در مورد بخت گشایی سوره طه برای ازدواج و دعای قبل خواستگاری فرمودند: « قبل از رفتن به خواستگاری سوره طه را نوشته و در پارچه سبز قرار دهید به امر خداوند سبب آسان شدن خواستگاری و گرفتن نتیجه مطلوب می‌شود».
طبق روایات معتبر ، همراه داشتن حرز امام جواد برای گشایش بخت یا شرف الشمس نیز برای بخت گشایی موثر می‌باشند. 
سوره یس نیز به عنوان سوره ی باز شدن بخت نام برده شده است. حضرت امیرالمومنین دو سوره یس و سوره فاتحه الکتاب را برای دعای ازدواج و گشایش بخت بیان کردند. به این صورت که دو رکعت نماز بجای آورید و در هر رکعت سوره فاتحه الکتاب و یس را بخوانید و در آخر این ذکر را بجا بیاورید: 

ذکر بعد از نماز جهت بخت گشایی
همچنین دعای ازدواج و بخت گشایی دیگری نیز توصیه شده از جمله:
خواندن آیه 32 سوره نور .
مدت 40 روز بعد از هر نماز واجب بلافاصله یک صلوات و 7 مرتبه ذکر (رب لا تذرنی فردا و انت خیرالوارثین : سوره انبیا - آیه 89) را زمزمه کنید .
آیه 41 سوره فاطر را به مدت 40 روز بخوانید .
آیه 75 سوره فرقان را زیاد بخوانید .

احادیث و روایات در مورد سوره احزاب و بخت گشایی

در حدیثی از پیامبر اکرم (ص) آمده است : هرکس سوره احزاب را بخواند آن را به اهل بیت خود نیز آموزش دهد ، از عذاب قبر در امان است .
همچنین در حدیث دیگری از این بزرگوار آمده است : هرکس سوره احزاب را بر روی پوست آهو بنویسد و درون ظرف بسته‌ای (یا کوزه‌ای) درون منزل خود قرار دهد ، به اذن خدا برای دختران آن خانه خواستگاران زیادی خواهد آمد و بخت آن دختر باز خواهد شد .
از امام صادق (ع) نقل شده است : نوشتن سوره احزاب بر روی پوست آهو و نگهداری آن درون ظرفی بسته درون خانه ، موجب گشایش بخت دختران آن منزل خواهد شد .
{ تفسیر اهل بیت علیهم السلام ج12 - ص8 البرهان - نورالثقلین - ثواب الاعمال - ص 110 }

آداب و نحوه استفاده از سوره احزاب برای بخت گشایی

طبق احادیث و روایات معتبر ، سوره احزاب را با آدابی که در همین مقاله درج شده است ، بر روی پوست آهو نوشته و آن را درون ظرف بسته‌ و تمیزی ، درون محیط خانه قرار دهید . این ظرف می‌تواند شیشه‌ای یا کوزه باشد. این حرز مانند شرف‌الشمس یا حرز امام جواد (ع) نیازی به همراه داشتن دائمی ندارد .
همچنین شایسته است برای تاثیر بهتر این حرز از اعمال زیر نیز غافل نباشید :
ترک افعال حرام یا مکروه.
نماز اول وقت با خلوص نیت.
اعتماد و تکیه بر تقدیر عالی الهی.
تقویت اعتماد به نفس و آرامش.
صدقه دادن و خیرخواهی.

چگونگی نوشتن سوره احزاب برای بخت گشایی

در قسمت‌های قبلی در خصوص سوره احزاب و خواص آن توضیحاتی ارائه شد که امیدواریم مفید واقع شده باشد. در ادامه به چگونگی سوره احزاب نوشتن و آداب آن خواهیم پرداخت.
طبق فرمایشات پیامبر اعظم، برای گشایش بخت با سوره احزاب، می‌بایست حتما با رعایت کامل آداب بر روی پوست آهو نوشته شود.برای حفظ شان و منزلت سوره مبارکه قرآن کریم ، برای نوشتن آن می‌بایست آدابی را رعایت نمود :
برای نوشتن سوره ی احزاب برای ازدواج ابتدا لازم است وضو داشته باشید و با بدنی پاک و مطهر این کار را انجام دهید. لازم است هنگام نگارش متن سوره احزاب قران رو به قبله بنشینید و با نیتی پاک و اعتقاد قلبی این کار را انجام دهید.
نوشتن سوره احزاب جهت گشایش بخت باید در زمانی خارج از قمر در عقرب و در ساعات سعد نوشته شود. همچنین گفته شده گذاشتن سوره احزاب در کوزه و نوشتن آن روی پوست آهو جهت گشایش بخت مجرب ضروری است.
سوالی که ممکن است ذهن شما را درگیر کند این است که آیا نوشتن سوره احزاب بر کاغذ ایراد دارد یا خیر؟ و یا اینکه آیا خواندن سوره احزاب برای ازدواج نیز موثر است؟ پاسخ این است که نوشتن سوره احزاب روی کاغذ مشکلی ایجاد نمی‌کند امام تاکید امام صادق(ع) جهت خواص سوره احزاب برای ازدواج نوشتن آن بر پوست آهو می‌باشد و خواندن آن را نیز توصیه کردند و فرمودند که هر کس سوره احزاب زیاد بخواند در روز قیامت در پناه پیامبراکرم (ص) و ازواج او می باشد.
کلمات کلیدی :

  استفاده از سوره احزاب (نظرات مشتریان)

  آواتار
  سمیرا کریم تژاد (تهران / شهریار)
  1403/2/6
  انشاا... همه جوانان به مراد دلشون برسن و کسانی که خواهان ازدواج هستن این امر به بهترین شکل براشون اتفاق بیفته
  آواتار
  رضا
  1403/1/31
  سلام بسته منم 17فروردین رسید گوشیم مشکل داشت نتونستم تشکر کنم ممنون دستتون درد نکنه انشالله که نتیجه بده
  آواتار
  منزل مرتضوی (چهارمحال بختیاری / شهرکرد)
  1402/12/3
  سلام حرز من رسید انشالله نتیجه بخش باشه
  برای کسی و کار بسته چه دعایی را پیشنهاد میکنید؟
  اگر حرز امام جواد دارن ، همراه شون داشته باشن (طبق فرموده ی آیت الله بهجت )
  آواتار
  هاشمی زمانی (کرمان / رابر) خریدار این محصول
  1402/9/26
  روی پوست اهو بود ممنون از شما
  آواتار
  محمد رضاپور (اصفهان / میمه)
  1402/9/20
  اگر اقتصاد اوکی بشه نیازی به سوره احزاب نیست.همه اتومات به فکر تشکیل خونواده می افتن
  آواتار
  حسین محمدی (سیستان و بلوچستان / دشتیاری)
  1402/9/18
  متشکرم از مقاله های جامع و مفیدیتون
  آواتار
  رونیکا عمیری (هرمزگان / بندر خمیر) خریدار این محصول
  1402/9/15
  کاملا به سایت و مجموعه جواهر بازار اعتماد دارم سایت خیلی خوبی هستید
  آواتار
  ناظمی (مازندران / ایزدشهر)
  1402/9/7
  مثل اینکه خیلیا جواب گرفتن از این مورد
  آواتار
  حبیبه (اصفهان / زرین شهر)
  1402/9/6
  دعای خوبیه و کاملا کارسازه
  آواتار
  بیرامی (خوزستان / قلعه‌تل)
  1402/9/5
  عالی بود کامل و جامع مرسی از شما
  آواتار
  عادل هاشمی (خراسان رضوی / طرقبه)
  1402/9/4
  جالب و مفید بود.متشکرم ازتون
  آواتار
  اسما یدی پور (اردبیل / گرمی)
  1402/9/3
  کاش اعتقاد داشتم به دعا و این طور چیزا خیلی حرز جالبیه
  آواتار
  نوشین (آذربایجان شرقی / هریس)
  1402/9/2
  چقدر عجیب کسی تا به حال جواب گرفته؟
  بله بودن کسانی که جواب گرفتن و همچنین افرادی هم بودن که جواب نگرفتن
  آواتار
  محمد حسین حسینی (فارس / کازرون)
  1402/8/25
  انشالله که تمام جوانان خوشبخت و عاقبت بخیر بشوند
  آواتار
  عالیه خیری (لرستان / نور آباد)
  1402/8/22
  حتما باید داخل کوزه در بسته نگه داری بشه؟؟
  بله.یک ظرف دربسته
  آواتار
  کیمیا گوهری (مرکزی / تفرش)
  1402/8/21
  سوره احزاب خواص زیادی داشت من نمیدونستم واقعا مقاله جالب و مفیدی بود
  آواتار
  فریده منصوری (خراسان جنوبی / نهبندان)
  1402/8/20
  جالبه که واقعا خیلی ها از این دعا جواب گرفتن
  آواتار
  علیرضا جاهد (هرمزگان / جناح)
  1402/8/14
  هر سوره قرآن واقعا خواص بی نظیری داره سوره احزابم انشاالله پشتبانه جوانان باشه
  آواتار
  مژگان مردادی (آذربایجان شرقی / خدا آفرین)
  1402/8/13
  ایا به نام زدن هم داره ؟
  نداره ولی اگه خواسته باشین براتون بنام هم زده میشه
  آواتار
  عالیه
  1402/6/26
  سلام ، متن سایت خوندم ولی متوجه نشدم دقیقا حرز احزاب کجا قرار بدیم ی سایت دیدم گفته بود ظرف در بسته ولی اینجاگفتید کوزه ، کوزه ها مگ در دارند یا حتما نباید کوزه باشه این قرار گرفتنش بیشتر توضیح میفرمائید ممنون
  سلام وقت بخیر
  بله هردو مورد ذکر شده ؛ طبق روایات می‌توانید درون کوزه یا ظرف شیشه ای در دار بگذارید . نیاز نیست دیده شود .
  آواتار
  سکینه زاهدی (خوزستان / اهواز)
  1402/6/20
  متشکرم از شما بسیارممنونم بسته خیلی زود رسید
  آواتار
  مستانه
  1402/6/10
  من تازه به دستم رسیده انشالله موثر خواهد بود .
  آواتار
  فاطمه دلاوری (اصفهان / دهاقان)
  1402/3/31
  حرز برای ازدواج سریع وجود داره ؟ چند وقته ازدواج پسرم به دلایل متفاوت به تاخیر میفته امکانش هست پاسخ بدید؟
  استفاده از حرز احزاب بسیار توصیه شده است همچنین جهت رفع گرفتاری و گشایش کار میتوانید از حرز امام جواد نیز استفاده کنید.
  آواتار
  یکتا کهربایی (اصفهان / فولاد شهر)
  1402/3/30
  برای باز شدن بخت در قران چه سوره هایی را بخوانیم؟
  طبق احادیثی که در منابع معتبر دینی ذکر شده است خواندن این سوره ها توصیه می شود :
  سوره احذاب
  خواندن آیه 32 سوره نور
  سوره فرقان
  آواتار
  زینت دیندار (تهران / پردیس)
  1402/3/29
  از خواص سوره احزاب باید بگم همراه داشتنش آرامش بخشه و من با وجود اینکه یکسال پیش حاجت گرفتم اما هنوز همراهمه
  آواتار
  قاسمی (اردبیل / اردبیل) خریدار این محصول
  1402/3/28
  سوره احزاب پرینت گرفته بودم ولی تاثیری حس نکردم. 5ماه پیش از سایت شما خریدم.به لطف خدا تاثیرش رو دیدم البته قطعا خواست خدا و تقدیر هم ملاکه .نمیخوام بگم فقط بخاطر حرز بود اما واقعا انرژی این حرز رو هم دیدم.انشالله همه جوونا حاجت روا بشن
  آواتار
  زینب خدادوست (خراسان جنوبی / سربیشه)
  1402/3/27
  کیا با نوشتن سوره احزاب حاجت گرفتن .کاش بیان بگن چه مدت زمان گذشته که حاجت گرفتن ؟
  آواتار
  فاطمه مهدوی (فارس / اقلید) خریدار این محصول
  1402/3/26
  گذاشتن سوره احزاب در کوزه توصیه شده و منم بعد از اینکه دستم رسید همین کارو کردم . ممنونم از حرز ارزشمند و قیمت مناسبتون.اجرتون با امام حسین
  آواتار
  مهمان (اردبیل / کوثر)
  1402/3/25
  ممکنه دعای ازدواج از پیامبر رو بزارید توصیه کردن خیلی خوبه و جواب میده
  آواتار
  آذر پیمانی (البرز / مشکین دشت)
  1402/3/23
  دنبال دعای ازدواج که رد خور ندارد میگردم .بیشتر اشنایان حرز احزاب را پیشنهاد دادن
  آواتار
  مهمان (کردستان / دیواندره)
  1402/3/22
  دعای ازدواج سریع ایت الله بهجت را امتحان کردم به امید اینکه نتیجه ببینم.
  آواتار
  امیرعلی ناصری (فارس / جهرم) خریدار این محصول
  1402/3/21
  میخواستم برای کاربران عزیز تان از تجربه گشایش بخت خودم که با حرز سوره احزاب انجام شد بگویم.
  اصلا تردید نکنید و حتما از این حرز استفاده کنید
  انشالله عاقبت بخیر شوید.
  آواتار
  سارا معروف (یزد / هرات)
  1402/3/20
  حرز احزاب برای بخت گشایی پسر هم میشه استفاده کرد؟
  بله
  آواتار
  فریماه نیک سرشت (کهگیلویه و بویراحمد / لنده)
  1402/3/19
  سوره احزاب را برای ازدواج بنویسیم تا کی جواب میگیریم؟
  زمان دقیقی برای این موضوع مشخص نیست.
  آواتار
  آریا رهنما (زنجان / ایجرود)
  1402/3/18
  ممنون که راه های باز شدن بخت و اقبال را از دیدگاه اسلام بیان کردید خیلی مفید بود.
  آواتار
  سکینه چاووشی (همدان / فرسفج)
  1402/3/17
  گشایش بخت دختر مجرد به چه چیزهایی بستگی داره ایا با همین حرز سوره احزاب اوکی میشه؟
  طبق خواصی که برای حرز سوره احزاب در نظر گرفته شده است بهترین روش جهت بخت گشایی استفاده از حرز سوره احزاب بر پوست آهو می‌باشد.
  آواتار
  مهمان (خراسان رضوی / جغتای)
  1402/3/15
  لطفا طریقه نوشتن طلسم ازدواج را آموزش دهید.
  آواتار
  یاسری (آذربایجان شرقی / خدا آفرین)
  1402/3/14
  سوره احزاب یکی از پر فایده ترین سوره های قرانی است که سبب گشایش کارها بخت و اقبال میشود.
  آواتار
  مهمان (آذربایجان شرقی / کلیبر)
  1402/3/13
  چند حدیث درباره باز شدن بخت دیدم که همگی به حرز سوره احزاب اشاره کرده بودند.
  آواتار
  آرزو شعبانی (هرمزگان / حاجی آباد)
  1402/3/12
  دعای خواستگار برای دختر مجرد همین سوره احزابو استفاده کنم خوبه؟
  بله
  آواتار
  شیرین احمدی (مازندران / تنکابن)
  1402/3/11
  حرز برای باز شدن بخت میخوام حرز احزاب بهتره یا حرز امام جواد
  طبق توصیه بزرگان دینی حرز احزاب جهت بخت گشایی بسیار کارساز است اما در کنار آن می‌توانید از حرز امام جواد جهت رفع گرفتاری و گشایش کارها استفاده نمایید.
  آواتار
  امید همدانی (گیلان / فومن)
  1402/3/10
  دنبال یک دعای مجرب برای ازدواج و دعای گشایش ازدواج میگشتم که به سوره احزاب برخورد کردم و جالب بود که دیدم حرز احزاب دارید.
  آواتار
  مهمان (بوشهر / کاکی)
  1402/3/9
  طلسم جذب خواستگار زیاد میخواهم چه طلسمی پیشنهاد میدهی
  طبق احادیث و روایات معتبر که از پیامبر نقل شده است، استفاده از حرز سوره احزاب بسیار توصیه شده است.
  آواتار
  بابک امینی (البرز / گلشهر)
  1402/3/8
  سوره احزاب یک دعای گشایش بخت خوب است که بسیار مطمئن و کارساز است
  آواتار
  مهمان (اصفهان / چمگردان)
  1402/3/7
  سوالم این بود که این ذکر برای باز شدن بخت پسر هم جواب میدهد یا این سوره احزاب بخت گشایی دختران است؟
  به طور کلی سوره احزاب برای بازگشایی بخت جوانان اعم از پسر یا دختر توصیه شده است.
  آواتار
  الناز سازگار (زنجان / صائین قلعه)
  1402/3/6
  سلام خسته نباشید میخواستم تشکر کنم بابت این حرز خوب من به شخصه معجزه بخت گشایی با سوره احزاب را تجربه کردم ممنون از این پیشنهاد عالی و به صرفه
  آواتار
  شکوفه تاجری (اردبیل / کوثر)
  1402/3/5
  به باز شدن بخت با قران خیلی اعتقاد دارم از جمله ختم حرز امام جواد برای ازدواج و خواص حرز امام هادی برای ازدواج و همینطور بخت گشایی با سوره احزاب که میگن خیلی مجربه.
  آواتار
  مهمان (البرز / فردیس)
  1402/3/4
  لطفا بگید چه دعای بخونم برام خواستگار بیاد؟ از ذکرهای گشایش بخت بیشتر بگید
  آواتار
  نرگس بختیاری (لرستان / فیروزآباد)
  1402/3/3
  نمیدونم که سوره احزاب را می شود به عنوان دعاهای بخت گشایی فوری در نظر گرفت یا نه انشالله که خداوند جواب مراد دل جوان ها را بدهد و همه عاقبت به خیر بشوند...
  آواتار
  مهمان (بوشهر / دیلم)
  1402/3/2
  ایا این دعا برای باز شدن بخت دختر مجرد موثر است؟
  حرز سوره احزاب به بخت گشایی معروف است و روایات زیادی در این مورد از بزرگان دینی مطرح شده است.
  آواتار
  مهمان (هرمزگان / جناح)
  1402/3/1
  من دعای قوی برای پیدا شدن خواستگار خوب میخواستم لطفا بهم معرفی کنین
  آواتار
  سارا زرکوبی (کرمانشاه / کنگاور)
  1402/2/31
  من به حرز امام جواد و بخت گشایی خیلی اعتقاد دارم البته هنوز دعا باز شدن بخت احزاب را امتحان نکردم ولی ایمان دارم که قطعا جواب میدهد.
  آواتار
  سمانه فروزنده (خوزستان / شوش)
  1402/2/30
  واقعا یکی از بهترین حرزها برای بازشدن بخت دختر مجرد همین سوره احزابه که خیلی از اطرافیانم دربارش تعریف میکنن.
  آواتار
  مهناز مرادی (خوزستان / ملاثانی)
  1402/2/29
  ایا حرز احزاب دعای ازدواج حتمی هست؟ میشود برای باز شدن بخت دختر جوان ازش استفاده کرد؟
  طبق احادیث بسیاری که در مقاله هم ذکر شد، اگر طبق آداب از حرز احزاب استفاده شود به اذن خداوند سبب باز شدن بخت خواهد شد.
  آواتار
  متین راستگو (تهران / آبعلی)
  1402/2/28
  دوستان تئوجه فرمایید که بخت گشایی با قرآن بسیار مورد اعتماد میباشد به هیچ وجه سراغ رمال های سواستفاده گر نروید
  آواتار
  یاسر کمالی (اردبیل / خلخال)
  1402/2/27
  ایا حرز احزاب دعای بخت گشایی صددرصد تضمینی حساب میشود؟
  طبق فرمایشات امام صادق علیه السلام، سوره احزاب یکی از قوی ترین دعاهای بخت گشا بوده که با استفاده از آن انشالله به اذن خداوند سبب بخت گشایی خواهد شد.
  آواتار
  طاهره رزمنده (تهران / پرند) خریدار این محصول
  1402/2/26
  به پیشنهاد یکی از دوستام حرز احزاب رو به عنوان دعای ازدواج و خوشبختی خریداری کردم خداروشکر راضی بودم
  آواتار
  مهمان (مازندران / محمود آباد)
  1402/2/25
  گشایش بخت با حرز امام جواد بهتره یا بخت گشایی با کوزه که حرز احزاب توش باشه؟؟؟
  در خواص حرز امام جواد به طور مستقیم به گشایش بخت اشاره نشده اما سبب گره گشایی در مشکلات و موانع ازدواج خواهد شد. می‌توانید در صورت تمایل از هر دوی این حرزهای عظیم الشان استفاده نمایید.
  آواتار
  معصومه خردمند (خراسان جنوبی / قائن)
  1402/2/24
  دعای باز شدن بخت از نظر آیت الله بهجت هم همین سوره مبارک احزاب هست .
  خداوند برای هر شرایطی و همه گرفتاری ها برای ما انسان ها در قران کریم راه چاره گذاشته است.
  آواتار
  مهمان (یزد / اردکان)
  1402/2/23
  دوستم از دعانویسی دعای ازدواج سریع با معشوق گرفته بود اما هیچ اثری نکرد من بهش حرز احزاب شما را پیشنهاد دادم
  باور نمیکنید ظرف یک ماه براش خواستگار آمد
  آواتار
  ثنا مشرقی (فارس / قیروکارزین)
  1402/2/22
  چقدر به موقع این مقاله رو دید. دنبال دعای گشایش بخت بسته شده و راهی برای این مورد میگشتم که طی جستجوهام با این پست مواجه شدم و خیلی برام مفید بود
  آواتار
  گوهر فقهی (خراسان جنوبی / فردوس)
  1402/2/21
  بهترین دعا جهت باز شدن بخت همین سوره احزاب و آیه های الهی هست
  آواتار
  زمانه بهادری (هرمزگان / جناح)
  1402/2/20
  از حرز احزاب میشود به عنوان دعای بخت گشایی فوری دختر مجرد استفاده کرد؟؟
  طبق فرمایشات امام صادق ع نحواه استفاده از حرز را انجام دهید انشالله نتیجه بخش باشد.
  آواتار
  زهره محجوب (فارس / ارسنجان)
  1402/2/19
  میشود برای باز شدن بخت پسرم از این حرز استفاده کنم؟
  طبق فرمایشات ائمه معصومین حرز سوره احزاب جهت بازشدن بخت جوانان توصیه شده است.
  آواتار
  کریم مهربان (همدان / نهاوند)
  1402/2/18
  چقدر برام سوال بود که برای باز شدن بخت چه سوره ای بخوانیم مرسی که توضیحات کامل دادید
  آواتار
  سپیده احراری (خوزستان / رامهرمز)
  1402/2/17
  برای باز شدن بخت چیکار کنم لطفا یه راهکار بهم معرفی کنید
  بنا بر توصیه پیامبران و ائمه معصومین استفاده از حرز سوره احزاب برای باز شدن بخت توصیه شده است.
  آواتار
  س ه
  1402/2/16
  سوره احزاب و حرز امام جواد
  آواتار
  مجید (کهگیلویه و بویراحمد / یاسوج)
  1402/1/7
  سوره احزاب دعا گشایش بخت پسران هم محسوب میشه؟
  آواتار
  زهرا قهاری (کردستان / کامیاران)
  1402/1/6
  این حرز احزاب برای بخت گشایی سریع و تضمینی خوبه ؟
  طبق روایات مختلف از ائمه معصوم و احادیث معتبر، گفته شده حرز احزاب جهت بخت گشایی بسیار مجرب و مفید است.
  آواتار
  جواد چکاوکی (خراسان رضوی / نصر آباد)
  1402/1/5
  بخت گشایی سریع با قرآن واقعا معجزه آسا و حتمی است.
  آواتار
  مهمان (بوشهر / جم)
  1402/1/4
  این سوره احزاب برای گشایش بخت پسر هم جواب میده ینی
  آواتار
  نیلوفر مرادی (گیلان / طالب آباد)
  1402/1/3
  بهترین دعا برای ازدواج چیه؟
  برای باز شدن بخت فوری از همین سوره حزاب استفاده کنم خوب است؟
  سوره احزاب جهت باز شدن بخت و ازدواج توسط ائمه معصوم توصیه فراوان شده است.
  آواتار
  ناشناس
  1402/1/2
  بعد از خرید حرز سوره احزاب چقدر زمان میبرد تا تاثیرش مشخص شود
  آواتار
  منیژه طالعی (گلستان / بندر گز)
  1401/11/29
  من یه دعای ازدواج صددرصد میخوام که حتما بخت آور باشه الکی نباشه
  آواتار
  غزال بکتاش (ایلام / دهلران)
  1401/11/28
  از حرز امام جواد برای بخت گشایی هم میشه استفاده کرد یا باز شدن بخت با سوره احزاب بهتر نتیجه میده؟
  حرز امام جواد جهت گره گشایی از مشکلات و گرفتاری هایی که در زندگی پیش آمده بسیار مجرب است از این رو میتواند سبب رفع موانع ازدواج نیز بشود اما حرز سوره احزاب به عنوان بخت گشای قوی معرفی شده و پیشنهاد میکنم از هر دوی این حرز ها استفاده کنید انشالله نتیجه خواهید گرفت.
  آواتار
  سامیار صدیقی (همدان / نهاوند)
  1401/11/27
  کاش این حرز دعای ازدواج فوری با شخص مورد نظر هم باشه چون شنیدم حرز احزاب از دعا های ازدواج سریع محسوب میشه
  آواتار
  فایزه جمیل زاده (هرمزگان / پارسیان)
  1401/11/26
  به پشتیبانی جواهربازار تماس گرفتم و گفتم حرز برای گشایش بخت میخوام. حرز سوره احزاب برای ازدواج را توصیه کردین میخواستم بدونم کیا سوره احزاب حاجت گرفتن و بخت گشایی صد در صد بوده براشون
  آواتار
  هانیه دوستی (هرمزگان / دهبارز)
  1401/11/25
  شنیدم چندین دعای افزایش خواستگار وجود داره که یکی از آنها همین دعای امام صادق ع برای ازدواج است که به بخت گشایی قطعی معروفه
  آواتار
  جمیله رهایی (گلستان / گنبد کاووس)
  1401/11/24
  دنبال دعای مجرب باز شدن بخت بودم یکی از دوستانم حرز گشایش بخت احزاب رو پیشنهاد داد گفت خیلی موثره و برای دختر خودش استفاده کرده و نتیجه داده.
  آواتار
  اکرم گلستانی (سیستان و بلوچستان / راسک) خریدار این محصول
  1401/11/23
  دعای بخت گشایی عالی فقط همین حرز سوره احزاب دوستان خیلی عالی و نتیجه بخشه
  آواتار
  مهدیه مقیمی (بوشهر / کنگان)
  1401/11/22
  برای بخت گشایی چیکار کنم که هم سریع باشه هم راحت یه حرز جهت بخت گشایی سریع میخوام
  جهت بخت گشایی استفاده از حر سوره احزاب بسیار توصیه شده است.
  آواتار
  سمانه رضوی (خوزستان / ایذه)
  1401/11/21
  ینی شما میگین جادو برای باز شدن بخت همش الکیه و حقیقت نداره؟
  بهتر است از سوره احزاب که پیامبر اکرم و امام صادق ع فرمودند و توصیه کرده اند استفاده نمایید.
  آواتار
  زهره (خوزستان / اهواز)
  1401/11/20
  نمیدونم چقد این دعاهایی که برای جذب عشق و ازدواج وجود داره حقیقته ولی من خودم از حرز احزاب برای باز شدن بخت و ازدواج استفاده کردم که شگفت انگیز بود.
  آواتار
  آتنا یعقوبی (قزوین / تاکستان)
  1401/11/19
  خیلی سرچ کردم چه ذکری برای بخت گشایی خوبه تا اینکه سایت شما رو دیدم .مقاله خیلی خوبی بود واقعا استفاده کردم.
  آواتار
  ناهید اطلسی (قزوین / نظام آباد)
  1401/11/18
  برای رفع طلسم ازدواج چی پیشنهاد میکنید؟ یه حرز معرفی کنین که طلسم قفل ازدواج رو بشکنه
  استفاده از حرز امام جواد کامل جهت باطل شدن طلسم و جادو و رفع گرفتاری بسیار مجرب است همچنین استفاده از حرز سوره احزاب در زمینه بخت گشایی تضمینی و بسیار توصیه شده است.
  آواتار
  خوشدل (آذربایجان شرقی / ورزقان)
  1401/11/18
  داشتم دنبال دعای خوش شانسی در ازدواج میگشتم که به ذکر و من یتق الله برخورد کردم یادم اومد که سایت جواهربازار تنوع خوبی در انگشترهای و من یتق الله داره البته از برکات سوره احزابسوره احزاب برای ازدواج سریع هم خیلی شنیدم
  آواتار
  جمیله خراسانی (اصفهان / باغ بهادران)
  1401/11/18
  بخت گشایی قرانی تنها راه منطقی و مجرب برای باز شدن بخت بسته شده هست چرا که از نظر پیامبران و اسلام هم پسندیده است.
  آواتار
  شقایق (خوزستان / اندیمشک) خریدار این محصول
  1401/11/18
  یه نفر دعای امدن خواستگاری که رفته رو بهم گفت خیلی طولانی و عجیب بود تصمیم گرفتم همین سوره احزاب رو بخرم استفاده کنم
  آواتار
  ساجده مهدی نیا (گلستان / گرگان)
  1401/11/18
  بهترین حرز برای ازدواج به نظرم همین سوره احزابه چون هم پیامبر ص و هم امام صادق علیه السلام بهش تاکید کردن وبه عنوان دعای بخت گشایی همراه داشته باشیم خوب باشه
  آواتار
  نرگس آتش افروز (خوزستان / کرخه)
  1401/11/18
  سوره احزاب فضیلت و فواید بسیاری داره تجربه خودم در این زمینه کاملا مثبت بود .
  آواتار
  علی رکعتی (آذربایجان غربی / پیرانشهر)
  1401/11/18
  یعنی واقعا گشایش بخت در یک هفته امکان پذیره؟ این که میگن مدت زمان تاثیر طلسم ازدواج یک هفتس به نظرم یکم احمقانه میاد.
  آواتار
  معین طهماسب (خراسان جنوبی / قائن)
  1401/11/18
  یک دعا برای باز شدن بخت دختر خواهرم گرفته بودیم ولی اصلا تاثیر نداشت حالا قراره از حرز سوره احزاب استفاده کنن امیدوارم ثمربخش باشه.
  پیشنهاد میکنم برای گرفتن تنیجه اصلا سراغ افراد کلاه بردار و رمال نروید و از ادعیه و حرزهای قرآنی استفاده کنید انشاله مفید واقع شود.
  آواتار
  مهین نیمانی (اصفهان / شهرضا)
  1401/11/18
  لوح گشایش بخت احزاب میخوام ولی اندازش کوچیک تر باشه میخوام جلوی میز داخل اتاق بذارم شنیدم تاثیر طلسم ازدواج رو خنثی میکنه.
  آواتار
  سولماز وحدت (فارس / کوار)
  1401/11/18
  من همش حس میکنم یکی بختمو بسته علائم طلسم ازدواج رو تو زندگیم میبینم مثلا همش بی دلیل عصبی میشم یا تو کارام گره میوفته .از کارهایی برای باز شدن که گفتین انجام میدم ببینم نتیجه چی میشه.
  حتما از حرز سوره احزاب بر پوست آهو استفاده کنید انشاالله نتجیه میبینید.
  آواتار
  اعظم عامری (تهران / تهران)
  1401/11/17
  من تازه سفارش دادم نتیجه گرفتم میگم
  آواتار
  ناشناس
  1401/11/12
  من استفاده نکردم امیدوارم جواب بده
  آواتار
  زهرا (لرستان / پلدختر)
  1401/10/28
  آیا واقعا سوره احزاب حرز ازدواج فوری هست؟
  آواتار
  مینو ربانی (فارس / فراشبند)
  1401/10/27
  خوندن سوره احزاب برای ازدواج دختر خیلی توصیه شده ولی نمیدونم کسی نتیجه گرفته ازش یا نه
  آواتار
  محسن رشیدی (فارس / ممسنی)
  1401/10/26
  بسم الله الرحمن الرحیم
  گوناگون
  خیلی جالب و سنجیده
  من سوره احزاب رو خوانده و جواب گرفتم.به خدا حاجتم بر آورده شده.
  محسن رشیدی
  جواهر بازار
  آواتار
  فرناز صفاییان
  1401/8/17
  منم دوست دارم در مورد بخت و اقبال و ازدواج و عاشقی حرف بزنم که شاید شوهر خوبی گیرم بیاد
  آواتار
  مهسان
  1401/8/14
  من خودم به شخصه از آیات قرآن معجزه هایی دیدم که خدا رو هزاران هزار بار شکر میکنم...از خدا میخوام مسئله ی ازدواجم رو هم به بزرگی خودش حل کنه.آمین یا رب العالمین
  آواتار
  آمی
  1401/8/6
  لطف از رضایتها و نتیجه گیری ها بیشتر بزارین
  آواتار
  حمید
  1401/7/25
  خیلی خوب بود استفاده کردیم از متن ممنون
  آواتار
  صادق یزدانی
  1401/6/12
  هرچی در مورد آیات قرآنی بگویند کم گفته اند کاملا صحیح است اصلا شک نکنید من معجزات قرآن را بارها در زندگی دیده ام
  آواتار
  فاطمه جمشیدی شاهرودی (هرمزگان / حاجی آباد)
  1401/3/31
  سلام
  آیابعدازاستفاده ازحرزسورهٔ احزاب ونتیجه گیری ازاون

  میتونیم به کس دیگه ای بدیم که ازش استفاده کنه برای بخت گشایی؟
  بله
  آواتار
  شهناز
  1401/3/30
  سلام عالیه برای بخت کشایی پسرها دعایی ندارین
  آواتار
  عصمت رخصتی
  1401/3/26
  نوشتن سوره اجزاب برای بخت گشایی می خواهم روی پوست اهو
  تماس تلفنی یا واتساپ 09155201768
  آواتار
  مریم
  1401/3/26
  از کجا میشه سوره احزاب روی پوست آهو رو تهیه کرد؟
  09155201768
  تماس تلفنی یا واتساپ یا تلگرام
  آواتار
  اروین شجاع (آذربایجان شرقی / تبریز)
  1401/2/25
  خدا انشالله بخت همه ی دخترا رو باز کنه به حق بزرگی خودش
  آواتار
  اروین شجاع (آذربایجان شرقی / تبریز)
  1401/2/25
  سلام من این دعا رو برای خواهرم گرفتم،واقعا معجزه کرد،من با صدق دل خریدم و خداروشکر در حدود 40روز خواستگار اومد و ازدواج کردن،،،واقعا یه معجزه
  آواتار
  رمضان حسنی
  1401/2/22
  سلام واقعآ آگاه کننده است ممنونم
  آواتار
  مهمان
  1401/2/20
  ممنون .خیلی مفید و کامل بود .تشکر .
  آواتار
  احسان بهداروند (اصفهان / اصفهان)
  1401/2/15
  بسیار عالی و کاربردی ومناسب
  به امید باز شدن همه درهای امور به روی همه بندگان
  آواتار
  مارا جهانبخت
  1400/11/17
  سلام من خانم 33 ساله هستم واقعا سوره احزاب رو پوست اهو تاثیر بخت گشایی داره
  برای تاثیر مثبت این حرز‌ ؛ روایات معتبر مذهبی وجود دارد .
  آواتار
  محجد
  1400/10/11
  سلام . اگه یخواهین دعای سوره دیگری سفارش بدیم مثلا سوره الرحمن امکان پذیره؟
  بله - لطفا از طریق واتساپ 09155201768 پیام دهید .
  آواتار
  سیدحمیدرضا اتقیا (گیلان / بندرانزلی)
  1400/8/7
  عالی بود گره گشا و مشکل گشا