جدیدترین محصولات
 1. جواهربازار
 2. کتابخانه
 3. ادعیه مذهبی و حرز

قیمت و خرید انگشتر موکل دار 🔔 خصوصیات انگشتر موکل دار

rateraterateraterate
تاریخ بروزرسانی :

انگشتر موکل دار چگونه کار میکنددر این مقاله ، راه های تشخیص انگشتر موکل دار | طلسم انگشتر موکل دار | چگونه انگشتر را موکل دار میکنند | انگشتر موکل دار خوبه یا بد | انگشتر موکل دار راست یا دروغ | انگشتر موکل دار رزق و روزی | انگشتر موکل دار رحمانی | تجربه انگشتر موکل دار | داستان انگشتر موکل دار | اسرار انگشتر موکل دار و... را با هم مرور می‌کنیم.

معمولا ، تمامی محصولاتی که با عنوان موکل دار ارائه می‌شوند در یک نکته شبیه هم هستند ، و آن هم قدرت عجیب و ماورائی موکل آن است. تا حدی که گاهی اوقات داستان‌های غول چراغ جادو در ذهن انسان تداعی می‌شود.عکس انگشتر موکل دار

انگشتر موکل دار به چه معناست

در داستان‌های عامیانه ، انگشتر موکل دار را به انگشترهایی می‌گویند که یک موکل (جن) یا طلسم بر روی آنها کار شده است و به واسطه‌ی امواجی که از موکل این سنگ ساطع می‌شود ، می‌تواند برای برآورده شدن آرزوهای فرد استفاده کننده مفید باشد.  برای اینکه بدانیم سنگ موکل دار واقعیت دارد یا خیر ، یا اینکه آیا انگشتر موکل دار صحت دارد یا نه ، بهتر است در ابتدا به این موضوع توجه داشته باشیم که هیچ سند علمی و یا مذهبی درباره تایید اصالت و یا تایید خواص انگشتر موکل دار وجود ندارد!
البته درباره اسرار انگشتر موکل دار به علوم غریبه نیز اشاره می‌شود. ولی بازهم تاکید می‌کنیم که هیچ سند مکتوب و معتبری از ائمه معصومین (ع) و آیات قرآن و کتاب‌های علمی ، درباره اینکه تایید کند انگشتر موکل دار حقیقت دارد ، صحبتی نشده و آن را تایید نکرده‌اند.

خواص انگشتر موکل دار چیست

داستان‌های زیادی را برای خاصیت انگشتر موکل دار بیان می‌کنند. برخی می‌گویند انگشتر موکل دار ثروت با خودش می‌آورد.  بعضی افراد می‌گویند انگشتر موکل دار محبت بین زن و مرد ایجاد می‌کند. در برخی داستان‌های می‌گویند که انگشتر موکل دار زبانبند بوده و برای این موضوع کارایی دارد. و اگر شرایط اقتصادی برای مخاطبین اهمیت داشته باشد ، داستانهایی را هم درباره انگشتر موکل دار رزق و روزی را فراوان می‌کند نیز گفته شده است. 
در نظر داشته باشید هیچ سند علمی و مذهبی برای اینکه یک انگشتر موکل دار بتواند شما را به تمام خواسته‌یتان برساند وجود ندارد و این داستان‌ها صرفا برای متقاعد سازی علاقمندان و ترغیب آنها به خرید انگشتر موکل دار بیان شده است.

جایگزین قوی برای انگشتر موکل دار

همانطور که قبلا گفته بودیم ، هیچ محصولی تحت عنوان موکل دار در جواهربازار به فروش نمی‌رسد.
صمیمانه پیشنهاد می‌کنیم از این داستان‌ها و خرافات فاصله بگیرید.

طبق روایات مذهبی معتبر و داستان‌هایی که از ائمه و معصومین (ع) ذکر شده است ، استفاده از حرز امام جواد بسیار توصیه شده است.
مراجع تقلید محترم نیز درباره حرز امام جواد (ع) توصیه‌های زیادی داشته‌اند و برای موارد مختلفی همچون ، افزایش رزق و روزی ، دور شدن بلایا ، جذب محبت بین زن و شوهر ، دور شدن شیاطین و... استفاده از حرز امام جواد (ع) را یاداوری کرده‌اند.

پک کامل شامل حرز کبیر امام جواد دست نویس بر روی پوست آهو در ساعات سعد و جادعایی نقره عیار 925 با حکاکی مخصوص و بازوبند چرم طبیعی با ذکر مقدس

عکس حرز امام جواد روی پوست آهو عکس متن حرز امام جواد
خرید

  297٫000   193٫000 تومان

حراج ویژهزمان باقی‌مانده فقط

روز

/

ساعت

:

دقیقه

:

ثانیه

سنگ موکل دار چیست

سنگ‌های مختلفی را به عنوان موکل دار ارائه می‌دهند.
انگشتر حدید موکل دار ، انگشتر یاقوت موکل دار ، انگشتر شرف شمس موکل دار ، انگشتر عقیق یمنی موکل دار ، انگشتر عقیق سلیمانی موکل دار ، انگشتر هبهاب موکل دار ، انگشتر موکل دار فیروزه و...
تقریبا برای همه‌ی سنگ‌های قیمتی این موضوع شنیده شده است.
در نظر داشته باشید ، طبق روایات ائمه و معصومین ، داستان‌های مذهبی و کتب علمی ، خاصیت و مفید بودن برخی سنگ‌های قیمتی تایید شده و استفاده از آنها توصیه گردیده است. ولی این موضوع هیچ ارتباطی به موکل دار بودن آن سنگ ندارد! و تقریبا تمام آنهایی که با عنوان داستان انگشتر موکل دار گفته می‌شوند ، خرافه بوده و به منظور متقاعد کردن مخاطبین برای پرداخت قیمت بالاتر از عرف سنگ مورد نظر است.
به بیان خیلی ساده‌تر ، یک فرد کلاهبردار ، یک سنگ قیمتی (مثلا عقیق ، فیروزه ، یاقوت ، هبهاب و...) را تهیه می‌کند. سپس با ادعای اینکه خودش برای این سنگ موکل فعال کرده است ، داستان‌های عجیبی را به آن نسبت می‌دهد و در نهایت ، آن سنگ را با قیمتی غیرواقعی و چندبرابری به فروش می‌رساند.
شاید به نظر ساده و خنده‌دار به نظر برسد ولی متاسفانه این شیوه کلاهبرداری‌ست. لطفا برای رسیدن به خواسته‌ها و آرزوهای خود صرفا با آموزه‌های آیات و روایات معصومین (ع) ، کتب مذهبی معتبر و رازونیاز با خداوند منان اقدام کنید.

انگشتر موکل دار از نظر اسلام

دین مبین اسلام درباره اهمیت و جایگاه دعا و رازونیاز با خداوند سبحان ، بسیار حساس بوده و ائمه و معصومین (ع) دعاهای زیادی را برای رسیدن به آرزوهای دنیوی و اخروی معرفی کرده‌اند. یکی از بهترین اسناد مذهبی در این زمینه ، کتاب مفاتیح‌الجنان بوده که مورد تایید مراجع تقلید محترم نیز می‌باشد.
در نظر داشته باشید برای اینکه حکم انگشتر موکل دار را بدانید و اینکه بدانید انگشتر موکل دار حرام است یا نه ، بهتر است به این سوال پاسخ دهید که آیا از نظر دین مبین اسلام ، ارتباط گرفتن با اجنه و شیاطین برای رسیدن به آرزوهای انسانی مورد تایید است یا خیر !
ائمه و معصومین ، در هیچ سند معتبر مذهبی ، مسلمانان را به برقراری ارتباط با دنیای اجنه و شیاطین دعوت نکرده‌اند.
صمیمانه پیشنهاد می‌کنیم برای رسیدن به خواسته‌ها و آرزوهای دنیوی و اخروی خودتان ، از دعاهای مذهبی معتبر ، کتاب‌های دعای مورد تایید مراجع تقلید و راز و نیاز با خداوند کریم و رحمان بهره ببرید.

خرید انگشتر موکل دار حضوری

متاسفانه کلاهبرداران از روش‌های مختلفی برای فروش انگشتر موکل دار اقدام می‌کنند. در پوشش افرادی مذهبی خود را به مخاطبین‌شان معرفی می‌کنند و با ادعای فعال کردن موکل انگشتر و فروش انگشتر موکل دار (که قادر است شما را به تمام خواسته‌هایتان برساند) شیادی می‌کنند.
با یک جستجوی ساده ، در شهرهای بزرگ افراد گوناگونی یافت می‌شوند که از اعتماد مردم و نیاز آنها سوءاستفاده می‌کنند. (انگشتر موکل دار اهواز ، انگشتر موکل دار اصفهان ، انگشتر موکل دار مشهد ، انگشتر موکل دار در تهران ، انگشتر موکل دار تبریز و ...)
برخی از این افراد ، در شبکه‌های اجتماعی نیز فعال بوده و با ادعای فروش و خرید انگشتر موکل دار ارزان و یا انگشتر موکل دار زنانه ، یا گردنبند موکل دار و یا ... و با ارائه‌ی وعده‌های دروغین از خصوصیات انگشتر موکل دار ، مخاطبین خود را برای خرید سنگ موکل دار ترغیب می‌کنند.
با یک جستجوی ساده در شبکه‌های اجتماعی به موارد زیادی برخورد می‌کنیم. از جمله انگشتر موکل دار اینستاگرام ، کانال فروش انگشتر موکل دار ، انگشتر موکل دار  دیوار و ... که با یک بررسی و مقایسه راحت متوجه می‌شوید هیچ سندیت علمی و مذهبی برای ادعای آنها مطرح نمی‌شود.
در حال حاضر ، چیزی که از انگشتر موکل دار معرفی می‌شود ، بیشتر شبیه به داستان‌های غول چراغ جادو بوده که می‌تواند به راحتی تمام آرزوهای صاحب خود را برآورده کند و البته که این موضوع فقط در داستان‌های کودکانه قابل تصور است!
انگشتر موکل دار و غول چراغ جادو

خطرات انگشتر موکل دار

سوالات زیادی درباره مضرات انگشتر موکل دار و یا عوارض انگشتر موکل دار مطرح شده است. قبل از اینکه به این سوال پاسخ دهیم ، بهتر است یادآوری کنیم از نظر دین مبین اسلام ، هدف وسیله را توجیه نمی‌کند. برخی از افراد سودجو و کلاهبردار ، در زمان فروش انگشتر موکل دار ادعا می‌کنند که برای فعال شدن موکل و طلسم انگشتر باید کارهایی خلاف عرف و دین اسلام انجام داد و یا اینکه اگر برخی اعمال (به شدت ناشایست) انجام نشود موجب باطل شدن انگشتر موکل دار (باطل شدن سنگ موکل دار) خواهد شد.
لطفا توجه داشته باشید ، اگر این موارد را برای استفاده و یا فعال سازی انگشتر موکل دار مطرح کردند ، این انگشتر موکل دار فساد مطلق بوده و هیچ خیری در آن نیست!
و برای هیچ فرد مسلمان و عاقلی ، شایسته نیست که در دام این شیادان گرفتار شود و اعمال حرام را برای رسیدن به خواسته‌ها و آرزوهای خود انجام دهد.
الزام به رعایت قوانین شرع دین مبین اسلام در هر شرایطی واجب بوده و نباید رسیدن به آرزوها و خواسته‌های دنیوی باعث شود این اصل را فراموش کنیم.

اسامی موکل انگشتر | انواع انگشتر موکل دار

افراد مختلف ، انگشترهای موکل دار را به دسته‌بندی‌های گوناگونی تقسیم می‌کنند. مثلا برخی می‌گویند اگر جن موکل شده روی نگین انگشتر مسلمان باشد ، به آن انگشتر موکل دار مسلمان می‌گویند. برخی آن را به عنوان انگشتر موکل دار رحمانی هم معرفی می‌کنند. برخی هم می‌گویند که از اجنه شر و غیر مسلمان برای موکل انگشتر استفاده شده و به آن ابلیس انگشتر موکل دار نیز می‌گویند. تعاریف دیگری از انگشترهای موکل دار نیز ارائه شده است ، از جمله : انگشتر موکل دار شیخ احمد و یا انگشتر موکل دار سلطانی و ...
در نظر داشته باشید ، دسته‌بندی‌های معرفی شده برای انگشترهای موکل دار ، به هیچ‌عنوان به معنای تایید آنها و دلیلی برای اصالت‌شان نیست!
حتی برخی دسته‌بندی‌های عجیب دیگر نیز معرفی شده است: انگشتر موکل دار قوی و انگشتر موکل دار متوسط و انگشتر موکل دار ضعیف.
و برخی افراد گفته‌اند که منظور از قوی و متوسط و ضعیف ، قدرت موکل فعال شده برای نگین انگشتر است و بهتر است انسان‌هایی که یک سری مشخصات خاص دارند ، از موکل قوی و دیگران از موکل متوسط و باقی افراد هم از موکل ضعیف استفاده کنند تا تحمل قدرت موکل قوی را در امورات زندگی خود داشته باشند.

طریقه موکل دار کردن انگشتر

درحقیقت هیچ روش علمی و یا مذهبی برای ساخت انگشتر موکل دار و یا به نام زدن انگشتر موکل دار وجود ندارد! افرادی که ادعای موکل دار کردن انگشتر را بیان می‌کنند ، هیچ روش ثابت و معتبری ندارند و البته هیچ‌گاه هم روش آنها دقیقا با یکدیگر برابر و همسان نیست. چرا که اکثر این افراد به شیوه رمالی و دعانویسی دروغین عمل کرده و از جهل و نیاز مخاطبین خود بهره می‌برند.
تمام روش‌هایی که درباره آموزش موکل دار شدن انگشتر در شبکه‌های اجتماعی و یا سایت‌های کلاهبرداری دیگر معرفی شده‌اند ، صرفا نشر اکاذیب بوده و هیچ سندیت علمی و مذهبی ندارند.
هیچ کدام از این افراد که ادعای ساخت انگشتر موکل دار را مطرح می‌کنند ، نمی‌توانند برای صحت ادعای خود یک سند قطعی ارائه دهند! در واقع چیزی به عنوان انگشتر موکل دار تضمینی وجود ندارد!
برخی کلاهبرداران ، ادعای فروش انگشتر موکل دار اصل و تضمینی را مطرح می‌کنند و با قاطعیت به مخاطبین خود می‌گویند که این انگشتر جادویی انگشتر موکل دار قوی بوده و تاثیر بسیار زیادی را در برآورده شدن خواسته‌های مشتری خواهد داشت. و البته پس از اینکه مشتری آنها بازهم به خواسته و آرزوی خود نمی‌رسد ، برای توجیه رفتار خود ، دلایل مضخک و بی‌معنای دیگری را مطرح می‌کنند. از جمله اینکه : غذای انگشتر موکل دار داده نشده یا ذکر انگشتر موکل دار باطل شده یا موکل آن غیرفعال شده و یا... که البته تماما کذب هستند!
دعانویسی و موکل دار کردن انگشتر

طریقه استفاده از انگشتر موکل دار

با توجه به موارد گفته شده و خرافات و کلاهبرداری‌های بزرگی که تحت عنوان انگشتر موکل دار اصل و یا انگشتر موکل دار قدیمی مطرح شده است ، تاکید می‌کنیم هیچ شرایط خاصی برای نحوه استفاده از انگشتر موکل دار تعریف نشده است! در واقع برای هر انگشتر با توجه به خاصیت فلز مورد استفاده برای فریم آن (نقره ، طلا ، استیل و...) و جنس نگین بکار رفته در آن (مثلا عقیق ، فیروزه ، یاقوت ، هبهاب و...) و اگر متن مذهبی خاصی روی انگشتر کار شده است (مثلا آیات قرآنی و...) می‌بایست نکاتی را رعایت کرد که صرفا به همین موارد مربوط می‌شود و هیچ ارتباطی به موکل دار بودن انگشتر ندارد!
در نظر داشته باشید نحوه نگهداری از انگشتر موکل دار اصولا یک سوال اشتباه است چرا که اگر واقعا موکل انگشتر دارای قدرتی ماورایی و استثنایی بوده و می‌تواند صاحب انگشتر را به تمام خواسته‌های خود برساند ، پس خودش هم می‌تواند از اصل وجودی خودش مراقبت کند :) و نیازی به کمک ما ندارد!!!

فیلم تست انگشتر موکل دار

در شبکه‌های اجتماعی و برخی سایت‌های کلاهبرداری ، فیلم‌هایی را برای فهمیدن انگشتر موکل دار و یا تست انگشتر موکل دار پخش می‌کنند. در نظر داشته باشید به سادگی و با برخی ترفندهای نرم‌افزارهای کامپیوتری می‌توان تمام آن کلیپ‌ها را بازسازی کرد! 
نشانه های انگشتر موکل دار معمولا خیلی وسیع و گسترده است. و تقریبا برای هر سنگی صدق می‌کند. بنابراین تمام داستان‌هایی که برای خواص انگشتر یاقوت موکل دار ، خواص سنگ سلیمانی موکل دار ،  انگشتر هبهاب موکل دار ، انگشتر موکل دار عقیق ، انگشتر موکل دار فیروزه و... بیان شده‌اند ، هیچ‌کدام به موکل دار بودن انگشتر ارتباط ندارد.
علائم انگشتر موکل دار و مواردی که بعنوان شرایط انگشتر موکل دار بیان می‌شوند ، همگی مشابه بوده و در واقع به این دلیل است که هیچ مشخصه‌ی قطعی برای یک انگشتر موکل دار که بتواند شما را به تمام خواسته‌یتان برساند ، وجود ندارد!

قیمت سنگ موکل دار

با توجه به خرافاتی که برخی سودجویان درباره خواص انگشتر موکل دار مطرح می‌کنند ، دور از انتظار نیست که قیمت انگشتر موکل دار هم نسبت به انگشترهای معمولی بالاتر است.
و اگر بخوایم از یک زاویه دیگر به داستان انگشتر موکل دار نگاه کنیم ، برخی سودجویان و کلاهبرداران ، انگشترهای معمولی را تهیه کرده و سپس با ادعای اینکه انگشتر موکل دار زنده بوده و شما را به تمام خواسته‌هایتان می‌رساند ، قیمت بسیار بالاتری را برای آن تعیین می‌کنند و علت بالابودن قیمت انگشتر موکل دار را کارایی انگشتر موکل دار بیان می‌کنند!
در واقع چیزی به عنوان انگشتر موکل دار ارزان وجود ندارد! زیرا ارزان‌قیمت‌ترین انگشتر هم اگر با عنوان موکل دار و خرافات مرتبط به آن ارائه شود ، بازهم به دلیل همان خرافاتی که با خود دارد ، قیمت بالاتری نسبت به عرف بازار (قیمت اصلی و واقعی انگشتر) خواهد داشت.

  نظرات درباره انگشتر موکل دار (نظرات مشتریان)

  آواتار
  وحید
  1403/3/17
  باسلام
  این انگشرهایی که به نام موکل دار میفروشن تو اینترنت 150 یا 180 یا 200 اینا چطور واقعیت داره یاخیر
  آواتار
  بنده‌ٔ حقیر
  1403/2/24
  سلام دوستان عزیز ، اینجور چیزها خرافه و انحراف در دین هستش! تا زمانی که ما انسان ها خدایی بینهایت قادر و توانا داریم، چرا رو بیاریم به چنین کارهای پست و حقیری؟! که اصلا تهش معلوم نیست! دوستان عزیز من شخصا معجزه پروردگار رو دیدم با قرآن خوندن از ته دل و نیت کردن خداوند خواسته هایی که به صلاح شماست اجابت میکنه! کسی که میخواد پولدار بشه سوره واقعه و دعای معراج رو هر روز بخونه! انشالله که خدا اجابت خواهد کرد.
  آواتار
  محمد
  1403/2/2
  همانطور کع انگشتر موکل دار خرافاته، حرز و دعاهایی هم که در رابطه با اینها نوشته میشه از پایه خرافاته و فقط اسم ائمه رو می چسبونن(حرز امام سجاد، حرز امام رضا و...) تا بقیه نتونن مخالفتی بکنن
  آواتار
  مهناز
  1402/11/7
  من انکشتر زنجیر ب نام موکل دار بهم فروخت برقبمت یک ملیون صد اما ا انکشتر ک حلبی هست و انکار یرچیز الکی کلاهبرداری راهی برای تشخصیش ندارم
  آواتار
  یوسفی (کرمان / رابر)
  1402/10/5
  چجوری باور میکنید واقعا اینجور موارد هستش ولی الان خیلی کم شده
  آواتار
  عفت پناهی (بوشهر / نخل تقی)
  1402/9/22
  چه کلاهبرداری هایی که سر همین ماجرا از مردم بدبخت نکردن
  آواتار
  حمید جیرانی (اصفهان / دیزیچه)
  1402/9/21
  امیدوارم کالای خریداری شده ام زودتر به دستم برسه ممنون از شما
  آواتار
  مرضیه قاسمی (خراسان شمالی / گرمه)
  1402/9/20
  وقتی هیچ سند و مدرکی برای این موضوع نیست چطور باورش میکنن
  آواتار
  هستی مهدیزاده (البرز / چهارباغ)
  1402/9/11
  تاوقتی موارد معتبری مثل حرز امام جواد هست چرا بریم سراغ سنگ موکلدار.
  آواتار
  حامد حمیدی (خوزستان / رامهرمز)
  1402/9/10
  خدایا مردم به چه چیزهایی اعتقاد دارن
  آواتار
  منصوره زیبایی (گیلان / رشت)
  1402/9/9
  من خودم اعتقادی به این موضوعات ندارم اما به دعا واقعا اعتقاد دارم و مثل معجزه میمونه
  آواتار
  رعنا نعمت الهی (خوزستان / لالی)
  1402/9/8
  توضیحات کامل و مختصری بود متشکر
  آواتار
  فاطمه سبزه ای (زنجان / خدا بنده)
  1402/9/7
  تا وقتی حرز امام جواد هست چه نیاز به انگشتر موکل دار
  آواتار
  مرضاری (کرمان / بابک)
  1402/9/5
  ممنون از اینکه اینقدر خوب و دقیق توضیح دادید
  آواتار
  مرادیان (گیلان / لنگرود)
  1402/9/4
  کاش بود همچین چیزی بنده به شخصه هیچ اعتقادی ندارم نسبت بهش
  آواتار
  جلال ندایی (زنجان / خدا بنده)
  1402/9/3
  فکر نمیکنم محصول موکل داری وجود داشته باشه
  آواتار
  جعفر عباس زاده (چهارمحال بختیاری / سورشجان)
  1402/9/2
  خیلی دقیق و با جزئیات ذکر شده -ممنون از تحقیقات علمی خوبتون
  آواتار
  جلالی (گلستان / گمیشان)
  1402/9/2
  موافقم اگر همچین چیزی خوب بود و وجود داشت که کسی اون و برای فروش نمیذاشت
  آواتار
  سمانه بیداری (اصفهان / شاهین شهر)
  1402/9/2
  به نظر من محصول موکل دار وجود نداره
  آواتار
  ناشناس
  1402/9/1
  ادمای ساده بهتره فریب بخورن ،یکم منطقی فکر کنین ،داخل یک بازیه ساده تو یک آیتم جادویی هم پیدا میکنی ساده از دستش نمیدی چطوره این ادما این سنگو که اینقدررر کارایی داره و ثروت میاره رو باید بفروشن ،خب موئمن خودت استفادش کن پولدار شی
  آواتار
  امیر رضا (ایلام / دلگشا)
  1402/8/26
  به نظرم همه اینجور موارد خرافه هستش چجوری بعضی ها به افرادی که مشخصه سود جو هستند اعتماد میکنن
  آواتار
  فرزانه قاسمی (خوزستان / بندر ماهشهر)
  1402/8/25
  من با نظر شما موافقم از جهل مردم استفاده میکنند این انسانی نیست
  آواتار
  فرنگیس (خوزستان / اندیمشک)
  1402/5/2
  خواص انگشتر موکل دار چیست ؟ من یه فروشنده دیدم پیج داره خیلی هم ادعای کاربلد بودن و این کاره بودن داره ایشون . میگه انگشتر موکل دار ثروت میاره ، انگشتر موکل دار زبانبند ه ، انگشتر موکل دار رزق و روزی میاره . محبت میاره .
  واقعا همه شون دروغه ؟
  بله قطعا تمام این موارد خرافه ای بیش نیست !
  آواتار
  وهاب شریفی (بوشهر / ریشهر)
  1402/5/1
  انگشتر موکل دار ارزان و گران نداره . از پایه خرافاته . موافقم با شما
  آواتار
  حمید (گیلان / رودبار)
  1402/4/31
  چند سال پیش انگشتر موکل دار در تهران تهیه کردم .واقعا حیف پولی که دادم . حیف
  مرسی از مقاله تون .بلکه کسی اینطوری پولش رو هدر نده
  آواتار
  ناصر (هرمزگان / حاجی آباد)
  1402/4/30
  انگشتر موکل دار اهواز خیلی طرف دار داره. کاش میاوردین
  آواتار
  مهمان (خراسان رضوی / فریمان)
  1402/4/29
  فقط کامنتهای اون دسته عزیزانی که مقاله رو حتی درست نخوندن یا خوندن ولی.بازم دنبال طلسم انگشتر موکل دار و خرید انگشتر موکل دار حضوری و این چیزا هستن :)) بزرگوار شما خرافات رو بزاری کنار زندگیت درست میشه نیاز نیست انگشتر موکل دار زنده تهیه کنی
  مقاله گفته موکل دار کلا از پایه دروغه . طرف میاد کامنت میزاره خاصیت انگشتر موکل دار رو بگید :))
  آواتار
  سعید جمالی (خوزستان / الهایی)
  1402/4/28
  خرید انگشتر موکل دار کلا خودش مشکل داره یعنی انسان به نیرویی جز خدای متعال دست به دعا میبره که قطعا از پایه زیر سوال میره .ممنونم برای آگاه کردن مردم و ممنونم مثل خیلی افراد دیگه از این سادگی مردم استفاده مالی نبردید
  آواتار
  مرتضی غفاری مقدم (کرمان / قلعه گنج)
  1402/4/27
  کانال فروش انگشتر موکل دار اینقدر زیاده که فقط ادم باید با خودش نمیگه کل اگر طبیب بودی ...
  من هرچقدر به دوستانم توضیح میدم بازم دنبال انگشتر موکل دار میرن و هیچ کدوم هم تابحال سر سوزنی نتیجه ندیدن
  آواتار
  راضیه سعیدی (البرز / کرج)
  1402/4/26
  حکم انگشتر موکل دار برای کسی که هدیه میده چیه؟
  حکم خاصی نداره . مقاله را بخوانید لطفا !
  آواتار
  رضوانی (بوشهر / عسلویه)
  1402/4/24
  منظور از شرایط انگشتر موکل دار رو نمیفهمم
  چرا چیزی که وجود نداره باید درباره شرایطش حرفی زده بشه
  و چرا ادم باید این خرافات رو باور کنه
  آواتار
  آزاد سلیمانی (آذربایجان شرقی / ایلخچی)
  1402/4/23
  شنیده بودم هر سنگ موکل اثر مخصوص به خود دارد. مثلا خواص انگشتر یاقوت موکل دار با خواص انگشتر عقیق موکل دار فرق داره
  دوست عزیز پیشنهاد میکنم مقاله را مجدد مطالعه نمایید.
  هیچ انگشتر یا محصولی با عنوان موکل دار بودن وجود ندارد و تمامی این عنوان ها حیله افراد متقلب و کلاهبردار می‌باشد.
  آواتار
  سینا اسحاقی (هرمزگان / بندر کوهستک)
  1402/4/22
  برای باطل شدن سنگ موکل دار شنیدم آن را درون آب روان انداختن چاره است.
  آواتار
  ساعد رهنمود (اردبیل / پارس آباد)
  1402/4/21
  هیچ انگشتر موکل دار تضمینی و واقعی وجود ندارد نمیدانم چرا این مردم خرافات را باور دارند.
  آواتار
  امیرعلی رضوی (بوشهر / بوشهر)
  1402/4/20
  فیلم های کمی درباره حرکت انگشتر موکل دار پیدا کردم
  اما خیلی در این باره کنجکاو بودم و تحقیق کردم
  با خاطر جمعی بهتون میگم که حقیقت ندارد.
  آواتار
  راضیه رستم پور (سمنان / سرخه)
  1402/4/18
  غذای انگشتر موکل دار دیگه چه معنی داره؟ اخه چطور با عقل و منطق جور درمیاد؟
  آواتار
  حسین کامروا (خراسان رضوی / کاشمر)
  1402/4/17
  انگشتر موکل دار از نظر اسلام هم موضوعیست که هیچ دلیل و منطقی برای ان آورده نشده چطور میتوانید به این اشخاص که ادعای موکل دار بودن میکنند اعتماد کنید.
  آواتار
  مهمان (کرمانشاه / روانسر)
  1402/4/16
  راه های باطل شدن سنگ موکل دار را بگویید
  دوست عزیز مساله موکل دار بودن سنگ ها کاملا رد شده و چیزی جز دروغ و کلاه برداری نیست.
  آواتار
  جهانشیری (گیلان / رودبار)
  1402/4/15
  از مردم شریف و عزیز ایران خواهش میکنم خرافات و خیالات موکل دار بودن انگشتر ها را باور نکنید و به خودتان و اموالتان آسیب نرسانید.
  آواتار
  رکسانا طاهری (اردبیل / خلخال)
  1402/4/14
  مگر انگشتر موکل دار زنانه و مردانه هم دارد؟ به حق چیزهای ندیده
  آواتار
  صابر تنومند (خراسان جنوبی / سربیشه)
  1402/4/13
  گردنبند موکل دار چیست ایا با نمونه های انگشتر های موکل دار یکی هستش؟
  دوست عزیز همانطور که در مقاله هم ذکر کردیم هیچ محصولی تحت عنوان موکل دار وجود ندارد و تمامی این عناوین زاییده ذهن افراد فریبکار میباشد.
  آواتار
  مهمان
  1402/4/12
  باید بگم که طبق تجربه ای که دارم انگشتر موکل دار وجود نداره
  آواتار
  سوگند ابراهیمی (گلستان / آق قلا)
  1402/3/17
  اگر خرید انگشتر موکل دار حضوری انجام بدیم چی؟ ینی حضوری هم ممکنه سرمون کلاه بذارن
  آواتار
  همایون امیری (یزد / مروست)
  1402/3/16
  مدتها قبل عضو کانال فروش انگشتر موکل دار شده بودم گمان میکردم میتونم یکی از این انگشترها را داشته باشم تا به خواسته هام برسم غافل از اینکه همش ادعایی پوچ و دروغ بود.
  آواتار
  مرتضی گلی (قزوین / محمدیه)
  1402/3/15
  مقاله خوبی بود باید از اطلاع رسانی خوب و جامع شما تشکر کرد که مردم را اگاه میکنید.
  آواتار
  مهمان (سیستان و بلوچستان / زاهدان)
  1402/3/14
  مضرات انگشتر موکل دار از منفعتش بیشتره دوستان هر چیزی را باور نکنی تا با چشمان خود ندیدید
  آواتار
  کاظم بابایی (خراسان جنوبی / زیرکوه)
  1402/3/13
  کلیپ های زیادی درباره طریقه استفاده از انگشتر موکل دار در سایت های ایرانی و خارجی دیدم همه آنها یک وجه مشترک داشتند این که همه آنها کلاهبردار هستند و مردم ساده دل را فریب میدهند.
  آواتار
  علی دارابی (اصفهان / چادگان)
  1402/3/12
  لینکی به عنوان خرید انگشتر موکل دار ارزان برام ایمیل شده بود روش کلیک کردم و دیدم چقدر مزحک هست.
  آواتار
  مهمان (سیستان و بلوچستان / نیکشهر)
  1402/3/11
  من از خطرات انگشتر موکل دار شنیدم که بعد از مدتی موکل اون انگشتر بدن انسانو تسخیر میکنه.
  آواتار
  شایان برادران (مازندران / عباس آباد)
  1402/3/10
  توی سایت دنبال انگشتر حدید موکل دار میگشتم ولی اینطور که پیداست این قضیه موکل دار بودن کلا منتفیه
  آواتار
  هوشنگ هدایت (اصفهان / جرقویه سفلی)
  1402/3/9
  بهترین جایگزین برای گردنبند موکل دار یا این جور چیز ها قطعا استفاده از حرزهایی میباشد که امامان ما کردند.
  آواتار
  ثنا بهزادی (کرمان / شهداد)
  1402/3/8
  جالب بود و چه خوب که ذهن مردم را اینگونه بیدار کردید.
  آواتار
  تسلیمی (آذربایجان شرقی / ملکان)
  1402/3/7
  دوستان عزیز به جای باور کردن این خرافه ها بیایید به زندگی واقعی و اینکه چطور با مشکلات مقابله کنیم فکر کنیم.
  آواتار
  بهنام امیری (آذربایجان شرقی / ایلخچی)
  1402/3/6
  کنجکاو بودم که بدانم انگشتر موکل دار چگونه کار میکند به همین منظور در سایت های مختلفی جستجو کردم و فهمیدم که چقدر کلاهبرداری در این زمینه زیاد است.
  آواتار
  شاهین ناظری (ایلام / چوار)
  1402/3/5
  یه فیلم تست انگشتر موکل دار دیده بودم اخه کدوم عاقلی این اراجیفو باور میکنه
  آواتار
  برومندی (آذربایجان غربی / سیاه چشمه)
  1402/3/4
  من که ترجیح میدم به جای باور کردن این خرافات درباره موکل دار بودن جواهرات و سنگ ها، به خود خداوند بزرگ تکیه کنم
  چه کسی بهتر از خدا میتونه گره از کارمون باز کنه؟
  آواتار
  حسین معتمد (یزد / اشکذر)
  1402/3/3
  اصلا تشخیص سنگ موکل دار چجوریه اصلا مگر راهی وجود داره برای این کار؟
  آواتار
  مهمان (اصفهان / داران)
  1402/3/2
  در یکی از کانل های یوتیوب طریقه استفاده از انگشتر موکل دار را گفته بود خیلی عجیب و غیر معقول میامد
  آواتار
  تکتم دلربایی (گیلان / صومعه سرا)
  1402/3/1
  خطرات انگشتر موکل دار و کارهای نادرستی که برای مثلا میگن برای فعال کردنش نیازه، اصلا قابل جبران نیست
  آواتار
  حبیب فرزین (آذربایجان شرقی / ملکان)
  1402/2/31
  گمان نمیکنم کسی باشه که تجربه انگشتر موکل دار داشته باشه و ازش نتیجه دیده باشه
  آواتار
  منصوره هدایتی (بوشهر / بوشهر)
  1402/2/30
  خیلی عالی بود
  اینکه انگشتر موکل دار محبت را زیاد کرده یا ثروت می افزاید کاملا بی پایه و اساس میباشد
  آواتار
  فیروزه تشهدی (ایلام / شیروان چرداول)
  1402/2/29
  چندی پیش گردنبند موکل دار با یه سنگ عجیب غریب در نت دیدم که نظرم را به خودش خیلی جلب کرد اما قطعا واقعیت ندارد.
  آواتار
  طاها
  1402/2/28
  ممنون بخاطر اطلاع رسانی که‌ نوشته اید
  آیا اگر کسی انگشتر موکلدار داشته باشد...
  بنظر عقل کم حقیر اول که رو نمی‌کند..
  2 وبه هیچ قیمتی نمی فروشد...
  آواتار
  مهمان (آذربایجان غربی / چایپاره)
  1402/2/20
  خیلیا با انگشتر موکل دار فساد میکنند و مردم را به گمراهی میکشانند...
  آواتار
  مهمان (اصفهان / قهدریجان)
  1402/2/19
  منکه ترجیح دادم به جای استفاده از ذکر انگشتر موکل دار، از ذکرهای الهی که منبع دینی و علمی دارند استفاده کنم .
  آواتار
  سعید صادقی (بوشهر / دلوار)
  1402/2/18
  منم گول همین موکل دار بودن رو خوردم و کلی ضرر کردم که هزینه بسیار هنگفتی بابت این اراجیف پرداخت کردم ولی حیف که پشیمانی فایده نداره.
  آواتار
  علی مردانی (البرز / ماهدشت)
  1402/2/17
  خواهشا خواشا طریقه موکل دار کردن انگشتر رو توی فیلمای مختلف باور نکنید دوستان
  آواتار
  چنگیز مقامی (اصفهان / میمه)
  1402/2/16
  انگشتر موکل دار به چه معناست اخه با عقل جور درنمیاد یعنی چه که انگشتری موکل داشته باشد؟
  آواتار
  قاسم (خراسان رضوی / سرخس)
  1402/2/15
  انگشتر موکل دار دارم با انگشتر زمرد تایلندی عوض میکنم
  آواتار
  حسن بهاری تبریزی (تهران / تهران)
  1402/2/14
  سلام: باتشکراز روشنگری تان ، خرافه وخرافات (حربه )وسیله ای ست دردست شیادان وکلاهبرداران که به وسیله آن افراد جاهل ،گرفتار،وبعضا مستاصل را فریب داده تاخودشان به نان ونوایی برسند .
  حالاهرچه این نام جعلی ودروغین (بزرگترودهان پرکن تر)کلاه برسر رفته گشادتروالبته پرهزینه تر خواهدبود .
  آواتار
  آرام باهنر (هرمزگان / انگهران)
  1402/1/27
  چقدر منم دلم میخواست انگشتر جادویی انگشتر موکل دار قوی داشته باشم ینی همش الکیه؟
  آواتار
  پرویز آرامستانی (لرستان / فیروزآباد)
  1402/1/26
  انگشتر موکل دار راست یا دروغ کاملا مشخصه دیگه
  چرا الکی برای رسیدن به خواسته ها به این چیزای دروغین متوصل میشین
  آواتار
  زهرا دبستانی (زنجان / سلطانیه)
  1402/1/25
  اینایی که میگن انگشتر موکل دار رزق و روزی میاره و ثروتمند میشین خودشون چرا اینجوری نیستن
  آواتار
  حسین صادق لو (آذربایجان شرقی / شبستر)
  1402/1/24
  دوستان عزیز... توصیه میکنم به جای این خرافات به قران پناه ببرید...
  آواتار
  ا
  1402/1/23
  اگه واقعیت دارند چرا برا خودشون نگه نمیدارن
  آواتار
  فرهاد دلجو (کردستان / بانه)
  1401/12/24
  در پیجی قیمت سنگ موکل دار را بسیار بالا و ملیونی زده بودن اصلا باورم نمیشد که مردم ساده دل ما این مبالغ هنگفت را برای چیزی که وجود ندارد پرداخت میکنن.
  آواتار
  حامد شعبانی (فارس / سپیدان)
  1401/12/23
  آیا راهی برای فهمیدن انگشتر موکل دار وجود داره؟
  دوست عزیز هر گونه محصولی تحت عنوان موکل دار به هیچ وجه وجود نداشته و صرفا حیله ایست توسط افراد کلاه بردار. پیشنهاد میکنم مقاله را یک بار دیگر مرور بفرمایید.
  آواتار
  شهاب کریمی زوردگانی (اصفهان / شاهین شهر)
  1401/12/22
  خسته نباشید، درود بر شما،،،، ممنون بخاطر راهنماییتون
  آواتار
  هادی سلطان نژاد (خوزستان / شادگان)
  1401/11/25
  هر چی که با اجنه و طلسم و دعا پیش بره به جایی نخواهد رسید...
  آواتار
  بهمن ابوذری (کرمان / بردسیر)
  1401/11/24
  به جای انگشتر موکل دار و این خرافات باور نکردنی، از حرز امام جواد و حرز های الهی دیگر استفاده کنین
  که هم ثواب داره هم پر خاصیت هستند...
  آواتار
  غلام زاده (چهارمحال بختیاری / لردگان)
  1401/11/23
  یکی از دوستانم انگشتر قدیمی به من داد گفت ذکر انگشتر موکل دار رو بهم یاد میده اگه بخونم موکل دار میشه به خاسته هام میرسم
  آواتار
  سینا سرمست (یزد / مروست)
  1401/11/22
  کلاهبرداری انگشتر موکل دار یه موضوع روشن و واضحه چرا انقدر اصرار به داشتن چیزی دارید که وجود خارجی ندارد!
  آواتار
  امیر واحدپور (گیلان / آستارا)
  1401/11/21
  هرکی بره سمت موکل دار ، خونه خراب میشه ... من خیلیهارو دیدم به زور ازش رهایی پیدا کردن ... درواقع حکم همون سحر و جادو رو داره و بشدت خونه خراب کن هستش به شدت.
  آواتار
  نوید
  1401/11/21
  گول هیچکس را نخورید و باور نکنید که انگشتر موکل دار فلان استو فلان است اینها همه. الکی و می خواند جیب شمارا خالی کنند موغظب باشید
  آواتار
  یاسر بروجردی (زنجان / خدا بنده)
  1401/11/3
  اینکه میگن انگشتر موکل دار رزق و روزی میاره کاملا خرافه ست. من از حرز امام جواد و ذکر و من یتق الله برای افزایش روزی استفاده کردم واقعا عالی بود
  آواتار
  فرنوش بابایی (اردبیل / بیله سوار)
  1401/11/2
  خیلی دلم میخواست انگشتر عقیق یمنی موکل دار داشته باشم فکر کردم واقعا هست .کلا نا امید شدم!
  آواتار
  حامد شکوری (همدان / لالجین)
  1401/11/1
  عوارض انگشتر موکل دار خیلی بده اصلا استفاده نکنین دوستان اثرات همش موقتیه
  آواتار
  شیرودی (گیلان / بندرانزلی)
  1401/10/30
  والا من تاحالا این چیزا رو درباره انگشتر موکل دار یا نحوه نگهداری از انگشتر موکل دار نشنیده بودم چه چیزایی هست که ادم درباره شون نمیدونه اصلا چرا ادم باید نیاز هاش رو از طریق یه تیکه سنگ براورده کنه!!
  آواتار
  موسی ابراهیمی (کرمان / قلعه گنج)
  1401/10/29
  تو سایتی دیدم انگشتر شرف شمس موکل دار گذاشتن برای فروش حتی فیلم هم از نحوه موکل دار کردن انگشتر گذاشته بود خیلی بیعی به نظر میومد.
  آواتار
  محمد
  1401/10/28
  من اصلا تا امشب اسم انگشتر/نگین موکل دار هم نشنیده بودم رفته بودم تعبیر خواب بخونم بعد توی کامنت ها دیدم یکی میگه چجوری طلسم انگشتر موکل دار رو فعال کنم !!! بعد از اون سرچ کردم ببینم قضیه چیه که سایت شمارو آورد و ممنون که سعی کردید دیگران رو هم آگاه کنید واقعا بعضی ها هستن ... زاده تشریف دارند و برای جیب خودشون هر کاری میکنن و هر چیزی میگن... من از شما بسیار ممنونم که این مسئله رو توضیح دادید و سعی کردید دیگران رو هم آگاه کنید. خدا خیرتون بده.
  آواتار
  مهمان
  1401/10/18
  عالی بود استفاده کردیم ، موفق باشید‌
  آواتار
  ساسان احدی (کرمان / منوجان)
  1401/10/15
  تو یه سایت معتبر از نشانه های انگشتر موکل دار و نحوه تشخیص اونو نوشته بود خیلیا هم نظر نوشته بودن که اره صدا هم داره و شبیه زوزه تو فیلم های ترسناکه! عقل آدم کجا رفته اخه.
  آواتار
  آنام رضوی (گیلان / چابکسر)
  1401/10/12
  انگشتر موکل دار عقیق میخوام از کجا بگیرم کجا موکل دار میکنن
  پیشنهاد میکنم یک بار دیگر مقاله را کامل بخوانید و موکل دار بودن انگشتر ها را به هیچ وجه باور نکنید.
  آواتار
  اشکان منتظری (سیستان و بلوچستان / پیشین)
  1401/10/11
  قطعا قیمت سنگ موکل دار اصل باید خیلی زیاد باشه و برای هر کسی هم سنگارو موکل دار نمیکنن
  آواتار
  فرزاد آذرخش (کهگیلویه و بویراحمد / چرام)
  1401/10/10
  به نظرتون تعبیر خواب انگشتر موکل دار چی میتونه باشه؟!! خواب دیدم یه آقایی پیر که ریشای بلند سفید داشت یه انگشتر بهم میده و میگه موکل داره میتونم ازش برای جلب محبت و زبون بندی استفاده کنم. کاش واقعی بود
  آواتار
  خسرو بلوچی (تهران / قدس)
  1401/10/9
  راه های تشخیص انگشتر موکل دار ، فیلم انگشتر موکل دار و کلی چرت و پرت دیگه که متاسفانه خیلی از مردم گول میخورن و جذبش میشن.
  آواتار
  ملیکا اشرافی ( / )
  1401/10/8
  حالا این خواص انگشتر موکل دار چیست که عالم همه دیوانه اوست! من که میگم الکی وقتتونو حدر ندین و دنبال این چیزا نباشین بهتره با تلاش کردن به اهدافمون برسیم نه با این چرندیات
  آواتار
  شروین رسولی (البرز / تنکمان)
  1401/10/7
  حالا این علائم انگشتر موکل دار چی هست که بفهمیم موکل داره یا نه
  آواتار
  صحرا (اصفهان / طالخونچه)
  1401/10/6
  از یه پیج دعانویسی انگشتر حدید موکل دار خریدم گرووووون! اما هیچ فایده ای نداشت...
  پیشنهاد می‌کنیم به هیچ وجه سراغ این پیج های کلاه بردار نروید و حرف شیادان را در رابطه با محصولات موکل دار باور نکنید!
  آواتار
  داوود پاشا (گیلان / کلاچای)
  1401/10/5
  بابا من خودم به چشم انگشتر موکل دار دیدم خیلی ظاهرش عجیب و ترسناک بود طرف قسم آیه و قران میخورد که انگشترش موکل داره همه کار براش میکنه
  آواتار
  حامد تقویان (گیلان / سیاهکل)
  1401/10/4
  این همه توی مقاله گفته شده موکل دار بودن انگشتر خرافاته و واقعیت نداره باز یه عد ه هستن دنبال اینن که نحوه استفاده از انگشتر موکل دار رو بدونن و اینکه چجوری موکل دار میشه و از این جور چیزا
  متاسفانه عده ای هنوز به این خرافات اعتقاد دارند و باور کردند. هدف ما از این مقاله روشن سازی و آگاه کردن مردم نسبت به این موضع است امیدواریم تاثیرگذار باشد.
  آواتار
  ابوالفضل کریمی (زنجان / خدا بنده)
  1401/10/3
  حرکت انگشتر موکل دار چه ادعای بیهوده و غیر قابل باوری! واقعا هنوز کسایی هستن که این خرافاتو باور میکنن.
  آواتار
  امیر صادق لو (خوزستان / هویزه)
  1401/10/2
  چند سال پیش فیلم انگشتر موکل دار در اپارات رو دیدم اون موقع ها فکر میکردم حقیقت داره و واقعا از این انگشترا وجود داره خیلی دلم میخواست داشته باشم.
  آواتار
  مونیبا کفاشی (اصفهان / کاشان)
  1401/10/1
  قیلم های مختلفی درباره چرخیدن انگشتر موکل دار توی شبکه های اجتماعی پخش شده که اگه هر کدوم رو نگاه کنیم میبینیم که چقدر ساختگی و الکیه!
  آواتار
  سروش (کرمان / فهرج)
  1401/9/30
  چه جالب من فکر میکردم سنگ موکل دار واقعیت دارد میخواستم هر جور شده یکی از اونها رو داشته باشم :(
  آواتار
  هانیه غفوری (خراسان رضوی / درگز)
  1401/9/29
  کسی درباره انگشتر موکل دار چرخشی اطلاعاتی داره؟ یکی بهم معرفیش کرده میگه رو دستش نیست هر چی بخوای براورده میکنه
  پیشنها میکنیم هیچ ادعایی را تحت عناوین موکل دار و مشابه آن را به هیچ عنوان باور نکنید . موکل دار کردن محصولات مختلف به روش های گوناگون شیوه‌ی فریب‌کاران و افراد سود جو جهت سو استفاده می‌باشد.
  آواتار
  ناصر لعابی (تهران / شریف آباد)
  1401/9/28
  طریقه موکل دار کردن انگشتر رو در کلیپ های زیادی دیدم اصلا قابل باور نبود برام
  آواتار
  سپهر رمضانی (کرمانشاه / سنقر)
  1401/9/27
  میگن خواص سنگ سلیمانی موکل دار بهتره و زود تر جواب میده
  آواتار
  الهام هخامنشی (مازندران / نوشهر)
  1401/9/26
  حالا اصلا این انگشتر موکل دار چه خاصیتی دارد ؟ به چه دردی میخوره
  داستان‌های زیادی درباره خواص انگشتر موکل‌دار بیان شده است. عده‌ای می‌گویند برای جذب ثروت و محبت خوب است و برخی می‌گویند تمامی خواسته‌های صاحبش را همچون غول چراغ جادو فراهم می‌کند.
  اما اگر واقع بینانه به این موضع نگاه کنیم ، تمامی این موضوعات توسط افراد کلاه‌بردار و برای فریب مردم و اخاذی از آن‌ها بیان شده است.
  آواتار
  شقایق ایراندوست (یزد / میبد)
  1401/9/25
  درباره حکم انگشتر موکل دار هیجا سند معتبری ندیدم و نخوندم جایی
  آواتار
  احمدیان (خوزستان / ایرانشهر)
  1401/9/24
  درباره وجود انگشتر موکل دار راست یا دروغ رو فقط خدا میدونه اصلا نمیشه به حرفای کسی اعتماد کرد
  آواتار
  احمد کریمی (خراسان رضوی / خواف)
  1401/9/23
  یه فیلمی دیدم که چرخیدن انگشتر موکل دار رو نشون میداد و کاملا واقعی به نظر می رسید
  برخی افراد کلاهبردار با روش هایی همچون استفاده از نرم افزار های کامپیوتری به راحتی این فیلم ها را بازسازی کرده و مردم را فریب می‌دهند.
  آواتار
  قاسم دنیایی (تهران / قرچک)
  1401/9/22
  تو یه پیجی دیدم جن انگشتر موکل دار زنده میفروخت! مردم هم مشتاق کلی کامنت گذاشته بودن قیمت میپرسیدن .در حیرتم از این همه جهل و نادانی
  آواتار
  حمیدرضا مقامی (خراسان جنوبی / بیرجند)
  1401/9/22
  یه کیلیپ درباره انگشتر موکل دار در اپارات دیده بودم انگار به شعور مخاطب توهین کرده بودن.
  آواتار
  لیلا خندان (فارس / کازرون)
  1401/9/21
  رفته بودیم یکی از بازار قدیمی شهرمون یه مغازه عتیقه فروشی دیدیم که ادعا میکرد طلسم انگشتر موکل دار داره و میتونه با خوندن این طلسم روی انگشتر یا هر چیز دیگه ای اونو موکل دار کنه. واقعا چقدر احمقانه و بدور از منطق
  آواتار
  بوف کور
  1401/9/20
  در شگفتم از اینکه کسانی که با خواندن این نوشتار نسبتا علمی و درست و واقعی و بدور از تخیل و توهم و با زحمت تهیه شده و برای آگاهی ما گذاشته شده تا بخونیم و چیزی یاد بگیریم و به دانسته هامون افزوده بشه، تازه میگن انگشتر موکل دار کی داره و کجا دارن من می‌خوام یا از کجا میشه تهیه کرد، نمی‌دونم به اینها چه باید گفت و اینها یا کسانی هستند که شدیدا به این خرافات باور دارم و پیداست این نوشتار جالب را نخوانده و احتمالا گمان میکنم که در باره تایید این خرافه و موکل و ... هست که هنوز دنبال پیدا کردن چنین چیز خیالی که چند کلاهبردار و شیاد درست کرده تا به پول برسند میکردند تا حسابی خود را بدبخت کنند.
  آواتار
  سروش خدادادی (تهران / رباط کریم)
  1401/9/14
  یه انگشتر موکل دار قدیمی پیدا کردم ولی نمیدونم اصله یا نه فقط بهم گفتن موکل داره. از کجا بفهمیم اصله؟
  آواتار
  مصطفی (چهارمحال بختیاری / چلگرد)
  1401/9/13
  انگشتر موکل دار میخوام کسی هست سراغ داشته باشه؟؟؟
  آواتار
  نگین واشقی (گیلان / آستانه اشرفیه)
  1401/9/12
  میگن انگشتر موکل دار محبت رو زیاد میکنه و برای زن و شوهرایی که اختلاف دارن خوبه
  تمامی محصولاتی که عنوان موکل دار دارند ، دروغی بیش نیستند . برای افزایش مهر و محبت میان زن و شوهر می‌توان از حرز امام جواد دست نویس بر پوست آهو استفاده کرد که خواص بی‌نظیر دیگری نیز دارد.
  آواتار
  وحید کاشمری (مازندران / بهنمیر)
  1401/9/11
  هر کی گفت انگشتر موکل دار دارم اصلا باور نکین دوستان اینا همش تقلبیه
  آواتار
  یسنا (گیلان / تالش)
  1401/9/10
  خیلی درباره انگشتر موکل دار رزق و روزی شنیدم که باعث میشه رزق و روزی زیاد بشه. کاش وجود داشت!
  آواتار
  کاوه رهنما (فارس / خشت)
  1401/9/9
  اصلا انگشتر موکل دار به چه معناست؟ چرا باید همچین چیزی رو بسازن و بدن دست مردم؟
  در داستان هایی گفته شده انگشتر موکل دار را به انگشترهایی می‌گویند که یک موکل (جن) یا طلسم بر روی آنها کار شده است که هیچ سند علمی و یا مذهبی درباره تایید اصالت و یا تایید خواص انگشتر موکل دار وجود ندارد.
  آواتار
  وحید غفوری (تهران / شهریار)
  1401/9/8
  دوستان لطفا هر کس تجربه انگشتر موکل دار داره اینجا بگه.
  آواتار
  کاظمی (کرمان / نرماشیر)
  1401/9/8
  چیزی به اسم به نام زدن انگشتر موکل دار شنیده بودم که مخصوص هر کسی روی انگشتر موکل میذارن.
  آواتار
  تیمور آزادی (کرمان / راور)
  1401/9/7
  واقعا نباید به این چیزا دل خوش کرد که همش خرافات و الکیه.
  آواتار
  چنگیز بشار (تهران / تهران)
  1401/9/6
  هر چیزی تا با چشمان خودتان ندید. باور نکید. فقط از ائمه معصومین علیهم سلام روایتی شنیدین ویا مطالع کردین درسته.
  آواتار
  باران نمازی (البرز / اشتهارد)
  1401/9/3
  چیزی به عنوان جن انگشتر موکل دار زنده شنیده بودم حقیقتا خیلی ترس ناکه این چیزا.
  آواتار
  بابک (خراسان رضوی / قوچان)
  1401/9/2
  یه پیج اینستاگرامی بود که عکس انگشتر موکل دار گذاشته بود ظاهر خیلی بدی داشت دوستان حواستون به اینجور آدم ها باشه گول نخورید و هزینه های ملیونی نکنید که تهش هیچ نتیجه ای نداره.
  احسنت به شما که به این باور رسیدید.
  آواتار
  هادی لطفی (لرستان / چالان چولان)
  1401/9/1
  نمیدونم کیا انگشتر موکل دار دارد و از کجا میشه تهیه کرد شنیدم زندگی رو از این رو به اون رو میکنه.
  دوست عزیز هر گونه ادعایی درباره انگشتر موکل دار و فروش محصولات موکل دار کذب محض است و برخی افراد سودجو تحت این عناوین اقدادم به فریب مردم می‌کنند.
  آواتار
  تیمور میرزایی (گیلان / اسالم)
  1401/8/30
  اینقدر کنجکاو بودم که سنگ موکل دار چیست و اصلا چگونه موکل دار میکنند الان بعد خواندن مقاله شما دیدم درباره یه موضوع غلط کنجکاوی میکردم.
  آواتار
  یاسین هخامنشی (خوزستان / رامشیر)
  1401/8/29
  یه بنده خدایی ادعا میکرد انگشتر موکل دار زبانبند داره که میشه باهاش به خواسته هات برسی.حالا که مقاله شما رو خوندم میبینم از ریشه باطل هست این موضوع.
  بله متاسفانه افراد سودجو با این عناوین سعی در گول زدن مردم و فروش اجناس تقلبی به قیمت های بسیار بالا دارند.
  آواتار
  بهار
  1401/8/28
  سلام و وقت بخیر
  قیمت انگشتر موکل دار چنده؟
  سلام ، مقاله را یک نوبت دیگر با دقت بخوانید دوست خوبم.
  آواتار
  شاپور رحمتی (آذربایجان شرقی / شبستر)
  1401/8/1
  اصلا کسی هست که تجربه انگشتر موکل دار رو داشته باشه؟اونایی که ادعا میکنن انگشتر های موکل دار معجزه میکنه چرا برای خودشون استفاده نمیکنن!
  آواتار
  مریم وکیلی (آذربایجان شرقی / کلیبر)
  1401/7/30
  من توی یوتیوب یه کلیپی دیدم که بنده خدایی داشت ذکر انگشتر موکل دار میخوند زیر لب میگفت اینجوری انگشترها رو موکل دار میکنن.اصلا معلوم نبود چی داره میگه
  آواتار
  بهرنگ شرفیان (هرمزگان / میناب)
  1401/7/29
  انگشتر موکل دار سلطانی هم خیلی دیدم توی سایت های مختلف. ظاهرشون یکی از یکی عجیب تر بود و جالب اینکه مردم خیلی دنبال این جور چیزا هستن.
  آواتار
  طاهر بابایی (فارس / صدرا)
  1401/7/28
  توی یه پیج اینستاگرام انگشتری تحت عنوان انگشتر موکل دار قدیمی دیده بودم خیلی ظاهر عجیب و غریبی داشت یکم ترسناک بود سنگش معلوم نیست چند نفر گول این جور چیزها رو میخورن و پول هاشون رو دور میریزند.
  متاسفانه کلاهبرداران از روش های مختلفی برای فروش این گونه محصولات اقدام می‌کنند و با این ادعا که انگشتر‌ موکل‌دار تمامی خواسته های انسان را برآورده می‌کند ، اقدام به فریب مردم می‌نمایند.
  آواتار
  ویدا حسن نژاد (هرمزگان / بندر کوهستک)
  1401/7/27
  فکر میکردم واقعا انگشتر موکل دار صحت دارد خیلی دنبالش بودم ولی نمیشد مطمئن بود که اصل باشه یا نه ولی الان که این مقاله رو خوندم کلا نظرم عوض شد!
  آواتار
  دنیا رزاقی (بوشهر / دلوار)
  1401/7/26
  خیلی برام سوال شده بود که چگونه انگشتر را موکل دار میکنند کلیپ های مختلفی هم ازش دیده بودم توی شبکه های اجتماعی ولی هیچ کدوم با عقل جور درنمیومد کاملا معلوم بود الکیه
  آواتار
  شایان شفیع زاده (گلستان / کلاله)
  1401/7/25
  انگشتر موکل دار زبانبند میخواستم از کجا میتونم تهیه کنم
  آواتار
  آرش صادقی (فارس / کوار)
  1401/7/24
  انگشتر موکل دار دیوار رو دیدم کلی محصول با عنوان انگشتر موکل دار برای فروش گذاشته بودن اونم با چه قیمت هایی.باورم نمیشه خیلیا هستن که میخرن این انگشترها رو
  آواتار
  موسی کمالیان (آذربایجان شرقی / اهر)
  1401/7/23
  من آموزش موکل دار شدن انگشتر رو چند جا دیدم ینی میگین اینم واقعی نیست و کلاه برداریه؟ پس چطور این قدر ازش حرف میزنن و ادعا دارن
  متاسفانه همیشه افرادی هستند که از نیاز مردم سوءاستفاده می‌کنند.
  آواتار
  مرتضی قائم مقامی (گیلان / تالش)
  1401/7/22
  انگشتر موکل دار میخوام اخه از عجایبش خیلی شنیدم از جاهای مختلف .میگن هر خواسته ای داشته باشی براورده میکنه!
  آواتار
  هانیه قلی زاده (مازندران / نور)
  1401/7/21
  چند وقت پیش توی یوتیوب یه فیلمی درباره حرکت انگشتر موکل دار دیدم!به نظرم خیلی مضحک و خنده دار بود اصلا واقعی نبود
  آواتار
  صادق جاهدی (خوزستان / مسجد سلیمان)
  1401/7/20
  فکرمیکردم قیمت انگشتر سلیمانی موکل دار خیلی زیاد باشه اخه گفتن هر جایی گیر نمیاد و کمیابه ولی شاید بشه از این دست فروشای دوره گرد انگشتر سلیمانی موکل دار ارزون تری پیدا کرد ولی الان که مقاله شما رو خوندم فهمیدم که اصلا انگشتر موکل دار اینطوری اصلا وجود نداره
  خوشحالیم که شما هم به نتیجه درستی درباره باطل بودن ادعای انگشتر موکل دار (با آن خواص جادویی) رسیدید.
  آواتار
  محبوبه صحراگرد (خراسان جنوبی / خضری)
  1401/7/19
  حالا چه فرقی میکنه قیمت انگشتر سلیمانی موکل دار چقد باشه به نظر من که اینا هیچ کدوم به درد نمیخوره .من از یه جایی نگین سلیمانی موکل دار خریدم با قیمت خیلی بالا. فروشنده با قاطعیت بهم گفت این نگین موکل ثروت داره میتونی باهاش انگشتر موکل دارثروت درست کنی .من که نتیجه ندیدم هنوز
  پیشنهاد میکنیم برای رسیدن به خواسته‌ها و حاجات خود از آیات قرآنی و روایات معصومین (ع) بهره ببرید .به هیچ عنوان شایعات بی اساس درباره انگشتر موکل دار ثروت را باور نکنید.
  می‌توانید برای نتیجه‌گیری بهتر ، از اذکار الهی که بر روی نگین محصولات مختلف حکاکی می‌شوند، استفاده نمایید.
  آواتار
  شیوا مکرم (اردبیل / کیوی)
  1401/7/18
  توی یک کانال تگرام نوشته بود انگشتر موکل دار برای اینکه به خودت ضرر نرسونه ، باید مسلمون باشه و باید انگشتر موکل دار مسلمان رو بخری. اینقدر محکم صحبت میکرد که آدم واقعا باورش میشه دارن راست میگن
  آواتار
  مهسا زمانی (مازندران / بهشهر)
  1401/7/17
  از جایی شنیدم که قیمت انگشتر سلیمانی موکل دارخیلی زیاده چون تاثیر گذاری بیشتری نسبت به انگشتر موکل دار سنگ های دیگه داره
  هیچ تفاوتی میان سنگ های موکل دار نیست. انگشتر موکل دار سلیمانی یا انگشتر موکل دار سنگ های دیگر .چرا که از نظر دین و علم ، موضوع انگشتر موکل دار هیچگاه تایید نشده و چیزی که امروزه از آن یاد میشود خرافات محض است.
  آواتار
  مهدی حشمتی (ایلام / ایوان)
  1401/7/17
  اسم انگشتر موکل دار رو زیاد شنیده بودم ولی همیشه واسم سوال بود که انگشتر موکل دار خوبه یا بد ممنونم بابت مقاله جامع و صادقانه ای که نوشتین.
  آواتار
  نسیم کریمی (تهران / کهریزک)
  1401/7/14
  جالبه قبلا اسامی موکل انگشتر رو شنیده بودم ولی فکر نمیکردم این معانی رو داشته باشن. واسه هر کدوم از خرافاتش یه اسمی گذاشتن
  آواتار
  ناصر کمالی (مرکزی / شهباز)
  1401/7/14
  یه کانال تلگرامی بود که انگشتر موکل دار میفروخت میگفت برای به نام زدن انگشتر موکل دار باید حتما یک شرایط خاصی رو رعایت کنی و اگه انجام نشه کارایی انگشتر موکل دار به هم میریزه و حاجت نمیده تازه الان فهمیدم که اونا چقدر راحت دارن از مردم کلاهبرداری میکنن
  آواتار
  زینب سادات جعفری (کرمان / ارزوئیه)
  1401/7/12
  چیزی که من متوجه شدم انگشتر موکل داری که موکلش بتونه ادم رو به تمام ارزوهاش برسونه فقط برای خالی کردن جیب مردم و پولدار کردن فروشنده کلاهبردارش هست.
  کلاهبرداران دقیقا از مشکلات و سختی‌های مردم بعنوان انگیزه خرید استفاده می‌کنند. همانطور که در متن این مقاله هم اشاره کردیم ، صمیمانه تقاضا داریم برای رسیدن به آرزوهای دنیوی و اخروی خودتان ، (علاوه بر سعی و تلاش) فقط از کتب معتبر مذهبی ، آیات قرآن ، روایات معتبر از معصومین و راز و نیاز با خداوند متعال کمک بخواهید.
  آواتار
  کاظم مقصودی (مازندران / سواد کوه)
  1401/7/12
  اتفاقا منم دیدم. چندتا کانال تلگرامی هستن که مشابه انگشترهای شما رو با چند برابر قیمت بالاتر میفروشن و واسه همشون نوشتن موکل داره.
  آواتار
  شاهین محمودی (خوزستان / کرخه)
  1401/7/12
  خیلی خوبه که بجای سواستفاده از نیازهای مردم و فروش محصولات دروغین ، شما دارین مردم رو آگاه می کنین و از خرافات دوری دارین. اجرتون با باب المراد (علیه السلام)
  آواتار
  شکوفه آقایی (اردبیل / نیر)
  1401/7/11
  از یک کانال فروش انگشتر موکل دار خریدم. ولی تا الان که جوابی ازش ندیدم. کاش زودتر با سایت شما آشنا شده بودم
  آواتار
  ساناز مهرانی (یزد / هرات)
  1401/7/11
  گردنبند موکل دار چیست شما موجود دارین؟
  هیچ محصولی تحت عنوان موکل دار در جواهربازار به فروش نمی‌رسد.
  آواتار
  هاشم نادرخانی (خراسان رضوی / قوچان)
  1401/7/10
  من چیزای زیادی درباره غذای انگشتر موکل دار شنیدم. این موضوع درسته ؟
  این موضوع به قدری خرافه و غیرواقعی‌ست که پیشنهاد می‌کنیم تمام آن شنیده‌ها را فراموش کنید. هر کدام از داستان‌های مربوط به اسرار انگشتر موکل دار ، یک داستان دیگر خودش را نقض می‌کند و بر بی‌اعتبار کردن آن اضافه می‌کند.
  آواتار
  سمانه دهنوی (خوزستان / هفت گل)
  1401/7/9
  سنگ موکل دار با انگشتر موکل دار چه فرقی داره؟
  هیچ فرقی بین سنگ موکل دار با سایر محصولات موکل دار نیست.
  انگشتر موکل دار ، گوشواره موکل دار ، گردنبند موکل دار و... همگی به این موضوع اشاره می‌کنند که یک موکل برای آن محصول تطبیق داده شده و برخی افراد سودجو نیز ، خرافات بسیار دیگری را به آن نسبت می‌دهند.
  آواتار
  نازنین زهرا شکرانی (اصفهان / چادگان)
  1401/7/9
  یه نفر هست که با اطمینان میگه انگشتر موکل دار تضمینی داره. برادرم خیلی جذبش شده و میگه انگشتر موکل دار میخوام. چطور میتونم برادرم رو قانع کنم که از این کلاهبردارا دور بشه؟
  یک سوال ساده و پاسخ سخت!
  اگر انگشتر موکل دار که بتواند یک انسان را به تمام خواسته‌های خود برساند ، واقعا وجود دارد ، چطور این شخص فروشنده حاضر است این انگشتر جادویی را به شخص دیگری بفروشد و آن را با پول جایگزین کند!!!
  دقت کنید تمام این ادعاهایی که افراد کلاهبردار مطرح می‌کنند (مثلا برخی از آنها می‌گویند ما برای خودمان اجازه استفاده و کمک از موکل انگشتر را نداریم ولی شما می‌توانید از آن استفاده کنید و یا...) کذب بوده و فقط برای توجیه رفتار کلاهبردارانه‌ی خودشان است.
  آواتار
  محمدکریم زمانی (مازندران / نور)
  1401/7/8
  من یک فیلم درباره انگشتر موکل دار در اپارات دیدم که فروشنده درباره تست انگشتر موکل دار صحبت میکرد و تاکید داشت برای تشخیص سنگ موکل دار باید این علائم رو داشته باشه. یعنی همش الکی بوده؟
  متاسفانه کلاهبرداری انگشتر موکل دار خیلی زیاد شده است. همانطور که در متن مقاله هم اشاره کردیم ، اکثر این فیلم‌ها با کمک جلوه‌های ویژه و نرم‌افزارهای کامپیوتری قابل تولید هستند! برای اینکه بدانید انگشتر موکل دار حقیقت دارد یا نه و یا اینکه اسرار انگشتر موکل دار چیست ، بهتر است از منابع معتبر علمی و مذهبی کمک بگیرید.
  آواتار
  ناصر محجوب (فارس / اشکنان)
  1401/7/7
  خیلی دوست دارم بدونم کیا انگشتر موکل دار دارد یا اینکه تا حالا انگشتر موکل دار رزق و روزی کسی رو افزایش داده ؟
  متاسفانه با حجم بالای تبلیغات کلاهبردارانه درباره کارایی انگشتر موکل دار و یا خاصیت انگشتر موکل دار ، روزانه افراد زیادی در دام این شیادان گرفتار می‌شوند. مسلما تعداد افرادی که احساس می‌کنند انگشتر موکل دار اصل دارند کم نیست ولی قطعا موکل آن انگشتر هیچ کمکی برای افزایش رزق و روزی و یا جذب ثروت برای آنها نداشته است و اگر هم چیزی بوده صرفا به دلیل تلاش همان شخص ، عنایت معصومین (ع) و خواست خداوند متعال پیش آمده است.
  آواتار
  نرجس صالحی (اصفهان / زرین شهر)
  1401/7/5
  چند سال قبل یک انگشتر موکل دار چرخشی از شهر خودم خریدم ، فروشنده خیلی دربارش مطمئن بود و میگفت تضمینی هست ولی هیچ کدوم از خواسته های منو برآورده نکرد. امکان داره که جن انگشتر موکل دار زنده نباشه و یا اینکه سنگ موکل دار باطل شده باشه؟
  همانطور که در متن مقاله هم به این موضوع اشاره کردیم ، افراد کلاهبردار برای اینکه مخاطبین خود را نسبت به خرید انگشتر موکل دار تضمینی ترغیب کنند ، دقیقا روی همین موارد تاکید می‌کنند که با داشتن یک انگشتر موکل دار شما به تمام خواسته های خود ، می‌رسید و ... ولی در حقیقت فقط از شما کلاهبرداری کرده‌اند و تمام !
  انگشتر موکل داری که بتواند شما را به تمام خواسته های خودتان برساند وجود ندارد و این موضوع یک ترفند برای کلاهبرداری از شما بوده است.
  آواتار
  محمد جواد سلمانی (خوزستان / حمیدیه)
  1401/7/4
  سلام . چند شب قبل خواب دیدم که یک انگشتر موکل دار دارم . به نظر شما تعبیر خواب انگشتر موکل دار چی میشه؟
  ار نظر ما ، موضوع انگشتر موکل دار و اینکه بتواند یک انسان را به تمام خواسته‌های خود برساند ، کاملا رد شده است. بنابراین برای این موضوع هیچ تعبیر منطقی نمی‌تواند ارائه کرد. هر چند در نظر داشته باشید اکثر اوقات ، خواب‌های ما در مسیر صحبت‌ها و اتفاقاتی که در طول روز آنها را دیده و شنیده‌ایم ، پیش می‌آید. پیشنهاد می‌کنیم از خرافات و افراد کلاهبرداری که قصد فروش این موارد را دارند ، فاصله بگیرید.