جدیدترین محصولات
 1. جواهربازار
 2. کتابخانه
 3. ادعیه مذهبی و حرز

خرید انگشتر رزق و روزی ⭕ بهترین انگشتر برای ثروتمند شدن کدام است؟

rateraterateraterate
تاریخ بروزرسانی :

برای افزایش رزق و روزی چه باید کرد و طلسم انگشتر برای ثروتمند شدن چیست؟سنگ رزق و روزی در روایات مذهبی معرفی شده و در اینجا بهترین سنگ‌ها و دعاهای مذهبی و آیات قرآنی خاص را معرفی می‌کنیم. برخی از اساتید علوم غریبه استفاده از طلسم اعظم برهتیه را پیشنهاد می‌کنند. برای افزایش رزق و روزی در اسلام توصیه‌های زیادی آمده و همچنین احادیث معتبری از ائمه و معصومین (ع) ذکر شده که برای افزایش رزق و روزی حلال مومنین را راهنمایی کرده و پیشنهادات خاصی را ارائه می‌دهند.

بهترین نگین انگشتر برای رزق و روزی که در احادیث معتبر اسلامی پیشنهاد شده است، چیست؟ در آموزه‌های دین مبین اسلام و روایات نقل شده از معصومین (ع) توصیه‌ها و آموزش‌های خاصی به یاران و پیروان ایشان گفته شده که مهم‌ترین آنها در اسناد مذهبی معتبر ثبت شده و به دستمان رسیده است. یکی از بهترین و خاص‌ترین آنها، آموزش‌های ادعیه اسلامی برای افزایش رزق و روزی و خیر و برکت در زندگی و کسب بیشتر مال حلال است. پیروان این بزرگواران با توجه به رهنمودهای معصومین (ع) عمل کرده و به لطف خداوند متعال مشکلات زیادی از زندگی آنها برطرف شده بود.
دعای رزق و روزی روی انگشتر و آیه جهت افزایش رزق و روزی و ... نیز توسط این بزرگواران معرفی شده که در برخی اسناد تاریخی به آنها مجرب‌ترین طلسم افزایش رزق و روزی نیز می‌گویند.
دعای رزق و روزی روی انگشتر عقیق با نگاهی دقیق به این احادیث شناخته شده و در ادامه این مقاله، آن را بصورت کامل و دقیق شرح می‌دهیم.
عکس آیه رزق و روزی طلسم ثروتمند شدن خاتم سلیمان+نادعلی+اسماء برهتیه و پنج تن+ آیه و من یتق الله

انگشتر رزق و روزی را از کجا بخریم؟

خرید انگشتر رزق و روزی با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت در جواهربازار.
دعای رزق و روزی روی انگشتر عقیق با رعایت کامل آداب مخصوص آن و توسط استادکاران متبحر، متدین و مورد اعتماد جواهربازار انجام می‌شود.
اگر در بین احادیث و روایات معتبر مذهبی جستجوی دقیقی داشته باشید، به این نتیجه خواهید رسید که:
بهترین انگشتر برای ثروتمند شدن انگشتر عقیق با حکاکی آیات قرآنی و ادعیه معتبر مذهبی است که در جواهربازار به بهترین حالت ممکن ارائه می‌شود.
سفارش این انگشتر با دعای خاص افزایش رزق و روزی خیلی ساده و راحت است.
انگشتر مورد نظر را از قبل برایتان آماده کرده‌ایم.
رکاب نقره عیار بالا و دست ساز [بعلاوه] نگین عقیق سبز (برای انجام حکاکی) [بعلاوه] مخراج کاری نگین فیروزه نیشابوری باکیفیت [بعلاوه] مخراج کاری نگین عقیق یمن
حکاکی آیات و ذکر افزایش رزق و روزی بصورت اختصاصی برای شما و روی نگین عقیق سبز انجام می‌شود.
استادکاران ما ، افرادی متدین و معتقد و مورد اطمینان بوده و با تسلط کامل بر آداب حکاکی و رعایت حق‌الناس ، حکاکی مورد نظر را با بالاترین کیفیت ممکن انجام می‌دهند.

انگشتر رزق و روزی نقره عقیق سبز با مخراج کاری فیروزه نیشابوری و عقیق یمن دست ساز [و من یتق الله .پنج تن .ناد علی .ستاره پنج پر .اسماء برهیته]

عکس آیه رزق و روزی بهترین نگین انگشتر برای رزق و روزی
سفارش ساخت

  3٫750٫000   3٫292٫000 تومان

حراج ویژهزمان باقی‌مانده فقط

روز

/

ساعت

:

دقیقه

:

ثانیه


  
این ادعیه اسلامی و معتبر که از آیات قرآنی و روایات معتبر معصومین (ع) بدست آمده به قدری اعتبار دارد که برخی به آن طلسم رزق و روزی فراوان هم می‌گویند.
با توجه به شمایل حکاکی و آیات قرآنی انگشتر رزق و روزی، این سبک حکاکی توسط بعضی اساتید به مهره رزق و روزی سلیمانی نیز شهرت دارد.

بهترین نگین انگشتر برای رزق و روزی؟

در بین احادیث و روایات مذهبی معتبر و طبق آموزه‌های ائمه و معصومین (ع) که در کتب اسلامی زیادی نقل شده است، بهترین نگین انگشتر برای رزق و روزی سنگ عقیق است.
سنگ عقیق اصل که خکاکی دعای مخصوص افزایش رزق و روزی و افزایش برکت، با رعایت آدابی خاص بر روی آن حکاکی می‌شود.
در نظر داشته باشید آماده‌سازی این انگشتر نیاز به انجام امور خاصی دارد که اصطلاحا کار هر کسی نیست و فقط از عهده متخصین مورد اعتماد برمی‌آید که نسبت به امور حکاکی مذهبی‌ رعایت ساعات سعد و همچنین دوری از ایام قمردرعقرب به خوبی آگاه باشند.
بهترین سنگ برای رزق و روزی نیز طبق روایات معصومین (ع) نیز همان سنگ عقیق است که در روایات معتبر زیادی از ائمه (ع) برکت و خواص کم‌نظیر آن معرفی شده است.

بهترین انگشتر برای رزق و روزی کدام است؟

بهترین سنگ افزایش رزق و روزی چیست ؟ آیا می‌دانید بهترین انگشتر رزق کدام است ؟
روایات زیادی در این زمینه ذکر شده که مهمترین آنها را جمع‌آوری کرده‌ایم:
انگشتر عقیق ، بهترین انگشتر برای رزق و روزی
احادیث و روایات زیادی ذکر شده که برای افزایش ثروت و دور شدن فقر ، استفاده از عقیق را توصیه می‌کنند:
امام رضا (ع) می‌فرمایند : عقیق فقر و درویشی را برطرف می کند و در دست کردن عقیق، نفاق را زایل می‌کند.
حضرت فاطمه (س) درباره سنگ عقیق نظر بسیار خوبی داشتند. از ایشان روایت شده که : هرکس انگشتر عقیق دست کند، همیشه خیر و خوبی می‌بیند.
برای افزایش رزق و روزی امام صادق (ع) در حدیث دیگری می‌فرمایند: دوست دارم هر مومنی 5 انگشتر در دست کند، عقیق بابت دوری از فقر، فیروزه بابت گشایش کار، یاقوت بابت دفع پریشانی، حدید بابت غلبه بر دشمنان و در نجف بابت آسان شدن امور.
در روایت دیگری آمده است که : ابوعثمان ربیعه بن ابی‌عبدالرحمان فروخ، معروف به ربیعة الرای می‌گوید: دیدم در دست  علی بن الحسین - امام سجاد (ع) نگین است، از ایشان سوال کردم که این چه نگینی است؟
امام سجاد (ع) فرمودند: این نگین عقیق است، هر کس انگشتر عقیق به دست کند، حاجت‌های او برآورده می‌شود.
با توجه به روایات فوق به خوبی نمایان است که بهترین انگشتر برای رزق و روزی انگشتر با نگین عقیق است. البته در برخی احادیث و روایات دیگر ، به سنگ‌های دیگری هم اشاره شده است ، از جمله:
سنگ فیروزه برای دور شدن فقر
از امام صادق (ع) نقل شده است که : هرکس انگشتر فیروزه در دست داشته باشد، دستش فقیر نگردد.
از پیامبر اکرم (ص) نقل شده که خداوند متعال فرموده‌اند: من شرم می‌کنم از دستی که برای دعا و اجابت رو به من بلند شود و در آن دست فیروزه باشد و من او را نا امید برگردانم.
روایت شده است که امیرالمومنین امام علی (ع) در روایتی به مومنین توصیه کرده‌اند انگشتر با نگین فیروزه استفاده کنند و نقل شده است که خود ایشان چهار انگشتر به دست داشت که یکی از آنها انگشتر فیروزه بود برای یاری و نصرت از خداوند متعال.
سنگ یاقوت و وسعت رزق و روزی
همانطور که در احادیث بالا هم اشاره شده است ، استفاده از سنگ یاقوت در کنار سنگ‌های عقیق و فیروزه می‌تواند موجب دور شدن فقر و گشایش کارها شود.
در حدیثی امام رضا (ع) از جد بزرگوارشان امام صادق (ع) نقل می‌کنند که : انگشتر یاقوت در دست کنید. همانا دست کردن یاقوت فقر را دور می کند و از بین می‌برد.
همچنین از پیامبر اکرم (ص) روایت شده : به یکی از صحابه و یاران خود توضیح کرده و می‌فرمایند: یاقوت دست کن تا فقیر نشوی. و همچنین در حدیث دیگری می‌فرمایند : انگشتر یاقوت به دست کنید، که باعث از بین رفتن فقر می‌شود.
(بخشی از این مطالب را از کتاب وسعت رزق - نوشته حاج شیخ محمد کلباسی - بدست آورده‌ایم)
سنگ زمرد و برطرف شدن فقر
از امام علی (ع) روایت شده است که در دست کردن انگشتر زمرد باعث آسان شدن و گره‌گشایی کارها می‌شود.
همچنین در روایتی دیگر ، پیامبر (ص) فرموده‌اند که دست نمودن انگشتر زمرد باعث برطرف شدن فقر می‌شود.
انگشتر رزق و روزی فراوان را می‌توانید از جواهربازار، با بهترین کیفیت ممکن و همچنین حکاکی با رعایت کامل آداب مخصوص آن، تهیه کنید.

دعای رزق و روزی روی انگشتر | اسامی برهتیه

با جستجو در احادیث معصومین (ع) و همچنین کمک از آیات قرآنی ، یکی از بهترین پیشنهادات برای دعای رزق و روزی روی انگشتر استفاده از دعاهای زیر است:
خاتم سلیمان | نادعلی | اسماء برهتیه | پنج تن | آیه من یتق الله
هر کدام از آیات و روایات فوق ، به تنهایی خواص عالی و مفیدی دارند و استفاده از همه‌ی آنها در یک انگشتر عقیق به همراه سنگ فیروزه ، بهترین پیشنهاد ممکن در زمینه انگشتر برای ثروتمند شدن هستند.
این دعاها تاثیرات فراروانی داشته و طبق گفته برخی اساتید علوم غریبه ، با خواست و عنایت پروردگار متعال می‌توانند تاثیرات مفیدی روی زندگی و افزایش رزق و روزی در کار داشته باشند. تا حدی که برخی معتقدند استفاده از این ادعیه بهترین دعا برای افزایش رزق و روزی حلال محسوب می‌شوند.
بهترین پیشنهاد ما ، انتخاب انگشتر با نگین عقیق ، به همراه مخراج‌کاری نگین‌های فیروزه نیشابوری و عقیق یمن است. که دعاها و آیات مذکور (خاتم سلیمان - نادعلی - اسماء برهتیه - پنج تن - آیه من یتق الله) روی نگین عقیق آن حکاکی شده باشد.
البته مشخص است که این حکاکی فقط با آداب مخصوص خودش باید انجام شود تا بهترین تاثیرگذاری را داشته باشد.
مهم است که در زمان استفاده از این انگشتر ، حرمت آیات قرآنی و ادعیه حفظ شود و در هنگام استفاده از سرویس بهداشتی و یا زناشویی و یا ... انگشتر را از دست خود خارج کنید.

افزایش رزق و روزی در قرآن | آیه ی افزایش رزق و روزی

طبق آیات قرآن کریم و احادیث معتبر ، حکاکی آیه «و من یتق الله» بر روی نگین عقیق باعث افزایش رزق و روزی زیاد می‌شود. بنابراین یکی از بهترین پیشنهادها برای افزایش رزق و روزی در زندگی و افزایش رزق و روزی و برکت این است که از انگشتر عقیق که حکاکی آیه «و من یتق الله» روی نگین عقیق آن انجام شده است ، استفاده کنید.
راههای افزایش رزق و روزی در قرآن کریم طبق داستان‌ها و روایاتی ذکر شده و جالب است بدانید دعاهایی برای افزایش رزق و روزی از پیامبر اکرم (ص) نیز روایت شده است. همچنین احادیث زیادی درباره خوب بودن استفاده از انگشتر با حکاکی «و من یتق الله» از معصومین (ع) ذکر شده تا حدی که برخی این آیه مبارک را طلسم انگشتر برای ثروتمند شدن می‌دانند.
برای دیدن قیمت انگشتر رزق و روزی روی لینک بالا بزنید و تمامی محصولات را به همراه قیمت و توضیحات کامل مشاهده کنید.
در برخی روایات ذکر شده که سوره ای برای افزایش رزق و روزی در قرآن کریم آمده است و  طبق احادیث معتبر ، اشاره به آیه «و من یتق الله» دارند.
شاید برای شما هم سوال باشد که برای افزایش رزق و روزی چه سوره ای بخوانیم ؟ یا اینکه برای زیاد شدن رزق و روزی چیکار کنیم ؟  این آیه ارزشمند که درسوره مبارکه طلاق در قرآن کریم آماده است در اسناد مذهبی معتبر و زیادی توصیه شده است. پیشنهاد می‌کنیم موضوع زیر را مطالعه کنید:

  انگشتر رزق و روزی (نظرات مشتریان)

  آواتار
  مژگان گفتاری (تهران / تهران) خریدار این محصول
  1402/12/27
  برای همسرم هدیه گرفتم. خیلی خوشحال شد خدا برکتتون بده
  آواتار
  مریم صفرپور (تهران / تهران) خریدار این محصول
  1402/12/15
  انگشترم امروز رسید خیلی ممنونم خیییلیییی قشنگه
  انشالله مبارکتان باشد.
  آواتار
  امین جاوید (اصفهان / اصفهان)
  1402/12/14
  آیا الزاما باید بصورت انگشتر استفاده کرد؟ یا میشه سنگ حکاکی شده رو بصورت گردنبند استفاده کرد؟
  خیر - الزامی نیست . همراه داشتن این سنگ و ذکر توصیه شده است .
  آواتار
  نادره عقیقی (خوزستان / اهواز)
  1402/12/7
  کاش زودتر با سایت شما آشنا میشدم
  آواتار
  مصطفی سعادتمند (کرمان / رودبار) خریدار این محصول
  1402/12/5
  کنجکاو شدم منم استفاده کنم
  آواتار
  سیمین درقلم (تهران / تهران) خریدار این محصول
  1402/12/3
  خداییش زندگی من که تاثیر گذاشت
  آواتار
  سمیه بازرگان (خراسان رضوی / مشهد)
  1402/12/2
  تجربیات جالبی بود استفاده کردیم
  آواتار
  حمیده کاظم زاده (لرستان / بروجرد) خریدار این محصول
  1402/12/1
  قیمت انگشتر رزق و روزی همین هست که اینجا نوشتین؟
  بله - قیمت تمامی محصولات بروز و معتبر هستند.
  آواتار
  یوسفی نژاد (سمنان / شاهرود)
  1402/11/30
  خیلی دنبال یه راه حل برای مشکلات مالیمم کسی هست که از این انگشترها استفاده کرده باشه و نتیجه گرفته باشه؟
  آواتار
  اعظم احسانی (البرز / کرج) خریدار این محصول
  1402/11/29
  همیشه بهترین ادعیه رو میخونم و دنبال بهترین انگشتر برای رزق و روزی بودم
  آواتار
  محمد جواد رحیمی (زنجان / زنجان) خریدار این محصول
  1402/11/28
  مشکلات مالی امون من رو بریده از همه چیز ناامید شده بودم که یه روز توی یه برنامه تلویزیونی درباره مهره رزق و روزی سلیمانی شنیدم. فکر نمیکردم اینقدر راحت بتونم به دستش بیارم
  آواتار
  سولماز یوسفوند (بوشهر / بوشهر) خریدار این محصول
  1402/11/26
  خیلی دنبال انگشتر مذهبی برای ثروتمند شدن بودم خیلی توی نت گشتم و بالاخره انگشترم رو پیدا کردم
  انشالله مبارکتان باشد
  آواتار
  فرزاد آذرنگ (اصفهان / نجف آباد) خریدار این محصول
  1402/11/18
  من حدود دو ماه پیش انگشتر رزق و روزی رو از جواهربازار خریدم و همه جوره ازش راضیم. حس میکنم بعد از استفاده از این انگشتر مشکلات مالیم یکی یکی داره حل میشه
  آواتار
  جاوید (خراسان رضوی / مشهد)
  1402/9/28
  توضیحات کامل و اینکه این سبک انگشتر ها هم دارین خیلی خوبه
  آواتار
  مهدی عباسی (خوزستان / امیدیه)
  1402/9/20
  واقعا ایه خوبی هست.و زیبا حکاکی کردین
  آواتار
  رضا احمری (چهارمحال بختیاری / شلمزار)
  1402/9/15
  متشکر از توضیحات کامل و دقیقتون
  آواتار
  خلیلی (البرز / اشتهارد)
  1402/9/12
  مطالب سایت به حق که عالی و کامله
  آواتار
  فرهاد نیازی (هرمزگان / بندر جاسک)
  1402/9/9
  همه چی این محصول به نظرم خاصه و عالی هستش
  آواتار
  محمدی (مازندران / بلده) خریدار این محصول
  1402/9/7
  حکاکیش کلا خاصه من درخواست داشتم عالی انجام شد
  آواتار
  حمید موسوی (تهران / کهریزک)
  1402/9/6
  چه حکاکی جامع و کاملی
  آواتار
  جاوید (تهران / بهارستان)
  1402/9/5
  خیلی توضیحاته جالبی بود ممنون ازتون
  آواتار
  رضا شاکری (بوشهر / عسلویه)
  1402/9/4
  ممنون از اطلاعاتی که دراختیار ما قرار میدین حتما در آینده سفارش میدم
  آواتار
  پرهام مصیبی (گیلان / سیاهکل)
  1402/9/3
  باتوجه به خواص خوب و مهمی که داره من حتما برای پدرم سفارش میدم
  آواتار
  امیر عبدی (تهران / تهران)
  1402/9/2
  سلام آیا مهم است که این انگشتر در دست چپ باشد یا دست راست؟!
  خیر
  آواتار
  سحر شارقی (گیلان / ماسال)
  1402/8/19
  چه جالب نمیدونستم خاتم سلیمان برای رزق و روزی هم هست
  آواتار
  پریسا مهدوی (گیلان / تالش)
  1402/8/18
  واقعا این مقاله ها به اطلاعات ادم اضافه میکنه بابت زحماتتون واقعا ممنون
  آواتار
  مرضیه حشمتی (فارس / صدرا)
  1402/8/17
  نمی‌دونستم برای افزایش رزق و روزی چه سوره ای بخوانیم تا این مقاله رو دیدم. مرسی از زحمات
  آواتار
  هدی شکوری (تهران / اندیشه)
  1402/8/16
  خیلی قشنگه که برای افزایش رزق و روزی در اسلام اینقدر توصیه شده
  آواتار
  حمزه قریش (اصفهان / نجف آباد) خریدار این محصول
  1402/8/15
  اولش شک داشتم این حرز افزایش رزق و روزی واقعا جواب بده. دلم رو زدم به دریا خریدمش. تا الان که حس خیلی خوبی بهش دارم و به نظرم تاثیر خوبی داشته.
  آواتار
  محمود شکیب (تهران / چهار دانگه) خریدار این محصول
  1402/8/14
  این انگشتر رو به جهت افزایش رزق و روزی و برکت سفارش میدهم. امید دارم با توسط به ائمه و ان شاالله خواست پروردگار ، لطف خداوند شامل حال این بنده حقیر هم بشود.
  آواتار
  حکیمه سادات (لرستان / الیگودرز) خریدار این محصول
  1402/8/13
  منم خریدم. این دعا برای افزایش رزق و روزی و کسب و کار عالیه.
  آواتار
  فاطمه شبان نژاد (سمنان / آرادان)
  1402/8/12
  حتما همینطور هست که بهترین راه افزایش رزق و روزی فقط و فقط کمک از خدا و تلاش خود انسان هست. و صد البته استفاده از این ادعیه معنوی و مذهبی معتبر
  آواتار
  سیما احتشام (فارس / اشکنان) خریدار این محصول
  1402/8/11
  برای افزایش رزق و روزی و مال سفارش دادم. ان شا الله که من هم به خواستم برسم.
  انشالله با عنایت پروردگار و کمک اهل بیت.
  آواتار
  کریم یوسفزاده (کهگیلویه و بویراحمد / کهگیلویه)
  1402/8/10
  این بهترین طلسم انگشتر برای ثروتمند شدن هست. کمی درباره علوم غریبه تحقیق کنین و اون موقع واقعا شگفت زده میشین. مرسی از جواهربازار
  آواتار
  علی مکرمی (فارس / میانشهر)
  1402/8/9
  قبلا دیدم و شنیدم که این ذکر برهتیه خیلی قوی هست. امیدوارم همیشه پررونق باشید و همینطور در مسیر اسلام قدم بردارید.
  آواتار
  مهسا خسروی (خراسان شمالی / شیروان)
  1402/8/8
  چقدر قشنگ همه ذکرهای افزایش رزق و روزی رو معرفی کردین. خدا به کسب و کارتون برکت بده انشالله
  از محبت شما بسیار سپاسگزاریم.
  آواتار
  ایمان حسنپور (تهران / دماوند) خریدار این محصول
  1402/8/7
  این فوقالعادس که توی دین ما تا این حد دعای کارگشایی و افزایش رزق و روزی معرفی شده. ایا این دعا فقط برای شیعیان هست یا برای افزایش رزق و روزی اهل سنت هم کاربرد داره؟ اهل سنت هم میتونن استفاده کنن؟
  برای استفاده از خواص این ادعیه از این منظر هیچ محدودیتی نیست و همگی دوستان شیعه و اهل سنت می‌توانند از خواص این ادعیه استفاده کنند.
  آواتار
  حسام ناظمی (خراسان رضوی / خوشاب) خریدار این محصول
  1402/8/6
  بهتر بود اسم این دعا رو میزاشتین یک دعای تضمینی برای افزایش رزق و روزی . چونکه واقعا همینطور هست
  آواتار
  حجت منصور (تهران / رباط کریم) خریدار این محصول
  1402/8/5
  جالبه قبلا برای طلسم افزایش رزق و روزی مغازه شنیده بودم ولی فکر نمیکردم منشا دینی داشته باشه. خوشحالم از اینکه این مطلب رو خوندم. حتما سفارش میدم.
  در خدمتتون هستیم.
  آواتار
  جمشید همتی (کرمان / ماهان)
  1402/8/4
  افرادی رو میشناسم که از این دعای افزایش رزق و روزی قوی استفاده کردن و خیلی بهش اعتقاد دارن
  آواتار
  هادی سهروردی (مرکزی / شهباز) خریدار این محصول
  1402/8/3
  از این دعا جهت افزایش رزق و روزی مغازه هم میشه بهره برد؟ البته منظورم سفارش انگشتر هست ولی به این نیت؟
  بله - صد البته. انشالله با خواست خداوند و عنایت اهل بیت.
  آواتار
  سمانه مهدیار (خراسان رضوی / مشهد)
  1402/8/2
  دوسداشتم بدونم خواندن چه سوره ای برای افزایش رزق و روزی مفید هست که اینجا بصورت کامل راهنمایی کردن. ممنونم از محبتتون و اینکه اینقدر تلاش معنوی دارین
  آواتار
  مرتضی احمدی (مازندران / عباس آباد) خریدار این محصول
  1402/8/1
  آیا برای استفاده از این انگشتر باید ریاضت برهتیه رو هم انجام بدیم؟
  خیر ، نیازی به انجام این اعمال از جانب شما نیست!
  آواتار
  ناصر شاپورزاده (قزوین / آوج)
  1402/7/30
  قبلا درباره طلسم مثلث برهتیه اعظم شنیده بودم ولی فکر نمیکردم اینقدر مستند و جذاب باشه
  آواتار
  نازنین زهرا (کرمانشاه / جوانرود)
  1402/7/29
  برای افزایش رزق و روزی در خانه هم میشه از این ادعیه استفاده کرد؟
  بله - هیچ محدودیتی از این لحاظ وجود ندارد.
  آواتار
  ماشالله آقاپور (مازندران / رامسر)
  1402/4/29
  به دوستانی که شدیدا دنبال افزایش رزق و روزی با قرآن هستند بگویم افزایش رزق و روزی با خواندن سوره به تنهایی مقدور نیست . خداوند هم میفرمایید از تو حرکت از من برکت.
  البته افزایش رزق و روزی در اسلام با همراه داشتن سوره هایی که گفتن توصیه شده قطعا مفیده امابه شرطی که از حرکت فراموش نکنین تا به برکتش برسید
  آواتار
  جلیل قاسمی (اردبیل / بیله سوار)
  1402/4/28
  افزایش رزق و روزی با گندم . گندم موجب برکت میشه . ظرف تزئینی اگر دارید خالی نزارید بمونه .داخلش گندم بزارید .آیه های افزایش رزق و روزی که من یتق الله میشه رو همراه داشته باشین. نادعلی همراه داشته باشید
  آواتار
  معصومه (لرستان / شول آباد)
  1402/4/27
  کلید افزایش رزق و روزی تلاش و کوشش و انسانیت هستش . وقتی خدا را ناظر بر اعمال ببینی و انسانیت رو سرلوحه کار قرار بدی . مطمینا تلاشت نتیجه میده . میتونم به دوستان بگم همین کد افزایش رزق و روزی هستش . تلاش کنین و ناامید نشین . انشالله بهترین نتیجه رو بگیرین
  آواتار
  سید حسام الدین صبوری (همدان / بهار) خریدار این محصول
  1402/4/26
  نادعلی یه دعای افزایش رزق و روزی و گشایش کار مجربی هستش . به امید گره گشایی از تمام مسلمین
  آواتار
  مسلم سلیمانی (مرکزی / نیم‌ور)
  1402/4/25
  تلاوت قرآن برای افزایش رزق و روزی ، خواندن 4قل ، نادعلی و ومن یتق الله - حرز امام جواد . من به این موارد خیلی اعتقاد دارم
  آواتار
  مجتبی فرهادی (گیلان / ماسال)
  1402/4/24
  ضمن تشکر از مقاله خوبتون . باید بگم نادعلی برای افزایش رزق و روزی در مغازه هم مفیده . من چندین ساله استفاده میکنم