جدیدترین محصولات
 1. جواهربازار
 2. کتابخانه
 3. ادعیه مذهبی و حرز

دعای ابی دجانه چیست ؟ حرز ابی دجانه اصلی

rateraterateraterate
تاریخ بروزرسانی :

حرز ابی دجانه دعای معتبری است که توسط پیامبر اکرم برای رهایی از آزار و اذیت جن و خیالات منفی برای امت اسلامی توصیه شده است.دعای حرز ابی دجانه باعث رفع شر و آسودگی از مزاحمت و اذیت پریان و اجنه می‌شود. در روایات تاریخی مذهبی معتبر آمده است که پیامبر اکرم (ص) این دعا را به یکی از اصحاب خود به نام ابی دجانه تعلیم داده‌اند و این دعا باعث رفع آزار و ناراحتی شیاطین می‌شود. داستان مختصر ، روایت اصلی ، حرز ابی دجانه صوتی و همچنین متن کامل و خواص دعای حرز ابی دجانه را در ادامه ذکر کرده‌ایم.


عکس حرز ابی دجانه کبیر و صغیر اصل

ابودجانه کیست | حرز ابی دجانه کبیر چیست

ابودجانه که بود؟ داستان جذاب و واقعی ابی دجانه انصاری و این دعای گرانقدر را در ادامه ذکر کرده‌ایم.
ابی دجانه یکی از اصحاب پیامبر اکرم (ص) بود. در روایات تاریخی آمده است که : روزی ابی دجانه به پیش پیامبر رفت و از مشکلات خود برای پیامبر (ص) گفت و از ایشان راه چاره درخواست کرد. در داستان جامع ابی دجانه آمده است که وی به پیامبر شکایت حال و احوال و مشکلات خود را گفت. ابودجانه گفت که هر وقت آماده خواب می‌شوم سر و صدای عجیب و سوتی می‌شنوم و جنجالی در اطراف من بلند می‌شود مانند صدای زنبور یا مگس . یا اینکه نورهایی مزاحم را می‌بینم و وقتی سرم را بلند می‌کنم سایه‌ای در پشت سرم هست که از زمین تا سقف خانه کشیده شده و زمانی‌که به آن دست زدم پوستی شبیه خارپشت داشت و به صورتم چیزی شبیه آتش می‌افکند.
پیامبر رحمت و مهربانی (ص) فرمودند : این چیزی که می‌گویی جن در خانه توست . سپس پیامبر به حضرت علی (ع) فرمودند که این دعا را بنویس و پیامبر دعای مخصوص را به حضرت امام علی (ع) گفتند و نگارش شد. 
ابودجانه گفت که وقتی به خانه‌ام برگشتم دعا را زیر سرم گذاشتم و آن شب را آسوده خوابیدم. ناگهان صدای بلندی شنیدم که تا زمان نماز صبح از من التماس می‌کرد و می‌گفت : ابودجانه التماس ت می‌کنم به حق سرورت این دعا را از خانه‌ات بردار که ما را عذاب می‌دهد و نمی‌توانیم در خانه‌ات بمانیم.
ابودجانه ادامه داد که به جن پاسخ دادم این دعا را برنمی‌دارم تا وقتی‌که رسول الله به من اجازه دهند.
هنگام نماز صبح به مسجد و نزد پیامبر (ص) رفتم و موضوع دیشب را تعریف کردم. پیامبر (ص) به من فرمودند که این قوم جن تا روز قیامت در حال عذاب کشیدن هستن.

خرید حرز ابی دجانه ( خرید دعای ابی دجانه )

بهتر است که این حرز همراه شما باشد و یا اینکه آن را در منزل خود و در محلی که حرمت آن حفظ شود ، نگهداری کنید.
برای استفاده بهتر از خاصیت حرز ابی دجانه بهتر است که آداب نوشتن حرز ابی دجانه کبیر بصورت کامل رعایت شود. مثلا ذکر شده است که حرز ابی دجانه روی پوست آهو باشد. توسط مسلمان و با بدنی تمیز و رو به قبله نوشته شده باشد و آداب دیگری که می‌بایست رعایت گردد. اساتید متبحر و متدین جواهربازار ، تمامی آداب نوشتن حرز ابی دجانه را بصورت کامل رعایت کرده و این دعای ارزشمند با هدف آرامش مومنین و مومنات ارائه می‌گردد.

حرز کبیر ابی دجانه حرز صغیر دست نویس ساعات سعد روی پوست آهو با رعایت آداب [حرز ابی دجانه]

حرز کبیر ابی دجانه حرز صغیر دست نویس ساعات سعد روی پوست آهو با رعایت آداب [حرز ابی دجانه]
سفارش ساخت

  220٫000   201٫000 تومان

حراج ویژهزمان باقی‌مانده فقط

روز

/

ساعت

:

دقیقه

:

ثانیه

حرز ابی دجانه طب اسلامی | حرز ابی دجانه تبریزیان

آیت‌الله تبریزیان در این مصاحبه ویدویی بیان می‌کنند افرادی که نشانه‌های مجنون شدن و یا آزار شیاطین را دارند می‌توانند از حرز ابی دجانه استفاده کنند.
از نشانه‌های مجنون شدن این است که :
ناگهان از خواب می‌پرند و یا در خواب احساس خفگی می‌کنند.
کنترل بدن از دستشان خارج می‌شود.
در موارد شدیدتر امکان دارد که چیزی ببینند و یا صدایی بشنوند و یا حس کنند که یک نفری همیشه در پشت سرشان است و یا از کنارشان عبور می‌کند.

خواص حرز ابی دجانه کبیر | خواص حرز ابی دجانه صغیر

حرز ابی دجانه خواص فراوانی داشته که در روایات تاریخی معتبر ذکر شده است. دعای ابی دجانه یکی از معتبرترین اذکار مذهبی است که در روایات مذهبی درباره آن آمده شده است :
 • این حرز توسط خود شخص پیامبر اکرم (ص) گفته شده است.
 • حرز ابی دجانة الانصاری عند الشیعة » به فرموده‌ی پیامبر رحمت (ص) و توسط حضرت امام علی (ع) نوشته شده است.
 • نشر و بازگو کردن این داستان مذهبی - تاریخی توسط افراد امین و مطمئن و در کتاب‌های شیعه و سنی آمده است.
 • راوی این حرز ابی دجانه انصاری از افراد معتبر و اصحاب وفادار پیامبر (ص) که تا پایان عمر خود در خدمت رسول الله و دین اسلام بوده است.
خواص حرز ابی دجانه :
 • باعث دفع شر و آزار اجنه و پریان می‌شود.
 • چشم زخم و طلسم را باطل می‌کند.
 • اختلافات و جدایی‌ها را حل می‌کند.
 • شما را در پناه خداوند رحیم قرار می‌دهد.
 • از شما در برابر چیزهای بد و خطای دیگران محافظت می‌کند.
 • آزار شیاطین ، اجنه و ساحران را دفع می‌کند.
 • باعث رفع شر افراد ستمگر و متجاوز می‌شود.
 • در خواب و بیداری شر را از شما دور می‌کند.
 • امراض و بیماری‌ها را از شما دفع می‌کند.
درباره‌ی خواص دعای حرز ابی دجانه در برخی کتب و داستان‌های تاریخی موارد دیگری ذکر شده که البته اعتبار کمتری دارند ولی در منابع دیگر نوشته شده‌اند. صرفا از بابت آشنایی شما آنها را بازگو می‌کنیم:
مثلا اینکه باعث دفع عصبانیت می‌شود و خیالات منفی را از شما دور می‌کند.
دعوا و درگیری را حل و فصل می‌کند و جنگ و نزاع بین آنها را تمام می‌کند.
فواید ابی دجانه بسیار خاص بوده و پیامبر اکرم (ص) فرموده‌اند که فواید حرز ابی دجانه برای تمام امت من قابل استفاده است و می‌تواند کمک مومنین و مومنات برای رفع مشکلات و سختی‌ها باشد ان شاالله.
در برخی روایات آمده است که بهتر است این حرز در مکانی از منزل نگهداری شود که بی‌احترامی به آن دعا نشود. مثلا بهتر است در طاقچه یا کتابخانه باشد.
عوارض حرز ابی دجانه برای دفع شر جنیان و آزار آنها بسیار توصیه شده است.
حرز ابی دجانه در مفاتیح الجنان . مرحوم آیت الله مجلسی درباره این حرز در کتاب بحارالانوار ج 60 صفحه 125 - 220 ( حرز ابی دجانة بحار الانوار ) بصورت کامل نقل کرده‌اند و سند محکمی بر اصالت و تایید آن است.
همچنین در کتاب المصباح آیت الله کفعمی ص 229 نیز از خواص دعای حرز ابی دجانه گفته شده است.

پک کامل حرز ابی دجانه کبیر و صغیر بر روی پوست آهو دست نویس در ساعات سعد با رعایت آداب به همراه بازوبند چرم طبیعی

کبیر صغیر بر پوست آهو دست نویس در ساعات سعد به همراه بازوبند چرم حرزدار [حرز ابی دجانه]
سفارش ساخت

  242٫000   222٫000 تومان

حرز ابی دجانه کبیر صوتی mp3 | ابی دجانه صوتی

دعای حرز ابی دجانه با صوت و بصورت رایگان در این بخش قرار گرفته است. پیشنهاد می‌کنیم از امکان دانلود رایگان حرز ابی دجانه استفاده کرده و از خواص شنیدن این حرز فوق‌العاده بهره ببرید.
فایل صوتی حرز ابی دجانه صغیر و کبیر با لحن آرامش‌بخش و روان را رایگان دانلود کرده و در شرایط مناسب گوش کنید.

برای دانلود حرز ابی دجانه فایل صوتی از کادر منوی پخش MP3 بر روی گزینه دانلود / download / بارگیری کلیک کنید.
اگر به زبان عربی مسلط نیستید ، پیشنهاد می‌کنیم ترجمه این دعای ارزشمند که در بخش بعدی آمده است را حتما بخوانید تا دعای ابی دجانه صوتی را بهتر و بیشتر درک کنید.

حرز ابی دجانه صغیر pdf

بسم الله الرحمن الرحیم هذاکتابُ مُحَمَّدٍ رَسُولِ اللهِ رَبِّ العَالَمینَ اِلی مَن طَرَقَ الدّارَ مِنَ العُمارِ وَ الزُوّارِ اِلّا طارِقاٌ یَطرُقُ بِخَیرٍ اَما بَعدُ فَاِنَّ لَنا وَ لَکُم فِی الحَقِّ سَعَهً فَاِن تَکُ عاشِقاً مُولِعاً اَو فاجِراً مُقتَحِماً فَهذا کِتابُ اللهِ یَنطِقُ عَلَینا وَ عَلَیکُم بالحَقِّ اِنُا کُنّا نَستَنسِخُ ما کُنتُم تَعملَونَ وَ رُسُلُنا یکتُبُونَ ما تَمکُرُونَ اُترُکُوا صاحِبَ کَتابی هذا و انطَلِقوا اِلی عَبَدَهِ الاَصنامِ وَاِلی مَن یَزعَمُ اَنَّ مَعَ اللهِ اِلهاً اخَرَ لا اِلهَ اِلا هُوَ کُلُّ شَیء هالَکٌ اِلا وَجهَهُ لَهُ الحُکمُ وَ اِلَیهِ تُرجَعُونَ حم لایُنصَرونَ حمعسق تَفرَّقَت اَعداءُ اللهِ وَ بَلَغَت حُجَّهُ اللهِ وَ لاحَولَ وَ لا قُوَّهَ اِلا بِااللهِ العلی العظیم فَسَیَکفیکَهُمُ اللهُ وَ هُوَ السَّمیعُ العَلیمُ
حرز ابی دجانه صغیر با معنی
به نام خداوند بخشنده مهربان. این نامه ایست از فرستاده پروردگار عالمیان. به شب آینده های عمار و زوار جز آنکه برای نیکی آید. اما بعد راستی برای ما و شما در درستی گشایشی است اگر عاشق شیفته‌‏ای باشد و یا هرزه یورشگری. این کتاب خدا است که بر ما و شما بحق گویاست. «ما آنچه را انجام می‌دادید می‌نوشتیم، فرستادگان ما آنچه شما حیله می‌کردید می نوشتند‏» صاحب این نامه‌‏ام را وانهید و بدنبال بت پرستان بروید و آنان که پندارند با خدا معبود دیگریست‏. «که هیچ خدایی جز او نیست و با خدا معبودی دیگر مخوان. خدایی جز او نیست. جز ذات او همه چیز نابودشونده است. فرمان از آنِ اوست. و به سوی او بازگردانیده می‌شوید»‏ حم لا ینصرون، حمعسق، پراکنده شوید ای دشمنان خدا. من حجت خدا را به شما رساندم و نیرویی و قوه ای نیست جز به خدای والای بزرگ مرتبه. «و به زودی خداوند [شر] آنان را از تو کفایت خواهد کرد، که او شنوای داناست.
حرز ابی دجانه پی دی اف بصورت رایگان در بخش بعدی قرار گرفته و می‌توانید به راحتی آن را دانلود کنید.

پک کامل حرز ابی دجانه کبیر و صغیر بر روی پوست آهو دست نویس در ساعات سعد با رعایت آداب به همراه گردن آویز چرم طبیعی

حرز کبیر ابی دجانه حرز صغیر دست نویس ساعات سعد با رعایت آداب بر روی پوست آهو به همراه گردن آویز چرم طبیعی [حرز ابی دجانه]
خرید

  235٫000   215٫000 تومان

حرز ابی دجانه با معنی | حرز ابی دجانه کبیر pdf

حرز ابی دجانه کبیر متن زیبا و دلنشینی دارد که متن حرز ابی دجانه کامل و خواص دعای حرز ابی دجانه را در ادامه ذکر کرده‌ایم:
الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِی خَلَقَ السَّماواتِ وَالْاَرْضَ وَجَعَلَ الظُّلُماتِ وَالنُّورَ ثُمَّ الَّذِینَ کَفَرُوا بِرَبِّهِمْ یَعْدِلُونَ هذا کتاب من محمد رسول الله صلی الله علیه واله وسلم العربی الهاشمی المکی المدنی الابطحی الامی صاحب التاج والهراوة والقضیب والناقة صاحب قول لا إله إلا الله إلی من طرق الدار إلا طارقا یطرق بخیر امابعد فإن لنا ولکم فی الحق سعة فإن لم یکن طارقا مولعا او داعیا مبطلا او مؤذیا مقتصما فاترکوا حملة القرآن وانطلقوا إلی عبدة الاوثان یُرْسَلُ عَلَیْکُما شُواظٌ مِنْ نارٍ وَنُحاسٌ فَلا تَنْتَصِرانِ بسم الله وبالله ومن الله وإلی الله ولا غالب إلا الله ولا احد سوی الله ولا احد مثل الله واستفتح بالله واتوکل علی الله صاحب کتابی هذا فی حرز الله حیث ماکان وحیث ماتوجه لا تقربوه ولا تفزعوه ولا تضاروه قاعدا ولا قائما ولا فی اکل ولا فی شرب ولا فی اغتسال ولا فی جبال ولا باللیل ولا بالنهار وکلما سمعتم ذکر کتابی هذا فادبروا عنه بلا إله إلا الله غالب کل شی‏ء وهو اعلی من کل شی‏ء وهو اعز من کل شی‏ء وَهُوَ عَلی کُلِّ شَیْ‏ءٍ قَدِیرٌاللهم احفظ یارب من علق علیه کتابی هذا بالاسم الذی هو مکتوب علی سرادق العرش انه لا إله إلا الله الغالب الذی لا یغلبه شی‏ء ولا ینجو منه هارب واعیذه بالحی الذی لا یموت وبالعین التی لا تنام وبالکرسی الذی لا یزول وبالعرش الذی لا یضام واعیذه بالاسم المکتوب فی التوراة والإنجیل وبالاسم الذی هو مکتوب فی الزبور وبالاسم الذی هو مکتوب فی الفرقان واعیذه بالاسم الذی حمل به عرش بلقیس إلی سلیمان بن داود ع قبل ان یرتد إلیه طرفه وبالاسم الذی نزل به جبرئیل ع إلی محمد ص فی یوم الاثنین وبالاسماء الثمانیة المکتوبة فی قلب الشمس وبالاسم الذی یسیر به السحاب الثقال وبالاسم الذی یُسَبِّحُ الرَّعْدُ بِحَمْدِهِ وَالْمَلائِکَةُ مِنْ خِیفَتِهِ وبالاسم الذی تجلی الرب عزوجل لموسی بن عمران فتقطع الجبل من اصله وَخَرَّ مُوسی صَعِقاً وبالاسم الذی کتب علی ورق الزیتون والقی فی النار فلم یحترق وبالاسم الذی یمشی به الخضر ع علی الماء فلم تبتل قدماه وبالاسم الذی نطق به عیسی ع فی المهد صبیا وابرا الاکمه والابرص واحیا الموتی بإذن الله واعیذه بالاسم الذی نجا به یوسف ع من الجب وبالاسم الذی نجا به یونس ع من الظلمة وبالاسم الذی فلق به البحر لموسی ع و بنی إسرائیل فَکانَ کُلُّ فِرْقٍ کَالطَّوْدِ الْعَظِیمِ واعیذه بالتسع آیات التی نزلت علی موسی بطور سیناء واعیذ صاحب کتابی هذا من کل عین ناظرة وآذان سامعة والسن ناطقة واقدام ماشیة وقلوب واعیة وصدور خاویة وانفس کافرة وعین لازمة ظاهرة وباطنة واعیذه ممن یعمل السوء ویعمل الخطایا ویهم لها من ذکر وانثی واعیذه من شر کل عقدهم ومکرهم وسلاحهم وبریق اعینهم وحر اجسادهم ومن شر الجن والشیاطین والتوابع والسحرة ومن شر من یکون فی الجبال والغیاض والخراب والعمران ومن شر ساکن العیون او ساکن البحار او ساکن الطرق واعیذه من شر الشیاطین ومن شر کل غول وغولة وساحر وساحرة وساکن وساکنة وتابع وتابعة ومن شرهم وشر آبائهم وامهاتهم ومن شر الطیارات واعیذه بآهیا شراهیا واعیذ صاحب کتابی هذا من شر الدیاهش والابالس ومن شر القابل والفاعل ومن شر کل عین ساحرة وخاطیة ومن شر الداخل والخارج ومن شر کل طارق ومن شر کل عاد وباغ ومن شر کل عفاریت الجن والإنس ومن شر الریاح ومن شر کل عجمی ونائم ویقظان واعیذ صاحب کتابی هذا من شر ساکن الارض ومن شر ساکن البیوت والزوایا والمزابل ومن شر من یصنع الخطیئة او یولع بها واعیذه من شر ماتنظر إلیه الابصار واضمرت علیه القلوب واخذت علیه العهود ومن شر من یولع بالفراش والمهود ومن شر من لا یقبل العزیمة ومن شر من إذا ذکر الله ذاب کما یذوب الرصاص والحدید واعیذ صاحب کتابی هذا من شر إبلیس ومن شر الشیاطین ومن شر من یعمل العقد ومن شر من یسکن الهواء والجبال والبحار ومن فی الظلمات ومن فی النور ومن شر من یسکن العیون ومن شر من یمشی فی الاسواق ومن یکون مع الدواب والمواشی والوحوش ومن شر من یکون فی الارحام والآجام ومن شر من یُوَسْوِسُ فِی صُدُورِ النَّاسِ ویسترق السمع والبصر واعیذ صاحب کتابی هذا من النظرة واللمحة والخطوة والکرة والنفخة واعین الإنس و والجن المتمردة ومن شر الطائف والطارق والغاسق والواقب واعیذه من شر کل عقد او سحر او استیحاش او هم او حزن او فکر او وسواس و من داء یفتری لبنی آدم وبنات حواء من قبل البلغم او الدم او المرة السوداء والمرة الحمراء والصفراء او من النقصان والزیادة ومن کل داء داخل فی جلد او لحم او دم او عرق او عصب او فی نطفة او فی روح او فی سمع او فی بصر او فی شعر او فی بشر او ظفر او ظاهر او اَوْ بَاطِنَ واعیذه بِمَا إستعاذ بِهِ آدَمُ علیه السَّلَامُ اَبُو الْبَشَرِ وشیت وهابیل وإدریس وَ نُوحٍ وَ لُوطٍ وإبراهیم وإسماعیل وَ إِسْحَاقَ ویعقوب وَ الْاَسْباطِ وعیسی وایوب ویوسف وَ مُوسی وَ هارُونَ وداوودوسلیمان وزکریا ویحیی وَ هُودٍ وشعیب وإلیاس وَ صَالِحِ والیسع وَ لُقْمَانَ وَ ذُو الکفل وَ ذُو القرنین وَ طالُوتَ وعزیر وعزرائیل والخضرعلیهم السَّلَامَ وَ مُحَمَّدُ صَلَّی اللَّهُ علیه وَ آلِهِ اجمعین وکل ملک مُقَرَّبُ ونبی مُرْسَلُ الاما تباعدتم وَ تَفَرَّقْتُمْ وتنحیتم عَمَّنْ عَلَّقَ علیه کتابی هَذَا بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرحیم الجلیل الجمیل الْمُحْسِنُ الْفَعَّالِ لِمَا یرید واعیذه بِاللَّهِ وَ بِمَا استنار بِهِ الشَّمْسِ. وَ اَضَاءَ بِهِ الْقَمَرُ وَ هُوَ مکتوب تَحْتَ الْعَرْشِ لَا إِلَهَ إِلَّا اللَّهُ مُحَمَّدُ رَسُولُ اللَّهِ صلی اللَّهِ علیه وَ آلِهِ اجمعین فسیکفیکهم اللَّهِ وَ هُوَ السمیع العلیم نَفَذَتْ حُجَّهُ اللَّه وظهرسلطان اللَّهُ وَ تَفَرَّقَ اَعْدَاءِ اللَّهِ وبقی وَجْهُ اللَّهِ وَ اَنْتَ یاصاحب کتابی هَذَا فی حرزالله….وکنف اللَّهُ وَ جِوَارِ اللَّهُ وَ اَمَانِ اللَّهِ اللَّهُ جارک وولیک وحاذرک اللَّهِ ماشاء اللَّهِ کان وَ مَا لَمْ یشا لَمْ یکن اَشْهَدُ اَنَّ اللَّهَ عَلَی کل شی قدیر وَاَنْ اللَّهَ قَدْ اَحاطَ بکل شی عِلْماً وَ اَحْصَی کل شی عَدَداً وَ اَحَاطَ بالبریه خیرا إِنَّ اللَّهَ وملائکته یصلون عَلَی النبی یاایهاالذین اَمِنُوا صَلُّوا علیه وَ سَلِّمُوا تسلیما اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ خَتَمْتَ هَذَا الکتاب بِخَاتَمِ اللَّهُ الذی خَتَمَ بِهِ اَقْطَارِ السَّمَوَاتِ وَ الْاَرْضِ وَ خَاتَمِ اللَّهِ المنیع وَ خَاتَمِ سلیمان بْنِ داوود وَ خَاتَمِ مُحَمَّدٍ صَلَّی اللَّهُ علیه وَ آلِهِ اجمعین اَلَا اَنْ اولیاء اللَّهِ لا خَوْفُ علیهم وَلَّاهُمْ یحزنون و کل ملک مُقَرَّبُ اونبی مُرْسَلُ بِاللَّهِ الذی لَا إِلَهَ إلاهو رَبِّ الْعَرْشِ العظیم وَ لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّهَ إلابالله العلی العظیم وَ صَلَّی اللَّهُ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ الطیبین الطاهرین.

حرز ابی دجانه pdf (فایل PDF) بصورت رایگان تهیه شده و قابل دانلود است. پیشنهاد می‌کنیم چنانچه قصد دارید از خواص فوق‌العاده آن بهره ببرید ، از حرز ابی دجانه روی پوست آهو جواهربازار که تمامی آداب نوشتن آن رعایت شده است ، استفاده کنید. استفاده از دعای ابی دجانه pdf را فقط برای شرایطی توصیه می‌کنیم که شما توان و یا امکان خرید حرز ابی دجانه را نداشته باشید.

ترجمه ابی دجانه کبیر 
شاید برای شما هم جذاب باشد که بدانید ترجمه حرز و معنی ابی دجانه چیست ؟!
سپاس شایسته خداوندی است که آسمانها و زمین را آفرید و تاریکی ها و روشنی را قرار داد. سپس کسانی که نا سپاسی پروردگارشان را کردند منحرف شدند. این نوشته ای است از جانب حضرت محمد رسول خدا (صلی الله علیه و آله) که عربی و هاشمی و اهل مکه و مدینه و بطحاء و ام القری می باشد دارای تاج و هَراوه و قضیب و ناقه می باشد. صاحب سخن لااله الاالله به سوی هرکس که در می زند می باشد مگر کسی که دری بخیر می کوبد. اما بعد پس همانا برای ما وشما دربارهٔ حق وسعتی هست. پس اگر کوبنده درهمراه خشم و قهر روی آورده یا جهت دعوت باطل کننده ای آمده یا آزاردهنده و شکننده و جدا کننده است .پس کسانی را که قرآن را حمل می کنند رها کنید و به سوی بت پرستان روانه گردید. بر سر شما شعله های آتش بدون دود و سیم گداخته ریخته می شود که دیگر یاری نمی شوید. بسم الله وبالله و من الله و الی الله و غالبی جز خداوند وجود ندارد. و احدی سوای خدا واحدی مثل او نیست. به سبب خداوند باز می کنم و برخداوند توکل می نمایم. صاحب این نوشته هر کجا باشد و به هر سو رو کند در حرز خداست. پس به او نزدیک می شوید و او را به ناله در نیاورید. و به او ضرر نرسانید چه در حال نشستگی یا ایستادگی و چه در خوردن و یا نوشیدن چه در شستشو و چه در بین اسباب و اساس چه درشب و چه در روز. و همین که این نوشته مرا شنیدید از او روی برگردانید. به لااله الاالله که چیره بر همه چیز است. و او برتر ازهمه چیز است و او عزیزتر از همه چیز است و او بر همه چیز تواناست. خداوندا هرکس را که این نوشته بر او آویخته است حفظ کن به اسمی که آن برسرا پرده عرش نوشته شده است. که همانا مورد پرستشی جز الله نیست که بر او هیچ چیز چیره نمی شود و گریزنده ای از چنگ او رهائی نمی یابد. و او را پناه می دهم به زنده ای که هرگز نمی میرد. و به چشمی که هرگز نمی خوابد و به آن کرسی که هرگز زوال ندارد. و به عرشی که کاستگی ندارد. و او را پناه می دهم به نامی که در تورات و انجیل نوشته شده است. و به نامی که در زبور مکتوب است. و به نامی که در فرقان نوشته شده است. و اورا پناه می دهم به نامی که تخت بلقیس به سوی سلیمان بن داود قبل از اینکه چشمش به هم بخورد برده شد. و به نامی که به سبب آن جبرئیل (علیه السلام) بر حضرت محمد (صلی الله علیه و آله) در روز دوشنبه فرود آمد. و به نام های هشت گانه ای که در دل خورشید نوشته شده است. و به نامی که ابرهای سنگین به سبب او سیر می کنند. و به نامی که رعد به حمد خدا و فرشتگان از ترس او تسبیح می کنند. و به نامی که پروردگار عزیز و جلیل برای موسی بن عمران تجلی کرد و کوه از ریشه پاره پاره شد و حضرت موسی بیهوش افتاد. و به نامی که روی برگ زیتون نوشته شده و در آتش افکنده گشت و نسوخت. و به نامی که خضر به سبب آن روی آب راه می رفت و پاهایش تر نمی شد. و به نامی که عیسی (علیه السلام) درگهواره درحال کودکی سخن گفت وکور مادر زاد و پیس شفا داد وبه اذن خدا مرده زنده کرد. [منبع سایت جواهربازار] و پناه می‌دهم او را به نامی که یوسف (علیه السلام) به واسطه آن از چاه نجات یافت. وبه نامی که یونس به سبب آن از تاریکی رها شد. و به نامی که دریا به سبب آن برای موسی (علیه السلام) وبنی اسرائیل شکافته شد و هر بخشی از دریا مانند کوه بزرگی نمایان بود. و پناه می دهم او را به 9 نشانه ای که بر حضرت موسی ( علیه السلام) در طور سینا فرود آمد. و پناه می دهم کسی را که این کتاب مرا همراه دارد از چشم هر بیننده ای و گوش هر شنونده ای و زبان هر گوینده ای و پای هر رونده ای ودلهای پاسدار و سینه های خراب و نفوس کافر و چشم همراه؛ چه ظاهری چه باطنی و او را پناه می دهم از هرکس که بد می کند و خطا می کند و برای آن می کوشد؛ چه مرد باشد و چه زن. وپناه میدهم او را از شر هر گرهی که زده اند و از مکرشان و سلاحشان و برق چشمانشان و حرارت بدنهایشان و از شر جن و شیاطین و توابع و جادوگران. و از شرکسانی که در کوهها و جنگلها و ویرانی ها و آبادی ها هستند. و از شر ساکن چشمه ها وساکن دریاها و ساکن راهها. و پناه می دهم او را از شر شیاطین و از شر هر غول وغوله و ساحر و ساحره وساکن و ساکنه و تابع و تابعه. و از شر آنها و شر پدرانشان و مادرانشان و از شر پرواز کنندگان و پناه میدهم او را بزنده پاینده. و پناه میدهم دارنده این نوشته ام را از شر سرگردانان و به اشتباه اندازندگان و از شرپذیرنده و انجام دهنده و از شر هر چشم افسونگر و گناهکار و ازشر داخل و خارج و از شر هر کوبنده و از شر هر متجاوز و ستمگر و از شر دیوهای جن و انس و از شر بادها و از شر هر عجمی و خواب و بیدار. و پناه می دهم دارنده این نوشته ام را از شر ساکن زمین و از شر ساکن خانه ها وکنارگوشه ها و مزبله ها. و از شر هر کس که خطا میسازد. ویا اشتیاق به آن دارد. و پناه میدهم او را از شر هر چه که دیده ها نگاه می کنند و دلها پنهان می دارند و بر آن پیمان می گیرند و از شر کسی که آزمند فرش و گهواره است. (منبع جواهربازار) و از شر اموری که عزیمه پذیر نیست. و از شر آنچه که چون یاد خدا برده می شود مانند سرب وآهن ذوب می شود. و پناه می دهم دارنده این نوشته ام را از شر ابلیس و شر شیاطین و از شر هرکس که گره ها را درست می کند. و از شر کسانی که در هوا و کوهها و دریاها ساکنند. و کسانی که در تاریکی ها و روشنی هستند. و از شر کسانی که در چشمها جا گزیده اند. و از شر کسانی که در بازارها راه می روند. و کسانی که با جنبندگان و راه رونده ها و وحشی ها می باشند. و از شر کسانی که در رحمها و در نیستانها هستند. و از شر کسانی که در سینه های مردم وسوسه می کنند و چشم وگوش می دزدند. و پناهنده می کنم کسی را که این نوشته مرا دارا می باشد از نگاه و چشم زدن و گام و تکرار و دمیدن و چشمان جن و انسِ سرکش و از شر دور زننده و در زننده و تاریک کننده و وقت وارد شونده. و او را پناه می دهم از شر هر عقد و سحر یا وحشت زدگی یا اندوه یا غصه یا حزن یا فکر یا وسواس. و از هر مرضی که دامن گیر پسران آدم و دختران حوا می شود از سوی بلغم یا تلخی سودا یا تلخی خون یا صفرا یا کم و زیاد شدن و از هر بیماری ای که داخل در پوست یا گوشت یا خون یا رگ یا عصب می شود. یا در نطفه یا در روح یا در گوش یا در چشم یا در مو یا در بشره یا ناخن یا ظاهر یا باطن. و پناه می دهم او را به اموری که پناه برد به آنها حضرت آدم ابوالبشر (علیه السلام) و شیث و هابیل و ادریس و نوح و لوط و ابراهیم و اسماعیل و اسحاق و یعقوب و اسباط و عیسی و ایوب و یوسف و موسی و هارون و داوود و سلیمان و زکریا ویحیی و هود و شعیب و الیاس و صالح و الیسع و لقمان و ذوالکفل و ذوالنون و طالوت و عُزیر و عزرائیل و خضر (علیهم السلام) و حضرت محمد (صلی الله علیه و آله اجمعین). و هر فرشته مقربی و هر پیامبر مرسلی مگر اینکه یکدیگر را دور کنید. و متفرق کنید و زایل شوید از کسی که این نوشته من بر او آویزان شده است. به نام خداوند بخشنده مهربان جلیل جمیل محسن که هرچه را بخواهد کاملا انجام می دهد. و پناه می دهم او را به خدا و به آنچه خورشید از آن نورگرفته و ماه از آن پرتو یافته و آن زیر عرش نوشته شده لَا إِلَهَ إِلَّا اللَّهُ مُحَمَّدٌ رَسُولُ اللَّهِ صَلَّی اللَّهُ عَلَیْهِ وَ آلِهِ اَجْمَعِینَ. پس به زودی خداوند کفایت تو را از آنها می کند. حجت خدا نافذ شد و پادشاهی خدا آشکار گردید. و دشمنان خدا پراکنده شدند و وجه الله باقی ماند و تو ای دارنده این نوشته من در حرز خدا و ناحیه و پیرامون و امان خداوندی خدا همسایه و ولی و پرهیز دهنده توست. هر چه را خدا بخواهد می‌شود و آنچه را نخواهد نمی‌شود. و همانا خداوند بر هر چیزی تواناست و خداوند از روی علم همه چیز را در نور دیده است و عدد هر چیزی را به شماره دارد و به طور کامل بر خلق و آگاه محیط است. همانا خداوند و فرشتگانش درود بر پیامبر می فرستند پس ای گروه مؤمنان درود بر او بفرستید و کاملا تسلیم باشید. مُهر کردم این نوشته را به مُهر کسی که تمام جوانب آسمانها وزمین به مُهر او ممهور شده است خاتم خداوند منیع و خاتم سلیمان بن داوود وخاتم محمّد (صلی الله علیه وآله اجمعین). آگاه باشید همانا دوستان خدا هیچ ترسی بر آنها نیست و هرگز اندوهگین نمی شوند. همچنین است هر ملک مقربی و هر پیامبر مرسلی به خدائی که خدائی نیست جز او که پروردگار عرش بزرگ است.
انواع حرز ابی دجانه کبیر دست نویس بر روی پوست آهو با رعایت آداب

  فواید ابی دجانه (نظرات مشتریان)

  آواتار
  احمد حسن پور (تهران / قدس)
  1403/2/7
  اطلاعات دقیق و کاملی داخل سایت ثبت کردین مطالعه کردم و بسیار لذت بردم
  آواتار
  نوریجان کریمی (چهارمحال بختیاری / خانمیرزا)
  1403/1/10
  کریمی هستم دعای حرزامام جواد گرفتم زندگیم خیلی خوب شد
  آواتار
  فریبا زارعی (خوزستان / ایرانشهر)
  1402/9/30
  مرسی که ترجمه خوب حرز ابی دجانه رو گذاشتین
  آواتار
  خادم (یزد / خاتم) خریدار این محصول
  1402/9/29
  مرسی از جواهر بازار عزیز
  آواتار
  کاظم (اصفهان / نجف آباد) خریدار این محصول
  1402/9/25
  بهتره که همراهتون داشته باشید تو این جامعه و دنیای پر از بلا
  آواتار
  مرادی کارمی (مازندران / زیرآب)
  1402/9/21
  خدا مارو از هر بلا و افتی اعم از انس و جن حفظ کنه
  آواتار
  چراغی (اصفهان / بوئین و میاندشت)
  1402/9/9
  صحبت های پیامبر و امام علی واقعا خوب بود
  آواتار
  محمد حسینی (اصفهان / فریدن)
  1402/9/7
  ممنون از اینکه با منابع مطالبو قرار دادید
  آواتار
  اکبر نورمحمدی (سیستان و بلوچستان / گلشن)
  1402/9/6
  مطالب جالبی گذاشتین ممنون از سایت بی نظیرتون
  آواتار
  فرامرز پور سرخ (گیلان / رشت) خریدار این محصول
  1402/9/5
  من خرید کردم ایا مورد خاصی داره تا فعال بشه؟؟؟
  خیر موردی خاصی نیست . بهتر است که این حرز همراه شما باشد و یا اینکه آن را در منزل خود نگه داری کنید .
  آواتار
  سحر ناصری (اصفهان / گزبرخوار)
  1402/9/4
  مطالبی عالی و جامعی بود.لذت بردم از خواندنشون
  آواتار
  غزاله سوری (فارس / اقلید) خریدار این محصول
  1402/9/3
  من گرفتم حس ارامش دارم وقتی که همراهمه
  آواتار
  مهدی توکلی (گیلان / کوچصفهان)
  1402/9/2
  توضیحات آقای طوبایی بسیار کامل و جامع بود
  آواتار
  افسانه نیازی (مرکزی / دلیجان) خریدار این محصول
  1402/9/1
  من خرید کردم خداکنه برای من کار کنه واقعا اعتقاد دارم و بهش نیاز دارم
  آواتار
  شیما فرهادی (ایلام / ایلام)
  1402/8/30
  من این پک رو خریداری کردم و بسیار از این سایت خوب راضی بودم
  آواتار
  ریما زیبایی (هرمزگان / رودان)
  1402/8/29
  ممنون از شما اطلاعاتتون خیلی مفید وکاربردی بود
  آواتار
  فریبا (سمنان / سمنان)
  1402/8/28
  ممنون از موجود داشتن محصول ارزشمندتون و اینکه الان تخفیف داره بهترین تایم خرید هستش
  آواتار
  مهدی
  1402/8/27
  با اجازه شما صوت حرز ابی دجانه کبیر را دانلود کردم .ممنون از شما
  آواتار
  احسان بریدفاتحی (یزد / یزد)
  1402/6/24
  من تابلو حرز ابی دجانه راسفارش دادم وان شاا...به زودی به دستم میرسد.می خواهم بدانم که تابلوبرای کل خانواده کفایت می کند؟
  سلام ؛ بله انشالله .
  آواتار
  مهمان
  1402/6/19
  آیا حرز ابی دجانه مانند حرز امام جواد نماز دارد
  خیر ، نماز ندارد.
  آواتار
  فرهاد احمدیان
  1402/6/19
  حرز امام جواد در کنار حرز ابی دجانه اشکالی ندارد؟
  نه . هیچ ایرادی نداره.
  آواتار
  اعظم بخشی (آذربایجان شرقی / قره آغاج)
  1402/3/28
  حرز ابی دجانة مکتوب در زمان خاصی باید نوشته بشه؟ شرایط خاصی داره؟
  آداب نوشتن حرزها بسیار دقیق است و از سمت حکاکان جواهربازار کامل رعایت می شود .
  آواتار
  سامیار عباسی (یزد / میبد)
  1402/3/26
  وقتی سرچ کردم حرز ابی دجانه برای چی خوبه اولین مقاله مربوط به جواهربازار بود و فکر نمیکردم محصولات متنوعی از حرز ابی دجانه هم داشته باشید.
  آواتار
  زهرا کسرایی (البرز / کوهسار) خریدار این محصول
  1402/3/25
  برای همسرم حرز ابی دجانه خرید کردم خیلی خوب بود
  آواتار
  سینا همدل (فارس / نورآباد)
  1402/3/24
  پس اگر حرز ابی دجانه همراه مون بذاریم از ضرر اجنه در امانیم؟
  بله
  آواتار
  شیوا فراهانی (ایلام / دلگشا)
  1402/3/23
  نگاهی به حرز ابی دجانه با معنی انداختم بسیار شیوا و روان ترجمه کرده بودید
  آواتار
  فایزه دوراندیش (سیستان و بلوچستان / هامون)
  1402/3/22
  من از روی حرز ابی دجانه انصاری صوتی بارها گوش دادم تا حفظ بشم
  آواتار
  محسن میرسلیم (زنجان / هیدج )
  1402/3/21
  در مورد عوارض حرز ابی دجانه برای کسی که از ان استفاده کند بگویید
  عوارض حرز ابی دجانه برای دفع شر جنیان و آزار آنها بسیار توصیه شده است.
  آواتار
  مهمان (لرستان / چغابل)
  1402/3/20
  سوره ابی دجانه در کدام قسمت قران آورده شده؟
  حرز ابی دجانه دعای معتبری است که توسط پیامبر اکرم برای رهایی از آزار و اذیت جن و خیالات منفی برای امت اسلامی توصیه شده است.
  آواتار
  فریدون شمشیری (خوزستان / بهبهان)
  1402/3/19
  حرز ابی دجانه و حرز امام جواد مکمل های بسیار خوبی هستند هر دو کنار دارای خواص معجزه آسا هستند
  آواتار
  مهمان (مازندران / سلمانشهر)
  1402/3/18
  فایل صوتی حرز ابی دجانه صغیر و کبیر را دانلود کردم ممنون
  آواتار
  مسلم آهنگر (مازندران / عباس آباد) خریدار این محصول
  1402/3/17
  دعای جامع ابی دجانه را بر پوست اهو به صورت قاب خریداری کردم اما هنوز تحویل نگرفته ام ولی مطمئنم که از کیفیت مناسبی برخودار است و راضی خواهم بود.
  آواتار
  نیما خلیلی (اردبیل / آبی بگلو) خریدار این محصول
  1402/3/16
  فواید ابی دجانه جهت شفای بیماری ها بسیار موثر بود نهایت سپاس و تشکر را از جواهربازار دارم.
  آواتار
  عزیزالله بیگی (اصفهان / آران و بیدگل) خریدار این محصول
  1402/3/15
  از خواص حرز ابی دجانه کبیر نمیشود غافل شد.
  الحق که قوی ترین حرز است...
  آواتار
  غلامحسین رجبی (چهارمحال بختیاری / لردگان)
  1402/3/14
  ابو دجانه حرز و دعای شگفت انگیزیه که مادرم همیشه به این دعا تاکید داشتند که سبب دفع شیطان است.
  آواتار
  علی اکبر دهنورد (تهران / فیروزکوه) خریدار این محصول
  1402/3/13
  برای خودم و تمامی اعضای خانوادم پک کامل حرز امام جواد بر پوست آهو سفارش دادم و منتظرم ارسال شود.
  مبارکتون باشه انشالله در تاریخ مقرر شده ارسال خواهد شد.
  آواتار
  منوچهر آذرنیا (یزد / اردکان)
  1402/3/12
  من درخواست خرید حرز ابی دجانه روی پوست آهو دارم ولی کاملا مطمئن نیستم که پوست آهو هست یا نه
  تیم جواهربازار کلیه محصولات خود را از لحاظ اصالت و کیفیت تضمین کرده و دارای ضمانت اصالت 99 ساله می‌باشد.
  آواتار
  سهراب زیبنده (خراسان رضوی / بردسکن)
  1402/3/11
  مدتی است که حس میکنم توسط اجنه اسیب میبینم ایا استفاده از حرز ابی دجانه کبیر میتواند این مشکل را حل کند؟
  طبق فرمایشات پیامبر و روایاتی که از ایشان تقل شده، ذکر ابی دجانه سبب دفع آزار جن و شیاطین میشود.
  آواتار
  زکیه داورپناه (اصفهان / شاهین شهر)
  1402/3/10
  من شبها دعای حرز ابی دجانه با صوت را گوش میدهم تسلی خاطر پیدا میکنم.
  آواتار
  جبار ایروانی (اصفهان / میمه)
  1402/3/9
  میخواستم حرز ابی دجانه خرید کنم لطفا راهنمایی کنید
  داخل همین مقاله لینک خرید حرز ابی دجانه قرار گرفته است.
  آواتار
  نسیم میلادی (کهگیلویه و بویراحمد / دوگنبدان)
  1402/3/8
  از وقتی دعای ابی دجانه صوتی را گوش کرم و به ترجمش دقت کردم هزاران بار عظمت خدا را شکر کردم.
  آواتار
  مهتاب ارجمند (ایلام / ایلام)
  1402/3/7
  خیلی وقت که قصد خرید دعای ابی دجانه دارم و چه خوب که به شکل تابلو هم این دعا در سایتتون هست.
  آواتار
  سعید رحمتی (فارس / مهر)
  1402/3/6
  حرز ابی دجانه کبیر متن زیبایی داره و جالبه که اولش با سپاس از خداوند شروع میشود و در اخر نیز با حمد خدا هاتمه میابد
  آواتار
  روناک عباسی (تهران / پرند)
  1402/3/5
  خواندن حرز ابی دجانه با معنی زیباش بسیاری از حقایق هستی را برام روشن کرد...
  آواتار
  وفا پیمانی (بوشهر / اهرم)
  1402/3/4
  حرز ابی دجانه برای چی خوبه میشه برای افزایش فروش و رزق و روزی هم استفاده کرد؟
  از حرز ابی دجانه بیشتر در مواردی همچون دفع جن و شیاطین، رفع امراض و بیماری ها و چشم زخم استفاده می‌شود.
  برای افزایش رزق و روزی می‌توانید از حرز امام جواد دست نویس بر پوست آهو که در سایت موجود است استفاده نمایید.
  آواتار
  ابراهیم بخشی (فارس / خرم بید)
  1402/3/3
  حرز ابی دجانه صوتی ایده جالبی بود .خیلی کاربردی هست
  آواتار
  سمیه رستگار (مرکزی / دلیجان)
  1402/3/2
  معنی ابی دجانه کاملا به بزرگی و قدرت خدای یگانه اشاره داره به همین دلیل اصلا عجیب نیست که این همه خواص اعجاب انگیز داشته باشه.
  آواتار
  پریچهر فروزانفر (فارس / ارسنجان)
  1402/3/1
  از بزرگی شنیدم یکی از بهترین طلسم ها ،طلسم ابی دجانه هستش که چندین خاصیت ارزشمند دارد
  آواتار
  نیما جمالی (مرکزی / سربند) خریدار این محصول
  1402/2/31
  حرز ابی دجانه اصلی رو فقط میتونم بگم سایت جواهربازار ارائه میدهد.من برای دفع شیاطین و انرژی های بد ازش استفاده کردم
  آواتار
  کاوه نخریس (گیلان / خمام)
  1402/2/30
  خواندن حرز ابی دجانه هم به اندازه حرزش ارزشمند و پر فایده ست.
  آواتار
  شکوه فرزانه (خوزستان / الوان) خریدار این محصول
  1402/2/29
  هر چقدر از عالی بود سایت جواهربازار بگم کم گفتم انشالله پر روزی باشید.
  آواتار
  مهسا امیری (مازندران / نور)
  1402/2/28
  برای خرید حرز ابی دجانه کبیر چطور میتونم اقدام کنم؟
  از طریق سایت جواهربازار و یا از طریق ارتباط با نرم افزارهای پشتیبانی.
  آواتار
  سوگند (فارس / کازرون)
  1402/2/27
  از خواص حرز ابی دجانه کبیر برای دور کردن شیطان استفاده کردم اینطور بگم که انگار دیگه انرژی های شیطانی اطرافم حس نمیشه
  آواتار
  نازنین بیدگلی (خوزستان / رامشیر)
  1402/2/26
  چقدر جالب که متن حرز ابی دجانه رو به صورت تابلو هم میفروشید به نظرم خیلی کاربردیه
  آواتار
  مهمان (سیستان و بلوچستان / پیشین)
  1402/2/25
  حرز ابی دجانه همراه بسیار ارزشمندی برایم است تشکر میکنم از سایت فوق العاده جواهربازار
  آواتار
  مهوش یغمایی (چهارمحال بختیاری / جونقان)
  1402/2/24
  سلام روز بخیر آیا این حرز ابی دجانه اصلی هست و کاملا معتبره؟
  بله تمامی حرز های موجود اصل بوده و با رعایت کامل آداب نوشته شده اند.
  آواتار
  مهمان
  1402/2/23
  سلام عرض. ادب
  حتما باید این حرز رو مثل حرز امام جواد برای هر شخص جدا تهیه کرد یا میشه تو خونه نصب بشه و برکاتش شامل همه بشه ؟
  هر شخص برای خودش باید داشته باشه دوست عزیز.
  آواتار
  نیما نقاره (مازندران / پل سفید)
  1402/1/3
  من میخواستم بدونم کیا حرز ابی دجانه دارن و نتیجه دیدن راستش خیلی شک داشتم که بگیرم یا نه ولی با دیدن رضایت مشتری هاتون نظرم برگشت و مطمئن شدم.
  آواتار
  محبوبه اندیمشک (همدان / بهار) خریدار این محصول
  1402/1/2
  ذکر ابی دجانه به صورت حرز همراه از سایت شما سفارش دادم و خیلی عالی بود
  خداروشکر که راضی بودید.
  آواتار
  غفوری نژاد (فارس / آباده) خریدار این محصول
  1402/1/1
  ابی دجانه حرز با عظمت و خوبیه خیلی راضی بودم
  آواتار
  بهاره کیانی (سمنان / گرمسار)
  1401/12/29
  حرز ابی دجانه کبیر pdf ایده خوبی بود اینجوری میشه توی گوشی همیشه همراه ادم باشه
  آواتار
  رویا فقیهی (خوزستان / اندیمشک)
  1401/12/28
  ذکر ابی دجانه واقعا جواب میده
  آواتار
  فرامرز الندشتی (مرکزی / نیم‌ور)
  1401/12/27
  برای خرید حرز ابی دجانه دو دل بودم که از چه طریقی اقدام کنم خوشبختانه خواهرم مشتری ثابت شماست
  به توصیه ایشون خرید مطمئنی داشتم خداروشکر و مممنون.
  آواتار
  میثم عطاری (لرستان / دلفان)
  1401/12/26
  ترجمه ابی دجانه را مطالعه کردم الحق که زیبا و فوق العاده بود
  آواتار
  سپیده کمالی (خراسان رضوی / کلات) خریدار این محصول
  1401/12/25
  به پبشنهاد خواهرم حرز ابی دجانه خرید کردم انشالله که موثر باشه.
  آواتار
  سپهر اژدری (سیستان و بلوچستان / هامون)
  1401/12/24
  بسیار عالی .از این حرز و خواصش خیلی شنیده بودم اما اینکه ابودجانه که بود و چطور این حرز به این نام گذاشته شد اطلاعی نداشتم.
  آواتار
  مازیار نیری (هرمزگان / سیریک)
  1401/12/23
  سلام آیا آداب نوشتن حرز ابی دجانه کبیر در سایت شما رعایت شده است و میشود اطمینان داشت؟
  بله کلیه حرز‌های موجود در جواهربازار با رعایت کامل آداب و بر پوست آهو نوشته می‌شوند.
  آواتار
  مهشید ابوذری (خوزستان / امیدیه)
  1401/12/22
  ترجمه ابی دجانه واقعا قابل تامل بود اصلا کرشو نمیکردم چنین معنی زیبایی داشته باشه
  آواتار
  نسیم برکتی (گیلان / صومعه سرا) خریدار این محصول
  1401/12/21
  ابی دجانه حرز کبیر و صغیر خریدم که به همراه یه کیف کوچک بود. از خریدم خیلی راضی بودم
  آواتار
  مهمان (تهران / بومهن)
  1401/12/20
  حرز جامع ابی دجانه الانصاری همینی هست که در سایت گذاشتین؟
  بله
  آواتار
  مهمان (اصفهان / فریدن)
  1401/12/19
  ابو دجانه حرز کاملی هست خیلی راضی بودم
  آواتار
  صداقتی (گلستان / گمیشان)
  1401/12/18
  من هم به توصیه همکارم خرید دعای ابی دجانه را انجام دادم و از نتایجش شگفت زده شدم.
  آواتار
  نوشین مظاری (ایلام / ایوان)
  1401/12/17
  دعاء ابی دجانة الانصاری یکی از بی نقص ترین حرز ها بوده که از خواص بی نظیرش همه جا سخن هست.
  آواتار
  محمد رضا شاملو (یزد / میبد)
  1401/12/16
  حالا این ابودجانه کیست که اینقدر به دعاش توصیه شده؟
  ابو دجانه یکی از اصحاب پیامبر بود که برای حال مشکلاتش از پیامبر راه چاره خواست.سپس دعای ابو دجانه توسط حضرت علی به دستور پیامبر اکرم نوشته شد.
  آواتار
  فرشته عبیدی (فارس / استهبان)
  1401/12/15
  از برکات طلسم ابی دجانه غافل نشید که خود خداوند فرموده هر بیماری در پوست و گوشت و استوان و رگ و عصب باشد توسط اسن دعا دور میشود.
  آواتار
  غفور ارزشی (فارس / قیروکارزین)
  1401/12/14
  ابی دجانه حرز بسیار مفید و عالی ای هستش احسنت بر شما که این محصول ناب را فعال کردید
  آواتار
  مهمان (آذربایجان شرقی / هشترود)
  1401/12/13
  درباره حرز ابی دجانه تبیان مطالبی دیده بودم ولی پیگیر نبودم که دقیق بدونم چی هست ولی مقاله شما رو کامل خوندم مطالب مفیدی دستگیرم شد
  آواتار
  زکیه توکل نژاد (خراسان رضوی / گناباد)
  1401/12/12
  دعای حرز ابی دجانه با صوت خیلی خوب بود مرسی از پیشنهاد خوبتون
  آواتار
  برزو دانشمند (خوزستان / رامهرمز) خریدار این محصول
  1401/12/11
  من هم حرز ابی دجانه روی پوست آهو رو ثبت سفارش کردم و دیروز به دستم رسید بسیار با کیفیت بود ممنون از زحمات شما.
  آواتار
  شمس الله جاودان (سمنان / گرمسار)
  1401/12/10
  حرز بی نظیریست خدا خیرتان بده
  آواتار
  شوریده ازبکانی (فارس / خرم بید)
  1401/12/9
  ابو دجانه حرز قیمت مناسب و پر سودی هست خوبه که این محصول رو آوردین
  آواتار
  نیکی تیموری (یزد / بهاباد)
  1401/12/8
  حرز رسالة ابی دجانة را خریدم واقعا عالی بود حس میکنم دیگه اثری از طلسم در زندگیم نیست.
  آواتار
  مراد بیدگلی (قزوین / بیدستان)
  1401/12/7
  دعاء ابی دجانه مکتوب بر پوست آهو هست؟ میخوام حتما پوست آهو باشه و تمامی آدابش انجام شود
  بله تمامی حرزها با رعایت آداب کامل بر پوست آهو دست نویس انجام می‌شوند.
  آواتار
  معصومه نظری نژاد (فارس / حاجی آباد)
  1401/12/6
  حرز ابی دجانه صغیر صوتی هم بذارین مرسی
  آواتار
  مهدیار رمضانی (اصفهان / مبارکه)
  1401/12/5
  حرز ابی دجانه خواص جالب داشت اطلاعات بسیار خوبی بود ممنون
  آواتار
  نصرالله رادمنش (یزد / بافق)
  1401/12/4
  حرز ابی دجانه انصاری صوتی بسیار دلنشین بود با تشکر از زحمات گران قدر جواهربازار.
  آواتار
  مریدی (گلستان / مینو دشت)
  1401/12/3
  چقدر محتوا خوب و عالب بود . از خواص حرز ابی دجانه شنیده بودم اما نمیدانستم ابی دجانه چیست وچه کسی است.
  آواتار
  صوفیا (گیلان / رستم آباد)
  1401/12/2
  کیا حرز ابی دجانه دارن راضی ان ایا نتیجه دیدن
  آواتار
  محسن طالبی (همدان / فرسفج) خریدار این محصول
  1401/12/1
  تابلوی ذکر ابی دجانه سفارش دادم دقیقا همانطور که در عکاس بود کاملا دست نویس.ممنون از زحمات جواهربازار
  آواتار
  رحمت (گلستان / آزاد شهر)
  1401/11/30
  ابی دجانه حرز خیلی عالی هستش از اینکه توی محصولاتتون هست واقعا خوشحال شدم چون به هیچ سایتی اعتماد ندارم.
  آواتار
  مهین بخشنده (خراسان رضوی / گلبهار)
  1401/11/29
  ابو دجانه حرز قوی و قدرتمندیه بدون شک بهترین محاظ در برابر طلسم و شیاطین میباشد.
  آواتار
  ناصر جعفری
  1401/11/28
  سلام
  از اینکه حرز ابی دجانه را به این زیبایی با ترجمه قرار دادید بسیار سپاسگزارم .
  آواتار
  سرونازی (اردبیل / آبی بگلو)
  1401/11/20
  دعاء ابی دجانة در زندگیم معجزه ایجاد کرده واقعا حس آرامش بیشتری حس میکنم.
  آواتار
  رسولی زاده (مازندران / سرخرود)
  1401/11/19
  با خواندن حرز ابی دجانه هم میشه از خواصش استفاده کرد یا باید حتما به صورت حرز همراه باشه؟
  بهترین نحوه استفاده طبق فرمایشات رسول اکرم به صورت حرز و تابلو می‌باشد اما خواندن آن هم بلا مانع است.
  آواتار
  عفت قره داغی (بوشهر / عسلویه)
  1401/11/18
  اشکالی نداره حرز ابی دجانه همراه نگه دارم؟ اخه دلم نمیخواد به صورت تابلو داخل خونه قرار بدم
  خیر ایرادی ندارد می‌توانید به جای تابلو از حرز ابی دجانه همراه با کیف یا بازوبند استفاده نمایید.
  آواتار
  زهراء بردستانی
  1401/11/17
  ممنون از گذاشتن این دعای خوب . انشاالله باقیات و صالحاتی باشه برای شما
  آواتار
  مهدی شکیب (چهارمحال بختیاری / شلمزار) خریدار این محصول
  1401/11/15
  استفاده همزمان از حرز ابی دجانه و حرز امام جواد مشکلی نداره؟
  خیر ، هیچ ایرادی در استفاده همزمان از این ادعیه و حرزهای ارزشمند ، وجود ندارد.
  آواتار
  نازنین همتی (همدان / لالجین) خریدار این محصول
  1401/11/14
  طلسم ابی دجانه با سوره ابی دجانه چه فرقی داره؟ لطفا توضیح بدین
  این ها همگی به حرز ابی دجانه اشاره می‌کنند. در برخی منابع حرز ابی دجانه را با نام حرز ابودجانه نیز معرفی کرده‌اند که البته منظور همین حرز ارزشمند است و فرقی بین آنها نیست.
  آواتار
  ناصر حمیدزاده (قزوین / محمدیه) خریدار این محصول
  1401/11/13
  خیلی دوس داشتم بدونم حرز ابی دجانه برای چی خوبه . اسمش رو زیاد دیده بودم ولی انصافا هیچ جا اینقدر کامل و قشنگ توضیح نداده بود.
  آواتار
  زهرا لشکری (کرمانشاه / کوزران)
  1401/11/12
  قبلا حرز ابی دجانه تبریزیان صوتی رو شنیده بودم ولی با دیدن ویدئو اون و سخنان حاج آقا طوبایی واقعا شگفت زده شدم. خدا خیرتون بده که به نشر دین مبین اسلام کمک میکنین.