جدیدترین محصولات
 1. جواهربازار
 2. کتابخانه
 3. ادعیه مذهبی و حرز

راههای باطل شدن سحر و جادو و معرفی روش‌های ابطال طلسم فوری

rateraterateraterate
تاریخ بروزرسانی :

دعا برای باطل شدن طلسم های مختلف کدام است و شرایط ابطال طلسم چیست؟جهت باطل شدن جادو و طلسم در روایات مذهبی راه و روش‌های زیادی معرفی شده است. معرفی بهترین سوره برای باطل شدن سحر و جادو و همچنین دعاء ابطال السحر در اسناد مذهبی ذکر شده است. در اینجا می‌خواهیم درباره باطل الطلسم و باطل شدن جادو و سحر مواردی خاصی را معرفی کنیم و دعای باطل شدن سحر و جادو از ایت الله بهجت را نیز معرفی خواهیم کرد.

برای باطل شدن سحر و جادو سوالات زیادی مطرح شده است. اینکه درباره باطل سحر قوی و رفع مشکلات مرتبط با سحر و جادو چه باید کرد؟
شدیدا توصیه می‌کنیم از خرافات و باورهای غلط و کفرآمیز دوری کرده و صرفا با توجه به اسناد مذهبی، روایات معتبر دینی و داستان‌های قرآن کریم اقدام کنید.
تصویر دعا عکس باطل شدن طلسم دعا برای باطل شدن سحر و جادو

باطل شدن سحر با حرز امام جواد

حرز امام جواد برای باطل شدن طلسم توسط برخی علما و بزرگان دین سفارش شده است.
علما و بزرگان دین درباره خواص و ویژگی‌های حرز امام جواد (علیه السلام) موارد زیادی را مطرح کرده‌اند. از جمله برخی از مراجع تقلید گفته‌اند که استفاده از حرز امام جواد (ع) باعث دورشدن شر و دفع بلایا می‌شود.
همچنین استفاده از حرز امام جواد برای باطل شدن طلسم نیز بسیار توصیه شده و در برخی پرسش و پاسخ‌ها از مراجع تقلید آمده که دعای حرز امام جواد برای باطل شدن سحر مفید بوده و به استفاده از حرز امام جواد سفارش کرده‌اند.
حرز امام جواد برای باطل شدن سحر می‌تواند بسیار مفید بوده و با توجه به سفارش برخی از مراجع تقلید در این زمینه، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

خواص باطل الطلسم امیرالمومنین

درباره ابطال طلسم امیرالمومنین روایات مذهبی زیادی آمده است. دعای ابطال طلسم امام علی (ع) در داستان مذهبی معتبری روایت شده است.
این دعا به «دعای ابی دجانه» معروف است که یکی از معتبرترین اذکار مذهبی است. این دعا به فرموده‌ی پیامبر رحمت (ص) و توسط حضرت امام علی (ع) نوشته شده است.
خواص باطل الطلسم امیرالمومنین کم‌نظیر است که از مهمترین آنها می‌توان به دفع چشم زخم و طلسم اشاره کرد.
پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی بیشتر با خواص باطل الطلسم امیرالمومنین مقاله زیر را مشاهده کنید:

دعای باطل شدن سحر و جادو از ایت الله بهجت

درباره باطل شدن سحر آیت الله بهجت می‌فرمایند که از حرز امام جواد (ع) استفاده کنید.
همچنین در موارد مختلفی از مراجع تقلید برای باطل شدن سحر و جادو سوال شده است. برای نمونه، آیت الله بهجت در اینباره تاکید زیادی بر استفاده از حرز امام جواد (ع) داشته‌اند و کلیپ‌های ویدئویی از پرسش و پاسخ مراجعه‌کنندگان به حضور ایشان وجود دارد که این موضوع را تایید می‌کند.

باطل کردن طلسم جدایی زن و شوهر

در اسناد مذهبی - تاریخی زیادی ذکر شده که امکان دارد برخی افراد به دلیل سحر و جادو دچار مشکلات زناشویی شده و با هم اختلاف پیدا کنند. 
برای باطل کردن طلسم و جادو جدایی یکی از بهترین توصیه‌های مذهبی استفاده از دعای حرز امام جواد (ع) است.
در زمینه ذکر برای باطل شدن سحر و جادو سوالات زیادی پرسیده شده است. از آیت الله بهجت، نقل شده در پاسخ به فردی که از ایشان می‌پرسد : برای رفع مشکلات و ناراحتی‌های زن و شوهر چه باید کرد ؟ پاسخ می‌دهند که «از حرز امام جواد (ع) استفاده کنند.»
 

باطل کردن طلسم بخت

در منابع تاریخی بعنوان راه حل باطل کردن طلسم ازدواج موارد زیادی مطرح شده است.
بعنوان مثال استفاده سوره احزاب برای بخت گشایی قوی توصیه شده است.
در قرآن کریم، سوره مبارکه احزاب به داستان جنگ احزاب (خندق) اشاره می‌کند و پس از جنگ به موضوع همسران پیامبر اکرم (ص) و آنان را الگویی برای بانوان مسلمان معرفی می‌نماید. همچنین در این سوره داستان ازدواج پیامبر اکرم (ص) اشاره می‌شود که به همین دلیل برخی آن را علت معروف شدن سوره احزاب به بخت گشایی می‌دانند.
برای باطل شدن طلسم بخت در برخی منابع تاریخی آمده که از سوره احزاب استفاده شود.
پیشنهاد می‌کنیم درباره باطل کردن طلسم بخت موضوع زیر را مشاهده کنید:

باطل شدن سحر طلسم بچه‌دار شدن

بهترین سوره برای باطل شدن سحر و جادو و درخواست فرزند از پروردگار ، آیه 89 سوره انبیاء معروف به آیه «رَبِّ لَا تَذَرْنِی فَرْدًا وَاَنْتَ خَیْرُ الْوَارِثِینَ» است.
در آیات و روایات مذهبی، توصیه‌های زیادی برای رفع مشکل بچه‌دار شدن آمده است. حتی در قرآن کریم به داستان زندگی حضرت زکریا و طلب فرزند از سوی ایشان اشاره شده است.
جالب است بدانید حتی سبب نزول ایم آیه شریفه، موضوع بچه‌دار شدن حضرت زکریاست.
معنی دعای رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین بسیار دلنشین و سراسر مهر و ارادت حضرت زکریا به پروردگار عالمیان است. این دعا به قدری توصیه شده است که برخی آن را قویترین طلسم برای بچه دار شدن می‌نامند.
بعنوان دعا جهت باطل شدن سحر و جادو از امام رضا (ع) نقل شده که مسلمانان از آیه شریف « رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ اَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» با رعایت شرایطی خاص استفاده کنند.
این موضوع در توصیه‌های برخی مراجع تقلید (از جمله آیت الله بهجت) نیز دیده می‌شود.

باطل کردن طلسم بیکاری

باطل کردن طلسم بیکاری در نوشته‌های تاریخی زیادی بحث شده است.
از بهترین مواردی که برای افزایش رزق و روزی و برکت در دین اسلام و توسط بزرگان دینی توصیه شده، استفاده از آیه مبارک «ومن یتق الله» است.
آیه «و من یتق الله» بسیار پر برکت بوده و خواص بسیاری دارد، همچنین از آن بعنوان «دعای رزق و من یتق الله» نیز یاد می‌کنند.
در روایات مذهبی توصیه که برای افزایش درآمد و برکت در زندگی، آیه «و من یتق الله» را با رعایت شرایطی خاص تهیه کرده و آن را همراه خودتان داشته باشید.
حتی در برخی داستان‌های قدیمی - تاریخی آمده که اگر فردی مشکلات مالی داشت و برای باطل شدن سحر و جادو و افزایش درآمد، بهتر است از «و من یتق الله» استفاده کند.

آیا سحر و جادو واقعیت دارد؟

سحر و جادو از دیرباز تاکنون در فرهنگ‌ها و اساطیر جهان وجود دارند. در تاریخچه انسان، اعمال مرتبط با سحر و جادو به عنوان وسیله‌های ارتباط با دنیای ماوراطبیعی، شفا، یا تاثیر گذاری بر اقدار، مهم بوده‌اند. از جوامع باستانی تا داستان‌ها و اسطوره‌های مختلف، این مفاهیم نمادهایی از نیروهای نهفته و قدرتهای غیرمعمول را به تصویر کشیده‌اند. همچنین، سحر و جادو در زمینه‌های هنری و ادبی نیز موضوعی است که همواره جلب توجه انسان‌ها بوده و از تاریخ باستان تا به امروز به عنوان یک بخش از فرهنگ‌ها باقی مانده است

اشاره به سحر و جادو در قرآن

سحر و جادو در قرآن به 2 دسته تقسیم می‌شوند:
اول، سحری که فریفتن، تردستی و شعبده‌بازی را هدف دارد و حقیقتی ندارد. این نوع سحر در قصه‌های حضرت موسی (ع) ذکر شده است:
«پس ناگهان ریسمانها و چوبدستی‌هایشان (جادوگران زمان موسی علیه‌السّلام ) بر اثر سِحرشان در خیال او چنین می‌نمود که آنها به شتاب می‌خزند (طه/ 66) که مصداق حقیقی سِحر نیز همین سِحر‌العیون است (ر.ک؛ بروجردی، 1366، ج‏ 1: 231).

دوم، سحری که واقعیت دارد و تاثیرگذار است. این نوع سحر می‌تواند به جدایی زن و شوهر، بیماری انسان و دیگر امور تاثیر بگذارد. در قرآن، به افرادی اشاره شده که با استفاده از سحر به جدایی زن و شوهر و زیان برای خود می‌رسانند:
«آنها مطالبی را می‌آموختند که بتوانند به‌وسیلة آن میان مرد و همسرش جدایی بیفکنند... آنها قسمت‌هایی را فرامی‌گرفتند که برای آنان زیان داشت و نفعی به آنها نمی‌رساند» (البقره/ 102).

البته در برخی منابع دیگر، دسته سومی هم برای سحر و جادو معرفی کرده‌اند:
اینکه مثلا بر اثر سِحر، شکل اشخاص تغییر کند؛ مثلاً انسان بر اثر سِحر تبدیل به حیوان شود که این واقعیّت ندارد (ر.ک؛ مکارم شیرازی، 1374، ج 1: 378).

نظرات بزرگان دین درباره سحر و جادو

برخی علما به آیه 66 سورة مبارکة طه، ﴿فَإِذَا حِبَالُهُمْ وَعِصِیُّهُمْ یُخَیَّلُ إِلَیْهِ مِن سِحْرِهِمْ اَنَّهَا تَسْعَی﴾، یا آیة 116 سورة اعراف ﴿قَالَ اَلْقُوْاْ فَلَمَّا اَلْقَوْاْ سَحَرُواْ اَعْیُنَ النَّاسِ وَاسْتَرْهَبُوهُمْ وَجَاءوا بِسِحْرٍ عَظِیمٍ﴾ استدلال می‌کنند:
علاّمه طباطبائی درباره این آیه می‌گوید: «سِحر در اینجا یک نوع تصرّف در حاسّة انسان است، به‌طوری‌که حاسّة بیننده چیزهایی را ببیند و یا بشنود که حقیقت نداشته باشد» (موسوی همدانی، 1374، ج ‏8: 274).
بنابراین، ساحران چشم مردم را تحت تاثیر قرار داده‌اند، نه قلب و عقل آنها را (صادقی تهرانی، 1419ق.: 164).

برخی از علما هم اعتقاد دارند که سِحر واقعی است و به آیة 102 و 103 سورة بقره استدلال می‌نمایند؛ از جمله:
شیخ طوسی در کتاب الخلاف می‌گوید: نزد بیشتر علما از جمله ابوحنیفه و اصحاب او و مالک و شافعی سِحر واقعیت دارد و با جادو می‌توان کسی را کُشت یا مریض کرد، یا دستش را فلج نمود، یا بین زن و مرد تفرقه انداخت و چه بسا اتّفاق می‌افتد که فردی در عراق، شخصی را در خراسان سِحر کرده، او را بکشد.

علاّمه طباطبائی می‌نویسد: «دربارة تاثیر اراده در افعال خارق‌العاده، سِحر، کهانت و احضار ارواح جای هیچ تردید نیست که برخلاف عادت جاریه، افعال خارق‌العاده‌ای وجود دارد. امثال اینگونه خوارق عادت و بسیاری دیگر از آنها اعمالی است که بر اسباب طبیعی و پنهان از حسّ و درک مردم متّکی است و خلاصه اینکه صاحب عمل به اسبابی دست می‏‌زند که دیگران آن اسباب را نشناخته‌‏اند» (طباطبائی، 1417 ق.، ج‏1: 367364 و نیز ر.ک؛ مکارم شیرازی، 1374، ج 1: 377 و انصاری، 1410 ق.، ج 3: 56).

این موضوع تخیّل محض نیست، بلکه در واقع وجود دارد. تحقیق مطلب این است که گفته می‏‌شود: «عالم طبیعت بین ملکوت سفلی و ملکوت علیا واقع شده است و اهل عالم دارای تصرّفی به اذن و فرمان خداوند در عالم طبیعت هستند، اعمّ از اینکه بی‏‌واسطه باشد، یا به توسّط اسباب و وسایلی از نفوس بشری. حال اگر نفس بشری از وابستگی‌ها رها شود و با ریاضت‌های شرعی یا غیر شرعی از تیرگی‌ها پاک گردد و وجودش مناسب پذیرش مجرّدات علوی و سفلی گردد، با اسباب و وسیله و یا بدون اسباب، در این عالم تاثیر می‌‏نماید، بدینگونه که آنها را تحت تاثیر و فرمان خود درآورده، به سوی آن عوالم جذب می‌‏کند و آنگاه خواسته‌‏های نفوس بشری را چه شرعی و چه غیرشرعی توجیه می‏‌نماید. هرگاه این تاثیر از جانب اهل عالم سفلی باشد، به اسباب و وسایل آن سِحر می‏‌گویند و این تاثیر گذاردن و اثرپذیری نیز نامیده می‌‏شود» (خانی و ریاضی، 1372، ج ‏2: 169).

حقّ کلام این است که: «سِحر اثر حقیقی دارد و آن امر وجدانی است و مجرّد تخییل نیست، چنان‌که بسیاری چنین گمان کرده‌‏اند» (بلاغی، 1386، ج 1: 79).
(منبع : سایت دانشگاه علامه طباطبایی - سامانه مدریت نشریات علمی)

روایات و احادیث درباره سحر و جادو

نقل شده که شخصی از امام صادق (ع) می‌پرسد که حقیقت سِحر چیست؟
امام صادق (ع) فرمودند: سِحر بر چند قِسم است. قِسمی به منزلة طبّ است، همان‌طور که طبیب معالجه می‌کند و برای هر مرضی دوایی دارد. همین طور ساحران هم برای هر صحت آفتی و برای هر عافیت مصیبتی و حیله‌هایی دارند.
قِسم دیگر کارهایی است که با سرعت انجام می‌گیرد و قِسم دیگر چیزهایی است که دوستان شیاطین از آنها می‌گیرند (ر.ک؛مجلسی، 1403ق.، ج 10: 169).
در نهایت، اینکه آیا سِحر واقعیّت دارد یا جزو خرافات می‌باشد، بین علمای اسلام اختلاف نظر وجود دارد.

  راه های باطل شدن طلسم (نظرات مشتریان)

  آواتار
  مهدی پوینده مهر (لرستان / بروجرد)
  1403/2/19
  سحروجادو واقعیت داره زمان انبیاوهزاران سال پیش هم بوده اثبات شده حرز امام جواد واقعا برای ابطال سحر عالیه به شخصه اثرش رو دیدم
  آواتار
  گلشید نیشابوریان (خراسان رضوی / مشهد)
  1402/11/20
  همه چیز هست کسانی که باور ندارن از فهم ودید فرکانسیشون خارجه ویا در بعد دیگری هستند،یا واقعا همه رو می دونن ولی انکار می کنند
  آواتار
  گلشید نیشابوریان (خراسان رضوی / مشهد)
  1402/11/20
  باهمه اطلاعات شما 90 درصد موافقم
  آواتار
  میثم پیره مهدی (کرمانشاه / کرمانشاه)
  1402/10/12
  عالی خیلی خوبه توضیحات بهترین احادیث استفاده شده
  آواتار
  قرایی (خوزستان / رامشیر)
  1402/9/19
  خیلی توضیحات خوبی بود به خصوص که فیلم هم برای درک بیشتر این مطالب گذاشته شده
  آواتار
  چمنی (قزوین / محمدیه)
  1402/9/18
  مرسی که کامل و جامع توضیح دادین
  آواتار
  ابراهیم حامدی (سیستان و بلوچستان / بنجار)
  1402/9/12
  مطالبی جامع و جالبی بودن
  آواتار
  شایگانی (تهران / جاجرود)
  1402/9/11
  مطالب جالب و خواندنی ای بودن
  آواتار
  انصاری (گیلان / رشت)
  1402/9/10
  مطمئنم که تاثیر گذاره الکی که نیس ایات خدا هستش
  آواتار
  حسین شریفی (خراسان رضوی / جوین)
  1402/9/9
  فیلم آیت الله بهجت بسیار عالی بود
  آواتار
  ستاره جاهدی (اصفهان / گلپایگان)
  1402/9/8
  اینکه جالب بود چقدر حرز امام جواد موثر میتونه باشه
  آواتار
  محمد مهدی (سیستان و بلوچستان / زابل)
  1402/9/7
  انقد که همه نوشتن طلسم شدن فکر کنم فقط منم که سالم موندم
  آواتار
  ستاره سعیدی (هرمزگان / سیریک)
  1402/9/6
  ممنون از توضیحات کامل و جامع مطالعه اش واقعا برام جالب بود
  آواتار
  معصومه حکیمزاده (بوشهر / عالیشهر) خریدار این محصول
  1402/9/5
  اگه اعتقاد داشته باشین و با احادیث معتبر اسلامی پیش بری، نشانه های باطل شدن طلسم خیلی زود واستون آشکار میشه و واقعا یک نفس راحتی میکشین
  آواتار
  مصطفی کریمپور (اصفهان / علویجه) خریدار این محصول
  1402/9/5
  خیلی دنبال این بودم که برای باطل شدن جادو چیکار کنم؟ مخصوصا که توی این مسائل نمیشه به هر کسی اعتماد کرد. ممنونم ازتون که اینقدر خالصانه همه چی رو توضیح دادین.
  از اعتماد شما بسیار سپاسگزاریم. در پناه خدا و ائمه اطهار باشید ان شالله
  آواتار
  سیاوش نجیب (کردستان / مریوان)
  1402/9/4
  یه پیرمردی رو میشناختم که خودش رو کاربلد سحر و جادو معرفی میکرد. میگفت که برای باطل شدن سحر با سرکه و وردهای عجیب باید اقدام کرد. الان فهمیدم که چه رمالی بوده و سیاه بازی میکرده.
  آواتار
  نازنین شاهپور (فارس / زاهدشهر) خریدار این محصول
  1402/9/3
  قبلا درباره دعای حرز امام جواد برای باطل شدن سحر صوتی شنیده بودم ولی فکر نمیکردم تا این اندازه معتبر باشه
  آواتار
  مهدی نظم آبادی (سیستان و بلوچستان / میرجاوه)
  1402/9/2
  جالب بود. با این حدیث های مذهبی فکر نمیکنم مدت زمان باطل شدن طلسم زیاد باشه