جدیدترین محصولات
 1. جواهربازار
 2. کتابخانه
 3. ادعیه مذهبی و حرز

طلسم شرف شمس یعنی چه و آیا شرف الشمس طلسم است؟

بازدید : 2٫375
rateraterateraterate
تاریخ بروزرسانی :

طلسم شرف شمس چیست؟ راهگشایی معنوی در پرتو ایمان و دعاطلسم شرف شمس چیست؟ معنویتی کم نظیر برای توسل به خدای متعال. در گذرگاه پر پیچ و خم زندگی، همواره در جستجوی گشایشی برای عبور از موانع و یافتن آرامش هستیم. در این میان، آموزه‌های دینی و مذهبی، چراغی روشن در تاریکی مشکلات و راهگشایی در مسیر پر فراز و نشیب زندگی ما هستند. یکی از این ادعیه مذهبی، دعای شرف شمس است که به عنوان طلسمی برای دفع بلا و جلب خیر و برکت شناخته می‌شود.

طلسم شرف شمس، دریچه‌ای به سوی معنویت:
طلسم شرف شمس، یک دعای معنوی‌ست و با سنگ عقیق زرد تفاوت دارد!
طلسم شرف شمس دعایی منتسب به امام علی (ع) است که در روز نوزدهم فروردین ماه، زمانی که خورشید در برج حمل قرار دارد، بر روی نگین عقیق زرد حکاکی می‌شود. این دعا، مشتمل بر حروف و اسماء الهی است که به گفته بسیاری از بزرگان دین، خواص و فواید فراوانی دارد. در برخی داستان‌های تاریخی دینی نکات مهمی برای فوائد شرف الشمس ذکر شده از جمله اینکه : 
"هر کس دعای شرف الشمس را با خود داشته باشد، از شر هر جن و انس و هر گزنده‌ای در امان خواهد بود."
و "هر کس دعای شرف الشمس را بر روی نگین عقیق زرد حکاکی کند و با خود داشته باشد، خداوند متعال او را از شر دشمنان و بلاها حفظ خواهد کرد."
معمولا این حرز با حروف ابجد بر پشت نگین عقیق زرد حکاکی می‌شود.

طلسم شرف شمس چیست و داستان طلسم شرف شمس شیخ بهایی چیست

خواص نهفته در طلسم شرف شمس

از نظر برخی افراد شرف الشمس طلسم مفیدی است که می‌تواند فوائد زیادی برای زندگی مسلمانان داشته باشد. از جمله اینکه :
دفع بلا و جلب خیر و برکت: از بارزترین خواصحرز شرف الشمس، دفع بلا و دور کردن شر و بدی از زندگی انسان است. همچنین گفته می‌شود که این دعا سبب جلب خیر و برکت و افزایش رزق و روزی می‌شود.
محافظت در برابر دشمنان: حرز شرف الشمس می‌تواند به عنوان یک حرز و طلسم برای محافظت در برابر دشمنان و بدخواهان عمل کند.
گشایش در کارها: بسیاری از افراد معتقدند که این دعا سبب گشایش در کارها و حل مشکلات و موانع زندگی می‌شود.
افزایش قدرت و ابهت: گفته می‌شود که طلسم شرف شمس سبب افزایش قدرت و ابهت فرد می‌شود و به او در انجام کارهایش کمک می‌کند.
ایجاد آرامش و صلح: این دعا می‌تواند به ایجاد آرامش و صلح در زندگی فرد کمک کند و اضطراب و نگرانی را از زندگی او دور کند.
درمان بیماری‌ها: برخی معتقدند که طلسم شرف شمس در درمان برخی بیماری‌ها نیز موثر است.
جلوگیری از چشم زخم: از دیگر خواص این دعا، جلوگیری از چشم زخم و حسادت دیگران عنوان شده است.
در نظر داشته باشید برای استفاده از خواص شرف الشمس می‌بایست آداب و شرایط آن را در زمان حکاکی بصورت کامل رعایت کرد.

داستان طلسم شرف شمس شیخ بهایی

در دوران حکومت شاه عباس صفوی، طاعون جان بسیاری از مردم را در اصفهان گرفت. شاه عباس که از این بابت پریشان خاطر بود، از شیخ بهایی برای دفع این بلا یاری خواست. 
عالم بزرگ ، شیخ بهایی با علم و دانش و ایمان قوی خود، دعای شرف شمس را بر روی نگین عقیق زرد حکاکی کرد و آن را به شاه عباس هدیه داد.
در داستان‌های تاریخی گفته می‌شود که پس از استفاده از این دعا، طاعون در شهر اصفهان ریشه کن شد و مردم از این بیماری نجات پیدا کردند. این واقعه، شهرت طلسم شرف شمس شیخ بهایی را در سراسر ایران و جهان افزایش داد.
همانطور که می‌دانید شیخ بهایی، علاوه بر علم و دانش فراوان، به ایمان و تقوای قوی نیز مشهور بود. در تاریخ دینی ، شیخ بهایی از بزرگان و اساتید علوم دینی شناخته می‌شود و در طول زندگی خود، از علم و دانش خود برای کمک به مردم و رفع مشکلات آنها استفاده کرد. داستان طلسم شرف شمس شیخ بهایی ، نمونه‌ای از ایمان و عمل صالح این عالم برجسته است.

طلسم شرف الشمس کلیدی برای دروازه‌ی شانس و موفقیت

در برخی داستان‌ها و اسناد تاریخی آمده که دعای شرف الشمس می‌تواند در جلب شانس و موفقیت موثر باشد. اما چگونه؟
افزایش قدرت و ابهت:
از خواص شناخته شده‌ی دعای شرف شمس، افزایش قدرت و ابهت است. این امر به فرد در غلبه بر چالش‌ها و موانع زندگی کمک می‌کند و شانس او را هم در مسیر موفقیت افزایش می‌دهد.
دفع انرژی‌های منفی:
حسادت و بدخواهی، از جمله عواملی هستند که می‌توانند شانس و موفقیت انسان را تحت شعاع قرار دهند و با استفاده از حرز شرف شمس از شر دشمنان در امان خواهید بود انشالله.
راهکارهای دیگری هم در کنار استفاده از طلسم شرف الشمس می‌توانند مفید باشند، از جمله :
تلاش و کوشش:
هیچ شانسی بدون تلاش و کوشش به دست نمی‌آید و برای رسیدن به اهداف خودتان باید تلاش و کوشش جدی داشته باشید.
مثبت اندیشی:
نگرش مثبت و امید به آینده، شانس موفقیت را افزایش می‌دهد. هیچ‌گاه قدرت الهی و رحمت پروردگار را فراموش نکنید.
برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری:
داشتن برنامه و هدف مشخص، مسیر رسیدن به موفقیت را هموارتر می‌کند.
از مولای متقیان امام علی (ع) نقل شده است که :
قَدِّرْ ثُمَّ اقْطَعْ وَ فَکِّرْ ثُمَّ انطِقْ وَ تَبَیَّنْ ثُمَّ اِعْمَلْ.
اندازه گیری کن، سپس بِبُر، بیندیش. سپس بازگوی و برنامه‌ریزی و اقدام به کار کن.
(منبع: غرر الحکم، ص 61)

طلسم شرف الشمس راز جلب عشق و محبت

در مسیر پر پیچ و خم زندگی، عشق و محبت، گلی خوشبو در تاریکی تنهایی و انزوا است. همواره در جستجوی یافتن و حفظ این گوهر ناب هستیم. در این میان، آموزه‌های دینی و مذهبی، چراغی روشن در مسیر یافتن عشق و راهگشایی در مسیر پر فراز و نشیب زندگی ما هستند. یکی از این آموزه‌ها، دعای شرف شمس است که به عنوان طلسمی برای دفع بلا و جلب خیر و برکت شناخته می‌شود.
طلسم شرف الشمس دریچه‌ای به سوی عشق و محبت است.
در داستان‌های تاریخی آمده است که دعای شرف الشمس می‌تواند در جلب عشق و محبت موثر باشد. طبق منابع تاریخی شرف الشمس می‌تواند برای موضوعات مختلفی تاثیرگذار باشد از جمله:
افزایش قدرت و ابهت:
از مهمترین خواص شناخته شده شرف شمس، افزایش قدرت فرد و ابهت وی است. این امر به فرد در ایجاد اعتماد به نفس و جذابیت بیشتر کمک می‌کند و در نتیجه، شانس او را در جلب محبت و عشق افزایش می‌دهد.
دفع انرژی‌های منفی:
حسادت و بدخواهی، از جمله عواملی هستند که می‌توانند روابط عاطفی را تحت شعاع قرار دهند و با دفع انرژی‌های منفی و جذب خوبی‌ها می‌توان رابطه عاطفی بهتری داشت.
طلسم شرف الشمس، ابزاری در مسیر ایمان است و طلسم شرف شمس جایگزین ایمان و توکل به خداوند متعال نیست. مهم‌ترین عامل در جلب عشق و محبت، ایمان و اخلاص در عمل است. استفاده از این دعا به عنوان یک وسیله و راهکار کمکی، می‌تواند در مسیر جلب عشق و محبت کمک‌کننده باشد.
و همچنین راهکارهای دیگری در کنار طلسم شرف الشمس نیز وجود دارند:
خودشناسی:
شناخت خود و نیازهایمان، اولین قدم در یافتن عشق و محبتی پایدار است. همانطور که در در قرآن کریم به مسئله خودشناسی توجه ویژه‌ای شده است؛ آنجا که می‌فرماید:
یَاَیهَُّا الَّذِینَ ءَامَنُواْ عَلَیْکُمْ اَنفُسَکُم (آیه 105 سوره مبارکه مائده)
«ای کسانی که ایمان آورده اید، به خودتان بپردازید.»
زیرا هر کس خودش را بشناسد، خدایش را شناخته و به خداشناسی می‌رسد.
ارتباط موثر:
ارتباط صحیح و شفاف، پایه و اساس هر رابطه‌ی عاطفی است.
مهربانی و صبر:
مهربانی و صبر، از کلیدهای جلب محبت و عشق هستند.
همانطور که حضرت زهرا (س) فرمودند :
بهترین شما کسی است که در برخورد با مردم نرم‌تر و مهربان‌تر باشد و ارزشمندترین مردم کسانی هستند که با همسرانشان مهربان و بخشنده‌اند. (دلال الامامه و کنزالعمال ، ج ‌7، ص 225)

طلسم شرف الشمس راز اعتماد به نفس

برخی از بزرگان معتقدند که دعای شرف الشمس می‌تواند در افزایش اعتماد به نفس موثر باشد. اما چگونه؟
ارتباط با معنویت:
توسل به خداوند متعال و ائمه اطهار (ع) از طریق دعای شرف الشمس، به انسان آرامش و اتکا به قدرتی لایزال می‌بخشد. و این آرامش درونی به لطف خداوند، زمینه‌ساز تقویت اعتماد به نفس در فرد می‌شود.
افزایش قدرت و ابهت:
از خواصِ شناخته شده‌ی حرز شرف الشمس، افزایش قدرت و ابهت است. این امر به فرد در غلبه بر چالش‌ها و موانع زندگی کمک می‌کند و اعتماد به نفس او را در مواجهه با مشکلات افزایش می‌دهد و انشالله می‌توان مشکلات زندگی را آسان‌تر و راحت‌تر برطرف کرد.
دفع انرژی‌های منفی:
چشم زخم و حسادت، از جمله عواملی هستند که می‌توانند اعتماد به نفس انسان را تضعیف کنند. طلسم شرف الشمس با دفع انرژی‌های منفی، به حفظ آرامش و اعتماد به نفس فرد کمک می‌کند.
همچنین راهکارهای دیگری را در کنار طلسم شرف الشمس معرفی می‌کنیم:
توجه به نقاط قوت: تمرکز بر نقاط قوت و توانمندی‌های خودتان، به افزایش اعتماد به نفس کمک می‌کند.
مقابله با افکار منفی: به چالش کشیدن افکار منفی و جایگزینی آنها با افکار مثبت، در تقویت اعتماد به نفس موثر است. تا می‌توانید از افکار منفی دوری کنید و به رحمت خداوند متعال باور داشته باشید.
تجربه‌ی موفقیت: قرار دادن خود در موقعیت‌های چالش‌برانگیز و تجربه‌ی موفقیت، اعتماد به نفس را افزایش می‌دهد. همیشه موفقیت و پیروزی‌های خودتان را برای خودتان یادآوری کنید.

طلسم شرف الشمس گامی در مسیر سلامتی

بسیاری از افراد از طلسم شرف الشمس برای بهبود سلامتی خود استفاده می‌کنند. اما به نظر شما ، چگونه این دعا می‌تواند در ارتقای سلامتی موثر باشد؟
کاهش استرس و اضطراب:
استرس و اضطراب، از عوامل اصلی بسیاری از بیماری‌ها هستند. دعا و توسل به خداوند متعال از طریق دعای شرف الشمس، به ایجاد آرامش درونی و کاهش استرس و اضطراب کمک می‌کند و در نتیجه، سلامتی جسم و روان را ارتقا می‌دهد.
افزایش قدرت سیستم ایمنی:
ایمان و توکل به خداوند متعال، سیستم ایمنی بدن را تقویت می‌کند و به بدن در مقابله با بیماری‌ها کمک بسیاری می‌کند.
دفع انرژی‌های منفی:
بیماری‌های جسمی و روحی، گاه ریشه در انرژی‌ها و افکار منفی دارند. طلسم شرف الشمس با دفع انرژی‌های منفی، به سلامتی جسم و روان کمک می‌کند.
طلسم شرف الشمس دریچه‌ای به سوی آرامش:
آرامش، گوهری کمیاب در دنیای پر تلاطم امروز محسوب می‌شود. دعای حرز شرف الشمس با خواص متعددی که دارد، می‌تواند در ایجاد آرامش و صلح درونی یاری‌گر انسان بسیار موثر باشد.
ایجاد حس امنیت:
توکل به خداوند متعال و توسل به ائمه اطهار (ع) از طریق دعای شرف الشمس، حس امنیت و آرامش را در فرد و زندگی‌اش تقویت می‌کند.
افزایش قدرت تمرکز:
آرامش درونی، به افزایش قدرت تمرکز فردی و ارتقای کیفیت زندگی‌تان کمک می‌کند.
جلوگیری از وسوسه و گناه:
آرامش نفس، انسان را در برابر وسوسه‌های نفس اماره و گناهان حفظ می‌کند و به سلامت روحی و معنوی او کمک می‌کند.

طلسم شرف الشمس دژی در برابر چشم زخم

از دیرباز، چشم زخم به عنوان یکی از آفات زندگی بشر شناخته شده است. بسیاری از مردم برای در امان ماندن از این پدیده، به دعاها و طلسم‌های مختلف پناه می‌برند. طلسم شرف الشمس، یکی از مشهورترین دعاها برای دفع چشم زخم است.
راز محافظت در طلسم شرف الشمس چیست و چرا این دعا برای دفع چشم زخم موثر است؟
حروف و اسماء الهی:
این دعا، مشتمل بر حروف و اسماء الهی است که به گفته بزرگان دین، دارای قدرتی معنوی و ماوراء الطبیعه هستند. این حروف و اسماء، حفاظی در برابر انرژی‌های منفی و نگاه‌های بدخواهان ایجاد می‌کنند.
ارتباط با خورشید:
خورشید در بسیاری از فرهنگ‌ها، نماد قدرت و روشنایی است. نگارش دعای شرف شمس در روز مخصوص آن و رعایت ساعات سعد و دوری از ایام قمر در عقرب، زمانی که خورشید در برج حمل قرار دارد، به جذب انرژی مثبت و دفع انرژی‌های منفی کمک می‌کند.
آداب نگارش:
رعایت آداب و شرایط خاص در نگارش دعای شرف شمس، مانند وضو داشتن، نیت خالص و استفاده از نگین عقیق زرد، در اثربخشی آن نقشی اساسی دارد.

طلسم شرف شمس ابزاری در مسیر ایمان

طلسم شرف شمس، دعایی با قدمت دیرینه و خواص و فواید فراوان است که می‌تواند به عنوان یک راهکار معنوی در مسیر زندگی انسان مورد استفاده قرار گیرد. و انشالله با ایمان و توکل به خداوند متعال و توسل به ائمه اطهار (ع) و همچنین با رعایت آداب و شرایط نگارش و استفاده از این دعا، می‌توان از برکات و فواید آن بهره‌مند شد.
توجه داشته باشیم که طلسم شرف شمس جایگزین توسل به خداوند و ائمه اطهار (ع) نیست. مهم‌ترین عامل در برآورده شدن حاجات، ایمان و توکل به خداوند متعال و کریم است.
استفاده از این دعا به عنوان یک وسیله و راهکار کمکی، می‌تواند در مسیر رسیدن به اهداف و حل مشکلات یاری‌گر انسان باشد.

نکات مهم در استفاده از طلسم شرف شمس

قبل از استفاده از این دعا، در خصوص شرایط و آداب نگارش آن به طور کامل تحقیق کنید تا انشالله شما هم بتوانید بهترین نتیجه را از خواص حرز شرف الشمس داشته باشید.
از افراد معتمد ، متدین و متخصص در این زمینه کمک بگیرید. اساتید و حکّام دعا، با تسلط بر آداب و ظرافت‌های نگارش دعا، می‌توانند شما را در این امر یاری رسانند.
استادکاران ما، در جواهربازار ، با رعایت اصول فنی و همچنین تسلط بر نکات حکاکی و نگارش شرف الشمس ، و همچنین حفظ حق‌الناس و موارد شرعی ، حکاکی شرف الشمس را انجام می‌دهند.

شدیدا توصیه می‌کنیم از خرید و استفاده از دعاهای جعلی و غیر معتبر خودداری کنید.
به افراد سودجو و فرصت طلب که متاسفانه با سوءاستفاده از باورهای مذهبی مردم، اقدام به فروش دعاهای جعلی و خرافاتی می‌کنند، اعتماد نکنید و باور خودتان را بر قدرت بی‌پایان خداوند متعال داشته باشید.
برای حکاکی، نگارش و استفاده از حرز شرف الشمس، از منابع معتبر و موثق استفاده کنید و از خرافات و باورهای غلط دوری کنید.
همچنین در کنار فواید و خواصی که برای طلسم شرف شمس گفتیم، توجه به این نکته ضروری است که این دعا به تنهایی قادر به حل مشکلات و یا برآورده شدن حاجات نیست.
به خاطر داشته باشید که هیچ چیز جایگزین ایمان و توکل به خداوند متعال نیست. طلسم شرف شمس و دیگر دعاها، تنها ابزاری در مسیر تقرب به خداوند و یاری رساندن به انسان در حل مشکلات هستند.
از این دعا با نیت خالص و به قصد قربت به خداوند متعال استفاده کنید.
پیشنهاد می‌کنیم این نکات را هم در نظر بگیرید:
تلفیق دعا با تلاش و کوشش: استفاده از طلسم شرف شمس به معنای عدم تلاش و کوشش برای حل مشکلات نیست. همانطور که در آموزه‌های دینی ما آمده است ، در کنار توسل به دعا، باید برای رسیدن به اهداف خود تلاش و کوشش نیز داشته باشیم.
توجه به اصل سببیت: در اسلام، برای هر پدیده و رویدادی، سببی در نظر گرفته شده است. برای مثال، اگر فردی به دنبال افزایش رزق و روزی است، علاوه بر استفاده از دعا، باید در زمینه کاری خود تلاش و کوشش کند، مهارت‌های خود را ارتقا دهد و در جستجوی فرصت‌های جدید باشد.
تقویت ایمان و توکل: همانطور که گفته شد، مهم‌ترین عامل در برآورده شدن حاجات، ایمان و توکل به خداوند متعال است. فراموش نکنید دعا و توسل به ائمه اطهار (ع) زمانی اثربخش خواهد بود که با ایمان و توکل قلبی همراه باشد.

آداب نگارش شرف الشمس

نگارش دعای شرف شمس، آداب و شرایط خاص خود را دارد که رعایت آنها در اثربخشی دعا نقشی اساسی دارد:
زمان نگارش: این دعا باید در روز و ساعت مخصوص و با رعایت آداب خاصی انجام شود. ساعات سعد و دوری از ایام قمر در عقرب و روز نوزدهم فروردین، نکات مهمی از زمان مناسب برای نگارش این دعا است.
طهارت: فردی که این دعا را می‌نویسد باید وضو داشته باشد و با نیت خالص و به قصد قربت به خداوند متعال این کار را انجام دهد.
نگین: بهتر است حرز شرف الشمس بر روی نگین عقیق زرد حکاکی شود.

زمان نوشتن طلسم شرف شمس

زمان دقیق حکاکی شرف الشمس در سال‌های مختلف توسط منجمان مسلمان و با استفاده از تقویم نجومی مشخص می‌شود.
راز گشایش در زمان نگارش:
اما چرا این دعا در روز نوزدهم فروردین و فقط در ساعات خاصی نگارش می‌شود؟
حمل، برج قدرت و شجاعت:
برج حمل، اولین برج در طالع بینی و نماد قدرت، شجاعت و آغازهای جدید است. قرارگیری خورشید در این برج، قدرتی مضاعف به دعای شرف شمس می‌بخشد و آن را برای گشایش در کارها و حل مشکلات یاری‌گر می‌سازد.
طلوع خورشید، نماد تجدید حیات:
طلوع خورشید، نمادی از آغاز و تجدید حیات است. نگارش دعای شرف شمس در این زمان، به مثابه طلوعی نو در زندگی فرد و گامی در مسیر تحولات مثبت و سازنده است.
ارتباط با نور و انرژی:
در بسیاری از فرهنگ‌ها، خورشید به عنوان منبع نور و انرژی شناخته می‌شود. نگارش دعای شرف شمس در زمان طلوع خورشید، به جذب انرژی مثبت و نور الهی کمک می‌کند و فرد را در مسیر تعالی و معنویت یاری می‌رساند.
و البته می‌بایست به جدول قمر در عقرب هم مراجعه کرد و با بدست آوردن ساعات سعد و رعایت نکات دیگر ، تمامی اداب زمان نگارش شرف الشمس رعایت شود.
کلمات کلیدی :

  طلسم شرف شمس (نظرات مشتریان)

  آواتار
  مرتضی مکتوفی (تهران / تهران) خریدار این محصول
  1402/11/22
  مقاله خیلی خوب وکاملی بود
  آواتار
  حامد صدیق (تهران / نصیر شهر)
  1402/11/21
  من خیلی به معنویات اعتقاد دارم و همیشه دنبال راه هایی برای نزدیک شدن به خدا هستم. فکر میکنم انگشتر شرف الشمس میتونه با این همه خواص معنوی میتونه به من کمک کنه که توی زندگیم معنوی تر بشم.
  آواتار
  نازنین (کرمانشاه / کوزه گران)
  1402/11/21
  من به تازگی ازدواج کردم و میخوام که زندگیم همیشه پر از عشق و برکت باشه. خوندن مقاله شما به خیلی از سوالاتم پاسخ داد
  آواتار
  حسام الدین کریم پور (مازندران / سواد کوه) خریدار این محصول
  1402/11/19
  چند ساله که انگشتر شرف الشمس دارم و خیلی ازش راضیم. به نظر من این انگشتر واقعا توی زندگی آدم تاثیر مثبت میذاره. من بعد از اینکه این انگشتر رو انداختم، توی کارم خیلی پیشرفت کردم
  آواتار
  مجتبی نادری (اصفهان / اردستان)
  1402/11/17
  چقدر این مقاله مفید بود! من همیشه به خواص شرف الشمس علاقه داشتم ولی هیچوقت اطلاعات کاملی راجع بهش پیدا نکرده بودم. الان با خوندن این مقاله خیالم خیلی راحت شد و میدونم که باید چیکار کنم. ممنونم از جواهربازار!
  آواتار
  شادی حسن زاده (فارس / لپویی) خریدار این محصول
  1402/11/15
  من خیلی به خواص انگشتر شرف الشمس اعتقاد دارم و می‌خوام برای همسرم انگشتر شرف الشمس بخرم. میشه یه راهنمایی در مورد قیمت انگشتر شرف الشمس بدید؟
  قیمت انگشترهای شرف الشمس به موارد مختلفی بستگی داره. از جلمه کیفیت رکاب و نوع رکاب انگشتر ، کیفیت نگین ، نوع تراش و معدن نگین و... استادکاران ما در جواهربازار تمامی محصولات را با بررسی تمامی نکات حرفه‌ای بررسی و قیمت منصفانه رو در نظر می‌گیرند.
  آواتار
  شکیبا حیدرپور (یزد / تفت) خریدار این محصول
  1402/11/14
  من یه جوون هستم و دنبال یه انگشتر شرف الشمس هستم که شیک و مجلسی هم باشه. میشه چند مدل انگشتر شرف الشمس شیک معرفی کنید؟
  بله حتما - برای دیدن انگشترهای شرف الشمس با تنوع فوق العاده و قیمت های مختلف لطفا لینک زیر رو مشاهده کنین:

  https://www.javaherbazar.com/advSearch/lp-14727/
  آواتار
  رضایی (خوزستان / لالی) خریدار این محصول
  1402/11/13
  من یه خانم خانه‌دار هستم و خیلی میخوام که از شر مشکلات زندگی خلاص بشم. آیا انگشتر شرف الشمس می‌تونه به من کمک کنه؟
  بله به خواست خداوند انشالله انگشتر شرف الشمس می‌تونه به شما در حل مشکلات زندگی کمک کنه. این حرز دارای خواص معنوی زیادی هست که می‌تونه باعث ایجاد آرامش، دفع بلا و افزایش قدرت معنوی بشه. البته باید به این نکته توجه کنید که اثر انگشتر شرف الشمس در افراد مختلف متفاوت هست و به باور و اعتقاد شخص هم بستگی داره.
  آواتار
  احمد کامران (سمنان / آرادان)
  1402/11/11
  من شنیدم که انگشتر شرف الشمس برای افزایش رزق و روزی خیلی خوبه. آیا این موضوع صحت داره؟
  بله، داستان‌های تاریخی زیادی در مورد خواص انگشتر شرف الشمس وجود داره که یکی از اونها افزایش رزق و روزی هست. البته باید به این نکته توجه کنید که استفاده از این انگشتر به تنهایی برای افزایش رزق و روزی کافی نیست و باید تلاش و کوشش خودتون رو هم داشته باشید.
  آواتار
  حکمت شاپوری (اصفهان / دولت‌آباد)
  1402/11/10
  من چند ساله که دنبال یه راه حل برای مشکلاتی که تو زندگیم دارم میگردم. از دعانویس و این چیزا هم استفاده کردم ولی هیچ فایده ای نداشت. حالا با خوندن این مقاله خیلی امیدوار شدم که انگشتر شرف الشمس بتونه مشکلاتم رو حل کنه. کاش زودتر از خرافات دور میشدم و دعاهای مذهبی رو تست میکردم
  آواتار
  محمد باقری (کرمان / ارزوئیه) خریدار این محصول
  1402/11/9
  من آدم مذهبی نیستم ولی همیشه به انرژی های مثبت و منفی اعتقاد داشتم. چند ماه پیش یه انگشتر شرف الشمس ازتون خریدم و از بعدش حس میکنم که انرژی مثبت بیشتری تو زندگیم میاد. کار و بارم رونق گرفته و توی زندگیم آرامش بیشتری دارم. نمیدونم این اتفاقات به خاطر انگشتره یا نه ولی به نظرم امتحانش ضرری نداره.
  آواتار
  مهدی هاشمزاده (آذربایجان شرقی / بستان آباد)
  1402/11/8
  من سالهاست که دنبال یه راه حل برای مشکلاتی که تو زندگیم دارم میگردم. از همه چی امتحان کردم ولی هیچ فایده ای نداشت. حالا با خوندن این مقاله شما خیلی امیدوار شدم که انگشتر شرف الشمس بتونه مشکلاتم رو حل کنه. حتما یکی از این انگشترها رو سفارش میدم و امیدوارم که حاجت روا بشم.
  آواتار
  مریم ناظمی (فارس / فیروز آباد) خریدار این محصول
  1402/11/6
  من که خیلی به این دعاها و طلسم ها اعتقاد نداشتم ولی یه روز یکی از دوستام که خیلی به این چیزا اعتقاد داره یه انگشتر شرف الشمس به من هدیه داد. راستش رو بخواهید اولش خیلی امیدی نداشتم ولی بعد از مدتی متوجه شدم که کم کم داره اتفاقات مثبتی تو زندگیم میفته. مشکلاتم کم کم حل شدن و زندگیم رو به یه نظم و آرامشی رسید که قبلا هیچوقت تجربه نکرده بودم. الان من هم به این دعا اعتقاد پیدا کردم و به همه ی دوستام توصیه میکنم که یه امتحانش بکنن.
  آواتار
  امیر حسین‌پور (تهران / فشم) خریدار این محصول
  1402/11/5
  من همیشه به این چیزا اعتقاد داشتم و از بچگی انگشتر عقیق استفاده میکردم. چند ماه پیش یه انگشتر شرف الشمس خریدم و از همون موقع زندگیم خیلی بهتر شده. کار و بارم رونق گرفته و توی زندگیم آرامش بیشتری دارم. پیشنهاد میدم هر کسی که مشکلاتی داره باید یه انگشتر شرف الشمس امتحان کنه.