جدیدترین محصولات
 1. جواهربازار
 2. کتابخانه
 3. گوناگون

آیا ناموس کفتار برای ثروتمند شدن مفید است؟ 🔴 ناموس کفتار از کجا بخریم؟

بازدید : 13٫370
rateraterateraterate
تاریخ بروزرسانی :

خواص ناموس کفتار برای رزق و روزی چیست؟ واژن کفتار برای چی خوبه؟ فرج کفتار چیست؟فروش ناموس کفتار و همچنین خواص جذابی که برای فرج کفتار گفته شده، این روزها در اینترنت زیاد بحث می‌شود. آیا شما هم شنیده‌اید که ناموس کفتار برای جذب زنان مفید است یا اینکه ناموس کفتار برای بازگشت معشوق خیلی فایده دارد یا ...! اینجا اسرار زیادی را درباره طلسم ناموس کفتار با شما درمیان می‌گذاریم.

خرید و فروش ناموس کفتار که برخی به آن فرج کفتار یا آلت تناسلی کفتار هم می‌گویند بیشتر توسط برخی دعانویسان و برخی از افرادی که ادعای توسل به علوم غریبه دارند مطرح می‌شود. خواص ناموس کفتار خیلی خاص و جذاب مطرح می‌شود و تقریبا هر چیزی که شما فکرش را بکنید در خواص ناموس کفتار دیده می‌شود.ناموس کفتار برای چی خوبه خرید ناموس کفتار اصل با ضمانت

معنی ناموس کفتار چیست و چگونه ناموس کفتار اصل را بشناسیم؟

سنگ ناموس کفتار اشتباه است. ناموس کفتار سنگ نیست. ناموس کفتار که برخی به آن فرج کفتار هم می‌گویند، در واقع آلت تناسلی کفتار ماده (واژن کفتار) است.
واژن کفتار معمولا از کشور پاکستان و یا قفقاز بدست می‌آید. که به آن ناموس کفتار اصل پاکستان یا برخی هم ناموس کفتار قفقازی می‌گویند.
این افراد می‌گویند که برای بدست آوردن ناموس کفتار اصل باید سختی زیادی را متحمل شد و تعداد ان هم بسیار کم است. اگر شرایط خاص آن رعایت نشود هیچ تاثیری ندارد.
همچنین مدعی هستند که ناموس کفتار اصل و بدل دارد و این روزها چیزی که بعنوان ناموس کفتار خرید و فروش می‌شود، در واقع آلت تناسلی سگ ماده و یا بز ماده بوده و فقط از نظر ظاهری شبیه ناموس کفتار اصل است و هیچ خواصی ندارد.
بعد از جدا کردن آلت تناسلی کفتار ماده از بدنش ، یک سری کارهای خاص روی آن انجام می‌دهند تا عمر آن جسم فانی را کمی طولانی‌تر کنند. سپس اطراف آن را با پارچه می‌دوزند تا شکل بهتری پیدا کند و قابل استفاده باشد.
بعد دعای مخصوصی را روی آن می‌خوانند تا موکل ناموس کفتار فعال شود و بتواند کارایی خودش را داشته باشد.
می‌گویند اگر بخشی از کارهای مخصوص آن فراموش شود و یا انجام نشود دیگر ناموس کفتار خواص خود را ندارد و هیچ کارایی برای صاحبش هم نخواهد داشت.
پس تا اینجا متوجه شدیم که ناموس کفتار ماده چیست و چطور بدست می‌آید.
ناموس کفتار چه رنگی هست؟ می‌دانید؟
با توجه به اینکه ناموس کفتار همان آلت تناسلی کفتار ماده است، پس جنس بیرونی آن از جنس پوست بدن کفتار ماده است و رنگ و شکل ظاهری آن هم مطابق با پوست بدن آن حیوان بیچاره است!
ولی آیا واقعا واژن کفتار ماده می‌تواند کمکی به زندگی انسان بکند؟

ناموس کفتار چه خواصی دارد؟ کارایی ناموس کفتار چیست؟

ناموس کفتار به چه درد میخورد؟ حتما شما هم درباره ناموس کفتار و اینکه واژن کفتار برای چی خوبه چیزهایی شنیده‌اید! بیایید تا بخشی از کارایی ناموس کفتار را با شما در میان بگزاریم. برخی افرادی که ادعای دعانویسی قوی دارند، ادعا می‌کنند که با توسل به علوم غریبه می‌توانند با ذکر ناموس کفتار و دعای ناموس کفتار کاری کنند که شما به تمام خواسته‌هایتان برسید.
خیلی راحت.
فقط کافی‌ست پول خودتان را به آنها تقدیم کنید تا آنها با توسل به علوم غریبه و بدون کمک از خداوند متعال و با کمک اجنه مخلوق (استغفرالله) ، به مانند یک «ابر قهرمان» وارد مشکلات زندگی شما بشوند و تمامی مشکلات شما را حل‌وفصل کنند.
این افراد، تقریبا تمامی موضوعاتی که می‌تواند برای مردم بعنوان گرفتاری و یا آرزو مطرح شود را یک به یک بیان می‌کنند و آنها را جزء خواص ناموس کفتار می‌شمارند. برخی از خواص طلسم کفتار که این افراد ادعای آن را دارند :
 • رونق کسب و کار و درآمد
 • رزق و روزی زیاد و بسیار بالا
 • اعتماد به نفس قوی
 • رسیدن به مقام و منزلت
 • آرامش قلبی و روحی و روانی
 • افزایش قوای بدنی
 • جذب بسیار بالا برای جنس مخالف
 • وابستگی شدید جنس مخالف
 • جذب فرد دلخواه و ایجاد علاقه بین دو جنس مخالف
 • برای کسانی که با همسرشان یا شخص محبوبشان از لحاظ روابط جنسی مشکل دارند یا رابطه ندارند، فوق العاده جذب کننده هست
 • دلربایی جنس مخالف
 • محبوبیت و جذابیت بین جنس مخالف
 • لذت کامل در روابط زناشویی
 • حل اختلافات خانوادگی
 • بخت گشایی
 • باطل سحر قوی
 • گره گشا و کار گشایی
 •  زبانبند قوی دشمنان و اطرافیان و حسودان
 • باطل کننده تمام دعاها و طلسم ها و جادو
 • باز شدن راه برای جذب کیس مناسب
برای همه مسلمانان و همه افرادی که از منطق خودشان استفاده می‌کنند کاملا واضح و مشخص است که آرامش دنیا و آخرت در پیروی از دستورات الهی و رعایت حق‌الناس است. توسل به معصومین و ائمه اطهار (علاوه بر تلاش خود شخص) می‌تواند کمک کننده باشد تا آرزوهای ما توسط خدای کریم و رحیم مستجاب شود و توسل به خرافات هیچ پیامد مثبتی ندارد!
شدیدا پیشنهاد می‌کنیم از خرافات دوری کنید و دستورات الهی و اسلامی را در زندگی خودتان بکار ببرید.

ناموس کفتار برای رزق و روزی چقدر مفید است؟

در برخی رسانه‌های فضای مجازی درباره تاثیر ناموس کفتار برای رزق و روزی صحبت شده است. می‌گویند که اگر ناموس کفتار اصل باشد و دعای آن بصورت صحیح خوانده شده و به نام شخص باشد، می‌تواند باعث افزایش شدید رزق و روزی شده و زندگی مالی صاحبش را دگرگون کند.
خواص ناموس کفتار برای ثروتمند شدن هم بسیار ماورایی ذکر شده و اگر وارد جزئیات آن شویم، ناخودآگاه باید عقل و منطق را کنار بگزاریم و فقط به خرافات بسنده کنیم.
ناموس کفتار برای جذب پول و رونق کسب و کار هم توسط برخی از افرادی که ادعای دعانویسی و تسلط بر علوم غریبه دارند، زیاد مطرح شده ولی جالب اینجاست که خود این افراد برای فروش ناموس کفتار در اینترنت تبلیغ می‌کنند تا مشتری پیدا کنند! یعنی ناموس کفتار که از نظر آنها می‌تواند به تنهایی و با یک دعای خاص زندگی مالی صاحبش را دگرگون کند، برای خود آن فرد دعانویس هیچ تاثیری ندارد که خودش مجبور می‌شود پول بدهد و تبلیغ فروش آلت تناسلی کفتار را انجام دهد تا شاید مردم آن را بخرند...!
تنها راه منطقی و اسلامی برای بدست آوردن مال حلال و افزایش رزق و روزی ، تلاش بیشتر و  درخواست از خداوند متعال است. کمک از معصومین و ائمه اطهار و عمل به توصیه‌ها و رهنمودهای این بزرگواران طبق احادیث و روایات معتبر اسلامی بسیار مفید بوده و پیشنهاد نهایی ما عمل به دستورات الهی و رهنمودهای اسلامی بزرگان دینی‌ست.

ناموس کفتار برای بخت گشایی چقدر مفید است؟

اگر بخواهیم به ادعای این افراد (ناآگاه و بعضا کلاهبردار) بسنده کنیم ، فقط کافی‌ست شما ناموس کفتار اصل بخرید تا بخت شما باز شود! از نظر این افراد :
ناموس کفتار برای بخت گشایی معجزه می‌کند...
آنها می‌گویند ناموس کفتار برای بازگشت معشوق هم مفید است. یعنی اگر به هر دلیلی موضوعی پیش آمده و شخص مورد علاقه‌تان شما را ترک کرده است، می‌توانید به این افراد پول پرداخت کنید و ناموس کفتار خرید کنید تا ناموس کفتار به مانند یک ابر قهرمان نامرئی وارد زندگی شما شده و فرد محبوب شما بدون هیچ مشکلی به سمت شما برگردد!
دقت کنید که اگر کمی بی‌منطق باشید چقدر راحت طعمه این افراد می‌شوید و علاوه بر مشکلات قبل ، پول خودتان را هم بدون بدست آوردن هیچ سود و منفعتی از دست می‌دهید.
برخی از این افراد دعانویس دروغین هم می‌گویند که اگر ناموس کفتار اصل خرید کنید، جذابیت جنسی شما چند برابر می‌شود و ناموس کفتار برای جذابی شما هم مفید است.
آنها ادعا دارند که اگر آقایان ناموس کفتار ماده اصل به همراه خودشان داشته باشند، ناموس کفتار برای جذب زنان به آنها کمک می‌کند و باعث می‌شود آنها بتوانند به راحتی جنس مخالف را وابسته و شیفته خودشان بکنند.
ناموس کفتار واسه چی خوبه سوال پرتکراری‌ست که اگر دنبال پاسخ کامل آن باشیم ، فقط یک جمله است:
فروش ناموس کفتار برای فروشنده آن که می‌خواهد فقط پول شما را بدست بیاورد، منفعت مالی دارد و تمام...!
پیشنهاد می‌کنیم برای بخت گشایی و رفع مشکلات ازدواج و رسیدن به محبوب‌تان ، از ادعیه معتبر اسلامی ، توسل به معصومین و ائمه اطهار و صد البته درخواست از خدای منان بهره ببرید و درگیر خرافات ناموس کفتار نشوید.

دعای ناموس کفتار اصل و حکم شرعی ناموس کفتار چیست؟

وقتی موضوعی از نظر دین مبین اسلام بی‌منطق بوده و حتی توسط ائمه و معصومین (ع) صراحتا توسط توسل به اجنه و امثال آن منع شده است، دیگر جای هیچ شک و تردیدی نیست که حکم شرعی ناموس کفتار کاملا و 100% حرام بوده و دعای ناموس کفتار چیزی جز خرافه ممنوعه نیست.
ما در فرهنگ اسلامی و دین اسلام چیزی تحت عنوان ذکر ناموس کفتار نداریم و این موارد توسط افرادی که فقط قصد کسب درآمد از مشکلات مردم را دارند مطرح می‌شود.
پس دعای ناموس کفتار اصل و فرع ندارد و کلا از پایه و اساس خرافه است. پیشنهاد می‌کنیم علاوه بر تلاش روزافزون ، خواسته‌ها و آرزوهایتان را فقط از خداوند بزرگ طلب کنید و از ائمه و معصومین (ع) کمک بخواهید.

قیمت ناموس کفتار تضمینی 1 خرداد‌ماه 1403

هزینه ناموس کفتار چقدر است؟ 
ناموس کفتار از کجا بخریم و چطور قیمت آن را بررسی کنیم؟
با توجه به موارد زیادی که برای بدست آوردن ناموس کفتار اصل توسط برخی افراد به اصطلاح دعانویس مطرح می‌شود، و با توجه به هدف نهایی که بدست آوردن پول بیشتر برای آن افراد است، پس باید در نظر داشته باشید که با همین بهانه‌ها مبلغ خیلی بالایی را برای قیمت ناموس کفتار بیان می‌کنند.
برخی از افرادی که ادعای دعانویسی و تسلط به علوم غریبه دارند، با بیان خرافات بسیاری ، سعی دارند از مشکلات و سختی‌های مردم برای خودشان کسب درآمد داشته باشند.
با یک بررسی میدانی، قیمت ناموس کفتار از چند میلیون تومان به بالا شروع می‌شود و تقریبا انتهایی برای آن نیست!
هرچقدر مشکل شما سخت‌تر باشد، طبق نظر آن فرد به اصطلاح دعانویس ، قیمت ناموس کفتار هم بیشتر می‌شود.
انگار شما قرار است کارمزد بیشتری به اجنه و شیاطین که موکل ناموس کفتار شده‌اند پرداخت کنید.
و یا بهتر بگوییم ، منفعت مالی بیشتری برای آن شخص به اصطلاح دعانویس داشته باشید!

طلسم ناموس کفتار چیست؟ جادوی ناموس کفتار موکل دار چیست؟

در برخی منابع غیر مستند و توسط برخی افرادی که ادعای تسلط به علوم غریبه دارند، ذکر شده که ناموس کفتار باید به شیوه‌ی خاصی از بدن کفتار ماده جدا شود. این کار، آداب خاصی دارد و کار هر کسی نیست. همچنین برای اینکه ناموس کفتار فواید خودش را داشته باشد، باید حتما در شرایط خاص دعای مخصوص آن خوانده شود و به نام فرد (صاحبش) عقد شود!
این کار را به اصطلاح موکل‌دار کردن ناموس کفتار هم می‌گویند. یعنی یک موکل (جن) روی ناموس کفتار قرار می‌گیرد و مامور می‌شود تا برای رسیدن صاحبش به تمامی خواسته‌هایش بی‌وقفه کار کند و صاحبش به تمام آرزوهایش برسد.
یعنی بدون درخواست از خدای متعال ، بدون توسط به معصومین و ائمه اطهار و فقط با یک طلسم ناموس کفتار می‌توانید به همه چیز برسید! (استغفرالله)
جالب اینجاست افرادی که ادعای انجام این کار را دارند، خودشان نمی‌توانند از خواص واژن کفتار برای خودشان استفاده کنند ولی ادعا دارند که این خواص برای شما که می‌خواهید به آنها پول بدهید، قابل انجام است.
اگر فقط کمی منطقی فکر کنیم، کاملا روشن می‌شود که فروش ناموس کفتار فقط برای فروشنده آن سود مالی دارد و بس...

ناموس کفتار را چگونه نگهداری کنیم؟

طرز استفاده ناموس کفتار چطوری است؟ و برای اینکه بهترین نتیجه را از خواص فرج کفتار بدست بیاوریم چه کاری باید انجام دهیم؟
آیا برای فعال شدن واژن کفتار و خواص ماورائی آن کار خاصی باید انجام داد؟
برخی از مخاطبین سوال کرده‌اند که ناموس کفتار کجا بگذاریم و یا روش تست ناموس کفتار چیست؟
دقیق‌ترین پاسخ برای همه این سوالات این استک
اصلا سمت ناموس کفتار نروید. تمام!
ناموس کفتار نمی‌تواند هیچ کمکی برای حل مشکلات مومنین داشته باشد. برای حل مشکلات و سختی‌های زندگی ، اولین قدم این است که از خرافات فاصله بگیرید.
به کلام الهی توجه کنید و دستورات دینی را در زندگی خودتان سرلوحه قرار دهید.
در دستورات دینی که توسط ائمه و معصومین (ع) در احادیث و روایات دینی - مذهبی آمده است، صراحتا تاکید شده است که از طلسم و دعای اجنه و امثال آن دوری کنید که هیچ خیری در آنها نیست.
ادعیه مذهبی معتبر زیادی در کلام معصومین (ع) آموزش داده شده است که برای رفع مشکلات و موضوعات زندگی مفید هستند.
طبق کلام صریح الهی «واعتصموا بحبل الله جمیعا و لا تفرقوا»
و همگی به ریسمان الهی چنگ بزنید و متفرق نشوید.
کلمات کلیدی :

  کارایی ناموس کفتار (نظرات مشتریان)

  آواتار
  امیر خدابخشی (لرستان / خرم آباد)
  1403/1/29
  اولین بار تو عمرم همچین چیز چرتی شنیدم چجوری باور میکنن مردم
  آواتار
  محمدعلی نیکرو (اردبیل / اردبیل)
  1403/1/28
  هنز هم جاهلیت خیلی از ادما پا برجاست
  آواتار
  مهدی پوینده مهر (لرستان / بروجرد)
  1403/1/21
  خیلی کامل بود ممنون امیدوارم هیچ مسلمانی به این چیزا متوسل نشه منطقه ماکفتار قبلا زیاد بودالان به ندرت دیده میشه همه رو به خاطر این خرافات کشتن
  آواتار
  محسن افتخاریان خواه
  1402/12/29
  لطفا شمارتون رو لازم دارم
  آواتار
  تهمینه محمودی (تهران / اسلامشهر)
  1402/12/14
  آفرین به شما که بجای سواستفاده از خرافات به من آموزش میدین و حقیقت رو میگین
  آواتار
  رحیم
  1402/12/13
  سلام از کجا باید بخریم
  آواتار
  فرید
  1402/12/3
  سلام بهرین ناموس کفتار میخوام قیمت چنده
  آواتار
  سودابه عزیزی (هرمزگان / ابوموسی)
  1402/11/6
  واقعا دیگه چقدر ادم میتونه تو جهالت غرق شده باشه
  آواتار
  زهرا احمدزاده (اصفهان / اژیه)
  1402/11/5
  اون حیوون بدبخت به خودش نتونسته کمکی بکنه اون وقت بیاد به داد مردم برسه؟؟؟
  آواتار
  نازنین محرابی (خوزستان / آبادان)
  1402/11/4
  ناموس کفتار عجیبترین چیزی بود که شنیده بودم
  آواتار
  محسن شاهسوندی (گیلان / سنگر)
  1402/11/3
  مرسی از شما به فکر مردم هستید و حقیقت رو میگین