جدیدترین محصولات
 1. جواهربازار
 2. کتابخانه
 3. ادعیه مذهبی و حرز

دعای نادعلی برای گشایش کار در کلام بزرگان و همچنین اسناد مذهبی بسیاری توصیه شده است.

بازدید : 3٫414
rateraterateraterate
تاریخ بروزرسانی :

دعای ناد علی برای حاجت گرفتن، رفع شدن سختی‌ها و مشکلات زندگی مجرب بوده و پیشنهاد شده است.دعای نادعلی برای گشایش کار در روایات تاریخی اسلامی زیادی توصیه شده است. روایات و احادیث متعددی از ائمه اطهار (ع) و معصومین (ع) در فضیلت دعای نادعلی نقل شده است. در این روایات، بر گشایش کارها، رفع گرفتاری‌ها، شفای بیماری‌ها، دفع بلا و دشمن، افزایش رزق و روزی و آمرزش گناهان با خواندن و به همراه داشتن دعای نادعلی تاکید شده است.

گره‌ای در زندگی‌ات افتاده؟ دعای نادعلی کلید گشایش آن است!
در زندگی پرفراز و نشیب امروزی ما انسان‌ها، گاه با مشکلاتی روبرو می‌شویم که حل آن‌ها از توان‌مان خارج است. گویی گره‌ای کور در کارمان افتاده و راه به جایی نمی‌بریم. طبق خلق انسانی، در این مواقع، ناامیدی و اضطراب سراغمان می‌آید و به دنبال راهی برای رهایی از این گرفتاری‌ها می‌گردیم.
ولی فراموش نکنید که در فرهنگ غنی ایرانی-اسلامی‌مان، توسل به خداوند متعال و ائمه اطهار(ع) دریچه‌ای از امید و رحمت را به سوی انسان می‌گشاید.
دعا و نیایش، نه تنها راهی برای ارتباط با خداوند و طلب یاری از اوست، بلکه آرامش و تسلی خاطر را برای زندگی‌مان به ارمغان می‌آورد.
در میان دعاهای متعددی که در آموزه‌های اسلامی ما وجود دارند، دعای نادعلی جایگاهی ویژه دارد. این دعا با مضامین بلند و عرفانی، در مقام امیرالمومنین علی (ع) خوانده می‌شود و به عنوان گشاینده کارها و برآورنده حاجات شناخته می‌شود.
دعای ناد علی برای حاجت گرفتن نیز توصیه شده است.در طول تاریخ، بسیاری از افراد که با ایمان الهی و اعتقاد کامل دعای نادعلی را خوانده‌اند، از اثرات مثبت و برکات آن در زندگی خودشان بهره گرفته و برای‌مان سخن گفته‌اند. گشایش در کارها، برآورده شدن حاجات، رفع مشکلات و گرفتاری‌ها، شفای بیماری‌ها، و افزایش آرامش و معنویت از جمله تجربیات کسانی است که به این دعای پرفضیلت توسل جسته‌اند.
دعای نادعلی برای گشایش کار و دعای ناد علی برای حاجت گرفتن بسیار توصیه شده‌اند

دعای ناد علی برای حاجت

اثرات دعای نادعلی در زندگی شیعیان بسیاری مشاهده شده است. مسلمانانی که با ایمان الهی و خلوص نیت این دعا را خوانده و به همراه خودشان دارند، از برکات آن در زندگی‌شان بهره‌مند شده و آن را به دوستان و آشنایان خود نیز توصیه کرده‌اند. توسل به معصومین و ائمه اطهار و اعتماد و اعتقاد واقعی به قدرت بی‌کران الهی، همیشه راه‌گشای مومنین در برطرف شدن سختی‌ها و مشکلات زندگی به شمار می‌رود.
گشایش در کارها، برآورده شدن حاجات، رفع مشکلات و گرفتاری‌ها، شفای بیماری‌ها، و افزایش آرامش و معنویت از جمله تجربیات کسانی است که به این دعای پرفضیلت توسل جسته‌اند.
دعای ناد علی برای حاجت روا شدن بسیار توصیه شده است. در فرهنگ اسلامی ما و در آموزه‌های دینی‌مان، توسل به امامان ارزش و احترام بسیاری دارد و نباید از آن غافل شویم. در زندگی هر شخصی حاجات و آرزوهای بسیاری وجود دارند که برای رسیدن به آنها، علاوه بر تلاش و کوشش شخصی، رحمت و توجه پروردگار نیاز است. برای گرفتن حاجت از قدرت بی‌منهای الهی، توسل جستن به ادعیه اسلامی را فراموش نکنید و با استمرار از خداوند، انشالله شما هم حاجت‌روا خواهید شد.
استفاده از دعای ناد علی برای حاجت گرفتن در اسناد و کتب مذهبی بسیاری ذکر شده و توسط بزرگان زیادی توصیه و پیشنهاد شده است.

دعای نادعلی برای گشایش کار

دعای نادعلی، کلیدی برای گشایش درهای رحمت و برآورده شدن حاجات بوده و در داستان‌های تاریخی و از بزرگان دینی بسیاری نقل شده است.
در مسیر زندگی، گاه با مشکلات عجیبی مواجه می‌شویم که برطرف کردن آنها از توان ما خارج است. دعای نادعلی، یکی از دعاهای مشهور و پر فضیلت است که در بین بسیاری از شیعیان، به عنوان گشاینده کارها و برآورنده حاجات شناخته می‌شود.
فواید و فضایل دعای نادعلی خارق‌العاده بوده و در اسناد مذهبی زیادی به آن‌ها اشاره شده است. برخی از بزرگان دینی به شیعیان توصیه کرده‌اند که از دعای ناد علی برای حل مشکلات و سختی‌های امور زندگی استفاده کنند.
گشایش کارها از خواص ویژه دعای ناد علی است.
بر اساس روایات مذهبی، خواندن دعای نادعلی برای گشایش در امور دنیوی و معنوی، رفع گرفتاری‌ها و برآورده شدن حاجات بسیار سفارش شده و داستان‌های زیادی از مسلمانانی که حاجت‌روا شده‌اند وجود دارد.
شفا از بیماری‌ها نیز با توسل به امیرالمومنین و خواندن دعای ناد علی نقل شده است.
در روایات آمده است که خواندن دعای نادعلی برای شفای بیمار، مخصوصاً در شب‌های جمعه، بسیار مجرب است و توصیه کرده‌اند که این مهم را فراموش نکنید.
دفع بلا و ضرر و آسیب دشمن را از دعای ناد علی بخواهید.
خواندن و به همراه داشتن دعای نادعلی برای دفع بلایا و دور شدن آسیب و ضرر و زیان دشمنان، همچنین حفظ از شرّ جنیان و شیاطین، و همچنین برای در امان ماندن از خطرات و آفات در زندگی بسیار موثر است.
افزایش رزق و روزی یکی دیگر از خواص مهم دعای ناد علی به شمار می‌رود.
از دیگر فواید شناخته شده و مهم خواندن و به همراه داشتن دعای نادعلی، افزایش رزق و روزی و برکت در زندگی است. گشایش در کسب مال حلال و افزایش برکت در زندگی را با توسل به امیرالمونین خواهید داشت انشالله.
آمرزش گناهان هم در بین خواص خواندن و به همراه داشتن دعای ناد علی به چشم می‌خورد.
خواندن دعای نادعلی برای طلب مغفرت و آمرزش گناهان و نجات از عذاب الهی بسیار مفید است. چانچه داستان‌های تاریخی مذهبی زیادی در این باب از گذشتگان نقل شده و در کتب تاریخی ذکر شده‌اند.

دعای نادعلی چیست؟

دعای نادعلی، دعایی مشهور در بین شیعیان بوده و بسیار و پرفضیلت است که در منزلت و مقام امیرالمومنین(ع) بوده و برای شان نزول آن روایات متعددی نقل شده است.
این دعا با عبارات "نادِ عَلِیاً مَظْهَرَ الْعَجائِبِ" آغاز می‌شود و مضامین بلند و عرفانی آن بیانگر مقام والا و شفاعت بی‌نظیر مولای متقیان حضرت علی (ع) است.
قدمت و تاریخچه دعای نادعلی نیز در اسناد مذهبی مختلف به شیوه‌های گوناگونی مطرح شده است.
قدمت دعای نادعلی در برخی از این اسناد مذهبی به طور دقیق مشخص نیست، اما برخی منابع آن را به دوران امام باقر (ع) و امام صادق (ع) نسبت می‌دهند. در روایتی نقل شده است که: "هر کس دعای نادعلی را در روز جمعه بخواند، خداوند گناهان او را می‌آمرزد."
شان نزول دعای نادعلی نیز قابل توجه است.
در روایات مختلف، شان نزول‌های متعددی برای دعای نادعلی ذکر شده است. یکی از مشهورترین این نقل قول و شان نزول‌ها مربوط به جنگ احد است. در برخی منابع مذهبی نقل شده است که در روز جنگ احد، هنگامی که مشرکان به مسلمانان حمله کردند، رسول اکرم (ص) به حضرت علی (ع) فرمودند: "ای علی! به سوی دشمن برو و با آنها بجنگ." حضرت علی (ع) به میدان نبرد رفتند و با شجاعت و قدرتی بی‌نظیر، مشرکان را به عقب راندند. در این هنگام، رسول اکرم(ص) دعای نادعلی را خواندند و به خداوند متعال التجا کردند.
در داستان‌های تاریخی و اسلامی هم مضامین و مفاهیم دعای نادعلی بسیار گفته شده است.
دعای نادعلی مشتمل بر 100 بند است که هر بند آن به بیان یکی از فضایل و مقامات حضرت علی (ع) می‌پردازد. مضامین این دعا شامل توحید، نبوت، امامت، ولایت، شجاعت، عدالت، علم، حلم، کرم و سایر صفات والای امیرالمومنین (ع) است. خواندن و به همراه داشتن این دعای ارزشمند بسیار پرفایده بوده و برکات زیادی دارد.

تهیه دعای نادعلی با حکاکی نفیس

جواهربازار، به عنوان مرجعی معتبر در ارائه زیورآلات، سنگ‌های قیمتی و محصولات مذهبی، امکان تهیه دعای نادعلی اصل با حکاکی نفیس بر روی انواع انگشتر، گردنبند و دستبند را فراهم کرده است.
این محصولات با ظرافت و دقت بالایی طراحی و ساخته شده‌اند و علاوه بر آن به همراه ضمانت 99 ساله اصالت ارائه می‌شوند.
محصولات مذهبی با حکاکی ناد علی می‌توانند به عنوان هدیه‌ای معنوی و ارزشمند برای عزیزانتان تقدیم شوند.
ما، در جواهربازار با ارائه ضمانت اصالت و کیفیت بالای محصولات خود، به شما اطمینان می‌دهیم محصولات دعای نادعلی با حکاکی صحیح و معتبر تهیه شده و در سراسر کشور قابل ارائه و ارسال هستند.
فقط کافی‌ست بر اساس سلیقه‌ی شخصی خودتان، محصول مورد نظر را انتخاب کرده و علاوه بر زیبایی آن، از خواص کم‌نظیر دعای ناد علی بهره‌مند شوید.
کلمات کلیدی :

  دعای نادعلی برای گشایش کار (نظرات مشتریان)

  آواتار
  حسن محبی (آذربایجان شرقی / تبریز)
  1403/1/31
  خیلی ممنون از جواهر بازار کاری که به دستم رسید واقعا عالی بود
  آواتار
  زهرا نبات زئی (خراسان رضوی / مشهد) خریدار این محصول
  1402/12/18
  توی اعتبار این دعا شک نکنین توی مفاتیح هم اومده
  آواتار
  آرزو متشرعی (اصفهان / کاشان) خریدار این محصول
  1402/12/6
  نگینش رو برای دخترم گرفتم از همه چی راضی بودم
  آواتار
  محمد حسین امینی (اصفهان / اصفهان) خریدار این محصول
  1402/12/6
  یه گردنبند با حکاکی دعای نادعلی برای همسرم گرفتم میگه حس معنوی خیلی خوبی بهش میده
  انشالله همیشه به شادی و مسرت باشید.
  آواتار
  فاطمه یوسفیان (هرمزگان / بندر عباس) خریدار این محصول
  1402/12/4
  چند ماه پیش انگشترش رو از جواهربازار خریدم حسم اینه آرامش بیشتری بهم میده
  انشالله مبارکتان باشد.
  آواتار
  مبینا حنیفه زاد (گیلان / منجیل) خریدار این محصول
  1402/12/2
  معنی قشنگی داره و حس خوبی بهش دارم
  آواتار
  عزیز رشوند (البرز / کرج)
  1402/12/1
  خیلی گرفتار بودم و از همه جا ناامید فقط همین دعای ناد علی بود که بهم آرامش میداد
  آواتار
  عباس صادقی (قزوین / قزوین) خریدار این محصول
  1402/11/29
  از بچگی با دعای نادعلی آشنا بودم و مادرم همیشه می‌خوند اثراتش رو دیدم
  آواتار
  لادن احمدی (تهران / تهران) خریدار این محصول
  1402/11/27
  یه بار برای شفای مادرم خوندم که خداروشکر خیلی زود حالش خوب شد. یه بار دیگه هم برای گشایش در کارم بود که واقعا میگم معجزه شد و کارم حل شد