جدیدترین محصولات
 1. جواهربازار
 2. کتابخانه
 3. ادعیه مذهبی و حرز

دعا برای ازدواج و گشایش بخت در احادیث زیادی نقل شده و به ختم بخت گشایی سریع نیز معروف هستند.

بازدید : 1٫770
rateraterateraterate
تاریخ بروزرسانی :

ذکر برای باز شدن بخت و بخت گشایی با سوره های قران از قدیم‌الایام توسط برخی مسلمانان استفاده می‌شده است.گشایش بخت قرآنی و راه های باز شدن بخت و اقبال در آموزه‌های اسلامی و احادیث و روایات زیادی از بزرگان دینی، ائمه و معصومین (ع) نقل شده‌اند. برای باز شدن بخت جوانان روش‌های مذهبی و معنوی خاصی آموزش داده شده که در این بخش هر کدام از آنها را مرور کرده و نکات مهم درباره دعا های باز شدن بخت را بیان می‌کنیم.

ازدواج، پیوندی مقدس و مایه آرامش و خوشبختی انسان‌هاست. اما گاهی در مسیر این پیوند الهی، موانعی پدیدار می‌شوند که رسیدن به مقصد را دشوار شاید ناممکن می‌کنند. در این میان، بسیاری از ایرانیان مسلمان به دعا و توسل به ائمه اطهار (ع) به عنوان راهی برای گره‌گشایی و باز شدن بخت خودشان ایمان دارند.
دعا برای ازدواج و گشایش بخت در فرهنگ تاریخی اسلامی ما قدمت بسیاری دارد و داستان‌ها و روایات زیادی دراین‌باره نقل شده‌اند. از برکات قرآن کریم تا احادیث و روایات معتبر از ادمه و معصومین (ع) همگی راههای گشایش بخت را رهنمون شده و فقط کافی‌ست با ایمان و اعتماد به الطاف پروردگار و توسل به ائمه‌اطهار اقدام کنید تا انشالله شما هم حاجت‌روا شوید.
باز شدن بخت ازدواج و بخت گشایی با حرز برای گشایش بخت فوری و سریع

گشایش بخت از نظر قران

گشایش بخت از نظر قران در سوره‌های مختلفی بحث شده و اسناد معتبری هم درباره آنها وجود دارد. نمونه‌هایی از این سوره‌های مبارک را برایتان توضیح می‌دهیم.
برخی از این سوره‌های قرآن به قدری برای بخت گشایی قرانی توصیه شده‌اند که در فرهنگ تاریخی ما داستان‌های بسیاری برایشان وجود دارد. سوره‌های طه و سوره احزاب و... را در ادامه توضیح می‌دهیم.

دعای گشایش بخت روی پوست آهو

در روایات تاریخی مذهبی ما، استفاده از دعای بخت گشایی روی پوست آهو توصیه شده و در اسناد مذهبی معتبر به آن اشاره شده است.
در بهترین حالت، سوره احزاب روی پوست آهو پیشنهاد می‌شود و همچنین ادعیه مذهبی دیگری که از منابع مذهبی متنوعی توصیه شده‌اند.

حرز احزاب دست نویس روی پوست آهو ساعات سعد با رعایت تمام آداب [سوره احزاب]

سوره احزاب عکس متن روی پوست آهو با رعایت آداب شرعی
خرید

  210٫000   175٫000 تومان

حراج ویژهزمان باقی‌مانده فقط

روز

/

ساعت

:

دقیقه

:

ثانیه


حرز یا دعای گشایش بخت دست نویس در ساعات سعد روی پوست

حرز یا دعای گشایش بخت دست نویس در ساعات سعد روی پوست
خرید

  104٫000   101٫000 تومان


ذکر گشایش بخت (ذکر بازشدن بخت)

همانطور که قبلا گفتیم، در منابع معتبر دینی و روایات اسلامی، دعاهای ازدواج و بخت گشایی متنوعی وجود دارند که از جمله این ادعیه و حرزها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
دعای "یا من یجیب المضطر اذا دعاه": این دعا که در مفاتیح الجنان و سایر منابع دینی هم نقل شده است، از جمله دعاهای مشهور مسلمانان برای گشایش در امور مختلف، مخصوصا باز شدن بخت و یافتن همسر مناسب است.
باز شدن بخت با دعا در نقل‌قول‌های مذهبی تاریخی ما توصیه شده است.
ذکر "یا الله یا رحمن یا رحیم": این ذکر مقدس نیز از جمله دعاهای مجرب برای گشایش بخت و رفع موانع ازدواج است.
دعای توسل به امام علی (ع) را فراموش نکنید. توسل به امیرالمؤمنین آقا امام علی (ع) برای گشایش بخت و یافتن همسر مناسب، از دیرباز مورد توجه مسلمانان به‌خصوص شیعیان بوده است.
دعای توسل به امام جواد (ع) هم در این‌باره بسیار توصیه شده است. در باور مسلمانان و شیعیان، امام جواد (ع) به عنوان امام رئوف و کریمی که حاجات مومنین را برآورده می‌کند، شناخته شده می‌شوند. در سخن بزرگان و منابع مذهبی، دعا و توسل به ایشان برای گشایش بخت و ازدواج آسان نیز بسیار سفارش شده است.
ذکرهای بخت گشایی زیادی را می‌توانیم به شما معرفی کنیم که از مهمترین و معروف‌ترین آنها، اذکار معتبر زیر هستند.
ذکر "یا لطیف" و فوائد کم‌نظیر آن را هم در نظر داشته باشید. این ذکر که از اسماء الهی است، برای گشایش بخت و یافتن همسر هم‌کیش بسیار مجرب و مؤثر است.
البته شرایط اجابت دعا برای گشایش بخت را هم رعایت کنید. ایمان و توکل به خداوند متعال در همه حال در اعمال و رفتار ما وجود داشته باشد.
دعا بخت گشایی ازدواج به همراه ایمان به قدرت مطلق خداوند:
اولین قدم برای استجابت دعا، ایمان به قدرت مطلق و حکمت خداوند متعال است. فردی که به حکمت و علم خداوند ایمان دارد، یقین دارد که خداوند قادر به برآورده کردن هر حاجتی است، چه مادی و چه معنوی و لذا نباید از رحمت پروردگار ناامید شد. این ایمان به انسان قدرت و امیدی الهی می‌دهد و او را در برابر مشکلات و سختی‌ها یاری می‌کند انشالله.
توکل و امید به خداوند را در همه حال در زندگی‌تان تمرین کنید. توکل به معنای واگذاری امور به خداوند و امید به یاری اوست. کسی که به خداوند توکل می‌کند، امید خود را به او می‌بندد و از غیر او یاری نمی‌طلبد. چرا که قادر مطلق خداست و خداوند خیر و صلاح بندگانش را بهتر می‌داند.
توکل انسان را از وابستگی به غیر خدا رها می‌کند و او را فقط به قدرت نامنتهی خداوند متعال وابسته می‌کند.
یقین به اجابت دعایتان داشته باشید.
کسی که یقین به اجابت دعا دارد، همیشه به وعده‌های الهی ایمان دارد و می‌داند که خداوند دعای او را اجابت خواهد کرد. این یقین به انسان انگیزه می‌دهد تا به دعا و درخواست از خداوند ادامه دهد و در این مسیر تداوم داشته باشد.
دعای بخت گشایی مجرب به همراه توجه و حضور قلب در همه اعمال و اذکار کامل می‌شود و می‌بایست رعایت شود.
تمرکز و توجه به معنای دعا را در نظر داشته باشید.
کسی که در هنگام دعا و توسل، تمرکز و توجه خود را به معنای دعا و عمق آن معطوف می‌کند، از افکار پریشان و دنیوی دور می‌شود و تمام توجه خودش را به خداوند می‌دهد.
این تمرکز و توجه باعث می‌شود که دعا با خلوص نیت و از اعماق وجود انسان برآید و انشالله مورد توجه پروردگار قرار گیرد.
دعای باز شدن بخت را با حضور قلب و دوری از افکار پریشان بخوانید و متوسل شوید.
حضور قلب در دعا و توسل، به معنای حضور کامل فکر و اندیشه انسان در هنگام دعا و با تمام وجودش است. کسی که در هنگام درخواست حاجتش حضور قلب دارد، در هنگام توسل و دعا به چیز دیگری فکر نمی‌کند و تمام توجه خود را به رحمت و مغفرت خداوند می‌دهد. این حضور قلب باعث می‌شود که دعا اثرگذارتر باشد انشالله.
یک دعا برای بخت گشایی زمانی به استجابت نزدیکتر است که بدانیم خشوع و خضوع در برابر خداوند بر همه ما واجب است.
خشوع و خضوع در برابر خداوند، نشانه ایمان و توکل به اوست و کسی که در برابر خداوند قادر و متعال خضوع می‌کند، خودش را در برابر عظمت او ناچیز می‌بیند و به پروردگارش التماس می‌کند. این خشوع و خضوع باعث می‌شود که دعا با تواضع و فروتنی واقعی همراه باشد و انشالله مورد استجابت قرار گیرد.
استمرار و مداومت، تداوم در خواندن دعا و ذکر را فراموش نکنید.
دعا گشایش بخت مجرب برای مسلمانی که به دنبال اجابتش است، نکاتی دارد، از جمله آن که باید در خواندن دعا و ذکر مداومت داشته باشد. مداومت در دعا نشان‌دهنده عزم و اراده انسان برای رسیدن به حاجاتش است.
از رحمت و حکمت خداوند ناامید نشوید و صبر پیشه کنید. اجابت دعا گاه به زمان نیاز دارد.
کسی که به دنبال اجابت دعای و خواسته‌ی خود است، نباید ناامید شود و باید برای دریافت رحمت پروردگار صبر داشته باشد.
فراموش نکنید صبر نشان‌دهنده ایمان و توکل انسان به خداوند است.

از عوامل باز شدن بخت (جهت گشایش بخت)

از عوامل باز شدن بخت پاکدامنی و تقواست که لازمه زندگی هر مسلمانی است.
پاکدامنی و تقوا از عوامل اجابت دعا هستند و مسلمانی که پاکدامن و باتقوا باشد، دعای او به اجابت نزدیک‌تر است انشالله.
این پاکدامنی و تقوا باعث می‌شود که دعا با اخلاص و صداقت بیشتری همراه باشد.
انجام اعمال نیک و همچنین انجام واجبات و مستحبات را در رویه روزانه خودتان به‌همراه باشید.
جهت گشایش بخت در نظر داشته باشید که طبق آموزه‌های دینی‌مان، انجام واجبات و مستحبات از عوامل اجابت دعا هستند. کسی که واجبات را انجام می‌دهد و مستحبات را تا حد توانش، به جا می‌آورد، دعای او به اجابت نزدیک‌تر است انشاالله. انجام واجبات و مستحبات توسط مسلمانان، نشان‌دهنده ایمان و اطاعت انسان از خداوند رحمن و رحیم است.
صدقه و احسان از عوامل استجابت دعا هستند و در روایات تاریخی مذهبی ما بسیار گفته شده: کسی که به دیگران صدقه می‌دهد و احسان می‌کند، دعای او به اجابت نزدیک‌تر است.
صدقه و احسان باعث می‌شود که دعا با سخاوت و بخشندگی انسان و امید بیشتری به بهره‌مندی از لطف خداوند همراه باشد.
صله رحم و نیکوکاری در فرهنگ ایرانی اسلامی ما بسیار توصیه و تاکید شده است. صله رحم و نیکوکاری از عوامل اجابت دعا هستند و کسی که با خویشاوندان خود صله رحم (دید و بازدید صمیمانه و دوستانه) می‌کند و به دیگران نیکوکاری می‌کند، دعای او به اجابت نزدیک‌تر است انشاالله. صله رحم و نیکوکاری باعث می‌شود که دعا با مهر و محبت بیشتری همراه باشد.

دعای گشایش بخت مفاتیح الجنان

برای دعای گشایش بخت مفاتیح الجنان هم موارد متنوعی ذکر شده و طبق آموزه‌های آن، ابتدا می‌بایست امید به رحمت و فضل الهی را همیشه در زندگی‌تان داشته باشید. کسی که به رحمت و فضل الهی امید دارد، می‌داند که خداوند، حکیم، مهربان و بخشنده است و دعای او را می‌شنود و می‌بیند.
این امید باعث می‌شود که انسان در دعا و درخواست از خداوند خستگی ناپذیر باشد و بر استمرارش بیافزاید.
باز شدن بخت در مفاتیح الجنان هم توصیه شده و آداب خاصی برای آن ذکر شده است. پرهیز از گناه داشته باشید و ترک گناهان کبیره و صغیره را در اولویت زندگی‌تان قرار دهید.
در نظر داشته باشید که گناهان مانع اجابت دعا می‌شوند. و مسلمانی که به دنبال اجابت دعا و حاجتش است، می‌بایست از جمیع گناهان کبیره و صغیره دوری کند.
ترک گناهان باعث می‌شود که دعایتان با پاکی و طهارت همراه باشد و انشالله مورد استجابت قرار گیرد.
توبه و استغفار از گناهان گذشته از بهترین شرایط استجابت دعاست.
کسی که از گناهان گذشته خود پیشمان است، توبه و استغفار می‌کند، خداوند هم انشالله او را می‌بخشد و دعای او را اجابت می‌کند.
توبه و استغفار باعث می‌شود که دعا با پشیمانی از اشتباهات گذشته و ندامت همراه باشد.

ختم مجرب برای بخت گشایی و ازدواج

ختم مجرب برای بخت گشایی و ازدواج نیز در روایات و نقل قول‌های بزرگان توصیه شده است.
ختم سوره مبارکه طه یکی از معروف‌ترین آنهاست. ختم این سوره مبارکه که از سوره‌های نورانی قرآن کریم است، برای گشایش بخت و ازدواج آسان بسیار سفارش شده است. این ختم به قدری معروف است که بعضا با عنوان بخت گشایی سوره طه برای ازدواج هم شناخته می‌شود.

گشایش بخت چیست

گشایش بخت به معنای فراهم شدن شرایط و مقدمات ازدواج برای فردی است که خواهان تشکیل خانواده و یافتن همسر مناسب است ولی در حال حاضر شرایط برایش مهیا نیست. این امر می‌تواند شامل مواردی مانند پیدا شدن خواستگار مناسب، فراهم شدن شرایط مالی برای ازدواج و یا رفع موانع و مشکلات موجود در مسیر ازدواج و تشکیل خانواده باشد.
حال که دانستیم باز شدن بخت چیست لازم است به موضوعات مهم و تاثیرگذار آن هم اشاره کنیم.
اهمیت گشایش بخت از دیرباز در فرهنگ‌های مختلف وجود داشته است. ازدواج، امری فطری و مورد تاکید اسلام است. از این رو، گشایش بخت و یافتن همسری مناسب و هم‌کیش، از اهمیت بالایی برخوردار است. طبق روایات اسلامی و داستان‌های مذهبی، ازدواج، به تکمیل دین و ایمان انسان کمک می‌کند، و همچنین سبب آرامش و آسایش روح و روان و افزایش برکت و روزی در زندگی می‌شود.

راه گشایش بخت و یا راهکارهای باز شدن بخت در داستان‌های تاریخی مذهبی و همچنین روایات و نقل‌قول‌های زیادی از بزرگان بیان شده است. راهکارهای متعددی برای گشایش بخت وجود دارد که می‌توان آنها را به دو دسته کلی تقسیم کرد:
1. دعا به درگاه الهی و توسل به معصومین و ائمه اطهار:
همانطور که اشاره شد، دعا و توسل به ائمه اطهار (ع) از دیرباز به عنوان راهی برای گشایش بخت و یافتن همسر مناسب مورد توجه ایرانیان مسلمان بوده است. در فرهنگ غنی اسلامی ما، دعاهای متعددی برای گشایش بخت وجود دارد که در این بخش به تفصیل درباره آنها سخن خواهیم گفت.
2. تلاش و کوشش به همراه اعتماد و توکل به قدرت پروردگار حکیم:
علاوه بر دعا و توسل، تلاش و کوشش هر شخص برای یافتن همسر مناسب نیز امری ضروری است. این امر می‌تواند شامل مواردی مانند شرکت در جلسات خواستگاری، معاشرت با افراد متاهل و باتجربه و یا استفاده از خدمات مشاوره ازدواج باشد.
دعا جهت باز شدن بخت بسته به ایمان الهی و امید به رحمت پروردگار وابسته است.
نقش امید و توکل در گشایش بخت را فراموش نکنید. امید و توکل به قدرت و حکمت خداوند متعال، نقشی کلیدی در گشایش بخت و یافتن همسر مناسب دارد. و همیشه در نظر داشته باشید گشایش بخت و یافتن همسر مناسب، امری شدنی و در دسترس است. با ایمان و توکل به خداوند متعال، توسل به ائمه اطهار(ع) و تلاش و کوشش، می‌توان به این مهم دست یافت و نباید از رحمت پروردگار ناامید شد.

گشایش بخت قوی (گشایش بخت مجرب)

برخی از دعاها و اذکار، به واسطه تجارب و نقل قول‌های متعدد، به عنوان دعاهای قوی برای گشایش بخت شناخته می‌شوند. از جمله این دعاها می‌توان به دعای توسل به امام علی (ع) و دعای صلوات برای گشایش بخت اشاره کرد. خواندن این دعاها با ایمان و یقین به رحمت و حکمت خداوند و ائمه اطهار(ع) می‌تواند در مسیر ازدواج آسان و خوشبختی مؤثر باشد انشالله. همچنین بسیاری از مومنین، با توسل به دعاها و ختم‌های مجرب، به گشایش بخت خود ایمان دارند. از جمله این ختم‌ها می‌توان به ختم سوره مبارکه یس، ختم صلوات و ختم سوره مبارکه طه اشاره کرد. انجام این ختم‌ها با توجه به قدرت الهی و توسل به ائمه اطهار و به نیت باز شدن بخت و ازدواج، می‌تواند در مسیر یافتن همسر مناسب و هم‌کیش شما و همچنین خوشبختی در زندگی، یاری‌گرتان باشد انشالله.
فراموش نکنیم، در همه حال می‌بایست توجه و توکل به پروردگار را در اعمال، رفتار و حاجت خودمان در نظر داشته باشیم که انشالله مورد لطف و مرحمت خداوند قرار گیریم.

ادعیه بخت گشایی کبیر (گشایش بخت قرآنی)

در منابع دینی و روایات اسلامی، دعاهای متعددی برای گشایش بخت و ازدواج آسان برای مسمانان وجود دارد. تعدادی از این ادعیه اسلامی و حرزهای معتبر را در این بخش معرفی می‌کنیم و هرکدام را بصورت کامل به شما آموزش می‌دهیم. این دعاها که به عنوان ادعیه بخت گشایی کبیر شناخته می‌شوند، با ایمان و توکل به خداوند و توسل به ائمه اطهار(ع) می‌توانند در مسیر ازدواج آسان و خوشبختی  شما یاری‌گر باشند انشالله. با خلوص نیت و آرامش خاطر، با یاد خداوند منان، و ایمان الهی می‌توانید هر کدام از ادعیه‌ی زیر را بنابه‌خواست خودتان انتخاب کرده و طبق رهنمودهای اسلامی آنها اقدام کنید.
گشایش بخت قرآنی یکی از بهترین روش‌های توصیه شده در بین بزرگان دینی‌ست.
قرآن کریم، سرچشمه نور و هدایت برای همه انسان‌هاست و دریایی از آموزه‌های الهی برای سعادت و خوشبختی بندگان را فراهم آورده است. در آیات متعددی از قرآن کریم، به موضوع ازدواج و گشایش بخت اشاره شده است. از جمله این آیات می‌توان به آیه 32 سوره مبارکه نور اشاره کرد که می‌فرماید: "وَاَنْکِحُوا الْاَیَامَیٰ مِنْکُمْ وَالصَّالِحِینَ مِنْ عِبَادِکُمْ وَإِمَائِکُمْ إِنْ یَکُونُوا فُقَرَاءَ یُغْنِهِمُ اللَّهُ مِنْ فَضْلِهِ وَاللَّهُ وَاسِعٌ عَلِیمٌ".
«و البته باید مردان بی‌زن و زنان بی‌شوهر و کنیزان و بندگان شایسته خود را به نکاح یکدیگر درآورید، اگر آن مردان و زنان فقیرند خدا به لطف و فضل خود آنان را بی‌نیاز و مستغنی خواهد فرمود و خدا رحمتش وسیع و نامتناهی و (به احوال بندگان) آگاه است.»
همانطور که در آموزه‌های اسلامی ما بسیار توصیه شده، تلاوت قرآن کریم، انس با آیات الهی و توسل به خداوند متعال، راهی برای گشایش بخت و یافتن همسر مناسب است.
از ادعیه اسلامی و راه‌کارهای قرآنی غافل نشوید که گشایش امور ما انسان‌ها در پیروی از آیات الهی قرآن است.
کلمات کلیدی :

  تجربه گشایش بخت (نظرات مشتریان)

  آواتار
  عباس زاده (بوشهر / برازجان) خریدار این محصول
  1402/12/7
  هیچوقت فکر نمیکردم به این زودی حاجت روا بشم
  آواتار
  بهرامیان (فارس / شیراز)
  1402/12/7
  همه دوستام ازدواج کردن و بچه دار شدن، ولی من هنوز نتونستم یه خانم مناسب روحیات خودم پیدا کنم
  آواتار
  معصومی (کرمانشاه / صحنه)
  1402/12/5
  به عنوان یه پدر همیشه نگران ازدواج دخترمم. این مقاله و دعاهایی که معرفی کردین خیلی دلم رو آروم کرد ازتون ممنونم
  آواتار
  حشمت نیا (سیستان و بلوچستان / زابل)
  1402/12/3
  چند سال پیش با توسل به حضرت زهرا و توکل به خدا تونستم ازدواج کنم به نظرم دعا و توسل خیلی موثره و میتونه همیشه کمکمون کنه
  آواتار
  نیک نشان (همدان / همدان) خریدار این محصول
  1402/12/2
  من همیشه به دعاها و توسل اعتقاد داشتم و بهشون ایمان دارم که خدا خودش بهترین ها رو برامون رقم میزنه