جدیدترین محصولات
 1. جواهربازار
 2. کتابخانه
 3. ادعیه مذهبی و حرز

برای بخت گشایی طلسم ازدواج فوری چه باید کرد؟ آیا طلسم برای رضایت ازدواج واقعیت دارد؟

بازدید : 362
rateraterateraterate
تاریخ بروزرسانی :

برای شکستن طلسم ازدواج چه باید کرد؟ دعا و طلسم برای ازدواج با معشوق کدام است؟آیا طلسم ازدواج واقعیت دارد؟ ازدواج یکی از مهم‌ترین رویدادهای زندگی انسان است که می‌تواند سرآغاز مسیر تعهد، عشق و تشکیل خانواده باشد. با این حال، گاه برخی افراد در مسیر رسیدن به این امر مهم با مشکلاتی مواجه می‌شوند. در چنین شرایطی، ممکن است به دنبال راهکارهایی برای گشایش بخت و تسهیل امر ازدواج خود باشند. در این میان، برخی افراد به دنبال طلسم ازدواج یا دعای ازدواج با معشوق می‌روند. اما آیا این راهکارها واقعا مؤثر هستند؟

ازدواج با دعا و طلسم از نظر برخی افراد شاید گزینه جذابی باشد! اینکه بدون هیچ زحمتی از طلسم ازدواج با معشوق استفاده کنند و با نوشتن طلسم ازدواج به فرد مورد نظرشان برسند.
اما این موضوع چقدر صحت دارد و تا چه حدی می‌توان به این موارد اعتماد کرد؟
تاثیر طلسم ازدواج در شروع یک زندگی موفق به چه اندازه است؟ آیا طلسم بخت گشایی سریع می‌تواند انسان را به معشوق خودش برساند؟
برخی افراد زمانیکه از فرد مورد نظرشان پاسخ منفی می‌شنوند، به دنبال راه‌های میان‌بر و گاها فراطبیعی برای طلسم رضایت ازدواج می‌گردند تا شاید به قلب فرد مقابل نفوذ کرده و محبت وی را بدست بیاورند.
در این مقاله، قصد داریم به بررسی این موضوع بپردازیم که آیا طلسم ازدواج و دعای ازدواج با معشوق از نظر شرعی و عقلی مبنای صحیحی دارند یا خیر. همچنین، راهکارهای مؤثری را برای بخت گشایی و تسهیل ازدواج به شما معرفی خواهیم کرد.
طلسم ازدواج بافردموردنظر و عکس طلسم ازدواج با معشوق و طلسم باز شدن بخت و اقبال

آیا طلسم ازدواج واقعیت دارد؟

از منظر شرعی، طلسم ازدواج و هرگونه اقدامی که با هدف جلب رضایت یا تسخیر قلب دیگری انجام شود، کاملاً حرام و غیرقابل قبول است. در واقع، اینگونه اعمال نوعی سحر و جادو محسوب می‌شوند که در اسلام به شدت مورد نهی قرار گرفته‌اند.
علاوه بر این، از نظر عقلانی نیز طلسم ازدواج هیچ پایه و اساسی ندارد. هیچ دلیل علمی یا منطقی وجود ندارد که نشان دهد یک طلسم می‌تواند در ایجاد ازدواج موفق یک فرد مؤثر باشد.
مراقب فریبکاری برخی دعانویسان و سودجویی از باورهای غلط باشید! در فرهنگ اسلامی ما، چیزی بعنوان طلسم و جادو برای ازدواج جایی ندارد و باید از آن دوری کرد.
متاسفانه، برخی افراد سودجو با سوءاستفاده از باورهای غلط و ناآگاهی مردم، اقدام به دعانویسی و ارائه طلسم ازدواج می‌کنند. این افراد با وعده‌های دروغین و فریبنده، از افراد ناامید و درمانده پول می‌گیرند و هیچ نتیجه‌ای را برای آنها به ارمغان نمی‌آورند.
همانطور که در آموزه‌های مذهبی ما تاکید شده است، هیچ‌گاه نباید از رحمت پروردگار ناامید شد. در این میان، ائمه و معصومین (ع) راه‌کارهای مذهبی و اجتماعی فراوانی را معرفی کرده‌اند که می‌توانند در ازدواج موفق و آسایش بعد از آن بسیار مفید باشند. در ادامه بخش مهمی از این رهنمودهای معتبر مذهبی را معرفی می‌کنیم.

حرز احزاب دست نویس روی پوست آهو ساعات سعد با رعایت تمام آداب [سوره احزاب]

سوره احزاب عکس متن روی پوست آهو با رعایت آداب شرعی
خرید

  210٫000   175٫000 تومان

حراج ویژهزمان باقی‌مانده فقط

روز

/

ساعت

:

دقیقه

:

ثانیه

دعای ازدواج معتبر و توسل به ائمه اطهار (ع)

همانطور که در بخش قبل اشاره شد، طلسم ازدواج و دعای ازدواج با معشوق از نظر شرعی و عقلی مبنای صحیحی ندارند و فریبکاری برخی دعانویسان در این زمینه قابل اثبات است.
بنابراین، باید از طلسم و جادو دوری کرد و اینکه چگونه طلسم ازدواج بنویسیم سوالی کاملا مردود است.
در مقابل طلسم و جادو، دعا و توسل به خداوند متعال و ائمه اطهار(ع)، راهکاری درست و مؤثر برای بخت گشایی و تسهیل ازدواج است. در روایات و احادیث متعددی از ائمه اطهار(ع) دعاهایی برای ازدواج و گشایش بخت نقل شده است که می‌توان از آنها استفاده کرد.
در این بخش، به معرفی برخی از این دعاها می‌پردازیم:

دعای توسل به امام جواد(ع):
"اللهمّ صلّ علی محمّد و آل محمّد و عجّل فرجهم و ارزقنی زوجةً صالحةً مؤمنةً مسلمةً عفافاً جمیلةً غنیّةً من ذریّة محمّد و آل محمّد(ع)"
معنی: "خدایا بر محمد و آل محمد صلوات بفرست و فرجشان را تعجیل فرما و به من همسری صالحه، مؤمن، مسلمان، عفیف، زیبا و ثروتمند از فرزندان محمد و آل محمد(ع) عطا کن."

دعای توسل به حضرت زهرا(س):
"یا فاطمه الزهراء(س) یا بنت خیر البریه(ع) اسالک بحقّکِ عند الله و بمکانکِ منه و بِما قاسیتِ من الشدائد و المکاره و بِما صبرتِ علیه من الجوع و العطش و الخوف و الهول اسالکِ ان تدعی الله لی بالزوج الصالح"
معنی: "ای فاطمه زهرا(س) ای دختر بهترین مخلوق خداوند! به حقّت نزد خداوند و به منزلتت نزد او و به آنچه از سختی‌ها و مصیبت‌ها دیدی و به آنچه از گرسنگی و تشنگی و ترس و وحشت صبر کردی، از تو تقاضا می‌کنم که از خداوند برای من همسر صالحی را طلب کنی."

دعای توسل به امام حسن مجتبی(ع):
"اللهمّ إنّی اسالکَ زوجةً مؤمنةً مسلمةً عفافاً جمیلةً غنیّةً من ذریّة محمّد و آل محمّد(ع) و ارزقنی منها الذرّیة الصالحة الطیّبة"
معنی: "خدایا! من از تو زنی مؤمن، مسلمان، عفیف، زیبا و ثروتمند از فرزندان محمد و آل محمد(ع) تقاضا می‌کنم و به من از او فرزندان صالح و نیکو عطا فرما."
با وجود دعاهایی که در بین اسناد تاریخی مذهبی از ائمه و معصومین (ع) روایت شده، دیگر جایی برای طلسم گشایش بخت و ازدواج وجود ندارد. با توکل به خدای متعال و توسل به معصومین (ع) انشالله بهترین‌ها برای شما در پیش خواهد بود.
در هنگام خواندن این دعاهای ارزشمند، نکات زیر را در نظر داشته باشید:
 • اعتقاد قلبی:
  هنگام خواندن دعا، باید به خداوند متعال و ائمه اطهار(ع) ایمان و اعتقاد کامل داشته باشید و با خلوص نیت دعا کنید.
 • توجه و تمرکز:
  در حین خواندن دعا، سعی کنید تمام توجه و تمرکز خود را به معانی آن معطوف کنید و با حضور قلب دعا کنید.
 • استمرار و مداومت:
  برای اثرگذاری دعا، لازم است آن را به طور مداوم و مستمر بخوانید.
 • پرهیز از گناه:
  برای اجابت دعا، لازم است از گناهان دوری کنید و به انجام اعمال صالح بپردازید.
با توجه به همه مواردی که در بالا گفتیم، کاملا مشخص است که طلسم ازدواج و بخت گشایی از منظر دینی ما مورد تایید نیست و نباید برای رسیدن به خواسته‌های دنیوی و اخروی خود، به طلسم و جادوی برخی دعانویسان کلاهبردار متوسل شد. در حقیقت طلسم بخت گشایی تضمینی اصلا مورد تایید نیست و اینکه بخواهیم به دنبال مدت زمان تاثیر طلسم ازدواج باشیم کاملا بی‌معنی‌ست.

راهکارهای درست برای بخت گشایی و ازدواج

به جای اتکا به طلسم ازدواج و دعای ازدواج با معشوق، راهکارهای درست و مؤثرتری برای بخت گشایی و تسهیل ازدواج وجود دارند که در ادامه به برخی از آنها اشاره می‌کنیم:
اولین و بهترین کار، توسل به خداوند متعال و ائمه اطهار (ع) است.
دعا و نیایش به درگاه خداوند و توسل به ائمه اطهار(ع) از جمله راهکارهای مؤثر و معنوی برای بخت گشایی و تسهیل ازدواج است. در روایات و احادیث متعددی از ائمه اطهار(ع) دعاهایی برای ازدواج و گشایش بخت نقل شده است که می‌توان از آنها استفاده کرد.
تغییر رفتار و اصلاح صفات را در بعد شخصیتی خودتان ایجاد کنید.
یکی از مهم‌ترین عوامل در ازدواج، داشتن شخصیت و اخلاقیات مناسب است. سعی کنید با اصلاح صفات و تقویت شخصیت خود، شانس خودتان را برای ازدواج موفق افزایش دهید.
تا می‌توانید ذهن و فکر خودتان را به دستورات الهی برسانید و از جادو طلسم ازدواج پرهیز کنید.
در دین ما، چیزی به عنوان طلسم ازدواج سریع وجود ندارد و برای رسیدن به اهداف معنوی و پاک خودتان، از موضوعات جادو و طلسم دوری کنید.
ارتباطات اجتماعی و معاشرت را همیشه داشته باشید.
در سخنان بزرگان دینی به جماعت و بودن در کنار خانواده، دوستان و بزرگان بسیار توصیه شده است. انزوا و گوشه‌گیری مانع از ازدواج می‌شود. سعی کنید با ارتباطات اجتماعی و معاشرت با افراد مناسب، زمینه‌های ازدواج خود را فراهم کنید.
توکل به خدا و صبر را در هر کاری پیشه کنید.
ازدواج امری الهی است و زمان وقوع آن در دست خداوند متعال است. صبر و توکل به خدا در این مسیر بسیار مهم است.
طلسم بخت گشایی و ازدواج سریع یک خرافه است. بجای آن‌ها از ادعیه مذهبی معتبر که توسط ائمه و معصومین (ع) معرفی شده و در اسناد مذهبی بسیاری به آنها توصیه شده است، استفاده کنید.

علائم طلسم ازدواج و راه‌های رفع طلسم ازدواج

همانطور که در بخش‌های قبلی اشاره شد، طلسم ازدواج و هرگونه جادویی که با هدف جلب رضایت یا تسخیر قلب دیگری انجام شود، از نظر شرعی و عقلی باطل و غیرقابل قبول است.
با این حال، ممکن است برخی افراد تحت تاثیر باورهای غلط یا فریبکاری برخی دعانویسان، به دنبال طلسم ازدواج بروند.
در برخی اسناد تاریخی ذکر شده که اگر فردی دچار طلسم بهم خوردن ازدواج شده باشد و نتواند ازدواج کند، علائم خاصی در شرایط و رفتار آن ایجاد می‌شود! در برخی داستان‌های تاریخی به این حالت طلسم قفل ازدواج نیز گفته می‌شود.
در این بخش، به معرفی برخی از علائم طلسم ازدواج و راه‌های شکستن آن (طبق داستان‌های تاریخی) می‌پردازیم:
 • بی‌قراری و اضطراب:
  فرد طلسم شده ممکن است دچار بی‌قراری و اضطراب دائمی باشد و در انجام کارهای روزمره خود با مشکل مواجه شود.
 • احساس تنهایی و انزوا:
  فرد طلسم شده ممکن است احساس تنهایی و انزوا کند و از معاشرت با دیگران دوری کند.
 • افکار منفی و وسواس:
  فرد طلسم شده ممکن است دچار افکار منفی و وسواس در مورد ازدواج شود و به طور مداوم به این موضوع فکر کند.
 • مشکلات در روابط عاطفی:
  فرد طلسم شده ممکن است در برقراری روابط عاطفی با دیگران با مشکل مواجه شود و به طور مکرر در روابط خود شکست بخورد.
 • ناامیدی و یاس:
  فرد طلسم شده ممکن است از ازدواج و تشکیل زندگی مشترک ناامید شود و به یاس و افسردگی دچار شود.
راه‌های شکستن طلسم ازدواج چیست؟ آیا می‌دانید برای رفع طلسم ازدواج چه کارهایی باید انجام داد؟
توسل به خداوند متعال و ائمه اطهار(ع) را در هر زمان و مکانی داشته باشید.
بهترین راه برای شکستن طلسم ازدواج، توسل به خداوند متعال و ائمه اطهار(ع) است. با خواندن دعاهای معتبر و انجام اعمال صالح می‌توان از خداوند طلب یاری کرده، طلسم و جادو را باطل کرد.
 • توبه و استغفار:
  توبه و استغفار از گناهان، یکی از راه‌های مهم برای باطل کردن طلسم است.
 • صدقه و خیرات:
  صدقه و خیرات نیز در باطل کردن طلسم مؤثر هستند.
 • حرز و تعویذ:
  می‌توان از حرز و تعویذهای معتبر نیز برای باطل کردن طلسم استفاده کرد.
کلمات کلیدی :

  طلسم گشایش بخت (نظرات مشتریان)

  آواتار
  سید صادق ایزدی فر (خوزستان / امیدیه)
  1403/2/3
  هنوزم هستن کسایی که طلسم و جادو میکنن
  آواتار
  بابک اصغرپور (فارس / کازرون)
  1403/2/1
  به نظرم بهترین طلسم شکن همین حرز امام جواد هست
  آواتار
  افسانه شهامت رزم (یزد / یزد)
  1403/2/1
  واقعا تا وقتی حدیث معتبر داریم روایت اصیل داریم چرا باید دنبال جادو باشیم
  آواتار
  حسین نیک رنجبر (هرمزگان / میناب)
  1403/1/31
  خوشم اومد که بجای جادو و طلسم دارین دعاهای معتبر رو به مردم معرفی میکنین
  آواتار
  مبینا حسینی (تهران / تهران)
  1403/1/31
  خدا خیلی خیلی خیرتون بده
  آواتار
  سیدعباس اصلانی (همدان / نهاوند)
  1403/1/29
  اینا قشنگترین حرفایی بود که از جادو و جمبل شنیده بودم
  آواتار
  مهدی توکلی (تهران / پردیس)
  1403/1/27
  بعضی از این دعانویسا اینقدر خوب نقش بازی میکنن که ادم یکم ساده تر نگاه کنه تموم حرفاشون رو باور میکنه. مرسی از شما که به مردم اگاهی میدین
  آواتار
  ملک علایی (تهران / تهران)
  1403/1/26
  تا چند ماه پیش خیلی دنبال طلسم ازدواج بودم خیلی طلسمها رو هم امتحان کردم ولی هیچ کدوم جواب ندادن. الان فهمیدم چه کلاهی سرم رفته و الکی دنبال طلسم و جادو بودم
  آواتار
  علی محمد غلامپور (اصفهان / اصفهان)
  1403/1/24
  بهترین توضیحی بود که درباره طلسم و جادو ازدواج خوندم. ممنونم بابت زحمتی که کشیدین