جدیدترین محصولات
 1. جواهربازار
 2. کتابخانه
 3. ادعیه مذهبی و حرز

جهت افزایش رزق و روزی چه باید کرد ❓ دعای افزایش رزق و روزی مغازه و کسب و کار کدام است؟

بازدید : 1٫741
rateraterateraterate
تاریخ بروزرسانی :

دعای افزایش رزق و روزی مفاتیح کدام است و کدام سوره برای افزایش رزق و روزی است؟خواندن چه سوره ای برای افزایش رزق و روزی توصیه شده است؟ آیا می‌دانید حدیث‌ها و روایات معتبر برای افزایش رزق و روزی در اسلام کدام‌ها هستند و کلید افزایش رزق و روزی چیست؟ در این بخش همه سوالات بالا را به دقت توضیح می‌دهیم و روش های افزایش رزق و روزی حلال را طبق آموزه‌های اسلامی و سخن بزرگان دینی بررسی معرفی می‌کنیم. رزق زیاد و آرامش در زندگی را برای همه مسلمین آرزو می‌کنیم.

همه ما در زندگی همواره با چالش‌هایی روبرو هستیم که یکی از مهم‌ترین آن‌ها، تامین نیازهای مالی و کسب روزی حلال است. در این میان، آموزه‌های دینی راهکارهای متعددی برای افزایش رزق و روزی ارائه می‌دهند که در کنار تلاش و کوشش، می‌توانند به گشایش در امور مالی و معنوی ما کمک کنند.
دعاهایی برای افزایش رزق و روزی از پیامبر اکرم (ص) روایت شده که توسط بزرگان دینی نیز توصیه شده‌اند. در فرهنگ اسلامی ما، و طبق روایات تاریخی اسلامی، ائمه و معصومین (ع) راه های افزایش رزق و روزی حلال را به روش‌های مختلفی به یاران و وفادارن خودشان آموزش داده‌اند که برخی از این روش‌ها در کتب اسلامی معتبر ذکر شده و به دستمان رسیده است. همچنین افزایش رزق و روزی با خواندن سوره های قرآن کریم نیز پیشنهاد شده که نام سوره‌ها و شرایط آن را در این بخش معرفی می‌کنیم. 
افزایش رزق و روزی با قرآن کریم در باور ایرانیان مسلمان از دیرباز مرسوم بوده و بزرگان دینی بسیاری بر این باور بوده‌اند که یکی از بهترین روش‌های افزایش رزق و روزی حلال و برکت در زندگی، استفاده از آیات قرآنی و رهنمودهای آن است.
همینطور شاید برایتان سوال باشد که برای افزایش رزق و روزی چه دعایی بخوانیم؟
ادعیه معتبری در روایات مذهبی نقل شده‌اند که توسط بزرگان دینی نیز مورد تایید بوده و از مهمترین خواص آنها، افزایش رزق و روزی حلال و برکت در مال مسلمانان و مومنین است.
راههای افزایش رزق و روزی در قرآن چیست و برای زیاد شدن رزق و روزی چه کار کنیم

افزایش رزق و روزی در اسلام

اسلام به عنوان دین جامع الهی، به تمام ابعاد زندگی انسان‌ها توجه کامل دارد و در زمینه افزایش رزق و روزی نیز راهکارهای متعددی ارائه می‌دهد. طبق آیات و داستان‌های قرآنی، موارد بسیار مهمی برای افزایش رزق و روزی حلال، دور بودن از مال حرام و همچنین افزایش برکت در زندگی هر مسلمانی وجود دارد. در این بخش، چند راهکار اصلی را یادآوری می‌کنیم:
تلاش و کوشش:
خداوند متعال در قرآن کریم می‌فرماید: "وَاَنْ لَیْسَ لِلْإِنْسَانِ إِلَّا مَا سَعَیٰ" (سوره نجم، آیه 39). این آیه به وضوح بیان می‌کند که انسان در قبال تلاش و کوشش خود پاداش خواهد گرفت.
پس در همه حال، تلاش و جدیت در انجام امور را فراموش نکنید و از رحمت الهی ناامید نشوید.
افزایش رزق و روزی در اسلام به موارد زیادی دیگری نیز اشاره دارد، از جمله :
توکل بر خدا:
پس از تلاش و کوشش، باید توکل بر خدا داشته باشیم و یقین بدانیم که روزی دهنده نهایی خداوند است. خداوند متعال صدای همه بندگان را می‌شنود و انشالله همه مسلمین از رحمت و مغفرت الهی بهره‌مند خواهند گردید.
صدقه و انفاق:
طبق روایات دینی و داستان‌های معتبر از ائمه و معصومین (ع)، صدقه دادن از جمله راهکارهای موثر برای افزایش رزق و روزی است. خداوند در قرآن کریم می‌فرماید: "مَا اَنْفَقْتُمْ مِنْ شَیْءٍ فَهُوَ یُخْلِفُهُ وَهُوَ خَیْرُ الرَّازِقِینَ" (سوره سبا، آیه 39).
صله رحم:
برقراری ارتباط با خویشاوندان و صله رحم، از جمله عوامل افزایش رزق و روزی است. در احادیث معتبر از پیامبر اکرم (ص) و امامان معصوم (ع) به رفت‌وآمد با خویشاوندان و جویای احول یکدیگر بودن، بسیار توصیه شده که نباید از این امر مهم غفلت کرد.
حلال و حرام:
کسب روزی حلال، در افزایش برکت و وسعت رزق و روزی بسیار موثر است. گاه بدست آوردن مال حلال، سخت و طاقت‌فرساست که البته در این بین، از امتحان الهی نباید غافل شد.
دعا و توسل:
دعا و توسل به معصومین و ائمه اطهار(ع) را فراموش نکنید و در همه حال، به این بزرگواران توسل کنید که این امر، از جمله راهکارهای معنوی برای افزایش رزق و روزی است.

انگشتر رزق و روزی (سنگ افزایش رزق و روزی)

از دیرباز، مسلمانان و مومنین برخی ادعیه مذهبی را بر روی انگشترهایشان حکاکی می‌کرده‌اند تا بتوانند در بهترین حالت ممکن و از بیشتری خواص این ادعیه اسلامی بهره‌مند شوند.
و با توجه به این موضوع، چه چیز بهتر از این که دعای مخصوص رزق و روزی را بر روی نگین انگشترتان داشته باشید تا علاوه بر زیبایی انگشتر، از خواص بی‌نظیر این ادعیه الهی برای همیشه استفاده کنید.
ما، در جواهربازار ، برترین دعاهای اسلامی برای افزایش رزق و روزی را به دقت بررسی کرده و آن را بر روی نگین انگشترهای عقیق اصل حکاکی می‌کنیم.
دعای خاص افزایش رزق و روزی را بدست آورده و آن را بر روی نگین‌ها حکاکی کرده‌ایم.
بهترین حالت برای استفاده از دعای افزایش رزق و روزی که همراه باشد این‌است که آن را بر روی انگشترتان بصورت حک شده داشته باشید.
به این صورت می‌توانید خواص ویژه ادعیه اسلامی معتبر برای افزایش رزق و روزی را همیشه به همراه خودتان داشته باشید و انشالله از برکات ان در زندگی‌تان برخوردار شوید.

دعا جهت افزایش رزق و روزی مغازه

افزایش رزق و روزی در محل کار از مهمترین خواسته‌های مومنانی است که در پی کسب روزی حلال و افزایش مال و برکت در زندگی‌شان هستند.
ادعیه زیادی در بالا معرفی‌اند که بنا بر خواست خودتان می‌توانید هر کدام را که تماسل داشتید برای زیاد شدن رزق و روزی مغازه استفاده کنید.
یکی از بهترین پیشنهادات برای دعای افزایش رزق و روزی و مشتری در مغازه استفاده از دعای حرز امام جواد (ع) است که می‌توانید آن را بصورت تابلوهای زیبا و ارزشمند در محل کسب و کار خودتان داشته باشید.

تابلو حرز امام جواد بر پوست آهو دست نویس ساعات سعد با رعایت آداب 13x18 سانتی متر

سفارش ساخت

  389٫000   354٫000 تومان

حراج ویژهزمان باقی‌مانده فقط

روز

/

ساعت

:

دقیقه

:

ثانیه

تابلو حرز امام جواد بر پوست آهو دست نویس ساعات سعد 23x23 سانتی متر

خرید

  262٫000   241٫000 تومان

در نظر داشته باشید که برای اثربخشی بهتر دعای حرز امام جواد (ع) می‌بایست آداب و شرایط مخصوص آن را در زمان نگارش، بصورت دقیق و کامل رعایت کنید.
و همینطور به شدت توصیه می‌کنیم که به دنبال طلسم افزایش رزق و روزی مغازه نباشید که این امر از منظر دین اسلام نهی شده و بسیار بسیار کراهت دارد. بهترین راه استفاده از حرزهای معتبر (مانند حرز امام جواد ع) و ادعیه اسلامی است که انشالله هم مورد توجه معصومین (ع) قرار خواهید گرفت و هم از عنایت پروردگار رزاق و عادل بهره‌مند خواهید شد.

دعای افزایش رزق و روزی امام جواد

در آموزه‌های اسلامی ما، حضرت امام جواد (ع) جایگاه ویژه‌ای برای توسل مومنین و شیعیان دارند. امام جواد (ع) ادعیه خاصی را به یاران خود آموزش داده‌اند که موجب خیر و برکت در زندگی آنها شده و در کتب اسلامی تاریخی نیز نقل شده‌اند.
یکی از بهترین راه افزایش رزق و روزی در کلام معصومین (ع) ، استفاده از حرز امام جواد (ع) است که می‌بایست طبق شرایط خاص تهیه و آماده شود.

ذکر افزایش رزق و روزی

از پیامبر اکرم (ص) و همچنین امامان معصوم (ع) نقل شده که به یاران خود فرموده‌اند برای افزایش رزق و روزی حلال و دعا به درگاه الهی، از ذکرهای خاصی استفاده کنند. ذکرهای افزایش رزق و روزی بسیاری در فرهنگ اسلامی ما رواج دارد که برخی از مشهورترین و مهم‌ترین آنها را معرفی می‌کنیم:
ذکر "یا رزاق":
مداومت بر ذکر "یا رزاق" در طول روز، برای افزایش رزق و روزی بسیار موثر است. داستان‌های زیادی از مسلمانان در طول تاریخ نقل شده مه مشکلات مالی و اقتصادی آنها، با تلاش و کوشش و همچنین مداومت بر این ذکر پربرکت ، برطرف شده است.
پیشنهاد می‌کنیم شما هم از برکات این ذکر پرفایده استفاده کنید.

افزایش رزق و روزی با خواندن سوره

سوره جهت افزایش رزق و روزی در تفاسیر زیادی از قرآن کریم معرفی شده است. و هیمنطور طبق آیات و روایات نقل شده از معصومین (ع) و داستان‌های تاریخی مذهبی که از توصیه‌های بزرگان دینی به یاران خود در کتب اسلامی و اسناد مذهبی بدست آمده است، برخی از سوره‌های قرآن کریم برای افزایش رزق و روزی فضیلت بسیاری دارند.
برخی از مخاطبین سوال می‌کنند که برای افزایش رزق و روزی چه سوره ای بخوانیم و آیه های افزایش رزق و روزی کدام‌ها هستند؟
 خواندن این سوره‌های مبارک بسیار توصیه شده و به برکت مال حلال در زندگی مومنان می‌افزاید. از جمله این سوره‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
سوره واقعه: خواندن این سوره در شب‌های جمعه، برای افزایش رزق و روزی مجرب بوده و بسیار توصیه شده است.
سوره یس: خواندن این سوره قرآن کریم، انشالله موجب گشایش در امور و افزایش رزق و روزی شده و برکت در زندگی را به دنبال خواهد شد.
سوره حشر: خواندن این سوره مبارک برای رفع گرفتاری و افزایش رزق و روزی مفید است.
همچنین دعای افزایش رزق و روزی سوره طلاق نیز بسیار معروف شده و در بین بزرگان دینی شناخته شده است.

دعای افزایش رزق و روزی فوری

در فرهنگ غنی اسلامی ما، دعا کردن از جایگاه بسیار ویژه‌ای برخوردار است و امامان معصوم به مومنان توصیه کرده‌اند که در همه حال، دعا و توسل را بجای آورند.
ادعیه و اذکار متعددی به‌عنوان دعای افزایش رزق و روزی و ثروت وجود دارند که می‌توان برای حاجت‌روا شدن، از آن‌ها استفاده کرد.
دعای افزایش رزق و روزی مفاتیح نیز چندین دعای خاص معرفی و آموزش داده شده‌اند که از جمله این دعاهای معتبر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
دعای توسل:
این دعا برای رفع گرفتاری و افزایش رزق و روزی بسیار مجرب است. از قدیم‌الایام این دعا در خانه مسلمانان ایرانی و شیعیان رواج داشته و تاکنون داستان‌ها و نقل‌قول‌های بسیاری درباره افرادی که با خواندن این دعای پربرکت حاجت‌روا شده‌اند شنیده و دیده شده است. این دعا برای افزایش رزق و مال حلال نیز توصیه و پیشنهاد شده است.
دعای کمیل: 
یکی دیگر از این آموزه‌ها دعای افزایش رزق و روزی زیاد با مداومت بر دعای کمیل است.
خواندن این دعا در شب‌های جمعه، برای افزایش رزق و روزی و برآورده شدن حاجات توصیه شده است. این دعا به قدری مورد توجه بزرگان دین است که توصیه کرده‌اند مسلمانان دعای کمیل را بطور مداوم و پیوسته بخوانند تا انشالله از برکات کم‌نظیر آن بهره‌مند شوند.
برای افزایش سریع رزق و روزی ادعیه و موارد بیشتری را در ادامه معرفی خواهیم کرد.

دعای افزایش رزق و روزی امام صادق

جهت افزایش رزق و روزی امام صادق نیز آموزه‌هایی را به یاران و پیروان اسلام آموزش داده‌اند. یکی از مشهورترین این ادعیه بصورت زیر است:
پیشنهاد می‌کنیم این دعای ارزشمند را با ترجمه فارسی دعای رزق و روزی بخوانید تا شما هم به عمق عرفان و توسل زیبایی که در بطن این دعا وجود دارد آشنا شده و بیشتر از خواندن آن لذت ببرید.
اَللّهُمَّ ارْزُقْنی مِنْ فَضْلِکَ الْواسِعِ الْحَلالِ الطَّیِّبِ، رِزْقاً واسِعاً حَلالاً
خدایا روزیم گردان از فضل وسیع و حلال و پاکیزه ات روزی وسیع حلال 
طَیِّباً،بَلاغاً لِلدُّنْیا وَالاْخِرَهِ،صَبّاً صَبّاً هَنیئاً مَریئاً،مِنْ غَیْرِ کَدٍّ وَلا مَنٍّ مِنْ
پاکیزه ای که رساننده دنیا و آخرت باشد ریزان ریزان گوارا دلچسب بدون رنج و بدون منّت از
اَحَد مِنْ خَلْقِکَ، اِلاَّ سَعَهً مِنْ فَضْلِکَ الْواسِعِ، فَاِنَّکَ قُلْتَ: وَاسْئَلُوا اللهَ مِنْ
هیچ یک از خلق خود جز فراخی از فضل وسیعت زیرا تو گفتی خدا را از فضلش
فَضْلِهِ.فَمِنْ فَضْلِکَ اَسْئَلُ،وَمِنْ عَطِیَّتِکَ اَسْئَلُ، وَمِنْ یَدِکَ الْمَلاَْی اَسْئَلُ
درخواست کنید پس من از فضل تو درخواست کنم و از عطایت درخواست کنم و از دست پُرت خواستارم.
(کافی، جلد 2، صفحه 550، حدیث 1)

دعای افزایش رزق و روزی امام سجاد

دعای افزایش رزق و روزی صحیفه سجادیه نیز در بین شیعیان و مومنان بسیار شناخته شده است.
در صحیفه سجادیه، دعای مشهوری به نام "دعای بیست و نهم" وجود دارد که برای افزایش رزق و روزی خوانده می‌شود. این دعا در واقع مناجات امام سجاد (ع) با خداوند متعال و در هنگام تنگدستی و سختی معیشت است.
در این دعا، امام سجاد(ع) به موارد خاصی اشاره می‌کنند که برخی از آنها را مرور می‌کنیم:
ابتلا به سختی معیشت:
امام سجاد (ع) می‌فرمایند که گاهی خداوند انسان‌ها را با سختی معیشت آزمایش می‌کند تا بندگان به یقین و توکل برسند.
سوءظن به خدا:
امام (ع) اشاره می‌کنند که سختی امور زندگی و معیشت ممکن است باعث سوءظن انسان به خدا در مورد رزق و روزی شود و باید تمام تلاشمان را داشته باشیم که این خطا، اتفاق نیافتد.
تلاش و کوشش:
امام سجاد (ع) تاکید می‌کنند که انسان باید در کنار دعا و توسل، به تلاش و کوشش برای کسب روزی حلال نیز بپردازد. و نباید صرفا با دعا خواندن، انتظار افزایش مال و برکت را داشته باشد.
توکل بر خدا:
امام سجاد (ع) توکل بر خدا را در هنگام سختی معیشت، راهگشا و مشکل‌گشا می‌دانند و توصیه کرده‌اند که در همه حال، خوشی و ناخوشی، از یاد خداوند غافل نشوید.
قناعت:
امام (ع) قناعت و شکرگزاری را از عوامل افزایش رزق و روزی معرفی می‌کنند که این موضوع مورد توجه امامان دیگر هم بوده و احادیث زیادی درباره قناعت کردن در فرهنگ تاریخی اسلامی ما به چشم می‌خورد.
دعای بیست و نهم صحیفه سجادیه، دعایی جامع و پرمغز است که می‌تواند در هنگام تنگدستی و سختی معیشت، راهگشا و امیدبخش باشد.
در اینجا به چند فراز از این دعا اشاره می‌کنیم:
"اللَّهُمَّ إِنَّکَ ابْتَلَیْتَنَا فِی اَرْزَاقِنَا بِسُوءِ الظَّنِّ، وَ فِی آجَالِنَا بِطُولِ الْاَمَلِ حَتَّی الْتَمَسْنَا اَرْزَاقَکَ مِنْ عِنْدِ الْمَرْزُوقِینَ، وَ طَمِعْنَا بِآمَالِنَا فِی اَعْمَارِ الْمُعَمَّرِینَ"
"اللَّهُمَّ فَاَکْفِنَا بِحَلَالِکَ عَنْ حَرَامِکَ، وَاَغْنِنَا بِفَضْلِکَ عَمَّنْ سِوَاکَ"
"اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ وَارْزُقْنَا مِنْ فَضْلِکَ الْعَظِیمِ"
برای خواندن کامل دعای بیست و نهم صحیفه سجادیه می‌توانید به منابع زیر مراجعه کنید:
صحیفه سجادیه، دعای 29
سایت‌های مذهبی معتبر
امیدواریم با خواندن این دعا و توسل به امام سجاد(ع) و ائمه اطهار(ع) مشمول رزق و روزی حلال و برکت الهی قرار بگیرید و سختی‌های امور زندگی برای شما آسان و گشایش کارها را شاهد باشید.

دعای افزایش رزق و روزی پیامبر

دعاهایی برای افزایش رزق و روزی از پیامبر اکرم (ص) در داستان‌های تاریخی، اسناد معتبر و روایات معصومین (ع) نقل شده است.
این دعاها در طول تاریخ توسط مسمانان زیادی استفاده شده و از برکات آن در زندگی‌شان بهره‌مند شده‌اند.
با این دعاهایی که برای افزایش رزق و روزی نقل شده‌اند، دعاهایی عارفانه که اگر با خلوص نیت و توجه به درگاه الهی خوانده شوند، انشالله مورد رحمت و عنایت پروردگار قرار خواهید گرفت. یکی از مشهورترین این دعاها به شرح زیر است:
"اللَّهُمَّ الرَّزَّاقَ الْمُعْطِیَ الْمَانِعَ الْفَاتِحَ الْخَالِقَ الرَّحِیمَ الرَّحْمَنَ اَنْتَ الرَّزَّاقُ وَلاَ رَازِقَ غَیْرُکَ اَرْزُقْنَا رِزْقًا حَلَالًا طَیِّبًا مِنْ غَیْرِ کَدٍّ وَلاَ مَنٍَّ وَلاَ اذَیً"
که معنایی بسیار عارفانه و عاشقانه دارد و ترجمه دعای افزایش رزق و روزی پیامبر بصورت زیر است:
"بار خدایا! روزی دهنده، عطا کننده، بازدارنده، گشاینده، آفریننده، مهربان و بخشنده! تو روزی دهنده هستی و هیچ روزی دهنده‌ای جز تو نیست. به ما روزی حلال و پاکیزه عطا کن بدون زحمت و منت و اذیت."
همچنین از فضیلت دعای افزایش رزق و روزی از حضرت محمد نباید فراموش کرد.
در روایات آمده است که خواندن این دعا بعد از نمازهای واجب، فضیلت بسیاری دارد و سبب افزایش رزق و روزی حلال می‌شود انشالله.

نکاتی در مورد دعای افزایش رزق و روزی از پیامبر:
توجه: خواندن دعا به تنهایی کافی نیست و باید با تلاش و کوشش انسان همراه باشد.
اخلاص: در هنگام دعا کردن باید با نیت قلبی دعا کرده و در انجام آن اخلاص داشت.
مداومت: بسیار توصیه شده برای تاثیر بیشتر دعا، بهتر است به طور مداوم خوانده شود.
علاوه بر دعای ذکر شده، دعاهای دیگری نیز از پیامبر(ص) برای افزایش رزق و روزی نقل شده است که می‌توانید به منابع معتبر روایی مراجعه کنید.
در اینجا به چند نمونه دیگر از این دعاها اشاره می‌کنیم:
"اللَّهُمَّ إِنِّی اَسْاَلُکَ مِنْ فَضْلِکَ الْوَاسِعِ وَخَزَائِنِکَ الْمَلْئُوَةِ اَنْ تَرْزُقَنِی رِزْقًا حَلَالًا طَیِّبًا مِنْ غَیْرِ کَدٍّ وَلاَ مَنٍَّ"
"اللَّهُمَّ اکْفِنِی بِحَلَالِکَ عَنْ حَرَامِکَ وَاَغْنِنِی بِفَضْلِکَ عَمَّنْ سِوَاکَ"
"اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ وَارْزُقْنَا مِنْ فَضْلِکَ الْعَظِیمِ"
همگی اینها ذکری مجرب برای افزایش رزق و روزی محسوب شده و امیدواریم با خواندن این دعاها و توسل به پیامبر اکرم(ص) و ائمه اطهار(ع) و عنایت پروردگار رحمن و رحیم، مشمول رزق و روزی حلال و برکت الهی قرار بگیرید.

راههای افزایش رزق و روزی در قرآن

قرآن کریم به عنوان برترین کتاب آسمانی، به همه انسان‌ها راهکارهای متعددی برای افزایش رزق و روزی ارائه می‌دهد. در تفاسیر آیات قرآن کریم که توسط مراجع و بزرگان دینی انجام شده است، روش‌ها و آموزش‌های زیادی پدیدار می‌شود می‌توانند راه‌گشای مسلمین در روزهای سختی و دشواری باشند.
دعای قرانی افزایش رزق و روزی به همراه اعمال زیر انشالله می‌توانند برکت در مال حلال را به همراه داشته باشند که از جمله این راهکارها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
تقوا:
تقوای الهی و پرهیز از گناه، از جمله عوامل مهم در افزایش رزق و روزی است. بر همه مومنان توصیه شده که تقوای الهی پیشه کنند و انشالله عاقبت به خیر شوند.
شکرگزاری:
شکرگزاری از نعمت‌های الهی، باعث افزایش و برکت در رزق و روزی می‌شود. از امیرالمومنین امام علی (ع) نقل شده است که : شُکرُالنِّعَمِ یَزیدُ فی‌الرِزْقِ. که ترجمه آن بدین معناست» شکر نعمت، نعمتت افزون کند. (بحار، ج 71، ص 44)
استغفار: 
استغفار از گناهان گذشته و تلاش و کوشش بر جبران آنها و انجام توبه واقعی، سبب رفع گرفتاری و افزایش رزق و روزی می‌شود انشالله.
قرض دادن:
قرض دادن به نیازمندان، از جمله عوامل افزایش رزق و روزی است. درباره ارزش و منزلت قرض دادن روایات بسیاری نقل شده است. از جمله از پیامبر رحمت (ص) نقل شده که فرموده‌اند:
اَلصَّدَقَةُ بِعَشرَةٍ وَ القَرضُ بِثَمانِیَةَ عَشرَ وَ صِلَةُ الاِخوانِ بِعِشرینَ وَ صِلَةُ الرَّحِمِ بِاَربَعَةٍ وَ عِشرینَ؛
صدقه دادن، ده حسنه، قرض دادن، هجده حسنه، رابطه با برادران [دینی‏]، بیست حسنه و صله رحم، بیست و چهار حسنه دارد.
کافی(ط-الاسلامیه) ج4، ص10
کلمات کلیدی :

  افزایش روزی و رزق (نظرات مشتریان)

  آواتار
  امیرمحمد قلی زاده (تهران / تهران)
  1403/2/14
  مرسی از مقاله کاملتون بدرد بخور بود
  آواتار
  مهدی پوینده مهر (لرستان / بروجرد)
  1403/2/13
  خیلی خوب و کامل بود ممنون از جواهر بازار
  آواتار
  منوچهر امیری (فارس / شیراز) خریدار این محصول
  1402/12/7
  این انگشتر رو به عنوان هدیه برای پسرم خریدم خیلی خوشحال تر شده و میگه که خیلی حاجت گرفته
  آواتار
  امیر پرهیزکاری (آذربایجان غربی / میاندوآب) خریدار این محصول
  1402/12/7
  من همیشه به دعا و توسل اعتقاد داشته و دارم. بعد اینکه انگشترمو گرفتم خوندن دعای افزایش رزق و روزی رو هم شروع کردم تا الان که واسم اومد داشته و همه چی عوض شده
  آواتار
  مهدیه قلندری (خوزستان / اهواز) خریدار این محصول
  1402/12/6
  خدا خیر و برکت بهتون بده من شما به دوستام هم معرفی کردم
  از لطفا شما بسیار سپاسگزاریم.
  آواتار
  رحمان عامری (البرز / کرج) خریدار این محصول
  1402/12/5
  حدود 3 ماه پیش انگشترم به دستم رسید عالی بوده و حتی بهتر از عالی
  انشالله مبارکتان باشد.
  آواتار
  فاطمه رفیعی (تهران / تهران) خریدار این محصول
  1402/12/4
  قبلا خیلی آدم ناامیدی بودم و فکر میکردم که هیچوقت نمیتونم توی زندگیم پیشرفت کنم ولی بعد از اینکه این دعا رو شروع کردم امید به زندگیم برگشت و حس بهتری دارم
  آواتار
  مریم نصیری (سیستان و بلوچستان / زاهدان)
  1402/12/3
  من خیلی به این دعا اعتقاد دارم مادربزرگم همیشه این دعا رو میخوند و میگفت که خیلی حاجت گرفته.
  آواتار
  آبتین محمدی (گیلان / رشت) خریدار این محصول
  1402/12/2
  این دعا رو چند وقته که هر روز صبح میخونم و واقعا حس میکنم که برکت مالم بیشتر شده. قبلا خیلی تو زندگیم مشکل مالی داشتم و نمیدونستم چیکار کنم