جدیدترین محصولات
 1. جواهربازار
 2. کتابخانه
 3. ادعیه مذهبی و حرز

از کجا مهره مار اصل بخریم ❤️ چگونه از مهره مار استفاده کنیم

rateraterateraterate
تاریخ بروزرسانی :

مهره مار و طریقه استفاده | قیمت مهره ماربرای تشخیص مهره مار اصل و طرز استفاده از مهره مار توضیخات زیر را به دقت بخوانید: قیمت مهره مار به موارد زیادی بستگی دارد که در این مقاله آنها را توضیح داده‌ایم. حرف زدن با مهره مار دلیل و منطق علمی ندارد و برای اینکه بدانید مهره مار چگونه بوجود میاد ، توضیحات کاملی را ارائه کردیم.


مهره مار خرید مهره مار و خواص آن مهره مار جفت مهره مار وجود دارد

مهره مار چیست و چه خواصی دارد؟

سوال اینجاست : مهره مار واقعیت یا خرافات ؟
در طول تاریخ و در دوران مختلف همیشه سوال‌های بسیاری در رابطه با اینکه مهره مار حقیقت دارد یا نه مطرح می‌شده است.
مهره مار داشتن یعنی چه؟ حتما تا به حال شنیده اید که وقتی کسی محبوبیت و جذابیت بسیاری دارد و طرفدار‌ان زیادی جمع کرده است می‌گویند «طرف مهره مار دارد» که این ضرب المثل بیشتر در افسانه های قدیمی یافت می‌شود.
حال ممکن است از خود بپرسید مهره مار برای چه چیزی خوب است؟ همه‌ی ما در برخی از این داستان‌ها درباره خواص مهره مار شنیده ایم. داستان هایی درباره مهره مار و ثروت ، جذب افراد و محبوبیت با مهره مار، خواص مهره مار برای ازدواج و رفع انواع گرفتاری ها توسط مهره مار .
اعتقادات و افسانه‌های متفاوتی از خواص مهره مار از سالیان دور در بین مردم رواج داشته است که جرئی از فرهنگ ما محسوب می‌شود اما از نظر علمی قابل تایید نیست. 
برخی از مردم هم دقیقا بر خلاف داستان‌ها و افسانه‌های تاریخی ، بر این باورند که مهره مار خرافات بوده و چیزی جز داستان های دروغین نیست. 
در عین حال داستان‌های تاریخی و قدیمی زیادی از زمان‌های دور درباره مهره مار اصلی بازگو شده است که نمی‌توان آنها را نادیده گرفت و از طرفی منبع موثقی برای اثبات وجود مهره مار هم نیستند.
عده ای نیز اعتقاد دارند که مهره مار در واقع همان مهر مار یا مهر مهره است که در زمان جفت‌گیری مارها اتفاق می‌افتد و هر کس این مهره را در اختیار داشته باشد از خواص مهره مار بهره‌مند می‌گردد.

قیمت مهره مار اصل ( از کجا مهره مار بخریم )

با توجه به محبوبیت بالای مهره مار در بین ایرانیان و مردمان خاورمیانه ، افرادی سودجو و فرصت طلب ، برای دریافت سودهای نامتعارف و ناجوانمردانه ، صدف مهره مار را با قیمت‌های نجومی به فروش می‌رسانند. در نظر داشته باشید که قیمت اصلی صدف مهره مار مطابق با محصولات ثبت شده در سایت جواهربازار بوده و اصالت تمامی محصولات با فاکتور معتبر و ضمانت 99 ساله اصالت تضمین می‌شود.
برخی افراد سودجو با نیت کلاهبرداری و گفتن خرافات و اطلاعات اشتباه ، قصد دارند اعتماد مخاطبین و دوستداران صدف مهره مار را جلب کرده و قیمت‌های فوق‌العاده بالا و عجیبی را برای صدف مهره مار مشخص می‌کنند. 
عنایت داشته باشید هیچ فردی نمی‌تواند تضمین کند که با خرید صدف مهره مار به تمامی آرزوها و خواسته‌های دنیوی خود خواهید رسید و اگر کسی چنین ادعایی کرد ، یا از بی‌اطلاعی و یا از جهت سواستفاده و کلاهبرداری از شماست. چرا که در نهایت امر این خواست خداوند متعال است که می‌تواند انسانها را به سر منزل مقصود برساند.
جواهربازار با قصد ارائه محصولات اصیل و معتبر با بالاترین کیفیت و همچنین کمترین قیمت ممکن ، صدف مهره مار را با قیمت کلی فروشی و اصلی خود ارائه می‌دهد و می‌توانید بدون صرف هزینه‌های گزاف و نامتعارف ، اصل صدف مهره مار را (بصورت خرید تکی و یا خرید کلی) به راحتی خریداری نمایید.

خرید مهره مار

شاید برای شما هم سوال پیش آمده باشد که از کجا مهره مار پیدا کنیم و یا قیمت مهره مار اصل چقدر است. طرح‌های متنوع و جذاب صدف مهره مار در بخش فروشگاه ثبت شده و می‌توانید به راحتی ، صدف مهره مار را با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت ممکن تهیه کنید:

صدف مهره مار پک دو عددی جفت

عکس دعای مهره مار و عکس مهره مار و مهره مار تصویر
خرید

  322٫000   293٫000 تومان

حراج ویژهزمان باقی‌مانده فقط

روز

/

ساعت

:

دقیقه

:

ثانیه

صدف مهره مار پک پنج عددی

مهره مار تصویر با کیفیت و عکس دعای مهره مار و عکس مهره مار واضح
خرید

  48٫000   35٫000 تومان

صدف مهره مار زیبا

صدف
خرید

  188٫000   174٫000 تومان

مهره مار چگونه گرفته میشود؟

شاید کمتر به این موضوع اشاره شده باشد که مهره مار در کجای بدن مار قرار دارد و راه های یافتن مهره مار چیست؟ این‌ها سوالاتی هستند که بسیاری از مردم درباره آن کنجکاوی کرده و احتمالا با پاسخ های ضد و نقیضی رو به رو شده‌اند.
در این قسمت خواهید دانست مهره مار اصل چه شکلی است و چگونه به وجود می‌آید.
در برخی داستان‌ها و افسانه‌های قدیمی برای بدست آوردن مهره مار این موارد ذکر شده است که :
این مهره در زمان جفت گیری مارها ایجاد می‌شود.
مارها در مکانی خاص و به دور از چشم دیگران این برنامه را انجام می‌دهد و بعد از آن، تکه‌ای استخوان مانند را آنجا رها می‌کنند که به عنوان مهره مار و یا مهره شانس شناخته می‌شود.
این مهره بر اساس داستان و افسانه‌های قدیمی که درقسمت‌های قبل ذکر کردیم، موجب ایجاد محبوبیت، مهر و محبت بین افراد، خوش شانسی، ایجاد جاذبه برای آنها می گردد.
اما صحت این موضوع که مهره مار واقعیت دارد یا نه، چه از لحاظ علمی و چه از لحاظ دینی هنوز اثبات نشده و همچنین از پیامبران و یا معصومین (علیهم السلام) نیز حدیث در مورد مهره مار و تایید خواص ماورائی مهره مار بیان نشده است.
همچنین در هیچ کتاب معتبر و یا مقالات علمی و پژوهشی نیز مطلبی دال بر صحت افسانه‌ها ذکر نشده است.

چگونه بفهمیم مهره مار اصل است؟ (بررسی صحت اصل بودن مهره مار)

با توجه به اینکه در قرآن هیچ اشاره مستقیمی به مهره ی مار اصل نشده و همچنین درباره خواص مهره مار در قران چیزی بیان نشده است، تنها یک راه مطمئن وجود دارد که تایید کند مهره مار صحت دارد یا خیر.
در واقع پاسخ این سوال را می‌توان در مراکز تهیه دارو و پادزهر یافت، چرا که این مراکز محل نگهداری و پرورش حیوانات سمی می‌باشند و بیشتر از هر شخص دیگری با این حیوانات در ارتباط هستند و می‌توانند اطلاعات بسیار موثق و علمی در رابطه با اصالت تهیه مهره مار در اختیار ما بگذارند.
در طی تحقیقات کارشناسان جواهر بازار و گفتگو با یکی از کارشناسان شاغل در مرکز تهیه پادزهر، ایشان بیان داشته‌اند که در طی سالیان اخیر مهره مار صددرصد اصل و واقعی را در زمان جفت‌گیری مارها مشاهده نکرده‌اند و طبق نظر ایشان داستان‌هایی که در افسانه‌های قدیمی درباره نحوه بدست آمدن مهره مار گفته شده است از نظر علمی مورد تایید نیستند.

آیا مهره مار طلسم دارد؟ (دعای مهره مار)

یکی از سوالات پر تکرار و همیشگی افراد این است که چگونه مهره مار را فعال کنیم؟
احتمالا شنیده باشید که از اعمال مهره مار در علوم غریبه خواندن دعا یا طلسمی مخصوص بر روی مهره مار می‌باشد که اصطلاحا به دعای بنام زدن مهره مار معروف است.
گفته شده است که ذکر مهره مار شامل اعداد و رموزی خاص است که نوشتن و خواندن آن کار افراد متخصص در علوم غریبه می‌باشد و کمتر کسی به آن آگاهی دارد البته مهره مار اصلی به خودی‌خود و بدون طلسم نیز کارایی دارد اما جادوی مهره مار به عنوان نیروی کمکی و محرک خواص مهره مار شناخته می‌شود.
همچنین بعضی افراد بر این معتقدند که اگر اعمال به نام زدن مهره مار به درستی انجام نگیرد و به نام فرد نشود، برای شخص کارایی ندارد و می‌بایست برای بهره‌مندی از خواص مهره مار ، این اعمال را انجام داد که البته هیچ سند و مدرک علمی معتبری این ادعا و اعمال را ثابت نمی‌کند و قابل تایید نیست.
در حقیقت موضوع به نام زدن مهره مار و خواندن طلسم بر روی آن هیچ منبع علمی ، مذهبی و تاریخی ندارد و اصلا نیازی به انجام آن کارها نیست.

مهره مار صدفی چیست؟

چیزی که این روزها در برخی فروشگاه های اینترنتی به نام مهره ی مار اصل به فروش می‌رسد در حقیقت نوعی صدف طرح مهره مار می‌باشد که دقیقا شبیه مهره مار است.
بسیاری از مردم با توجه به باورهای قدیمی اعتقاد دارند که این مهره مار یا صدف همان مهره مار معروفی است که در داستان‌ها و افسانه‌های قدیمی از آن تعریف می‌شود.
در واقع مطالبی که از فواید مهره مار نظیر ایجاد مهر و محبت، رونق کسب و کار و افزایش رزق و روزی و همچنین گره گشایی در امورات مطرح می‌شود، در همان مهره مار صدفی نیز یافت می‌شود که برخی به صورت جفتی یعنی مهره مار نر و ماده به فروش می‌سد.
نکته ای که وجود دارد این است که اگر قصد خرید مهره مار از سایت های اینترنتی یا فروشگاه‌های حضوری دارید، توجه داشته باشید که این محصول را با قیمت‌های نجومی تهیه نفرمایید زیرا برخی افراد سودجو که در صدد فریب مردم هستند، از عقاید مردم ساده‌دل سواستفاده کرده و مهره مار صدفی را که در همه فروشگاه‌ها یکسان است، به عنوان مهره مار گران قیمت و کم‌یاب با قیمت های بسیار بالا و نجومی به فروش می‌رسانند. در حالی که تفاوتی میان این محصولات نیست و از نظر خواص اختلافی ندارند.

  مهره مار (نظرات مشتریان)

  آواتار
  جواد رشیدی (البرز / مهرشهر) خریدار این محصول
  1403/1/26
  خدا خیر دنیا و آخرتتون بده
  آواتار
  مهدی پوینده مهر (لرستان / بروجرد)
  1403/1/25
  امروز مهره مار منم که از جواهر بازار خرید کردم به دستم رسید اطلاعی در مورد استفاده ازش نداشتم اطلاعات خوبی فهمیدم ممنون از جواهر بازار مقاله کاملی بود
  آواتار
  ابوالفضل منشئی (گیلان / بندرانزلی) خریدار این محصول
  1402/11/23
  بسته به اعتقادتونه دوستان ممکنه تاثیر داشته باشه یا نداشته باشه
  آواتار
  فتح اللهی (لرستان / کوهنانی) خریدار این محصول
  1402/11/22
  حتما تلاش خودم هم بی تاثیر نبوده ولی چند روز بعد اینکه مهره ماری که خریدم به دستم رسید شغل جدیدم هم جور شد.
  آواتار
  میدیا خرمی (مرکزی / مهاجران) خریدار این محصول
  1402/11/22
  لطفا درباره مهره مار و اینکه انرژی های منفی رو دور میکنه بیشتر توضیح بدین
  بله، مهره مار از قدیم‌الایام به عنوان راه‌حلی برای دفع انرژی‌های منفی و همچنین جذب انرژی‌های مثبت شناخته شده است. برخی افراد معتقدند که مهره مار می‌تواند به دور کردن چشم زخم و طلسم‌ها هم هم کمک کند و همچنین گفته شده که مهره مار برای افزایش آرامش و صلح درونی هم مفید است.
  آواتار
  حوریه تقی زاده (لرستان / نور آباد) خریدار این محصول
  1402/11/20
  دعای مهره مار رو هم باید بخونیم تا مهره مار فعال بشه؟
  چیزی به نام دعای مهره مار سندیت ندارد و اصلا نیازی به فعال شدن مهره مار نیست! خواص مهره مار که در داستان‌های تاریخی ذکر شده ربطی به فعال سازی و این موارد ندارند.
  آواتار
  یوسفی (آذربایجان شرقی / سهند) خریدار این محصول
  1402/11/18
  بعنوان هدیه برای دوستم گرفتم خیلی خوشش اومد
  آواتار
  الهام منصوری (خراسان شمالی / شیروان) خریدار این محصول
  1402/11/17
  شاید تلقین خودم باشه ولی خب از وقتی مهره مار به دستم رسید حس خیلی خوبی دارم
  آواتار
  نازیلا صحرا‌ییان (مرکزی / شهباز) خریدار این محصول
  1402/11/16
  شنیدم که مهره مار برای افزایش محبت و صمیمیت بین زوجین هم مفیده. درسته؟
  بله - یکی از مهمترین خواصی که برای مهره مار در داستان های تاریخی آمده ، همین موضوع افزایش محبت بین زوجین است.
  آواتار
  مهسا حسین پور (آذربایجان غربی / بازرگان) خریدار این محصول
  1402/11/14
  من به دنبال یه مهره هستم که به دفع انرژی منفی محیط و جذب انرژیهای مثبت کمکم کنه. میشه بگید مهره مار برای این کار مناسب هست؟
  طبق داستان‌های تاریخی که برای مهره مار ذکر شده ، بله - استفاده از مهره مار برای جذب انرژی مثبت و دور شدن انرژی‌های منفی مفید است.
  آواتار
  مطهر واعظی (خراسان رضوی / تایباد) خریدار این محصول
  1402/11/13
  مهره مار برای هدیه دادن هم مناسب هست یا حتما خود شخص باید واسه خودش انتخاب کنه که تاثیر بزاره؟
  بله - برای هدیه دادن هم می‌توانید از محصولات مهره مار استفاده کنید و ایرادی ندارد.
  آواتار
  زهره کثیری (اصفهان / هرند) خریدار این محصول
  1402/11/12
  سلام. من میخوام یه مهره مار برای خودم بخرم. میشه بگید قیمت مهره مار اصل چقدره؟
  قیمت تمامی محصولات در سایت ثبت شده است. قیمت و موجودی همگی بروز و معتبر است.
  آواتار
  زهرا قربانی صابر (مرکزی / اراک) خریدار این محصول
  1402/11/10
  من خیلی دوست دارم یه گردنبند با مهره مار داشته باشم.
  آواتار
  ارزو شیخ اسدی (تهران / کن)
  1402/11/8
  مهره مار برای دفع انرژی های منفی خیلی مفیده. درسته؟
  طبق داستان‌های تاریخی که درباره مهره‌مار ذکر شده، بله ، مفید است.
  آواتار
  مهران اسماعیلی (سیستان و بلوچستان / ایرانشهر)
  1402/11/7
  من به خواص مهره مار خیلی اعتقاد دارم. میشه یه توضیحی بدید که چطور باید از مهره مار استفاده کرد؟
  محصولات متنوعی ارائه شدند که می‌توانید بنابه‌سلیقه شخصی خودتان از آنها استفاده کنید. همچنین می‌توانید آن را در کیف پولتان هرماه خودتان داشته باشید.
  آواتار
  سید مرتضی
  1402/10/11
  به نظر من خواص این مهره مار حقیقت داره ولی برای همه کارائی مثبت نداره،،اونم فقط برای افرادی که اعتقادی به خواص آن نداشته باشند و درواقع تمامی سنگهای معنوی و معروف دنیا هم اگر شخص به نیروی سنگ باورقلبی نداشته باشه متوجه تاثیراتش نخواهد شد،پس اول باورقلبی داشته باش بعد ازش استفاده کن اونوقت درست متوجه نیروی هریک خواهی شد دوستان گرامی من..
  آواتار
  جمالی (مرکزی / نیم‌ور) خریدار این محصول
  1402/9/15
  همه چی به اعتقاد فرد برمیگرده مطمئن باشید
  آواتار
  مائده موسایی (کرمان / مس سرچشمه)
  1402/9/14
  مقاله خوبی بود ممنون از شما که حیلی روراست و واضح برامون مینویسین
  آواتار
  ثریا سمیری (فارس / سپیدان)
  1402/9/12
  مرسی از اینکه مردم و اگاه میکنید
  آواتار
  محمد محمدی (هرمزگان / بندر خمیر)
  1402/9/11
  درسته که نظر هر کسی به خودش ربط داره ولی این دیگه تهشه
  آواتار
  عزیز (کرمانشاه / دالاهو)
  1402/9/10
  مطالب جالبی بود مرسی از توضیحات
  آواتار
  مرضیه کاظم پور (بوشهر / بردخون)
  1402/9/9
  ممنون از صداقت کلامتون.همه جا جوری توضیح میدن انگار این صدف معجزه گر هست
  آواتار
  ثریا (مرکزی / دلیجان)
  1402/9/8
  اینجا واقعا قیمتش منصفانه هستش مابقی فروشگاه ها با قیمت واقعا بالایی فروش دارن
  آواتار
  مائده (فارس / خنج)
  1402/9/7
  ممنون از توضیحات خوبتون- بسیار جامع بود
  آواتار
  کریم زندگانی (مازندران / نوشهر)
  1402/9/6
  افرادی که به این صدف باور دارن واقعا خرافاتین دیگه جمع کنید این بساط و
  آواتار
  وحید مسعودی (خراسان رضوی / کاشمر)
  1402/9/5
  اطلاعات جالبی بود من هیچ اطلاعی نداشتم تا الان که مطالعه کردم
  آواتار
  مهتاب (چهارمحال بختیاری / چلگرد)
  1402/9/4
  واقعا این چیزهارو باور میکنن مردم؟؟؟
  آواتار
  محمد کسرایی (سیستان و بلوچستان / کنارک)
  1402/9/3
  انشالله ادم بطور طبیعی عزیز باشه نه با این چیزهایی که حتی واقعی نیستند
  آواتار
  محمد امان زاده (خراسان جنوبی / اسدیه)
  1402/9/2
  چه جالب توضیح دادید.من هم معتقدم چنین چیزی صحت نداره
  آواتار
  رسول
  1402/9/1
  سلام من یک جفت لازم دارم اما من در منچستر زندگی میکنم امکان دارد برایم ارسال کنید ممنونم
  چه تعدادی میخواین؟لطفا سوشال در ارتباط باشید
  آواتار
  طاهره کشاورزی (هرمزگان / بستک) خریدار این محصول
  1402/8/8
  سوالی که ذهن منو در گیر کرده اینه که چرا شما این همه قیمتاتون خوبه ؟(:
  آواتار
  محمد
  1402/6/31
  سلام بعضی هاشون قیمتش بالاتره ینی مثلا اونا زودتر اثر میزاره ایناکه ارزونه کمتر؟
  سلام . خیر ، قیمت هیچ ارتباطی با تاثیرگذاری ندارد .
  بعضی از همکاران تمایل دارند محصولی را چندبرابر ارزش واقعی به فروش برسانند.
  آواتار
  مهدی مهدوی
  1402/6/26
  باسلام اگر امکانش هست بنده یه دونه میخوام
  سلام ؛ از طریق سایت ثبت سفارش بفرمایید یا اینکه تلفنی ، پیامکی ، سوشال به 09155201768 پیام بدید .
  آواتار
  کیوان (مازندران / چالوس)
  1402/4/10
  خرید مهره مار پرداخت درب منزل هم میشه ؟
  بله . پرداخت در محل نیز انجام می شود .
  آواتار
  صبوری (سیستان و بلوچستان / ایرانشهر) خریدار این محصول
  1402/4/9
  خرید مهره مار داشتم . به دستم رسید .ممنونمم از صداقت کلام و سرعت ارسال تون
  آواتار
  انسیه (خوزستان / حمزه)
  1402/4/8
  مهره مار عکسش رو دیدم تو سایت تون . دقیقا همینا رو جاهای دیگه چند برابر میفروشن
  آواتار
  مسعود جاهدی (فارس / لار)
  1402/4/7
  موضوعاتی نظیر مهره مار خرمهره یا سنگ هبهاب برام جذابیت زیادی دارند.
  مقاله های جواهربازار همیشه خواندنی و آموزنده است.
  آواتار
  دانیال خسروی (لرستان / نورآباد دلفان)
  1402/4/6
  ویدئو هایی با عنوان جفت شدن مهره مار در سرکه دیدم که نظرم رو جلب کرد.
  ولی گمان میکنم منظور از جفت شدن مهره مار این است که باید به صورت جفتی خریداری شود.
  آواتار
  بابک مرادپور (مرکزی / مهاجران)
  1402/4/5
  مهره مار شیپور ی هم داریم ؟ یکی از دوستانم دنبال این مدل مهره مار بود .اگر درست گفته باشم اسمشو
  خیر ، تو هیچ کدام از روایات و داستان‌هایی که از قدیم وجود دارد ، چیزی در مورد مهره مار شیپور ی آورده نشده است .
  آواتار
  مجید کرمی (کهگیلویه و بویراحمد / قلعه ریسی) خریدار این محصول
  1402/4/4
  یه دعا بهتون میگم مهره مار داره ، توصیه میکنم همیشه چهارقل رو زیاد بخونین و حرز جواد همراه تون باشه. واقعا تاثیرش رو میبینید. ایت الله بهجت همیشه میگن چهارقل بخونین و حرز همراه باشه.
  آواتار
  ساناز مروی (آذربایجان غربی / اشنویه)
  1402/4/3
  از مهره مار چگونه استفاده کنیم که نتیجه درستی داشته باشه ؟
  نکته ی خاصی ندارد . فقط همراه داشتن آن کافیست .
  آواتار
  معین (تهران / فیروزکوه)
  1402/4/2
  از سایت شما مهره مار خریدم سوالم اینه که مهره مار را کجا بگذاریم و چطور استفاده کنیم
  همراه داشتن مهره مار توصیه شده .
  آواتار
  مهمان (قزوین / ضیاء آباد)
  1402/4/1
  من کل قرانو گشتم اما دعا یا طلسم مهره مار در قران پیدا نکردم
  بله ، همانطور که در مقاله کامل به این موضوع اشاره کردیم ، سند مذهبی یا علمی ندارد.
  آواتار
  صدف میررضایی (فارس / جهرم)
  1402/3/31
  چیزی با عنوان متن دعای مهره مار در قران وجود دارد؟
  در خصوص دعای مهره مار و طلسم فعالسازی، هیچ منبع علمی و دینی معتبری آن را تایید نکرده است و نیازی به انجام این کار نیست.
  آواتار
  صمدی (قزوین / ضیاء آباد)
  1402/3/30
  درباره حکم شرعی مهره مار تحقیق کردم و مطئن شدم که موردی ندارد
  آواتار
  مریم مرجان پور (مازندران / سرخرود)
  1402/3/29
  ایا مهره مار ضرر دارد ؟ چه خطراتی میتونه داشته باشه
  در اصل مهره مار دارای خواص مغناطیسی می‌باشد و انرژی های مثبت را به خود جذب می‌کند.
  آواتار
  مجید رضایی (بوشهر / گناوه)
  1402/3/28
  یا عالم کل خفیه دعای مهره مار است؟ شنیدم این دعا برای فعالسازی مهره مار میخوانند.
  بر اساس برخی روایات گفته شده این دعا جهت رفع گرفتاری ها خوانده میشود.
  آواتار
  فرشته پناهی (فارس / فاروق)
  1402/3/27
  چه دعایی روی مهره مار میخوانند که فعال شود و کار کند
  دعایی برای فعال شدن نیاز ندارد .
  آواتار
  امین بزرگی (خوزستان / اندیمشک) خریدار این محصول
  1402/3/24
  ایا استفاده از مهره مار هنگام خواب بلامانع است؟ این محصول را به صورت جفتی خریدم ولی برام سوال شده که هنگام خواب از خود جدا کنم یا نه
  استفاده از مهره مار هنگام خواب در حالت کلی مانعی ندارد.
  آواتار
  حبیب نجات (بوشهر / دلوار)
  1402/3/23
  مهره مار اصل تضمینی میخواستم ایا مهره ماری که در سایتتون گذاشتید اصل هستش؟
  مهره مار هایی که در سایت فعال هستند، صدف طرح مهره مار می‌باشد.
  آواتار
  مهیار رحیمی (گلستان / گنبد کاووس)
  1402/3/21
  کاش به این مطلب هم اشاره میکردید که چگونه مهره مار را در بیاوریم
  آواتار
  مهمان (مازندران / آمل)
  1402/3/19
  نمیشه مهره مار تکی استفاده کنیم حتما باید جفت باشه؟
  معمولا به صورت جفت نر و ماده استفاده میشود.
  آواتار
  علیرضا برقنورد (تهران / ورامین)
  1402/3/17
  سلام و ارادت.سوالی دارم : من مهره مار شکسته شده دارم آیا باز هم اثر دارد ؟
  آواتار
  احمد عاملی (گیلان / سیاهکل)
  1402/3/16
  شنیدم مهره مار طرز استفاده بخصوصی داره و یه سری اعمال خاص باید انجام داد تا فعال بشه
  در خصوص اعمال مهره مار و همچنین به نام زدن آن هیچ منبع علمی و دینی آن را تایید نکرده است.
  آواتار
  ژینوس تجلی (مازندران / نشتارود)
  1402/3/15
  قصد خرید مهره مار دیجی کالا را داشتم ولی دیدم جواهربازار با قیمت بهتری ارائه میده
  آواتار
  فرید محتشمی (آذربایجان غربی / ارومیه)
  1402/3/14
  پک های مهره مار جالب بودند خیلی هم پر طرفدار هست
  آواتار
  مهمان (آذربایجان شرقی / ممقان)
  1402/3/13
  سلام مهره مار بعد از چند روز فعال می شود ؟؟
  هیچ سند و مدرکی زمان دقیقی برای اثرگذاری مهره مار تعیین نکرده است.
  آواتار
  حمیدرضا رهبری (یزد / اردکان)
  1402/3/10
  تو یکی از بازارای سیستان بودیم یکی مهره مار موکل دار میفروخت میگفت هر آرزویی داشته باشی برآورده میشه .
  آواتار
  مهمان (آذربایجان غربی / شوط)
  1402/2/20
  درباره غذای مهره مار مطالبی شنیدم که باید ذکری مخصوص خوانده شود تا مهره مار از این ذکر تغذیه کند و درست عمل کند
  آواتار
  خسرو سمیعی (تهران / پرند)
  1402/2/18
  درباره مهره مار قرآن چیزی نگفته پس به نظرم موضوعی نیست که بشه حقیقتش را اثبات کرد...
  آواتار
  مهمان (اصفهان / چادگان)
  1402/2/17
  مهره مار افعی شنیدم بهتر از مدلهای دیگست خیلی دوسدارم از نزدیک ببینم
  آواتار
  نیلوفر دارابی (سیستان و بلوچستان / سراوان)
  1402/2/16
  مهره مار سبز دیده بودم تو پیج چرا فعال نیست؟
  آواتار
  یعقوب مهاجر (فارس / اردکان)
  1402/2/15
  یکی از دوستنم مهره مار زاهدانی برام آورده انشالله که خاصیت داشته باشه
  آواتار
  نوشین مقامی (اصفهان / زرین شهر)
  1402/2/14
  همیشه این سوال رو داشتم که مهره مار در کجای مار قرار دارد
  آواتار
  نامجو (آذربایجان شرقی / تسوج)
  1402/2/13
  جای مهره مار مهم نیست که کجا قرارش داد و چطور استفاده کرد فقط مهم اینه که همراه نگه داریم
  آواتار
  ذاکری (کرمان / قلعه گنج)
  1402/2/12
  ذکر مهره مار اصل خواندنش واجبه؟
  در منابع دینی و علمی چیزی با عنوان دعا و ذکر مهره مار ذکر نشده است .
  آواتار
  مهمان (یزد / اردکان)
  1402/2/11
  مهره مار برنجی یا مسی هم دارید توی سایت؟
  بله مدل های مختلف صدف مهره مار از طریق لینک زیر مشاهده نمایید.

  https://www.javaherbazar.com/advSearch/مهره-مار/
  آواتار
  کیوان (خراسان جنوبی / سربیشه)
  1402/2/10
  میگن مهره مار همراه با دعا خاصی هست که باعث فعال شدنش میشه چقدرش درسته؟
  طبق مطالب ذکر شده در مقاله، هیچ سند مذهبی و تاریخی معتبری این ادعا را ثابت نکرده است.
  آواتار
  یوسف جمالی (آذربایجان غربی / پلدشت)
  1402/2/8
  آیا حرکت مهره مار در سرکه حقیقت داره؟ راسته که میگم مهره مار اصل داخل سرکه به حرکت میوفته؟
  پیشنهاد میکنم به هیچ وجه جهت تست مهره مار اصل این کار را انجام ندهید چرا که سرکه به دلیل اسیدی بودن شروع به تجزیه مهره مار کرده و حباب ایجاد میکند به همین دلیل اینگونه حس میشود که مهره مار حرکت میکند.
  آواتار
  مهمان (اصفهان / بهارستان)
  1402/2/7
  سوالم اینه که مهره مار بعد از چند روز اثر می کند
  سلام وقت بخیر .زمان بندی دقیقی برای این مورد تعیین نشده است با توجه به نیت و خواسته هر فرد و شرایط موجود این زمان متفاوت است.
  آواتار
  فتح الله رجبی (گیلان / کوچصفهان)
  1402/2/6
  شاخ مار و مهره مار از نزدیک دیدم خیلی ترسناک بود
  آواتار
  علیرضا بختیاری (لرستان / الشتر)
  1402/2/5
  سوالی داشتم اینکه مهره مار کجای بدن بگذاریم که موثر باشه
  فقط همراه داشتن مهره مار کافیست .
  آواتار
  مهمان (مازندران / تنکابن)
  1402/2/4
  سلام شما خرید مهره مار پرداخت درب منزل هم دارید میخواهم بعد از خرید تسویه کنم
  سلام بله پرداخت در منزل هم داریم.
  آواتار
  نیکی عباس زاده (کردستان / کامیاران)
  1402/2/3
  از ضررهای مهره مار و خطرات مهره مار هم بگین
  در این مقاله به جنبه‌های مثبت مهره مار که در داستان های کهن ایرانی و قدیمی امده است پرداختیم و چیزی با عنوان خطر یا ضرر مهره مار ذکر نشده مگر اینکه ترس از خود مار باشد اما در حقیقت مهره مار با دارا بودن نیرو مغناطیسی بیشتر جنبه مفید و جذب انرژی دارد.
  آواتار
  ملوک (سیستان و بلوچستان / چابهار)
  1402/2/1
  مهره مار جواهری هم داریم؟ اخه میخوام به صورت مخفی داخل انگشتر جواهری باشه.
  خیر در حال حاضر این مدل موجود نیست.
  آواتار
  رسول
  1402/1/31
  سلام لطفا جواب بدید من مهره ماراصل میخوام چجوری بایدسفارش بدم؟؟
  سلام ، ثبت سفارش از طریق سایت یا سروش - ایتا - تلگرام یا پیامک 09155201768
  آواتار
  تیمور آقایی (گیلان / اسالم)
  1401/11/17
  مهره مار عکسش رو دیدم قبلا خیلی جالبه
  آواتار
  غفور زاده (گلستان / آزاد شهر)
  1401/11/15
  سلام من مهره مار تک میخواستم میشه از مدلهایی که به صورت پکی گذاشتین یکیشو سفارش داد؟
  سلام در حال حاضر فقط به صورت پک امکان ارائه دارد.
  آواتار
  مهمان (فارس / خشت)
  1401/11/14
  مهره مار خالدار کی میارین
  در صورت امکان حتما شارژ می‌شود.
  آواتار
  معین رادمنش (خوزستان / مسجد سلیمان)
  1401/11/13
  توی سایتتون مهره مار حلزونی دیدم خیلی زیبا بود.
  آواتار
  حسین قریشی (خوزستان / رامشیر)
  1401/11/11
  مهره مار در لندن خریده بودم بهم گفته بودن مهره مار شاه کبری اصل است حالا نمیدونم چقدر حقیقت دارد.
  آواتار
  مریم سخروردی (فارس / داراب)
  1401/11/9
  شکل مهره مار هایی که شما دارین خیلی جالبه.
  آواتار
  مهدی تیماری (گلستان / مراوه تپه)
  1401/11/8
  مهر گیاه و مهره مار با هم یکی هستند؟
  خیر مهر گیاه مساله ای کاملا متفاوت از مهره مار می‌باشد.
  آواتار
  نیما زنجانی (اصفهان / خوراسگان)
  1401/11/7
  مهره مار نحوه استفاده بخضوصی داره؟
  می‌توانید به صورت پک مهره مار شامل کیف چرم و نگین های مهره مار استفاده کرده و همراه داشته باشید.
  آواتار
  سیروس (سمنان / آرادان)
  1401/11/6
  طلسم مهره مار شاه کبری نمیارین
  آواتار
  میثم عطارباشی (اصفهان / فلاورجان)
  1401/11/5
  چقد خوب که پک مخصوص مهره مار درست کردین اینجوری طرز استفاده از مهره مار راحتتر میشه.
  آواتار
  فرزانه داوودشاهی (تهران / بهارستان)
  1401/11/4
  مهره مار به چه دردی میخوره؟
  طبق برخی داستان های قدیمی برای افزایش مهر و محبت و خوش شانسی از مهره مار استفاده میشود.
  آواتار
  فرشاد شادمان (کرمانشاه / ثلاث باباجانی)
  1401/11/3
  مهره مار تقلبی خیلی زیاد شده هیچ کس قابل اعتماد نیست فقط باید از جاهای معتبری مثل جواهربازار بخریم
  آواتار
  قاسم صمدی (گیلان / منجیل)
  1401/11/2
  طریقه مهره مار گرفتن فوق العاده سخت و هزینه بر هست به همراه دوستانم زمانی قصد گرفتن مهره مار داشتیم اما امکان پذیر نشد
  آواتار
  تقی نیا (اصفهان / دهق)
  1401/11/1
  میشه از مهره مار گردنبند هم ساخت؟
  می‌توانید هنگام سفارش در قسمت توضیحات ذکر نمایید چه موردی مد نظر دارید و یا اینکه با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید.
  آواتار
  سیامک (بوشهر / عسلویه)
  1401/10/30
  تفاوت خرمهره و مهره مار رو الان میفهمم ولی چقدر مبحث پیچیده ای داره این چیزا!
  آواتار
  شروین دوستیار (اصفهان / هرند)
  1401/10/29
  این داستان مهره مار از قدیم توی زبونا میچرخید ولی هیچکی درست نمیگفت مهره مار برای چی خوبه خاصیت اصلیش چیه
  آواتار
  یوسف زاده (البرز / فردیس)
  1401/10/28
  مهره مار عمده میخوام امکانش هست؟
  لطفا از طریق تلفن 09155201768 یا نرم افزارهای ایتا و سروش در ارتباط باشید تا همکارانم در این زمینه راهنمایی کنند.
  آواتار
  محدثه کریمی (اصفهان / داران)
  1401/10/27
  چقدر خوب که یه مقاله درباره مهره مار نوشتید خیلی دلم میخواد بدانم مهره مار چه شکلی است و چه کارایی دارد.
  آواتار
  حسام خمینی (سیستان و بلوچستان / سرباز)
  1401/10/26
  چه خوب که مهره مار قیمت مناسب شارژ کردین کمبود این محصول در جواهربازار حس میشد
  آواتار
  عبدالله مومنی (هرمزگان / بندر لنگه)
  1401/10/25
  یکی بهم گفت مهره مار مشکی اصل داره که از بیابون پیدا کرده معلوم نیست چی میخواست غالب کنه!
  آواتار
  مصطفی نعمت الهی (گیلان / لوشان)
  1401/10/24
  از قدیم درباره مهره مار خیلی شنیدیم اینکه میگن طرف مهره مار داره یعنی چی چجوری همه رو جذب خودش میکنه حالا میفهمم به خاطر نحوه شکل گیری مهره مار یا همون مهر مار هست.
  آواتار
  عطیه بهروزیان (لرستان / خرم آباد)
  1401/10/23
  مهره مار فروشی معتبر کجا هست مهره مار اصل میخوام
  دوست عزیز میتوانید در سایت جواهربازار با خیالی راحت اقدام به خرید صدف مهره مار نمایید.
  آواتار
  حسین بختیاری (سیستان و بلوچستان / دلگان) خریدار این محصول
  1401/10/22
  به محض اینکه دیدم مهره مار قهوه ای آوردین سریع خرید کردم که نکنه زود تموم شه و من بی نصیب بمونم
  آواتار
  سمانه سروری (بوشهر / آبپخش) خریدار این محصول
  1401/10/21
  من مهره مار خریدم از سایت شما میخوام بدونم مهره مار چند روزه اثر میکند و چقد طول میکشه تا اثرش رو ببینم.
  در واقع زمان دقیقی برای مهره مار اعلام نشده است اما در افسانه‌ها و داستان‌های قدیمی گفته شده که زمانی مهره مار اثر میکند که ارتعاشاتی که از مهره مار ساطع می‌شود با بدن صاحب خود یکی شود.
  آواتار
  علیرضا بدرقه (سیستان و بلوچستان / فنوج)
  1401/10/20
  از قدیم درباره مهره مار خیلی شنیدم چیزی که همه ما از مهره مار شنیدیم اینه که هر کی داشته باشه همه دوسش دارن و کارش راه میفته حالا این که مهره مار کجای ماره شنیدم که از قسمت سر مار جدا میشه
  آواتار
  مرتضی افخمی (لرستان / خرم آباد)
  1401/10/19
  خیلی دوسداشتم ببینم مهره مار چه شکلیه تاحالا به صورت دندان نیش ندیده بودم
  آواتار
  فرزاد اکبری (آذربایجان شرقی / ملکان)
  1401/10/18
  شنیدم مهره مار جادو مخصوصی داره که توسط دعا نویس باید انجام بشه و اونو برای شخص فعال میکنه
  این‌ها موضوعاتی هستند که افراد کلاه بردار و سودجو با این تفاسیر قصد تلکه کردن مردم را دارند و به هیچ وجه از نظر علمی و دینی تایید شده نیست.
  آواتار
  حنانه تبسمی (یزد / بافق)
  1401/10/17
  میگن مهره مار تو سرکه بذاریم اگه جفت باشن به سمت همدیگه حرکت میکنن و نشانه اصالت مهره مار هم همینه.
  آواتار
  منیره بابایی (بوشهر / کاکی)
  1401/10/16
  چگونه مهره مار را به نام خود کنیم که از خواصش بشه استفاده کرد.
  سرکار خانم بابایی اعمال به نام زدن مهره مار در منابع علمی و دینی ثبت نشده و مورد تایید نیست.
  آواتار
  سپیده خرمی (کرمان / ریگان)
  1401/10/15
  عکس مهره مار همونیه که شما در تصویر این مقاله گذاشتین؟ کنجکاو بودم چه شکلیه
  بله تصاویری مربوط به صدف مهره مار را می‌توانید به طور کامل از طریق لینک زیر مشاهده نمایید:


  https://www.javaherbazar.com/advSearch/مهره-مار/
  آواتار
  نادر رجبی (هرمزگان / تنب بزرگ)
  1401/10/14
  لطفا به این سوال جواب بدهید خیلی ذهنم را درگیر کرده مهره مار حرام است یا حلال؟
  مهره ماری که در جواهربازار و سایر فروشگاه ها موجود است صدف مهره مار می‌باشد که موضوع شرعی نیست و از نظر اسلام خرید و فروش آن مانعی ندارد.
  آواتار
  پیروز طیرانی (مرکزی / شهباز)
  1401/10/13
  از فواید مهره مار داشتن میگن اگه اصل باشه باعث زیاد شدن محبت و ایجاد عشق میشه
  آواتار
  پروانه سمندری (آذربایجان غربی / شاهین دژ)
  1401/10/12
  ظاهر مهره مار اصل چه شکلیه؟ این دو محصولی که در سایت فعال کردین مهر مار اصله؟
  آواتار
  سارا مقدم (اصفهان / چمگردان)
  1401/10/11
  حقیقت مهره مار واقعا مشخص نیست خیلی ها ادعا دارند که مهره مار واقعی را دیدند ولی چیزی که در این مقاله نوشته بود حاکی از ان بود که چنین چیزی مشاهده نشده است.
  آواتار
  محسن رشیدی (فارس / ممسنی)
  1401/10/10
  بسم الله الرحمن الرحیم
  با احترام و ادب
  سلام علیکم
  تشکر از مطلب جالب و دوست داشتنی شما و دست اندر کاران جواهر بازار
  محسن رشیدی
  جواهر بازار
  آواتار
  مهمان
  1401/10/10
  باسلام خدمت دوستان عزیز،امان ازجهل وخرافه پرستی مردم یادم میادچندین سال پیش زن ومردی از اهالی سیستان وبلوچستان مهره ای رابه تهران نزد یکی ازآشنایان آورده بودندتحت عنوان تیربندکه هرکس این مهره همراهش باشدگلوله به بدنش کارگر نیست داده بودن به دوستشان که برایشان بفروشه ومبلغ ده هزارتومان هم قیمت معین کرده بودند
  خلاصه دست به دست شدن مبلغ رسیده بودبه دومبلیاردتومان وخریداربرج سازی بودکه نماینده خودرابایک خروس برای امتحان سرقرارفرستاده بود
  ازاینطرف به بچه های اطلاعات گزارش معامله اسلحه رسیده بود کاملش رادربرنامه تلویبیون ببینیداسم برنامه شوک بود
  آواتار
  ژاله (مازندران / نوشهر)
  1400/9/11
  وای واقعا دلم میخواد بدونم مهره مار از کجا پیدا کنیم خیلیی خوبه
  آواتار
  نادیا (مازندران / قائم شهر)
  1400/9/10
  شنیدم مهره مار برای جذب معشوق خوبه البته اگه اصل باشه
  آواتار
  داوود زمردی (کرمان / انار)
  1400/9/9
  راجع به مهره مار و خواص آن داستان هایی زیادی از بچگی شنیدیم ولی تاحالا مهر مار اصل به چشم ندیدم
  آواتار
  محسن ایمانی (آذربایجان غربی / خوی)
  1400/9/8
  سوالی که همیشه دارم اینه که از کجا مهره مار بخریم که هم اصل باشه هم خیلی گرون نباشه؟
  آواتار
  طاهره گنجی (ایلام / سرابله)
  1400/9/7
  کاش میشد فهمید که از کجا مهره مار اصل بخریم. ینی وجود داره اصلا
  آواتار
  ارسلان احمدلو (البرز / مشکین دشت)
  1400/9/6
  کی میدونه دیدن مار و مهره مار در خواب تعبیرش چیه؟!
  آواتار
  عباس غمزه ای (سیستان و بلوچستان / زهک)
  1400/9/5
  درباره دعای بنام زدن مهره مار یه چیزایی شنیدم نمیدونم حقیقت داره یا خرافاته
  آواتار
  صابر (ایلام / دلگشا)
  1400/9/4
  خیلی دلم میخواد بدونم مهره مار اصل چه شکلیه
  آواتار
  جلال علی پور (تهران / جاجرود)
  1400/9/3
  دوستان کسی هست بدونه که مهره مار بهتره یا خرمهره؟
  آواتار
  لادن اندیمشک (چهارمحال بختیاری / فارسان)
  1400/9/2
  سلام ببخشید یه سوال داشتم .خرید و فروش مهره مار از لحاظ شرعی چه حکمی داره؟
  سلام لطفا در این باره از مرجع تقلید خود سوال بفرمایید.
  آواتار
  جمشید (خراسان جنوبی / نیمبلوک)
  1400/9/1
  چیزی که شنیدم اینه که مهره مار گرفتن خیلی سخته و اگه کسی ادعا کرد مهره مال اصل داره نباید خیلی زود اعتماد کرد به حرفش.
  آواتار
  تینا شعبانی (اصفهان / سپاهان شهر)
  1400/8/30
  بلخره مهره مار خرافات یا واقعیت؟ کدوم یکی درسته؟
  مهره مار اصل بسیار کم‌یاب و گران قیمت می‌باشد که به سختی بدست می‌آید. اما اینکه واقعا در ایجاد مهر و محبت تاثیر دارد یا خیر از لحاظ دینی یا علمی اثبات نشده است.
  آواتار
  یگانه ازادمنش (قزوین / محمدیه)
  1400/8/29
  ببخشید مهره مار کجای بدن مار است و اصلا چجوری درست میشه؟
  مهره‌مار در زمان جفت گیری مار‌ها ایجاد شده سپس تکه ای شبیه به استخوان از خود رها می‌کنند که به مهره مار معروف است.
  آواتار
  ثمین پیروزفر (سیستان و بلوچستان / فنوج)
  1400/8/28
  فکر کنم خواص خرمهره و مهره مار یکی باشه هر دوشون برای جذب محبت خوبه ولی پیدا نمیشه که
  آواتار
  ناصری (مازندران / قائم شهر)
  1400/8/27
  میگن مهره مار اصل قیمت نجومی و بالایی داره به همین راحتیا گیر نمیاد
  آواتار
  گلناز عباسپور (بوشهر / ریشهر)
  1400/8/26
  منم خیلی شنیدم که میگن مهره مار خوش شانسی میاره حالا اینکه چقدر درسته یا غلط نمیدونم.
  آواتار
  سینا الماسی (آذربایجان غربی / ماکو)
  1400/8/25
  من شنیدم مهره مار حتما باید جفت باشد اگه تکی استفاده بشه اثری نداره.
  آواتار
  جهانگیر (مرکزی / آشتیان)
  1400/8/23
  خیلی دلم میخواد بدونم مهره مار چه کارایی دارد اصلا کسی هست که اصلش رو داشته باشه ؟
  مهره مار بر اساس افسانه‌های قدیمی موجب ایجاد محبوبیت، مهر و محبت بین افراد، خوش شانسی، ایجاد جاذبه برای آنها می گردد.
  اما صحت این موضوع از لحاظ علمی و از لحاظ دینی هنوز اثبات نشده است.
  آواتار
  مریم نجفی (خراسان رضوی / کلات)
  1400/8/22
  با این تفاسیر که مهره مار اینقدر سخت بدست میاد پس از کجا مهره مار پیدا کنیم که اصل باشه
  طبق گفته‌ی کارشناسان شاغل در مرکز تهیه پادزهر در طی سالیان اخیر مهره مار اصل و واقعی را مشاهده نکرده اند.
  چرا که این مهره بسیار کمیاب بوده و حتی در صورت یافت شدن قیمتی بسیار بالا دارد.
  آواتار
  کیمیا (زنجان / خرمدره)
  1400/8/21
  اگه مهره مار وجود نداره پس چرا میگن مهره مار شانس میاره و این همه حرف و حدیث دربارش میگن؟
  در واقع چیزی که این روزها بهعنوان مهره مار به خطاب می‌شود، نوعی صدف یا پلاستیک است که با توجه به شباهت ظاهری به مهره مار با این عنوان فروخته می‌شود.
  آواتار
  بویری (تهران / تهران)
  1400/8/20
  تمامی خزندگان از جمله مارها و همین طور جانوران دیگر هنگام جفتگیری یا بعد جفتگیری هرگز استخوان یا بافت دیگری از خود به جای نمی گذارند مگر گاهی ترشحات جزیی ناشی از فعالیت های جنسی به صورت مایع یا ترکیبات فرار که بیشتر جانوران هم بعد از جفتگیری تمامی این آثار را با لیس زدن یا خاک ریختن پاک می کنند که جانوران رقیب و دشمن متوجه حضور آنها نشوند.
  معمولا منظور از مهره مار صدف هایی است که درپوش گونه هایی از حلزون های دریایی هستند و چون نقشی مارپیچ مانند مار روی آنها دیده می شود در قدیم الایام به نام مهر مار یا نشان مار معروف شدند که امروزه در نزد عامه مردم به واژه مهره مار تصور شده است.
  آواتار
  محمد علی شعبانی
  1400/8/17
  واقعا درسته مهره مار به سادگی به دست نمیاد
  آواتار
  هبت اله حیدری (لرستان / خرم آباد)
  1398/3/3
  از اطلاع رسانی بموقع و درست شما سپاسگزارم
  آواتار
  حمید
  1396/8/23
  من دو ماه مهره مار دارم هیچی از آنها ندیدم
  آواتار
  محمودرضا احمدوند (البرز / کرج)
  1396/5/1
  من معتقدم این موضوع مهره مار صرفا جنبه تجاری و سوء استفاده اقتصادی بعضی سودجویان هست.

  بله مهره مار متاسفانه موجب سوء استفاده مالی بسیاری از افراد شده است .

  آواتار
  علی
  1396/5/1
  واقعا حقیقت داره؟ چه چیز هایی یاد دادید به ما واقعا ممنونیم
  آواتار
  علیرضا
  1396/4/22
  اگر دوستان راجب
  جو . جادو . چیزی میدونم مطرح کنن
  ممنون میشم
  آواتار
  مسعود
  1396/3/23
  خسته نباشید.منتظر بیشنهاد های شما هستیم.
  آواتار
  علیرضا داداشی (آذربایجان شرقی / تبریز)
  1396/3/20
  سلام اطلاعات خیلی مفیدی ارائه شده متشکرم
  آواتار
  عادل نیسی (خوزستان / اهواز)
  1396/3/20
  احسنتم بابت اطلاعات داده شده متشکرم
  آواتار
  جاوید نادرپور
  1396/3/19
  با سلام.مقاله مفیدی بود سپاسگذارم.
  آواتار
  احمد تسلیم (فارس / لار)
  1396/3/19
  بسیار جالب و آموزنده
  ممنون از اطلاع رسانیتون.
  امیداست با چشمانی باز به واقیتها بنگریم.
  موفق و پاینده باشید
  آواتار
  علی اکبر شریعتی
  1396/3/19
  با عرض سلام و احترام . خیلی خوب بود . ممنون از توضیحات ارایه شده . ممنون
  آواتار
  مسعود
  1396/3/19
  سلام مطلب خوبی بود .
  آواتار
  عماد کرمی (ایلام / ایلام)
  1396/2/9
  خیلی ممنون بسار آموزنده ، مختصر و مفید بود
  آواتار
  نیما آرمانیان (اصفهان / اصفهان)
  1396/2/9
  مطلب خوبی بود با تشکر
  آواتار
  آناهیتا سرتلی زاده (بوشهر / بوشهر)
  1396/2/9
  اطلاعات جالبی بود. ممنون جواهر بازار ( :
  آواتار
  علیرضا داداشی (آذربایجان شرقی / تبریز)
  1396/2/9
  سلام از مطلب آموزنده ی شما سپاسگزارم.
  آواتار
  اعظم موسوی نژاد (آذربایجان شرقی / تبریز)
  1396/2/9
  اطلاعات خوب و جامعی دادید. تشکر
  آواتار
  امیرعلی حسینخانی (تهران / تهران)
  1396/2/7
  بسیار مطلب آموزنده ای بود
  آواتار
  هانی
  1395/12/22
  مرسی از اطلاع رسانیتون
  من ازینا لب ساحل پیدا می کردم اما نمی دونستم به عنوان مهره مار میفروشن
  آواتار
  حسین نظردنیوی (تهران / تهران)
  1395/12/2
  دیگه متاسفانه یک سری هستن که از نا آگاهی و به هیجان آوردن افراد با استفاده از دروغپردازیهای جذاب ، فریبشون میدن و سر کیسه شون میکنن.
  در حالیکه اینهمه سنگ و آیات پر خواص و پر برکت هست که به هر لحاظ کاراییهاشون ثابت شده و میشه برای اهدافی که داریم ازشون کمک و بهره بگیریم.
  آواتار
  monirh300
  1395/7/15
  درود برشما.سپاس از توضیحاتتون. به نظر من هم صحت نداره. یکی از دوستانم این مهره ها رو با قیمت بالا از یک موزه خریداری کرده بود به خاطر خرافاتی که شنیده بود.متاسفانه به گفته ی خودش هیچ تاثیری در زنگیش نداشت. به نظر من فقط باید بر خدا توکل کرد.
  آواتار
  خانم محمدی (تهران / شهریار)
  1395/6/3
  البته من هم شنیدم به کسی که خیلی مورد توجه دیگران قرار می گیره؛ میگن:انگار مهره مار داره!
  ولی تا حالا نمی دونستم مهره مار واقعیت نداره
  ممنون از روشنگری هاتون جواهر بازار عزیز
  آواتار
  خانم محمدی (تهران / شهریار)
  1395/6/3
  کاش بیشتر از آنچه به حرفها و سخنان مردم عامی توجه می کنیم به اعمال و گفتار پیامبر و ائمه معصوممان علیهم السّلام توجّه و دقّت کنیم و اونها رو بکار ببندیم که خیر دنیا و آخرت در همین توجّهات است
  آواتار
  آبتین صفریان فر (خوزستان / شوشتر)
  1395/5/31
  امکانش هست همین مهره مار که گفتید خیلی کمیاب و گرون قیمت هست رو عکس و مشخصاتش رو بزارید و حداقل ببینیم اصلیش چه شکلی هست .
  متشکرم

  از نظر کارشناس جواهربازار مهره مار اصل وجود ندارد اما برخی بر خلاف این موضوع اعتقاد دارند .

  عنایت داشته باشید هیچ سند علمی یا مذهبی در این زمینه وجود ندارد .

  آواتار
  کمال
  1395/4/24
  کاش هر وقت مطلبی رو می خونیم و می شنویم، پیش از باور کردن، کمی در موردش فکر کنیم. اگر مهرهٔ مار واقعاً این خواص رو داشت و اینطور معجزه می کرد، خب خیلی از پرورش دهنده های حیوانات در دنیا به راحتی مارها رو در قفس یا جای سربسته ای جفت می زدند و این مهره رو به صورت دست اول تهیه می کردند و مطمئن هم بودند که اصله!
  آواتار
  حمیرا
  1395/4/6
  سلام.وقتتون بخیر.من مهره مار دارم که مادربزرگم بهم هدیه داده برای 50 سال قبل هستش و یه زن کولی بهش داده بوده.ولی واقعا هیچ معجزه ای نداره
  آواتار
  کاظم زرگانی
  1395/4/4
  مهره مار صحت داره ولی خیلی کمیاب هستش و واقعیت داره از نظر کارایی شبیه دونه برنج ولی بزرگتر و رنگ شفاف مرواریدی دارن که جفت هستن و مهره ما نر از ماده کمی بزرگتر هست اگر به من دویست ملیون تومان هم بدهند نمیدم
  آواتار
  مهشید عبدلی (تهران / تهران)
  1395/3/23
  چقدر جالب من اصلا نمیدونستم مهره مار چیه ممنون از توضیحاتتون
  آواتار
  شقایق اویسی (تهران / تهران)
  1395/1/29
  ممنون از اطلاعات بسیار مفیدتون .
  آواتار
  مهمان
  1394/8/19
  ,واقعا مطلب جالبی بود . ممنون از راهنمایی
  آواتار
  محسن
  1394/8/7
  با سلام و خسته نباشید ممنون از توضیحاتتان باتشکر
  آواتار
  فاطمه
  1394/7/27
  سلام خیلی عالی بود اطلاعات خوبی بدست آوردم ممنون از شما گرامی
  آواتار
  خالد
  1394/7/25
  سلام
  جدا دستتون درد نکنه و خسته نباشید.خیلی مفید و پراز خیر هستید
  آواتار
  احسان
  1394/7/24
  ممنون از توضیحات خوبتان بسیار مفید بود
  آواتار
  مهمان
  1394/7/24
  با تشکر از مطلب آموزندتون خدا خیرتون بده من روز به روز شیفته صداقت شما میشو خدا خیرتون بده
  آواتار
  پیمان پورجبار
  1394/7/24
  دست شما درد نکند مطلب مفیدی بود.
  آواتار
  آبتین صفریان فر (خوزستان / شوشتر)
  1394/7/21
  مهره مار اصل و واقعی به شکل دونه برنج یه مقدار بزرگتر و ضخیم تره و قیمتش هم حدود دو میلیون تومنه اینطور که من دیدم و شنیدم .

  مهره مار توسط کارشناسان خبره مورد تایید نیست و هیچ سندیت علمی یا مذهبی برای آن وجود ندارد .

  آواتار
  آبتین صفریان فر (خوزستان / شوشتر)
  1394/7/21
  بله واقعا درسته . من مهره مار اصل رو دیدم اون هم فقط یک بار . دست یک شکارچی که خودش شاهد جفتگیری مارها بوده و بعد از رفتن مارها مهره ها رو برداشته . میگفت تا حالا کسایی که میخواستند ازش بخرن قیمتهای بالای دو میلیون تومن پیشنهاد کردند . ولی خودش هیچ معجزه خاصی از مهره ها ندیده !

  همانطور که این شخص نیز عنوان نموده اند ؛ این مهره هیچ یک از خواص ماورائی که معمولا به جهت سوء استفاده های مالی ذکر می شود را دارا نیست .

  آواتار
  زهرا دولتشاهی (لرستان / خرم آباد)
  1394/7/1
  خیلی متشکر م جوابم رو گرفتم
  آواتار
  بهنام تارخ (فارس / شیراز)
  1394/6/15
  گزارش خوب و روشن کننده ای بود با تشکر از کارشناسان جواهر بازار
  آواتار
  محمد تقی ذکائی (تهران / تهران)
  1394/6/14
  از اینکه این مطلب را درج کردید بسیار متشکرم مدتی برای خودم سئوال شده بود که چگونه یک چیزی که مردم اینقدر به آن بال و پر میدهند چرا در هیچ روایت و حدیثی از آن صحبتی نشده است .به هر حال ممنون از زحمات شما
  آواتار
  سحر
  1394/6/14
  مرسی از اطلاع رسانی شما.من تا به حال فکر میکردم مهره مار خواص ویژه ای دارد!
  آواتار
  طاهره اشعاری (سمنان / سمنان)
  1394/6/14
  منهم دیدم مهره مار می فروشند
  آواتار
  زینب منتظری (اصفهان / نجف آباد)
  1394/5/24
  خییییلی عالی و جالب بود از مطالب خوبتون واقعا ممنونم
  آواتار
  علی صادقی (تهران / تهران)
  1394/5/8
  ممنون از اطلاعات عالی شما استفاده بردیم
  آواتار
  برغول (آذربایجان شرقی / تبریز)
  1394/4/17
  چه جالب . مطلب جدیدی بود
  آواتار
  هاجر زیتونی (هرمزگان / بندر عباس)
  1394/4/14
  تشکر ازاین مطلب زیبا و خواندنی خیلی مخوب بود بازم تشکر می کنم
  آواتار
  ساجده افشار (تهران / تهران)
  1394/3/19
  چه جالب ! بازم من سنگ ها رو بیشتر ترجیح میدم
  آواتار
  شیما سبزه چیان (همدان / همدان)
  1394/3/4
  من یک جا خوندم مهره مار اصل درون سرکه شروع به حرکت میکنه! یعنی جفت مهره شروع به حرکت میکنن به سمت هم
  آواتار
  شقایق اویسی (تهران / تهران)
  1394/2/5
  ممنون از اطلاعات مفیدتون . جالب توجه بود
  آواتار
  ولید معرف (خوزستان / آغاجاری)
  1394/1/5
  همیشه روشنگری کنید شاید مردم ساده بفهمند .
  درود خدا بر شما
  آواتار
  پوربافرانی (اصفهان / نایین)
  1393/12/3
  خیلی خوب بود..
  ظاهر خیلی خوبه اما خب صحت علمیش ثابت نشده.
  آواتار
  راد (آذربایجان شرقی / تبریز)
  1393/11/25
  چه جالب
  اگه مهره مار واقعی بشه پیدا کرد چی . میشه...!!!
  ممنون از اطلاعات خوبتون
  آواتار
  هاجر زمانی (قم / قم)
  1393/11/21
  این هایی که می فروشن یه نوع صدف و فسیل قدیمی هستش. این که خاصیتی داره یا نه هم مشخص نیست.
  آواتار
  مهناز نادری نژاد (اصفهان / نجف آباد)
  1393/11/20
  متشکر ازاطلاعات مفید واگاهی رساندن در این مورد
  آواتار
  سحر نوعی (گیلان / رشت)
  1393/11/19
  کاملا درسته خیلی کمیاب هستش. ممنون از اطلاعات مفیدی که در اختیار ما قرار میدین. با تشکر
  آواتار
  مهمان
  1393/11/19
  خیلی جالب بود مهره مار واقعی اینقدر کمیاب هست