جدیدترین محصولات
 1. جواهربازار
 2. کتابخانه
 3. بایگانی

مروارید طلایی میانمار برای اولین بار به حراج گذاشته شد

بازدید : 4٫776
rateraterateraterate
تاریخ بروزرسانی :

مروارید طلایی میانمار برای اولین بار به حراج گذاشته شدبنابر گزارشات دولت میانمار ، اولین بازار بین المللی جهت فروش مروارید‌های دریای جنوب میانمار، در هنک گنک برپا خواهد شد.
 
کشور میانمار از گذشته تا به امروز به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان مروارید طلایی شناخته شده است.
با توجه به محیط زیست غنی، مروارید‌های این منطقه از شفافیت و درخشندگی بسیار زیادی برخودار بوده و دارای تاریخچه درخشانی نیز می‌باشند.
تا کنون کلیه مروارید‌هایی که به طور رسمی از کشور میانمار استخراج شده، تنها امکان خرید و یا فروش در داخل این کشور را داشته اند از این رو افزایش تمایل جهت خرید و فروش این محصولات در خارج از میانمار، سبب شد تا مسئولان در تاریخ 1 تا 2 مارچ سال 2014 میلادی اولین حراج بین المللی این گوهر‌ها را، برگزار کنند.
سازمان Belpreal که در زمینه تجارت مروارید فعالیت داشته، مسئولیت برگزاری این حراج برعهده داشته است.
موسس این کمپانی در ارتباط با این حراج بیان کرده : ما بسیار مفتخریم که اولین فروش بین المللی مروارید طلایی میانمار را، در طول 40 سال از فعالیت خود بر عهده داشته ایم.
همچنین وی در ارتباط با امکان دسترسی سایر متقاضیان به این گوهر ارزشمند، اظهار امیدواری کرده است. loadingImage...loadingImage...
کلمات کلیدی :
  آواتار
  شقایق اویسی (تهران / تهران)
  1394/8/15
  دقیققا .شدیدا با جناب قربانی موافقم . واسه مام بیارید از این محصولات
  آواتار
  جواد قربانی (تهران / تهران)
  1394/8/13
  پیشنهاد می کنم مسئولین جواهر بازار ضمن شرکت در نمایشگاه از این نوع مروارید ها هم خرید و با حصولات خودشون به مشتریان ارائه کنن.