جدیدترین محصولات
 1. جواهربازار
 2. کتابخانه
 3. بایگانی

حراج مجموعه جواهرات لوز میلو پاتینو

بازدید : 3٫695
rateraterateraterate
تاریخ بروزرسانی :

حراج مجموعه جواهرات لوز میلو پاتینومجموعه جواهرات زیبا و حیرت آور کنت و کنتس گای دو بوسروری بعد از مرگ آنها به دخترشان کنتس آلبینا بوسروری به ارث رسید.
در این جواهرات قطعات زیبا و منحصر به فردی از الماس، زمرد، یاقوت و مروارید با بهترین و با کیفیت ترین تراش دستی و صنعتی دیده می‌شود.
همچنین صنایع دستی از جنس طلا و مبلمان‌های بی نظیر، نقره جات و حیوانات حکاکی توسط شده فبرگ، نیز در این مجموعه به چشم می‌خورد.
تمامی قطعات موجود در این مجموعه با قیمت 31. 2 میلیون دلار در سال 1989 میلادی، در جراح سوتبی نیویورک به فروش گذاشته شد.
یکی از زیباترین قطعه جواهرات موجود در این حراج انگشتری با نگین یاقوت برمه و الماس بوده که نگین یاقوت آن حدود32. 05 قیراط وزن داشت.
این انگشتر زیبا که توسط چاومت طراحی شده، با قیمت 4. 62 میلیون دلار به فروش رسید و  توانست رکورد گرانقیمت ترین جواهر رنگی آن سال را به نام خود ثبت کند.
البته لازم به ذکر است این انگشتر بار دیگر در سال 2012 در جراح مجموعه جواهرات لیلی سافرا با قیمت حدود 6 میلیون به فروخته شد.
یکی دیگر از قطعات این مجموعه گردنبندی از الماس یاقوت کبود بوده که با قیمت حدود 3. 52 میلیون دلار به فروش رسید.
این گردنبند به عنوان گرانترین گردنبند به فروش رسیده در آن سال شناخته شد.
البته در این مجموعه جواهر قطعات خیره کننده گیری همچون دو گردنبند الماس یاقوت سرخ و الماس و زمرد هر کدام که با قیمت 3. 80 میلیون دلار به فروش رسید.
لازم به ذکر است گردنبند الماس و زمرد توسط کارتیه در سال 1937 و گردنبند یاقوت سرخ و الماس نیز توسط ون کلیف و آرپلس طراحی شده بود.
یک جفت گوشواره آویز الماس نیز با قیمت 1. 430 میلیون دلار در این حراج به چشم می‌خورد. loadingImage...loadingImage...loadingImage...loadingImage...
کلمات کلیدی :
  آواتار
  حسین غیاثی (تهران / تهران)
  1397/7/16
  چه اطلاعات جالبی واقعا دوست داشتم
  آواتار
  هاجر زیتونی (هرمزگان / بندر عباس)
  1394/12/2
  اطلاعات بسیار جالب بود خیلی ممنون
  آواتار
  شقایق اویسی (تهران / تهران)
  1394/11/28
  وو عجب یاقوت و زمردی به ارث برده ا.ون دختر خانوم