جدیدترین محصولات
 1. جواهربازار
 2. کتابخانه
 3. بایگانی

تاثیرات گوهر های مختلف در موفقیت شغلی افراد

بازدید : 3٫774
rateraterateraterate
تاریخ بروزرسانی :

تاثیرات گوهر های مختلف در موفقیت شغلی افرادهر یک از افراد در جامعه دارای شغل خاصی می‌باشد در صورتی که از گوهر‌های مربوط به شغل خود استفاده نماید امکان موفقیت آنها در زمینه شغلی شان بیشتر خواهد شد.
مروارید :
افرادی که به نوعی با فلزات سروکار دارند مانند لوازم مهندسی، کامپیوتر، ابزاروآلات موسیقی، بهتر است از مروارید به عنوان گوهر خوش یمن خود استفاده کنند.
 زمرد :
کارکنان فعال در موسسات و اشخاصی که قراردادی کار می کنند، همچون فروشندگان، تولید کنندگان لباس، کارکنان صنعت نفت و همچنین افرادی که در زمینه تزئینات و محصولات کاغذی فعالیت دارند، می‌بایست زمرد را به عنوان جواهر خوش یمن خود برگزینند.
الماس :
کارمندان ادارات و افرادی که در زمینه کشاورزی، تولید لبنیات، سبزیجات، باغبانی و مرغداری کار می کنند، بهتر است الماس را به عنوان جواهر مناسب مد نظر داشته باشند.
یاقوت سرخ :
افرادی که در پست‌ها حکومتی و سیاسی هستند و یا در زمینه خدمات رفاهی و اجتماعی فعالیت دارند بهتر است از سنگ یاقوت استفاده کنند.
همچنین به افراد مشغول در زمینه موسیقی؛ بازیگری و هنر پیشنهاد می‌شود این سنگ را به عنوان جواهر مورد استفاده قرار دهند.
مرجان :
کارمندان پلیس، ارتش، خدمات املاک و هتل‌ها و همچنین افراد مشغول در صنعت برق بهتر است از مرجان قرمز به عنوان سنگ خوش یمن استفاده کنند تا در حرفه خود موفق تر عمل کنند.
یاقوت زرد :
کارکنان سازمان‌های خیریه، مذهبی و و اشخاصی که در زمینه هنر، آموزش، امور مالی فعالیت دارند، می‌بایست یاقوت زرد را به عنوان سنگ جواهر خوش یمن خود استفاده کنند.
یاقوت کبود :
کارکنان حاضر در صنایع فولاد سازی و آهن الات، مصالح ساختمانی بهتر است یاقوت کبود به عنوان جواهر مورد ارتباط با حیطه کاری خود در نظر داشته باشند.
چشم گربه :
تولیدکنندگان صنعت هنر همچون فیلم سازان، کارگردانان و همچنین روزنامه نگاران و کارمندان موسسات انتشاراتی و دارویی بهتر است از سنگ چشم گربه جهت پیشرفت در حرفه خود استفاده کنند. loadingImage...loadingImage...loadingImage...loadingImage...loadingImage...loadingImage...loadingImage...loadingImage...loadingImage...loadingImage...
کلمات کلیدی :
  آواتار
  فاطمه سورانی (تهران / تهران)
  1395/3/22
  مقاله ایی بسیار مفید و ارزنده ای بود سپاس از جواهر بازار
  آواتار
  مهمان
  1395/1/18
  پس حسابدارا چی؟ : -(
  آواتار
  برغول (آذربایجان شرقی / تبریز)
  1394/12/26
  چه مطالب جالب و قشنگی درج شده. خیلی خواندنی بود
  آواتار
  ساجده افشار (تهران / تهران)
  1394/11/29
  خیلی خیلی برام جالب بود مثل همیشه عالی بود جواهربازار
  آواتار
  شقایق اویسی (تهران / تهران)
  1394/11/28
  وو .این دیگه خییلی جدید بود .عالی بود مطلبش خیلی ممنون
  آواتار
  وحید محمدی (تهران / تهران)
  1394/11/28
  واقعا مطلب جالبی بود اطلاعاتم بیشتر شد ممنون