جدیدترین محصولات
 1. جواهربازار
 2. کتابخانه
 3. بایگانی

حراج مجموعه جواهرات پرنسس گابریلا زو لینینگن

بازدید : 3٫206
rateraterateraterate
تاریخ بروزرسانی :

حراج مجموعه جواهرات پرنسس گابریلا زو لینینگندر تاریخ 18 می‌سال میلادی جاری، تعداد 46 قلم از جواهرات متعلق به پرنسس گابریلا زو لینینگن، در حراجی کریستی به فروش گذاشته شد.
در این مجموعه جواهرات فوق العاده، قطعات زیبا و باشکوهی از برترین برند جواهرات دنیا نظیر کارتیه، تیفانی، آرپلس و ون کلیف دیده می‌شد.
پرنسس گابریلا در یونسکو به عنوان مشاور و مدافع حقوق زن‌ها فعالیت داشته و گنجینه جواهرات خود را از زمان ازدواجش با پرنس کارل امیک زو لینینگن، در سال 1991، بدست آورد.
البته وی در سال 1998 از پرنس کارل امیک زو لینینگن جدا شده و پس از آن با پرنس کریم آقا خان ازدواج کرد. در طی زندگی مشترک 16 ساله خود، گابریله جواهرات زیبا و بیشماری را از همسرش دریافت کرد.
یکی از با ارزش ترین و درخشان ترین قطعات موجود در این حراج، انگشتر الماسی بوده که در سال 1943 به خانواده کرایسلر فروخته شده  و بار دیگر در سال 1998 نیز توسط کارتیه خریداری شد.
الماس بکار رفته در این انگشتر زیبا در ابتدا 287 قیراط وزن داشته که بعد از تراش وزن آن به 36. 09 قیراط تغییر کرد.
پایه انگشتری این الماس فوق العاده توسط کارتیه ساخته و قیمت آن حدود 3. 8 تا 5. 5 میلیون دلار تخمین زده شده است.
یکی دیگر از قطعات خیره کننده موجود در این حراج، گردنبند زمرد و الماس کارتیه بوده که در آن از 39. 7 قیراط زمرد کلمبیایی استفاده شده است.
همچنین لازم به ذکر است قیمت 2. 5 تا 3. 5 میلیون دلار برای این جواهر منحصر به فرد در نظر گرفته شد.
البته در این مجموعه 3 جواهر دیگر شامل سنجاق سینه، انگشتر و گوشواره یاقوت سرخ  و الماس، متعلق به برند آرپلس و ون کلیف نیز دیده می‌شد.
کلیه قطعات موجود در این مجموعه با مجموع قیمت 15 میلیون دلار خریداری شد.
پرنسس  گابریله در ارتباط با این موضوع بیان کرده، امیدوار است تک تک این جواهرات برای صاحبان جدید خود شادی و خوشی را به همراه داشته باشند. loadingImage...loadingImage...loadingImage...loadingImage...
کلمات کلیدی :
  آواتار
  برغول (آذربایجان شرقی / تبریز)
  1395/4/5
  جواهرات باشکوه و زیبایی هستند
  آواتار
  خانم محمدی (تهران / شهریار)
  1395/3/25
  واقعا چه جواهرات زیبایی
  مخصوصا انگشتر یاقوتش عالیه.