کانال تلگرام جواهربازاراطلاع از تخفیف‌های روزانه و مشاهده محصولات در کانال تلگرام
جدیدترین محصولات
 1. خانه »
 2. کتابخانه »
 3. اخبار »
 4. برخی از نمونه‌های جواهرات مطمئن

برخی از نمونه‌های جواهرات مطمئن

بازدید : 774

1

برخی از نمونه‌های جواهرات مطمئن

در ادامه شما را با برخی دیگر از جواهرات مطمئن آشنا خواهیم کرد.
همانطور که قبلا نیز ذکر شد، جواهرات مطمئن آن دسته از جواهراتی هستند که محل دقیق، مکان، نحوه استخراج گوهر‌های آن قید شده و  مشخص باشند.
به تازگی برند فبرگ در ارائه طرح‌های جدید خود، از ساعتی مزین به زمرد‌های آفریقایی پرده برداری کرده است. زمرد‌های استفاده شده در این ساعت از معادن جیم فیلد استخراج شده اند.
لازم به ذکر است کلیه زمردهای حاصل از این معادن، دارای شناسنامه‌هایی بوده که در آن محل دقیق، مکان، نحوه استخراج گوهر‌ها ذکر شده است.
اگر در جستجو جواهرات با ارزش و مطمئن هستید، می‌توانید به سراغ مروارید‌ها بروید. چرا که این گوهرها بسیار مطمئن بوده و از دریا بدست می‌آید. همچنین عوامل متعددی از جمله نوسانات فشار آب، درجه آلودگی، تعدل و یا عدم تعادل در اکوسیستم می‌تواند تاثیرات مصیبت باری بر روی مروارید داشته باشند.
 یکی از شرکت‌های جواهری مروارید استرالیایی با در نظر گرفتن اصول نگهداری از محیط پرورش مروارید اقدام به کشت مروارید، در دریا کرده است. چرا که توجه به محیط کشت یکی از مهم ترین عوامل در پرورش این گوهر محسوب شده و با بروز کوچکترین مشکلی در آن ممکن است صدف میزبان دیگر قادر به تولید مروارید نباشد.
 لازم به ذکر است کمپانی چوپارد یکی از اولین برندهایی بوده که در ارائه جواهرات مطمئن پیش قدم شد.
این برند در سال 2013 یک دستبند و گوشواره الماس نشان ساخته و در یک اقدام مبتکرانه، آن‌ها را در مراسم فرش قرمز توسط کیت بلانشت و ماریون کوتیلارد به نمایش گذاشت. برخی از نمونه‌های جواهرات مطمئنبرخی از نمونه‌های جواهرات مطمئنبرخی از نمونه‌های جواهرات مطمئن

کلمات کلیدی :
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
کد امنیتی»»
  تصویر کاربری
  شقایق اویسی (تهران / تهران)
  1395/4/18
  '22:22
  جواهرات مطمئن ! چه جالب .عجب ساعت زمردین زیبایی !
تاریخچه برند کلوین کلین

تاریخچه برند کلوین کلین

در زمینه مد و لباس بسیار پیشرفت و تلاش داشت.

بیشتر بخوانید »
چگونه فرزندمان را حرف شنو تربیت کنیم؟

چگونه فرزندمان را حرف شنو تربیت کنیم؟

برای اغلب مادران، حرف شنوی فرزندان و مطیعی بودنشان، امری بعید است. پدران ساعات کمتری را با فرزندشان می‌گذرانند و کمتر بر سر مسائل جزئی [...]

بیشتر بخوانید »
گفتگوی آنلاین
E