جدیدترین محصولات
 1. جواهربازار
 2. کتابخانه
 3. گوناگون

برگزاری نمایشگاه تاریخ مروارید در شهر لندن

بازدید : 2٫565
rateraterateraterate
تاریخ بروزرسانی :

برگزاری نمایشگاه تاریخ مروارید در شهر لندننمایشگاه تاریخ مروارید در سپتامبر سال 2013 میلادی در موزه V&A شهر لندن برگزار گردید.
در این نمایشگاه حدود 200 قطعه از جواهرات مروارید به نمایش گذاشته شد که در این میان کلاه پادشاهی اشراف اروپا، مرواریدهای پرورشی مرلین مونرو و چندی دیگر از اثر هنری به چشم می‌خورد.
این نمایشگاه به کلیه بازدید کنندگان خود وعده داد تا تنوع بسیاری از رنگ‌ها و اشکال مختلف مروارید را به نمایش گذارد.
نمایشگاه مروارید لندن به خوبی نشان داد که این گوهر چگونه در طی سال‌های طولانی توسط جواهرسازان غرب و شرق مورد استفاده قرار گرفته و به نمادی از مقام و ثروت بدل شده بود.
همچنین روند کشت مرواریدهای Mikimoto، تاریخ شکار صدف و آزمایشات کارل لینه که موجب شکل گیری اولین مروارید پرورشی شده، در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شد.
جالب است بدانید یکی از قدیمی ترین مروارید‌های کشف شده که به قرن اول میلادی و رم باستان تعلق داشته، جواهرات رومی و بیزانسی و همچنین زیورآلات مربوط به قرون وسطی نیز در این نمایشگاه قرار گرفته است.
از آثار دیگر در این نمایشگاه می‌توان به سنجاق سینه طراحی شده توسط Jean Frouquet، تاج Rosebery و گوشواره‌های مروارید الیزابت تیلور اشاره داشت.
در نهایت لازم به ذکر است برگزاری این نمایشگاه یکی از رخداد‌های مهم فرهنگی در سال 2013 انگلستان بوده که برای مدت 21 روز به طول انجامید. loadingImage...loadingImage...loadingImage...
کلمات کلیدی :
  آواتار
  شقایق اویسی (تهران / تهران)
  1395/5/1
  وو من عاشق اون گردنبد شدم . چقدر نازه
  آواتار
  هاجر زیتونی (هرمزگان / بندر عباس)
  1395/4/28
  ممنون از مقاله خواندنی در خصوص مروارید