جدیدترین محصولات
 1. جواهربازار
 2. کتابخانه
 3. بایگانی

معرفی ساعت های جی شاک

بازدید : 3٫185
rateraterateraterate
تاریخ بروزرسانی :

معرفی ساعت های جی شاکبا ارائه و تولید محصولات جدید طبیعتا فراموش کردن محصولات قدیمی آسان است. این بار در ارتباط با ساعت جدید و مدرنی صحبت می کنیم، موضوع بحث یکی از پرطرفدارترین ساعت‌های صد سال گذشته می‌باشد.
از دید بسیاری از طرفداران ساعت‌های جی شاک ، از طریق تولیدات انبوه به همراه تکنولوژی کوارتز و بدنه‌های بزرگ، می‌توان به تولید محصولات جدید این نوع ساعت‌ها ادامه داد.
در حال حاضر ساعت‌های جی شاک یکی از پر طرفدار ترین و تاثیرگذار ترین نمونه‌ها ساعت بوده که در سال 1993 نیز تاثیر بسیاری در بازار ساعت‌های لوکس داشته اند. تا جایی که با برخی از نمونه‌های ساعت‌های کرنوگراف و اتوماتیک برندهای بزرگ همچون سیکو رقابت می کردند.
طراحی این نوع ساعت‌ها در سال 1983 با استقبال زیادی روبه روی شد. از ویژگی‌های این مدل می‌توان به عرض 42. 8 میلی متر و بدنه مشکی رنگ، بند یکپارچه با بدنه، صفحه نمایش دیجیتالی و شکل 8 ضلعی منحصر به فرد اشاره کرد. همچنین لازم به ذکر است جنس این ساعت از نوعی پلاستیک رابر بوده که از کیفیت بالایی برخوردار است.
عمر باتری‌های استفاده شده در نمونه‌های جدید ساعت‌های جی شاک تا 10 سال بوده و تا 200 متر در برابر آب، ضد آب می‌باشد. loadingImage...loadingImage...
کلمات کلیدی :
  آواتار
  علی دلجو (تهران / تهران)
  1395/9/26
  جی شاک واقعا یه ساعت نمونه و عالی ای هست.تریلی هم از روش رد بشه هیچ بلایی سرش نمیاد.