جدیدترین محصولات
 1. جواهربازار
 2. کتابخانه
 3. بایگانی

جواهرات زنانه دارای ساعت های پنهان

بازدید : 3٫604
rateraterateraterate
تاریخ بروزرسانی :

جواهرات زنانه دارای ساعت های پنهاناین نوع ساعت‌ها در نگاه اول شبیه به زیورآلات به نظر می‌آیند چراکه قسمت ساعت در این جواهرات زنانه توسط درب‌های لولایی و یا چشم مخفی شده اند.
استفاده از این ساعت‌ها در طی صد سال گذشته فراگیر شده، چرا که اغلب خانم‌ها تمایل داشته همزمان با استفاده از جواهرات، زمان را هم به همراه خود داشته باشند.
طراحان این نوع از ساعت‌ها به صورت استادانه ای صفحه ساعت را در میان انبوهی از جواهرات مخفی کرده و از پوششی جهت پنهان کردن آن استفاده می کنند.
در سال 1950 ساعت‌های مچ به عنوان یک وسیله ضروری و روزمره شناخته شد.
در حال حاضر نیز استفاده از ساعت‌ها بسیار فراتر از گذشته شده و افراد تنها برای آگاهی از زمان، از ساعت‌های مچی استفاده نمی کنند. در اغلب مواقع افراد بیشتر به جنبه تزئینی و نمایشی ساعت دقت می کنند.
طبیعتا استقبال خانم‌ها از ساعت‌های تزئینی در حال افزایش می‌باشد. لذا شرکت‌های سازنده جواهرات نیز تمرکز خود را بر روی ساخت ساعت‌های جواهرنشان قرار داده، تا جایی که به تازگی شاهکارهای زیبایی به بازار ارائه شده است.
کمپانی شنل در سال 1932 ساخت ساعت‌های جواهرنشان خود را آغاز کرده که در ادامه به معرفی برخی از این مدل‌های می‌پردازیم.
یکی از زیباترین ساعت‌هایی که برند شنل امسال معرفی کرده The Graff Princess Butterfly نام دارد. پوششی شبیه به بال پروانه بر روی قسمت صفحه نمایش ساعت قرار گرفته است.
در این ساعت 9. 29 قیراط یاقوت کبود و 5. 61 قیراط الماس بکار رفته است.
قیمت این ساعت به کیفیت نگین‌های استفاده شده بر روی آن بستگی دارد، اما ارزش برخی از نمونه‌ها آن تا 135 هزار دلار نیز می‌رسد.
دومین ساعت در این فهرست، The Graff Swan Secret watch نام گفته که در سال 2016 معرفی شد.
این ساعت در سال 2016 معرفی شده و با تعداد 953 عدد الماس، مجموع وزن الماس‌های استفاده شده در آن حدود 103. 8 قیراط می‌باشد.
در ساعت جواهر نشان سوم از 39. 9 قیراط الماس سفید، 2. 5 قیراط الماس زرد و 30. 4 قیراط یاقوت نارنجی استفاده شده است.
قیمت این ساعت بسته به نوع جواهرات آن از 292 تا 554 هزار دلار متغیر می‌باشد.
در نهایت آخرین مدل در این لیست ساعتی از برند Van Cleef & Arpels بوده که اغلب در ساخت محصولات خود موتورهای خاص و مکانیزم ویژه ای بکار می‌برد.
در نمونه شما ساعتی متحرک بر روی بدنه را مشاهده می کنید.
جنس بدنه این ساعت از طلای سفید 18 عیار بوده و در ساخت آن حدود 151. 25 قیراط جواهر بکار رفته است.
قیمت آن بیشتر از یک میلیون دلار بوده اما تا کنون قیمت رسمی ان اعلام نشده است. loadingImage...loadingImage...loadingImage...loadingImage...
کلمات کلیدی :
  آواتار
  علی دلجو (تهران / تهران)
  1395/9/26
  چقدر این ساعت آخریه که با یاقوت قرمز تزئین شده محشره.خیلی خوشگله.