جدیدترین محصولات
  1. جواهربازار
  2. کتابخانه
  3. بایگانی

رونق تجارت الماس در کشور هند

بازدید : 2٫057
rateraterateraterate
تاریخ بروزرسانی :

رونق تجارت الماس در کشور هندبنابر گزارشات رسمی اقتصادی از سوی دولت هند، افزایش استفاده از الماس در طی چند سال گذشته، در این کشور رشد چشم گیری داشته که اغلب در مراسم‌های سنتی استفاده می‌شود.
به گفته ساچین جین مدیر عامل کمپانی For ever mark، یکی از نام‌های شناخته شده در صنعت جواهرات هند، 30 درصد از صنعت 25 میلیارد دلاری جواهرات هند به خرید و فروش الماس مربوط می‌شود.
در حال حاضر شاهد رشد دو روند نوظهور در صنعت جواهرات هستیم. اولین به افزایش استفاده از جواهرات به صورت روزمره مربوط شده که در نتیجه افزایش تقاضا برای الماس را به دنبال دارد.
مورد دوم نیز افزایش درخواست جواهرات کلکسیونی و شناسنامه دار و همچنین گوهر‌های گرانبها بوده که از سوی مصرف کنندگان و با توجه به رشد اقتصادی این کشور ایجاد شده است.
همچنین با توجه به گفته‌های شرکت Bain & Company که در زمینه مشاوره دادن به شرکت‌ها بزرگ فعالیت دارد، گردش مالی بازار الماس در یک سال به حدود 8. 5 میلیارد دلا می‌باشد.
البته لازم به ذکر است این ارقام با توجه به گزارشات جهانی صنعت الماس که توسط موسسه Antwerp World Diamond Center تنظیم شده، بیان گشته است. loadingImage...
کلمات کلیدی :