جدیدترین محصولات
  1. جواهربازار
  2. کتابخانه
  3. گوناگون

ساعت و زیورآلات بولگاری به شکل مار

بازدید : 11٫107
rateraterateraterate
تاریخ بروزرسانی :

دلیل استفاده از نماد مار در طراحی جواهرات بولگاریدر سال‌های اخیر فعالیت، ابتکار عمل و خلاقیت بسیاری در طراحی و تولید زیورآلات برند بولگاری دیده شده است.
البته محصولات این کمپانی شاید در نگاه اول کمی عجیب به نظر رسند، اما طرفداران بسیار زیادی دارند. به خصوص جواهراتی که با طرح و الگو مار ارائه شده اند.

دلیل استفاده از نماد مار در طراحی جواهرات بولگاریدر سال‌های اخیر فعالیت، ابتکار عمل و خلاقیت بسیاری در طراحی و تولید زیورآلات برند بولگاری دیده شده است.
البته محصولات این کمپانی شاید در نگاه اول کمی عجیب به نظر رسند، اما طرفداران بسیار زیادی دارند. به خصوص جواهراتی که با طرح و الگو مار ارائه شده اند. مارها در طول تاریخ نمادی از اغوا کنندگی بوده که به اساطیر یونان و مصر باستان باز می گردد. بنابر افسانه‌های کهن، مار‌ها قدرت هیپنوتیزم داشته و دارای اعجاز ویژه ای هستند. لذا شاید یکی از دلایل انتخاب سوژه ی مار در طراحی جواهرات قدرت خیره کننده این موجود باشد. loadingImage...
برند بولگاری در سال 1940 در طراحی ساعت‌های مچی خود اغلب از اشکال مختلف مارهای سمی الگو می گرفت. این مدل ساعت‌ها دارای بدنه ی انعطاف پذیری از طلای زرد بوده و معمولا بر روی سر و دم مارها، از الماس‌های ارزشمند و کمیاب استفاده می‌شد.
در دهه‌های گذشته شاید حدود صدها گونه از این جواهرات در طرح‌ها و اندازه‌های مختلف از سوی بولگاری ارائه شده که هر کدام به همان مقدار خلاقانه، منحصر به فرد و زیبا است. البته لازم به ذکر است در کنار تولید جواهرات، بولگاری به طراحی و تولید کیف، عینک آفتابی و لوازم جانبی دیگر نیز پرداخته است. در نیمه قرن نوزدهم برای نخستین بار از لوله‌های گاز در ساخت مارهای بولگاری استفاده گردید. این مارها معمولا در ساخت دستبند، گردنبند و ساعت بکار گرفته می‌شد. loadingImage...
علاوه بر بکار گیری تکنیک‌های خاص و ماهرانه در ساخت زیورآلات بولگاری، انتخاب رنگ‌های ویژه و جسورانه و همچنین استفاده از سنگ‌های قیمتی ارزشمند و کمیاب نیز یکی از موارد قابل تشخیص این برند می‌باشد.
در ادامه نیز تصاویر از جدید ترین مجموعه ساعت‌های مار نشان بولگاری مشاهده می کنید.
این نمونه ساعت‌ها 30 میلی متر عرض داشته و دارای موتور کوارتز بوده، همچنین در ساخت آنها از طلا 18 عیار و 116 عدد الماس برش خورده استفاده شده است.
loadingImage...loadingImage...
کلمات کلیدی :