جدیدترین محصولات
  1. جواهربازار
  2. کتابخانه
  3. بایگانی

ساعت های مچی کمپانی فرانک مولر

بازدید : 5٫104
rateraterateraterate
تاریخ بروزرسانی :

فرانک مولر، تولیدکننده پیچیده ترین ساعت‌ها در دنیاساعت مچی فرانک مولر توسط یک کمپانی ساعت سازی سوئیسی ساخته شده که این کمپانی به پیچیدگی بسیار زیاد و خاص بودن تولیداتش بسیار مشهور است.
مدل FRANCK MULLER G1 یک نمونه با تغییرات اندکی از ساعت‌های فرانک مولر است

فرانک مولر، تولیدکننده پیچیده ترین ساعت‌ها در دنیاساعت مچی فرانک مولر توسط یک کمپانی ساعت سازی سوئیسی ساخته شده که این کمپانی به پیچیدگی بسیار زیاد و خاص بودن تولیداتش بسیار مشهور است.
مدل FRANCK MULLER G1 یک نمونه با تغییرات اندکی از ساعت‌های فرانک مولر است.
این ساعت سه موتوره و با قابلیت نمایش کرنوگراف و تاریخ بوده، موتور آن نیز توسط سیتیزن میوتا، یکی ازمشهور ترین سازنده‌های موتورهای ساعت در ژاپن، ساخته شده است. loadingImage...
یکی از قسمت‌های مهم در این ساعت بدنه آن بوده که با بهترین آلیاژها و همراه با آبکاری 16 میکرونی طلا تزئین شده که از ماندگاری و دوام بسیار بالایی برخوردار می‌باشد.
شیشه آنتی رفلکس استفاده شده در این محصول زیبایی بسیار و زاویه دید بالایی به بیننده می‌دهند. در صورتی که شیشه این ساعت تمیز باشد می‌توان تصور کرد که این ساعت با هیچ محافظی پوشیده نیست.
از چرم طبیعی در ساخت بند ساعت استفاده شده که زیبایی و رنگ چشم نوازی به آن داده که با خود ساعت همخوانی دارد.
همچنین لازم به ذکر بوده لوگوی فرانک مولر بر روی قفل این ساعت قابل مشاهده می‌باشد. loadingImage...کلیه موارد گفته شده سبب شده این ساعت محصولی خاص برشمارده شود که در مراسم خاص می‌تواند نظر همگان را به سوی خود جلب کند.
کمپانی فرانک مولر محصولات خود را در 7 کارخانه مختلف، در سوئیس تولید کرده و حدود 600 کارمند در این شرکت فعالیت می کنند.
همچنین حدود 50 نماینده فروش به صورت انحصاری محصولات فرانک مولر را در 600 فروشگاه در سراسر دنیا به فروش می‌رسانند.
در نهایت لازم به ذکر است منتقدان مد به این کمپانی لقب پادشاه پیچیدگی را داده و دلیل این نامگذار نیز مدل‌های کرزی هورز، وگاس و آترنتیاس مگا بوده که 36 قطعه و 1482 جزع مختلف تشکیل شده اند. loadingImage...
کلمات کلیدی :