جدیدترین محصولات
 1. جواهربازار
 2. کتابخانه
 3. بایگانی

ساعت های فوق پیشرفته بلنک پین

بازدید : 4٫314
rateraterateraterate
تاریخ بروزرسانی :

بلنک پینی یکی از قدیمی ترین برند‌های ساعت سازی سوئیسیبلنک پین به همراه بریژیت و واشرون کنستانتین جز برند‌های پیشگام در صنعت ساعت سازی محسوب می‌شوند.
متفاوت بودن در کشوری که در آن برترین برند‌های ساعت سازی فعالیت دارند، کار بسیار دشواری می‌باشد. اما این برند توانسته در این میان، دسته ساعت‌های متفاوت قرار گیرد.

بلنک پینی یکی از قدیمی ترین برند‌های ساعت سازی سوئیسیبلنک پین به همراه بریژیت و واشرون کنستانتین جز برند‌های پیشگام در صنعت ساعت سازی محسوب می‌شوند.
متفاوت بودن در کشوری که در آن برترین برند‌های ساعت سازی فعالیت دارند، کار بسیار دشواری می‌باشد. اما این برند توانسته در این میان، دسته ساعت‌های متفاوت قرار گیرد. loadingImage...
این کمپانی برای اولین بار در سال 1735 توسط ژون ژاک بلنک پین در طبقه فوقانی منزل روستایی وی پایه گذاری شد، و امروزه به یکی از بزرگان صنعت ساعت سازی تبدیل شده است.
ژون ژاک بلنک پین در ابتدا فعالیت خود نام این برند را در شورای محلی ویلرنت ثبت کرده، بنابراین این کمپانی یکی از قدیمی ترین نام‌های ثبت شده در این عرصه می‌باشد.

فردریک بلنک پین، پسر بزرگ ژون ژاک در سال 1815 مدیریت این کمپانی را در دست گرفت و اقدامات وی منجر به تغییرات اساسی در طراحی محصولات این برند شد. بنابراین محصولات ارائه شده دارای ظاهر مدرن تر به خود گرفته و توانست توجه بسیاری از افراد را به سوی خود جلب کنند.
در ادامه فردریک با ثبت چند اختراع جدید با نام بلنک پین، یکی از موثر ترین افراد در تاریخچه این برند خانوادگی مبدل شود.
با افزایش تجارت و فعالیت‌های بلنک پین، در سال 1865 دو طبقه جدید به کارخانه این برند افزوده شد که این مورد افزایش حجم تولیدات این کمپانی را به دنبال داشت. loadingImage...
اولین ساعت اتوماتیک توسط بلنک پین با همکاری جان‌هاروود در سال 1926 به بازار ارائه شد.
موفقیت‌های پی در پی اینکمپانی در طول سال‌های مختلف ادامه داشت، البته چندین نوبت جابه جایی‌هایی در سهام این کمپانی صورت گرفت، اما همچنان به عنوان نامی موثر و معتبر در صنعت ساعت سازی از این برند یاد می‌شود.
بلنک پین در زمینه طراحی و حکاکی بر روی محصولات لوکس نیز صاحب سبک بوده و تاکنون آثار هنری متعددی را ارائه داده و همچنین همکاری‌هایی نیز با کمپانی بزرگ لامبورگینی داشته است. loadingImage...

محصولات این برند با برخورداری از بهترین مواد اولیه، توربیلون‌های فوق پیشرفته و کمیاب ترین قطعات ساخته می‌شود. اما با این وجود اولین چیزی که چشم مخاطب را به خود جذب می کند اصالت سوئیسی این برند می‌باشد.
کلمات کلیدی :
  آواتار
  علی دلجو (تهران / تهران)
  1395/10/17
  این ساعت ها قیمتشون فوق العاده بالاست.در عوض ساعتی هست که نمونه نداره.