جدیدترین محصولات
  1. جواهربازار
  2. کتابخانه
  3. بایگانی

هری وینستون ارائه دهنده محصولات شرافی و لوکس

بازدید : 2٫159
rateraterateraterate
تاریخ بروزرسانی :

هری وینستون ، یکی از جواهرسازان معروف و معتبر آمریکاییهری وینستون نام یکی از جواهرسازان معروف و معتبر آمریکایی بوده که در سال 1958 الماس امید را که زینت بخش تاج سلطنتی لوئی چهاردهم بوده، به همراه یک الماس پرتقالی، به یکی از بزرگترین موزهای علمی و تحقیقاتی جهان موسسه اسمیتسونین اهدا کرد.

هری وینستون ، یکی از جواهرسازان معروف و معتبر آمریکاییهری وینستون نام یکی از جواهرسازان معروف و معتبر آمریکایی بوده که در سال 1958 الماس امید را که زینت بخش تاج سلطنتی لوئی چهاردهم بوده، به همراه یک الماس پرتقالی، به یکی از بزرگترین موزهای علمی و تحقیقاتی جهان موسسه اسمیتسونین اهدا کرد. loadingImage...

محصولات هری وینستون یکی از مرغوب ترین و اشرافی ترین جواهرات در جهان را شامل می‌شود، چنانچه روزنامه نیویورک تایمز در سال 2000 ارزان ترین جواهر عرضه شده توسط این کمپانی را 6000 دلار قیمت گذاری کرد.
همچنین جالب است بدانید نایب رئیس این کمپانی یک بانو ایرانی به نام گلبرگ پارس‌تبار است. loadingImage...
در تاریخ 4 دسامبر سال 2008 چندین دزد مسلح در لباس زنانه از یکی از شعبه‌های این کمپانی در خیابان مون‌تینپاریس سرقت کرده و حدود بیش از 80 میلیون یورو جواهر بی نظیر را ربودند.
شعبه‌های این برند در ایالات متحده دارای چندین شعبه بوده که در شهر‌های نیویورک، بورلی هیلز، لاس وگاس، دالاس، هونولولو، بال‌هاربر و شیکاگو مستقر هستند.
همچنین در شعبه‌های شهر‌های توکیو، اوساکا و ناگویا سه شعبه این برند را در کشور ژاپن را تشکیل می‌دهند.
این کمپانی در کشور چین دارای دو شعبه در شهر‌های پکن و شانگ‌های است.
هری وینستون در شهر‌های تایپه، لندن، پاریس و تایوان نیز دارای شعبات فعالی می‌باشد.
loadingImage...در ادامه تصاویری از یکی از جدید ترین مجموعه جواهرات این برند را مشاهده می کنید.loadingImage...loadingImage...loadingImage...loadingImage...loadingImage...
کلمات کلیدی :