جدیدترین محصولات
  1. جواهربازار
  2. کتابخانه
  3. بایگانی

برایتلینگ کمپانی ارائه دهنده ساعت های خلبانی و فضانوردی

بازدید : 3٫066
rateraterateraterate
تاریخ بروزرسانی :

کمپانی برایتلینگ، تولید کننده ساعت‌های گرانقیمت و لوکسکمپانی برایتلینگ در سال 1884 و با اداره یک شرکت خصوصی به عرصه تولید ساعت وارد شد.
این شرکت که به امپراطوری شهرت دارد، در ابتدا به تولید ساعت‌های گرانقیمت برای فراد مشهور و دارای مشاغل خاص همچون هوانوردان، خلبانان و . . . پرداخت.

کمپانی برایتلینگ، تولید کننده ساعت‌های گرانقیمت و لوکسکمپانی برایتلینگ در سال 1884 و با اداره یک شرکت خصوصی به عرصه تولید ساعت وارد شد.
این شرکت که به امپراطوری شهرت دارد، در ابتدا به تولید ساعت‌های گرانقیمت برای فراد مشهور و دارای مشاغل خاص همچون هوانوردان، خلبانان و . . . پرداخت. loadingImage...
برایتلینگ معمولا ساعت‌های کلاسیک اما با صفحه بزرگتری تولید کرده که همین عامل باعث منحصر به فرد بودن تولیدات این کمپانی می‌شود.
البته تنها این نکته موجب خاص بودن ساعت‌های برایتلینگ نیست، این کمپانی در ساخت ساعت‌های خود از سنگ‌های قیمتی و فلزات گرانبها کمک می گیرد، که این عامل خود دلیل محکمی جهت گرانقیمت تر شدن ساعتهای این شرکت می‌شود. loadingImage...
امروزه شاید با جرعت می‌توان گفت بخشی از مشتریان دائمی این برند را خلبانان و فضانوردان شامل شده، لذا بر روی صفحه این ساعت‌های امکاناتی نیز برای این افراد قرار گرفته است.
البته از روی بنر‌های تبلیغاتی Breitling نیز می‌تواند به این موضوع پی ببرید.
کمپانی برایتلینگ از طریق استفاده از کمپین برندینگ توانست در طی یک پورسه نه چندان طولانی برند خود را به همگان معرفی کند.
اگر چه این مورد که محصولات برایتلینگ توسط تمام اقشار جامعه قابل تهیه و خرید نیست، یکی از نقاط ظعف این کمپانی محسوب می‌شود. اما در عین حال نام این برند در دسته شناخته ترین کمپانی‌های ارائه ساعت در جهان قرار گرفته است. loadingImage...
کلمات کلیدی :