جدیدترین محصولات
  1. جواهربازار
  2. کتابخانه
  3. گوناگون

Swiss Made ساخت سوئیس

بازدید : 5٫119
rateraterateraterate
تاریخ بروزرسانی :

قوانین مربوط به ثبت عبارت ساخت سوئیس بر روی محصولاتSwiss Made ( ساخت سوئیس ) برچسبی بوده که نشان میدهد این محصول در کشور سوئیس ساخته شده است.
عبارت Made in (country Name) از قرن نوزدهم میلادی به طور رسمی تصویب شده، که برای هر کشور منحصر به فرد است و با افزودن نام کشور در داخل پرانتز مشخص می گردد.

قوانین مربوط به ثبت عبارت ساخت سوئیس بر روی محصولاتSwiss Made ( ساخت سوئیس ) برچسبی بوده که نشان می‌دهد این محصول در کشور سوئیس ساخته شده است.
عبارت Made in (country Name) از قرن نوزدهم میلادی به طور رسمی تصویب شده، که برای هر کشور منحصر به فرد است و با افزودن نام کشور در داخل پرانتز مشخص می گردد. loadingImage...
کشور سوئیس برای درج این عبارت در محصولات خود قوانین و محل خاصی را تعیین کرده است.
اغلب محصولاتی که دارای برچسب ساخت سوئیس بوده در این کشور تولید شده اند.
قوانین تعیین شده اجازه داده که از عبارات Suisse و produit suisse و fabrique en Suisse که ترجمه انگلیسی عبارت‌های Swiss و Swiss Made و Swiss Movement است درج شود.
این موارد به معنای سوئیسی، ساخت سوئیس و موتور سوئیسی می‌باشد.
در اکثر ساعت‌های قدیمی عبارت ساخت سوئیس در محل قرار گیری عدد 6 بر روی صفحه آن درج می‌شد. loadingImage...قوانین سوئیس دو بخش مجزا در ارتباط با نحوه استفاده کردن از این عبارت وجود دارد.
اولین قانون LPM نام داشته که شامل کلیه محصولات شده که در این کشور تولید شده و جهت حفاظت از علائم تجاری می‌باشد.
با توجه به این موضوع که که زبان‌های آلمانی، ایتالیایی و فرانسه سه زبان رسمی کشور سوئیس بوده این قانون در تاریخ 23 دسامبر 1971 به این سه زبان در دسترس قرار گرفت.
در حال حاضر استاندارد‌های مخصوصی اجازه می‌دهد که عبارت ساخت سوئیس بر روی محصولات درج شود که این استاندارد‌ها پیوسته در حال تغییر است. لذا ممکن است ساعت‌های قدیمی که دارای این عبارت هستند، با قوانین جاری مطابقت نداشته باشند.
لازم به ذکر است موتور، بدنه، صفحه نمایش و یا قطعات یدکی نیز می‌بایست دارای شرایط خاصی باشند تا امکان حک و درج عبارت ساخت سوئیس بر روی آن باشد. loadingImage...
به منظور درج این برچسب کلیه اجزا ساعت توسط تولید کننده، کنترل نهایی می‌شوند.
البته در نظر داشته باشید در خصوص چگونگی استفاده از عبارت ساخت سوئیس قوانین پیچیده ای وجود ندارد اما می‌بایست حداقل استاندارد تعریف شده را برای درج رعایت شود. loadingImage...
این قوانین برای آخرین بار توسط شورای فدرال سوئیس در سال 1995 تغییر داده شد.
کلمات کلیدی :